סקירת MDDHosting – עדכון 2020

סקירת MDDHosting

MDDHosting היא חברת אירוח אתרים עצמאית קטנה שאנו הולכים ואוהבים. הוא מציע שפע של תכונות, מהירויות טובות ואבטחה נהדרת והכל במחיר צנוע במיוחד. עיין בסקירת MDDHosting המלאה שלנו לפרטים אודות שירות זה.


MDDHosting היא ספקית אירוח אתרים עצמאית אשר הוקמה בשנת 2007 במטרה לספק שירותים באיכות גבוהה לעסקים גדולים וגם אירוח אתרים חדשים. גם זה מצליח עם מהירות בוערת, רשימה ארוכה של פיצ’רים ונקודת מחיר נמוכה. MDDHosting הופך למועדף כאן ב- Cloudwards.net, והוא אחד מספקי האירוח הטובים ביותר.

בסקירת MDDHosting זו, אנו נבדוק מה מייחד את השירות מחבילת אירוח אתרים. לאחר שהשיקנו אתר עם התוכנית הזולה ביותר שלו, בדקנו את השימושיות, התכונות, המהירות ועוד כדי לתת תמונה מלאה על מה שהשירות מציע..

מה שהיא מציעה היא חווית אירוח אתרים שלא מדלגת על תכונות או אבטחה, למרות תג המחיר הצנוע שלה. זה מראה את השאננות של שוק אירוח אתרים במתכונתו הנוכחית וכמה טוב יותר ניתן לתת לו טכנולוגיות חדשות.

mddhosting-slider1

mddhosting-slider2

mddhosting-slider3

mddhosting-slider4

mddhosting-slider5

קודם

הבא

חוזק & חולשות

אלטרנטיבות ל MDDHosting

תכונות

רבות מהתכונות של MDDHosting מתמקדות בביצועים ולא בתוספות נוצצות. במקום לקבל נקודות זיכוי, חסרות תועלת, מודעות עבור Bing ו- Google כמוך עם iPage (קרא את סקירת iPage שלנו), MDDHosting ממקד את מערך התכונות שלו סביב ביצועים וביטחון, ומבטיח שהמבקרים שלך יגיעו במהירות ובבטיחות (אם אתה רוצה להפוך את רוב המודעות של גוגל, עיין במאמר הטיפים שלנו בנושא מודעות Google).

זה מתחיל בשרת האינטרנט LiteSpeed. אצל מרבית מארחי האינטרנט תקבל שרת Apache, שהוא תוכנת שרת אינטרנט בחינם עם קוד פתוח הנמצאת בשימוש נרחב מכיוון שניתן להרחיב אותה עם יישומים כמו ModSecurity. LiteSpeed ​​היא אלטרנטיבה בתשלום קניינית שיכולה להוריד את עומס השרת בעד 50 אחוזים.

זה עדיין מגיע עם התכונות של אפאצ ‘י, כולל ModSecurity, הגנה מפני התקפות מניעת שירות, Htaccess ותמיכה HTTP / 2. עם זאת, העומס המופחת פירושו שאתרים שמתארחים בשרת LiteSpeed ​​משותף בדרך כלל יטענו מהר יותר מאלו שמתארחים בשרתי Apache, במיוחד אם המשאבים מתפשטים דקים..

ישנם יתרונות נוספים, במיוחד מטמון ה- LiteSpeed. כלי המטמון מתקשר ישירות עם שרת LiteSpeed ​​כדי לשפר את זמני הטעינה. למרות שהוא תומך כמעט בכל פלטפורמה, יש תוסף וורדפרס בחינם שתוכל להתקין אם אתה נמצא בפלטפורמה זו (קרא את המדריך למתחילים שלנו לשימוש בוורדפרס כדי ללמוד כיצד לעשות זאת).

מהירות גוברת נוספת היא Cloudflare Railgun. אתה יכול לקרוא את מדריך ה- Cloudflare שלנו כדי ללמוד על רשת אספקת התוכן בכללותה, אך Railgun, בפרט, הוא כלי אירוח מהפכני המאפשר לך לשמור מטמון של חפצים שאינם ניתנים לשמירה בעבר. זה מגביר את המהירות שלך מעבר למה שכלי מטמון רגיל יכול לעשות.

בדרך כלל זה לא בחינם, מה שלא מפתיע בהתחשב בעובדה שאתה זקוק לחשבון עסקי Cloudflare של 200 דולר לחודש כדי לגשת ל- Railgun, אך מכיוון ש MDDHosting הוא שותף מותאם אישית בענן Cloudflare, אתה מקבל את Railgun עם האירוח שלך תמורת אגורה אחת. ניקח אופטימיזציה של 200 $ לחודש מעל נקודות זיכוי של 200 $ בכל יום.

אם אתה רוצה לבנות את אתר האינטרנט שלך באמצעות בונה אתרים, MDDHosting מציע אינטגרציה עם SitePad Builder Website. זה בונה הגון עם כ -350 נושאים מוכנים, אבל זה מרגיש כמו קריעה של Weebly יותר מאשר בחירה עבור המדריך הטוב ביותר לבניית אתרים שלנו (קרא את סקירת ה- Weebly שלנו).

mddhosting-review-sitepad

יש גם הרבה מאפייני אבטחה, אך נגיע לאלה שבקטע “אבטחה” להלן. באשר לתכונות שאינן אבטחה, MDDHosting הוא מצוין, תוך מיקוד מגוון היצעיו בהגדלת ביצועי האתר שלך במקום לספק תוספות כמעט חסרות משמעות.

סקירה כללית של תכונות MDDHosting

לוגו MDDHostingwww.mddhosting.com

מתחיל החל מ- 400 $ לחודש לכל התוכניות

סוגי שרתים

אירוח משותף

אירוח VPS

וורדפרס מנוהלת

אירוח בענן

אירוח ייעודי

אירוח משווקים

שמישות

גישה ל- FTP

גישה ל- SSH

cPanel

גישה לשורש

גיבויים יומיים

בונה אתרי אינטרנט

שירותים

קידום אתרים

שיווק

עיצוב אתר

אבטחה

פרטיות תחום

הצפנת SSL

הסרת תוכנות זדוניות

חומת אש ליישומי אינטרנט

אימות דו-גורמי

הגנת DDoS

sFTP

תמיכה

תמיכת דוא”ל

תמיכה טלפונית
חיוב & מכירות בלבד

תמיכה בצ’אט חי

הדרכות

פורום משתמשים

בסיס ידע

תמיכה 24/7

תמחור

MDDHosting הוא זול, גמיש ושקוף, שהם התכונות הטובות ביותר שיכולנו לבקש בכל הנוגע לתמחור. אתה לא תשלם הרבה כדי לקבל תוכנית אירוח הגונה, כל עוד אתה מדלג על פני אפשרויות VPS, ו- MDDHosting ברור לאורך כל התשלום לגבי הסכום שתשלם.

תוכניות ענן נפרשות על פני תשעה שכבות, החל ברמות זול של Hostinger (קרא את סקירת Hostinger שלנו) לתכניות של מעל 100 $ לחודש. אבל זה דבר טוב. MDDHosting מציג את העוצמה והגמישות של אירוח בענן, ומאפשר לחדשים ומשתמשי כוח כאחד למצוא תוכנית שמתאימה להם..

גם המחיר לא רע. התוכניות מתחילות ב -4 דולר לחודש לטווח הארוך ביותר, שאמנם לא זולות כמו 1&IONOS 1, הוא זול יותר כמעט מכל מארח אתרים אחר (קרא את ה 1 שלנו&ביקורת 1 של IONOS).

MDDHosting גמיש גם במהלך משך האירוח שלו. תוכניות ענן ניתנות לרכישה של משך זמן של חודש, שלושה חודשים, שישה חודשים, שנה, שנתיים ושלוש שנים, כך שתוכלו למצוא משך זמן שמתאים לכם. יש הנחה קלה על תוכניות רב-שנתיות, אך לא כל כך כך שהתעריף החודשי פורץ שוב (קרא את סקירת Arvixe שלנו כדי לראות דוגמה לכך).

לעומת זאת, תוכניות ה- VPS לא כל כך חמות. אם תקפוץ לחוזה הרב שנתי שיש לו את ההנחה הגדול ביותר, תבזבז אלפים, אפילו על תוכנית הבסיס. זה מתעלם מכך ש- MDDHosting אינו כולל את מתקין האפליקציות Softaculous או את שרת האינטרנט LiteSpeed..

בנוסף, למרות שיש לך גישה שורשית לשרת, MDDHosting אינו מציע תוכניות VPS לא מנוהלות, כלומר אתה תמיד הולך לשלם, גם אם אתה רוצה לנהל את השרת בעצמך. אם אתה מפתח ורוצה לחסוך כמה עצמות בתוכניות VPS, קרא את סקירת A2 Hosting שלנו.

תוכניות הענן הן הכוכב של ההצגה, ולמרות שלרוב זה אומר חוסר גמישות, זה לא המקרה עם MDDHosting. מכיוון שמציעים כל כך הרבה שכבות אירוח בענן, הטווח יכול להכיל כמעט כל משתמש, מה שמרחיק את תוכניות ה- VPS עוד יותר מהתחשבות.

ללא קשר לתוכנית שתבחר, תקבלו 30 יום לשנות את דעתך. למרות ש- DreamHost מציע 97 יום ו- InMotion Hosting מציע 90 יום, חודש צריך להיות מספיק זמן לנסות MDDHosting.

קלות שימוש

תחילת העבודה עם MDDHosting היא פשוטה, בעיקר מכיוון שהיא מציעה רק כמה שירותים. בניגוד ל- GoDaddy, שמטביע את עמוד הבית שלו עם מגוון השירותים העצום שלו, ל- MDDHosting יש מערך מרוכז, מה שהופך את תהליך מציאת התוכנית הנכונה לפשוט (קרא את סקירת GoDaddy שלנו).

לאחר שתבחר תוכנית, MDDHosting יבקש ממך לרשום דומיין חדש, להעביר תחום שברשותך או להצביע על אחד שרשום אצל ספק אחר. לאחר מכן תישלח לדף התשלום המפרט את התוכנית שלך, יחד עם תוספות שמגיעות אליו.

mddhosting-review-checkout

שלא כמו, נניח, Bluehost (קרא את סקירת Bluehost שלנו), MDDHosting אינו בוחר מראש תוספות. אתה מקבל את האפשרות להוסיף SpamExperts ו- SiteLock, אך ברור ש- MDDHosting לא מנסה למשוך לך אחת על ידי בחירה מראש בחבילות שאולי אינך רוצה.

לפני שתשלים את הקופה עליך להזין את פרטי החשבון שלך ו- MDDHosting מבקש המון, כולל הדרך בה מצאת את השירות. למרות שלא נשמע לשאול על מקור ההפניה, MDDHosting מחייב אותך להיכנס אליו, וזה מעצבן.

אם נאנח בצד, תגדיר את הסיסמה שלך בדף התשלום הסופי, כך שלא תצטרך לעבור לדוא”ל שלך כדי לאתר את אישורי חשבונך. ל- MDDHosting מערכת סגורה, כלומר אתה יכול לעבור מהקופה ללוח הבקרה שלך בקלות.

תחום הלקוח הוא עותק פחמן של InMotion Hosting (קרא את סקירת ה- InMotion Hosting שלנו), למרות ששניהם מארחי אתרים עצמאיים. אם MDDHosting עומד להעתיק כאן מארח אינטרנט אחר, InMotion Hosting הוא בחירה טובה. זה מצטיין בשימושיות, כמו MDDHosting, עם אזור לקוח ברור המציג את השירותים שלך, כרטיסי תמיכה וחשבוניות מבלי להיות צפוף מדי..

mddhosting-review-client-area

בכרטיסייה “שירותים” תמצא את חשבון האירוח שלך, שיעלה דף ניהול שמציג את שטח הדיסק שלך, את השימוש ברוחב הפס ועוד. תפריט פעולות בצד שמאל מאפשר לך להיכנס ל- cPanel, לגשת לדואר האינטרנט, לשדרג או לשדרג את חשבונך ולבקש ביטול..

למרות שמוצע cPanel, לא תצטרך לנסוע לשם לעתים קרובות. ל- MDDHosting פאנל קישורים מהירים בדף ניהול האירוח המאפשר לך לגשת לפונקציות cPanel נפוצות, כגון מנהל הקבצים וחשבונות הדוא”ל שלך. מתחת לזה, מוצגים גם שרתי השמות שלך.

אתה יכול להיכנס לעפר עם cPanel, אך היישום של MDDHosting צפוף יותר מרובם. זה לא קשה לשימוש, אבל יש לו יותר אפשרויות מאשר אירוח אתרים הטוב ביותר שלנו עם בחירות cPanel. במקרה זה, זה דבר טוב, מכיוון שהתוספות מאפשרות לך לקבל גיבויים, לגשת לכלי אופטימיזציה נוספים למנועי חיפוש ולמצוא נושאים חדשים לאתר שלך..

mddhosting-review-cpanel

תהליך הקופה המרובה שלבים הוא ארוך, אך MDDHosting הוא שמחה להשתמש אחרת. תחום הלקוח הוא פשוט, המדפים של cPanel מלאים ואתה לא צריך לפתוח את הדוא”ל שלך כדי לברר כיצד להתחבר. החל בבחירת תוכנית לניהול האתר שלך, MDDHosting הוא נזיל.

סוגי אירוח

ל- MDDHosting יש מערך תכניות לא מסורתי. במקום להתמקד בחבילות וורדפרס משותפות ומנוהלות בזול, היא מתמקדת באירוח ענן. ארכיטקטורה זו נהדרת עבור וורדפרס, כפי שאתה יכול לראות במארחי האינטרנט הטובים ביותר שלנו עבור מדריך וורדפרס, אך אין תוכניות וורדפרס ייעודיות..

אירוח בענן אינו רק מונח תופס. בניגוד ל- Pagely, המיישמת ענן VPS או אירוח ענן ייעודי, MDDHosting מציע אירוח ענן משותף (קרא את סקירת Pagely שלנו). עם זאת, אירוח ענן משותף הוא שדרוג מאירוח משותף רגיל כמעט בכל המקרים.

כשאתה משיק תוכנית משותפת, אתה מארח את האתר שלך בשרת עם משתמשים אחרים. לשרת יש כמות מוגבלת של משאבים, אך אין הגבלה לסכום שאתה או כל משתמש אחר יכול להשיג. מסיבה זו, אתרים מתחרים לעתים קרובות על משאבים, מה שמביא לשגיאות טעינת דפים ומהירות איטית (קרא את סקירת הביניים שלנו כדי לראות את זה בפעולה).

אירוח בענן עדיין מארח את אתר האינטרנט שלך בשרת בודד, אך שרת זה יכול לקרוא לרשת של שרתים בסיסיים למשאבים נוספים. ישנן שתי סיבות שמועילות. הראשון הוא שהאתר שלך, באופן תיאורטי, לעולם לא יעבור במצב לא מקוון. על ידי אחסון עותקים מיותרים של אתרך בשרתים אחרים, ל- MDDHosting יהיה תמיד מה לשרת משתמש.

הסיבה השנייה היא שתמיד תוכל להוסיף משאבים לתוכנית שלך. שלא כמו אירוח משותף רגיל, אתה מקבל כמות ייעודית של עיבוד, שטח דיסק ו RAM, ותוכל להגדיל את אלה מבלי לעבור לשרת אחר. מכיוון שרתי ענן קשורים זה לזה, MDDHosting פשוט צריך להעביר מתג.

מה שבולט בגישה זו לא ש- MDDHosting מציע חבילות ענן. Kinsta, למשל, בנוי סביב אירוח בענן (קרא את סקירת Kinsta שלנו). מה שיפה ב- MDDHosting הוא שזה מאפשר גישה לאירוח בענן. התוכניות מתומחרות בזול יותר מרוב האפשרויות המשותפות תוך הצעה לכל עליות חבילות הענן.

יש גם תוכניות VPS, אשר עדיין מאחסנות את האתר שלך בשרת משותף, אך הן עושות זאת בשרת וירטואלי עם משאבים ייעודיים. תוכניות ה- VPS הן המתקדמות בהרכב, כאשר התוכנית הזולה ביותר היא כמעט 70 $ לחודש. גם תכונות חשובות כמו מתקין האפליקציות Softaculous חסרות.

בחירת ההרכב הן חבילות מפיצים שנראות כמו חבילות אירוח ענן משותף ברשת של MDDHosting. יש להם כמה תכונות חריגות, כמו היכולת למכור את חשבונך מעבר למגבלות השטח שלו, אך הן חבילות מפיצים בסיסיות אחרת.

מהירות & זמן עבודה

מהירות אירוח אתרים היא נושא מורכב, עם משתנים מרובים שמשחקים במהירות האופן שבו האתר שלך נטען. בגלל זה, אנו בודקים גרסה ריקה של וורדפרס המותקנת בתוכנית הזולה ביותר עם שני כלים: מבחן מהירות Pingdom ו- Load Impact. פעולה כזו מאפשרת לנו למזער את המשתנים ולראות את המהירות משתי זוויות.

כל האופטימיזציה שהזכרנו בסעיף “תכונות” משתלמת כאן. MDDHosting מהיר באופן מפתיע, ראוי למדריך האירוח המהיר ביותר שלנו ומתחרה במהירויות קינסטה ו- A2 אירוח בתוכניות שעולות חצי פחות. תשתית הענן, השימוש בשרתי LiteSpeed ​​ו- Cloudflare Railgun מראים את כוחם.

MDDHosting קלע 96 מתוך 100 ממבחן מהירות Pingdom, מה שבעצם אומר שהאתר מהיר ככל שהוא יכול להיות. השפלת המהירות היחידה הגיעה מהעובדה שהותקן באתרנו משהו שצריך לצפות בו. למרות שכבות המטמון המרובות של MDDHosting, האתר שלך צריך להישאר מהיר, אפילו כשהוא עמוס בתוכן.

מבחן mddhosting-review-speed-speed

מבחן ההשפעה על העומס שלנו לא היה טוב ככל שיהיה, אך הוא ניואנס יותר מרוב מארחי האינטרנט. Load Impact שלחה 50 משתמשים וירטואליים לאתר שלנו במשך חמש דקות, כשמדדו את הבקשות וזמני התגובה עבור כל משתמש. קיבלנו שגיאת מגבלת תפוקה, מה שמציע כי נגמרו לו השרת משאבים והתחלנו בקשות לשיטוח.

mddhosting-review-load-impact

עם זאת, מתוך 2,410 בקשות HTTP, רק אחת נפגשה עם שגיאה. בשונה מהבדיקות האחרות שלנו, בדיקה זו אינה שוברת דרך עבור MDDHosting בכללותה. Load Impact מראה שתוכנית אירוח הענן הבסיסית ביותר מפרצת כ- 50 משתמשים במקביל, אך אינך צריך להחליף שרתים כדי לפתור את הבעיה..

כמתואר בסעיף “סוגי אירוח”, באפשרותך להוסיף משאבים נוספים לשרת שלך ללא השבתה. MDDHosting פשוט יתקשר לשרתים אחרים ברשת שלה. המשמעות היא שאם התנועה שלך מתרוממת ואתה זקוק ליותר דלק, אתה יכול להוסיף אותה מבלי להעביר את האתר שלך במצב לא מקוון.

למען האמת, אסור שיהיה לך השבתה. ל- MDDHosting יש ערבות של 1,000 אחוז זמן פעולה וזה לא רק שטויות שיווקיות. אם אתם חווים השבתה, תוכלו לבקש פי 10 מהסכום אשראי השירות. פירוש הדבר שאם האתר שלך פועל למשך שעה אחת, אתה יכול לבקש 10 שעות אירוח בחינם.

חשוב לציין שזה חל רק על השבתה בסיום של MDDHosting, וכך גם כל התחייבות לזמן הפעולה. אם אתה לוקח את האתר שלך במצב לא מקוון, MDDHosting לא יכול לעזור לך.

אבטחה

MDDHosting מציע את כל מה שאנחנו רוצים בכל מה שקשור לאבטחה. ברוב המקרים, אנו מגלים שמארחי רשת מציעים כמה מאפייני אבטחה ומשמיטים אחרים, מה שמביא לתכניות להרגיש פרועות (קרא דוגמה לכך ב- WestHost שלנו. MDDHosting, לעומת זאת, מציע טעם מכל דבר, ומאפשר לאתר שלך להישאר בטוח בכל החזיתות..

כלול הגישה ל- SFTP ו- SSH, שתבטיח שהחיבור שלך לשרת לא יופרע במהלך העברת קבצים או שינויים. גישה זו ניתנת להפעלה או השבתה גם בפקודה, כך שתצטרך לאפשר אותה רק כשאתה זקוק לה.

השרתים מוגנים באמצעות ModSecurity, שהיא חומת אש ליישומי אינטרנט שנבנתה לשרתי Apache. חומת אש ליישומי אינטרנט משתמשת בקבוצת כללים כדי לחסום או לאפשר תנועה בהמרת HTTP. זה יכול, למשל, למנוע התקפות, כמו הזרקת SQL, שעלולות לקרוס את השרת שלך (קרא את מדריך SSL לעומת TLS שלנו לדוגמא להתקפה כזו).

עם זאת, לעולם לא תראה את חומת האש של יישום האינטרנט. מה שתראו זה SiteLock. SiteLock הוא בעצם אנטי-וירוס לאתר שלך, ומגן עליו מפני תוכנות זדוניות או כל דבר אחר הקשור לפשיעה ברשת. MDDHosting מספקת SiteLock Lite, המספקת סריקה יומית של תוכנות זדוניות ומעקב אחר רשימה שחורה עד חמישה עמודים, עם כל חבילה.

יש גרסאות מתקדמות יותר של SiteLock המציעות הסרת תוכנות זדוניות ומגבלת עמודים גבוהה יותר אם תרצו, אך הגרסה הבסיסית הכוללת MDDHosting היא מצוינת.

בנוסף כלול בתוכנית שלך תעודת SSL / TLS בחינם וגיבויים יומיים מחוץ לאתר. תכונות אלה מוסתרות בדרך כלל מאחורי קיר שכר או שמורות לתוכניות יקרות יותר. עם MDDHosting, אתה מקבל הכל, לא משנה איזה מחיר אתה משלם.  

פרטיות

פרטיות היא, למרבה המזל, פשוטה עם MDDHosting. אף על פי שהוא לא מגיע לא פחות גבוה מ- DreamHost (קרא את סקירת DreamHost שלנו), מדיניות הפרטיות ללא שטויות מבהירה כי MDDHosting אינו פעיל למכור את המידע האישי שלך. אנו רוצים לראות שיפורים בכמה תחומים.

בפרט, אנו רוצים לראות פרטיות בחינם של דומיינים. כשאתה רושם דומיין, אתה גם מייצר רשומה הכוללת את שמך, כתובת הדואר האלקטרוני, כתובת הדואר, מספר הטלפון שלך ועוד. רשומה זו זמינה לכל אחד שיכול לחפש באופן מקוון, מה שמביא לקציר נתונים המוני ובמקרים מסוימים גם לעקוב אחר עקבים.

פרטיות התחום מחליפה את המידע שלך, בעצם הופכת את הרישום שלך לפרטי. שלא כמו DreamHost ו- 1&1 IONOS, MDDHosting לא מציעים פרטיות תחום בחינם. למרות שזה נכון לרוב מארחי האינטרנט, אנו רוצים לראות שה MDDHosting יציע את זה לפחות לטווח הראשוני, במיוחד עם מידת מדיניות הפרטיות האיתנה..

למרות שזה לא נכלל, קשה להתלונן. הגנת הזיהוי, וזה מה שמכנה MDDHosting פרטיות תחום, הוא רק 5 דולר לשנה, שהם בערך כמחצית ממארחי האינטרנט כמו HostGator (קרא את חיוב HostGator שלנו). למרות שהחינם תמיד טובים יותר, MDDHosting מציע נקודת כניסה נמוכה לפרטיות התחום.

מדיניות הפרטיות מעולה. זה קצר ולעניין, מבהיר כי MDDHosting “מחויב לשמור על פרטיותך.” MDDHosting טוענת שהיא לא תחשוף מידע אישי שהושג עליך לצדדים שלישיים, למכירות או בכל דרך אחרת. MDDHosting מבהיר שלא ישתנה ללא ידיעתך והסכמתך.

יש חריג בכל הקשור לאכיפת החוק, שלא אמור להפתיע. עם זאת, חוץ מזה MDDHosting לא תמכור או שתף את המידע האישי שלך עם אף אחד. ניתן להשתמש בחלק מהנתונים האנונימיים, אך MDDHosting אומר שזה “לא ישתמש במידע שיכול לזהות … אנשים.”

תמיכה

MDDHosting מסתיים בנימה חמוצה, למרבה הצער. בהתחשב בכך ששאר השירות מצוין, היו לנו תקוות גדולות לעבור לתמיכה. אף על פי שהוא סביר, MDDHosting אינו הולך ומעלה כמו SiteGround, מה שמוביל לחווית תמיכה הגונה אך בינונית (קרא את סקירת SiteGround שלנו).

איכות התמיכה אינה רעה. זו האפשרויות הסובלות. MDDHosting אינו מציע צ’אט חי, או לפחות חשבנו כך בהתחלה, שהוא ערוץ תמיכה קריטי לאירוח לבירור סוגיות קטנות מסביב לשעון. תמיכה טלפונית מוצעת, טכנית, אך רק לשאלות בנושא חיובים ומכירות, ומשאירה לך תמיכה אימייל מבוססת כרטיסים לבד.

צ’אט חי זמין דרך בועה קטנה בתחתית כל מסך, שפספסנו לאורך רוב הביקורת. MDDHosting אומר כל הזמן שהיא מציעה תמיכה בדוא”ל מסביב לשעון, אך אינה מציינת צ’אט חי, כך שקופץ קטן או הבהרה עשויים להקל על מציאת תמיכה..

אתה יכול לשלוח דוא”ל בכל עת, MDDHosting אומר שיש לו נציגים זמינים 24/7, אך אנו מהססים לקרוא לזה תמיכה אמיתית 24/7. MDDHosting מתבקש לקבל תגובות, אך עדיין תחכה לפחות כמה שעות לשמוע מחקירה.

זה משאיר לך את בסיס הידע, שהוא, למרבה המזל, עמוס במאמרים שימושיים. עם זאת, ישנו דגש חזק על הדרכות והבהרות ולא במדריכים לפתרון בעיות. בניגוד לסעיף המכירות המקדימות, ישנם רק שבעה מדריכי פתרון בעיות ל- 25 של מכירות מראש.

בסיס נתונים של mddhosting-review-knowled

לא היו לנו בעיות במהלך השימוש ב- MDDHosting. הכל הובהר לאורך כל הבדיקות שלנו, כולל סוגיה קטנה שהייתה לנו בעת התקנת וורדפרס. כאשר המערכת פועלת ביעילות שבה MDDHosting פועלת, התמיכה פחות מעוררת דאגה.

פסק הדין

MDDHosting מהיר, מלא בתכונות וזול. זה מציג את העוצמה של אירוח ענן בצורה נהדרת, עם מערך נרחב וגמיש של תוכניות ותכונות היי-טק, כולל שרתי Cloudflare Railgun ו- LiteSpeed. תמיכת לקוחות אינה הטובה ביותר, אך קל להתעלם ממנה בהתחשב בעד כמה שיש ל MDDHosting להציע.

זה עושה כל מה שאנחנו רוצים, וזה נדיר בעולם אירוח אתרים.

מה אתה חושב על MDDHosting? הודע לנו אם אתה מתכוון לנסות את זה בתגובות למטה וכמו תמיד תודה על הקריאה.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map