ביקורת JustHost – עודכנה 2020

סקירה של JustHost

בהשוואה לאחיה באורווה EIG, JustHost הוא גזעי. הוא מציע מגוון טוב של תכונות, מהירות הגונה ותמחור בסדר. עם זאת, אתה עדיין צריך להתמודד עם מדיניות הפרטיות המהווה של EIG. קרא את סקירת JustHost המלאה שלנו כדי לראות מה זה אומר.

JustHost היא עוד אחת מהספקים הרבים בבעלות Endurance International Group, שהיא תאגיד אירוח אתרים מסיבי עם נתח שוק לא מבוטל. לעומת זאת, בהשוואה לאחיה, יש ל- JustHost טוב יותר להיכלל במדריך האירוח הטוב ביותר שלנו, עם מגוון מרשים של תכונות ומהירות יציבה..

בסקירה זו של JustHost, אנו הולכים לדבר על הטובים והרעים שחווינו תוך בחינת התוכנית המשותפת הזולה ביותר. לאורך הדרך, ניגע גם בתכונות, אבטחה, פרטיות ועוד לפני שנתן את פסק הדין שלנו.

למרות של- JustHost יש את אותה מדיניות פרטיות מדאיגה כמו מותגי EIG אחרים, הפצת התכונות והמהירות הגבוהה הופכים אותה למתמודדת איתנה. עם זאת, אם אתה מעריך את המידע האישי שלך, עדיף לחפש במקום אחר.

justhost-slider1

justhost-slider2

justhost-slider3

justhost-slider4

קודם

הבא

חוזק & חולשות

אלטרנטיבות עבור JustHost

תכונות

ל- JustHost שפע של תכונות אם אתה מוכן לקפוץ לתכנית גבוהה יותר. החבילה המשותפת בבסיס אינה מרשימה, כמו שקורה בדרך כלל במארחים לא יקרים, אך חבילת Choice Plus העליונה מעלה ויכוח מוצק..

לפני שנכנס לזה, עלינו לדבר על התוכנית המשותפת הבסיסית. זה מתאים לאתר אינטרנט אחד עם שטח דיסק של עד 50 ג’יגה-בייט. באשר לתכונות, JustHost לא כולל הרבה, אבל אתה עדיין מקבל תחום חינם לשנה הראשונה ותעודת SSL / TLS עם המינוי שלך..

בתכנית פלוס, תוכניות פלוס שיכולות להכיל 10 דומיינים ואחסון של 150 ג’יגה-בתים. אתה עדיין מקבל תחום בחינם ותעודת SSL / TLS, אבל JustHost כולל גם זיכוי של $ 150 $ בין גוגל לבינג, כמו גם מנוי SpamExperts..

עבור התכונות, העלות הנוספת אינה שווה את זה. דואר זבל הוא סוגיה, אך נושא שקל להתמודד איתו, ולמרות שנקודות פרסום הן נחמדות, 75 דולר בשני הפלטפורמות לא יגיעו רחוק. עם זאת, לתוכנית העליונה, Choice Plus, יש הרבה מה להציע.

אתה יכול לארח מספר בלתי מוגבל של אתרי אינטרנט עם אחסון ללא מטר. בנוסף לכל התכונות הקודמות, JustHost כולל 200 $ זיכויים למודעות, פרטיות תחום בחינם ו- CodeGuard Basic, אשר יגבו את האתר שלך מדי יום. Choice Plus היא העשירה ביותר בתכונה של חבורה, כך שאם אתם מחפשים ממתקים, זה אולי זה בשבילכם.

ישנן גם חבילות Pro הכוללות כתובת IP ייעודית ומהירות מהירה יותר, אך התכונות ברובן זהות ל- Choice Plus.

אף על פי שזה לא מובהר, כל תוכנית מגיעה גם עם גרסה בסיסית של SiteLock. SiteLock הוא כלי סריקה והסרה של תוכנות זדוניות אשר ישמור על האתר שלך מנוכח אי נעימויות הקשורות לפשיעה ברשת. הגרסה הבסיסית לא תסיר תוכנות זדוניות, אך היא תסרוק את האתר שלך מדי יום כדי לזהות בעיות אפשריות.

SiteLock ו- CodeGuard הם מותגי EIG, כך שלא מפתיע לראות אותם. עם זאת, אנו שמחים לראות ש- JustHost כולל גרסאות בסיסיות שלהם על פני חבילות. במקום פשוט לבקש מכם לשדרג, JustHost מתגרה בכם בפונקציונליות ומשאיר לכם את ההחלטה.

אף על פי שאיננה תכונה כשלעצמה, יש לציין לוח המחוונים המצוין, ושילובו עם וורדפרס. נדבר על הספציפיות של לוח המחוונים בקטע “קלות שימוש” למטה, אך הקצרה בכך ש- JustHost מקל על ניהול אתר וורדפרס שלך מבלי להיכנס לעולם האחורי..

סקירה כללית של תכונות JustHost

לוגו של JustHostwww.justhost.com

החל מ- $ 395 לחודש לכל התוכניות

סוגי שרתים

אירוח משותף

אירוח VPS

וורדפרס מנוהלת

אירוח בענן

אירוח ייעודי

אירוח משווקים

שמישות

גישה ל- FTP

גישה ל- SSH

cPanel

גישה לשורש

גיבויים יומיים

בונה אתרי אינטרנט

שירותים

קידום אתרים

שיווק

עיצוב אתר

אבטחה

פרטיות תחום

הצפנת SSL

הסרת תוכנות זדוניות

חומת אש ליישומי אינטרנט

אימות דו-גורמי

הגנת DDoS

sFTP

תמיכה

תמיכת דוא”ל

תמיכה טלפונית

תמיכה בצ’אט חי

הדרכות

פורום משתמשים

בסיס ידע

תמיכה 24/7

תמחור

למרות ש- JustHost חולקת המון עם iPage – יהיה עוד על זה בסעיף הבא – היא לא תרוויח מקום ליד iPage במדריך שלנו לאירוח אתרים זול. ל- JustHost יש תמחור של מניות בכל הקשור, אך הוא נאבק בכל מה שקשור לחידוש. השיעור ההתחלתי הוא בסדר, אם כי לא טוב, אך בסופו של דבר תוציאו כמה דולרים יותר מהממוצע בכדי לקבל תוכנית.

תוכניות משותפות מגיעות בשלושה נדבכים, ונעים בין 4- $ 7 $ לטווח הראשוני. המחיר הזה הוא רק אם אתה רוכש שלוש שנים לפני כן. JustHost מציע תוכניות משותפות למשך שנה, שנתיים ושלוש, והמחיר עולה ככל שהזמן הולך ומתקצר. יש גם תכנית חודשית, אך רק ברמת הבסיס.

באופן מוזר, המחיר החודשי של בייסיק הוא פחות ממחיר ההתחדשות, שנמצא סביב 10 דולר. עם זאת, שיעור זה הגבוה מהממוצע הוא מה שמפיל את JustHost בכמה יתדות. לעומת 1&1 IONOS, המספק אירוח זול מבלי להכריח אותך לחוזה רב-שנתי, JustHost פשוט נראה במחיר מופקע (קרא את ה 1 שלנו&ביקורת 1 של IONOS).

בנוסף, JustHost לא ברור מה תשלם. בדף המוצר נכתב כי התוכנית המשותפת הזולה ביותר מתחדשת במחיר של 9.49 דולר, ואילו בדף התשלום טוען כי התעריף החודשי הוא 7.99 דולר. בהתפלגות התמחור שנמצאת בבסיס הידע, אומרים שהמחיר החודשי הוא 11.99 דולר.

עם זאת, לא משנה איך נקבע המחיר, ברור ש- JustHost יקר מדי. לעומת 1&1 IONOS, זו בדיחה, אבל אפילו נגד הוסטינגר, שיש לה תכנית תמחור דומה, התעריפים גבוהים מדי (קרא את סקירת Hostinger שלנו).

ובכל זאת, אתה מקבל הרבה פונקציונליות בשבילך. ל- JustHost יש תג מחיר גבוה, אך יש לו את התכונות המצדיקות זאת, במיוחד אם אתה בונה על וורדפרס. זה לא באותה קטגוריה של Pagely כשמדובר ביחס לתכונה למחיר, אבל הרשימה מספיקה (קרא את סקירת Pagely שלנו).

באשר לנסות את JustHost, זה נותן לך 30 יום לבקש החזר, אשר אם כי טוב, אינו כל כך ארוך מ- InMotion Hosting, DreamHost או A2 Hosting (קרא את הסקירה שלנו ב- InMotion Hosting).

קלות שימוש

תחילת העבודה עם JustHost היא פשוטה. האתר מעוצב זהה לזה של iPage, ואם קראת את סקירת iPage שלנו, אתה יודע שזה דבר טוב. אין הרבה מקום לספק בכל מה שקשור להגדרת חשבונך, עם כפתור “התחל עכשיו” האדום והגדול שמנחה את הדרך לתשלום.

לאחר לחיצה עליו, JustHost ישלח אותך לדף מוצר המפרט את שלוש התוכניות המשותפות שלו. פשוט בחר אחד, בחר תחום והמשיך בתשלום. יש כמה תוספות שנבחרו מראש בדף המוצר הסופי, אז בטלו את הסימון אם אינכם רוצים לרכוש את השירותים הנוספים..

דף הערכה של justhost-review-product

לבסוף תישלח למסך אישור הזמנה בו תוכל להגדיר את הסיסמה שלך. כמו Kinsta (קרא את סקירת Kinsta שלנו), זו מערכת סגורה, כלומר לא תצטרך למחוק לדוא”ל שלך כדי להגדיר את פרטי הכניסה שלך (קרא את סקירת Arvixe שלנו כדי לראות זאת בפעולה).

אישור justhost-review-order

לוח הבקרה יעיל ככל שהם מגיעים. ל- JustHost יש תפריט ניווט בצד שמאל שיאפשר לכם לצפות באתרי האינטרנט שלכם, להגדיר כתובות דוא”ל, להוסיף דומיינים חדשים ועוד. יש אפילו כרטיסיית “שוק” שבה אתה יכול לרכוש ערכות נושא, שירותים, תוספים ומתקינים.

למרות שלוח הבקרה מציע כוח רב, הוא אינו cPanel (קרא את אירוח אתרים הטוב ביותר שלנו עבור מדריך cPanel). JustHost עדיין משתמש ב- cPanel, ותוכלו לגשת אליו על ידי לחיצה על הלשונית “מתקדם” בתפריט בצד ימין..

לוח הבקרה של justhost-review-control

יישום cPanel זה הוא מלאי, וזה לא דבר רע בהתחשב בשאר לוח הבקרה כל כך שימושי. במקרה זה, זה מרגיש נכון להסתיר את cPanel בלשונית “מתקדמת”, מאחר וניתן לגשת לרוב הדברים שהמתחילים ירצו להתעסק איתם מלוח הבקרה הראשי. אף על פי כן, אם ברצונך לנהל את מסדי הנתונים שלך או לחפור במנהל הקבצים, cPanel מוצע.  

לפני התקנת וורדפרס, פנינו לתחום הבדיקה שלנו כדי לקבל את פני עמוד “בקרוב בקרוב”. למרות שזו מחווה רגילה ולמען האמת, נחמד לראות, הכותרת התחתונה בתחתית קראה “אתר המופעל על ידי Bluehost.”

אנו מבצעים את המחקר שלנו, ולכן אנו מודעים לכך ש- JustHost ו- Bluehost נמצאים תחת אותה מטריית EIG. אולם עד לנקודה זו לא ראינו רמה זו של זיהום צולב. בהתבסס על מה שראינו, הנחנו שהמותגים תחת מטריית ה- EIG פעלו באופן עצמאי, אך הודעת הכותרת התחתונה מציעה שהם לא.

למעשה, JustHost הוא עותק פחמן של Bluehost, שעבור החלק הזה הוא דבר טוב. לוח הבקרה מציע אינטגרציה עמוקה עם וורדפרס, ומאפשר לראות ולנהל נושאים ותוספים מבלי להיכנס לחיבור האחורי של וורדפרס..

כשאתה עובר לקצה האחורי של וורדפרס, תמצא המון תכונות שרובן תלויות בכרטיסייה “Bluehost”. לאחר שיחה עם JustHost, אנו יכולים לאשר שהיא משתמשת בשרתי Bluehost עבור אירוח וורדפרס, מה שמסביר את הכרטיסייה בוורדפרס ואת הכותרת התחתונה בדף הבימוי..

סוגי אירוח

JustHost מציע אירוח משותף, VPS ואירוח ייעודי. אמנם חסרות תוכניות וורדפרס בענן, משווקים ותוכנות מנוהלות, אולם ההרכב עדיין מרגיש מוצק, במיוחד בגישה הממוקדת של JustHost למתחילים.

אירוח משותף הוא בבירור הלחם והחמאה שלו, עם זאת, מכיוון שה- VPS והתוכניות הייעודיות מוסתרות תחתונה של האתר. JustHost מציעה שלוש שכבות אירוח משותף בהתאם למספר האתרים, כמות שטח האחסון והתוספות הדרושות לך.

בדרך כלל אירוח משותף הוא נקודת הכניסה הטובה ביותר עבור אתרים חדשים. מארחי אתרים משלבים מספר אתרים באותו שרת וגורמים להם לחלוק את המשאבים. בכך, מארח האינטרנט יכול לחסוך כסף במספר השרתים שהוא צריך כדי להעביר ולהעביר לך את החיסכון הזה. עם זאת, מכיוון שאתה משתף את המשאבים, אתה עלול להיתקל בבעיות עם מהירות או זמן פעולה.

מחוץ לשלוש התוכניות המשותפות, JustHost מציעה תוכנית פרו. למרות שהוא עדיין משתמש במבנה משותף, ישנם פחות אתרים בשרת, כלומר לכל אתר צריך להיות חלק גדול יותר מהעוגה. JustHost מציעה גם כתובת IP ייעודית, תעודת SSL / TLS בחינם, פרטיות תחום וגיבוי אתרים אוטומטי באמצעות תוכניות ה- Pro שלה..

אם אתה מעדיף לקבל מערך משאבים ייעודי, JustHost מציע תוכניות VPS. למרות שתוכניות VPS עדיין משתמשות במבנה משותף – בהיותן קיימות אתרים רבים באותו שרת – אתה מקבל מערך משאבים ייעודי לעצמך. אם אירוח משותף מתגורר בדירה, VPS אירוח קונה בית עירוני.

בחלקו העליון נמצאות התוכניות הייעודיות, שנותנות לך שרת וכל המשאבים שלו. JustHost מציעה שלוש חבילות ייעודיות שנעות בין שלוש לחמש כתובות IP ובין 500 ג’יגה-בייט לאחסון אחסון RAID 10. לא ניכנס ל RAID 10 – אתה יכול לקרוא את המדריך שלנו בנושא RAID לזה – אבל זה הכי טוב לאירוח אתרים מכיוון שהוא מציע מהירות RAID 0 ואת יתירות RAID 1.

למרות שאנחנו לא מפספסים תוכניות וורדפרס מנוהלות בהתחשב בכמה תכונות וורדפרס שמציעה JustHost, היעדר אירוח בענן הוא באמר. אם אתה מחפש זאת, עליך לבדוק את אחיו של JustHost EIG, HostGator (קרא את סקירת ה- HostGator שלנו).

מהירות & זמן עבודה

השקנו אתר וורדפרס ריק המשתמש בתוכנית הבסיסית המשותפת של JustHost לבדיקת מהירות. כדי לבצע את הבדיקות, העברנו את התחום שלנו באמצעות מבחן מהירות של Pingdom ו- Load Impact, מה שאמור לתת לנו שתי נקודות מבט בהן ניתן לשפוט את הביצועים של JustHost.

מכיוון ש- JustHost משתמש בשרתי Bluehost, זה לא אמור להפתיע שהביצועים הם יציבים, גם אם זה גרוע יותר משל A2 Hosting (קרא את סקירת A2 Hosting שלנו). הוא קלע 90 מתוך 100 ממבחן המהירות של פינגדום, וזה טוב, אבל לא נהדר. אף על פי כן, JustHost שוללת את WestHost בכל מה שקשור לציון מבחן המהירות של Pingdom (קרא את סקירת WestHost שלנו).

מבחן justhost-review-speed-speed

מבחן מהירות Pingdom מספק בסיס איתן להשוואה בין ספקים, אך זו נקודת נתונים אינדיבידואלית. כדי לאמוד את הביצועים של JustHost תחת עומס, פנינו ל- Load Impact. הוא שלח 50 משתמשים וירטואליים לשרת שלנו במשך חמש דקות, כשמדד את מספר הבקשות שהוגשמו ואת זמן התגובה של כל משתמש.

לרוע המזל, JustHost ביצעה בצורה לא טובה במבחן ההשפעה שלנו על עומס. אף על פי שזמן התגובה של כל משתמש וירטואלי היה יחסית עקבי, היו שגיאות HTTP רבות לאורך כל הבדיקה, מה שמרמז על כך שהשרת נמצא בגבול הביצועים שלו (קרא את סקירת GreenGeeks שלנו בכדי לראות דוגמא נוספת לכך).

justhost-review-load-impact

זה מתרגם לבקשות שלא מולאו או למהירות איטית בעולם האמיתי. ככל הנראה ישנם יותר מדי אתרים המתארחים בתוכנית הבסיסית המחפשים משאבים, ו- JustHost לא יכולה לספק את כולם. אם אתה מעוניין ב- JustHost, אנו ממליצים לבחור בתוכנית יקרה יותר או לעבור לספק אחר.

באשר לזמן הפעולה של זמן, JustHost אינה מתחייבת לשום דבר שהוא מחוץ “להיות מחויב לספק סביבת אירוח בטוחה ואמינה.” בדף בסיס הידע המדבר עליו פשוט אומר שלשרתים תהיה זמן השבתה וכי JustHost תעשה כמיטב יכולתה כדי לפתור בעיות במהירות.

ישנן סיבות לא לסמוך על ערבות לזמן הפנוי, אבל קיום כזה אינו דבר רע. למרות שלא חווינו השבתה במהלך הבדיקה שלנו, אחריות במקום תהיה דבר נחמד לתפוס.

אבטחה

ל- JustHost יש הרבה ביטחון, למרות המראה הצנוע. בעוד שתכונות אבטחה אינן עוברות תכניות, ההרכב עדיין מרגיש מעוגל, עם תכונות אבטחה מרכזיות באתר, כגון תעודת SSL / TLS, סריקת תוכנות זדוניות וגיבויים אוטומטיים..

JustHost כולל אישור SSL / TLS עם כל תכניות. האישור למעשה מראה את הדפדפן המחבר לאתר שלך שאתה מי שאתה אומר שאתה. בכך, הדפדפן מסוגל לפתוח חיבור מוצפן בינה לבין אתר האינטרנט שלך, תוך שמירה על כל הנתונים הרגישים שהמשתמש מעביר..

האישור שמספק JustHost מתאים למרבית האתרים, אך חנויות המסחר האלקטרוני צריכות לקפוץ לאחת מאובטחות יותר. למרבה המזל, JustHost מציעה תעודות SSL / TLS ברמה הגבוהה ביותר בשוק שלה.

גרסה בסיסית של SiteLock כלולה גם בכל תכנית, מה שלא מפתיע בהתחשב בכך שמדובר במותג EIG. SiteLock הוא בעצם אנטי-וירוס לאתר שלך, אך בניגוד לתוכנת האנטי-וירוס הטובה ביותר שלנו, הוא לא יסיר תוכנות זדוניות בתצורת הבסיס שלה. SiteLock Lite, וזה מה שנותן לך JustHost, מיועד אך ורק לסריקה.

פירוש הדבר שהוא יכול לזהות בעיות אך לא לתקן אותן. עם זאת, אם תגלה שהאתר שלך נגוע בתוכנה זדונית, אתה יכול לשדרג לשכבה גבוהה יותר של SiteLock כדי לפתור את הבעיה.

ייתכן שלא תצטרך לעשות זאת, אם תרכוש את התוכנית המשותפת של Choice Plus. זה כולל מנוי ל- CodeGuard Basic, שלוקח גיבויים יומיים של האתר שלך. גיבויים אלה מאוחסנים בצורה מיותרת, כלומר אתה תמיד אמור להיות מסוגל למצוא אותם, וניתן לשחזר אותם בלחיצה אחת.

JustHost לא מסתדר עם תכונות אבטחה בקצהו הנמוך, אך הוא מספק מספיק ליצירת חבילת מגובשת. אתה יכול לזהות בעיות ב- SiteLock, להגן על נתוני משתמשים באמצעות אישור SSL / TLS ולהבטיח שלא תפר את האתר שלך עם CodeGuard. אם אי פעם תזדקק ליותר כוח בכלים אלה, JustHost הופך את זה גם לשדרוג פשוט.

פרטיות

פרטיות היא לרוב דאגה לביקורות ה- VPN שלנו, אך כפי שראינו עם מותגי EIG אחרים, זו גם בעיה באירוח אתרים. ל- JustHost אותה מדיניות פרטיות כמו כל חברה תחת מטריית ה- EIG, מה שהופך אותה לא פחות ידידותית לפרטיות כמו שאר המארחים שמשתפים אותה.

כמו שאר המותגים ברשת, JustHost אינה מציעה פרטיות תחום בחינם, אלא אם כן אתה קונה מנוי Pro. פרטיות הדומיין מחליפה את המידע שאתה רושם את האתר שלך אצל הרשם. אף על פי שזה נראה קטן, הרשומות של WHOIS זמינות באופן מקוון, כלומר כל אחד יכול לגלות מי אתה, היכן אתה גר ועוד.

רוב המארחים אינם מציעים פרטיות בתחום, אלא ספקים כמו DreamHost ו- 1&1 IONOS מובילים את האישום (קרא את סקירת DreamHost שלנו). קשה לצפות לפרטיות תחום מ- EIG, אבל היה נחמד לראות.

לרוע המזל, פרטיות הדומיין צריכה להיות החשש ביותר שלך. ל- EIG מדיניות פרטיות מדאיגה המעניקה לה את הזכות המפורשת לשתף ולמכור את המידע שלך לצדדים שלישיים גדולים.

ברשימה מופיעים פייסבוק, גוגל אדוורדס, מפות גוגל, WPBeginner, בינג, יאהו, Verizon ועוד. אנו מבינים ששיתוף מידע אישי לצורך מתן שירות טוב יותר, אך איננו יכולים להסביר שום הסבר סביר למותגים מעל למעט פרסום.

בנוסף, EIG יכולה לשתף את המידע האישי שלך עם מותגים אחרים ברשת שלה. אנו כבר יודעים ש- Bluehost ו- JustHost מטבלים כפליים בנתונים האישיים שלך, אך כך גם SiteLock, MOJO Marketplace, CodeGuard ו- Contact konstant, גם אם אינך משתמש בשירותים אלה..

כפי שאמרנו בביקורות אחרות הקשורות ל- EIG, המידע שלך מתייחס לסחורה. למרות ש- JustHost עשויה שלא לבצע את השיתוף או המכירה, חברת האם שלה היא שמותירה אותך במים חמים כמשתמש.

תמיכה

בדומה למותגי EIG אחרים, JustHost מציעה צ’אט חי ותמיכה טלפונית מסביב לשעון. איכות התמיכה טובה, עם תגובות מהירות ומועילות, אך הנציגים מרגישים רחוקים. שלא כמו SiteGround, שם אתה יכול לשים שם לפרצוף, כל מה שאתה רואה עם JustHost הוא גוש טקסט (קרא את סקירת SiteGround שלנו).

עם זאת, הניסיון שלנו עם התמיכה לא היה רע. הושטנו אלינו שאלות לגבי השרת, כיצד הוא מוגדר ולמה המשכנו לראות את Bluehost בכל פינה. להפתעתנו, נציג המכירות המקדימות הצליח לענות על שאלותינו באופן יסודי. במקרים רבים, שאלות מורכבות מחייבות את הנציג לשאול את המפקח או להפנות אותך.

עם זאת, צ’אט חי ותמיכה טלפונית הם הדרכים הטובות ביותר לקבל עזרה. בסיס הידע, אף שהוא שימושי, הוא בלגן מתוארך. ל- JustHost אין קטגוריות לעיון או היררכיה של מאמרים. במקום זאת יש רשימה של המאמרים הפופולריים ביותר וסרגל חיפוש.

בסיס justhost-review-knowled

ברור כי בסיס הידע בנוי גם על גרסה קודמת של האתר, עם כותרות כמו “אירוח אתרים” ו”למה אנחנו “עדיין בתפריט העליון. גם הקישורים האלה שבורים מחוץ לקישור הביתי. בנוסף, למרות שאתה יכול לנווט חזרה לדף הבית, אתה לא יכול להגיע למאגר הידע משם.

אף על פי כן, המאמרים כתובים היטב ובאמצעותם. תצטרך לחפור כדי למצוא את מה שאתה צריך, אבל נשקר אם היינו אומרים כי בסיס הידע לא היה מועיל.

פסק הדין

JustHost הגון במהירות, גדול בתכונות ורשלנות בפרטיות. הטוב מתערבב עם הרע, אבל זה נכון לגבי רוב מוצרי EIG. JustHost מרשים יותר מרובם, במיוחד בגלל השילוב העמוק עם וורדפרס ורשימה ארוכה של תכונות אבטחה.

עם זאת, הפיל הפתגם בחדר הוא פרטיות. אמנם זה עניין גדול עבורנו, אולי זה לא בשבילך, ואם זה לא, JustHost נראה הרבה יותר מרשים.

מה אתם חושבים על JustHost? נודיע בתגובות למטה וכמו תמיד תודה שקראתם.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me