סקירת אירוח InMotion – עודכנה 2020

סקירת אירוח InMotion

InMotion מציעה מגוון רחב של שירותים, כולם עמוסים בתכונות. גם המחיר לא רע, אך תצטרך להתמודד במהירות מעט יותר איטית.


InMotion Hosting הוא אחד המובילים המציעים שירותי אירוח אתרים עצמאיים בשוק. כאחד מספקי אירוח אתרים הטובים ביותר בסביבה, הוא מרשים עם שורה ארוכה של תכונות, אבטחה רבה וגישה לכלי בנייה מרובים. עם זאת, מהירויות איטיות יותר ממארחי רשת מובילים אחרים עשויים להפר את העסקה עבורך.

בסקירה זו של InMotion Hosting אנו נפרט את החוויה שלנו לאחר השקת אתר אינטרנט עם אירוח עסקי. נדבר על תכונות, תמחור, קלות שימוש, סוגי אירוח, מהירות, אבטחה, פרטיות ותמיכה, ואז ניתן את פסק הדין שלנו.

תג המחיר הגבוה מהממוצע עשוי להפנות כמה משתמשים, אך הערך שמציעה כל תוכנית הוא עצום. זה מתעלם מהעובדה שזה בערך באותו מחיר כמו מארחי אתרים מובילים אחרים לאחר החידוש. עם זאת, המהירות הפחות אידיאלית שלה היא משהו שיש לקחת בחשבון.

מחוון רגש 1

slider-slider2

מחוון רגש 3

slider-slider4

מחוון רגש 5

קודם

הבא

חוזק & חולשות

חלופות לאירוח InMotion

תכונות

למתחילים חדשים שרוצים להקים אתר, יש מאבק בין וורדפרס לבוני אתרים. למרות שאנו ממליצים על בוני אתרים הטובים ביותר, כמו Wix (קרא את סקירת Wix שלנו), עבור רוב האנשים, לפעמים וורדפרס היא רעה הכרחית. עם זאת, אתה עדיין יכול לקבל את הגמישות של וורדפרס באמצעות ממשק גרירה ושחרור.

באמצעות InMotion Hosting, זה מגיע בצורה של BoldGrid, שתוכל להתקין באמצעות כל תוכנית אירוח. BoldGrid מסובך יותר מבונה אתרים ייעודי, אך הסחורה הקטנה בשימושיות שווה את הגמישות בוורדפרס מעניקה לך.

הרגש-אירוח-ביקורת-מודגש

אתה יכול לקבל את InMotion Hosting לעצב את האתר שלך עבורך. ישנן שתי דרכים להתמודד עם זה. QuickStarter, שהינו רק 99 דולר ברגע הכתיבה, מספק לך אתר בן עמוד בודד תוך שני ימי עסקים, הבנוי על פלטפורמה המאפשרת לך להרחיב את האתר שלך בעתיד. InMotion Hosting תגדיר עבורך גם דוא”ל עסקי וטופס גנרטור מוביל.

ישנו גם שירות עיצוב הכפפות הלבן, שישלב אותך עם מומחה וורדפרס אשר יבקר את עיצוב האתר שלך. זה יכול להיות פשוט כמו שינוי קוד לאופטימיזציה טובה יותר למנועי חיפוש או שיפוץ מוחלט של העיצוב שלך.

תכונות העיצוב של InMotion Hosting הן הטובות ביותר מבין החבורה. חלק מהתכונות הטכניות האחרות, כגון אחסון כונן במצב מוצק, אינם מלהיבים, אך עדיין נוחים. תכונה אחת כזו היא גיבויים יומיים. בכל התוכניות, InMotion Hosting מגבה את האתר שלך מדי יום, ללא עלות.

בין הגיבויים היומיים, אחסון SSD, תעודת SSL בחינם ושירותי עיצוב אתרי האינטרנט, InMotion Hosting בולטת עם מגוון מרשים של תכונות מרובם. הסרה של תוכנות זדוניות חסרה, וזה דבר שאליו ניגע בקטע “אבטחה” למטה, אך אנו בסך הכל תוכן.

סקירה כללית של תכונות אירוח של InMotion

לוגו של InMotion Hostingwww.inmotionhosting.com

החל מ- 499 $ לחודש לכל התוכניות

סוגי שרתים

אירוח משותף

אירוח VPS

וורדפרס מנוהלת

אירוח בענן

אירוח ייעודי

אירוח משווקים

שמישות

גישה ל- FTP

גישה ל- SSH

cPanel

גישה לשורש

גיבויים יומיים

בונה אתרי אינטרנט

שירותים

קידום אתרים

שיווק

עיצוב אתר

אבטחה

פרטיות תחום

הצפנת SSL

הסרת תוכנות זדוניות

חומת אש ליישומי אינטרנט

אימות דו-גורמי

הגנת DDoS

sFTP

תמיכה

תמיכת דוא”ל

תמיכה טלפונית

תמיכה בצ’אט חי

הדרכות

פורום משתמשים

בסיס ידע

תמיכה 24/7

תמחור

אלא אם כן אתה מדבר על אירוח ברמה גבוהה וממוקדת ארגונית, כגון Pagely (קרא את הסקירה Pagely שלנו), InMotion Hosting לא נראה זול. תוכניות משותפות או עסקיות הן בערך פי שניים ממחיר ספקי המדפים העליונים, כמו גם תוכניות וורדפרס. קריאת האותיות הקטנות באתרים אחרים תראה שהמספרים עדיין עובדים לטובת InMotion Hosting.

קח למשל את Bluehost. כפי שתוכל לקרוא בסקירת Bluehost שלנו, אתה יכול לרכוש אירוח משותף בסיסי במחיר של $ 3.95 לחודש, אך זה רק אם תקבל שלוש שנות אירוח מראש. זה לא מבטל את Bluehost – כמעט כל מארחי האינטרנט עושים זאת – אבל זה כדי להמחיש משהו חריג ב- InMotion Hosting.

ב- InMotion Hosting יש תמחור לקידום מכירות כמו כל מארח אינטרנט אחר, אך הוא קרוב יותר לשיעור החידוש. למעשה, החבילה הבסיסית המשותפת ממנה ו- Bluehost עולה זהה, אבל ברור יותר מה אתה קונה מראש.

בשבילנו, זה מקצוען. לעתים רחוקות נראה שקיפות בתמחור ממארחי אתרים, ואנחנו יכולים להעריך את המאמץ של InMotion Hosting לאזן אותו עם שיעורי קידום מכירות. עם זאת, אם אתה מחפש לחסוך כמה שיותר כסף מראש, InMotion Hosting לא יביא אותך לשם. קרא את סקירת Hostinger שלנו עבור ספק שיצליח.

מתוך ההרכב של InMotion Hosting התוכניות של וורדפרס מעניינות ביותר. ברוב המקרים, תוכניות וורדפרס הן פשוט תוכניות משותפות שניתנות לכניסה מחדש עם כמה תכונות נוספות – קרא את סקירת SiteGround שלנו כדי לראות דוגמא. עם זאת, InMotion Hosting מספקת שש חבילות וורדפרס המתאימות לרמות משתנות של אתרי וורדפרס.

נדבר יותר על ההבדלים הטכניים בקטע “סוגי אירוח” להלן. עם זאת, לתמחור, הרבדים המרובים מצוינים. אם אתה מתכנן להקים אתר וורדפרס, אתה יכול להיכנס במחיר זול יותר ולשדרג לשכבה גבוהה יותר ברגע שהתנועה שלך דורשת זאת.

בכל ההרכב ישנו נושא אחד קטן, וזו יכולת לרכוש חודש אירוח אחד. אין שום חריזה או סיבה לכך. תוכניות לא יקרות מוצעות רק לאורך זמן של שנתיים. לדוגמה, WP-3000S, תוכנית וורדפרס בסביבות 15 $, לא ניתן לרכוש מדי חודש, אך תוכנית משותפת דומה באותו מחיר יכולה להיות.

בסך הכל, מדובר בעניין קטן, וזה שמאפיל על ידי תוכניות התמחור המעצבנות יותר של כמה מארחים אחרים – מסתכל עלייך, Bluehost.

כל החסרונות שיש ל- InMotion Hosting בתמחור עולים על הערבות הנדיבה של החזר הכסף. חלק מהסיבה שאינכם יכולים לרכוש חודש אירוח בתוכניות לא יקרות היא מכיוון ש- InMotion Hosting נותן לכם שלושה חודשים לשנות את דעתכם. זה מוביל בתעשייה מבחינה זו.

קלות שימוש

בחירת תוכנית ב- InMotion Hosting היא קשה יותר ממה שהיא צריכה להיות. האתר שלו אינו סובל מעיצוב מתוארך כמו FatCow (קרא את סקירת FatCow שלנו), אך שינויים בעיצוב השכל הישר היו מקלים על בחירת תוכנית.

לדוגמה, דף הבית של האתר מציג את כל סוגי האירוח של InMotion Hosting, אך יוצר האתר והאירוח המשותף הם הימניים ביותר. זה נשמע קטן, אבל בהתחשב ברוב האנשים שקוראים וכותבים משמאל לימין, יש פחות דגש על התוכניות הזולות שנראה שרוב האנשים יגיעו אליהם.

דף הרגש-אירוח-ביקורת-דף הבית

כל זה לא פורץ דרך, אך ישנן החלטות עיצוביות שאיננו מסכימים איתן.

אבל זה מפצל שערות. לאחר שתמצא את השירות שאתה מחפש, בחירת תוכנית היא קלה. InMotion Hosting מראה למה מיועדים סוגי האירוח, כמו גם את ההבדלים בין שכבות. יש אפילו השוואה מפורטת לכל סוג אירוח שמראה מה תקבל עם התוכנית שלך.

הרגש-אירוח-ביקורת-השוואה

לאחר ביצוע התשלום, InMotion תשלח אליך סדרה של דוא”ל המפרט כיצד להיכנס. תיכנס לחלונית ניהול החשבון, שם אתה מנהל את פרטי החיוב שלך, רוכש אירוח חדש ומגיש כרטיסי תמיכה. זה גם המקום בו תוכלו להתחבר ל- cPanel, אך אינכם צריכים בהכרח ללכת לשם.

אירוח InMotion כולל רבים מהפריטים השימושיים מ- cPanel ב- AMP. לדוגמה, אתה יכול להוסיף כתובות דוא”ל בדומיין שלך ולגשת לחנות האפליקציות Softaculous מבלי לנווט הלאה ל- cPanel.

מגבר רגש-אירוח-ביקורת

זה לא אומר שתרצה להימנע מ- cPanel. היישום של InMotion Hosting ראוי לאירוח אתרים הטוב ביותר שלנו באמצעות מדריך cPanel, עם מתווה אטרקטיבי וניווט פשוט. שינוי גדול אחד מיישום cPanel רגיל הוא תוספת של תפריט עליון לגישה לקטגוריות שונות.

inpotion-host-review-cpanel

מחוץ לבעיות כשאתה מוצא לראשונה את האירוח שאתה רוצה, InMotion Hosting הוא יעיל ופשוט. אזור הבולט הוא AMP, המשלב לא רק את פרטי החיוב והדומיין שלך, אלא גם רבים מההגדרות השימושיות מ- cPanel. גם cPanel לא רע, אבל זה בעיקר בניית מלאי.

סוגי אירוח

InMotion Hosting מציע מערך שירותים מוצק, אך אירוח ענן חסר. בגלל זה, אין כל כך אפשרות לבחור כמו שיש, נגיד, HostGator (קרא את סקירת ה- HostGator שלנו), אבל אתה עדיין אמור להיות מסוגל למצוא תוכנית שמתאימה לך..

הסלע הוא אירוח עסקי, וזה השם ש- InMotion Hosting מעניק לתוכניות המשותפות שלו. אירוח משותף מציב מספר משתמשים בשרת יחיד כדי לשתף את המשאבים, ובכן. אפקט הבריכה נהדר לחיסכון בכסף, אך אינו הטוב ביותר עבור מהירות או זמן פעולה. למשתמשים לא מוגבלות מגבלות, כך שאם אתר אחד מגייס משאבים, יתכן ויהיה לך ביצועים איטית.

עם זאת, זה נכון לכל תוכנית משותפת, ו- InMotion Hosting עושה עבודה טובה בכדי להתאים את התוכניות המשותפות שלה לתכונות. תקבל רישום תחום וגיבוי נתונים בחינם, כמו גם גישה לבונה אתרים וכתובות דוא”ל בלתי מוגבלות בדומיין שלך..

אירוח InMotion כולל מספר מתקינים בלחיצה אחת בפלטפורמות כמו וורדפרס, אך עליך לקנות תוכנית וורדפרס אם כך תרצה לבנות את האתר שלך. למרות שהם יקרים מעט יותר מאשר אירוח עסקי, תוכניות וורדפרס כוללות תכונות רבות ספציפיות לפלטפורמות שעליך לצוד לבד, אחרת.

תוכניות רגש-אירוח-סקירה-wordpress

הסימן לכך שאתה רוכש אירוח איכותי יותר הוא כאשר דברים כמו שטח דיסק מתרחקים מלהיות בלתי מוגבלים, וככה הם המקרים עם חבילות וורדפרס של InMotion Hosting. אתה מקבל כמות מסוימת של משאבים ייעודיים, כך שלמרות שסביר להניח שהאתר שלך מתארח בשרת יחד עם אחרים, אינך צריך לדאוג שמישהו אחר יבחן את הנתונים שלך..

בנוסף, תוכניות וורדפרס מנוהלות, כלומר InMotion Hosting עוסק בהיבטים הטכניים של השירות. זה כולל התקנה מראש של וורדפרס בעת ההרשמה, גיבוי אוטומטי של האתר שלך ועדכון אוטומטי של האתר שלך.

מעבר לזה יש VPS ותוכניות ייעודיות. תוכניות VPS מגיעות כחבילה מנוהלת עם לינוקס ו- cPanel או כשרת עצמות חשופות שמנהלי מערכות או מפתחים יכולים להתאים אישית..

התוכניות הייעודיות מרשימות יותר, אם כי בעיקר מכיוון ש- InMotion Hosting מאפשרת לך להגדיר את השרת איך שאתה רוצה. אתה יכול לכלול עד 512 ג’יגה-בתים של זיכרון ו- 8TB של אחסון SSD, יחד עם תכונות אחרות, כגון תצורת RAID שלך. המעבד מוכתב על ידי שכבת האירוח הייעודי שתבחר, ועולה לכפול אינטל Xeon Silver 4110s.

סוג האירוח החסר היחיד הוא אירוח בענן, המפיץ את אתר האינטרנט שלך על גבי רשת שרתים לצורך יתירות ואבטחה. למרבה הצער, זהו מחדל שראינו ממארחי אתרים עצמאיים אחרים, כלומר A2 Hosting.

מהירות & זמן עבודה

לבדיקת מהירות האתר אנו משתמשים בבדיקת מהירות Pingdom ובהשפעת הטעינה. בדיקת מהירות Pingdom מאפשרת לנו להיכנס לפרטים ולראות היכן בעיות אפשריות, ואילו Load Impact מודד את הביצועים של השירות תחת עומס מדומה. ערכנו את שני הבדיקות באתר וורדפרס ריק באמצעות התוכנית העסקית של InMotion Hosting.

אירוח של InMotion החזיר תוצאות מכובדות, אך ראינו טוב יותר (עיין במדריך האירוח המהיר ביותר שלנו). בבדיקת מהירות Pingdom היו לנו 1.04 שניות בממוצע לזמן הטעינה, אך ציון כולל של 84 מתוך 100. זה כנראה מכיוון שלא נראה שיש מטמון בצד השרת בתוכניות עסקיות, או, לפחות, כלום שניתן לשלוט ב- cPanel.

מבחן רגש-אירוח-סקירה-מהירות-מבחן

כשמסתכלים על השלבים בשרשרת, הכל היה איפה שהוא צריך להיות. בקשות DNS היוו מעט זמן, כמו גם התחברות לשרת. הערך “המתנה”, המודד כמה זמן לוקח לדפדפן להתחיל לקבל נתונים, היווה זמן רב מהרגיל, אם כי.

המהירות אינה רעה, אך ניתן היה לשפר אותה. אירוח A2, למשל, הרוויח ציון של 96 מתוך 100, בעיקר בגלל ריבוי סוגי המטמון שבהם הוא משתמש בתוכניות משותפות מסוימות (קרא את סקירת A2 Hosting שלנו).

השפעת עומס הניבה תוצאות מאכזבות באופן דומה. במהלך חמש הדקות שבחנו, Load Impact שלחה 50 משתמשים וירטואליים לאתר שלנו, אך עם שונות גבוהה בזמני הטעינה. בין הנקודות הנמוכות והגבוהות ביותר, ל- InMotion Hosting היה פער של 300 אלפיות השנייה, וזה משמעותי. אתה יכול לראות את הגרף שלנו למטה לקבלת התוצאות המלאות.

רגש-אירוח-ביקורת-עומס-השפעה

באשר לזמן הפעילות של Uptime, ב- InMotion Hosting אומרים שהיא מבטיחה 99.9 אחוז זמן פעולה, אך תנאי השירות אומרים 99.999 אחוז, וזה הבדל משמעותי. אם השירות שלך נופל מתחת לסף זה, InMotion Hosting יזכה את חשבונך בשירות שירות של חודש.

עם זאת, הדרך בה אתה מקבל קרדיט זה מוזר. ב- InMotion Hosting אומרים שאתה יכול ליצור קשר עם צוות התמיכה לא יותר מפעם אחת בכל 30 יום בנוגע לזמן הפעילות הגופני. לאחר מכן, אם השירות שלך נופל מתחת לסף, אתה יכול לבקש את הזיכוי.

זו דרך מוזרה לעשות את זה, ואנחנו מדמיינים שהרבה אנשים יתגעגעו לתהליך. למרבה המזל, זה לא אמור להיות נושא. לא חווינו השבתה במהלך הבדיקה, ועם הערבות של InMotion Hosting לא סביר שתעשה זאת.

אבטחה

ל- InMotion Hosting חבילת אבטחה סולידית. זה מתחיל בתעודת SSL / TLS, שבעבר הייתה נדירה אך הפכה נפוצה יותר בחודשים האחרונים. אישור SSL מראה למעשה כי אתר האינטרנט שלך מהימן, וככזה מאפשר למשתמשים להתחבר אליו באמצעות חיבור מוצפן..

למרות שתעודת SSL / TLS בחינם נפוצה, הגנה חופשית מפני תוכנות זדוניות איננה. בכל התוכניות, InMotion Hosting כולל הגנה מפני תוכנות זדוניות, שהיא בעצם אנטי-וירוס לאתר שלך (קרא את המדריך הטוב ביותר לתוכנת האנטי-וירוס שלנו)..

ההגנה של תוכנות זדוניות של InMotion Hosting תסרוק ותתקן את האתר שלך מדי יום בגלל פגיעויות. אם יתגלה משהו, זה יהיה גם בהסגר. אמנם לא הסרת תוכנה זדונית כשלעצמה, אך איומים בהסגר הם פשרה יציבה בהתחשב בכך ש- InMotion Hosting כולל הגנה מפני תוכנות זדוניות בחינם בכל תכנית..

במקרה שלא סביר שאתרך נדבק, InMotion עדיין כיסית. גיבוי אוטומטי של האתר כלול גם בכל התוכניות בחינם. ניתן גם לגבות ידנית, אך InMotion Hosting תיצור עותק של הסביבה המשותפת באופן אוטומטי. השיקום הוא גם בחינם, כל עוד לא תשחזר יותר מפעם אחת בארבעה חודשים.

אירוח InMotion אינו המארח היחיד שכולל את תכונות האבטחה הללו, אך הוא בין הבודדים שעושים זאת בכל התוכניות. לא משנה באיזה שכבת אירוח תרכשו, תקבלו אישור SSL / TLS, הגנה מפני תוכנות זדוניות והסרת פסאודו וגיבויים אוטומטיים של האתר שלכם..

פרטיות

אירוח אתרים לא קיבל את הטיפול בפרטיות עד כה לביקורות ה- VPN שלנו. עם כל כך הרבה מידע אישי שקשור לאתר שלך, חשוב להישאר פרטי, במיוחד אם האתר שלך נוקט בעמדה מסוכנת בנושאים מסוימים.

לשם הדומיין שלך, למשל, כל המידע האישי שלך קשור אליו. רשומות WHOIS מציגות את שמך, כתובת, מספר תמונה, כתובת דוא”ל ועוד, והרשומות הללו זמינות באופן מקוון. עם זאת, אתה יכול לרשום את הדומיין שלך באופן פרטי, אשר יחליף את המידע שלך ברשם.

InMotion Hosting מציעה רישום לתחום פרטי, אך במחיר. זה יוביל אותך לסביבות 13 $ לדומיין בשנה. לא קשה לרכוש – InMotion Hosting מספק קישור ב- AMP – אבל זה עדיין עולה. DreamHost, למשל, מציעה פרטיות תחום בחינם.

אולם מדיניות הפרטיות של InMotion Hosting היא איתנה. כמו רוב מארחי האינטרנט, היא שומרת לעצמה את הזכות לשתף מידע עם זיהוי אישי עם חברות אחרות או אכיפת החוק. מדיניות הפרטיות שלה אומרת כי היא אינה יכולה למכור אף אחד מאותם מידע.

סעיף 4.6 למדיניות הפרטיות אומר “איננו מוכרים או משכירים כתובות דואר אלקטרוני לאף אחד מחוץ לחברה. החברה גם לא תשתף כתובות דואר אלקטרוני לצדדים שלישיים או קשורים קשורים. “

בסעיפים הבאים כתוב גם תוכלו לגשת, להציג, לעדכן ולמחוק את המידע האישי שלכם באמצעות שליחת דוא”ל [מוגן בדוא”ל].

אין רישום של דומיין פרטי בחינם, אבל מדיניות הפרטיות של InMotion Hosting נכונה – ככל שמארחי אתרים עוברים. עם זאת, אנו מקווים לראות מארחי אינטרנט נוספים עוקבים אחר ההובלה של DreamHost וכוללים רישום לדומיין פרטי בחינם.

תמיכה

המותגים בראש אתר האינטרנט של InMotion Hosting הם קישורים לצורות תמיכה מרובות. שירות לקוחות חשוב לאירוח אתרים בהתחשב באיזו מידה מורכב השירות, ו- InMotion Hosting לא עושה עצמות לגבי יצירת קשר עם הצוות שלו. ניתן להשיג דוא”ל, צ’אט חי, טלפון ותמיכה בסקייפ, כאשר חברי צוות מעולים מפוזרים ביניהם.

הסוקר שלך שוחח עם InMotion Hosting לפני השקת שירות הוורדפרס שלו לפני כשנה, והנציג לא רק סיפק פרטים מדויקים ומלאים, אלא גם פעל להעלות את המחיר נמוך ככל האפשר. צוות המכירות של InMotion Hosting מקשה על דחיית רכישת תוכנית אירוח.

מחוץ למגע ישיר יש בסיס ידע ופורום. בסיס הידע של InMotion Hosting נגיש מדף הבית ללא צורך להתחבר על ידי לחיצה על הכרטיסייה “מרכז התמיכה”. בסיס הידע מופרד בשאלות נפוצות, מדריכי מוצרים והדרכות וכל יצירה מלאה בפרטים.

בסיס רגשות-אירוח-ביקורת-ידע

בעת הערכת בסיס ידע לאירוח אתרים, אנו רוצים לראות שילוב טוב של הדרכות, מדריכי התקנה וקטעי פתרון בעיות, ו- InMotion Hosting אינו מאכזב. יש משאבים חינוכיים מרשימים, כמו גם מדריכים כלליים לפתרון בעיות שמסקרים סוגיות פוטנציאליות רבות.

לא יכולנו לגשת לפורום, למרות ההנחיות המרובות להתחבר.

קהילת רגש-אירוח-ביקורת

מתחת למרכז התמיכה מופיע קישור לשאלות קהילתיות, שמתפקדות באופן דומה. אין הרבה אינטראקציה קהילתית, אך ברור כי InMotion Hosting עוקב אחר שאלות הקהילה. אפילו ללא אינטראקציה קהילתית, ארכיב השאלה מהווה התייחסות טובה לבעיות פוטנציאליות שלא נענו בבסיס הידע.

פסק הדין

InMotion Hosting הוא מארח אתרים עצמאי ועצמאי שיכול לעבוד במהירות שלו. זה לא איטי, אבל יש מארחים עם אופטימיזציה טובה יותר. עם זאת, הרשימה הארוכה של הפיצ’רים וסוגי האירוח המרובים הופכים אותה למתמודדת ראויה. המרשים ביותר הוא צוות התמיכה ומגוון תכונות האבטחה.

גם התמיכה בוורדפרס נהדרת. למען האמת, זה כל כך טוב ש- InMotion Hosting עומד לרשות האירוח הטוב ביותר שלנו עבור מדריך וורדפרס. אם InMotion Hosting לא נשמע כמארח בשבילך, עיין בביקורות האחרות שלנו בנושא אירוח אתרים.

מה אתם חושבים על InMotion Hosting? האם השתמשת בו? ספר לנו על החוויה שלך בתגובות למטה וכמו תמיד תודה על הקריאה.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me