סקירה של HostPapa – אירוח אתרים קנדי ​​- עודכן בשנת 2020

סקירה של HostPapa

HostPapa הוא מארח אינטרנט טוב עם פרטיות רבה, בונה הגון ותכונות רבות יותר ממה שאתה יכול לנער עליו. הדבר היחיד שמונע ממנו להיות מנצח מוחלט הם המהירויות האטיות שלו, כפי שתוכל לקרוא בסקירתנו המלאה של HostPapa.


HostPapa הוא מארח אתרים עצמאי וקנדי שנמצא בעסק כבר למעלה מעשור. למרות שהחברה הפכה למשרדים ברחבי העולם, בכל מערך התוכניות יש עדיין משהו לכולם. עם זאת, מהירות המשנה התחתונה וחוויית המשתמש המגושמת שלה פירושה שאין לה ממש את הצ’ופרס ללכת הבוהן עם אצבעות הרגל עם מיטב ספקי אירוח האינטרנט שלנו..

עם זאת, כדאי לקחת בחשבון, במיוחד עם מדיניות פרטיות איתנה, smörgåsbord של תכונות ובונה אתרים הגון. בסקירה זו של HostPapa, אנו נעבור על כל זאת ועוד, נדון בחוויה שלנו עם השירות לאחר שהשיק אתר וורדפרס עם התוכנית המשותפת הזולה ביותר שלו.

החוויה הזו הייתה טובה לרוב, אבל היו כמה טעויות שגויות בסוף HostPapa. למרות שאתה מקבל הרבה כסף, המחיר גבוה, ובהתחשב ב- HostPapa יכול להסתדר טוב יותר במחלקת המהירות, זה לא נהדר.

hostpapa-slider1

hostpapa-slider2

hostpapa-slider3

hostpapa-slider4

hostpapa-slider5

קודם

הבא

חוזק & חולשות

חלופות עבור HostPapa

מאפיינים

HostPapa הוא תקן בוג בכל מה שקשור לתמחור, אך, למרבה המזל, לא כשמדובר בתכונות. תרשים ההשוואה הארוך בכל אחד מדפי המוצר נוטף דברים טובים עבור חנונים אירוח אתרים שישקעו את שיניהם. למעשה, עד כדי כך שקל להתעלם מכמה תכונות חיוניות שמגניבות אירוח אתרים.

עם זאת, מתחיל במה שאתה מקבל, HostPapa מנסה לספק דגימה של הכל. cPanel אינו שמור בשום דרך, כלומר אתה מקבל גישה לקבצי היומן של השרת שלך, ל- WebFTP הקל לשימוש, AWStats ולמתקין האפליקציות Softaculous..

התוכנית החינמית של Cloudflare כלולה גם. כפי שתוכלו לקרוא במדריך שלנו בנושא Cloudflare, כל אתר יכול להקים את הגרסה החינמית של רשת אספקת התוכן, אך ככל הנראה טירונים ילכו לאיבוד בהופלה של DNS. המדריך שלנו בנושא רשומות DNS יכול לעזור בכך, אך למי שלא אוהב להגדיר שרתי שמות מותאמים אישית – או לקרוא – שילוב מה- go-go יעבוד.

יחד עם cPanel, ישנו מעין מגן-מזכרות של מאפייני אבטחה, עליהם נדבר בסעיף “האבטחה” שלהלן. עם זאת, למרות שכל אחד יכול לעמוד מאחורי רשתות מיותרות וחומות אש של יישומי אינטרנט, HostPapa חסר משהו קריטי: גיבויים יומיים.

כדי להיות ברור, מוצעים גיבויים יומיים, אך לא בין תוכניות. אם תבחר לא לקפוץ לרמה הגבוהה ביותר של אירוח משותף או וורדפרס, הגיבויים יפעילו לך 40 דולר נוספים לשנה. זה מחיר גבוה למשהו שצריך לכלול בחינם.

בניית אתרים של HostPapa

גרסה חינמית של בונה האתר כלולה בכל התוכניות. זה בסדר, אבל על מה לכתוב הביתה. כמו בוני אתרי האינטרנט הטובים ביותר שלנו, החיוניים קיימים לבניית אתר. אתה יכול להוסיף טקסט, תמונות ועוד לדף ולהעביר את האלמנטים סביב. עם זאת, HostPapa לא מתמודד עם זה באותה מידה כמו הבונים האהובים עלינו.

hostpapa-review-build-build

בקיצור, בונה האתר לא אמור למכור לך ב- HostPapa. Wix נמצאת בראש הרשימה (קרא את סקירת Wix שלנו).

סקירה כללית של תכונות HostPapa

לוגו של HostPapawww.hostpapa.com

מתחיל החל מ- $ 299 לחודש לכל התוכניות

סוגי שרתים

אירוח משותף

אירוח VPS

וורדפרס מנוהלת

אירוח בענן

אירוח ייעודי

אירוח משווקים

שמישות

גישה ל- FTP

גישה ל- SSH

cPanel

גישה לשורש

גיבויים יומיים
שולם

בונה אתרי אינטרנט

שירותים

קידום אתרים

שיווק

עיצוב אתר

אבטחה

פרטיות תחום

הצפנת SSL

הסרת תוכנות זדוניות

חומת אש ליישומי אינטרנט

אימות דו-גורמי

הגנת DDoS

sFTP

תמיכה

תמיכת דוא”ל

תמיכה טלפונית

תמיכה בצ’אט חי

הדרכות

פורום משתמשים

בסיס ידע

תמיכה 24/7

תמחור

HostPapa אינו מתומחר במחיר מופקע, אך דומה ל- Bluehost בכך שלא תהיו בטוחים מה אתם משלמים עד שהגיע הזמן לבדוק זאת (קראו את סקירת Bluehost שלנו). תוכניות משותפות מגיעות עם הנחות רב שנתיות, אך הן זמינות רק לשנה ומעלה, מה שהופך את מחיר הקופה הסופי להרבה יותר גבוה ממה שדף המוצר מציע..

תוכניות משותפות מגיעות למשך שנה, שנתיים או שלוש, וכמו אצל הרבה מתחרות של HostPapa, המחיר החודשי עולה ככל שמשך הזמן מתקצר. למרבה המזל, אינך נענש על כך שאתה הולך עם משך זמן קצר יותר באמצעות תעריף חודשי במחיר מופקע כמוך עם Arvixe (קרא את סקירת Arvixe שלנו), אך שיעור הפרומו יכול להיות עקבי לאורך כל הדרך.

ברור שהסיפון נערם לטובתו של HostPapa מכיוון שהמחיר תמיד יוצא גבוה יותר ממה שדף המוצר מרמז. זה נכון לרוב מארחי האינטרנט, אך ראינו שספקים, כמו Hostinger ו- Hosting24, משתמשים בתעריפי קידום מכירות רב שנתיים כך שאף סיבה ש- HostPapa לא יכול לעשות זאת (קרא את סקירת Hostinger וסקירת Hosting24 שלנו) ).

בנוסף, התמחור מבלבל, מה שיכול להיות מתכון לאסון, כפי שראינו בסקירת LunarPages שלנו. לדוגמה, יש תוכניות לבניית אתרים, אך יש לך גישה לגרסה חינמית של בונה האתר עם אירוח משותף רגיל. תוכניות החנויות המקוונות משתמשות גם בונה האתר, אך יש להן מבנה תמחור משלהן.

אנו מעדיפים את הגישה הלא-שטויות של 1&1 IONOS כשמדובר בתמחור. כפי שאתה יכול לקרוא ב 1 שלנו&סקירת IONOS, אתה יכול לעדכן את המחיר בדף המוצר בהתבסס על משך הזמן שלך, כך שאין הפתעות בתשלום. גם אתה לא נמכר בהוספת מוצרים לשירות שלך.

עם זאת, HostPapa כולל יותר מרוב מארחי האינטרנט באותו מחיר. התוכנית המשותפת הזולה ביותר, למשל, תומכת בשני אתרים עם אחסון של כונן של מצב בנפח של 100 ג’יגה-בתים. רוב מארחי האינטרנט מציעים רק תחום יחיד וכ- 50GB של שטח אחסון בתוכנית המשותפת הבסיסית ביותר.

באשר לקבלת החזר, אתה מקבל 30 יום לשנות את דעתך עם HostPapa אם אתה קונה תוכנית רב-שנתית. תוכניות המציעות מנויים חודשיים, כגון VPS אירוח, מאפשרות לך 48 שעות לשנות את דעתך. בהשוואה לחלון ההחזר של 90 יום להחזר תפוז קטן, HostPapa אינו מרשים (קרא את הביקורת שלנו כתום קטן).

קלות שימוש

תחילת העבודה עם HostPapa קשה יותר ממה שהיא צריכה להיות. האתר אינו מתואר כמו של FatCow (קרא את סקירת FatCow שלנו), אך ישנם יותר מדי מוצרים באזור קטן מדי. זה סובל מגורל דומה ל- GoDaddy בכך שכל שירות מקבל משקל שווה בתפריט העליון, מה שהופך את מציאת החבילה שאתה רוצה יותר קשה מהנדרש (קרא את סקירת GoDaddy שלנו).

אף על פי כן, ברגע שתמצאו את החבילה הרצויה לכם, תהליך הקופה הוא חלק. קל לעמוד בדף הקופה המואר והתוסס של HostPapa, אך תרצה לשים לב לתוספות שנבחרו בקופה. בעת רכישת החבילה המשותפת הזולה ביותר, אבטחת אתר האינטרנט של Protection Power וגיבויים אוטומטיים יומיים נבחרו מראש.

hostpapa-ביקורת-לקופה

תהליך הקופה מורכב משלושה שלבים, שהם הרבה פחות מעצבנים מהצעדים האינסופיים לכאורה ב- Namecheap (קרא את סקירת Namecheap שלנו). תתבקש להזין תחום חדש או נקודה בבעלותך ואז להזין את המידע האישי שלך ואת אמצעי התשלום שלך.

ראוי לציין כי תהליך הקופה יהיה שונה בהתאם לתכנית שתבחר.

רכשנו אירוח משותף לצורך הבדיקה שלנו, כך שהניסיון שלנו מבוסס על זה, אבל עברנו את התהליך כאילו רכשנו גם תוכנית VPS. דף הקופה מתוארך הרבה יותר, אך עדיין פשוט, וכמו לבדוק עם אירוח משותף, תצטרך להיות ערניים לבטל את הסימון של התוספות שאינך רוצה.

לאחר עיבוד התשלום שלך, HostPapa אומר לך לשבת חזק. באופן מרגיז, אתה מועבר לדף הבית כשאתה ממתין לסדרת דוא”ל ברכות שתספק את אישורי חשבונך. נוסף על כך, מיילים אלה לא מגיעים מייד.

לוח המחוונים של HostPapa

אזור הלקוחות של HostPapa מבלבל. מסך הבית של לוח המחוונים מציג את החשבוניות שלך ואת הכרטיסים האחרונים, אך רוב הדף מוקדש להציע רישומי דומיין חדשים. לא קיים קטע לדומיינים או שירותים כרגע בדף הבית של לוח המחוונים.

לוח המחוונים של hostpapa-review

אתה יכול לגשת לשירותים שלך דרך התפריט העליון, וזה מבלבל בפני עצמו. ישנן שלוש כרטיסיות בהן ניתן להשתמש לניהול אתר האינטרנט שלך: “cPanel שלי”, “השירותים שלי” ו- “האתר שלי.” מסתבר שכרטיסיית השירותים רק מציגה את מה שרכשת וכרטיסיית האתר מתייחסת לבונה האתר.

הכרטיסייה היחידה שמתייחסת לניהול אתר האינטרנט שלך היא הכרטיסייה cPanel. בסך הכל, המערכת אינה רעה, אך אינה יעילה. במקום למלא את דף הבית של אזור הלקוח בפרסומת לרכישת דומיינים רבים יותר, HostPapa יכול להשתמש במרחב הזה כדי להקל על הראייה והניהול של השירותים שלך..

במקום זאת, תחום הלקוח מרגיש לא פרודוקטיבי ומיותר. לשוניות השירותים ולכרטיסי החיוב, למשל, מספקים בעיקר את אותו מידע, בעוד שלשונית האתר אינה רלוונטית למי שאינו משתמש בבונה האתר. אתה יכול לראות את תהליך המחשבה מאחורי לוח המחוונים, אך התוצאה הסופית אינה אידיאלית.

HostPapa cPanel

החסד החוסך של ידידותיות למשתמש הוא cPanel, שכפי שתוכל לקרוא במארח האינטרנט הטוב ביותר שלנו עם מדריך cPanel, הוא הדרך המועדפת עלינו לנהל אירוח אתרים. עם זאת, זה נמצא בחלון שנמצא בלוח המחוונים, אשר מריח את הממשק בצורה מביכה. לדוגמה, מידע שרת שימושי שמאכלס בדרך כלל את הצד הימני של cPanel תקוע בחלקו התחתון.

hostpapa-review-cpanel

למרות שזה בעצם אותו פאנל, החוויה שונה. גלילה למעלה ולמטה בחלון צר אינה עניין של cPanel, ולכן החוויה יורדת. כל האפשרויות קיימות – אתה מקבל גישה למנהל הקבצים, להתקין האפליקציות של Softaculous ועוד – אך הכווץ אותם לחלון זעיר אינו הטוב ביותר.

סוגי אירוח

כאמור, האתר של HostPapa אינו הקל ביותר לעבור. הסיבה לכך היא שהיא מציעה שורה ארוכה של שירותים. למרות שנראה שיש להם הרבה סוגי אירוח, הוא מציע רק שניים: משותף ו- VPS. עם זאת, ישנן תכניות מרובות תחת כל סוג אירוח, המאפשר לך להתאים את חבילת האירוח שלך לפלטפורמה בה אתה משתמש..

אם אתה סקרן לגבי המשמעות של אירוח משותף או VPS, קרא את סקירת סוגי האירוח שלנו.

תוכניות משותפות, המכונות בפשטות “אירוח אתרים”, מגיעות בשלושה שכבות. ההבדלים בין שכבות הם רבים, בדומה לאירוח A2 (קרא את סקירת A2 Hosting שלנו), לכן אנו ממליצים לבדוק את ההשוואה הרחבה של HostPapa לפרטים. עם זאת, בקיצור, לשכבות הגבוהות יש יותר תכונות וביצועים טובים יותר.

יש גם תוכניות לבניית אתרים. אם דילגת קדימה, עיין בקטע “תכונות” למחשבות שלנו על בונה האתר. זה כלול בחינם בחבילת האירוח המשותפת שלך, אבל אם אתה רוצה לנצל את בניית האתר באופן מלא, תצטרך לשדרג לאחת מארבע שכבות לבניית האתרים של HostPapa. באופן דומה, ישנם ארבעה שכבות לחנויות מקוונות.

HostPapa WordPress

HostPapa מציעה תוכניות וורדפרס, שהן פשוט תכניות משותפות יקרות יותר עם תכונות וורדפרס. איננו מתנגדים להציע אירוח וורדפרס בצורה כזו – קרא את הסקירה שלנו ב- InMotion Hosting בכדי ללמוד על ספק שעושה זאת טוב – אבל זה לא אידיאלי.

וורדפרס גמישה, אך באופן כללי, אתרי האינטרנט הבנויים עליה רוצים לאסוף כמה שיותר עיניים (קרא את המדריך למתחילים שלנו לשימוש בוורדפרס בכדי לראות אתרים פופולריים המשתמשים במערכת ניהול התוכן). שילוב Jetpack ועדכוני וורדפרס אוטומטיים הם נחמדים, אך המבנה המשותף בו משתמשת HostPapa מקשה על קנה המידה של אתרי וורדפרס..

במקום זאת, אנו אוהבים אירוח בענן עבור וורדפרס, וכמה מארחי אתרים, כגון MDDHosting וקינסטה, מתמחים בדיוק בזה (קרא את סקירת MDDHosting שלנו ואת סקירת Kinsta). אירוח בענן נפוץ בין אירוחי האינטרנט הטובים ביותר עבור בחירת וורדפרס מכיוון שהוא מציע גמישות, יתירות וביטחון בדרכים שאירוח מסורתי לא יכול.

HostPapa VPS

אם אתם מחפשים מיץ נוסף לאתר וורדפרס שלכם, או לאתר כלשהו, ​​תוכניות VPS מתאימות לחשבון. HostPapa מציעה חמש שכבות אירוח VPS המנוהלות באופן בלעדי. אם אתה מחפש אירוח VPS לא מנוהל, A2 Hosting הוא אחד המארחים הבודדים המציעים אותו.

המחיר בין שכבות גבוה, אך כך גם התכונות והמפרט. בנוסף, למרות שמנוהל, HostPapa מציעה גישה שורשית ל- VPS בו אתה משתמש, כלומר אתה יכול להתקין את היישומים הרצויים לך עליו. בגלל זה, אתה יכול למכור מחדש את חשבון ה- VPS שלך אם תרצה, אך HostPapa מציעה גם תוכניות מפיצים ייעודיות.

מהירות & זמן עבודה

אנו בודקים את מהירות האתר באמצעות בדיקת מהירות Pingdom והעמסת ההשפעה. כלים אלה מאפשרים לנו לבדוק את החוויה עבור משתמש יחיד, כמו גם את ביצועי האתר תחת עומס. הבדיקה שלנו נעשית עם גרסה ריקה של וורדפרס בתכנית הזולה ביותר. בדרך זו אנו יכולים להפחית את המשתנים הכרוכים בזמן טעינת האתר.

בנוסף, איננו עושים דבר לאתר מחוץ להתקנת וורדפרס. אם מטמון או דחיסה מתרחשים, מארח האינטרנט הוסיף את זה, לא אנחנו. עם זאת, מדובר בצעדים שכל אתר אינטרנט צריך לנקוט. תוכל ללמוד כיצד ליישם מטמון ודחיסה באתר שלך, כיצד לשפר את מדריך זמני הטעינה של האתר.

מבחן מהירות Pingdom החזיר פחות מהתוצאות האידיאליות. האתר שלנו קלע 90 מתוך 100, שלמרות שהוא נראה טוב, הוא לא נהדר. זכור כי באתר הבדיקה שלנו אין שום דבר, ולכן שינויים קלים בניקוד עושים את ההבדל. במקרה זה, קיים חוסר במטמון, וזה חשוב לשיפור זמני הטעינה של אתרים.

מבחן hostpapa-review-speed-test

באופן דומה, מבחן ההשפעה על עומס שלנו הביא לתוצאות מאכזבות. שלחנו 50 משתמשים לשרת במשך חמש דקות, כשמדדו את זמן התגובה ומספר הבקשות שהמלאו עבור כל אחת מהן. בערך רבע מבקשות HTTP שלנו נפגשו עם שגיאות, מה שמרמז כי השרת נמצא בגבול הביצועים שלו.

hostpapa-review-load-impact

עם זאת, התוכנית שלך מגובה בערבות של 99.9 אחוז זמן הפעלה, סוג של. HostPapa טוענת שהיא מציעה אחת בדף “מדוע HostPapa” שלה, אך אומרת להתייחס לתנאי השירות לפרטים. עשינו ולא מצאנו כלום. אין אזכור של ערבות לזמן הפנוי או להסכם ברמת השירות בתנאי השירות, שהם טובים כמו שאין התחייבות לזמן הפעולה..

אבטחה

ל- HostPapa יש אתר “אבטחה” ייעודי באתר שלה, אך לא תצטרך לבקר בו אם אתה מנהל אתר בסיסי. שלוש תכונות האבטחה החיוניות שאנו מחפשים קיימות בכל תכניות, עם מגוון מוצק של שדרוגים בתשלום אם ברצונכם לאטום את הבקעים.

אבל המון קורה שלא תראה. שרתי Apache בהם משתמשים HostPapa מאובטחים באמצעות חומת אש של יישומי אינטרנט של ModSecurity, איתור כוח ברוט, מניעת התקפות מניעת שירות ושירות סריקה של Patchman. בנוסף, הנתונים שלך מאוחסנים בתצורת RAID-10 (קרא את המדריך שלנו בנושא RAID) ומועברים על גבי ספקים מיותרים..

למרבה הצער, גיבויים אוטומטיים אינם כלולים בכל התוכניות. רק התוכניות המשותפות העליונות של Business Pro מגיעות עם נפח אחסון של 1GB לגיבויים אוטומטיים ויומיומיים. אתה יכול לקחת גיבויים באופן ידני – קרא את המדריך שלנו לגיבוי וורדפרס כדי ללמוד כיצד – אך תצטרך לשדרג כדי שזה יקרה באופן אוטומטי.

לחלופין, אתה יכול להוסיף גיבויים יומיים לאחת מתכניות הרובד התחתון. ניתן למצוא גם SiteLock, המגלה ומסיר תוכנות זדוניות מהאתר שלך, ו- Power Power, שעושה את אותו הדבר ברובו כולל תכונות כמו CDN וסיוע בהסרת תוכנות זדוניות..

HostLapa SSL בחינם

למרות שנרצה לראות גיבויים יומיומיים בין תוכניות, לפחות HostPapa כולל אישור SSL בחינם לכולם. זוהי תעודת הצפנה של בואו, כלומר זה לא נהדר אם אתה אוסף תשלומים או הרבה מידע אישי באתר שלך, אבל זה יעבור לך מעבר לאזהרות הדפדפן האיום..

בעיקרון, אישור ה- SSL יודיע לדפדפן שמבקר באתר שלך שאפשר לסמוך עליו, מה שיבקש ממנו לפתוח חיבור מוצפן בין האתר שלך למשתמש (עליו תוכלו ללמוד עוד במדריך SSL לעומת TLS שלנו)..

האישור הכלול בתוכנית שלך יצפין את הנתונים, אך הוא אינו מתאים ליישומים ברמה גבוהה. למרבה המזל, כמה תוכניות ברמה הגבוהה ביותר מספקות תעודת Wildcard מובחרת, כולל התוכנית המשותפת של Business Pro.

פרטיות

מרבית מארחי האינטרנט מתעלמים מפרטיותך, במיוחד אלה שבבעלות Endurance International Group (קרא את סקירת HostGator שלנו כדי לראות דוגמא). למרבה המזל, HostPapa דומה יותר ל- DreamHost מאשר ל- HostGator לפרטיות. כפי שאתה יכול לראות בסקירת DreamHost שלנו, פרטיות אינה מהווה דאגה למארחי אתרים רבים, אך אתה יכול לנוח בכמה מקרים, כגון עם HostPapa.

עם זאת, HostPapa אינו מודאג כמו DreamHost בכל הנוגע לפרטיות התחום. תכונה זו מאפשרת לך להסתיר את המידע האישי שאתה רושם דומיין מכיוון שהוא יעד עיקרי לקטיף נתונים וספאם. רק הרובד העליון של אירוח משותף מציע זאת בחינם. אם אתה רוצה את זה במקום אחר, זה יפיק לך 10 $ לשנה.

התשלום עבור פרטיות הדומיין אינו אידיאלי מכיוון שהוא אמור לכלול כשאתה רושם דומיין. אחרי הכל, ראינו שמארחים כמו DreamHost, Midphase ו- WestHost כוללים את זה בחינם בין תוכניות (קרא את סקירת Midphase שלנו ואת סקירת WestHost).

אף על פי כן, מדובר בדאגה קטנה כששאר הפרטיות של HostPapa מצוינת. מדיניות הפרטיות מעניקה ל- HostPapa את הזכות לאסוף את פרטי החיוב שלך, כתובת ה- IP, סוג הדפדפן, זמני הגישה ועוד, ולמרות שנביא מהומה אם זו הייתה אחת מביקורות ה- VPN שלנו, זה נפוץ אצל רוב מארחי האינטרנט.

מה שחשוב יותר הוא השימוש במידע זה. HostPapa משתף מידע רק עם צדדים שלישיים אם הם מספקים לך שירות. בנוסף, זה מגביל את היקף הנתונים שהועברו, כלומר הצד השלישי לא יכול להשתמש, לשמור או לשתף נתונים אלה עם מישהו נוסף.

בניגוד לפרטיות באתר נאמר באתר 5, הערך ברור (קרא את סקירת האתר שלנו 5). ל- HostPapa יש כבוד ברור לפרטיותך, ולמרות שזה לא ישמור אותך מהשיא, מעט מארחי אתרים יעשו זאת.

תמיכה

HostPapa מאפשר לך ליצור קשר עם צוות התמיכה בכל דרך שתרצה. ניתן להשיג צ’אט חי, דוא”ל ותמיכה טלפונית, כצפוי מכל מארח אתרים, אך אתה יכול גם ליצור קשר באמצעות פקס או דואר חילזון טוב, אם כי איננו בטוחים שמישהו יעשה זאת. עם זאת, האופציות קיימות, וזה מספיק לנו.

אולם מרכז הטיפול מספק מידע רב לשימוש בשירות. שם תוכלו לבדוק את מצב הרשת, לדפדף ברשימת הדרכות הווידיאו, להפעיל צ’אט חי ולחפש בבסיס הידע.

hostpapa-review-customer-center

באשר לשימוש בכלים אלה, הדרכות הווידיאו מועילות אך מתוארכות. ובכל זאת, ישנם רבים מהם, אשר לעתים רחוקות אנו רואים ממארחי האינטרנט. כמו כן, יש המון מאמרים על בסיס ידע. ל- HostPapa יש למעלה מ -2,000 מאמרי תמיכה שאפשר לגלוש בהם, כולל כל דבר, החל מהגדרת חשבונך ועד שימוש ביישומים ספציפיים.

בנוסף, המאמרים מפורטים, למרות העובדה שיש כל כך הרבה. ברוב המקרים, אנו מוצאים שמאגרי ידע גדולים מובילים לחוסר איכות במאמרים, שלמרבה המזל זה לא המקרה כאן.

אם אתה עדיין זקוק לעזרה, תוכל להתאים לסמינר המקוון השבועי של HostPapa או לתאם שיחה של 30 דקות באמצעות נציג תמיכה. מפגש אחד על אחד זה בחינם לכל לקוח HostPapa, לא משנה רמת המיומנות שלך. אם אתה זקוק לשיחות נוספות, הם גם יש רק $ 40 לפופ.

פסק הדין

מארח פאפא, יכול להיות טוב בהרבה, מתוארך ולכאורה מוטעה. עצמותיו של מארח אינטרנט נהדר נמצאות שם, עם מערכת תמיכה מצוינת, הצעות תכניות נדיבות ומדיניות פרטיות הגונה. עם זאת, לוח הבקרה המסורבל, מידע באתר שאינו תואם ומהירות איטית משאירים הרבה מה להיות מבוקשים.

אם HostPapa היה זול יותר, זו תהיה הפעלה ביתית, אך בהתחשב בכך שהיא תנהל אתכם כמו מארחי אתרים מובילים, הסטנדרט שונה.

מה אתם חושבים על HostPapa? האם אתה מתכנן לנסות את זה? נודיע בתגובות למטה וכמו תמיד תודה שקראתם.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map