סקירת HostMonster – עודכנה 2020

סקירה של HostMonster

HostMonster היא ספקית אירוח מוזרה בכך שהיא חולקת הרבה מהפונדק עם Bluehost, אך ללא התכונות והתמיכה של אחיו הגדול. התוצאה הסופית היא שירות שאולי תרצו להימנע ממנו לטובת אפשרות טובה יותר. קרא את סקירת HostMonster המלאה שלנו לפרטים.


HostMonster היא ספקית אירוח אתרים מרשימה, למרות שאתר האינטרנט שלה מתוארת אחרת. עם זאת, רבות מהנקודות החזקות שלו גורמות לו להיראות כמו הרכיבה על המקטורן של אחת מספקי האירוח הטובים ביותר שלנו, Bluehost. זה הגיוני, גם בהתחשב בכך ששניהם נמצאים בבעלות על ידי קבוצת התאגידים Endurance International Group.

אם אירוח אתרים זול הוא מה שאתה מחפש, לא תמצא אותו כאן. תג המחיר הגבוה של HostMonster, התמיכה המנומרת והתכונות הלא מתאימות משאירים יותר חסרונות מאשר יתרונות, למרות שהוא חולק את האומץ המצוין שיש ל Bluehost. בהתחשב בעובדה שהוא יקר יותר מילד כוכב ה- EIG, אין מעט תמריץ לבחור ב- HostMonster על פני אחיו הגדול יותר.

עם זאת, אנו כאן כדי לספק את סקירת HostMonster שלנו, תוך פירוט החוויה שלנו לאחר שהשיק אתר עם התוכנית המשותפת הזולה ביותר שלו. נדבר על cPanel, דואר אלקטרוני, תכונות, מהירות ועוד לפני שנתן את פסק הדין שלנו.

הוסט-מונסטר-קופה

לוח בקרה של hostmonster

hostmonster-cpanel

ההשפעה של עומס המסטר

מבחן מהירות hostmonster

קודם

הבא

חוזק & חולשות

חלופות עבור HostMonster

תכונות

HostMonster זהה ל- Bluehost כמעט בכל דרך, וזה כולל תכונות. הרשימה ארוכה, במיוחד עבור משתמשי וורדפרס, אך תג המחיר הגבוה גורם לחלק מהתכונות לאבד את הברק שלהן.

תוכניות משותפות, המרכיבות את רוב ההרכב, מגיעות עם טובים מרשימים. כל הרמות כוללות תעודת SSL, וזה נחמד לראות, אך תצטרך לקפוץ ל- Plus ומעלה כדי לראות את רשימת הפיצ’רים שלמה. תוכנית Choice Plus, היושבת בראש ההרכב, כוללת מניעת דואר זבל, פרטיות תחום, גיבויים של CodeGuard, הצעות שיווק ועוד.

לא אכפת לנו ש- HostMonster מסתיר כמה תכונות מאחורי קיר שכר מכיוון שאיננו רואים את זיכויי השיווק או מניעת הספאם חיוניים. היסודות מכוסים על פני שכבות, כולל גיבויים מלאים של cPanel ותעודת SSL, כך שאנו תוכן.

תכונות וורדפרס של HostMonster

אף על פי שלא מוצעות תוכניות ספציפיות לוורדפרס, HostMonster כולל הרבה עבור מערכת ניהול התוכן האהובה על כולם. כפי שנדון בסעיף “קלות שימוש” להלן, HostMonster יבקש ממך לבחור נושא לאחר ההרשמה לחשבון, שישמש בעותק המותקן מראש של WordPress בו האתר שלך משתמש..

עם זאת, אם אינך רוצה להשתמש בוורדפרס, יהיו לך בעיות. HostMonster בנוי סביב לוח הבקרה המצויין של וורדפרס של Bluehost ושוק ה- MOJO, שמוכר נושאים עבור, ניחשתם נכון, לוורדפרס. מתקינים אחרים נמצאים שם, אך HostMonster מתמקד במשתמשי וורדפרס.

סקירה כללית של תכונות HostMonster

לוגו של HostMonsterwww.hostmonster.com

החל מ- $ 495 לחודש לכל התוכניות

סוגי שרתים

אירוח משותף

אירוח VPS

וורדפרס מנוהלת

אירוח בענן

אירוח ייעודי

אירוח משווקים

שמישות

גישה ל- FTP

גישה ל- SSH

cPanel

גישה לשורש

גיבויים יומיים

בונה אתרי אינטרנט

שירותים

קידום אתרים

שיווק

עיצוב אתר

אבטחה

פרטיות תחום
שכבות מסוימות

הצפנת SSL

הסרת תוכנות זדוניות

חומת אש ליישומי אינטרנט
n / a

אימות דו-גורמי

הגנת DDoS
לא ידוע

sFTP

תמיכה

תמיכת דוא”ל

תמיכה טלפונית

תמיכה בצ’אט חי

הדרכות

פורום משתמשים

בסיס ידע

תמיכה 24/7

תמחור

כפי שנראה במהלך סקירה זו, ל- HostMonster יש המון המשותף עם אחיה EIG, Bluehost. למעשה, הם זהים כמעט מכל הבחינות. עם זאת, למרות ש- HostMonster לווה כמה מטקטיקות התמחור המתעתעות של Bluehost, מחירו גבוה אפילו יותר.

אולם HostMonster אינו יקר כמו Arvixe. השוואה לסקירת Arvixe שלנו תראה כי HostMonster לא נעלם מהקצה העמוק מבחינת התמחור, אך בסופו של דבר תוכלו לבזבז 1- $ 2 $ יותר ממה שהיית עושה עם הרבה אפשרויות משותפות בשוק..

אנחנו לא מתנגדים לבזבז יותר כסף אם השירות שווה את זה – Kinsta, Pagely ו- MDDHosting מתאימים לקטגוריה זו – אבל HostMonster לא מביא את המטבע הנוסף שלך לשימוש טוב. התוכניות זהות לזו של Bluehost מבחינת מפרט ותכונות, רק דולר או שניים יקרים יותר.

זה מתעלם שגם אתה יכול לקבל אירוח משותף בזול יותר. 1&1 IONOS, למשל, מציעה חבילה משותפת כוללת לכמחצית ממחיר HostMonster (קרא את ה -1 שלנו&ביקורת 1 של IONOS).

HostMonster אינו מתומחר מדי, אך קשה להצדיק הוצאות של כמה דולרים יותר ממה שהיית עושה עם Bluehost כאשר כל כך הרבה משני השירותים זהים. אפילו תחומים יקרים יותר, כאשר HostMonster גובה כ 5- $ 6 $ יותר עבור דומיין .com מאשר ל- GoDaddy (קרא את סקירת GoDaddy שלנו).

בלי קשר, תכוסה במשך 30 יום אם תחליט להרים חבילת אירוח ב- HostMonster. אף על פי שלא חלון חלון ההחזר להחזר ההחזר של InMotion Hosting לשלושה חודשים (קרא את סקירת ה- InMotion Hosting שלנו), חודש הוא סטנדרטי עבור מרבית מארחי האינטרנט.

קלות שימוש

HostMonster מנהל את אותו הדבר כמו רוב אחיו EIG. תבחר תוכנית, תזין דומיין שבבעלותך או תרצה לרשום, תמלא את המידע האישי שלך ותמתין לעיבוד התשלום. עם זאת, התהליך מעצבן יותר ממה שהוא אומר, למשל, Bluehost.

הסיבה לכך היא ש- HostMonster משתמש בגופן בהיר על רקע כהה. למרות שהדאגות האסתטיות מתחילות הרבה לפני הקופה, הניגודיות המאומצת על העיניים מקשה למצוא היכן הסך הכל שלך הוא, שהוא מדד שחשוב במיוחד בהתחשב ב- HostMonster שבחר מראש בתוספות בקופה..

קופת סקירה של

לאחר שתוגמר דרך הקופה, תישלח לדף אישור הזמנה ותתבקש להגדיר סיסמה. למרות שאנחנו מעדיפים חווית קופה מעודכנת כמו שאתה מקבל עם Hosting24 (קרא את סקירת Hosting24 שלנו), המערכת המצורפת HostMonster עובדת טוב.

לאחר מכן אתה יכול להיכנס ל- cPanel או לדואר אלקטרוני באמצעות הדומיין והסיסמה שלך. לחלופין, אם נרשמת באמצעות אפשרות ההרשמה היחידה של גוגל, אתה יכול להיכנס בדרך זו.

אם תבחר רק להיכנס ישירות ללוח הבקרה, תישלח למסך שמבקש ממך לבחור נושא. למרות ש- HostMonster אינו מבהיר זאת, חבילת האירוח שלך מוגדרת אוטומטית עם בונה האתר אם תבחר נושא. למרבה המזל, אתה יכול לדלג על שלב זה ולהמשיך ל- cPanel.

HostMonster cPanel

אתר מיושן או לא, HostMonster זוכה בנקודות מרכזיות בכל הנוגע ללוח הבקרה. הוא משתמש באותו ממשק כמו Bluehost, שמתמקד בשימושיות ובהתאמה אישית בו זמנית, שילוב שקשה לשלוף אותו.  

לוח בקרה של hostmonster

אם דילגת על בחירת נושא, HostMonster תגדיר את WordPress בדומיין זמני. זוהי גרסה מבוימת של האתר שלך, כלומר תוכל לבצע שינויים לפני שתדחוף את הנתונים לדומיין החי. בזמן שאתה עושה זאת, הדומיין החי יציג דף “בקרוב”.

לא תצטרך להיכנס ל- WordPress כשאתה מתחיל, אך השימוש בכפתור הגדול והסגול במרכז לוח הבקרה מקל על כך. במקום זאת, אתה יכול לגלוש בערכות נושא ותוספים מלוח הבקרה, ומאפשר לך להקים את אתר האינטרנט שלך בלי להתמודד עם הגיבוי הוורודפרס, הודה, כביכול,.

אם אתה רוצה לחפור בפרטי cPanel, אתה יכול לעשות זאת. הכרטיסייה “מתקדמת” מציגה את המראה הקלאסי של cPanel, שזיכה את Bluehost למקום האירוח הטוב ביותר שלנו עם מדריך cPanel..

hostmonster-review-cpanel

אימייל מטופל במקום אחר, למרות שישנו “דוא”ל & הלשונית המשרד בלוח הבקרה. לחיצה על הכרטיסייה תביא כמה פרסומות עבור Microsoft Office 365 ו- Google G Suite וכן אפשרות ליצור כתובות דוא”ל בדומיין שלך. כדי לגשת לדואר האינטרנט, עליך לגבות מלוח הבקרה.

HostMonster Webmail

תצטרך להתנתק כדי לגשת לדואר האינטרנט אם ברצונך לעשות זאת דרך אתר האינטרנט של HostMonster, אשר איננו ממליצים עליו, בהתחשב בכך שהוא לא הצליח להתחבר אלינו כל הזמן. במקום זאת, עדיף למצוא את הכתובת לחשבון הדואר האלקטרוני שלך ולהיכנס. ישירות. לחלופין, אתה יכול להשתמש ביישום דואר אלקטרוני.

ניתן להגדיר את זה דרך לוח הבקרה על ידי ניווט באמצעות הדוא”ל & בכרטיסייה משרד ולחיצה על “בדוק דוא”ל” לקבלת הכתובת הנכונה. זה יפתח את דף הגדרת הדואר האלקטרוני בו תוכלו לקבוע את התצורה של Horde, Roundcube או SquirrelMail. יש גם הוראות התקנה עבור לקוחות דואר אלקטרוני מקומיים רבים, כולל Thunderbird, Microsoft Outlook ו- Postbox.

סוגי אירוח

ל- HostMonster ישנם מספר סוגים של אירוח, אך יתכן וזה לא נראה בהתחלה. בדומה ל- iPage של אחיה / אחיו (קרא את סקירת iPage שלנו), HostMonster מציג רק את התוכניות המשותפות שלו בדף הבית שלו. התוכניות האחרות, הכוללות VPS ואירוח ייעודי, יורדות לכותרת התחתונה של האתר.

אם אינך מכיר את סוגי האירוח ומשמעותם, קרא את סקירת סוגי האירוח שלנו.

כפי שקורה לרוב מארחי האינטרנט המכוונים למתחילים, HostMonster מתמקד בתוכניות משותפות (קרא דוגמא נוספת של JustHost שלנו). ישנם שלושה שכבות של אירוח משותף – Basic, Plus ו- Choice Plus – המשקפות את תוכנית השמות ואת המפרט הכללי של המערך המשותף ב- Bluehost.

אולם בניגוד ל Bluehost, המחיר של HostMonster גבוה. כפי שתוכל לקרוא בסקירת Bluehost שלנו, יש לנו בעיות אפילו במחיר שלה, כך שהפרמיה הנוספת של HostMonster לא נראית נהדר עבור התוכניות המשותפות.

אף על פי שתכנית השמות והתכנון של התוכניות זהים לתכנית של Bluehost, הפוליש אינו.

HostMonster מציעה גם שלוש שכבות של אירוח משותף שיש בהן פרסומת “go pro”, שמוסיפה כתובת IP ייעודית ושרת עם ביצועים גבוהים. עם זאת, נראה כי HostMonster שכח לעדכן את העותק השיווקי מכיוון שהמודעה אומרת כי התוכנית כוללת את כל מה שחבילת Prime של HostMonster כוללת. החבילה הזו של Prime אינה קיימת.

HostMonster VPS ואירוח ייעודי

המערך המשותף אינו מרשים, ובהתחשב בכך ש- HostMonster מתמקד בו, הנחנו שה- VPS והתכניות הייעודיות יהיו בינוניות באותה מידה. למרבה המזל, זה לא המקרה. למרות ש- HostMonster לא מספקת את הגמישות של אירוח A2 בכל הקשור לתוכניות VPS (קרא את סקירת A2 Hosting שלנו), הם לא עלובים מדי.

בעיקר, מכיוון ש- HostMonster מציעה תוכניות VPS בענן, שיכולות לעזור לאתר שלך עם אבטחה ומהירות. הגישה המרכזית בענן של MDDHosting וקינסטה עובדת טוב יותר (קרא את סקירת MDDHosting שלנו ואת סקירת Kinsta), אבל אם אתה רוצה ללכת עם HostMonster, הצעת ה- VPS שלה לא נורא.

אי אפשר לומר את אותו דבר לגבי תוכניות ייעודיות. הם לא רעים, אבל ראינו את אותו שיר וריקוד באותו מחיר מספקים אחרים. חמור מכך, השרתים הייעודיים משתמשים בכוננים קשיחים מסורתיים במקום בכונני מצב מוצק, שהופכים להיות דבר שבשגרה בקרב מארחי אתרים.

אם אתם מחפשים אירוח ייעודי, WebHostingBuzz הוא דרך נהדרת להשיג אותו בזול מכיוון שהוא מציע שרתים ייעודיים לסיקול המתחילים מתחת ל -50 דולר לחודש (קרא את סקירת WebHostingBuzz שלנו). לחילופין, אם אתה מחפש כוח רב יותר, אתה יכול לקרוא את סקירת LunarPages שלנו, אך תזהיר, תוציא פרמיה ניכרת עבור הכוח הזה.

וורדפרס מנוהלת על ידי HostMonster

למרות העובדה ש- HostMonster מציע יותר אפשרויות מאשר משותפות, חסרות חבילות וורדפרס מנוהלות. התוכניות הללו, הנפוצות בין מיטב אירוחי האינטרנט עבור בחירות וורדפרס, מאפשרות לך להקים אתר וורדפרס מבלי לדאוג להתקנתו או להתעדכן בו..

תוכניות VPS בענן נראות כמו בית טבעי עבורו מכיוון שראינו שהמבנה מציג ביצועים מצוינים עם תוכניות DreamPress של DreamHost (קרא את סקירת DreamHost שלנו). לרוע המזל זה לא מוצע.

אם אתה מחפש פיתרון וורדפרס מנוהל, יש כמה אפשרויות. אנו אוהבים את SiteGround מכיוון שהיא מציעה חבילת וורדפרס מנוהלת מקיפה עבור פחות מרובם (קרא את סקירת האתר שלנו). עם זאת, אם אתה זקוק לעוצמה רבה יותר, אתה יכול לקרוא את סקירת Pagely שלנו.

מהירות & זמן עבודה

לבדיקת מהירות אנו משתמשים בבדיקת מהירות Pingdom ובהשפעת עומס. בעזרת שני הכלים הללו אנו יכולים לאסוף תצוגה מקיפה של מהירות וזמן פעולה. מבחן מהירות Pingdom מאפשר לנו לחדד משתמש בודד והמהירות שהם עשויים לחוות וההעמסה לטעון מראה לנו כיצד השרת מתפקד תחת לחץ..

באופן לא מפתיע, HostMonster ביצע באופן דומה ל Bluehost. בבדיקת JustHost דיברנו בתמיכה על קווי הדמיון בינה לבין Bluehost. אף שהנציג התחמק מהשאלה, היה ברור שחלק מהארכיטקטורה שהשתמשה ב- JustHost הייתה בבעלות ותפעול של Bluehost.

נראה שזה גם במקרה של HostMonster, בהתחשב בכך שהשגנו את אותן תוצאות שקיבלנו במבחן Bluehost שלנו באותה רמת אירוח, כמו גם בלוח הבקרה המראות. למרבה המזל, התוצאות הללו טובות, לפחות למבחן הנקודה היחידה שלנו. HostMonster קלע 94 מתוך 100, שזה לא מהיר כמו Hostinger (קרא את סקירת Hostinger שלנו), אבל זה מהיר יותר מרוב.

מבחן hostmonster-review-speed-test

Load Impact מספר סיפור אחר, בדיוק כמו שקרה עם Bluehost, אם כי ההנמכות אפילו יותר נמוכה עם HostMonster. אנו משתמשים ב- Load Impact ככלי לבדיקת לחץ, ושולחים 50 משתמשים וירטואליים לאתר במשך חמש דקות כדי לראות כיצד הוא ביצע. מצאנו שהמספרים האלה הם המקסימום עבור התוכניות המשותפות הנמוכות ביותר.

כמה שגיאות HTTP או בקשות שהוחמצו אינן עניין גדול, אך יותר ממחצית משלנו נפגשו עם שגיאות בעת בדיקת HostMonster (קרא את סקירת GreenGeeks עבור ספק אחר שנאבק בזה).

לאחר 36 משתמשים, זמן התגובה ירד לאפס, כלומר האתר לא נטען לאף אחד בעבר באותה נקודה. המספר המוגדל של שגיאות HTTP מרמז שמשתמשים רבים מדי מתארחים באותו שרת.

hostmonster-review-load-impact

הביצוע זהה לזה של Bluehost, וכך גם ההתחייבות למשך זמן העבודה. כלומר אין אחד כזה. למעשה, רשומת בסיס הידע שמתייחסת לזמן הפעולה מועתקת ומודבקת ישירות מ- Bluehost, האומרת כי HostMonster ינסה לשמור על זמן אחוז של מאה אחוז, אך אין אחריות.

אבטחה

ל- HostMonster יש את שלוש תכונות האבטחה העיקריות שאנו מחפשים: אישור SSL, גיבויים יומיים וסריקת תוכנות זדוניות. ל- Bluehost יש את הטריפטה הזו, ובדיוק כמו הניסיון שלנו שם, לא הצלחנו לאמת את האבטחה של שרתי Apache..

כמעט בכל הביקורות שלנו, אנו פונים לתמיכה בשאלות לגבי מאפייני אבטחה בשרת, הכוללים הגנה להפצת שירות מניעה, ModSecurity, BitNinja ועוד. כל התכונות הללו נחוצות לשמירה על הגנה על שרתי אירוח אתרים, ולמרות שאנחנו חושדים שיש לשרתי Bluehost חלק מהם, אין לנו דרך לדעת בוודאות.

גם לקרוא להם “שרתי Bluehost” זה לא שגיאת הקלדה. כפי שנדבר בסעיף “תמיכה”, נציג HostMonster שאיתו דיברנו התייחס לשרתים בצורה זו, והציע כי HostMonster הוא רק גרסה מוגזמת של מחיר Bluehost..

HostMonster SSL

חוץ מזה, תכונות האבטחה מרשימות. אתה מקבל תעודת SSL בחינם, המאפשרת לדפדפנים המבקרים באתר שלך לדעת שזה בטוח. זה מאפשר לדפדפן לפתוח חיבור מוצפן בין אתר האינטרנט שלך למשתמש, ולהגן על המידע שעובר.

בנוסף, אתה מקבל גיבויים יומיים של חשבון cPanel שלך שניתן לשחזר בלחיצה אחת וגירסה בסיסית של SiteLock. SiteLock הוא כמו אנטי-וירוס עבור אתר האינטרנט שלך, ומגן עליו מפני פשעי רשת שעשויים להופיע בדרכך. גרסת ה- Lite הכלולה מספקת סריקה בסיסית, אך היא לא תסיר תוכנות זדוניות מהאתר שלך.

עם זאת, אנו שמחים כי שלושת תכונות האבטחה קיימות. אתה יכול לשדרג את הגרסה שלך של SiteLock או לרכוש גיבויים נוספים דרך CodeGuard, אך HostMonster מספק מספיק תכונות אבטחה בין תוכניות שנוכל להיות תוכן.

פרטיות

HostMonster נמצא בבעלות EIG, וזה סימן רע לפרטיות. אם קראת את סקירת ה- HostGator שלנו, תדע ש- EIG מחזיקה בבעלות על חברות אירוח אתרים, אבל זה בעניין של מכירת הנתונים שלך.

החל מהנושא הפחות טוב, HostMonster אינו כולל פרטיות תחום בין תוכניות כמו שעושה WestHost (קרא את סקירת WestHost שלנו). עם זאת, HostMonster טוב יותר מהרוב בכך שהוא כולל פרטיות בתחום עם תוכניות משותפות נבחרות. שני הרמות העליונות מציעות פרטיות בתחום, ולכן למרות שאנחנו מעדיפים אותה על פני תוכניות, קשה להתלונן.

פרטיות התחום מסתירה את המידע האישי שלך ממאגרי נתונים המוניים על ידי החלפת המידע שאתה שומר ברשומת WHOIS שלך במידע של הרשם. זה הצעד הראשון בהגנה על זהותך בעת השקת אתר, ואנחנו ראינו ספקים כמו WestHost ו- DreamHost מכניסים אותה להרכבים בחינם..

עם זאת, מדובר בדאגה קטנה בהשוואה למדיניות הפרטיות של EIG. מדיניות הפרטיות מעניקה ל- EIG את הזכות לשתף ולמכור את המידע שלך בכל דרך שהיא תמצא לנכון, מה שמדאיג במיוחד לאור רשימת השותפים הידועים שיש לה.

מדיניות הפרטיות אומרת כי EIG יכולה למכור את המידע האישי שלך ל- Google Ads, Bing, WPBeginner, Verizon ועוד. למעשה, רשימת השותפים המוכרים כל כך ארוכה עד שנדרשה כשישה דפים להדפסה.

גם זה מתעלם מהמסחר הפנימי שמתרחש. בבעלות EIG המון מותגים שרבים מהם מספקים שירותים לאירוח אתרים. לדוגמה, סביר להניח שתראה עלייה בפרסומי SiteLock ו- MOJO Marketplace לאחר רכישת חבילת אירוח. כראיה אנקדוטאלית, לפחות, בודאי שיש לבדיקה שלך.

תמיכה

במהלך כל הסקירה הזו דיברנו על כמה HostMonster דומה ל- Bluehost, אך בבדיקת התמיכה קיבלנו את תשובתנו בוודאות. שאלנו בנוגע לאבטחת השרתים, שנענה עם תגובה דומה לזה שהשאלה בפני Bluehost. עם זאת, לאחר כמות מסקרנת מכובדת, נציג התמיכה התייחס לשרתים כ”שרתי Bluehost. “

hostmonster-review-live-chat

השם בראש חלון הצ’אט החי שונה, אך נראה כי הנציג עונה על שאלות עבור HostMonster ו- Bluehost (וכנראה שגם ל- JustHost). בידיעתנו, מסקנתנו זהה. ל- HostMonster יש תמיכה מהירה בטלפון וצ’אט חי, אך הנציגים מעוניינים יותר לספק הבהרות קטנות מאשר לעזור לך לפתור את אתר האינטרנט שלך..

עם זאת, מרכז העזרה אינו זהה. אנו אוהבים מאוד את מרכז העזרה של Bluehost, כך שרואים אותו כאן לא יהיה רע. אולם HostMonster החליט לא לגנוב את בסיס הידע. במקום זאת, קשה לקרוא ולנווט באוסף מאמרים.

בסיס הוסט-מונסטר-ביקורת-ידע

בנוסף, ל- HostMonster אין את משאבי התמיכה של Bluehost. יש רק קומץ מאמרים על בסיס ידע, ואף על פי שיש להם פירוט והנחיות מוצקים, הדרכות הווידיאו, סמינרים מקוונים ומדריכי דרך הנמצאים בידי Bluehost מועילים יותר..

זה לא קטע השוואה של Bluehost לעומת HostMonster (אתה יכול לקרוא את המשחק שלנו ב- DreamHost לעומת Bluehost אם אתה רוצה לראות אותו בזירה). עם זאת, קשה שלא לקבוע ציפייה לקו הבסיס כאשר שני השירותים לרוב זהים. כשמדובר בתמיכה, למרבה הצער, HostMonster אימץ את הנקודות העלובות של אחיה ללא החזקות.

פסק הדין

HostMonster הוא Bluehost – אין דרך לעקוף את זה – אבל זו גרסה קצת יותר מגושמת ויקרה של זה. למרות שאנו מעריכים את התכונות, במיוחד בקצה האבטחה, חלק מהתשלילים גדולים מכדי להתעלם מהם. בהשוואה ל- Bluehost, HostMonster נופל.

כמו בכל מותגי EIG, הפרטיות והתמיכה הן נקודות תורפה, אך המהירות של HostMonster טובה יותר מרוב אחיה..

מה אתם חושבים על HostMonster? האם מדובר בסך הכל בגרסה הכחולה של Bluehost? נודיע בתגובות למטה וכמו תמיד תודה שקראתם.

שאלות נפוצות בנושא HostMonster

 • מה זה HostMonster?

  HostMonster הוא ספק אירוח אתרים בבעלות Endurance International Group. הוא כולל אירוח משותף, ייעודי ו- VPS בשרתי Apache עם cPanel.

 • מדוע לא מטען על HostMonster??

  HostMonster נאבק במהלך בדיקות המתח שלנו, והציע שיש יותר מדי משתמשים בשרת ולא מספיק משאבים. זה יכול לגרום לאתרים שמתארחים ב- HostMonster לא להיטען.

 • כיצד אוכל להעביר דוא”ל ב – HostMonster?

  באפשרותך להגדיר העברת דוא”ל בלוח הבקרה של HostMonster על ידי לחיצה על “דוא”ל & משרד “והוספת כתובת חדשה. תוכל ללמוד על הגדרת ההעברה שלה על ידי קריאת תיעוד cPanel.

 • איפה ניהול שמות הדומיין ממוקם ב- HostMonster?

  תוכל למצוא את אזור ניהול שמות הדומיינים על ידי לחיצה על הכרטיסייה “דומיינים” בלוח הבקרה של HostMonster. שם תוכלו להוסיף תעודת SSL, לנהל את התחום ועוד.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map