סקירת FatCow – עדכון 2020

סקירת FatCow

אנו מסתכלים על אירוח אתרים ב- FatCow, חברת אירוח ללא שטויות שלדעתנו היא המתאימה ביותר למתחילים או פשוט לאנשים שאינם רוצים השקעה ארוכת טווח. עם זאת, משתמשים מנוסים יותר יתעצבנו במהירות האיטית שלה; קרא את סקירת FatCow המלאה שלנו לפרטים.


FatCow הוא עוד מארח אתרים מקבוצת Endurance International, שהיא תאגיד אירוח אתרים המפקח גם על Bluehost ו- HostGator. כמו אחיה, FatCow הוא לא הצעה רעה, אך גם זה לא החומר הטוב ביותר לאירוח אתרים. בסקירת FatCow זו נסביר מדוע.

אם כי לא נורא, ל- FatCow אין החוטבים לעמוד מול הספקים המדורגים שלנו. המהירות בינונית, המחיר גבוה והתכונות חסרות. עם זאת, יש לו הרבה אינטגרציות עם פלטפורמות אחרות שעשויות להפוך אותה למושכת למתחילים.

אנו נדבר על החוויה שלנו לאחר השקת אתר וורדפרס עם תוכנית האירוח המשותפת של FatCow. לאורך הדרך, נדבר על מה שאהבנו ולא אהבנו בתכונות, תמחור, אבטחה, פרטיות ועוד לפני שנתן את פסק הדין שלנו.

fatcow-slider1

fatcow-slider2

fatcow-slider3

סליידר 4

סליידר5

קודם

הבא

חוזק & חולשות

אלטרנטיבות ל- FatCow

תכונות

FatCow קל על תכונות, למרות זיכויי השיווק המהבהבים וכלי הבנייה המוכנים. התכונות מרגישות יותר כמו פרסומות למוצרי EIG אחרים, וזה עולה במחיר של תכונות חיוניות שיגרמו לחבילות להרגיש יותר מעוגלות..

עם זאת, מתחיל במה שאתה מקבל, FatCow מציע 100 $ עבור מודעות בגוגל ו- Bing, הנפוצות אצל מארחים לא יקרים. נקודות זכות אלה נותנות לך מעט, אבל אם אתה מחפש להתחיל לפרסם באמצעות מנועי חיפוש, FatCow נותן לך דחיפה.

כלי הבנייה מרשימים יותר. אתה מוגבל ל- WordPress, בונה האתר של FatCow או Weebly אלא אם כן אתה רוצה להתקין פלטפורמה באופן ידני, אך תוספת של Weebly היא עניין גדול. זהו אחד מבוני האתר הטובים ביותר שסקרנו, מתאים לרשימה ארוכה של תכונות ושילובים מרובים (קרא את סקירת ה- Weebly שלנו).

ממשק שברירי

לבסוף, אתה מקבל את Constant Contact, שהוא כלי שיווקי בדוא”ל שבאופן לא מפתיע הוא בבעלות EIG.

עם זאת, חסרות כל כך הרבה תכונות חיוניות. גיבויים יומיים, למשל, אינם כלולים. אף על פי שרשימת התכונות של FatCow אומרת שמירה על גיבוי יומי של השרת, עליך לרכוש גיבוי ולשחזר את התוסף כדי לגשת אליו.

כך גם בתעודות SSL / TLS. FatCow טוענת שהיא כוללת תעודת SSL / TLS בחינם ומשותפת עם התוכנית שלך, אך לחיצה על הלשונית בלוח הבקרה לקבלת אישורים, שולחת אותך לדף מוצר.

לרוע המזל, זהו נושא עם FatCow. ישנם שרידים של גרסה קודמת של המארח שלא הוחלפה על ידי העדכונים המודרניים. זה מרגיש מפורק וקשה לניווט, וזה חשוב במיוחד במהלך הקופה. מאפייני המפתח חסרים, למרות ש- FatCow מבטיח להם.

סקירת תכונות FatCow

לוגו של FatCowwww.fatcow.com

החל מ- $ 375 כל התוכניות

סוגי שרתים

אירוח משותף

אירוח VPS

וורדפרס מנוהלת

אירוח בענן

אירוח ייעודי

אירוח משווקים

שמישות

גישה ל- FTP

גישה ל- SSH

cPanel
cPanel

גישה לשורש

גיבויים יומיים
שולם

בונה אתרי אינטרנט

שירותים

קידום אתרים

שיווק

עיצוב אתר

אבטחה

פרטיות תחום

הצפנת SSL
שולם

הסרת תוכנות זדוניות

חומת אש ליישומי אינטרנט

אימות דו-גורמי

הגנת DDoS

sFTP

תמיכה

תמיכת דוא”ל

תמיכה טלפונית

תמיכה בצ’אט חי

הדרכות

פורום משתמשים

בסיס ידע

תמיכה 24/7

תמחור

FatCow נראה לא יקר, אבל אם אירוח אתרים זול הוא הדבר שאחריו, הוא לא יספק. המחיר ההתחלתי נמוך, ו- FatCow נדיב בכך שאתה נותן לך משך זמן רב לבחירה, אך קצב ההתחדשות, שמובהר רק בפינות החשוכות באתר, גבוה בהרבה מזו של התחרות.

אירוח משותף, או אירוח FatCow כפי שהוא מכונה, מתחיל ב -5 דולר לחודש. למרבה המזל, זה עובר לא משנה באיזו משך תבחרו. הוא מוצע מדי חודש, שנתי, דו שנתי ושני, עם הנחה קלה בלבד אם תקפצו לתכנית הרב-שנתית. השטן נמצא בפרטים, וזה נכון במיוחד כאן.

התוכניות החודשיות מתחדשות בקרוב ל -15 דולר, כך שלמרות ש- FatCow נראית אפילו זולה יותר מהוסטינגר (קרא את סקירת Hostinger שלנו), החידוש קשה יותר בארנק. FatCow מעוניין רק למכור את המונח הראשוני, וקל להביט על קצב ההתחדשות הגבוה מהממוצע כשאתה בודק.

תוכניות וורדפרס מוזרות. במקום המספרים העגולים המשמשים בתמחור של התוכניות האחרות, FatCow משתמש בתכנית תמחור שונה ובדף התשלום. סביר להניח שמקורו ב- EIG מכיוון שמותגים אחרים ברשת, כמו Bluehost, מתכננים בערך אותו מחיר (קרא את סקירת Bluehost שלנו).

Fatcow-review-wordpress-תוכניות

VPS ותוכניות ייעודיות הם, למען האמת, רעים. המחירים נמוכים מספיק, אך המפרט לא מרשים, במיוחד ללא אפשרויות בלתי מנוהלות לחסוך כמה עצמות. אנו ממליצים על A2 Hosting אם אתה מחפש VPS או תוכניות ייעודיות (קרא את סקירת A2 Hosting שלנו).

למרות ש- FatCow נראה לא יקר, הוא יקר בהרבה משאר השוק. 15 דולר לחודש לתכנית משותפת כמעט ולא נשמעים, למרות ההנחה הנדיבה שניתנה לך לטווח הראשוני. גם ההתחייבות להחזר הכסף לא מרשימה עם ספקים כמו InMotion Hosting המציעים משולש למשך 30 הימים שנותן לך FatCow (קרא את הסקירה שלנו בנושא אירוח InMotion).

קלות שימוש

FatCow משתף המון עם Arvixe בכל הנוגע לנוחות השימוש, ואם קראת את סקירת Arvixe שלך, אתה יודע שזה לא דבר טוב. האתר מתוארך, הניווט בתוכנית קשה והקופה מורכבת באופן מפתיע. למרות שלוח הבקרה מצוין, כל מה שקשור ל- FatCow הוא מאבק.

לאחר שתבחר תוכנית, תתבקש לרשום דומיין. חשוב לציין כי תתבקש לרשום את הדומיין ללא אפשרות להוסיף משלך. בגלל זה, היינו צריכים ליצור קשר עם התמיכה כדי להוסיף את תחום הבדיקה שלנו לחשבון לאחר ביצוע הבדיקה.

fatcow-review-checkout

ליד תמיד צריך לחפש דומיינים זמינים. האתר של FatCow איטי, וזה לא סימן טוב כשאתה רוכש אירוח אתרים.

לאחר התשלום, תקבל דוא”ל עם שם המשתמש שנוצר באופן אקראי וקישור להגדרת הסיסמה שלך. אמנם אנו מעדיפים את ההגדרה הכוללת של Kinsta (קרא את סקירת Kinsta שלנו), אולם מערכת הדואר האלקטרוני של FatCow אינה חבל.

לוח הבקרה זהה לזה של iPage, שלא מפתיע בהתחשב בשני מותגי EIG (קרא את סקירת iPage שלנו). כמו iPage, FatCow ישאל כיצד אתה בונה את האתר שלך כשנחת לראשונה בלוח הבקרה. זו מחווה נחמדה, במיוחד למתחילים חדשים שאולי לא יודעים את כל האפשרויות שלהם.

fatcow-review-cpanel

במקום cPanel מסורתי, FatCow מופשט בחזרה (קרא את האירוח הטוב ביותר שלנו עם מדריך cPanel). למרות שהניווט פשוט, זה מרגיש כאילו FatCow מציב יותר מעקות ממה שהוא צריך. מציאת תחומים חיוניים, כגון ניהול תחום, היא מטלה, והמספר המוגבל של אפליקציות ב- cPanel עשוי לאלץ אותך להשתמש בפלטפורמה שאינך רוצה.

בנוסף, אין מתקין אפליקציות Softaculous. זה משמש להתקנת וורדפרס, ג’ומלה ועוד עם מרבית מארחי האינטרנט, אך FatCow מטפל בהתקנות שלה דרך MOJO Marketplace, שהוא מותג אחר של EIG. תוך כדי סקירת Arvixe, המשתמשת באותה מערכת, היו לנו בעיות בהתקנת וורדפרס דרך MOJO Marketplace והם נמשכו כאן.

לוח הבקרה אינו רע, אך הוא אינו מציע גמישות של יישום cPanel מלא או של עיצוב קנייני כמו של קינסטה או של DreamHost. חוץ מזה, תהליך הקופה הוא איטי ומבלבל, מה שמשתפר בעיצוב האתר המתוארך.

סוגי אירוח

FatCow מציעה שלושה סוגים של אירוח: משותף, VPS ומסור. ישנן תוכניות וורדפרס המוצעות באתר, אך הן פשוט משותפות עם תוכניות המותקנות מראש על ידי וורדפרס, כמו גם כמה נושאים ותוספים..

עבור מרבית המשתמשים, התוכניות המשותפות הגיוניות. אירוח משותף הוא המקום בו ישנם אתרים רבים המתארחים באותו שרת. האתרים חולקים את משאבי השרת. אם כי דרך מצוינת להתחיל את אתרך, לאירוח משותף לרוב יש זמן מהיר יותר ועקביות עקבי מכיוון שאתרים אחרים בשרת מושכים לאותה משאבים..

תוכניות וורדפרס משתמשות בארכיטקטורה המשותפת, אך הן מגיעות עם כמה תכונות ספציפיות לוורדפרס. תקבלו את וורדפרס להתקין מראש בדומיין שלכם, יחד עם רשימת ערכות נושא שאצרות. FatCow כולל גם תוספים וורדפרס חיוניים, כגון W3 Total Cache ו- Jetpack, עליהם תוכלו ללמוד במדריך למתחילים שלנו לשימוש בוורדפרס..

אף אחד מהדברים לא רע, אבל אירוח אתרים הטוב ביותר עבור מדריך וורדפרס הוא נקודת פתיחה טובה יותר אם אתם מחפשים להשתמש בפלטפורמה זו..

VPS מייצג שרת וירטואלי פרטי, מה שאומר שהאתר שלך נמצא בשרת משותף אך הוא מקבל מערך משאבים משלו. יש שרת וירטואלי בשרת הפיזי, שבעצם נותן לך אחוז מסוים מכוח המחשוב. תוכניות VPS של FatCow אינן גרועות, אך מפרט השרת אינו מובהר.

עם זאת, תוכניות ייעודיות מביטות מה המפרט עשוי להיות. שלא כמו אירוח משותף, אירוח ייעודי מעניק לך שרת לעצמך. ניתן להשתמש בשרת זה עבור אתר אחד או רבים, אך המשאבים שיש לו מוקדשים לך.  

fatcow- תצוגה מקדימה-אירוח ייעודי

החבילה הייעודית היקרה ביותר של FatCow כוללת את Intel Xeon E3-1230V2, שלמרות שהוא מבצע הגון, הוא לא המעבד הטוב ביותר לשרתים. אף על פי כן, התוכניות הייעודיות תואמות בעיקר את מה שמציעות מארחי רשת אחרים.

עם זאת, החסרה מההרכב היא אירוח בענן. אירוח מסוג זה נותן לך עדיין שרת, אך השרת קורא למשאבים של שרתים אחרים ברשת, וביעילות נותן לך משאבים בלתי מוגבלים. אם זה מה שאתה מחפש, קרא את הסקירה העממית שלנו.

מהירות & זמן עבודה

בדקנו את המהירות של FatCow באמצעות בדיקת מהירות של Pingdom והשפעת עומס. הבדיקות נערכו בהתקנה ריקה של וורדפרס בתוכנית המשותפת של FatCow. בדרך זו אנו יכולים לאמוד את הביצועים של החבילה הזולה ביותר ולהשוות זאת לתוצאות האחרות שלנו.

לרוע המזל FatCow לא הצליח. מבחן מהירות Pingdom העניק לו 84 מתוך 100, שהוא בינוני עבור עותק ריק של וורדפרס. בהתחשב בפרטים, שתוכלו לראות בתרשים למטה, ציינו זמן המתנה גבוה בהרבה מהממוצע, המודד כמה זמן לוקח לשרת להתחיל לשלוח נתונים לדפדפן.

מבחן fatcow-review-speed-speed

בהתחשב בתוצאות אלה, בטוח לומר ש- FatCow אחראית לפגיעה המהירה. זה כנראה מכיוון שמטמון לא נכלל בתוכנית שלך בצד השרת או בצד הלקוח. אם זה היה, זה יכול להגדיל את המהירות שלך, אך דרושים אופטימיזציות נוספות מ- FatCow בכדי להעלות את המהירות לעלות.

השפעת העומס הייתה בעלת ביצועים טובים יותר מהצפוי. היא שלחה 50 משתמשים וירטואליים לאתר הבדיקה שלנו במשך חמש דקות, המדמה כיצד השרת יגיב תחת עומס. שלא כמו הרבה מארחים משותפים זולים, FatCow החזיק מעמד, ולא החזיר שגיאות HTTP במהלך הבדיקה שלנו.

השפעה על סקירת שומן

זה מרמז ששרתים אינם ממולאים עד תום. שגיאות HTTP בדרך כלל מסמנות חוסר במשאבי מחשוב, ומצביעים על כך שיש יותר מדי משתמשים בשרת. למרות ש- FatCow לא החזיר אף אחד, עדיין היה זה חוסר עקביות ככל שעומס המשתמש גדל. אף על פי כן, זה היה ביצע טוב יותר במבחן ההשפעה שלנו לטעון מאשר GreenGeeks (קרא את סקירת GreenGeeks שלנו).

לא חווינו השבתה במהלך הבדיקה שלנו, אך זה לא אומר שהאתר שלך תמיד יהיה פעיל. ל- FatCow אין התחייבות לזמן פעולה, כך שאם האתר שלך יירד, אין לך מזל. בהתחשב במהירות המהירה, אנו לא עוצרים את נשימתנו במשך זמן מצוין עם FatCow.

אבטחה

אבטחה היא נקודת תורפה עבור FatCow, אפילו בהשוואה לביצועים חסרי הערך בחלק מהקטעים לעיל. אין בו מאפייני אבטחה חיוניים בכל התוכניות, עד כדי כך שנראה כי לא הועלה על האבטחה בעת הצבת השירות..

תעודת SSL / TLS חיונית לכל אתר, ולמרבה הצער FatCow אינו כולל אתר כזה. למרות הטענה לכלול אישור משותף בדף הפיצ’רים, זה לא כלול, או לפחות לא נראה שזה כן. כשניסינו לאפשר את האישור, אנו הופנו לדף מוצר.

כך גם לגבי גיבויים יומיים. FatCow, שוב, אומרת בדף המוצר שלה כי כלולים גיבויים יומיים, אך כאשר עוברים באתר האינטרנט, נפגשנו עם מסך אחר וביקש שנרכוש.

בנוסף, אין סריקה או הסרה של תוכנות זדוניות. בהיותו מותג EIG, FatCow מעניק לך גישה מהירה ל- SiteLock, שהוא בעצם אנטי-וירוס לאתר שלך. אפילו תוכנית הסריקה הבסיסית שלה אינה כלולה באירוח שלך. זה מוזר, במיוחד כשמארחי EIG אחרים כוללים אותו בחינם.

פרטיות

FatCow הוא חלק מ- EIG, ואם קראת את הביקורות שלנו על מותגי EIG אחרים, אתה יודע שפרטיות אינה נקודה חזקה עבורן (קרא דוגמה של סקירת HostGator שלנו). המידע האישי שלך משמש מצרך, נסחר ונמכר למספר מותגים שאינם ידידותיים לפרטיות.

עלינו לדון קודם כל בנושא פרטיות התחום. כאשר אתה רושם דומיין, עליך לרשום את המידע האישי שלך. רשומת WHOIS, כפי שהם מכנים, מכילה מידע כמו שמך, מספר טלפון וכתובת וזמינה באופן מקוון באופן מקוון.

פרטיות התחום מחליפה את הרשומה במידע על הרשם. כמה מארחי אתרים כוללים את זה בחינם, כמו DreamHost (קרא את סקירת DreamHost שלנו), וזה הכיוון שאנחנו רוצים לראות שנלקח על ידי ספקים אחרים. FatCow, למרבה הצער, חיובים בגין פרטיות התחום.

זה כנראה הגיע מ- EIG. מותגים אחרים של EIG, דוגמת Arvixe, כללו פרטיות של דומיינים בחינם לפני שנקלעו לקונגלומרט..

באשר למדיניות הפרטיות, FatCow חולקת את אותה המדיניות כמו כל שאר המותגים ב- EIG. בעיקרו של דבר, זה מאפשר לראש הארגון לאסוף כמה שיותר נתונים אודותיך ולשתף אותם. למרות שהמדיניות קובעת שהיא תשתף מידע עם זיהוי אישי עם צדדים שלישיים ספציפיים בלבד, הרשימה היא בנושא.

הרשימה כוללת את גוגל אדוורדס, פייסבוק, Salesforce, Verizon, WPBeginner ו- Yahoo. למרות שכמה ערכים, כמו PayPal ו- API של מפות Google, הגיוניים לבניית אתר, השותפים המפורטים לעיל אינם עושים זאת. הדבר היחיד שאנחנו יכולים להניח הוא שהנתונים האישיים שלך נמכרים או משותפים למטרות שיווק.

בנוסף, ניתן לשתף את המידע שלך באופן פנימי. EIG היא חברה מאסיבית, עם מספר רישומי דומיין, מארחי אתרים ושירותים היקפיים שנתפסים ברשת. בגלל זה, ככל הנראה המידע האישי שלך מ- FatCow ישתף עם MOJO Marketplace, SiteLock ועוד.

פרטיות אינה דאגה ל- FatCow או EIG, ולמרות שרוב מארחי האינטרנט קוברים את מה שנאסף אודותיך, הנהלים של EIG פוגעים במיוחד. איננו יכולים להעלות שום הסבר סביר לרשימת השותפים שלה, ובהתבסס על הניסיון שלנו אנו יכולים לאשר בליטה משמעותית במודעות EIG לאחר בדיקת אחד משירותיה..

תמיכה

התמיכה היא הגונה, כמו בכל שאר מותגי EIG. בדומה לאחיה, ל- FatCow יש צ’אט חי מסביב לשעון, שהיה לנו העונג לבדוק בניסיון להקים את אתר האינטרנט שלנו. זה פונקציונלי אבל רחוק. שלא כמו SiteGround, שמעלה שם לפרצוף, אתה פשוט מסתכל על גוש טקסט עם FatCow (קרא את סקירת SiteGround שלנו).

יש גם תמיכה טלפונית, אך למרבה הפלא, אין דוא”ל. זה סותר את השבועה העליונה, הגברית והגברית, שיש ל- FatCow, שאומרת שהיא תגיב באמצעות צ’אט חי, אימייל וטלפון מסביב לשעון. שוב, זה נראה שריד מהצורה הקודמת של FatCow.

באשר לעזרה עצמית, יש בסיס ידע. ובכן, למעשה, ישנם שני בסיסי ידע. במהלך הבדיקה שלנו נתקלנו בגרסאות שונות של אותו בסיס ידע תלוי באופן הגישה אליו. אם אתה נתקל בזה שנראה חדש יותר, הוא פשוט יפנה אותך אל הישן.

בסיס קבוע-ביקורת-ידע

מדוע FatCow קבע ככה זה מעבר לנו. לחיצה על קטגוריה בבסיס הידע החדש אינה מפנה אותך לקטגוריה זו בקטגוריה הישנה. זה פשוט מפנה אותך למסך בחירת הקטגוריות.

הניווט אינו הטוב ביותר, כאשר FatCow מאמצת רשימת נושאים מוכרת בצד שמאל ותפריט מאמרים ארוך. המאמרים הם קצרים, אך עדיין מלאים בפרטים מספיקים כדי להועיל. בחלק מהנושאים העמוקים יותר יש גם צילומי מסך, וזה טוב לראות.

פסק הדין

FatCow אינו רע בהכרח, אך תג המחיר הגבוה אינו מוצדק במעט. זה איטי, קשה לניווט ויקר, כלומר אתה יכול להשיג הרבה יותר עבור הכסף שלך. יש לו חוזקות בכל הקשור לאינטגרציות, אולם מאפשרים לכם לקבל אירוח הגון תוך כדי בנייה על פלטפורמה כמו Weebly..

עם זאת, פשוט לקפוץ לבונה אתרים כמו Wix עשוי להיות טוב יותר אם אתה מתאים למחנה הזה (קרא את סקירת Wix שלנו). אם אתה מחפש גמישות רבה יותר באירוח שלך, קרא את הביקורות האחרות שלנו בנושא אירוח אתרים.

מה אתם חושבים על FatCow? נודיע בתגובות למטה וכמו תמיד תודה שקראתם.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map