סקירת DreamHost – עודכנה 2020

סקירה של DreamHost

DreamHost הוא שירות האירוח היחיד הידידותי לפרטיות שבחוץ, שמציב אותו גבוה ברשימה שלנו. יתרונות נוספים כוללים עלות וקלות השימוש, אם כי הממשק יכול להשתמש בעבודה מסוימת, כמו גם במהירויותיו. קרא את סקירת DreamHost המלאה שלנו לפרטים.


DreamHost הוא אחד מארחי האינטרנט היותר שגרתיים בסביבה. עם זאת, רשמים ראשונים לא מראים זאת. במקום זאת, נראה שהוא יושב לצד ספקי האירוח הטובים ביותר שלנו, ומציע מהירות טובה, מגוון מוצק של תוכניות ותכונות מרשימות במחיר נמוך. עם זאת, הנטייה שלה כלפי אבטחה ופרטיות הופכת אותו למוביל בתעשייה בכל מה שקשור להגנה עליכם.

בסקירה זו של DreamHost נדבר על מה שאהבנו ולא אהבנו לאחר שהשיק אתר עם אחת התוכניות המשותפות שלו. בנוסף לבדיקת מהירות ושימושיות, נדון בתכונות, אבטחה, פרטיות, תמחור ועוד במהלך כל הסקירה לפני שנתן את פסק הדין שלנו.

DreamHost יכול להיות טוב יותר באזורים, אך כאשר הוא נלקח בכללותו, הוא מרשים. המהירות סולידית, המחיר נמוך והאבטחה רבה. עם זאת, זה לא ספק האירוח המהיר ביותר שבדקנו, וגם לא הקל ביותר לשימוש. אפילו עם החסרונות שנלקחו בחשבון, DreamHost הוא נהדר.

dreamhost-slider1

dreamhost-slider2

dreamhost-slider3

dreamhost-slider4

dreamhost-slider5

קודם

הבא

חוזק & חולשות

חלופות עבור DreamHost

תכונות

ל- DreamHost יש הרבה תכונות, כך שבמקום לנסות לכסות את כולן, אנו הולכים להתמקד בסוף המשותף של הדברים. ככל שהתוכניות יקרו יותר, התכונות מתמחות יותר, כך שאם אתם מחפשים משהו ספציפי שלא כיסינו, אנו ממליצים להגיע לאתר של DreamHost לקבלת פרטים.

השירות בנוי סביב, ובכן, השירות. במקום לספק תכונות מהבהבות, מרבית ההצעות של DreamHost מתמקדות בשיפור חוויית אירוח אתרים. זה כולל אחסון SSD מלא, דוא”ל ללא הגבלה בדומיין שלך ותעודת SSL בחינם.

כפי שניגע בקטע “אבטחה” למטה, ל- DreamHost יש חשיבה מסוימת בכל הקשור לאבטחה ופרטיות. כאשר שירותים אחרים גובים תשלום עבור תכונות אבטחה ופרטיות, DreamHost רואה בהם זכות. בגלל זה, הדבר מוביל את האשמה בשינוי רבים מהרעיונות המתוארכים בתעשיית אירוח אתרים.

אבל זה לא כמו ש- DreamHost עקרה מחוץ לזה. כל המשתמשים מקבלים את בונה האתרים Remixer, המשתמש בממשק בסגנון חסום שדומה ל- Webnode (קרא את סקירת Webnode שלנו). למרות שהוא מגיב וחזק עבור בונה אתרים מובנה, Remixer הוא רק כמה יתדות מתחת לבוני האתרים הטובים ביותר שלנו..

dreamhost-review-remixer

זה בעיקר בגלל שזה לא בא בשילוב של Wix או Weebly, שיושבים בראש סקירת בונה האתרים שלנו (קרא את סקירת Wix וסקירת Weebly). זה חזק ומסוגל להקים אתר מעולה למראה, אבל אם אתה מחפש חנות אפליקציות גדולה או תכונות מתקדמות, הכי טוב להתייצב עם בונה ייעודי.

עם זאת, לרמיקסר יש יתרון אחד גדול. למרות שאתה פשוט יכול לפרסם את האתר שאתה בונה באמצעות Remixer, אתה יכול גם לייצא אותו ל- WordPress. זה מאפשר לך לנצל את ממשק הבנייה המצוין ומגוון התבניות מבלי לוותר על הגמישות ש- WordPress מציעה.

תכונות אחרות מתמקדות בעיקר סביב התוכניות בהן הן כלולות. לדוגמה, תוכניות DreamPress, עליהן נדבר בסעיף “סוגי אירוח”, כוללות גרסה מסוימת של Jetpack ואירוח ענן מציע גישה מלאה לשורש..

סקירה כללית של תכונות DreamHost

לוגו של DreamHostwww.dreamhost.com

החל מ- $ 259 לחודש לכל התוכניות

סוגי שרתים

אירוח משותף

אירוח VPS

וורדפרס מנוהלת

אירוח בענן

אירוח ייעודי

אירוח משווקים

שמישות

גישה ל- FTP

גישה ל- SSH

cPanel

גישה לשורש

גיבויים יומיים
תכנית ספציפית

בונה אתרי אינטרנט

שירותים

קידום אתרים

שיווק

עיצוב אתר

אבטחה

פרטיות תחום

הצפנת SSL

הסרת תוכנות זדוניות
שולם

חומת אש ליישומי אינטרנט

אימות דו-גורמי

הגנת DDoS

sFTP

תמיכה

תמיכת דוא”ל

תמיכה טלפונית
תמיכה בתשלום

תמיכה בצ’אט חי

הדרכות

פורום משתמשים

בסיס ידע

תמיכה 24/7

תמחור

DreamHost זול יותר מספקים אחרים אם אתה מסתכל על תמחור לקידום מכירות. הוסטינגר עשוי להביא לך תעריף נמוך יותר על אירוח משותף אם אתה קונה שלוש או ארבע שנים לפני כן (קרא את סקירת Hostinger שלנו), אך לרוב, DreamHost תואם לספקים אחרים בכל מה שקשור לתעריפי קידום מכירות..

אבל זה רק למונח הראשוני. DreamHost בסופו של דבר להיות זול בהרבה מהתחרות עם חידוש, ועם תכנית התמחור הקלה להבנה ושקופה שלה, ברור מה אתה קונה כשאתה יוצא. כאשר הכל נאמר ונעשה, DreamHost הוא דרך פשוטה להשיג אירוח אתרים זול.

בניגוד לזה עם iPage, שכפי שאתה יכול לראות בסקירת iPage שלנו, מאפשרת לך אלא תוכנית משותפת בסביבות 2 $ לחודש. זה רק אם אתה קונה שלוש שנים לפני כן. לאחר סיום תקופת ההתחלה, תוציא בערך 8 $ לחודש, שזה מחיר בסיסי לרוב ענף אירוח אתרים.

זה לא המקרה עם DreamHost. למרות שתחסוך הכי הרבה כסף על ידי רכישת משך הזמן הארוך ביותר, אירוח משותף בסיסי מתחדש בסביבות 6 דולר לחודש, וזה הרבה יותר זול משאר השוק. זה גם עוסק בתוכניות, כאשר DreamHost מגיע בכמה דולרים זולים יותר מספקי מדפים עליונים אחרים.

בנוסף, אתה מקבל בחירה למשך הזמן שאתה רוכש. באמצעות iPage שוב, אתה יכול לרכוש אירוח של שנה עד שלוש בלבד. בכל תוכניות DreamHost תוכלו לרכוש חודש, שנה או שלוש שנים. אי אפשר להעריך את היכולת ללכת מדי חודש, במיוחד על חבילות משותפות.

כל התוכניות המשותפות מגובות גם בערבות ההחזר הכספי של DreamHost למשך 97 יום. לא משנה באיזו משך תבחרו, תקבלו יותר משלושה חודשים לשנות את דעתכם ולקבל את כספכם בחזרה. DreamHost הינה מובילה בענף בכל הקשור לתקופות החזר, והשאירה את חלון 90 הימים של InMotion Hosting באבק.

תמחור, DreamHost מציע את כל מה שאנחנו רוצים. התוכניות זולות יותר משאר השוק, התמחור שקוף לאורך כל תהליך הקופה, אתה יכול לרכוש כל משך זמן שאתה רוצה והתכניות מגובות בערבות נדיבה של החזר כספי. בשבילנו, הכל אגודל לתמחור.

קלות שימוש

כאמור, DreamHost שקוף בכל הנוגע לתמחור, וזה עוזר לנוחות השימוש הרבה. בכל דף מוצר, יש מעבר בין תוכניות חודשיות לשנתיות, ומראה בבירור כמה עולה תוכניות לפני שתגיע לדף התשלום. DreamHost מציג גם את האחוזים שאתה חוסך בתכנית חודשית.

לאחר שתבחר תוכנית, תישלח לתהליך אטרקטיבי לשלושה חלקים. למרות שרוב מארחי האינטרנט פשוט מציגים רשימת שירותים מפורטת, DreamHost גורם לתהליך הקופה להרגיש רענן. בדף התשלום יש אלמנטים דינמיים הנעים לאורך הדף כשאתה בודק, ומביא לרמת איכות שרק לעתים רחוקות רואים אצל מארחי אתרים.

dreamhost-review-checkout

פרטי התשלום שלך מוצגים בצד ימין של הדף, וההיענות של עמוד התשלום והפריסה הנקייה מראים ידע על עיצוב אתרים שמעט מארחים אחרים עושים.

מה שחשוב הוא שזה אף פעם לא מרגיש ש- DreamHost מנסה להשיג אותך. למרות שנראה שמארחי רשת אחרים מתגנבים בחוזים רב-שנתיים או תכונות ועמלות מיותרות עם התוכנית שלך, DreamHost ברור בכל מה שאתה קונה ואיזה מחיר תשלם עבורו.

לאחר שתשלים את התשלום, DreamHost יפנה אותך לדף יצירת סיסמה תוך כדי שליחת מספר אימיילים לכתובת שרשמת. אנו אוהבים גישה זו מכיוון שהיא לא גורמת לך לחפור בדוא”ל שלך כדי למצוא פרטי חשבון. עם זאת, יש לאחסן את הסיסמא שאתה יוצר אצל מנהל הסיסמאות הטוב ביותר שלנו, Dashlane (קרא את סקירת Dashlane שלנו).

היה משהו מוזר בזמן הקופה. במקור, תכננו להפנות דומיין שכבר בבעלותנו כלפי DreamHost, אך זה נכשל במהלך הקופה. במקום זאת, אמרנו שנרשם דומיין מאוחר יותר. עם זאת, עם הכניסה ללוח הבקרה היה ברור ש- DreamHost ייצר עבורנו תת-דומיין והתקין בו וורדפרס.

מה שלא היה ברור זה שאנחנו עדיין צריכים להוסיף דומיין, והדבר לא היה פשוט. לא רק שהיינו צריכים למחוק את תת-הדומיין שיצר DreamHost, אלא גם היינו צריכים לחכות לשרתי השמות של הרשם שלנו להיכנס לפני שנוכל להוסיף אותו. בקיצור, עדיף לרשום דומיין ב- DreamHost אם אתה נרשם לחשבון.

לוח הבקרה של DreamHost

ל- DreamHost אין cPanel. במקום זאת, יש לו פיקוח משלו על לוח בקרה, ולמרות שאין לו את הגישה מבוססת האפליקציה שיש ל- cPanel, זה עובד טוב. אם אתה מעוניין ב cPanel, בדוק את האירוח הטוב ביותר שלנו עם מדריך cPanel.

dreamhost-review-panel-panel

במובנים רבים, cPanel מהבהב. האייקונים גדולים וצבעוניים, המפרט גורם לך להרגיש שאתה טייס ספינה מורכבת והכמות המדהימה של הפרטים בהחלט אומרת שהיא עוצמתית. אם מציצים כיף בצד, cPanel הוא חזק, אבל זה יכול להיות קצת הרבה, במיוחד אם אתה מנסה לבצע משימות פשוטות.

לוח הבקרה של DreamHost הוא עסקי וכולל את הסמלים המהבהבים לפריסה יעילה יותר. אם כי לא כל כך מרגש, לוח הבקרה בנוי לשימושיות. התפריט בצד שמאל מטפל בניווט סביב לוח הבקרה שלך ומציג בבירור דרכים לבנות את אתר האינטרנט שלך או לנהל את השירות שלך.

עם זאת, לוח הבקרה יכול להרגיש מפורק בנקודות. לדוגמא, הכרטיסייה “וורדפרס” מתחילה ב”התקנות בלחיצה אחת “, המציגה מסך כמעט ריק עם מספר אפשרויות, וישירות מתחת אליו היא” דרימפרס “, שנראה יותר כמו פרסומת מכל דבר אחר.

dreamhost-review-dreampress-control-panel

זה דאגה אסתטית, כך שזה לא משנה הרבה כשמדובר בשימושיות. ספקים כמו Bluehost מוכיחים שאולי יש לך מראה ופונקציונליות, (קרא את סקירת Bluehost שלנו).

עם זאת, המאמץ של DreamHost לתכנן לוח בקרה משתלם. הממשק מתייעל, ומנהל את פרטי האירוח ואת חשבונך תחת קורת גג אחת מבלי להרגיש מהמם. עם זאת, ברור שחלק מהאזורים קיבלו תשומת לב רבה יותר מאחרים, עם אפשרויות עיצוב מוזרות ומתוארכות בכמה עמודים וגישה מודרנית על אחרים..

סוגי אירוח

ל- DreamHost יש מערך מבלבל עם הפסקה בין אירוח משותף לוורדפרס. למרות זאת, סוגי האירוח שתוכלו לרכוש מתפרקים בקלות. אתה יכול לקנות אירוח משותף, VPS, ייעודי וענן.

עוד רגע נדבר על חבילות וורדפרס מכיוון שההצעה של DreamHost ראויה לקטע משלה.

קל לעיכול תוכניות משותפות. כשאתה רוכש אתר זה, אתה קונה שטח בשרת שיש בו אתרים אחרים המאוחסנים בו, ומוריד את העלות הכוללת לאתר. למרות שהם נהדרים לחיסכון בכסף, תוכניות משותפות בדרך כלל אינן מהירות או עקביות כמו אפשרות ייעודית.

DreamHost מציע שתי גרסאות: Starter ו- Unlimited. התוכניות זהות מחוץ למספר הדומיינים שאתה יכול לארח. Starter מאפשר לך לקבל תחום אחד וחמישה תת-דומיינים, ואילו הצעות ללא הגבלה, מי יכול היה לנחש, דומיינים ללא הגבלה.

אנו אוהבים כיצד חלוקת התוכניות המשותפות של DreamHost. בניגוד למארחי אינטרנט אחרים המציעים מבנה מבלבל שכבתי – קרא דוגמה את סקירת ה- HostGator שלנו – DreamHost רק מבקש ממך את מספר האתרים שאתה צריך לארח..

תוכניות VPS דומות לתכניות משותפות בכך שאתה משתמש בשרת עם אתרים אחרים, אך במקום לשתף משאבים אתה מקבל משלך. במקום להציע תכניות משותפות מרובות, DreamHost מציע תוכניות VPS מרובות, מה שמאפשר לך לקנות בזול אם אתה מנהל אתר קטן או רוכש חבילה גדולה אם אתה זקוק לכוח רב יותר.

dreamhost-review-vps-plans

כדי לקבל אירוח ייעודי, עליך ליצור קשר ישיר עם DreamHost. כפי שהשם מרמז, אירוח ייעודי מעניק לך שרת לעצמך. למרות שאתה יכול לגלוש בשרתים הזמינים כדי למצוא שרתים שמתאימים לך, לדבר עם סוכן DreamHost זה בדרך כלל ההימור הטוב ביותר. אתה יכול גם להשקיע בשרת ייעודי אם אתה מעוניין למכור את האירוח מחדש.

שיתוף, VPS ואירוח ייעודי הם מחיר רגיל עבור מארחי רשת מהשורה הראשונה. מה שמרגש ב- DreamHost הוא אירוח בענן. אירוח בענן, או DreamCompute כפי שמכנה זאת DreamHost, מפיץ את האתר שלך על פני הענן. מכיוון שאין מיקום ריכוזי, אירוח בענן מספק מהירות וביטחון טובים יותר מצורות אירוח מסורתיות.

DreamHost שם גם טוויסט. במקום פשוט לשלם אגרה חודשית, אתה משלם רק עבור השעות בהן אתה משתמש. אבל זה לא מוגבל. DreamHost יחייב אותך רק עד 600 שעות (25 יום) בחודש, כך שאתה יודע מה אתה משלם. בנוסף, בגלל המבנה של אירוח בענן, תוכלו להוסיף משאבים נוספים ככל שתזדקקו להם.

DreamPress

אם תלחץ על “וורדפרס” בראש אתר DreamHost, תוצג בפניך אפשרויות מהתכניות המשותפות ו- VPS. עם זאת, אנו מתמקדים בתוכניות בלעדיות של וורדפרס בשם DreamPress. DreamPress הוא פיתרון וורדפרס מנוהל העושה שימוש באירוח ענן על הצד הטוב ביותר במהירות ובזמן הפעולה בעלות הנמוכה ביותר האפשרית.

dreamhost-review-wordpress

ישנם מארחי אתרים המתמחים באירוח וורדפרס מנוהל – קראו את סקירת Pagely וסקירת Kinsta לדוגמאות – אך לעיתים רחוקות אנו רואים ספק שיש לו אירוח וורדפרס מנוהל מצוין בנוסף למערך מרשים. באופן לא מפתיע, DreamPress הרוויח מקום במארח האינטרנט הטוב ביותר שלנו עבור מדריך וורדפרס.

המפרט נהדר, אך התכונות מרשימות עוד יותר. בנוסף לגיבויים אוטומטיים יומיים, אתה מקבל גיבויים בלתי מוגבלים לפי דרישה להגנה על אתר האינטרנט שלך, תוך הימנעות מהצורך בגיבוי ידני של וורדפרס. מכיוון ש- DreamPress מנוהל, אתה מקבל גם עדכוני וורדפרס אוטומטיים.

בנוסף, אתה מקבל שכבה של Jetpack עם כל תוכנית, ומנויי DreamPress Pro ו- DreamPress Plus יכולים להשתמש בכל אחד מהנושאים המובילים של WordPress.com..

DreamPress משלב ערך וכוח לחבילת וורדפרס מנוהלת, שקשה למצוא אותה. למרות ש- Pagely מציע אירוח וורדפרס רב עוצמה, הוא יקר. מצד שני, אתה יכול לחסוך כמה עצמות עם אפשרות משותפת, כמו Arvixe, אבל אתה תקריב הרבה כוח (קרא את סקירת Arvixe שלנו).

DreamHost יוצר איזון מרשים המושלם עבור רוב משתמשי WordPress. אם רק התחלתם עם וורדפרס, קראו את סדרת ההדרכות שלנו:

 • מדריך למתחילים לשימוש בוורדפרס.
 • מדריך ביניים לשימוש בוורדפרס.
 • מדריך מתקדם לשימוש בוורדפרס.

מהירות & זמן עבודה

אנו משתמשים בבדיקת מהירות Pingdom ובטעינת השפעות כדי לבדוק את מהירות האתר. מבחן מהירות Pingdom מעניק זמן טעינה מבודד עבור משתמש בודד הגישה לאתר, כמו גם יומן חיבור מפורט, כך שנוכל לראות היכן ממוקם הנוח, אם קיים. Load Impact מדמה את ביצועיו של האתר בעולם האמיתי.

הבדיקות נעשו עם התוכנית המשותפת הזולה ביותר של DreamHost בגירסה ריקה של וורדפרס. בדרך זו אנו יכולים להבטיח כי שום נושא או אלמנטים נוצצים לא יוצרים את התוצאות.

DreamHost ביצע ביצועים טובים, אך לא כמו גם ביצועים מובילים כמו A2 Hosting (קרא את סקירת A2 Hosting שלנו). אף על פי כן, זה לא היה רחוק מאחור. עם ציון של 90 מתוך 100, DreamHost מרשים בכל מה שקשור למהירות, עם זאת, כפי שתוכלו לראות בתרשים למטה, הערכות “לחכות” חשבונות למשך זמן רב יותר ממה שאנחנו רוצים.

מבחן dreamhost-review-speed-speed

ערך זה מודד את הזמן בו מחכה הדפדפן לקבל נתונים מהשרת. בהתבסס על הבדיקות שלנו, אנו יכולים לראות שרוב זמן הטעינה רק מחכה לנתונים להתחיל לזרום, מה שמציע ש- DreamHost יכול לעשות יותר כדי לייעל את זמן הטעינה שלו. עם זאת, התוצאות אינן גרועות.

ההשפעה על עומס הניבה תוצאות טובות, אך ראינו טוב יותר. היו כמה דוקרנים בזמן העומס ככל שעומס המשתמש גדל, אך DreamHost תמיד הצליח לחזור למקום בו הוא התחיל. זה דומה לביצועים ל- InMotion Hosting (קרא את הסקירה שלנו ב- InMotion Hosting) בכך שיש מידה של חוסר עקביות, אבל אין מה לדפוק בזה.

dreamhost-review-load-impact

אם אתה רוצה לראות איך נראים ביצועים לא עקביים במבחן הטעינה שלנו, קרא את סקירת GreenGeeks שלנו.

באשר לזמן פעולה, DreamHost מבטיח הרבה יותר מרוב מארחי האינטרנט. במקום 99.9 אחוז uptime, יש לו אחריות של 100 אחוז Uptime, וזה הבדל משמעותי, כפי שאתה יכול לראות במדריך שלנו לערבות לזמן פעולה. למרבה המזל, DreamHost מגדיר את משמעות האחריות בתנאי השירות.

אם אתר האינטרנט, מסדי הנתונים, הדוא”ל, FTP, SSH או הדואר האלקטרוני שלך יירדו בגלל תקלה במערכות של DreamHost, תקבל זיכוי על יום אירוח אחד עבור כל שעה שהשירות אינו פעיל. למרבה הצער, אתה תפוצה רק בעד 10 אחוזים מתקופת האירוח הבאה שלך, שלא כמו SiteGround, שתעניק לך אירוח של חודש בחינם (קרא את סקירת SiteGround שלנו).

חשוב לציין כי ערבות זו חלה רק על השבתה שלא הודיעה. אם אתה לוקח את האתר שלך במצב לא מקוון מכל סיבה שהיא, בין אם מדובר בקובץ זדוני או כל דבר אחר, האחריות אינה חלה. זה גם לא חל על תחזוקה מתוזמנת ומודעת.

בסך הכל, DreamHost הוא מהיר ועמיד, גם אם הוא מתקשה לעמוד בקצב ההופעה שלנו. עם זאת, זה מהיר יותר מהרוב, ועם ערבות אחידה לזמן ההפעלה, החלק הזה מתנער לטובתו.

אבטחה

אבטחה היא מוקד מרכזי עבור DreamHost. בעוד שמארחי רשת אחרים רואים בזה שירות, DreamHost רואה בכך זכות. כלי אבטחה רבים כלולים בתוכנית שלך בחינם, ומבטיחים כי האתר שלך בטוח מפני חיבורים שלא מוצפנים ותוכנות זדוניות.

זה מתחיל בתעודת Encrypt SSL / TLS בחינם. למרות שתעודות SSL בחינם הופכות נפוצות יותר, DreamHost היה בין הספקים הראשונים שכללו תעודות בחינם. כשאתה משתמש בתעודת SSL / TLS, אתה בעצם אומר לדפדפן המחבר לאתר שלך שאתה יכול לסמוך עליו, ומצפין את חיבור האורח.

תעודות SSL חשובות במיוחד אם אתה אוסף מידע אישי באתר האינטרנט שלך, בין אם זה טופס ליצירת קשר או דף לקופה, אף שהוא נהדר להגנה על נתונים במעבר. עם התקנה אחת, הנתונים האישיים העוברים בינך לבין האורח מוצפנים, עליהם תוכלו לקרוא בתיאור ההצפנה שלנו..

מאחורי הקלעים, DreamHost משתמש ב- ModSecurity, שהיא חומת אש ליישומי קוד פתוח המיועדת לשרתי Apache. בגלל אופי הקוד הפתוח, DreamHost מסוגל להוסיף מאות כללים מותאמים אישית לחומת האש כדי להבטיח שכל חיבור שיש להפסיק הוא.

חבילת האבטחה מעוגלת על ידי DreamShield, כלי ההסרה של תוכנות זדוניות של DreamHost. אולם למרבה הצער זה לא נכלל בתוכנית שלך. בהתחשב בכמה תכונות אבטחה ופרטיות ש- DreamHost כולל בחינם, זה רק הגיוני ש- DreamShield יהיה גם כן, אבל זה לא המקרה.

במקום זאת, זה ירוץ לך 3 דולר לחודש, זה לא רע, אבל בחינם זה טוב יותר. עם זאת, זה עדיף על כלי סריקה המובנים ביותר. DreamShield תריץ סריקות שבועיות באתר האינטרנט שלך ותנקה אוטומטית את כל מה שהיא תמצא. חלק ההסרה מההגנה הוא חשוב מכיוון שרוב כלי התוכנה הזדוניים המצורפים סורקים רק את האתר שלך.

זה עובד כמו אנטי-וירוס לאתר שלך (קרא את המדריך הטוב ביותר לתוכנת האנטי-וירוס שלנו), ומגן עליך מפני אי נעימויות הקשורות לפשיעה ברשת. DreamShield זול מספיק ומרשים מספיק כדי להיות שווה את זה, אבל אם DreamHost מחפש למרוח את חבילת האבטחה שלה, כולל DreamShield בחינם זה יהיה מקום טוב להתחיל.

פרטיות

האבטחה של DreamHost עשויה להיות מרשימה, אך הפרטיות שלה בולטת עוד יותר. למרות שבדרך כלל אנו מדברים על פרטיות בסקירות ה- VPN שלנו, זה חשוב גם לאירוח אתרים, לא רק בכבוד לזכויותיהם של אזרחים במדינות חופשיות, אלא גם להגנה על הנתונים של משתמשים המשתמשים באינטראקציה עם אתרים..

כל תחום הרשום ב- DreamHost כולל פרטיות תחום, המחליפה את המידע האישי שאתה רושם בדומיין במידע של הרשם. כמעט כל מארח אינטרנט גובה תשלום עבור פרטיות התחום, וזה לא בסדר. בפחות מ- $ 1 לחודש, חיוב על פרטיות תחום נראה כמו דרך זולה להפחית את הלקוח.

DreamHost מבין שפרטיות המשתמשים לא צריכה להיות שירות אלא זכות, ולכן היא כוללת פרטיות תחום בחינם. למרות שזה עניין גדול עבורנו, עסקה גדולה עוד יותר היא חברה שנלחמת בשם לקוחותיה כדי לשמור על פרטיותם.

בשנת 2017 פנה DreamHost למשרד המשפטים האמריקני בכדי לספק מידע באתר disruptj20.org, שהיה אתר שנבנה סביב ארגון הפגנות פוליטיות של ממשל טראמפ בארה”ב. חשוב לציין כי האתר לא דיבר על אלימות או כל דבר מהסוג הזה. במקום זאת, הוא התמקד במחאה והתנגדות.

בלי קשר לדעותיך הפוליטיות, DOJ עשה משהו בלתי מוגן, וביקש מ- DreamHost לא רק למסור את המידע על בעל האתר, אלא גם את כל מי שביקר. בסך הכל דרש DOJ 1.3 מיליון כתובות IP ואת המידע המזהה באופן אישי של אלפי משתמשים רשומים.

הקצרה היא שאחרי ש- DreamHost דחה את הבקשה, הגיש בית הדין הבינלאומי של בית המשפט העליון בקשה לבית המשפט העליון בוושינגטון לבקש את המסמכים, עליהם הגיב DreamHost בטיעוני האופוזיציה..

לאחר סיסמה, עדיין היה צורך למסור את הנתונים, אך עם חלק גדול מהמידע המאפשר זיהוי אישי בוצעה מחדש על ידי DreamHost. בית המשפט הכיר בממשלה כי “אין לה את הזכות לחטט במידע הכלול באתר של DreamHost.”

התוצאה של המקרה הזה לא אומרת כלום על DreamHost, אך העובדה שהחברה התייצבה לפרטיות המשתמשים מדברת כרכים. זהו אחד ממארחי האינטרנט, אם לא היחיד, שדואגים לפרטיות המשתמשים, שלא ניתן להתעלם מהם.

תמיכה

מעולם לא התרגזנו מהתמיכה, ולמרות שהצוות האנושי של DreamHost לא מרגיז אותנו, הרובוט בדף הבית כן. כשאתה נוחת באתר, תקבל את פניך על ידי רובוט מכירות שישאל מדוע אתה מבקר ומכוון אותך לשירותים השונים ש- DreamHost מציע.

בצד זה, הרובוט יכול לכוון אותך לעבר תמיכה אמיתית. ממרכז השליטה בחשבונך, אתה יכול לגשת לתמיכה על ידי לחיצה על הכרטיסייה “תמיכה” בתפריט השמאלי או בתפריט העליון. בתפריט השמאלי אתה יכול לעבור את תהליך התמיכה מבוסס הכרטיסים של DreamHost, כמו גם להציג את מצב השרת ומאגרי המידע שלך..

dreamhost-review-contact

התמיכה מבוססת הכרטיסים טובה. תחילה מבקש DreamHost לתאר את הבעיה שאותה תנסה לפתור באמצעות בסיס הידע. אם אינך מצליח למצוא תשובה, תוכל לשלוח דוא”ל או לשוחח בצ’אט עם נציג תמיכה. תמיכה טלפונית זמינה גם כן, אך במחיר. זה יביא לך 10 $ לכל התקשרות או 15 $ לחודש עבור עד שלוש שיחות בחודש.

לא צריך להיות צריך לפנות לתמוך בהרבה, עם זאת, וזה טוב בהתחשב בתהליך שאינו פשוט. בסיס הידע צפוף וקל לניווט, מכסה נושאים בסיסיים ומתקדמים באותה כמות של טיפול.

בסיס הידע של dreamhost-review-knowled

מעבר לזה, ישנו פורום משתמשים, שהוא נדיר בעולם אירוח אתרים. זה לא כלי התמיכה הטוב ביותר – מבט חטוף מציג רק מציץ תשובות לשאלות אחרונות – אבל אם אינך יכול למצוא תמיכה בשום מקום אחר, הוא זמין.

בסך הכל, התמיכה היא טובה, אך ניתן לעשות זאת נהדר באמצעות תהליך יצירת קשר יעיל יותר. גם טעינה לתמיכה טלפונית כוויות. עם זאת, הנבחרים שדיברנו איתם היו אדיבים ומסייעים, ובסיס הידע מציע כמות טובה של משאבי עזרה עצמית.

פסק הדין

DreamHost הוא משהו מיוחד. עם מחירים נמוכים, מהירות מרשימה ומגוון תכונות טוב, הוא יכול להחזיק את עצמו כנגד כל ספק מדף עליון (בדיוק כפי שעשה בהשוואה שלנו בין DreamHost לעומת Bluehost). עם זאת, DreamHost הוא לא סתם עוד מארח אתרים איכותי. במקום זאת, יש לזה עניין מיוחד באבטחת המשתמשים ופרטיותו, תוך הפרדה בין שוק צפוף.

בסך הכל, אתה יכול לבזבז הרבה יותר ולהחמיר הרבה יותר. DreamHost עושה כל מה שאנחנו רוצים שמארח אתרים יעשה, גם אם ספקים מסוימים טובים יותר בתחומים מסוימים. אם אתה מעוניין במשהו ש- DreamHost לא מציע, קרא את ביקורות האירוח שלנו.

מה אתם חושבים על DreamHost? נודיע בתגובות למטה וכמו תמיד תודה שקראתם.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map