סקירה של אתר 5 – עדכון 2020

סקירה של אתר 5

אחד המרכיבים השימושיים ביותר מאורוות EIG, Site5 הוא מהיר ומציע ממשק נהדר. עם זאת, זה מפספס כמה תכונות מהותיות, מה שגורם לו להרגיש מעט מדי. קרא את חוות דעתנו המלאה בסקירה זו באתר 5.


אתר 5 קיים מאז 1998, אך השירות קיבל תפנית מאסיבית לאחר שנרכש על ידי Endurance International Group בשנת 2015. רבים מהנקודות החזקות שלו נותרו, כולל מערך נגיש של תוכניות, קלות שימוש מעולה ומהירות יציבה. עם זאת, חלק מנקודות התורפה שלו הותירו אותנו לתהות אם לראש החברה יש השפעה רבה מדי.

בסקירה זו באתר 5 אנו הולכים להשוות את זה לספקי האירוח הטובים ביותר שלנו כדי לבדוק אם זה שווה את הדולר שלך. השקנו אתר עם התוכנית המשותפת הזולה ביותר, התקנו עותק ריק של וורדפרס והתחלנו לבדוק. האתר שלנו הושק גם ללא ידיעת האתר, כך שנוכל ליצור מחדש את מה שעובר על לקוח רגיל.

לרוע המזל לתהליך זה יש נקודות גבוהות ונמוכות. אתר 5 מצטיין בנקל בשימוש ובנגישות והוא מהיר דיו, אך היעדר תכונות חיוניות גורם לתוכניות להרגיש יקרות מדי.

site5-slider1

site5-slider2

site5-slider3

site5-slider4

site5-slider5

קודם

הבא

חוזק & חולשות

אלטרנטיבות לאתר5

תכונות

ל- Site5 יש רשימת תכונות פרודה, שלמרות שהיא אינה נהדרת, גם היא לא רעה. אנו שמחים לראות הרבה מהתכונות החיוניות שמארחי האינטרנט צריכים לכלול, אך אנו נותרים רוצים עוד, במיוחד בשכבות המשותפות היקרות יותר.   

זה בא לידי ביטוי בחוסר המגוון במערך המשותף של Site5, בו ניגע בקטע “סוגי אירוח” להלן. שלושת הרמות של אירוח משותף זהים כמעט לחלוטין, כלומר אין שום תמריץ לשדרג כשמדובר בתכונות.

עם זאת, מעבר לכל קו יש תכונות בולטות, כגון הגירה חופשית לאתר 5 וגיבויים אוטומטיים. אף על פי כן, אי אפשר להתעלם מהיעדר הדברים שנחשיב לתכונות חיוניות.

תכונות חסרות של Site5

זה לא כולל אישור SSL / TLS, אין סריקת תוכנות זדוניות ושום תחום חופשי. למרות שכבר ראינו את שני הראשונים שהושמטו קודם לכן, מעט מארחי אתרים שחתכו את הדומיין החופשי מתכניות משותפות. אם אתם מחפשים מארח המספק את התנאים העיקריים והרבה יותר מכך, קרא את סקירת SiteGround שלנו.

אפילו עם חסר כל כך הרבה תכונות, שום דבר לא גרוע יותר מאשר לא כולל בניית אתרים. ראינו מותגי EIG אחרים, כמו HostGator, מספקים אינטגרציה בחינם עם Weebly, וכפי שתוכלו לקרוא בסקירת Weebly שלנו, זה דבר טוב. למרות שאיננו דורשים רמות Weebly מבונה אתרים הכלול, הצעה כזו היא חיונית.

אם זה מה שאתה מחפש, קרא את המדריך הטוב ביותר לבניית אתרים. וויבלי מדורגת היטב בהרבה קטגוריות, אך אנו מעדיפים את Wix. כפי שאתה יכול לראות בסקירת Wix שלנו, זה מאזן בין שימושיות, עוצמה ומחיר באופן שרק מעט בוני אתרים עושים, מה שהופך אותו לבחירה מצוינת למתחילים המחפשים להקים אתר..

סקירה כללית של תכונות Site5

לוגו של אתר 5www.site5.com

החל מ- 695 $ לחודש לכל התוכניות

סוגי שרתים

אירוח משותף

אירוח VPS

וורדפרס מנוהלת

אירוח בענן

אירוח ייעודי

אירוח משווקים

שמישות

גישה ל- FTP

גישה ל- SSH

cPanel

גישה לשורש

גיבויים יומיים

בונה אתרי אינטרנט

שירותים

קידום אתרים

שיווק

עיצוב אתר

אבטחה

פרטיות תחום

הצפנת SSL

הסרת תוכנות זדוניות
שולם

חומת אש ליישומי אינטרנט

אימות דו-גורמי

הגנת DDoS

sFTP

תמיכה

תמיכת דוא”ל

תמיכה טלפונית

תמיכה בצ’אט חי

הדרכות

פורום משתמשים

בסיס ידע

תמיכה 24/7

תמחור

Site5 עושה משהו לא שכיח בקרב מותגי EIG: הוא מבהיר את מחיריו. אף על פי שהמחיר גבוה, אתר 5 אינו מתעסק בשנניגנים רב שנתיים כמו אחיו Bluehost (קרא את סקירת Bluehost שלנו). במקום זאת, מבהיר מדף המוצר איזה מחיר אתה משלם.

זה מציין הערות מ- A2 Hosting (קרא את סקירת ה- A2 Hosting שלנו). בדף המוצר עבור כל סוג אירוח תוכלו למצוא את משך הזמן בו כל חבילה מוצעת ואת המחיר החודשי למשך זמן זה. זה אומר, למשל, קל לדעת ש- HostPro + Turbo הוא 13.95 דולר לחודש אם אתה קונה שנתיים, אבל 19.95 $ לחודש אם אתה הולך לחודש.

site5-review-product-page

למרות שאנחנו אוהבים את השקיפות, המחירים לא גדולים. אתר 5 הוא דרך ארוכה מ -1&1 IONOS כשמדובר בתוכניות משותפות חודשיות (קרא את ה 1 שלנו&סקירה של IONOS). התוספות ש- Site5 כוללת מפתה, אבל יש המון מארחי אתרים שעושים את אותו הדבר בזול יותר, עם 1&1 IONOS מוביל את החבילה.

זה יהיה בסדר אם היו הרבה תכונות, אך כאמור, חסרים בסיסיים. הגנה מפני תוכנות זדוניות, למשל, זמינה, אך היא תביא לך 50 $ לשנה בנוסף לתעריף החודשי שלך. באופן דומה, דומיין בחינם אינו נכלל בתוכנית שלך, כך שתצטרך לחשב זאת גם במחיר הקופה..

עם זאת, אתר 5 אינו חמור מדי, ויש לו גם תקופת החזר כספית. משווקים ומשתמשים משותפים יכולים לנסות את השירות עד 45 יום ולקבל החזר כספי, ללא שאלות. למשתמשי VPS יש רק 15 יום, למרבה הצער, שהם כמחצית ממה שרוב מארחי האינטרנט מציעים.

קלות שימוש

בדיקה עם Site5 היא רומן פשוט, במיוחד עם כמה ברור דפי המוצר. מערך התוכניות המצומצם מפולח מהורהר, כך שאין כל שאלה לגבי מה זמין או איזה מחיר תשלמו כדי לגשת אליו.

תהליך הקופה בן חמישה חלקים הוא חלק, עם מינימום נדנוד לכלול תוספות לחבילה שלך, וזה נחמד לראות. אף על פי שדומה ל- Namecheap בכך שקיים תהליך תשלומי ריבוי שלבים, האתר של5 אינו מרגיש ארוך. כפי שאתה יכול לראות בסקירת Namecheap שלנו, הצעדים בזמן הבדיקה עימם הרגישו מיותרים, שלמרבה המזל זה לא המקרה כאן.  

site5-review-checkout

מיד לאחר התשלום, תקבל סוללה של חמישה מיילים, אך אינך צריך להסתכל עליהם כדי להתחבר. כמו Kinsta (קרא את סקירת Kinsta שלנו), Site5 מכוון אותך מהקופה למרכז השליטה בחשבונך, ללא צורך מיותר מתקרב בין לבין.

לוח המחוונים זהה לרוב לזה של InMotion Hosting (קרא את הסקירה שלנו ב- InMotion Hosting). מהמסך הראשי תוכלו לראות את השירותים, הדומיינים והחשבוניות שלכם, כמו גם את קוד התמיכה ופרטי החשבון שלכם. לחיצה דרך הכרטיסייה “שירותים” תביא את לוח המחוונים לניהול אירוח שלך.

לוח מחוונים של אתר סקירה-חשבון

כמו ב- InMotion Hosting, וכמה מארחים אחרים, זהו החלק הטוב ביותר בחוויית המשתמש. זה מציג את השימוש בדיסק ורוחב הפס שלך, את פרטי החיוב שלך ואת פרטי התוכנית שלך. עם זאת, חשוב מכך, הוא מספק קישורים מהירים לפריטי cPanel, מה שמקל על הוספת כתובת דוא”ל או פתיחת מנהל הקבצים מבלי להיכנס בפועל ל- cPanel..

site5-review-hosting-management

למרות שאנחנו אוהבים cPanel – אתה יכול לראות כמה באירוח אתרים הטוב ביותר שלנו עם מדריך cPanel – זה לוח בקרה צפוף שיכול להקשות על מציאת פריטים פשוטים. הקישורים המהירים ממרכז השליטה הראשי של החשבון לא רק הופכים את השימוש ליעיל יותר, אלא גם הופך אותו למתסכל פחות.

אך למרבה המזל, cPanel זמין אם אתה מוכן לחפור, שלא כמו ב- LunarPages (קרא את סקירת LunarPages שלנו). זה ה- cPanel שהכרנו ואוהב, מתאים לניווט מבוסס אייקונים וקטגוריות מתקפלות. עם זאת, חסר פריט אחד חשוב.

site5-review-cpanel

לא תמצא את מתקין היישומים Softaculous ב- cPanel, וזה מה שרוב מארחי האינטרנט משתמשים בו להתקנת סקריפטים, כגון WordPress. במקום זאת, תוכלו למצוא את “QuickInstall”, שהוא ממשק דומה שמופעל על ידי MOJO Marketplace, מותג אחר של EIG.

אם קראת את סקירת FatCow שלנו, אתה יודע שאנחנו לא חובבי התקנה דרך MOJO Marketplace מכיוון שתמיד נראה שהוא נכשל. אולם להפתעתנו, ההתקנה התקיימה בצורה חלקה הפעם. עדיין הונח על ידי MOJO Marketplace לקנות נושא בזמן ההתקנה, אך זהו תהליך פשוט הכולל.

סוגי אירוח

באתר 5 יש מערך תכניות פשוט. רק שתי צורות אירוח מוצעות: VPS משותף ומנוהל. יש גם תוכניות מפיצים, אבל הן פשוט תוכניות משותפות המצורפות יחד למטרות מכירה חוזרות. למרות שאנחנו רוצים לראות מגוון מגוון יותר של תוכניות, אנו מסתפקים במערך המצומצם של Site5 עבור השוק אליו הוא מכוון..

תוכניות משותפות, המכונות בפשטות “אירוח אתרים” באתר של Site5, הן לב ההרכב. קיימים שלושה שכבות, אך ההבדלים ביניהם קטנים ממה שמרמז השמות. hostBasic היא תוכנית משותפת שנבנתה עבור אתר אינטרנט אחד ואילו hostPro היא אחת שנבנתה עבור מספר בלתי מוגבל של אתרים.

בחלקו העליון, קיימת תוכנית הנקראת hostPro + Turbo, שהנחנו שתהיה לה תועלת מסוימת בביצועים על פני תוכנית hostPro רגילה. היתרון בביצועים אינו מפורט בדף המוצר, אז הושטנו לנציג הנמכר מראש ושאלנו מה ההבדלים בין התוכניות.

להפתעתנו, אין הרבה הבדל. מחוץ לתג המחיר הגבוה יותר, הדבר היחיד שמציעה HostPro + Turbo הוא חשבון cPanel מרובה לאתרים שבהם אתה משתמש. התכונות, מפרט השרת והאבטחה זהים, כך שאם אינך זקוק לחשבונות cPanel מרובים, hostBasic צריך להיות זהה ל- hostPro + Turbo בכל הקשור לביצועים.

תוכניות מפיצים של Site5

תוכניות המשווקים מגיעות גם בשלושה שכבות, אך ישנם הבדלים גדולים יותר בין כל אחד לשני. כל הרמות אינן מוגבלות, כלומר אתה יכול למכור חבילות רבות ככל שתרצה כל עוד יש לך שטח דיסק ורוחב פס. המפרט הזה הוא ההבדל בין שכבות.

התוכניות היקרות ביותר הן התוכניות VPS. אתר 5 מציע שבעה שכבות של אירוח VPS החל מתחת ל 70 $ לחודש ליותר מ 300 $ לחודש. כמו תוכניות משווקים, ההבדלים היחידים בין שכבות הם המפרט. כל התוכניות כוללות שתי כתובות IP ייעודיות, cPanel / WHM וניהול מלא מאתר 5.

עם זאת חסרים מנוהלות תוכניות וורדפרס וענן. תוכניות וורדפרס מנוהלות, הנפוצות בין מיטב אירוח אתרים עבור בחירות וורדפרס, מספקות אירוח מנוהל המותאם במיוחד לוורדפרס. המשמעות היא עדכוני ליבה אוטומטיים, התקנת פתרון בעיות ועוד.

לעתים קרובות, אירוח וורדפרס מנוהל משתמש בארכיטקטורת ענן, אותה ראינו מ- Kinsta, DreamHost ו- Pagely (קרא את הסקירה Pagely שלנו). סגנון אירוח זה מאפשר לשרת לקרוא משאבים נוספים במידת הצורך, כלומר קשה מאוד, אם לא בלתי אפשרי, לאתר שלך להיות במצב לא מקוון..

העלייה במהירות ובביטחון גרמה למארחי רשת רבים לכלול צורה כלשהי של אירוח בענן, כך שמאכזב לראות ש- Site5 לא הצטרף למועדון. אם אתה מחפש אירוח ענן לא יקר, קרא את סקירת MDDHosting שלנו.

מהירות & זמן עבודה

תהליך בדיקת המהירות שלנו הוא פשוט. אנו משיקים אתר עם התוכנית המשותפת הזולה ביותר ללא ידיעת המארח, מתקינים עותק ריק של WordPress ומריצים בדיקות עם Load Impact ו- Pingdom Test Test בתצורת ברירת המחדל של אירוח. פירוש הדבר שאופטימיזציות, כגון זיכרון מטמון בצד הלקוח או gzip, אינן כלולות אלא אם כן הגדרת אותה המארח מה- go-go.

זוהי הערה חשובה לציין כאן מכיוון שסביר להניח ש- Site5 ישתפר יותר אם יבוצע מטמון בצד הלקוח. Site5 השיג תוצאות מכובדות ממבחן מהירות Pingdom, עם ציון של 90 מתוך 100, אך תחת הכרטיסייה “המלצות”, מבחן מהירות Pingdom הציע להוסיף כותרות שפוגעות בדפים שלנו..

מבחן אתר 5-סקירה-מהירות

בקיצור, פירוש הדבר שמטמון אינו מתרחש, אך צריך לקצר את זמן הטעינה. אנו מסתפקים בביצועים של Site5 מחוץ לקופסה, והוא עשוי להאיר אפילו יותר במטמון, אך תצטרך ללכלך את הידיים שלך כדי להפוך את זה לכל מה שהוא יכול להיות.

מבחן מתח של Site5

למרות שהתוצאות המהירות של הנקודה היחידה שלנו היו מרשימות, מבחן ההשפעה על העומס שלנו לא היה. השפעת הטעינה, לענייננו, היא כלי שנבנה כדי להדגיש את המשאבים באתר שלנו כדי לראות באיזו נקודה הוא ישבר. זה נעשה על ידי שליחת משתמשים וירטואליים מרובים לאתר האינטרנט לאורך פרק זמן ספציפי ומדידה על זמני התגובה ומספר הבקשות שהמלאו..

גילינו שתוכניות משותפות לא יקרות בדרך כלל נשברות בסוף כשאנחנו שולחים 50 משתמשים מעל חמש דקות. לרוע המזל, Site5 נשבר מוקדם יותר מזה. השפעת הטעינה זיהתה מספר גבוה של שגיאות בקשת HTTP כאשר פגענו בסביבות 30 משתמשים, מה שעשוי להיות כמה דברים.

site5-review-load-impact

פירוש הדבר יכול להיות שהשרת בו מתארח האתר שלו הוא בגבול הביצועים שלו, כלומר אין מספיק משאבים כדי להתאים למספר הבקשות שנכנסות מכל אתרי האינטרנט. בנוסף, זה יכול להיות שקיימת מידה מסוימת של הגבלת התעריף בסוף האתר 5.

אנחנו כאן כדי לדווח על הממצאים שלנו, לא לשער. בלי קשר לסיבה, הבדיקות שלנו מראות כי התוכניות המשותפות פורצות תחת לחץ מוקדם יותר מרבים מהמתחרים של Site5.  

אחריות uptime של אתר

אבל יש אחריות לזמן המגן על התוכנית שלך. בדף המוצר, אתר 5 אומר שהוא מבטיח זמן פעולה של 99.9 אחוז או את הכסף שלך בחזרה. זה אפילו הולך ואומר שתקבל 100 אחוז מהכסף שלך בחזרה.

עם זאת, בהתחשב בתנאים ברור שזה לא נכון. שרתי שיתוף ומשווקים יקבלו אשראי של עד 100 אחוז, אך זה רק אם זמן הפעילות נמוך מ- 95 אחוז. מעבר לכך תקבל זיכוי יחסי. עם זאת, תוכניות VPS קרובות יותר לערבות המפורסמת, אך מספקים אשראי של 100 אחוז למשך זמן עבודה פחות מ- 99.5 אחוזים.

אבטחה

ל- Site5 יש רשימה איתנה של תכונות אבטחה, אם כי אנו מאוכזבים לראות את היעדר סריקת תוכנות זדוניות בחינם. חוץ מזה, חבילת התמיכה מרשימה, ומגנה על אתר האינטרנט שלך מפני פשעי רשת, כישלון או כל נבזות אחרת שהיא עשויה להתנגד אליו.

למרות שהם לא נראים כך בהתחלה, גיבויים אוטומטיים ויומיומיים הם ההגנה הטובה ביותר לאתר שלך. באותו אופן היית משתמש בשירותי הגיבוי המקוונים הטובים ביותר שלנו כדי להגן מפני, למשל, כופר, תוכלי להשתמש בגיבויים באתר שלך כדי להבטיח שתוכל להפעיל אותו שוב, למקרה שמשהו ישתבש.

זה לא רק גיבוי האתר שלך והורדתו באופן מקומי. אתר 5 נוקט את הכלל 3-2-1 בכך שהוא מייצר גיבוי לילי של כל קובץ בשרתים שלו, ובכל זאת מאפשר לכם ליצור גיבויים ידניים ולאחסן אותם בכל מקום שתרצו..

בנוסף, האחסון בכל שרת מוגדר ב- RAID 10, המספק יתירות רבה עוד יותר. אתה יכול לקרוא את המדריך שלנו בנושא RAID כדי ללמוד את הפרטים האישיים, אך בקיצור, RAID 10 מספק את המהירות של RAID 0 תוך שמירה על עותק מיותר של כל הנתונים שנכתבים לכוננים.

אתר 5 SSL

למרות שהיתירות רבה, אתר5 חסר בתחומים אחרים. לדוגמה, זה לא כולל אישור SSL / TLS בתוכנית שלך. אישור זה מאפשר לדפדפנים המבקרים באתר שלך לפתוח חיבור מוצפן בינך לבין המשתמש, שמגן על הנתונים שהמשתמש מעביר..

למרות שתעודות SSL / TLS היו שמורות בעיקר לשקעים למסחר אלקטרוני בעבר, כל אתר צריך להיות כזה. למעשה, אם לאתר שלך אין אתר כזה, גוגל תקבור אותו בדירוג חיפוש, מה שמאפשר לזכות קהל. אישורי SSL / TLS חיוניים להפעלת אתר, והעובדה שאתר 5 אינו כולל אחד זה חדשות רעות..

גם סריקה והגנה מפני תוכנות זדוניות אינן כלולות. למרות שאנו כמעט אף פעם לא רואים הסרת תוכנות זדוניות, בדרך כלל מוצעת איזושהי צורה סריקה בסיסית. עם אתר 5, בסופו של דבר תוציא 50 דולר לאתר לשנה כדי להישאר מוגנים.

זה מעצבן עוד יותר בהתחשב בכך ש- EIG היא הבעלים של SiteLock, שהוא כלי סריקה והסרה של תוכנות זדוניות. מותגים רבים של EIG כוללים גרסת “לייט” של SiteLock הכוללת סריקת תוכנות זדוניות, כך שהשמטת האתר 5 פשוט נראית מוזרה.

פרטיות

בעבר, מותגי EIG איבדו נקודות מרכזיות בכל הנוגע לפרטיות – קרא דוגמא על סקירת iPage שלנו – ו- Site5 אינו שונה. נראה כי פרטיות מהווה את הדאגה האחרונה עבור מותגי EIG, כלומר המידע האישי שלך יימכר וישותף ככל שראשי התאגידים רואים לנכון.

עם זאת, בניגוד ל- Arvixe, נראה שגם אתר 5 לא היה חם מדי בפרטיות לפני הרכישה (קרא את סקירת Arvixe שלנו). על פי שאלה&פוסט משנת 2012, פרטיות התחום הייתה שירות בתשלום אז, וזה נכון גם היום.

פרטיות התחום היא כאשר הרשם מחליף את המידע האישי ברשומת WHOIS במידע משלו, ומגן עליך מפני דואר זבל או קטיף נתונים מגעיל. כמה מארחי רשת, כמו DreamHost, החלו לכלול אותו בחינם, והעובדה שמותגי EIG עדיין לא קפצו על הסיפון היא עניין (קרא את סקירת DreamHost שלנו).

עם זאת, פרטיות התחום אינה עניין גדול מדי עם מדיניות הפרטיות של EIG המדאיגה. כל מותגי EIG חולקים את אותה מדיניות פרטיות, כך שהדאגות שהיו לנו בסקירת HostGator שלנו קיימות גם כאן.

אתר5, או EIG, באמת, שומר לעצמו את הזכות למכור ולשתף את המידע האישי שלך כראות עיניהם. למרות שאתה יכול לעבור את רישום כתובת ה- IP שלך וטביעת האצבע של הדפדפן באמצעות ה- VPN הטוב ביותר שלנו, המידע שאתה רושם את חשבונך עדיין משחק הוגן.

המשמעות היא ש- EIG יכולה לשתף אותה ברשימת שותפי הפרסום הארוכים שלה, הכוללת את גוגל, פייסבוק, יאהו, בינג, WPBeginner ועוד. אין שום סיבה שחלק מאותם שותפי מודעות נוכחים מלבד רווח. אם אתה עוסק בנתונים האישיים שלך, כל מותג EIG הוא חדשות רעות.

תמיכה

כמו כמעט כל מותגי EIG, Site5 מציעה שתי צורות של קשר: צ’אט חי ודוא”ל. במהלך העבודה על הסקירה, שוחחנו עם נציגי תמיכה רבים, ושאלנו הכל, מאיך התצורה של השרתים ועד לאילו אמצעי אבטחה נוספים יש ל- Site5.

להפתעתנו, Site5 הצליח לענות על שאלותינו בצורה חמישית, ולהציג ידע הגון בפלטפורמה ובמורכבות הטכניות שלה. עם זאת, החלקות והנוחות של צ’אט חי עם, נניח, Hostinger עובדת טוב יותר (קרא את סקירת Hostinger שלנו).

ישנם שלושה משאבים לעזרה עצמית, אך בסיס הידע הוא היעיל ביותר. נכון לכתיבה ישנם 560 מאמרים המסקרים את הכל מהתחלת העבודה ועד לפתרון בעיות נפוצות. למרות שרוב בסיסי הידע הם משאב להגדיר ולשכוח אותו, נראה ש- Site5 מעודכן את בסיס הידע שלו, מכסה דברים כמו WordPress 5.0 עם שחרורו.

מספר המאמרים לא משנה אם הם לא מועילים. למרבה המזל, זה לא המקרה ב- Site5. תשובות פשוטות מטופלות בפשטות בעוד שנושאים מורכבים מטופלים במורכבות. Site5 מצליח להרתיח נושאים לפורמט לעיכול, מתאים למסך מסך והנחיות שלב אחר שלב.

site5-review-load-impact

בנוסף, יש שאלה&קטע שמתפקד כמו פורום. עם זאת, הפוסט האחרון בזמן הכתיבה היה מיום 30 במרץ 2016. גם הגיוני, מכיוון שבמהלך הבדיקה שלנו לא הצלחנו למצוא דרך לשאול שם שאלה.

site5-review-q & a

עם זאת, התשובות עדיין חיות, מה שיכול להועיל לענות על שאלות קטנות שאינן מצדיקות ערך בסיס בסיס. עם זאת, לא היינו ממליצים לחפש לשאלה&לשאלות על חיוב. EIG רכשה את Site5 בשנת 2015, כך שסביר להניח שההיבטים של חיוב ופרטיות השתנו מאז.

פסק הדין

אתר 5 משלב כמה מההיבטים הטובים יותר של אחיו EIG. זה ניגש כמו iPage תוך כדי הממשק החזק של Bluehost. אם כי ככל שהיא תשתבש, גם היא תשתבש. תקלת הפיצ’רים גורמת לו להרגיש מאוזן באזורים מסוימים ולא מעורבים באזורים אחרים.

אתה יכול לעשות גרוע יותר – עיין בסקירת HostMonster שלנו כדי לראות כמה גרוע יותר – אבל אתה יכול גם לעשות הרבה יותר טוב.

מה אתם חושבים על Site5? האם השתמשת בו? נודיע בתגובות למטה וכמו תמיד תודה שקראתם.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map