סקירה כתומה קטנה – אירוח קל לשימוש – עדכון 2020

סקירה כתומה קטנה

כתום קטן הוא אחד ממארחי האינטרנט הרבים בבעלות EIG, וככזה מגיע עם שלל בעיות פרטיות. חבל, כי אחרת זה שירות די הגון, כפי שאתה יכול לקרוא בסקירה המלאה שלנו כתום קטן.


תפוז קטן הוא אחת מרבות חברות אירוח אתרים בבעלות Endurance International Group ולמרבה הצער, זה מונע ממנה להיות במדריך הטוב ביותר שלנו לאירוח אתרים. עם זאת, זה קרוב יותר לרוב עם תמחור פשוט, נמוך וחוויית משתמש ללא דופי. הפרטיות היא רעה מכדי להתעלם ממנה.

בסקירה כתומה קטנה זו אנו עוברים את הכל, כולל השפל בפרטיות והשיא בחוויית המשתמש. לאורך כל הסקירה, נדבר גם על החוויה שלנו בבדיקת מהירות, יצירת קשר עם תמיכה ושימוש בכמה מהתכונות הרבות של A Small Orange.

בסיום, נגיע את פסק הדין שלנו, שלמרבה הצער מסתיים זהה להרבה מותגי EIG אחרים. אם אתה מוכן להתמודד עם סוגיות הפרטיות, תפוז קטן הוא ערך הגון. עם זאת, אם אתה אוהב לשחק עם הקלפים שלך קרוב לחזה, מדיניות הפרטיות המדאיגה של EIG גדולה מכדי להתעלם ממנה.

מחוון קטן-כתום-1

מחוון קטן-כתום-2

מחוון קטן-כתום-3

מחוון קטן-כתום-4

מחוון קטן-כתום-5

קודם

הבא

חוזק & חולשות

אלטרנטיבות לתפוז קטן

תכונות

הרבה מהתכונות של תפוז קטן ממוקדות סביב הביצועים של האירוח שלך. אם כי לא מרגש כמו נקודות זכות למודעות או מנות טובות נוספות, חשוב לוודא שאתר האינטרנט שלך מצליח היטב ועושה זאת בעקביות, הוא חשוב. ישנן גם תכונות אבטחה רבות המבטיחות שמירה על האתר שלך.

האתר שלך מתארח באחסון במצב מוצק. כונני SSD מהירים וקבועים יותר מכוננים קשיחים מסתובבים מסורתיים, מה שאומר זמני טעינה מהירים יותר ופחות זמן השבתה עבור אתר האינטרנט שלך. בנוסף, השרתים המשותפים מצוידים במעבדי כפול ליבת אינטל Xeon E5 Hexa או יותר, אשר אמורים לספק כוח רב לכל אתר המתארח בשרת..

אירוח משותף כתום קטן

אולם שום דבר מזה אינו מיוחד. מה שנדיר הוא שכתום קטן מספק למשתמשים משותפים משאבים ייעודיים. רוחב הפס והאחסון שלך מוגבלים בהתבסס על שכבת האירוח המשותף שתבחר, מה שמבטיח שאתרי האינטרנט לא יצעדו על קצות רגליהם של זה.

בנוסף, השרתים מוגנים באמצעות ModSecurity, הגנה מפני מניעת שירות מופץ, הגנה על קישור חם ועלוקה, ספריות מוגנות באמצעות סיסמה, חסימת IP וגיבויים יומיים. למרות שאנו מעריכים את כל התכונות שיש לכתום קטן להציע, אנו רוצים אותם יותר אם השרתים היו משתמשים ב- LiteSpeed.

LiteSpeed ​​היא אלטרנטיבה לתוכנת שרת Apache המתהדרת בביצועים מרשימים על פני הפלטפורמה עליה היא מבוססת. הוא חולק את היכולת להשתמש ברבים מהכלים שהופכים את אפאצ’י לכל כך נהדרים, כולל ModSecurity, אך מביא לפחות שגיאות כאשר מותקן בשרת משותף..

כפי שנראה בסעיף “מהירות”, כתום קטן יכול להיות טוב יותר בכל הנוגע לזמני טעינה. אם כי לא רע, התקורה המוקטנת של LiteSpeed ​​תסייע לכתום קטן להכיל יותר משתמשים ללא טעויות.

בונה אתרים כתום קטן

כתום קטן מקל על התקנת כל פלטפורמה שתרצו באמצעות מתקין האפליקציות Softaculous. אם אתה מעדיף להשתמש בבונה גרירה ושחרור, Weebly זמינה. לכל חבילת אירוח יש גישה לגרסה חינמית של Weebly שקשורה לתחום שלך, אשר לרוב נע סביב 5 $ לחודש..

ממשק שברירי

כפי שאתה יכול לראות בסקירת Weebly שלנו, זה אחד מבוני האתר הטובים ביותר, כך שהעובדה שאתה מקבל גישה חופשית אליו היא נהדרת. אם אתה רוצה להוסיף דוא”ל, הסר מיתוג כתום קטן והשתמש בעמודים ללא הגבלה, ישנן גם חבילות אירוח לבונה אתרים ייעודיות..

סקירה כוללת כתום קטן

לוגו כתום קטןasmallorange.com

החל מ- 592 $ לחודש לכל התוכניות

סוגי שרתים

אירוח משותף

אירוח VPS

וורדפרס מנוהלת

אירוח בענן

אירוח ייעודי

אירוח משווקים

שמישות

גישה ל- FTP

גישה ל- SSH

cPanel

גישה לשורש

גיבויים יומיים

בונה אתרי אינטרנט

שירותים

קידום אתרים

שיווק

עיצוב אתר

אבטחה

פרטיות תחום

הצפנת SSL

הסרת תוכנות זדוניות

חומת אש ליישומי אינטרנט

אימות דו-גורמי

הגנת DDoS

sFTP

תמיכה

תמיכת דוא”ל

תמיכה טלפונית

תמיכה בצ’אט חי

הדרכות

פורום משתמשים

בסיס ידע

תמיכה 24/7

תמחור

כתום קטן נראה יקר יותר בהרבה משוק אירוח אתרים בהתחלה. אולם בניגוד לאחיו האח, אחיו הקטן, מפרסם את המחיר הנכון (קרא את סקירת Bluehost שלנו). המחיר שתשלם לאורך כל זמנך עם כתום קטן הוא המחיר שמוצג בדף הקופה.

לרוע המזל, זה מצמצם את הכתום הקטן בהשוואה למארחי רשת אחרים על הנייר. זה גורל דומה לזה של 1&1 IONOS, שכפי שאתה יכול לקרוא ב 1 שלנו&סקירת IONOS, נראית יקרה יותר על הנייר אך זולה יותר בטווח הארוך.

לדוגמה, ארוויקסי הוא בערך אותו מחיר כמו כתום קטן וזה אחד מארחי האינטרנט היקרים ביותר בסביבה. כפי שאתה יכול לקרוא בסקירת Arvixe שלנו, עם זאת, מחיר החידוש שלה גבוה אף יותר. למרבה המזל, עם תפוז קטן אתה לא צריך לדאוג לגבי זה.

בנוסף, אינך נאלץ להתקשר בחוזה רב שנתי. התוכנית המשותפת הזולה ביותר מוגבלת לשנה, שנתיים או שלוש, אך גם לכל שאר השכבות יש אפשרות חודשית. גם אינך מעונש על כך שאתה הולך עם האפשרות החודשית. לא רק שהמחיר החודשי זהה למשך זמן אחר, אלא גם אין דמי התקנה מגוחכים אם תבחר לטווח קצר יותר.

עם זאת, יש גם צמצומים. שלא כמו Hostinger ו- Hosting24, אינך מקבל את ההזדמנות לחסוך בגדול אם אתה מוכן לקנות מספר שנים של אירוח מראש (קרא את סקירת Hostinger וסקירת Hosting24). מעבר לשנה מגיע עם הפוך של דומיין בחינם, אבל חוץ מזה, יש מעט תמריץ על תשלום חודשי.

זה תלוי במה יכול הארנק שלך להתמודד, אבל נעדיף לנו את הגמישות מאשר לא. בנוסף, תפוז קטן מציע מדיניות החזר מעולה. אתה מקבל 90 יום לקבל את הכסף שלך בחזרה, ממש כמו ב- InMotion Hosting (קרא את הסקירה שלנו ב- InMotion Hosting). לאחר תקופה זו, יתכן וחשבונך יהיה זכאי להחזר יחסי.

קלות שימוש

תפוז קטן הוא שמחה לשימוש. האתר הגבני והרווי קלמנטינה רופף, אבל זה לא מעליב כמו FatCow (קרא את סקירת FatCow שלנו). במקום זאת, הצבעים בהירים, הפריסה נקייה ולעולם אין שאלה לאן אתה צריך ללכת למצוא משהו.

אולם לפני שתצללו למערך התוכנית תוכלו לנצל את מערכת המלצות התוכנית של A Small Orange. מדף הבית, אתה יכול ללחוץ על הכפתור בסרגל “לא בטוח מה אתה מחפש”. זה ישלח אותך לדף עם ארבע שאלות לגבי ניסיון שלך ואיזה סוג אתר אתה מחפש לבנות.

המלצה-קטנה-כתומה-ביקורת

בהתבסס על תשובותיך, תפוז קטן ימליץ. ציפינו שהכלי ימלח על חבילות לא נחוצות וימליץ המלצות נעלות, אך להפתעתנו, ההצעות היו בקנה אחד עם מה שהמלצנו. זה מפתיע במיוחד שמגיע ממותג EIG.

יש תהליך של חמישה חלקים לתהליך הניתוח שקל לעבור. אתה יכול לעלות על הסף כשחלוק את התשלום לשלבים – קרא דוגמא לכך את סקירת Namecheap שלנו – אבל כתום קטן לא גורם לו להרגיש יותר מדי מטלה. תגדיר גם סיסמת חשבון לפני שתשלים את התשלום, כלומר תוכל להיכנס ל- cPanel באופן מיידי.

תיבת ביקורת קטנה-כתומה-ביקורת

אזור לקוח כתום קטן

לאחר עיבוד התשלום שלך, תמצא קישור להתחברות לאזור הלקוח, ללא צורך בסיסמה. אזור הלקוח מציג את השירותים הפעילים שלך, פרטי החשבון, הדומיינים ועוד. זה לא פאנל ניהול מלא של אירוח אתרים, אבל יש לו יותר אפשרויות מאשר לרוב. זה אותו אזור לקוח כמו זה של אתר 5. אם קראת את סקירת Site5 שלנו, אתה יודע שזה דבר טוב.

אזור קטן-כתום-ביקורת-לקוח

אם אתה משתמש בדומיין הרשום במקום אחר, תרצה לבדוק את דוא”ל קבלת הפנים לפני שתתחבר לאזור הלקוח. שם תמצא את שרתי ה- DNS שאתה צריך להצביע עם רשם הדומיינים שלך.

לאחר הגדרת הדומיין שלך, אתה יכול לנהל את האירוח שלך על ידי לחיצה על התיבה “שירותים” ומציאת הדומיין שאתה מארח. כפי שראינו ב- Site5 ו- InMotion Hosting, סקירת האירוח היא חזקה יותר מכפי שהיא נראית בהתחלה. אתה יכול לראות את השימוש בדיסק ואת רוחב הפס שלך, כמו גם לגשת לפריטים הנפוצים ב- cPanel.

ניהול קטן-כתום-ביקורת-אירוח-ניהול

למרות שאנחנו אוהבים cPanel – אתה יכול לראות כמה באירוח אתרים הטוב ביותר שלנו עם מדריך cPanel – זה יכול להיות מהמם. תפוז קטן מכניס הרבה מידע חשוב בהישג ידך, תוך השלכת אפשרויות הנישה החיצוניות והיותר נישות שיש ל- cPanel..

פאנל קטן כתום

אבל cPanel שם אם אתה זקוק לאפשרויות אלה. אתה יכול לגשת אליו על ידי לחיצה על כפתור “התחבר ל- cPanel” בסקירת ניהול האירוח שלך. הפריסה היא cPanel קלאסי. ישנן קטגוריות ואייקונים, מה שמקל על מציאת מה שאתה צריך, כמו גם סרגל חיפוש אם תלך לאיבוד..

cpanel-קטן-כתום-ביקורת

אנו שמחים לראות שלכתום קטן יש גם קטע למתקין האפליקציות Softaculous. מותגים רבים של EIG משתמשים במתקין MOJO Marketplace באופן בלעדי – קרא דוגמה של סקירת JustHost שלנו – שמצאנו שהיא פחות עקבית מהמתקין ליישומי Softaculous, למרות הממשק המודרני יותר..

Softaculous מנוסה ואמיתי, והתקנתו של וורדפרס איתו הפעם נעלמה ללא תקלה. אף על פי שכמה ממותגי EIG עיטרו את טפרי התאגיד עמוק מדי, אורנג ‘קטן שמרה על כמה מה שהפך אותו למארח נהדר לפני כן.

סוגי אירוח

כתום קטן מציע VPS משותף, ענן וחבילות אירוח ייעודיות. אם כל זה לא הגיוני בעינייך, קרא את סקירת סוגי האירוח שלנו. סוגים אלו של אירוח הם מה שאנו מצפים לראות ממרבית מארחי האינטרנט, אך התוספת של תוכניות VPS בענן גורמת לכתום קטן להתבלט..

אירוח משותף הוא מרכז ההרכב אותו ראינו עם אינספור מותגי EIG (קרא דוגמה אחת לביקורת iPage שלנו). עם זאת, שלא כמו, נאמר, HostMonster (קרא את סקירת HostMonster שלנו), כתום קטן אינו מציע משאבים בלתי מוגבלים בתוכניות המשותפות שלו..

אף כי הוא לא אינטואיטיבי, זה דבר טוב. בגלל המבנה של אירוח משותף, היקף אחסון ורוחב פס ייעודי פירושו שאתרי האינטרנט לא ידרכו זה על קצות רגליו. אתה יכול לארח כמה שיותר אתרים שאתה רוצה, אבל אתרים אלה מוגבלים לכמות האחסון ורוחב הפס שהחבילה שלך מגיעה אליהם.

אתה יכול, בעצם, לקנות חבילות של תוכניות משותפות גם עם חבילות המשווקים. אתה מוגבל על ידי אחסון, רוחב פס ואתרי אינטרנט שמתארחים, אך התוכניות מציעות דרך קלה למעצבי אתרים להציע אירוח ללקוחותיהם..

VPS כתום קטן

התוכניות המשותפות נהדרות, אבל A Small Orange בולט בתכניות VPS בענן. ראינו שפע של תוכניות VPS נהדרות – קרא את סקירת ה- A2 אירוח כדוגמה אחת לכך – אבל כתום קטן לא רק מציע חבילות VPS מעולות. הוא מציע חבילות VPS בענן, שכפי שתוכלו לקרוא בסקירה הכללית של סוגי האירוח המקושרים למעלה, מספקות אבטחה ומהירות מעולה.

כתום קטן מציע שמונה שכבות של אירוח VPS בענן, אך אתה יכול להוסיף או לחסר משאבים לפי הצורך. ניתן להרחיב את הפלטפורמה, כלומר תוכלו לשדרג את התוכנית שלכם באמצע תקופת חיוב ללא השבתה. חלק מהמארחים, כמו MDDHosting, מציעים אירוח בענן רק בגלל זה (קרא את סקירת MDDHosting שלנו).

זו הסיבה שלעתים קרובות תמצאו מבנה ענן המשולב עם אירוח וורדפרס. תפוז קטן אינו מציע אירוח וורדפרס ייעודי, אך תוכניות VPS בענן הן בית טבעי למערכת ניהול התוכן. כמו אירוח אתרים הטוב ביותר עבור בחירת וורדפרס, כתום קטן מציע כוח רב עבור וורדפרס.

ראינו את ארכיטקטורת ה- VPS בענן שמשמשת אפוא מעולה עבור וורדפרס על ידי Kinsta ו- Pagely (קרא את סקירת Kinsta שלנו ואת סקירת Pagely). כתום קטן קרוב יותר לקינסטה מבחינת מחיר ועוצמה, אך Pagely מציע חלופה מצוינת ליישומים ארגוניים.

מעל תוכניות VPS בענן ישנם שרתים ייעודיים, ול- Orange Orange יש מבחר יציב לבחירה. למרות שלא תמצאו שרתים זולים כמו של WebHostingBuzz (קרא את סקירת WebHostingBuzz שלנו), הסוף העליון הוא מרשים. כתום קטן מציע שרתים ייעודיים חזקים כמו LunarPages ללא עלות נוספת (קרא את סקירת LunarPages שלנו).

מהירות & זמן עבודה

מהירות אתר זה נושא מורכב – פשוט קרא כיצד לשפר את מדריך זמני הטעינה של אתרים – לכן חשוב להפחית משתנים בבדיקת מהירות אירוח אתרים. אנו משתמשים בשני כלים, בדיקת מהירות Pingdom ו- Load Impact, כדי לבדוק מהירות אתר, המספקת תצוגה מקיפה של ביצועיו של מארח האינטרנט.

השיטה שלנו היא פשוטה. אנו משיקים אתר עם התוכנית המשותפת הזולה ביותר, מתקינים את וורדפרס ללא תוספים או ערכות נושא ומריצים את כתובת האתר לפי הסממנים. במקום להתמקד במהירות של האתר, שיכול להשתנות על סמך מטמון, דחיסה ועוד, אנו לוקחים את הציונים הניתנים על ידי שני הכלים שלנו.

כתום קטן השיג תוצאות הגון, אך המהירות לא הייתה בסמוך לשירותי אירוח אתרים המהירים ביותר שלנו. קיבלנו 90 מתוך 100 ממבחן המהירות של פינגדום, זה נשמע נהדר, אבל זה פחות מאידיאלי. חשוב לזכור שלאתר שלנו אין תוכן, ולכן המהירות תאט עוד יותר לאחר הוספת תוכן.

מבחן מהירות קטן-כתום-סקירה

מבחן מהירות Pingdom הציע לנו להוסיף כותרות שפוגות תוקף, מה שאומר שלא קורה במטמון. למרות שאתה יכול להתקין מטמון באתר וורדפרס שלך – קרא את המדריך למתחילים שלנו לשימוש בוורדפרס כדי ללמוד כיצד – מטמון בצד השרת יעזור גם בשיפור זמני הטעינה..

זמן קצר כתום

השפעת עומס הניבה תוצאות מאכזבות. אנו משתמשים בו ככלי לבדיקת לחץ על ידי שליחת 50 משתמשים וירטואליים לאתר הבדיקה שלנו במשך חמש דקות. מצאנו שמספר המשתמשים נמצא סביב נקודת השבירה עבור התוכניות המשותפות ביותר, כך שצפויים מספר שגיאות HTTP או בקשות שלא מולאו לקראת סוף הבדיקה..

לרוע המזל, כתום קטן הופיע כמו GreenGeeks, שכפי שאתה יכול לראות בסקירה של GreenGeeks, זה לא דבר טוב. קצת פחות מרבע מבקשות HTTP שלנו נפגשו עם שגיאות, מה שמציע שיש יותר מדי משתמשים ולא מספיק משאבים כדי להכיל אותם..

השפעה קטנה-כתומה-ביקורת-עומס

זה מאכזב במיוחד בהתחשב בכך שכתום קטן מפרסם שהוא מספק למשתמשים משאבים ייעודיים. האתר עדיין טעון עבור כל המשתמשים הווירטואליים שלנו, אך השילוב בבקשות HTTP יכול לגרום לכך שהאתר האט לאט לסריקה או שאף אלמנטים מסוימים מעולם לא הראו.

בלי קשר, חבילת האירוח שלך מכוסה בערבות של זמן של 99.9 אחוזים, אך ראוי לציין שהיא חלה רק על אירוח משותף. לאחר 45 הדקות הראשונות של השבתה, תקבל זיכוי ליום שירות אחד עבור כל 45 דקות נוספות, עד חודש שירות מקסימלי. בדומה לרוב מארחי האינטרנט, תצטרך להגיש בקשה להפקת הערבות.

אבטחה

בעת הערכת האבטחה אנו מחפשים שלושה דברים: אישור SSL, גיבויים יומיים וסריקת תוכנות זדוניות. גם האבטחה של השרת חשובה, אך במקרים מסוימים, כגון Bluehost ו- HostMonster, איננו יכולים לאמת אילו תכונות אבטחה שמארח אינטרנט פועל.

למרבה המזל, זה לא המקרה עם תפוז קטן. אם כבר מדברים עם תמיכה, הצלחנו לוודא ששרתי Apache בהם משתמשת Orange Orange הותקנו ב- ModSecurity, שהיא חומת אש של קוד פתוח ליישומי אינטרנט הניתנים להתאמה אישית ביותר, והגנה על DDoS. בנוסף, סיסמא כתומה קטנה מגנה על הספריות שלך ומספקת תמיכה לחסימת IP.

האתר שלך מאובטח עוד יותר באמצעות גיבויים יומיים. כתום קטן מצלם תמונה של חשבונך שבעה ימים בשבוע ומאפשר לך לשחזר את הגיבוי בלחיצה אחת. אם אתה נופל קורבן לאי נעימות הקשורה לפשיעה ברשת, אתה יכול לשחזר את חשבונך.

למרבה הצער, תפוז קטן לא מגן עליך ככל שרצינו. אם כי אמצעי האבטחה שננקטים ברמת השרת צריכים להיות מספיקים בכדי להרתיע את רוב, אם לא הכל, תוכנות זדוניות, סריקה ייעודית והסרה היא תמיד יתרון. SiteLock, שהוא כמו אנטי-וירוס עבור האתר שלך, מוצע, אך תצטרך לשלם תוספת תשלום עבור זה.

לא סביר שתיפגע קורבן למשהו, ועם גיבויים יומיים מוכנים, כתום קטן יוכל לתפוס את האתר שלך אם הוא נופל..

SSL כתום קטן

אם כי תפוז קטן הוא נהדר בכל מה שקשור לגיבויים יומיומיים ואבטחת שרתים, חסרה תכונת אבטחה חיונית אחת: אישור SSL בחינם. ראינו שמארחי אינטרנט רבים כוללים אישורי SSL SSL בחינם עם תכניות אירוח, המאפשרים לדפדפן לדעת שאפשר לסמוך על האתר שלך..

זה פותח חיבור מוצפן בין האתר למשתמש. למרות שזה נראה כמו מידה הדרושה רק לאתרים שלוקחים מידע אישי, דפדפנים רבים יציגו אזהרה באתרים לא מאובטחים.

בגלל זה, חיוני שכל אתר יהיה מאובטח עם אישור SSL. כתום קטן שאינו כולל אחד אינו מתקבל על הדעת, והעובדה שהוא גובה כמעט 40 דולר לשנה עבור אחד זה מחמיר את העניין. אם נרשמת לחשבון עם כתום קטן, עיין ב’הצפן ‘כדי לקבל אישור בחינם.

פרטיות

לכתום קטן יש את העליות והירידות שלו, ולמרות שבדרך כלל זה ינחת אותו גבוה ברשימת הסקירות שלנו, הפרטיות מצמצמת את נקודה כלפי מטה. נפגשנו עם תחושת אימה מללכת לראות את מדיניות הפרטיות מכיוון שהכרנו יותר מדי להכיר את התנאים המדאיגים של EIG.  

כפי שתוכל לקרוא בסקירת HostGator שלנו – או בכל סקירה של מוצר EIG לצורך העניין – מדיניות הפרטיות של כל המותגים שלה מאפשרת מכירת הנתונים האישיים שלך לרשימה ארוכה של צדדים שלישיים. חשוב לציין גם את החלק “האישי” של הנתונים שלך. למרות שראינו מארחי אינטרנט אחרים חולקים נתונים שאינם ניתנים לזיהוי אישי, A Small Orange משתף הכל.

בכך, אנו מתכוונים לכך ש- EIG עושה זאת. נתונים כמו כתובת ה- IP שלך, טביעת האצבע של הדפדפן, המיקום הגאוגרפי והמטא נתונים נלכדים, אך EIG שומרת גם על שמך, כתובת הדוא”ל, כתובת הדואר ומספר הטלפון שלך. כדי להיות בטוח שיש בו כל פיסת נתונים, היא שומרת לעצמה את הזכות לפקח על “כל התקן או אמצעי תקשורת אחר שאתה משתמש בו כדי ליצור אינטראקציה עם השירותים.”

כל הנתונים האלה משותפים למותגים כמו פייסבוק, מודעות גוגל, Salesforce, Verizon, WPBeginner, Yahoo ו- Commission Junction. אנו יכולים להבין ששיתוף נתונים עם, למשל, צומת הנציבות למטרות שותפים, אך חלק מהמותגים האחרים לא הגיוניים אלא אם כן אתה מחשיב ש- EIG יכולה למכור את הנתונים שלך למטרות רווח.

עברנו על פרקטיקות אלה בכל סקירות ה- EIG שלנו, והמדיניות מסריחה באותה מידה כמו בעבר. מדיניות הפרטיות מחמירה עוד יותר מהעובדה שכתום קטן אינו מציע פרטיות של דומיין בחינם.

לא היינו מצפים שזה יקרה, כמו שרוב מארחי האינטרנט לא עושים זאת, אך חלק מהספקים קיבלו על עצמם את החיוב של הכללת פרטיות תחום בחינם (קרא דוגמא את סקירת ה- Midphase שלנו). פרטיות התחום מחליפה את המידע האישי שבדרך כלל נדרש לרשום דומיין במידע מרשם. למרבה הצער, עם תפוז קטן זה יפיק לך 7 $ לשנה.

תמיכה

לכל מותגי EIG יש תמיכה דומה ללקוחות, המורכבת משתי אפשרויות ליצירת קשר. במקרה של כתום קטן, האפשרויות הללו הן אימייל וצ’אט חי, ששניהם רצים מסביב לשעון. אף שאיכות התמיכה שלו אינה טובה כמו זו של SiteGround (קרא את סקירת SiteGround שלנו), תפוז קטן עדיף על רבים מאחיו EIG.

דיברנו עם צ’אט חי פעמים רבות במהלך הבדיקה שלנו, ובניגוד למארחי EIG ברשת שבדקנו, הנציג תמיד היה ישיר עם תשובה. בעבר ראינו מארחי אתרים, כמו JustHost ו- HostMonster, רוקדים סביב שאלותינו בניסיון למכור מוצרים נוספים. למרבה המזל, זה לא קרה עם כתום קטן.

אם אתה רוצה לפתור בעיות בעצמך, יש בסיס ידע. תפוז קטן עדיף על מרבית מותגי EIG כאן, והוא מציע בסיס ידע שקל לניווט בו וממלא מלא מאמרים. בנוסף, למאמרים יש את כמות הפרטים המתאימה. קטעים פשוטים מספקים תשובות פשוטות, ואילו הדרכות מורכבות יותר מתאימות לתמונות מסך והנחיות שלב אחר שלב.

ישנו גם איזון מוצק של פתרונות תקלות במאמרים, הדרכות והבהרות, וגורם לבסיס הידע של תפוז קטן להרגיש מעוגל יותר מאשר לרוב. ניתן למצוא שם את רוב התשובות שתזדקק לה, עם צ’אט חי ותמיכה מבוססת כרטיסים, אם אתה לא יכול.

פסק הדין

לכתום קטן יש את הנקודות החזקות שלו, כולל נקודת מחיר נמוכה, רשימת תכונות הגונה וקלות שימוש מעולה. עם זאת, קשה להמליץ ​​עליו. למרות שהפן האירוח של השירות אינו רע, הפרטיות של ראש הארגון שלו היא. למרבה המזל, כמה מהטרנדים המעצבנים יותר עם מותגי EIG אינם קיימים, אך אין כל התחייבות שזה יישאר ככה.

עם זאת, תפוז קטן אינו בחירה רעה במארח האינטרנט, במיוחד אם אתה אוהב את הממשק ותמחור ללא שטויות..

מה אתם חושבים על תפוז קטן? תנסה את זה? נודיע בתגובות למטה וכמו תמיד תודה שקראתם.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map