סקירת אמצע שלב – עדכון 2020

סקירת אמצע שלב

Midphase הוא מארח אינטרנט שלוקח את הפרטיות ברצינות, ויש לו תכונות ותמחור מצוינים לאתחל. עם זאת, תוצאות המהירות שלנו היו מתחת לציפיות, וחווית המשתמש היא תיק מעורב, בלשון המעטה. עיין בסקירת הביניים המלאה שלנו לפרטים.


Midphase היא חברת אירוח אתרים בבעלות UK2 Group, שהיא ספקית בבריטניה של שירותי אינטרנט בבעלות קבוצת Hut. מבנה ארגוני בצד, Midphase היא ספק אירוח אתרים הגון – כמעט עותק פחמן של אחיו WestHost, למעשה – אך היא לא תעשה את המדריך הטוב ביותר שלנו לאירוח אתרים..

בסקירת Midphase זו, אנו הולכים לעבור על החוויה שלנו לאחר שהוצאנו את המארח לסיבוב מבחן. לאורך הדרך ניגע בתכונות, תמחור, ידידותיות למשתמש, מהירות, אבטחה ועוד לפני שנתן את פסק הדין שלנו.

Midphase אינו ספק גרוע. המחירים טובים, התכונות בשפע והפרטיות מעולה. עם זאת, תוצאות המהירות הבינוניות וידידותיות המשתמשת המפורקת גורמות להרגיש פחות מאשר כשהיא נקלעת לכלבים המובילים שלנו..

מחוון אמצע שלב 1

מחוון אמצע שלב 2

מחוון אמצע שלב 3

מחוון אמצע שלב 4

מחוון אמצע שלב 5

קודם

הבא

חוזק & חולשות

אלטרנטיבות עבור Midphase

תכונות

ל- Midphase יש הרבה תכונות, אך כפי שציינו עם מוצרים אחרים של UK2 Group, הם מתפזרים באופן מוזר. התוכניות המשותפות כמעט ונטולות תכונות, או לפחות מהתוכניות שאנו בדרך כלל מחפשים. אף שקובץ .htaccess פרטי ומתקין האפליקציות Softaculous הן תכונות טכניות, הן תקניות ברוב התוכניות המשותפות..

בניגוד לתוכניות הוורדפרס המנוהלות למחצה, שהן זולות יותר, זה כאילו לתכניות המשותפות כלל אין תכונות. תוכניות וורדפרס כוללות הרבה, כולל אלפי ערכות נושא בחינם, אחסון מלא בכונן במצב מוצק, גיבויים לאתר וגילוי והסרה אוטומטית של תוכנות זדוניות.

חמישים מהנושאים מגיעים מ- Midphase והם “עברו אופטימיזציה” לפלטפורמה זו. למרות שלעולם לא נדחה CSS בחינם, רוב הנושאים מרגישים תאריך. ישנם הרבה אבני חן, אבל אם אתה מחפש עיצוב מחוץ לפרמטרים האלה, סביר להניח שתצטרך לקפוץ לנושא בתשלום..

נושאים של סקירת אמצע שלב

אם נאנח בצד, תוכניות הוורדפרס הן המרשימות ביותר בהרכב. Midphase כולל יותר תכונות מרוב מארחי וורדפרס, אלא אם כן אתה הולך עם פיתרון וורדפרס בענן, כגון Pagely (קרא את הסקירה Pagely שלנו).

אם אתה מעדיף לא לבנות עם וורדפרס, יש בונה אתרים זמין, אבל זה לא תואם את בוני האתרים הטובים ביותר שלנו. זה טוב יותר מ- GoDaddy GoCentral (קרא את הסקירה שלנו של GoDaddy GoCentral), אבל זה קילומטר משם מהבחירה המדורגת הראשונה שלנו, Wix (קרא את סקירת ה- Wix שלנו).

עם זאת, ישנו “בונה אתרים” שני בשם StarterSite. זהו בונה אתרים בכך שהוא כלי פשוט להשקת דף חדש, אך הוא אינו עמוק כמו הבונה הייעודי. StarterSite מתמקד ביצירת עיצוב של עמוד אחד מהיר ככל האפשר, כאשר Midphase טוען שתוכלו להיכנס ברשת תוך חמש דקות.

אתר אמצע-ביקורת-מתחיל

בנוסף, זה נכלל בכל רישום תחום. אם אתה רושם דומיין חדש ב- Midphase, גם אם אינך רוכש אירוח אתרים, אתה יכול להשתמש ב- StarterSite ללא תשלום. למרות שזה לא כלי יוצא דופן לבניית אתר האינטרנט שלך, העובדה שאתה יכול להשתמש בו כמעט כמו רישום תחום זה נחמד.

סקירה כללית על תכונות של מידות הביניים

לוגו של אמצע השלבwww.midphase.com

החל מ- 200 $ לחודש לכל התוכניות

סוגי שרתים

אירוח משותף

אירוח VPS

וורדפרס מנוהלת

אירוח בענן

אירוח ייעודי

אירוח משווקים

שמישות

גישה ל- FTP

גישה ל- SSH

cPanel

גישה לשורש

גיבויים יומיים

בונה אתרי אינטרנט

שירותים

קידום אתרים

שיווק

עיצוב אתר

אבטחה

פרטיות תחום

הצפנת SSL

הסרת תוכנות זדוניות

חומת אש ליישומי אינטרנט

אימות דו-גורמי

הגנת DDoS

sFTP

תמיכה

תמיכת דוא”ל

תמיכה טלפונית

תמיכה בצ’אט חי

הדרכות

פורום משתמשים

בסיס ידע

תמיכה 24/7

תמחור

Midphase זול יותר מרוב ספקי אירוח אתרים, כאשר התוכנית המשותפת הזולה ביותר שלה מגיעה בסביבות 7 $ בהתחדשות. זה לא כולל מחיר התחלתי נמוך כמו Hostinger, אך מעטים מארחי אתרים (קרא את סקירת Hostinger שלנו). עם זאת, חלק מהתכניות היקרות יותר מרגישות במחיר מופקע.

אירוח משותף מוצע לאורך זמן, שנתיים או שלוש, ותצטרך לרכוש אחד מאלו בכדי לקבל את מחיר המבצע. הרמות האישיות והעסקיות מציעות מנוי לשלושה חודשים שמתומחר בתעריף החידוש, וכל שלוש הרמות כוללות אפשרות חודשית העומדת על סך $ 1.

אנו אוהבים ש- Midphase לא מכריח אותך לחוזה רב שנתי כמו, למשל, Bluehost (קרא את סקירת Bluehost שלנו). גם השקיפות נחמדה. אמצע השלב ברור לגבי מה תשלם כשאתה נרשם ומתי אתה מחודש. למרות שזה נשמע קטן, חוסר ברור לגבי שיעורי ההתחדשות יכול לגרום לבעיות בתור (קרא את סקירת Arvixe שלנו כדי לראות כיצד).

בהשוואה לשאר השוק, Midphase זול, אך עדיין קיים מאבק פנימי. כאמור, האור על תכונות בכל הקשור לתכניות משותפות, אך התוכניות של וורדפרס מרשימות. אף על פי שלא ניתן לשמוע את התוכניות של וורדפרס מעוגלות יותר מאשר משותפות, המחיר עבורן במידפייס זול יותר.

אתה מקבל הרבה יותר תכונות בפחות כסף, מה שגורם לתוכניות WordPress להתבלט בהרכב. עם זאת, אם אינך מעוניין לבנות על וורדפרס, ייתכן שתצטרך להסתפק בחבילה יקרה יותר ופחות עשירה בפיצ’רים.

תוכניות משותפות וורדפרס הן המוקד של Midphase. למרות שתוכניות ה- VPS אינן גרועות, הענן והחבילות הייעודיות הן יקרות, במיוחד עם חידוש. לדוגמא, השרת הייעודי היקר ביותר מתחיל בסביבות 200 $, אך הוא מתחדש בכמעט 500 $.

אנו משתדלים לא לשים משקל רב מדי על התוכניות היקרות הללו, מכיוון שרוב האנשים בשוק עבור שרת ייעודי יודעים מה הם מחפשים.

הרכישה שלך מגובה בערבות של 30 יום הכסף בחזרה, שהיא סטנדרטית עבור מרבית מארחי האינטרנט. למרות שאנחנו רוצים לראות חלונות החזר כספיים ארוכים יותר, כמו מדיניות 90 יום של InMotion Hosting או מדיניות A2 Hosting בכל עת, חודש צריך להיות מספיק כדי לנסות את השירות (קרא את סקירת ה- InMotion Hosting שלנו).

קלות שימוש

יסלחו לך על המחשבה שהמדינה היא WestHost. למותגי האחים יש המשותף להרבה כמות שהם, אבל אתרי האינטרנט שלהם הם עותקי פחמן זה מזה. אותה ניווט קיימת, כמו גם תמונות המלאי, ואם קראת את הביקורת שלנו ב- WestHost, אתה יודע שזה לא בהכרח דבר טוב.

עם זאת, זה לא דבר רע. Midphase סובל מנושאים דומים ל- GoDaddy בכך שהוא מציע שירותים רבים (קרא את סקירת GoDaddy שלנו). בגלל זה, למצוא את האירוח שאתה רוצה יכול להיות קשה, במיוחד כאשר משקל שווה לכל השירותים.

לאחר שמצאת תוכנית, הקופה נזילה. Midphase מבקש ממך לרשום דומיין חדש או לבחור דומיין שכבר יש לך וממשיך בעיבוד התשלום שלך. תתבקש גם להגדיר סיסמה מייד לאחר התשלום, בדומה לקינסטה, כלומר לא תצטרך למחוק לדוא”ל שלך כדי למצוא את פרטי הכניסה שלך (קרא את סקירת Kinsta שלנו).

לאחר מכן תוכל להיכנס ל- CHI, שהוא חלונית החיוב של Midphase. בהתחלה זה לא נראה ככה. CHI קורה הרבה, כך שקל להניח שזו הדרך העיקרית שבה אתה מנהל את האתר שלך. אם ברצונך להיכנס לפרטים במסדי הנתונים, הקבצים שלך ועוד, תצטרך להשתמש ב- cPanel (קרא את אירוח אתרים הטוב ביותר שלנו עם מדריך cPanel).

צ 'י אמצע שלב

עם זאת, הניווט ל- cPanel הוא דבר מסובך. CHI מתמקדת במכירת מוצרים נוספים, כאשר צורת הניווט העיקרית שמורה לדפי מוצר שונים. הסמלים הגדולים בניגוד לתפריט העליון הזעיר בקטע ניהול אירוח אתרים שלך מראה מה המיקוד של CHI.

אף על פי כן, קשה לדפוק את צ’י, במיוחד עד כמה זה מועיל. Midphase מעוניין לפרסם מוצרים נוספים עבורך, אך CHI הוא אינטואיטיבי ומסייע. עם זאת, יש הרבה שומן פרסומי שטרם נחתך, מה שגורם ל- CHI להראות כמו כלי חזק יותר ממה שהוא.

הרבה יותר חזק הוא cPanel, הקבור בתפריט העליון של החלק של ניהול אירוח אתרים. זהו בניית מלאי של cPanel, אז אל תצפו לשילוב עמוק עם וורדפרס כמו שתקבלו עם JustHost (קראו את סקירת JustHost שלנו). למרות זאת, זה עדיין cPanel, כלומר זהו לוח מחוונים עוצמתי ואינטואיטיבי לניהול האתר שלך.

אמצע-סקירה-cpanel

יש הרבה טוב וקצת רע כשמדובר בידידותיות למשתמש של Midphase. אנו אוהבים את העיצוב של CHI, גם אם הוא נפוח בפרסומות, והשימוש ב- cPanel לניהול האתר שלך הוא תמיד הימור בטוח. זה מרגיש כאילו ל- Midphase יש בסיס איתן שעובד יתר על המידה, כך שחלק מההתרחקות לאחור עשויה לעבור דרך ארוכה.

סוגי אירוח

ל- Midphase יש כל סוג של אירוח שיכולנו לבקש. למרות שהשרתים הייעודיים לא מרשים, התוכניות המשותפות וה- WordPress הן נהדרות. גם תוספת של אירוח בענן נחמד לראות, מכיוון שרבים מהמתחרים של Midphase אינם מציעים זאת.

אירוח משותף הוא ליבת המערך. אירוח מסוג זה גורם לאתרי אינטרנט רבים לשתף את המשאבים של שרת יחיד. מכיוון שמארח האינטרנט יכול לארח יותר אתרים עם פחות שרתים, התוכניות המשותפות הן הזולות ביותר מבין החבורה. אך לרוע המזל יש לפעמים בעיות במהירות ובשעות הפעילות.

התוכניות המנוהלות של וורדפרס משתמשות במבנה משותף, אך הן נבנות עבור וורדפרס. אתה עדיין תיתקל באותן החסרונות כמו שהיית עושה עם תוכנית משותפת רגילה, אבל אם אתה משתמש ב- WordPress, תקבל גישה לתכונות ספציפיות, כגון תבניות בחינם..

חשוב לציין, עם זאת, שתוכניות הוורדפרס של Midphase מנוהלות רק למחצה. הם כוללים מתקין וורדפרס פשוט בן שלושה שלבים ועדכונים אוטומטיים שאינם ליבה, אך הפעלת האתר שלך פועלת עם וורדפרס ועדכון הליבה שלו עדיין עומדים לרשותך. אם אתם מחפשים תוכנית וורדפרס מנוהלת במלואה, קראו את האירוח הטוב ביותר שלנו עבור מדריך וורדפרס.

Midphase מציעה תוכניות VPS הניתנות להגדרה שאינן משתלמות במחיר, אך לפחות תוכלו לבחור במרכז הנתונים ממנו אתם מתארחים. גם השרתים הייעודיים יקרים, כאשר שרתים דומים בספקים אחרים מספקים 20- $ 30 פחות.

התוספת הגדולה להרכב היא אירוח בענן. האתר שלך מתארח בשרת בודד, אך שרת זה מחובר לרשת שרתים בסיסית ויש לו יכולת למשוך מהם משאבים. בקיצור, פירוש הדבר שתמיד תהיה לך גישה למערך משאבי המחשוב שלך, לא משנה אם אתה נתקל בהפסקה, התקפה של מניעת שירות או ספייק תנועה..

מהירות & זמן עבודה

אנו בודקים את מהירות אירוח אתרים באמצעות בדיקת מהירות Pingdom והשפעת עומס. אמנם ישנם גורמים רבים העוסקים במהירות הטעינה של האתר שלך, אולם המארח נושא באחריות מסוימת. על ידי בדיקת גרסה ריקה של וורדפרס ושימוש בשני כלים בכדי לראות את המהירות מזוויות שונות, אנו מנסים להשיג אחיזה מהירה ככל האפשר על המהירות..

עם זאת, בדיקת הנאותות אינה עושה טובות לב למדרגה. זה ביצע בצורה גרועה לאורך כל הלוח, והרוויח 84 מתוך 100 ממבחן המהירות של פינגדום. למרות שניקוד זה נראה הגון לצד דירוג 96 של A2 Hosting (קרא את סקירת ה- A2 Hosting שלנו), חשוב לזכור שבדקנו אתר וורדפרס שלא היה טעון בשום דבר מלבד נושא ברירת המחדל..

מבחן מהירות בינונית

בקיצור, פירוש הדבר שכל שינוי כלפי מטה בציון הוא דבר רע. אמצע השלב לקח 1.95 שניות לטעינת דף 273.8KB, כאשר רוב הזמן הזה בילה בדפדפן בהמתנה לזרם של נתונים מהשרת..

השפעת הטעינה לא הייתה טובה יותר. היא שלחה 50 משתמשים וירטואליים לשרת במשך חמש דקות, ומדדה את הבקשות שנמלאו וזמן התגובה עבור כל משתמש. Midphase התחיל את הבדיקה גבוהה, לסירוגין בין 405 אלפיות השנייה לגובה של 4.86 שניות עבור כמה קומץ משתמשים וירטואליים.

עם המשך הבדיקה, זמן העומס צנח דרמטית והתייצב בסביבות 500 מילישניות. זה בגלל שהתגובות לא יתממשו. במקום לנסות למלא את הבקשות, הם נפגשו עם שגיאות, מה שמציע שהשרת נמצא בנקודת השבירה שלו.

השפעה של אמצע-שלב-עומס

כשאין מספיק משאבים לאתר, בדרך כלל יש המון כשלים בבקשת HTTP. מהבדיקות שלנו עולה כי לתכניות בסיסיות משותפות אין מספיק משאבים להסתובב, כך שכל עומס של 50 משתמשים בו זמנית ומעלה היה, לפחות על סמך הדוגמה המבודדת שלנו, לשבור את האתר שלך.

גם לא יכולנו למצוא אחריות לזמן ההפעלה. למרות הטענה להציע את כספך בחזרה אם אתה חווה השבתה בפוסט בבלוג לשנת 2015, לא הצלחנו למצוא את הסעיף בתנאים וההגבלות המפרטים את זמן הפעילות המובטח. לא חווינו השבתה, אך Midphase לא מבטיח דבר אם תעשה בתנאים וההגבלות.

אבטחה

בדומה לתכונות הרגילות, תכונות האבטחה טובות אם הן מונחות באופן מוזר. לתוכניות המשותפות מעט או לא פחות בדרך הביטחון, אבל לתוכניות וורדפרס יש המון מה להציע. עם זאת, ישנו חור אחד גדול בחבילת האבטחה בשני הטווחים.

אמצע הבמה אינו כולל אישור SSL / TLS בתוכנית שלך. אישור זה אומר בעצם לדפדפן המחבר לאתר שלך שניתן לסמוך עליו. על ידי אישור זה, הדפדפן מסוגל לפתוח חיבור מוצפן ולהגן על נתוני המשתמש המועברים לאתר שלך.

אישורי SSL / TLS חיוניים להפעלת אתר מכיוון שמנועי חיפוש יקברו אתרים שאין להם אתר כזה. מרבית מארחי האינטרנט כוללים אחד בחינם – קרא דוגמא את סקירת SIteGround שלנו – כך שהממטה של ​​Midphase מוזר.

עם זאת, Cloudflare כלול בכל התוכניות. המדריך שלנו בנושא Cloudflare מסביר כיצד השירות עובד ומקורו, אך חסרונו הוא שהוא יכול לעזור להפוך את אתר האינטרנט שלך למהיר ובטוח יותר.

בעיקרון, מדובר ברשת אספקת תוכן, כלומר היא לוקחת נכסים מהאתר שלך ומאחסנת אותם בשרתים ברחבי העולם. כשמישהו ינסה לטעון את האתר שלך, חלק מהנכסים יגיעו מהרשת של Cloudflare ולא יובאו מהשרת.

על ידי עיבוד בקשות בצורה כזו, לוקח לאתר שלך לטעון פחות מכיוון שהמרחק הפיזי של אותם נכסים בדרך כלל קרוב למשתמש. זה גם הופך את האתר שלך לאבטח יותר. הבקשות מגיעות דרך רשת שרתים, כך שניתן לזהות ולעצור התקפות של DDoS לפני שהן מגיעות לשרת של Midphase.

עם זאת, זהו התוכניות המשותפות. תוכניות וורדפרס כוללות תכונת אבטחה אחת מוצקה בצורה של הסרת תוכנות זדוניות. Midphase כולל כלי שהוא בעצם אנטי-וירוס לאתר שלך, סריקה והסרה של אשפה אפשרית הקשורה לפשיעה ברשת לפני שהיא יכולה להביא אותך לא מקוון.

חבילת האבטחה סולידית. Midphase כולל הסרת תוכנות זדוניות, הגנת DDoS, גיבויים ו- CDN, אך לא כל המשתמשים יקבלו את התכונות הללו. אם אינך מעוניין בוורדפרס, לרוב אין לך מזל בכל הנוגע לאבטחה. אנו אוהבים את הפיצ’רים שנמצאים שם, ורק נרצה לראות יותר מהם.

פרטיות

אמצע השלב, כמו אחיו WestHost, דואג לפרטיותך. זה משמח לראות חברה המארחת אתרים בבעלות תאגיד גדול יותר, עדיין עושה את המאמץ להסתיר את המידע האישי שלך, בניגוד לקבוצת Endurance International (קרא את סקירת iPage שלנו כדי ללמוד על מותג EIG).

זה מתחיל בפרטיות התחום. כשאתה רושם דומיין, אתה רושם גם את המידע האישי שלך, כולל כתובת הדוא”ל שלך, שם, מספר טלפון ועוד. מידע זה מאוחסן במסד נתונים הזמין באופן מקוון באופן ציבורי, מה שהופך אותו למטרה העיקרית לכריית נתונים.

עם זאת, אם תרשום את הדומיין שלך באופן פרטי, תעקוף את הבעיות האלו. הנתונים שלך מוחלפים עם הרשמת, כלומר בכל פעם שמישהו יחפש את רשומת הדומיין שלך, הוא יראה “Midphase” במקום את השם שלך. Midphase כולל פרטיות תחום עם כל רישום תחום חדש לשנה הראשונה.

עם זאת, זה לא בחינם כמו עם DreamHost (קרא את סקירת DreamHost שלנו). השנה הראשונה היא בחינם, אך תחויב בסך 10 $ לשנה לאחר מכן. למרות זאת, Midphase הוא אחד המארחים היחידים המציעים פרטיות בתחום בכל זמן שהוא בחינם, וזהו זכייה בספר שלנו.

מדיניות הפרטיות היא גם ניצחון. כמו 1&1 IONOS (קרא את ה 1 שלנו&סקירת IONOS 1), Midphase מתייחס למידע האישי שלך בכבוד רב. אף על פי שהמידע שלך נאסף לצורך עיבוד תשלומים, בהתאם לאכיפת החוק ותחזוקתו של השירות, הוא לא נמכר או משותף עם צדדים שלישיים אחרים.

אנו משתמשים בתקן שונה לפרטיותם של מארחי אתרים מאשר אנו משתמשים בביקורות ה- VPN שלנו, ו- Midphase נמצא בצד ימין של הגדר. רק כמה מותגים נראים עסוקים בפרטיות, עם DreamHost ו- 1&1 IONOS בחזית. זה משמח לראות את Midphase מצטרף לשורותיהם.

תמיכה

אחת החוזקות של CHI היא שיש כפתור תמיכה במסך הראשי. ניווט לשם יביא את דף התמיכה שלך, שיש בו קישורים להגשת בקשת דואר אלקטרוני או התחלת צ’אט חי ושעות הפעילות של כל מחלקה. יש גם קטע עבור קוד ה- PIN לתמיכה בטלפון שלך, אם תזדקק לו.

תחילת אמצע שלב

בתחתית הדף נראה קטע שיחות תמיכה אחרונות, שמראה את ההתכתבויות שלך עם התמיכה של Midphase באמצעות דואר אלקטרוני. למרות שאתה יכול להתמודד עם החברה ישירות באמצעות דואר אלקטרוני, CHI נותן לך את היכולת לשרטט את שיחת השיחה שלך ולהגיב.

כאשר הושטנו יד, חזר אלינו נציג בערך ארבע שעות, וזה דבר טוב. צ’אט חי הוא גם סולידי, גם אם הוא לא ברמה של SiteGround (קרא את סקירת SiteGround שלנו). קשר ישיר הוא ככל הנראה הפיתרון הטוב ביותר מכיוון שמשאבי העזרה העצמית, אף שהם מועילים, הם מגושמים.

בסיס ידע בינוני

בסיס הידע קשה להסתובב, למרות העובדה שהמאמרים מפורטות. ל- Midphase בסיס ידע מוצק מבחינת תוכן – מאמרים מלאים בתצלומי מסך, יש הוראות שלב אחר שלב וכו ‘- אך הניווט המתוארך יכול להשתמש בעבודה.

פסק הדין

אמצע הבמה מרשים בכל הנוגע לתכונות אם בחרתם בתוכנית המתאימה. גם המחיר לא רע, אבל כשמכניסים את המהירות למשוואה, הוא לא נראה חם מדי. זה לא מארח אתרים רע, במיוחד עם ההתחייבות לפרטיות ודברים טובים עם תוכניות וורדפרס, אבל אתה יכול לקבל תוכנית מעוגלת יותר באותו מחיר אצל ספק אחר..

מה אתם חושבים על Midphase? נודיע בתגובות למטה וכמו תמיד תודה שקראתם.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map