הכונן הקשיח החיצוני הטוב ביותר עבור Xbox One בשנת 2020: משחק פועל

סוני ומיקרוסופט ניסו ככל יכולתם לעמוד בדרישות של משחקים מודרניים מבחינת כוח העיבוד. Xbox One X ו- PS4 Pro הרחיבו את הפונקציונליות של מערכות הבסיס שלהם במקום דור קונסולה חדש, ומספקים תמיכה למשחקי 4K, טקסטורות משופרות ועוד. 


עם זאת, תחום אחד אשר התעלמו ממנו בתהליך זה הוא האחסון. ה- Xbox One X, למשל, מציע רק קיבולת של 1TB. למרות שזה היה מרשים לפני מספר שנים, המשחקים התגברו הרבה יותר במהלך השנים האחרונות, מה שהופך את הכונן הקשיח הפנימי ל- 1TB נראה פתטי בהשוואה.

אך למרבה המזל, תוכלו להרחיב את האחסון של ה- Xbox One באמצעות כונן קשיח חיצוני. במדריך זה לכונן הקשיח החיצוני הטוב ביותר עבור Xbox One, אנו הולכים להראות לכם את הבחירות המובילות שלנו עבור קונסולת המשחקים של מיקרוסופט. משכנו כוננים ממדריך הכונן הקשיח החיצוני הטוב ביותר שלנו כדי להבטיח שתשיג את הטוב ביותר מבחינת מהירות, קיבולת ואיכות בנייה. 

לפני שנבחר לבחירה, אנו רוצים לדבר על האופן בו בחרנו, כמו גם כיצד להשתמש בכונן קשיח חיצוני עם ה- Xbox One..

הכונן הקשיח החיצוני הטוב ביותר עבור Xbox One 2020

בחירת הכונן הקשיח החיצוני הטוב ביותר עבור Xbox One

הכל קשור לקיבולת בעת בחירת כונן קשיח חיצוני ל- Xbox One. למרות שאיננו ממליצים לבחור כונן אחד על פני אחר בלבד מבוסס על מחיר לגיגה-בייט, מיקרוסופט אוהבת לכלול טקסטורות מסיביות במשחקים שלה, במיוחד אלה ששופרו ב- Xbox One X. 

זה עושה משחקים ענקיים. לכמה נקודות ייחוס, Forza Motorsport 7 הוא 95GB, Gears of War 4 הוא 103.3GB והילה 5: Guardians היא 107GB. בשילוב עם כמה משחקים קטנים יותר – במקרה של Xbox One X, סביב 20 ג’יגה-בתים עד 25 ג’יגה-בייט – כבר יש לך מחצית מהקיבולת של הכונן הקשיח הפנימי של 1TB.

קיבולת היא מה שחיפשנו תחילה, לפעמים במחיר המהירות. הסיבה לכך היא שיציאות ה- USB ב- Xbox One ו- Xbox One X הם רק USB 3.0, ולא USB 3.1. גם אם הכונן בו אתה משתמש תואם לאחור עם USB 3.0, לא תוכל לנצל את רוחב הפס המלא של הדיסק.. 

זה הופך SSDs חיצוניים, כמו Samsung T5 או SanDisk Extreme Portable, הרבה פחות אטרקטיביים (קרא את סקירת Samsung T5 שלנו ואת סקירת SanDisk Extreme Portable). 

למרות שהם עשויים לעבוד עם ה- Xbox One, לא תוכלו לנצל באופן מלא את המהירות שלהם. ובכל זאת, אם יש לך הכנסה פנויה מסוימת ואתה מעוניין בזמני הטעינה המהירים ביותר, מדריך הכונן הקשיח החיצוני הטוב ביותר של SSD יביא אותך להגדרה. 

בדרך כלל אנו ממליצים על הכונן הקשיח החיצוני הקטן והמהיר ביותר בסביבה, אך זה לא המקרה ל- Xbox One. מכיוון שסביר להניח שבקונסולה יהיה בית קבוע, הכונן שמגיע איתו יכול גם להיות בית קבוע. בגלל זה, חשוב לאזן מהירות ויכולת, בעוד שגודל וגורם הצורה לוקחים מושב אחורי.

כיצד להשתמש בכונן קשיח חיצוני עם

חיבור כונן קשיח חיצוני ל- Xbox One שלך ​​הוא פשוט מאוד, אם כי זה אולי לא נראה בהתחלה. לאחר רכישת הכונן שלך – הבטחת שהוא USB 3.0 – בטל את התיבה שלו ואת הכבל ופנה ל- Xbox One. לאחר מכן, בצע את הצעדים הבאים: 

 1. חבר את הכונן הקשיח החיצוני שלך עם כבל ה- USB הכלול. יציאות ה- USB בחלק הקדמי והאחורי של ה- Xbox One יעבדו. 
 2. לאחר זיהוי הכונן, בחר “התקן אחסון בפורמט.”
 3. תן שם לכונן ובחר “התקן דברים חדשים כאן.” 
 4. לבסוף, בחר “התקן אחסון בפורמט.”

שים לב שאם אתה משתמש בכונן קשיח חיצוני עם נתונים עליו, כל הנתונים האלה יימחקו בעת פורמט הכונן ל- Xbox One שלך. תוכל ללמוד עוד על כך כיצד לעצב מדריך כונן קשיח חיצוני. 

מכאן ואילך, כל המשחקים העתידיים יותקנו בכונן הקשיח החיצוני. אם, מכל סיבה שהיא, תרצו להעביר משחקים ואפליקציות, תוכלו לעשות זאת מדף הגדרות האחסון. כדי להגיע לשם, בצע את הצעדים הבאים:

 1. בחר “הגדרות”
 2. עבור אל הכרטיסייה “מערכת”
 3. בחר “אחסון”

בדף האחסון תוכל לראות את הכותרות שהתקנת כרגע, ואת השטח הזמין בכוננים הקשיחים הפנימיים והחיצוניים שלך. אם ברצונך להעביר משחקים ואפליקציות, בחר אותם בתיבות הסימון ולחץ על “העבר נבחר”. משם אתה יכול לבחור לאן ברצונך להזיז את היישומים.

הכונן הקשיח החיצוני הטוב ביותר עבור Xbox One: Western Digital My Book

כשמדובר בקיבולת גולמית, אין כונן קשיח חיצוני טוב יותר מהספרי Digital Digital שלי. למרות שגורם הצורה הגדול שלו והצורך שלו בעוצמה חיצונית הם בדרך כלל חסרונות, חסרונות אלה אינם חשובים לא פחות ל- Xbox One. זה דורש מעט התקנה נוספת, אבל אתה יכול להשיג יכולת רבה עבור מעט מאוד כסף באמצעות My Book. 

מערבי-דיגיטלי-הספר שלי-1

בשונה ממשהו כמו Seagate Portable (קרא את הסקירה שלנו של Seagate Portable), הספר המערבי הדיגיטלי שלי זמין עד 10 TB. זה גם רק עבור גרסת הכונן היחיד. 

Western Digital מציעה גם גרסת כונן כפול העולה ל- 20TB. גם גרסת הכונן הכפול נשלחת עם הגדרת RAID-0 מראש, אשר אמורה לשפר את זמני הטעינה (קרא את המדריך שלנו בנושא RAID).. 

מכיוון שהספר שלי הוא כונן שולחני, הוא יכול לתמוך ביכולות גבוהות בהרבה. לכוננים ניידים, המגיעים בגודל של 2.5 אינץ ‘, יש פחות מקום פיזי להכיל מגשים, כלומר אינך יכול לאחסן עליהם נתונים רבים ככל האפשר. יתר על כן, הם בדרך כלל מתפקדים בצורה גרועה יותר ממקביליהם לשולחן העבודה, שכן לראש הקריאה / הכתיבה יש פחות מקום לזוז. 

הספר שלי פותר את הבעיה. בתוך כונן ה- 6TB שבדקנו נמצא כונן קשיח Western Digital Red, אשר בנוי לאחסון המחובר לרשת. 

בגלל גורם הצורה המסורתי, Western Digital יכול לספק יותר קיבולת ומהירות תוך שמירה על מחיר לגיגה-בייט סביב משהו כמו ה- Digital Digital Elements (קרא את סקירת Western Digital Elements שלנו).

סיבות אחרות שאנחנו אוהבים את המערב הדיגיטלי של הספר שלי

הגודל הגדול יותר של הספר המערבי הדיגיטלי שלי הוא מגושם במהלך ההתקנה, אך הוא משתלם בשימוש. הכונן הפנימי המערבי של הדיגיטל האדום מתפקד בצורה מפתיעה בהתחשב בכך שהוא הדיסק מסתובב. 

צייננו מהירויות קריאה וכתיבה רצופות מעל 200 מגהבייט לשנייה במהלך הבדיקה שלנו, עם ביצועי כתיבה אקראיים מצוינים של כ- 12 מגהבייט / שניות. למעשה, הספר המערבי הדיגיטלי שלי הפך את רשימת הכוננים הקשיחים החיצוניים המהירים ביותר שלנו. 

עם זאת, ביצועי הקריאה האקראיים לא היו גדולים כל כך, מה שעלול להוות כמה בעיות ב- Xbox One. בהתחשב במהירות הכתיבה האקראית שציינו, הדיסק עצמו לא אמור להגביל את המהירות של התקנת משחקים. חלק מהדיסקים האיטיים זקוקים לזמן כדי לכתוב את הנתונים שמורידים, שמפיצים את זמן ההתקנה. 

ל- Western Digital My Book אין את הבעיה הזו, אבל זה עשוי להיות זמני טעינה מעט ארוכים יותר. עם זאת, “מעט” היא מילת המפתח כאן. אתה מוותר על קצת מהירות בזמן שאתה משחק את המשחק כדי להשיג הרבה מהירות תוך כדי הורדתו. אתה יכול לראות את תוצאות הבדיקה המלאות שלנו ולקרוא את מחשבותינו המלאות בסקירת Western Digital My Book.

Seagate Backup Plus נייד

ה- Seagate Backup Plus Portable הוא בן דודו השמור של הספר המערבי הדיגיטלי שלי. הוא אינו זמין בהספקים מאסיביים, ומגיע למפלס 5B, אך הוא מגיע עם אסתטיקה מעודנת יותר ועם גורם צורה קטן יותר. הוא מנהל גם ביצועי קריאה אקראיים מהירים יותר, שאמורים לעזור בזמני הטעינה. 

seagate-backup-plus-portable-1

יש הרבה וריאציות של Seagate Backup Plus Portable, לכן עבור ערך זה אנו כוללים את כולם. יש את הגרסה הסטנדרטית, הזמינה בהספקים של 4TB ו- 5TB והיא הזולה מבין החבורה בסולם מחיר לגיגה-בתים. 

יש את גרסת ה- Slim הזמינה בהספקים של 1TB ו- 2TB ומגיעה עם גורם צורה קטן יותר. לבסוף, יש את גרסת ה- Ultra Touch, שמגיעה עם חלק עליון מבד ארוג, תמיכה ב- USB-C והצפנת חומרה.. 

התכונות הנוספות בגרסת ה- Ultra Touch אינן רלוונטיות באמת עבור Xbox One, לכן אנו ממליצים לחסוך את כספכם שם. גרסת ה- Slim קטנה יותר ומגיעה בצבעים רבים יותר, אך במחיר הקיבולת. מצד שני, הגרסה הסטנדרטית זמינה בהספקים גבוהים יותר, אך היא רוחב כפליים מכונן ה- Slim. 

באשר למהירות, Seagate Backup Plus Portable אינו מהיר כמו הספר הספרותי שלי במערב דיגיטלי, אך לעתים רחוקות זה מעלה בעיה ב- Xbox One. בזמן שבחנו אותו ב- Xbox One X, לא הפריעו לנו הכונן בזמן הורדות המשחק, וביצועי הטעינה היו בשווה לדיסק הקשיח הפנימי של ה- Xbox One. 

סיבות אחרות שאנו אוהבים את Seagate Backup Plus Portable

מחוץ ל- Xbox One, Seagate Backup Plus Portable מרשים מאוד. הסיבה לכך היא שמגיע עם Seagate Toolkit, המעניק לכונן הרבה יותר פונקציונליות מאשר פשוט לאחסן קבצים חדשים. כשאתה מחבר אותו למחשב PC או Mac, תועבר דרך הגדרה מקוונת שבה תוכל לרשום את הכונן ולהוריד את Toolkit. 

לאחר ההתקנה, Toolkit ישאל אם ברצונך להשתמש בכונן כדי לגבות את המחשב שלך או לשקף כונן קשיח קיים. תכונת השיקוף עושה בדיוק את מה שהשם מרמז. בכל פעם שתעשה משהו לכונן זה שיקוף, השינוי הזה יבוא לידי ביטוי ב- Backup Plus Portable. הגיבויים דומים, אך אתה יכול לבחור תיקיות וקבצים ספציפיים שברצונך לגבות. 

בגלל זה, Seagate Backup Plus Portable הוא לא רק כונן נהדר ל- Xbox One, הוא גם חלק חיוני מפיתרון הגיבוי 3-2-1 כשאתה משתמש בכונן עם שירות גיבוי מקוון כמו Backblaze (קרא את ה- Backblaze שלנו סקירה). אתה יכול לראות כיצד הכונן מתאים לתצורה זו בסקירתנו Seagate Backup Plus Portable. 

Seagate הרשמי של Xbox One Game Drive

 

Seagate מציעה מגוון כוננים המיועדים במיוחד ל- Xbox One ו- Xbox 360. בין רשימת האפשרויות ניתן למצוא SSD, פיתרון גדול בצורת גורם וכונן משחק רגיל, ולשם כך מיועד ערך זה.. 

כונן המשחק הסטנדרטי הוא, בעצם, כונן נייד Seagate רגיל עם מיתוג נוסף. עם זאת, זה מספק כמה עליונות עבור ה- Xbox One. 

Seagate-drive-game

ראשית, הוא מוכן לצאת מהקופסה. במקום לעבור את תהליך הגדרת הכונן, כפי שתיארנו לעיל, כל שעליך לעשות הוא לחבר אותו ולבחור כיצד תרצה לאחסן את המשחקים שלך. זה עובד גם על פני קונסולות, כך שתוכל לקחת את הספרייה שלך לכל מקום שיש מערכת. 

בנוסף, הכונן מגיע עם הצעה נוספת, תלוי בקיבולת שתרכשו. גרסת ה- Game Pass, שהיא אותה הכונן עם פנים חיצוניים לבנה, מגיעה עם חודש או חודשיים של Xbox Game Pass בחינם. 

כונן המשחק זמין בהספקים של 2TB ו- 4TB, אשר בהשוואה לספר הספרותי המערבי הדיגיטלי שלי אינו מרשים. עם זאת, Seagate מציעה גם את הרכזת Game Drive Hub, שמגיעה בקיבולת 8TB. בנוסף למציע אחסון רב יותר, רכזת ה- Game Drive Hub כוללת גם שני יציאות USB 3.0 לחיבור ציוד היקפי נוסף.

סיבות אחרות שאנחנו אוהבים את כונן המשחקים Xbox One של Seagate

בנוסף ל- Game Drive ו- Game Drive Hub, Seagate מציעה גם SSD של Game Drive. זה זמין בהספקים של 500 ג’יגה-בתים, 1TB ו- 2TB, אך לא היינו ממליצים עליו מעבר לכונן המשחק הרגיל. למרות שתראה יתרון בביצועים על פני כונן המשחק הרגיל, סביר להניח שלא תגיע למהירות של 540 מגהבייט / ש ‘המפורסמים. 

כפי שראינו בסקירת ADATA SD600 שלנו, כונני SSD מבוססי USB 3.0 מוגבלים במהירות שלהם מכיוון שהממשק שאליו הם מעבירים נתונים יוצא מרבי. 

הביצועים לוקים בהרבה בהשוואה ל- SSD מבוסס USB 3.1 (קרא דוגמא את סקירת ה- SSD הניידת של G-Drive לניידים. בגלל זה, כונן ה- SSD של Game Drive, למרות ששווה את המחיר, מסורבל מהקשר. 

עם זאת, בסך הכל, הגרלה העיקרית לסדרת Game Drive היא האסתטיקה. אתה לא מקבל תועלת מרבית מהביצועים בכונן רגיל של Seagate Portable למרות שהוצאת בערך 30 $ נוספים. עם זאת, ישנם קולות חיסכון ל- Xbox One. לדוגמה, Seagate מוכרת כעת כונן Gear of War 5 עם נושאים שמגיע עם קצת תוכן במשחק.

יסודות טושיבה קנביו

אם אתם מחפשים להשיג הרבה אחסון עבור מעט מאוד כסף, היסודות של Toshiba Canvio הם בשבילכם. למרות שהוא רפשני וקצת איטי, היסודות של Canvio הם הכונן הזול ביותר שסקרנו על בסיס מחיר לגיגה-בייט. זהו תמצית הפונקציה על פני הצורה, אך בסופו של דבר אתה חוסך לך קצת כסף בתהליך. 

toshiba-canvio-basics-2

זהו כונן נייד, בדומה ל- Seagate Backup Plus Portable and Game Drive, וזמין עד 4TB. אנו ממליצים להיצמד לדגם 1TB או 2TB. בנוסף לביצוע מהיר יותר, הקיבולות הקטנות יותר מציגות את הערך הגדול ביותר. 

דגם ה- 4TB זול יותר מבחינה טכנית בסולם מחיר לגיגה-בייט, אך העלות הכוללת הגבוהה יותר מציגה תשואות פוחתות בכל מה שקשור לביצועים. 

בהשוואה לכונן Seagate, בסיסי Toshiba Canvio למעשה ביצעו ביצועים טובים יותר בקריאות וכתיבה רציפים, כשהם נכנסים למהירות קריאה רציפה של 147.3 מגהבייט / שניות ומהירות כתיבה רציפה של 154.1 מגהבייט / שניות. 

עם זאת, ביצועים אקראיים – קריאות אקראיות במיוחד – סבלו. היסודות של Canvio היו בערך מחצית ממהירות הקריאה האקראית של ה- Seagate Portable.

הסחר הזה מורכב מביצועי הכתיבה האקראיים. בדומה לספר הספרים המערבי הדיגיטלי שלי, היסודות של טושיבה קאנביו צריכים לכתוב משחקים לכונן מהר מאוד. לעומת זאת, הסחר הזה מגיע עם זמני עומס מוגברים.

סיבות אחרות שאנחנו אוהבים את היסודות של טושיבה קנביו

בדומה לספרי הספרותי המערבי, גם היסודות של טושיבה קנביו הם כונן שבדרך כלל לא היינו ממליצים עליו. הסיבה לכך היא שחסרים לו תכונות חיוניות, כמו כלי גיבוי, למרות שזה זול יותר מהתחרות. עם זאת עבור Xbox One, התכונות הנוספות הללו לא חשובות, מה שהופך את היסודות של Canvio להרבה יותר אטרקטיביים. 

למרות שהוא נייד, אנו ממליצים לשמור על היסודות של Canvio במקום אחד. זה יכול להיות מועבר, אבל התכריכה הרופפת יכולה להתמודד רק עם טיפה או שתיים לפני שהיא הופכת לחסרת תועלת. החיסכון בעלויות מגיע ממקום כלשהו ובמקרה זה הוא מאיכות הבנייה. 

אף על פי כן, היסודות של טושיבה קאנביו מציגים שטח אחסון נוסף למשחק עבור מעט מאוד כסף. אם כל מה שאתה עוסק בו הוא לרפד את היכולת שלך, זה הימור בטוח. תוכל ללמוד עוד בסקירה הבסיסית של Toshiba Canvio.

LaCie מיני מחוספס

ה- LaCie Rugged Mini הוא האנטיתזה של יסודות Toshiba Canvio בכל הקשור לבניית איכות. הוא בנוי כמו טנק, כולל גוף מלא מגן והלם כתום. אם אתה בדרכים ורוצה לקחת איתך את המשחקים שלך, LaCie Rugged Mini הוא הכונן הקשיח החיצוני האידיאלי שלך.. 

lacie-rugged-mini-1

בנוסף להיותו עמיד בפני גשם, LaCie Rugged Mini יכול להתמודד עם טיפה של מטר וחצי עד 2,205 פאונד לחץ תוך כדי תפקוד. אף על פי שזה לא מרשים מדי בהשוואה ל- SSD, העובדה ש- LaCie יכולה לארוז הגנה רבה כל כך בכונן מסתובב לא אמורה להתרחש. 

LaCie היא למעשה בבעלות Seagate, כך שכל החיוביות עם Seagate Backup Plus Portable חלות גם כאן. עדיין יש לך גישה לאותה הגדרת נוזלים וארגז הכלים של Seagate. למרות שזה לא משנה הרבה עבור Xbox One, חשוב אם תחליט אי פעם להחליף מחדש את הכונן עבור המחשב שלך. 

בדומה ליסודות Toshiba Canvio, הכונן זמין עד 4 טרה-בתים, אך זה מגיע בעלות. בגלל איכות הבנייה הנוספת, LaCie גובה כ- 25 דולר יותר משמשי דיסק קשיחים אחרים. העלות הנוספת פירושה שאתה יכול בקלות להעביר את כל ספריית המשחקים שלך ללא סיכון לכישלון.

סיבות אחרות שאנחנו אוהבים את ה- LaCie Mini המוקשח

איכות בנייה היא הסיבה שאתה קונה את LaCie Rugged Mini. אחרת זה כונן לא מרשים. במהלך הבדיקה שלנו, ציינו מהירות קריאה רציפה של 133.9 מגהבייט / שניות, מהירות הכתיבה הרציפה של 27.9 מגהבייט / שניות, מהירות קריאה אקראית של 1.1 מגהבייט / שניות ומהירות הכתיבה האקראית של 0.89 מגהבייט / שניות. 

מעניין לציין כי ה- LaCie Rugged Mini מתמקד הרבה יותר בביצועי קריאה מאשר בביצועי כתיבה. עבור ה- Xbox One, פירוש הדבר שאתה נסחר במהירות מסוימת תוך כדי הורדת משחק לזמני טעינה מהירים יותר. 

למרות שהבחירות שלעיל תעניקו לך מהירות מהירה יותר בסך הכל, ה- LaCie Rugged Mini נמצא רחוק מדי מאחור. עם זאת, תצטרך להתמודד עם משחקים שנדרשים זמן מה להוריד אם אתה מעוניין להרים אחד מהם.

עבור אלה שמתכננים לשמור על ספריית המשחקים שלהם נייחים, LaCie Rugged Mini הוא פשוט HDD חיצוני במחיר מופקע ומחסר ביצועים. עם זאת, אם אתה מעוניין לקחת את המשחקים שלך בדרכים, אין תחליף מתאים. תוכל ללמוד עוד בסקירת LaCie Rugged Mini שלנו.

מחשבות אחרונות

לביצועים וקיבולת כוללים, Western Digital My Book הוא הכונן הקשיח החיצוני הטוב ביותר עבור Xbox One. עם זאת, זה עולה במחיר הניידות. אם אתה מחפש משהו שאפשר להעביר, Seagate Backup Plus Portable יכול לגרד את הגירוד הזה. אם אסתטיקה היא המשחק שלך יותר, Seagate Game Drive הוא פיתרון מצוין. 

לא משנה מה הבחירה שלך, הכוננים שלעיל ירחיבו את האחסון של ה- Xbox One שלך ​​תוך שמירה על זמני הטעינה. עם זאת, יש אפשרויות אחרות. אם אתה רוצה לעשות קצת יותר דברים, הקפד לקרוא את הביקורות האחרות שלנו על כוננים קשיחים. 

באיזה כונן קשיח חיצוני אתה משתמש ב- Xbox One? למה בחרת את זה? ספרו לנו בתגובות למטה. כמו תמיד, תודה שקראתם.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map