הכונן הקשיח החיצוני הטוב ביותר של SSD לשנת 2020: כאשר המהירות היא המהות

כשמדובר בביצועים, אין תחליף לכונן במצב מוצק. מכשירים אלה מתהדרים במהירות גבוהה יותר באופן אקספוננציאלי מכוננים קשיחים מסורתיים תוך שהם קומפקטיים ועמידים יותר. במדריך זה לכוננים קשיחים חיצוניים SSD הטובים ביותר, אנו הולכים להראות לך אילו מהמועדפים שלנו יכולים לחיות מחוץ למחשב שלך. 


יש לנו חמישה בחירות שכל אחת מהן מביאה משהו ייחודי לשולחן. אנחנו הולכים לדבר קצת על מה שאנחנו אוהבים בכל כונן, לשתף מספרי ביצועים שאספנו ולדון בתכונות המוצעות. 

לפני שנבחר לבחירה, אנו רוצים להבהיר מה זה SSD חיצוני ומדוע זו בחירה טובה יותר מכונן קשיח חיצוני מסורתי..

הכונן הקשיח החיצוני הטוב ביותר של SSD 2020

מה זה SSD חיצוני? 

“SSD” מהווה כונן במצב מוצק, ובעוד שהם מאחסנים נתונים כמו כל כונן קשיח אחר, הם עושים זאת בצורה שונה מאוד. כוננים קשיחים מסורתיים משתמשים בפלטה מסתובבת אחת או יותר כדי לאחסן נתונים, עם ראש שקורא וכותב מידע אל לוחיות אלו וממנה. הראשים מגנטיים, וזו הסיבה שכוננים קשיחים מסורתיים נחשבים ל”אחסון מגנטי “. 

אחסון מגנטי קיים מאז 1888, והוא שימש בשלל מדיות אחסון שונות. כל דבר, החל מקלטות ועד דיסקים לתקליטורי דיסק קשיח – השם הטכני יותר לכוננים קשיחים מסורתיים – משתמשים באחסון מגנטי. 

עבור כוננים קשיחים, אחסון מגנטי מהווה כמה וכמה בעיות. בעוד שהאחסון המגנטי היה נהדר בשנת 1957, כאשר הוצג כונן הדיסק הקשיח הראשון, צורת אחסון זו דורשת מקום רב. 

ככל שהכונן הוא בעל קיבולת גבוהה יותר, כך הוא זקוק ליותר פלטות. ככל שהוא צריך יותר פלטות, כך לוקח יותר זמן לקרוא את הראש לקרוא ולכתוב. זה לא לדבר על הבעיות עם כוננים מסתובבים כישלונות, מכיוון שהשולחן בפנים שברירי להפליא. 

כאן נכנסים מכשירי SSD. במקום להשתמש באחסון מגנטי, מכשירי SSD משתמשים באחסון חשמלי גרידא, ומכאן השם “מצב מוצק.” הנתונים לא נשמרים בפלטות. במקום זאת, הוא מאוחסן על שבבי זיכרון קטנים. זה לא רק שה- SSD’s קטנים יותר מכוננים קשיחים מסורתיים, אלא גם הופכים אותם לאמינים יותר.

SSDs ואחסון פלאש

לפני כעשור, אחסון פלאש – וזה השימוש ב- SSDs – שמור לכונני פלאש, כרטיסי SD ול RAM של המחשב שלך. פתרונות אחסון בעלי קיבולת נמוכה התמקדו במהירות ולא בקיבולת, ובשל כך הם לא היו מתאימים לאחסון מחשב אמיתי. 

עם זאת, בשנים האחרונות קיבולת אחסון הפלאש גדלה משמעותית, עם הוספת SSD של 100 טרה-בייט בשנת 2018. הדבר הפך את אחסון הפלאש של הצרכנים בצורה של SSD’ים להרבה יותר זול ונגיש יותר..

בשילוב עם הצגת ה- USB 3.1 – שיש לו רוחב הפס של USB 3.0 פעמיים – הצליחו היצרנים להכניס כונני SSD למארזים חיצוניים עם השפעה מועטה על הביצועים..

כיום ישנם מספר SSD חיצוניים לבחירה. למרות שיש להם הבדלים בביצועים בהשוואה זה לזה, כמעט כל SSDs חיצוניים מביאים ביצועים טובים יותר מאשר עמיתיהם הקשיחים. אם אתה מחפש את האחסון החיצוני המהיר ביותר, SSD הוא בשבילך. 

בחירת הכונן הקשיח החיצוני הטוב ביותר SSD

למרות שנוכל למצוא חמש מערכות SSD חיצוניות מהירות ולסטור אותן יחד לרשימה, זה לא יספק מגוון רב. יש המון מבצעים סולידיים זמינים, ובגלל זה, פשוט מהירות זה לא מספיק כדי לבצע את החיתוך. במקום זאת, התמקדנו באיזון המהירות, המחיר, התכונות ואיכות הבנייה. 

בנוסף, כללנו כמה SSD חיצוניים מתמחים שיש להם חסרונות בתחום אחד או יותר, אך אנו מספקים פונקציונליות שאף כונן חיצוני אחר אינו עושה. למרות שכוננים אלה אינם בכלל SSD החיצוניים הטובים ביותר בסך הכל, הם הטובים ביותר עבור חלקם.

הכונן הקשיח החיצוני הטוב ביותר של SSD: Samsung T5

כשמדובר באיזון בין מאפיינים, מחיר ומהירות, סמסונג הכה את הציפורן על הראש הפתגם עם ה- T5. הכונן מעוצב במומחיות ומביא כמה מהביצועים הטובים ביותר שראינו, וכל זאת כשהוא נשאר במחיר סביר בגלל היותו SSD. 

לצורך המהירות, אספנו מספרים באמצעות CrystalDiskMark. ה- T5 נכנס עם מהירות קריאה רציפה של 562.4 מגהבייט / שניות ומהירות הכתיבה הרציפה של 520 מגהבייט / שניה, שניהם מעל המהירות המפורסמת. גם הקריאות והכתיבה אקראיות היו מוצקות, עם סליקת T5 עם קצב של 160.1 מגהבייט לשניה ו -195.7 מגהבייט / שנייה, בהתאמה. 

samsun-t5-crystalaldiskmark

זה גם מנהל את המהירויות האלה במחיר סביר. דגם ה- 1TB עולה קצת יותר מ -150 דולר, כאשר ה- 2TB נמשך מתחת ל -300 דולר. אנו ממליצים על דגם 500 ג’יגה-בייט, מכיוון שהוא מחיר זהה לגיגה-בייט כמו דגם ה- 1TB, שרק לעתים רחוקות נראה.

בהשוואה ל- ADATA SD600, Samsung T5 הוא עסקה ברורה. כפי שאתה יכול לראות בסקירת ADATA SD600 שלנו, הכונן הזה הוא בערך אותו מחיר לגיגה-בייט, מוגבל לקיבולת המרבית של 512 ג’יגה-בתים, בנוי גרוע יותר ואינו מתפקד טוב כמו Samsung T5.

סיבות אחרות שאנו אוהבים את ה- Samsung T5

ה- T5 מהיר, אך זו לא הסיבה היחידה שהוא מדורג במקום הראשון. סמסונג הצליחה לבנות כונן לא רק מושך, אלא גם עמיד, הרבה שלא כמו ה- LaCie Rugged Mini (קרא את סקירת LaCie Rugged Mini שלנו). משקלו 51 גרם בלבד ומודד 57.3 מ”מ על 74 מ”מ, שהוא קטן מכרטיס ביקור.

סמסונג-t5-2

בהתחשב במהירות ובגודל, ה- Samsung T5 לעבודה במיקום. אם אתה צלם או צלם שצריך לזרוק נתונים במהירות, ה- T5 מספק דרך יעילה לעשות זאת. יתר על כן, המהירות מספקת בכדי שתוכל לערוך באופן מלא את הכונן. ביצועי הקריאה והכתיבה האקראיים של T5 הופכים אותו לאידיאלי לשלוף צ’קים מרובים בו זמנית מקובץ גדול. 

אפילו בסביבה לא מקצועית, ה- T5 מאיר. זוהי דרך מצוינת להרחיב את שטח האחסון למחשבים ניידים, ועם תמיכה באנדרואיד זו דרך נהדרת להרחיב גם את אחסון הטלפון או הטאבלט. תוכל ללמוד עוד בסקירתנו המלאה של Samsung T5.

SanDisk Extreme Portable

ה- Samsung T5 יכול לקחת מכות, והוא נראה נהדר, לאתחל, אבל כמה טיפות יטפטפו את תכריכי המתכת. אם אתה מחפש משהו קצת יותר מחוספס, ה- SanDisk Extreme Portable SSD הוא בשבילך. הכונן מנהל ביצועים דומים ל- T5 תוך שהוא סגור בתוך מעטפת קטנה יותר. 

sandisk-extreme-mobile-2

הוא מכוסה בתכסה גומי רך עם דירוג IP55 לעמידות בפני אבק ומים. בנוסף, SanDisk מציעה גרסת אלומיניום של כונן הקיבולת של 500 ג’יגה-בייט, מה שמגביר את הנוקשות ואת הביצועים. לכונן האלומיניום יש ממשק בקר NVMe, שמתגאה במהירויות קריאה רציפיות של עד 1050 מגהבייט / שניות.

עם זאת, ישנם כמה חסרונות וזו הסיבה ש- Extreme Portable מדורגת במקום השני. תוכנת ההצפנה הכלולה, SecureAccess, לא מעודכנת ומגנה רק על הנתונים שלך באמצעות AES-128 (קרא את תיאור ההצפנה שלנו כדי ללמוד עוד על כך). 

הביצועים הם שווים ל- Samsung T5, ואנחנו רואים את איכות הבנייה אפילו טובה יותר, אך התכונות חסרות. אף על פי כן, קשה להכפיש את ה- SSD של SanDisk Extreme Portable. 

SanDisk הוא מומחה בזיכרון פלאש, וה- Extreme Portable מציג את זה. כאשר קוראים וכותבים רציפים מעל 500 מגהבייט לשנייה וקוראים וכותבים אקראיים מעל 150 מגהבייט / שניות, ה- Extreme Portable הוא אחד הכוננים הקשיחים החיצוניים הקטנים והמהירים ביותר סביב.

סיבות אחרות שאנו אוהבים את ה- SSD הנייד SanDisk Extreme

ניידות היא הגרלה העיקרית של SSD SanDisk Extreme Portable. המארז מחוספס, אבל יש גם חריץ קטן בפינה השמאלית העליונה, כך שתוכל לחבר אותו במהירות לקרבינר אם אתה בדרכים. בנוסף, יש לו חיבור USB 3.1, מה שמקל על חיבור לחיבור. 

sandisk-extreme-portable-1

לרוע המזל, SanDisk אינה כוללת כבל USB-C-to-USB-A. בתיבה אתה מקבל כבל USB-C ל- USB-C ומתאם USB-C-to-USB-A שיש לו חריץ קטן שמתאים לכבל. 

יש כמה סוגיות בגישה זו. ראשית, המתאם מוסיף בתפזורת נוספת לכבל ונקודה נוספת של כשל פוטנציאלי, אך חשוב מכך, ניתן להשתמש במתאם רק עם הכבל המסופק, בזכות החריץ. 

SanDisk Extreme Portable בהחלט מגיע עם כמה חסרונות, במיוחד עם הכבל הכלול והתוכנה המצורפת. עם זאת, אי אפשר להכחיש את איכות הבנייה ומהירותו, מה שהופך אותו לאחד ה- SSDs החיצוניים הטובים ביותר בסביבה. תוכלו לקרוא עוד על כך בסקירתנו SanDisk Extreme Portable.

G-Drive G-Drive Mobile SSD

אם איכות הבנייה היא מה שאתה מחפש, ה- SSD הנייד G-Drive לנייד יכול לספק. כמו ה- SSD של SanDisk Extreme Portable, יש לו תחושה של גומי רך, אך החלק העליון והתחתון של הכונן מחוזקים במתכת. הכונן מחוזק גם מתחת לחיצוני הגומי הרך.

g-drive-mobile-1

החומר הנוסף הזה מגיע עם הגנה נוספת. ה- SSD של ה- G-Drive Mobile הוא דורג IP67 עבור עמידות בפני אבק ומים. בנוסף, הוא יכול לשרוד נפילה של עד 10 מטר על בטון ולטפל בלחץ של עד 1,000 קילוגרמים מבלי להישבר.

גם טכנולוגיית ה- G לא פסחה על הביצועים כשניסתה להפוך את הכונן לקשיח. מהירויות קריאה וכתיבה רצופות הן בקנה אחד עם סמסונג T5 ו- SanDisk Extreme Portable. מהירות אקראית היא גם מצוינת, כאשר ה- SSD הנייד G-Drive עולה על ה- Extreme Portable, אך נשאר מעט דרומית ל- T5. 

ה- SSD הנייד של G-Drive מוכיח שאתה יכול לקבל את העוגה שלך ולאכול אותה, אבל זה מגיע בעלות. זה יוביל אותך בין $ 50 ל $ 100 יותר מ- SanDisk Extreme Portable ו- Samsung T5, תלוי בקיבולת שתרכוש. עם זאת, ה- SSD של G-Drive Mobile מגיע עם אחריות לחמש שנים, ואילו ה- T5 ו- Extreme Portable מציעים רק שלוש. 

סיבות אחרות שאנו אוהבים את ה- SSD הנייד G-Drive הנייד

למרות ש- SSD הנייד של G-Drive יקר יותר מ- SSD של SanDisk Extreme ו- Samsung T5, הוא מצדיק את תג המחיר שלו. בנוסף לאחריות המוגבלת של חמש שנים, G-Technology מספקת כמה מהתמיכה הטובה ביותר בכונן הקשיח שראינו. יש בסיס ידע נכון לכל המוצרים של G-Technology, כמו גם טופס יצירת קשר. 

בהתחשב במיקוד G-Technology באנשי מדיה, התמיכה הנוספת הגיונית. אם יש לך שאלה, היא תיענה מייד, אם תגלוש במאמרים הזמינים בבסיס הידע או על ידי הגעה באמצעות הדוא”ל..  

ה- SSD הנייד G-Drive הנייד הוא גדול יותר ויקר יותר מאשר מקביליהם של סמסונג וסאנדיסק, אך הוא מגיע עם גיבוי תומך ואיכות בנייה. אם אזורים אלה חשובים לך, הקפד לקרוא את סקירת ה- SSD הנייד G-Drive הנייד שלנו.

 

סמסונג X5

אם אתם מחפשים ביצועים ללא קשר למחיר, סמסונג X5 יכול לגרד את הגירוד הזה. זה אחד SSDs החיצוניים היקרים ביותר בסביבה, עם דגם ה- 2TB שנכנס ליותר מ- 800 $. עם זאת, עם חיבור Thunderbolt 3 ובקר NVMe, הוא מציע כמה מהמהירויות המהירות ביותר הקיימות. 

סמסונג-X5

הוא יכול לספק מהירויות קריאה רציפיות של עד 2,800 מגהבייט לשנייה ומהירות כתיבה רציפה של עד 2,3000 מגהבייט / שניות, בזכות חיבור Thunderbolt 3 שלה. למרות ש- Thunderbolt 3 עדיין משתמש במחבר USB-C, הוא אינו זהה ל- USB 3.1. למעשה, יש לו פי ארבעה רוחב הפס של USB 3.1, מה שהופך אותו לאידיאלי עבור שיעורי העברה מהירים במיוחד.

סמסונג X5 הוא בעצם האח הגדול והרע ביותר ל- T5. היא משתמשת באותה תוכנה להגנת הסיסמה על הכונן שלך, שמצפין את הנתונים שלך באמצעות AES-256. בדומה ל- T5, אתה יכול גם להשתמש בתוכנה כדי לבדוק אם קיימים עדכוני קושחה וכיבוי הגנת סיסמה, אם תבחר. 

סיבות אחרות שאנחנו אוהבים את ה- Samsung X5

סמסונג X5 פועל כמו מכונית ספורט אך בנוי כמו טנק. עם זאת לא היית יודע את זה. למעשה, העיצוב בהשראת מכוניות ספורט, עם חלק עליון כסף מלוטש ומבטאים אדומים לכל אורכו. בנוסף, בחלקו התחתון של הכונן יש גימור מט למניעת החלקתו. 

אבל זה לא שביר. מתחת לתכריכה שכבות הגנה מרובות, כולל מסגרת המחזקת את הכונן מבפנים וכיור קירור השומר על שבבי הזיכרון בפנים קרירים. בהתבסס על הבדיקות של סמסונג, הכונן יישאר מתחת ל 45 מעלות צלזיוס בטמפרטורת החדר ויכול לעמוד בפני ירידה של שני מטר, הודות למסגרת סגסוגת המגנזיום.. 

במילים פשוטות, סמסונג X5 הוא הטוב מהטובים ביותר. עם זאת, זה מגיע עם מחיר להתאים. זה עולה כמעט $ 0.50 לגיגה-בייט, עם הנחות מועטות ככל שתזוזו גבוה יותר לאורך. עם זאת, זהו למעשה NVD SSD-החכם הגבוה ביותר של סמסונג במתחם Thunderbolt 3. אם נשקול זאת, המחיר לא נורא.

Western Digital My Passport SSD אלחוטי

ה- SSD האלחוטי My Passport Wireless SSD אינו כה מרשים בכל הקשור לביצועים. היא משתמשת ב- USB 3.0 להעברת נתונים, המעלה את מהירות הקריאה העוקבת בפחות מ- 400 מגהבייט לשניות והיא כמעט יקרה כמו סמסונג X5. עם זאת, כפי שהשם מרמז, זה אלחוטי.

Western-Digital-My-Passport-Wireless SSD

אתה יכול לגשת לנתונים שלך באופן אלחוטי ולהזרים סרטים מהכונן, אבל זה לא התפקיד האידיאלי שלהם. הכונן למעשה משליך אות WiFi 802.11ac משלו, ומאפשר לצלמים ולצלמי וידיאו להקליט ולערוך ישירות מהכונן אל הכונן ללא קשר. בנוסף, באפשרותך להציג תצוגה מקדימה של קבצים באמצעות סמארטפון או טאבלט באמצעות אפליקציה כמו FiLMiC Pro.

יתר על כן, ל- My Passport Wireless SSD קורא כרטיסי SD מובנה, המאפשר לצלמי מיקום וצלמי וידאו לזרוק מדיה ללא צורך במחשב. זה שימושי במיוחד בסגנון צילום טבע בו חשוב ציוד מינימלי.

סיבות אחרות שאנו אוהבים את Western Digital My Passport SSD

בהתחשב במיקודו של Western Digital באנשי מקצוע בתחום ה- SSD My Passport Wireless, זה אמור להפתיע מעט כי הוא יכול להתמודד עם מכות. ה- SSD בפנים מוגן מפני זעזועים, רטט ונופל עד מטר, לא משנה אם הוא פועל או לא. Western Digital אפילו כולל מגן טיפה לכונן בקופסה. 

עם הפונקציונליות האלחוטית שלו ואיכות הבנייה הנוקשה, ה- My Passport Wireless SSD הוא גדול, אך Western Digital מניח את המרחב הנוסף לשימוש טוב. כמו כן ארוז בפנים בנק כוח של 6,700 מיליאמפר / שעה המספק כוח של 1.5A כאשר הכונן כבוי ו- 0.9A כאשר הוא פועל.. 

ה- SSD המערבי הדיגיטלי My Passport Wireless הוא כונן חיצוני מתמחה במיוחד עם מחיר להתאמה. עבור חלק מהמשתמשים זה פשוט דיסק חיצוני במחיר מופקע של ביצועים טובים מדי. עם זאת, עבור אלה שעובדים עבודות מיקום, זהו מסדר אלוהים, הבנוי עם מערך של תכונות שמייעל את הניידות, העוצמה וזרימת העבודה.. 

מחשבות אחרונות

אם אתה מחפש SSD חיצוני לשימוש כללי, קשה לנצח את ה- Samsung T5. SanDisk Extreme Portable SSD מספק צורה קטנה יותר, ה- SSD של G-Drive Mobile נוקשה יותר וסמסונג X5 מהירות מהירה יותר, אך איזון המחיר, הביצועים, התכונות והבנייה הוא החזק ביותר עם ה- T5.

האחרים נשענים יותר כבדים באזור זה או אחר, אשר, בהתאם לצרכים שלך, יכול להיות דבר טוב. אם אף אחד מהכוננים שלעיל אינו מה שאתה מחפש, הקפד לבדוק את הביקורות האחרות שלנו על הכונן הקשיח. 

באיזה SSD חיצוני אתה משתמש? למה בחרת את זה? ספרו לנו בתגובות למטה. כמו תמיד, תודה שקראתם.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map