הכונן הקשיח החיצוני הטוב ביותר 4TB לשנת 2020

אם אתה מחפש כונן קשיח חיצוני במטרה לגבות את המחשב שלך, 4TB הוא הגודל המושלם. למרות שזה אולי נראה כמו צריכת יתר – הורדה צנועה עשויה להיאבק במילוי 1 TB – הקיבולת הגבוהה יותר תתגלה כשימושית לאורך זמן. במדריך זה לכונן הקשיח החיצוני הטוב ביותר 4TB, אנו הולכים להראות לכם את האהובים עלינו. 


רשמנו הערות ממדריך הכונן הקשיח החיצוני הטוב ביותר שלנו, אך לא פשוט העברנו את הבחירות למדריך זה. כונני SSD חיצוניים, השולטים בתחום מבחינת ביצועים וניידות, לא הגיעו ליכולות גבוהות יותר, מה שהפך אותם לאידיאליים לגיבוי. במקום זאת, האפשרויות שבחרנו מתמקדות ביכולת גולמית על פני מהירות. 

למרות זאת, יש לנו כמה פרפורמרים סולידיים, כולל הבחירה המובילה שלנו, הספר המערבי הדיגיטלי שלי. לפני שניגש לאופציות שלנו, בואו נדבר על איך יצרנו אותן.

הכונן הקשיח החיצוני הטוב ביותר 4TB 2020

בחירת הכונן הקשיח החיצוני הטוב ביותר 4TB

שלא כמו הכונן הקשיח החיצוני הטוב ביותר של 1TB ומדריך הכונן הקשיח החיצוני הטוב ביותר של 2TB, אנו לא מתמקדים במהירות הגולמית הזו. למרות שהביצועים חשובים, 4TB הוא קיבולת בה אתה מתחיל להגיע לטריטוריית גיבוי אמיתית, זורק ניידות ומהיר מהחלון לטובת יותר מקום. 

אתה יכול להפיק את המיטב משני העולמות אם אתה מוכן לרכוש כמה כוננים בעלי קיבולת קטנה יותר, אבל זה בערך האפשרות היחידה שלך. כפי שראינו במדריך הטוב ביותר לכונן הקשיח החיצוני של SSD, התקני אחסון פלאש, כמו Samsung T5, ממוקמים על 2TB (קרא את סקירת Samsung T5 שלנו). באותה יכולת, גם מרבית ה- SSD הניידים עולים יותר מ- 300 $, וזה מכירה קשה. 

בגלל זה, אנו נתמקד בכונני דיסק קשיחים חיצוניים – מכשירים המשתמשים בדיסק מסתובב לאחסון נתונים – במקום להבהב אותם לשבב. פתרונות ארכיונים אינם זקוקים למהירות מהבהבת, כך שזה לא מדאיג כאן. עם זאת, הכונן צריך להיות מהיר מספיק כדי לתמוך בכתיבת כמויות גדולות של נתונים בו-זמנית. 

למרות שבחנו את ביצועי הקריאה – תצטרך לקבל את הנתונים שלך בשלב מסוים – היינו מודאגים יותר מביצועי הכתיבה. אם לכונן יש ביצועי כתיבה איטית ואתה מנסה להשתמש בו לצורך גיבוי, פירוש הדבר שהמאגר יתמלא מהר מאוד, ויאט את קצב העברת הנתונים לסריקה. 

מתוך מחשבה על מטרה זו, חלק מההיבטים שאנו שוקלים בדרך כלל אינם רלוונטיים יותר. גורם טופס וניידות אינם שיקולים גבוהים, וגם לא קשיחות. 

איכות הבנייה הכוללת עדיין חשובה – הכונן צריך לפחות להיות מכוסה בניילון הגון – אך הבנייה המחוספסת של משהו כמו ה- SSD הנייד G-Drive הנייד אינה קריטית (קרא את ה- G-Drive G-Technology Mobile שלנו סקירת SSD). 

הרבה יותר חשוב מאיכות בנייה הן תכונות. כפתרונות ארכיוניים, הכוננים הקשיחים של 4TB צריכים לכלול תוכנה המאפשרת לך לגבות את המערכת שלך. הגנה מפני סיסמאות, תמיכת RAID והצפנת חומרה אינם חיוניים, אך הם נחמדים לראות. 

הכונן הקשיח החיצוני הטוב ביותר 4TB: Western Digital הספר שלי

אם אתה מחפש כונן קשיח חיצוני אמין ובעל קיבולת גבוהה, קשה לנצח את הספר המערבי הדיגיטלי שלי. למרות שהדיסק המסתובב בתוכו הדיר אותו ממדריך הכונן הקשיח החיצוני המהימן ביותר שלנו, הוא עדיין זכה למקומות מוגדרים ברשימת הכונן הקשיח החיצוני המהיר ביותר שלנו. זה לא מהיר כמו כונני SSD חיצוניים, אבל הספר שלי מבהיל כל HDD חיצוני אחר. 

מערבי-דיגיטלי-הספר שלי-1

הביצועים הסידוריים הם הרבה מעל השוויון, כאשר הספר שלי מגיע למהירויות קריאה וכתיבה מעל 200 מגהבייט / שניות. אפילו עבור HDD חיצוני מבוסס שולחן עבודה, הביצועים הללו מרשימים. 

בדרך כלל אנו מצפים מ- 150 מגהבייט לשניות עד 170 מגהבייט / שניות לפתרונות שולחניים ו -130 מגהבייט / שניות ל -150 מגהבייט / שניות לניידים, מה שמציב את הספר שלי לפחות 30 מגהבייט / שניות מעל לתחרות בביצועים רציפים.. 

ביצועים אקראיים אינם כה מרשימים. הספר שלי האט בקריאות אקראיות, ונכנס פחות מ- 0.6 מגהבייט לשניות. עם זאת, ביצועי הכתיבה האקראיים היו יציבים. זה ציון סביב 12 מגהבייט לשניות עבור כתבים אקראיים, והראה שהספר שלי מתמקד בגיבוי נתונים מעל לכל דבר אחר. 

התכונות מגבות גם את זה. Western Digital כולל שלל כלי עזר בחינם לשימוש עם הספר שלי. אחראי על הסטנדרטים, כולל כלי גיבוי, אך Western Digital כולל גם כמה כדורים מוזרים. בעזרת חבילת השירות תוכלו להגדיר סיסמה, להגדיר אפשרויות אחסון מתקדמות ואפילו להגדיר מערך RAID (קרא את המדריך שלנו בנושא RAID).. 

סיבות אחרות שאנחנו אוהבים את המערב הדיגיטלי של הספר שלי

למרות שמדריך זה מתמקד בכונני 4TB, ייתכן שתרצה לקחת בחשבון יכולות אחרות אם אתה מעוניין בספר שלי. דגם הכונן היחיד עובר מ- 3TB ל- 10TB. אנו לא ממליצים על כונני 3TB – קרא את המדריך הטוב ביותר שלנו לכונן קשיח חיצוני בכדי ללמוד מדוע – אך הקיבולות הגבוהים יותר הם יציבים. 

דגם הכונן הכפול מעניין יותר. Western Digital מציעה וריאנט של הספר שלי שמגיע עם שני כוננים במקום אחד, והוא זמין בהספקים של 12 טרה-בית, 16 טרה-בייט ו -20 טרה-בתים. יתר על כן, שני הכוננים מוגדרים מראש ב- RAID-0, ומאפשרים לך להעביר את הנתונים לרוחבם לביצועים טובים עוד יותר.. 

בנוסף, זה זול. הספר שלי עם הכונן היחיד מצטיין ב Western Digital My Book, שעבור שטח אחסון של 10 טרה-בייט הוא עסקה טובה ומטורפת. עם זאת, גרסאות הכונן הכפול הן יקרות למדי, כאשר גרסת ה- 20TB עולה 700 $. עם זאת, דגם הכונן הכפול מגיע עם RAID-0 ותמיכה רשמית USB 3.1 Gen 1. תוכל ללמוד עוד על כך בסקירתנו בספר Digital Digital My Book. 

 

שולחן העבודה של הרחבת Seagate

אם אתה אוהב את הספר המערבי הדיגיטלי שלי אך רוצה לחסוך אפילו יותר כסף, שולחן העבודה של Seagate Expansion נועד עבורך. הוא לא מתפקד בצורה כמעט טובה כמו הספר שלי, והוא גם לא מגיע בגרסת כונן כפול, אבל אתה יכול להשיג את רוב התכונות עבור קצת פחות.

Seagate-הרחבה-שולחן עבודה

במחיר 4TB, שולחן העבודה של Expansion זול ב -20 דולר מהספר שלי בעת כתיבתו, מה שמביא את המחיר לגיגה-בייט לשני סנט משני הסנט וחצי של הספר שלי. אתה מקבל כמות שטח אחסון זהה ורבות מאותן תכונות, אך אתה מבצע סחר בביצועים. 

Seagate מפרסם מהירות מקסימאלית של 160 מגהבייט / שניות, המתייחסת לביצועים רציפים. עם זאת, על סמך הניסיון שלנו עם כונני Seagate שלנו – קרא דוגמא את סקירת Seagate Portable שלנו – ניתן לצפות פחות. שולחן העבודה של הרחבה יתפקד טוב יותר ממקבילתו הניידת, אך לא ברמה של הספר המערבי הדיגיטלי שלי. 

למרבה המזל, אתה מקבל הרבה מאותן תכונות. כמו במקרה של כל כונני Seagate, יש לך גישה ל Seagate Toolkit. אף על פי שאינם כוללים כלי עזר של Western Digital, ל- Toolkit יש הרבה פונקציונליות. בעזרתו תוכלו לבצע גיבוי או שיקוף של כונן קשיח קיים, כמו גם להגדיר את לוח הזמנים ואת סוג הגיבוי.

סיבות אחרות שאנו אוהבים את שולחן העבודה של הרחבת Seagate

שולחן העבודה של הרחבת Seagate הוא פשוט כשמדובר במראה. הקופסה השחורה עומדת על צדה עם עיצוב פירמידה ייחודי בצד אחד. מחוץ לכונן עצמו כל מה שאתה מקבל זה כבל USB 3.0 18 אינץ ‘, מתאם מתח ומדריך להתחלה מהירה. 

ככל הנראה לא תזדקק לזה. Seagate מציעה הגדרה נוזלית להפליא על כל מוצריה, כולל LaCie Rugged Mini (קרא את סקירת LaCie Rugged Mini שלנו). 

לאחר חיבור הכונן תמצא אפליקציה טעונה מראש שתכוון אותך לאתר של Seagate. שם תוכל לרשום את הכונן, להוריד ערכת כלים ולרכוש תוכנית שחזור נתונים להצלה, אם תרצה בכך. 

למרבה המזל, אינך צריך לעבור את התהליך הזה אם אינך רוצה. Seagate מקל על השימוש בכונן באופן שנראה לך מתאים והכל תוך מתן כלים לתמיכה במוצר שלך. למרות שזה לא מתפקד טוב או מגיע עם תכונות רבות כמו הספר שלי, שולחן העבודה של Seagate Expansion הוא עדיין הרבה מאוד. 

Seagate Backup Plus נייד

ה- Seagate Backup Plus Portable הוא גרסה מורכבת של שולחן העבודה של הרחבה, אך עם עוד יותר תכונות. Seagate בעצם מוכרת גם כונן Expansion Portable, אך בהתחשב בעובדה שהיא אינה מתפקדת כמו גרסת שולחן העבודה ויקרה יותר, אנו משמיטים אותה מהמדריך הזה.. 

seagate-backup-plus-mobile-2

החלפתו היא ה- Backup Plus Portable, שהוא לא רק זול יותר, אלא מגיע עם יותר תכונות. Seagate מוכרת שלוש גרסאות של הכונן, אך רק אחת זמינה ב- 4TB. הכונן זמין בהספקים של 1TB, 2TB, 4TB ו- 5TB, כאשר השניים הראשונים מוצעים בדגם Slim והשני השני בגורם הצורה הסטנדרטי. 

יש גם את גרסת ה- Ultra Touch, שלמרבה הצער היא זמינה רק עד 2TB. עם זאת, אם תחליט שאינך זקוק לאחסון הנוסף, כונן ה- Ultra Touch הוא אפשרות נהדרת. זהו אותו הכונן במראה ובביצועים, אך מגיע עם קידוד AES-256 ותמיכה USB-C (קרא את תיאור ההצפנה שלנו).

באשר לתכונות שאתה מקבל בכל הגרסאות, Seagate עדיין כולל את Toolkit, שיאפשר לך לגבות או לשקף כונן במחשב המקומי שלך. בנוסף, Seagate בדרך כלל כולל הצעה כלשהי עם הכוננים שהיא מוכרת. 

לדוגמה, ה- Backup Plus Portable שלנו הגיע עם חודשיים של צילום Creative Cloud Cloud של Adobe (קרא את מדריך התוכנה הטוב ביותר לעריכת תמונות שלנו). 

סיבות אחרות שאנו אוהבים את Seagate Backup Plus Portable

באופן מהיר, ה- Backup Plus Portable אינו מרשים, לוקח אחרי שולחן העבודה של הרחבה. צייננו מהירויות קריאה רצף של 129.6 מגהבייט לשנייה, מהירויות כתיבה רציפיות של 136.9 מגהבייט / שניות וקריאות אקראיות וכותבים של 1.3 מגהבייט / שניות. 

לפי כל מדד שניתן להעלות על הדעת, מדובר בביצועים סטנדרטיים, למרות העובדה שמהירות הקריאה האקראית הייתה מהירה יותר מהספר המערבי הדיגיטלי שלי. 

הביצועים אינם נקודת המכירה העיקרית של ה- Backup Plus Portable. תכונות, עיצוב ומחיר הם. עם ה- Backup Plus Portable, Seagate מציעה כונן שנראה טוב יותר מהמתחרים – עם שלל אפשרויות צבע, כאשר כל אחת מהן מגיעה עם חלק עליון מבד ארוג – ומחיר זהה או אפילו זול יותר.. 

אתה סוחר כמה מגה-בייט לשנייה בתהליך, אבל ברמה זו של ביצועים זה לא משנה את ההבדל הגדול. התכונות, איכות הבנייה והמחיר הופכות את Seagate Backup Plus Portable לשווה את זה. תוכלו ללמוד עוד בסקירתנו Portable Backpack Plus של Seagate.

אלמנטים דיגיטליים מערביים

האלמנטים הדיגיטליים המערביים מגיעים לליבה של מה הכונן הקשיח. זהו דיסק שאינו ממוקד בביצועים או בתכונות, אלא בקיבולת גולמית. למרות שזה לא אידיאלי בהשוואה לבחירות המובילות שלנו, עדיין עליך לקחת בחשבון את האלמנטים, במיוחד אם אתה רוצה כונן נייד.

אלמנטים מערביים-דיגיטליים -1

בהשוואה, למשל, ל- SanDisk Extreme Portable, איכות הבנייה היא בדיחה. עם זאת, כשמונחים כוננים קשיחים חיצוניים אחרים מהקופסא השחורה, זה די טוב (קרא את הסקירה הניידת של SanDisk Extreme). 

תכריכי הפלסטיק מחוזקים בפלסטיקה כבדה יותר, יש ארבעה רפידות גומי בתחתית כדי להגן מפני רטט והכונן לא מפסיד שום גמישות, בניגוד ל- ADATA SD600 (קרא את סקירת ADATA SD600 שלנו). 

הקיבולת הגבוהה ביותר בה זמין האלמנטים היא 4TB. הקיבולת חשובה כאן כי זה כל האלמנטים שמביאים באמת לשולחן. 

חסרים לך תכונות שנראו ב- Western Digital My Book, כגון תוכנת גיבוי והגנה באמצעות סיסמה. אם אתה מחפש תכונות אלה, יהיה לך טוב יותר עם Western Digital My Passport

הפשטות של כונן אלמנטים היא אטרקטיבית. זה עובד מחוץ לקופסה עם Windows, וצריך פורמט מחדש פשוט עם macOS (קרא כיצד לעצב מדריך כונן קשיח חיצוני). כל שעליך לעשות הוא לחבר את כבל ה- USB הכלול כדי להעביר את הקבצים שלך.

סיבות אחרות שאנחנו אוהבים את האלמנטים הדיגיטליים של ווסטן

היותה כונן המתמקד ביסודות האחסון, Western Digital Elements אינו נהדר בכל הנוגע לביצועים. עם זאת, כמו אחיו הגדול יותר, הספר המערבי הדיגיטלי, יש לו דגש מיוחד על גיבוי. 

הבדיקות שלנו הניבו מהירויות קריאה רציפיות של 131.3 מגהבייט / שניות ומהירות הכתיבה הרציפה של 127.4 מגהבייט / שניות, וזה לא מרשים בהשוואה לאפשרויות האחרות שלנו. עם זאת, הביצועים האקראיים משקפים את הספר שלי. ציינו קריאות אקראיות של 0.55 מגהבייט / ש ‘וכתובות אקראיות של 10.11 מגהבייט / שניות. 

זה אומר שכתיבת נתונים חדשים לדיסק תהיה מהירה הרבה יותר מקריאת נתונים ממנו. התוצאות האקראיות שלנו מגיעות מבדיקה שעומק התור שלה היה שמונה, עם שמונה חוטים סימולטניים, המראים כי אלמנטים דיגיטליים מערביים יכולים להתמודד עם משימות מרובות בו זמנית. אתה יכול ללמוד יותר על זה בסקירת Western Digital Elements שלנו.

יסודות טושיבה קנביו

קל להתעלם מהיסודות של טושיבה קנביו. בשונה מהאפשרויות שלמעלה, היא לא בנויה טוב, היא גם לא באה עם שום תכונות והיא גם לא קלה מדי בעיניים. עם זאת, למרות כל הסימנים המפנים כלפי מטה, היסודות של Canvio הם נסיעה מרשימה. זה מספק ביצועים מוצקים תוך שהוא זול יותר מהמתחרים.

toshiba-canvio-basics-1

נתחיל באיכות הבנייה. באופן לא מפתיע, טושיבה משתמשת בתכריכים עשויים מפלסטיק, אך היא רזה יותר מאשר Western Digital Elements ו- Seagate Backup Plus Portable. נראה כי טושיבה יודע כמה זה רפש. במקום לשלוח את הכונן במעטפת פלסטיק יצוקה, הוא נארז עם בעל בועה יציב, בדומה לאופן הארוז של כוננים קשיחים סטנדרטיים. 

זהו כונן נייד, אך לא כזה שאתה צריך לנסוע איתך לעיתים קרובות מדי. נשחרר אותו מספר פעמים עשוי להפוך אותו חסר תועלת, לכן הקפד להתייחס אליו בזהירות. אף על פי כן, קל להסתכל על פני איכות הבנייה כשמחשבים את המחיר. 

היסודות של Canvio ב- 4TB עולים בסביבות 90 $, תלוי מאיפה אתה רוכש אותו, וזה גניבה. למרות ששולחן העבודה של Seagate Expansion זול בסביבות 10 $, הוא לא מציע את הניידות שעושה בסיסי Canvio. גם שולחן העבודה של ההרחבה לא מתפקד טוב.

סיבות אחרות שאנחנו אוהבים את היסודות של טושיבה קנביו

נראה כי היסודות של Canvio הם רק גרסתו של טושיבה למרכיבי הדיגיטל המערביים, ולמרות שזה נכון מבחינת איכות הבנייה והתכונות, זה לא נכון בביצועים. היסודות של Canvio מנגבים את הרצפה בעזרת דיסקים קשיחים חיצוניים אחרים, ומציגים במהירויות רצף ליד 150 מגהבייט / שניות.

ההופעה הזו תואמת את שולחן העבודה של הרחבה. כונני דיסק קשיח חיצוניים בעלי צורה מלאה בדרך כלל מביאים ביצועים טובים יותר, מכיוון שיש יותר מקום בכונן לראש הקריאה והכתיבה לנוע סביב ופחות פלטות בסך הכל. העובדה שבסיסי Canvio יכולים להגיע לרמות הללו – ובמחיר שווה לכל נפש – היא מדהימה. 

עם זאת, ביצועים אקראיים אינם גדולים. היסודות של טושיבה קנביו נאבקו לייצר 5 מגהבייטים / שניות בכתבי אקראי במבחן שלנו בעומק תור של שמונה, עם שמונה חוטים. הבדיקות החד-חוטות הניבו תוצאות טובות בהרבה, סביב 7 מגהבייט / שניות. אתה יכול לראות יותר מתוצאות הבדיקה שלנו בסקירה הבסיסית של Toshiba Canvio.

מחשבות אחרונות

אם אתה מחפש כונן קשיח חיצוני 4TB מתוך כוונה לגיבוי, קשה לנצח את הספר המערבי הדיגיטלי שלי. הוא מציע רשימה ארוכה של תכונות, קיבולת גבוהה ומהירות מעולה במחיר סביר. עם זאת, יש אפשרויות אחרות. 

שולחן העבודה של הרחבה יורד מעט מהמהירות, אך מפצה אותו עם תג מחיר נמוך יותר. בנוסף, גיבוי פלוס נייד איטי בהרבה, אך מגיע עם הנוחות של הניידות. אם אף אחת מהאפשרויות שלמעלה לא נראית כמו המשחק שלך, הקפד לקרוא את הביקורות האחרות שלנו על הכונן הקשיח. 

באיזה כונן קשיח חיצוני 4TB אתה משתמש? למה בחרת בזה? ספרו לנו בתגובות למטה. כמו תמיד, תודה שקראתם.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map