הכונן הקשיח החיצוני המהיר ביותר של 2020 עבור פריקות מהירות העברה

המהירות היא המלך בכל הקשור לכוננים קשיחים חיצוניים. למרות שאתה צריך לקחת בחשבון איכות בנייה, יכולת ותכונות בהתאם לשימוש שלך, עיקר הדברים שעושה כונן קשיח חיצוני ראוי למדריך הכונן הקשיח החיצוני הטוב ביותר שלנו הוא כמה מהר הוא. במדריך זה, אנו הולכים להפעיל את הכוננים הקשיחים החיצוניים המהירים ביותר שבדקנו. 

בעזרת ביקורות על הכונן הקשיח החיצוני, צמצמנו את חמשת הכוננים הקשיחים החיצוניים המהירים ביותר שראינו. כפי שנדבר על רגע, המהירות לא הייתה הגורם היחיד ששקלנו, אבל זה היה החשוב ביותר. כוננים חיצוניים שגרמו לרשימה להתבצע לפי הציפיות או מעל, בהתחשב באיך שהם בנו. 

לפני שניגש לבחירה, אנו רוצים לדבר קצת על איך בדקנו כל כונן קשיח חיצוני, כמו גם על ניתוח התוצאות. בדרך זו תוכלו להציג את התוצאות שלנו ולבחור את הכונן הקשיח החיצוני הטוב ביותר לצרכים שלכם.

כיצד אנו בודקים כוננים קשיחים חיצוניים

אנו משתמשים בארבעה אמות מידה לבדיקת כוננים קשיחים חיצוניים, שניים מהם מתמקדים במהירות. יש אמת מידה ממשית – במקרה זה CrystalDiskMark – כמו גם מבחן מעשי, כשאנחנו מעבירים תיקיית מבחן של 2.3 ג’יגה-בייט מלאה בסרטונים, מוסיקה ותמונות. כאשר הכל נאמר ונעשה, יש לנו שתי נקודות להשוואה ישירה של כוננים חיצוניים. 

אולם לפני שנבדוק אנו צריכים לרכוש את הכונן הקשיח החיצוני. במקום לבקש מהיצרן ישירות דגימה, אנו מזמינים את הכונן הקשיח מאמזון כדי להבטיח שלא נבדוק מדגם שנקטף דובדבן. על ידי הזמנה ותשלום עבור הכונן הקשיח החיצוני, אנו סוגרים כל פער אפשרי בין התוצאות שלנו לבין המהירות שתחוו.

מבחן CrystalDiskMark שלנו מוגדר לשימוש בקובץ בדיקה של 4 ג’יגה-בתים עם חמש מעברים, המריץ את כל הבדיקות הקיימות ביישום. בסך הכל ישנם ארבעה מבחנים שלכל אחד מהם שתי תוצאות, אחת לקריאה ואחת לכתיבה. כדי להבין היטב מה אומרים המספרים שלנו, אנו הולכים לספק סקירה קצרה של כל בדיקה.

  • Seq Q32T1: המבחן הראשון מיועד לקריאות וכתיבה רצופות. כפי שמשתמע מהשם, קריאות וכתיבה רצופות מתרחשות ברצף, כלומר הכונן הקשיח קורא וכותב מידע בלוקים אחד ליד השני. ביצועים רציפים בדרך כלל לא מעידים על ביצועים בעולם האמיתי, אבל זה מה שמפורסם לרוב עבור כוננים קשיחים חיצוניים. החלק “Q32T1” מתייחס לעומק התורים של 32 עם חוט בודד. נדבר על זה יותר במבחן הבא.
  • 4Ki Q8T8: כל שאר הבדיקות מיועדות לקריאה וכתיבה אקראיות תוך שימוש בגודל חסימת 4KiB עם עומק ותורי חוטים משתנים. במקרה זה יש עומק תור של שמונה, כלומר שמונה בקשות מוכנות להתרחש בכל עת. ישנם גם שמונה חוטים, כלומר שמונה תהליכים יכולים לקרות בבת אחת. התוצאות ממבחן זה הן בהן אנו משתמשים כדי להשוות קריאה וכתיבה אקראית.
  • 4KiB Q32T1: זהו מבחן אקראי נוסף, למעט הפעם CrystalDiskMark משתמש בעומק תור של 32 עם חוט בודד, בדומה למבחן הרצף. תוצאה זו בדרך כלל מעט איטית יותר מבדיקת Q8T8, מכיוון שיש פחות חוטים.
  • 4Ki Q1T1: לבסוף, מבחן אקראי זה משתמש בעומק התורים של אחד עם חוט בודד. התוצאות מבדיקה זו הן הגרועות ביותר, מכיוון שבכונן יש רק בקשה אחת בתור ויכולה רק לעבד בקשה אחת בכל פעם..

הסיבה לגדלים שונים בעומק החוט והתור היא לקבל מבט ממעוף הציפור על ביצועי הכונן הקשיח בתרחישים שונים. ככל שעומק התורים וספירת החוטים גדולים יותר, הכונן הקשיח דורש יותר על עצמו ומשאבי ה- CPU. בגלל זה, חשוב לקחת בחשבון את המחשב ואת הכונן הקשיח בעת ניתוח התוצאות. 

לדוגמה, כונן במצב מוצק, כמו ADATA SD600 (קרא את סקירת ADATA SD600 שלנו), מסוגל לקרוא ולכתוב נתונים הרבה יותר מהר מכונן מסתובב מסורתי, כמו Seagate Portable (קרא את הסקירה שלנו של Seagate Portable). בגלל זה הוא יכול להתמודד עם מספר גבוה יותר של אשכולות במהלך קריאות וכתיבה אקראיים, כמו גם בעומק תור גדול יותר. 

בהשוואה לשני הכוננים האלה, אנו יכולים לראות כי ה- Q32T1 עבור Seagate Portable היה למעשה מהיר יותר מבדיקת Q8T8, ואילו ההפך הוא הנכון עבור ADATA SD600. 

ה- SSD, במקרה זה, יכול להריץ יותר פתילים בו זמנית, בעוד שכונן המסתובב מאט כשמנסים לפתור מספר בקשות בבת אחת..

adata-sd600-crystalaldiskmark

Seagate-mobile-crystalaldiskmark

עם זאת, כל הכוננים שבדקנו מאטים במהלך מבחן ה- Q1T1, ויש רק שונות קלה בין תוצאות Q8T8 ל- Q32T1 בכל כונן קשיח פרטני. מסיבה זו אנו משתמשים בתוצאות הקריאה והכתיבה האקראיות הראשונות כדי להשוות ישירות כוננים קשיחים.

בחירת הכונן הקשיח החיצוני המהיר ביותר

תוצאות הבדיקה שלנו היו הגורם החשוב ביותר בבחירת הבחירות שלנו. עם זאת, כאמור, SSDs מסוגלים לקרוא ולכתוב נתונים הרבה יותר מהר מאשר HDDs מסורתיים, כך ששדה המשחק אינו ברמה. במקום פשוט לבחור את חמשת הכוננים הקשיחים החיצוניים המהירים ביותר שבדקנו, שקלנו את סוג הכונן הקשיח החיצוני ואת המהירות היחסית שלו. 

לדוגמה, ADATA SD600 שהוזכר לעיל מציג ביצועים טובים יותר מכל אחד מהדיסקים המסתובבים שבדקנו, וזה הגיוני בכך שהוא רואה SSD. עם זאת, הוא מבצע ביצועים טובים מתחת למה שהיינו מצפים ל- SSD מבלי להיות זול יותר. בגלל זה השמטנו אותו מהרשימה. 

עם זאת, כונני SSD הם עדיין הכוננים הקשיחים המהירים ביותר, ולכן הם תופסים את רוב הרשימה. יש לנו גם כמה בחירות HDD. בחרנו בהם לא בגלל שהם מהירים יותר מ- SSDs, אלא בגלל שהם מהירים יותר מרוב דיסקים HDD אחרים. 

הכונן הקשיח החיצוני המהיר ביותר: Samsung T5

Samsung T5 הוא הכונן הקשיח החיצוני המהיר ביותר שבדקנו. CrystalDiskMark חזר עם תוצאות מדהימות, עם קריאה רציפה של 562.4 מגהבייט / שניות, כתיבה רציפה של 520 מגהבייט / שניות, קריאה אקראית של 160.1 מגהבייט / שניות וכתיבה אקראית של 195.7 מגהבייט / שניות. 

מהירות הקריאה והכתיבה האקראית מרשימה ביותר ומציגה כי הכונן יכול לתפוס במהירות נתונים מכמה נקודות באחסון. 

samsun-t5-crystalaldiskmark

כפי שניתן לראות בטבלה שלמעלה, מבחן Q8T8 היה טוב יותר ממבחן Q32T1 בהפרש מכובד. על סמך התוצאות שלנו, אנו יכולים לאסוף כי ה- Samsung T5 טוב מאוד לפתור מספר בקשות בו זמנית, מה שהופך אותו לאידיאלי למגוון תרחישים, כולל עריכת וידאו וצילום.. 

תיקיית הבדיקה של 2.3 ג’יגה-בייט שלנו הועברה תוך 16.08 שניות בלבד, תוך ריחוף סביב 145 מגהבייט / שניות לאורך כל הבדיקה. Samsung T5 הוא הכונן הקשיח המהיר ביותר שבדקנו כשמדובר במבחן העברת התיקיות, אם כי חלק מהבחירות האחרות שלנו אינן הרחק מאחור. 

יש כמה סיבות לביצועים המצוינים של ה- T5. בנוסף להיותו SSD, הכונן משתמש ב- USB 3.1 דרך חיבור USB-C להעברת נתונים. 

למרות שזה לא נראה, USB 3.0 שוחרר לפני למעלה מעשור בשנת 2008, ו- SSDs כבר עברו לגבול 5 GB / s של התקע. USB 3.1 יכול להתמודד כפליים, עד 10 ג’יגה-בתים / שניות, מה שנותן לסמסונג T5 יותר מקום להעברה.

סיבות אחרות שאנו אוהבים את ה- Samsung T5

המהירות היא אחת הסיבות שתאהבו את Samsung T5, אך יתכן שזו לא הסיבה לרכישת הכונן הנייד. תכריכת המתכת הפשוטה והמשגעת היא זו שתפסה את עיננו לראשונה. שוקל 51 גרם בלבד ונמדד 57.3 מ”מ על 74 מ”מ – קטן מכרטיס ביקור – Samsung T5 הוא קומפקטי, קשיח ויפה. 

סמסונג-t5-1

סמסונג כוללת גם כמה מנות טובות. כשאתה מחבר לראשונה את הכונן הקשיח החיצוני, תמצא כמה קבצים שנטענו עליו. בהפעלת ההפעלה, תתבקש לתת שם ולהגדיר סיסמה לכונן הקשיח, שתצטרך להזין בכל פעם שתחבר אותו למחשב חדש. רכזת הכונן מאפשרת לך גם לחפש עדכונים ולכבות את ההגנה על הסיסמה, אם תבחר. 

עבור SSD מתקדמת, זה מחיר רגיל. ישנם שני דברים המבדילים את ה- Samsung T5. ראשית, הוא תומך באנדרואיד; פשוט חבר את הכבל USB-C-to-USB-C המצורף לסמארטפון או לטאבלט שלך וגש לאחסון שלך. 

בנוסף, ה- T5 מגיע בהספקים עד 2TB, מה שנדיר עבור SSD חיצוניים. תוכלו ללמוד עוד על כך בסקירת Samsung T5 שלנו.

SanDisk Extreme Portable SSD

ה- SSD של SanDisk Extreme Portable הוא יקר מאוד, אך הוא יכול ללכת בין אצבעות כף הרגל עם סמסונג T5 תוך שהוא אפילו קטן יותר. ביצועי רצף ב- SSD Extreme Portable היו למעשה טובים יותר מ- T5, עם מהירות קריאה רציפה של 564.8 MB / s ומהירות כתיבה רציפה של 503.2 MB / s.

ssandisk-extreme-mobile-review-crystalaldiskmark

ה- SSD של SanDisk Extreme Portable נפל מעט מאחור בכל מה שקשור לקריאות וכתיבה אקראיות, מה שמעיד יותר על ביצועי העולם האמיתי. עם זאת, “מעט” היא מילת המפתח. SSD SanDisk Extreme Portable עדיין הציג תוצאות מרשימות עם מהירות קריאה אקראית של 159 מגהבייט / שניות ומהירות כתיבה אקראית של 157.2 מגהבייט / שניות במהלך מבחן ה- Q8T8 שלנו. 

העברה של 2.3 ג’יגה-בייט התנהלה בצורה חלקה, כאשר ה- SDD Extreme Portable העתיק הכל תוך 16.61 שניות. היו לו מהירויות העברה מעט איטיות יותר מאשר Samsung T5 במהלך בדיקה זו, והרחפו סביב 143 מגהבייט / שניות לכל אורכה. בהתחשב בכך שהוא משתמש ב- USB 3.1 וב- SATA 600, כמו ה- Samsung T5, ניתן לומר בבירור שהביצועים זהים.

סיבות אחרות שאנו אוהבים את ה- SSD הנייד SanDisk Extreme

למרות ש- Samsung T5 הוא קומפקטי, ה- SSD של SanDisk Extreme Portable קטן עוד יותר. תכריכי הגומי הרך מוגנים גם מפני מים ואבק, בדירוג ה- IP55. בנוסף, יש חור קטן בראש הכונן הנייד, מה שמקל על השלכת קרבינר אם אתה בדרכים.

sandisk-extreme-mobile-2

כמו ה- T5, הוא זמין עד 2TB, אם כי במחיר מעט גבוה יותר. אולי לא תרצו לקפוץ לדגם ה- 2TB. SanDisk מציעה גרסת אלומיניום של הכונן הנייד בהספק של 500 ג’יגה-בייט. בנוסף לתכריכה המוארת, גרסת האלומיניום משתמשת בחיבור NVMe, המתגאה במהירויות קריאה של עד 1050 מגהבייט / שניות. 

ה- SSD הנייד SanDisk Extreme יכול היה לתפוס את המקום הראשון על בסיס מהירויות העברה ואיכות בנייה. עם זאת, התכונות פחות מרשימות בהשוואה ל- T5. עם זאת, זהו SSD חיצוני פנטסטי שראוי לתשומת לבך. אתה יכול לקרוא עוד על כך בסקירת SanDisk Extreme Portable SSD שלנו. 

G-Drive G-Drive Mobile SSD 

העניינים קצת מבולגנים עם ה- SSD הנייד של G-Drive. זה הופעה מעולה לא פחות מ SanDisk Extreme Portable SSD ו- Samsung T5, אבל וריאציות קלות בתוצאות מקשות על המיקום ברשימה שלנו. 

דירגנו את ה- Samsung T5 תחילה על סמך התכונות הכוללות שלו. עם זאת, במהירויות העברה בלבד, ה- SSD הנייד G-Drive או ה- SanDisk Extreme Portable SSD יכול היה לתפוס את המקום הראשון. 

מהירויות קריאה וכתיבה רצופות היו, באופן לא מפתיע, מרשימות. ה- SSD הנייד של G-Drive נכנס לתוכו במהירות קריאה רציפה של 562.8 מגהבייט / שניות ומהירות הכתיבה הרציפה של 515.6 מגהבייט / שניות. 

זה מוזר לעבור למהירויות הקריאה והכתיבה האקראיות. הבדיקה שלנו הראתה מהירות קריאה אקראית של 177.9 מגהבייט / שניות ומהירות הכתיבה האקראית של 170.5 מגהבייט / שניות במהלך מבחן ה- Q8T8 החוצה.

g-drive-mobile-crystalaldiskmark

בהשוואה ל- Samsung T5, מהירות הקריאה האקראית מהירה יותר, אך מהירות הכתיבה האקראית איטית יותר. עם זאת, מהירויות הקריאה והכתיבה קרובות יותר זו לזו. כשראה את תוצאות CrystalDiskMark שלנו, והעובדה שתיקיית הבדיקה של 2.3 ג’יגה-בייט שלנו הועברה תוך קצת יותר מ -16 שניות, ה- SSD של G-Drive Mobile הוא תואם לביצועים בהשוואה ל- Samsung T5 ו- SanDisk Extreme Portable SSD.. 

עם זאת הבחנו במשהו מעניין במהלך הבדיקה. ב- CrystalDiskInfo, הכונן הקשיח הופיע כ- SanDisk X600, שהוא SATA SSD פנימי. בהתחשב בכך ש- G-Technology וסאנדיסק נמצאים בבעלות Western Digital, סביר להניח ש- SSD G-Drive Mobile הוא רק M.2 X600 במתחם. 

g-drive-mobile-crystalaldiskinfo

סיבות אחרות שאנו אוהבים את ה- SSD הנייד של G-Drive

ישנן סיבות לבחור את ה- SSD של G-Drive Mobile מעל ה- Samsung T5 ו- SanDisk Extreme Portable SSD בכל מה שקשור לתכונות. במילים פשוטות, הכונן החיצוני בנוי כמו טנק, מה שמייחד אפילו את הכונן הנייד LaCie Rugged Mini (קרא את סקירת LaCie Rugged Mini שלנו). 

המארז מדורג בדירוג IP67 להגנה על מים ואבק, הוא יכול להתמודד עם לחץ של עד 1,000 פאונד ועדיין יכול לפעול לאחר ירידה בטון בגובה 10 מטרים..

g-drive-mobile-1

הגנה נוספת זו כוללת עלות נוספת. דגם ה- 2TB הוא כמעט 100 $ יותר מאשר ה- Samsung T5 2TB. בנוסף, ל- G-Drive חסר תמיכה באנדרואיד. 

ה- SSD הנייד של G-Drive בנוי היטב ומתפקד היטב, אך הכונן הנייד חסר מחוץ לזה. תוכל ללמוד עוד בסקירת ה- SSD הנייד G-Drive הנייד שלנו. 

ווסטרן דיגיטל הספר שלי

אנחנו עכשיו מחוץ לטריטוריה של SSD. אם אתם מחפשים לחסוך כסף ובכל זאת משיגים ביצועים מצוינים בדיסק מסתובב, הספר המערבי הדיגיטלי שלי הוא בשבילכם. זהו פיתרון מגושם, הדורש מקור כוח משלו והגדרת שולחן עבודה, אך הוא מבצע ביצועים טובים יותר מרוב הדיסק הקשיח החיצוני.. 

CrystalDiskMark נמדד מהירות קריאה רציפה של 208.2 מגהבייט / שניות, מהירות כתיבה רציפה של 200.1 מגהבייט / שניות, מהירות קריאה אקראית של 0.593 מגהבייט / שניות ומהירות כתיבה אקראית של 11.54 מגהבייט / שניות. 

לנקודת התייחסות, Seagate Backup Plus Portable – כונן קשיח נוסף שנבנה לגיבויים – נכלל במהירות של 129.6 מגהבייט לשנייה, 136.9 מגהבייט / שניות, 1.31 מגהבייט / שניות ו -1.31 מגהבייט / שניות בהתאמה (קרא את Seagate Backup Plus Portable שלנו סקירה). 

סימן מערבי-דיגיטלי-גביש

המספרים הגיוניים. 6TB My Book שבדקנו כולל בתוכו כונן קשיח Western Digital Red, שהוא דיסק בנוי לאחסון המצורף לרשת, או NAS. מהירות הכתיבה האקראית מהירה בהרבה ממהירות הקריאה האקראית, ומציגה כי הספר שלי מתמקד בגיבוי מעל לכל דבר אחר. בשביל זה המהירות מצוינת. 

זה מוצג גם בהעברת התיקיות 2.3GB. הספר שלי יכול היה להעתיק את התיקיה תוך 17.8 שניות, שהיא מעט איטית יותר מ- SSDs שלנו. מכיוון שלספר שלי יש ביצועי כתיבה מעולים כל כך, ההעברה עברה בצורה חלקה. עם זאת, העברת התיקייה חזרה הציגה כמה מכשולים מהירים.

סיבות אחרות שאנחנו אוהבים את המערב הדיגיטלי של הספר שלי

הכונן הקשיח של Western Digital My Book מתמקד בגיבוי, וזה מוצג במהירויות ההעברה ובמערכת התכונות. זה טעון מראש עם מספר כלי עזר ל- WD, כולל WD Discovery, המאפשר לייבא נתונים מספקי אחסון בענן, כמו Microsoft OneDrive, Google Drive, Dropbox ו- Amazon Drive (קרא את סקירת OneDrive שלנו, סקירת Google Drive וסקירת Dropbox).

מערבי-דיגיטלי-הספר שלי-1

כלי עזר אחרים מאפשרים לך להגדיר סיסמה לכונן הקשיח שלך, להגדיר אותה לגיבוי ולהגדיר אותה בתצורת RAID (קרא את המדריך שלנו בנושא RAID). בנוסף, הספרים שלי זמינים עד 10 טרה-בתים, מה שהופך אותם לאידיאליים לפיתרון גיבוי לשולחן העבודה. 

אבל זה בערך המקום היחיד בו הם יכולים לגור. כל הטובים מגיעים עם חיסרון אחד גדול: גודל. הספר שלי מגושם, שביר ודורש כוח חיצוני. עם זאת, לא תמצא כונן קשיח חיצוני בעל ביצועים טובים יותר במחיר. תוכל ללמוד עוד בסקירת הספרים שלי באמצעות Western Digital.

יסודות טושיבה קנביו

למען האמת, למוצרי Toshiba Canvio אין עסק ברשימה זו. אם לשפוט על איכות הבנייה, המחיר והתכונות, קל למחוק את הכונן הקשיח החיצוני ככונן דיסק קשיח איטי עם סל תקציב.. 

למרות כל מה שפועל נגדה, היסודות של Canvio מהירים באופן מפתיע. CrystalDiskMark מדד מהירות קריאה רציפה של 147.3 מגהבייט לשנייה, כתיבה רציפה של 154.1 מגהבייט / שניה, קריאה אקראית של 0.51 מגהבייט / שניות וכתיבה אקראית של 4.73 מגהבייט / שניות. 

toshiba-canvio-basics-crystalaldiskmark

למרות שהתוצאות הללו אינן דבר בהשוואה ל- SSD לעיל, הן מרשימות עבור דיסקים מסתובבים ניידים. אפילו יותר מרשים היה מבחן העברת התיקיות של 2.3 ג’יגה-בייט שלנו. היסודות של Canvio היו בקנה אחד עם ה- SSDs שלנו במהלך הבדיקה, ונכנסו במהירות של 16.6 שניות למעבר.

טושיבה עושה עם יסודות Canvio את מה שסיגייט עושה עם ה- SDD הנייד של גיבוי פלוס. עם זאת, טושיבה פשוט עושה את זה טוב יותר. היסודות של Canvio מצליחים מהירויות קריאה וכתיבה רציף ואקראיות מהירות יותר, בהשוואה לדיסקים חיצוניים אחרים של קופסא שחורה, תוך שהם זולים יותר.

סיבות אחרות שאנחנו אוהבים את היסודות של טושיבה קנביו

מחיר הוא הסיבה העיקרית להסתכל על יסודות Canvio. מהירויות ההעברה איטיות בהרבה מ- SSD, אך בהתחשב בכך שתוכלו להשיג כונן של 2TB בסביבות הרבע מהמחיר כ- Samsung T5 או SSD של SanDisk Extreme Portable, ייתכן שאובדן הביצועים יהיה שווה את זה. 

toshiba-canvio-basics-1

עם זאת, כונן חיצוני זה אינו זול יותר מ- Seagate Backup Plus Portable או Seagate Portable בסך הכל. בהתאם לקיבולת שתרכשו, היסודות של Canvio יכולים להיות יקרים יותר או זולים יותר ממתחרות Seagate כשאתם גורמים למחיר לגיגה-בייט.

האלמנטים הדיגיטליים המערביים, שמתפקדים באופן דומה, זולים יותר מכל עבר (קרא את סקירת Western Digital Elements שלנו). 

עם זאת, יסודות Canvio שווים את המקום האחרון ברשימת הכונן הקשיח החיצוני שלנו. זה לא מהיר כמו SSDs, או אפילו הספר שלי, אבל הכונן החיצוני מתפקד היטב על מה שהוא. אם אתה מחפש כונן קשיח חיצוני זול, מהיר ואמין, קשה לנצח את יסודות Canvio. תוכל ללמוד עוד בסקירה הבסיסית של Toshiba Canvio. 

מחשבות אחרונות

עבור מהירות, תכונות, בניית איכות ותמיכה, קשה לנצח T5 של סמסונג. אם לשפוט על מהירות בלבד, עם זאת, אפשרות אחסון ניידת זו ניתנת להחלפה עם SanDisk Extreme Portable SSD ו- G-Technology G-Drive Mobile SSD. 

למרות שמצאנו וריאציות קלות בין הכוננים הקשיחים החיצוניים, הביצועים קרובים מספיק בכדי שנחשיב לזה זהים. אם אתם מחפשים לחסוך קצת כסף, המערב הדיגיטלי של הספר שלי ו- Toshiba Canvio Basics הם גם כוננים חיצוניים טובים. 

אם אתה מחפש מאמרים נוספים אודות הכוננים הקשיחים החיצוניים הטובים ביותר, נתבי VPN ועוד, הקפד לבדוק את ארכיב החומרה שלנו. שם תוכלו למצוא מדריכים לשימוש בדיסקים חיצוניים, כגון כיצד לעצב כונן קשיח חיצוני וכיצד לפתור כונן קשיח חיצוני שאינו מציג הדרכות.. 

באיזה כונן קשיח חיצוני אתה משתמש? ספרו לנו בתגובות למטה. כמו תמיד, תודה שקראתם. 

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me