כיצד לגבות אייפון לכונן קשיח חיצוני בשנת 2020

גיבוי ה- iPhone שלך ​​הוא צעד חכם מכיוון שהוא יכול להגן עליך אם תאבד את ה- iPhone שלך ​​או אם הוא ייפגע בשלב מסוים. למרות ששירות הגיבוי של iCloud משלה של אפל הוא נהדר, זה אומר להעביר את כל הנתונים שלך לשליטת Apple (עיין בסקירת iCloud שלנו).

אם זה לא נשמע לכם מושך או שנגמר לכם שטח האחסון של iCloud, אז תרצו ללמוד כיצד לגבות iPhone לכונן קשיח חיצוני. זה כרוך בהעברת קבצי הגיבוי שלך שהוסתרו בעבר מ- iPhone או ממערכת Windows לכונן קשיח חיצוני.

תזדקק לכונן קשיח חיצוני עם מספיק שטח אחסון כדי שתוכל לבצע את העבודה, אז תסתכל על השקעה באחת מאפשרויות הכונן הקשיח החיצוניות הטובות ביותר לפני שתשקול לגבות את קבצי ה- iPhone שלך..

כיצד לגבות iPhone לכונן קשיח חיצוני

עבר זמן מה שהיה צורך לגבות את ה- iPhone באמצעות המחשב האישי שלך או Mac. בזכות הקסם של iCloud, אתה יכול לבצע גיבויים של נתוני ה- iPhone שלך ​​ללא צורך בציוד אחר.

יש לכך יתרונותיו, לא פחות מכך היכולת לבצע גיבויים רגילים מבלי לחבר את האייפון שלך. עם זאת, הבעיה הגדולה ביותר בגישה זו היא אחסון. גיבוי ל- iCloud משתמש באחסון ה- iCloud המוגבל שלך. ככל שקבצי הגיבוי גדולים יותר, כך יש לך פחות מקום לחיוניים, כולל תמונות המצלמה שלך, אם כי תרצה להעביר את אוסף התמונות שלך לאחסון המקוון הטוב ביותר עבור תמונות במקום זאת.

זו הסיבה שגיבוי לכונן קשיח חיצוני יכול להיות שיטה טובה יותר. זה מעורב יותר ומחייב אותך לחזור לגיבויים של iPhone ישנים באמצעות iTunes או אם אתה משתמש ב- macOS Catalina, אתה יכול להשתמש במקום זאת ב- Finder.

iTunes-Mac

אם ביצעת גיבוי של ה- iPhone באמצעות המחשב האישי שלך או Mac, תוכל להעביר את הקבצים לכונן חיצוני.

כיצד לגבות iPhone לכונן קשיח חיצוני במערכת Windows

כדי להתחיל לגבות iPhone לכונן קשיח חיצוני במערכת Windows, יהיה עליכם להתקין iTunes. חבר את ה- iPhone למחשב האישי ופתח את iTunes לאחר התקנתו.

ברגע שה- iPhone שלך ​​מחובר למחשב האישי שלך, בטל את נעילת ה- iPhone ולחץ עליו “בטח” כדי לאפשר למחשב שלך להתחבר. ואז ה- iPhone שלך ​​אמור להופיע בכרטיסייה “התקנים” בתפריט השמאלי של iTunes.

זיהוי iTunes-iPhone

לחץ על סמל ה- iPhone בפינה השמאלית העליונה של מסך iTunes. זה ממוקם ליד התפריט הנפתח של המדיה (כלומר, “מוסיקה”). זה מעלה את תפריט המידע למכשירים לאייפון שלך.

כדי לבצע גיבוי ידני של ה- iPhone למחשב האישי שלך, לחץ על “גיבוי עכשיו” בקטע “גיבוי ושחזור ידניים”.

iTunes-iPhone- התחל-גיבוי ידני

לאייפון שלך ייקח קצת זמן לסיים את הגיבוי למחשב האישי שלך. לאחר השלמתם, יהיה עליכם להעתיק ידנית את קבצי הגיבוי לכונן החיצוני. 

מיקומם של קבצי גיבוי ל- iPhone הוא C: \ משתמשים \ שם משתמש \ AppData \ נדידה \ Apple Computer \ MobileSync \ גיבוי, ומחליף “שם משתמש” בשם המשתמש שלך ב- Windows. באפשרותך גם להקליד “% appdata% \ Apple Computer \ MobileSync \ Backup” בסייר הקבצים של Windows כדי לקחת אותך ישירות לתיקיה..

תיקיית גיבוי iTunes

בעזרת העמודה “תאריך שונה”, אתר את הגיבוי החדש ביותר עבור המכשיר שלך. לחץ באמצעות לחצן העכבר הימני על התיקיה ולחץ על “העתק”. לאחר מכן תוכל לחבר את הכונן הקשיח החיצוני שלך, לפתוח אותו בסייר הקבצים, לחץ באמצעות לחצן העכבר הימני ו”הדביק “את תיקיית הגיבוי למיקום מתאים. תצטרך לעשות זאת בכל פעם שתבצע גיבוי ידני של ה- iPhone למחשב האישי שלך.

כיצד לגבות iPhone לכונן קשיח חיצוני במערכת Windows

  1. פתח את iTunes וחבר את האייפון שלך.
  2. לחץ על סמל המכשיר בצד שמאל למעלה, ואז לחץ על “גבה עכשיו.”
  3. לאחר השלמת התהליך, עבור לתיקיית הגיבוי של iTunes (“% appdata% \ Apple Computer \ MobileSync \ Backup”).
  4. אתר את תיקיית הגיבוי האחרונה, לחץ באמצעות לחצן העכבר הימני, לחץ על “העתק” והדבק אותה בכונן הקשיח החיצוני.

כיצד לגבות iPhone לכונן קשיח חיצוני ב- Mac

התהליך לגיבוי iPhone לכונן קשיח חיצוני ב- Mac דומה למדי למשתמשים עם MacOS Mojave או מערכות הפעלה ישנות יותר, שכמו Windows, משתמשות ב- iTunes לגיבויים של iPhone. אם אתה משתמש ב- Mac עם MacOS Catalina, התהליך שונה, באמצעות Finder במקום זאת.

אם יש לך MacOS Mojave ומעלה, חבר את ה- iPhone שלך ​​ופתח את iTunes. לחץ על סמל מכשיר ה- iPhone בצד שמאל למעלה. אם מכשיר ה- Mac שלך מפעיל macOS Catalina, פתח במקום זאת את Finder ממעגן היישומים שבתחתית המסך.

iTunes-Mac-Device-Icon

לחץ על “גבה עכשיו” בסעיף “גיבוי ושחזור ידניים” בתפריט המידע של המכשיר שלך. עבור משתמשי קטלינה, כפתור “גיבוי עכשיו” מופיע בסעיף “גיבויים”.

iTunes-Mac- התחל-גיבוי ידני

תהליך זה ייקח זמן מה להסתיים, במיוחד אם זו הפעם הראשונה שגיבוי המכשיר שלך הוא. ברגע שיש לך, אתה יכול להתחיל להעתיק את הקבצים שלך לכונן חיצוני.

בין אם אתה משתמש ב- iTunes או ב- Finder, המיקום האופייני לקבצי הגיבוי שלך ב- iPhone הוא “~ / Library / Application Support / MobileSync” – שלא יופיע ב- Finder. לחץ על סמל החיפוש בפינה השמאלית העליונה של מסך ה- Mac שלך והקלד את מיקום תיקיית הגיבוי שלך. אתר את תיקיית הגיבוי האחרונה, לחץ באמצעות לחצן העכבר הימני ולחץ על “העתק”. 

תיקיית גיבוי iTunes-Mac

היכנס לכונן החיצוני שלך המופיע תחת “מיקומים” בתפריט הימני של Finder והדבק שם את תיקיית הגיבוי שלך. 

בדומה ל- Windows, תצטרך לעשות זאת בכל פעם שתבצע גיבוי ידני של ה- iPhone שלך ​​ל- Mac.

כיצד לגבות iPhone לכונן קשיח חיצוני ב- Mac

  1. חבר את ה- iPhone שלך ​​ל- Mac שלך. מחשבי מקינטוש שמריצים macOS Mojave ומעלה צריכים לפתוח iTunes. מחשבי מקינטוש עם MacOS Catalina צריכים לפתוח את Finder.
  2. לחץ על ה- iPhone בצד שמאל למעלה (iTunes) או על שם המכשיר שלך תחת “מיקומים” (Finder), ואז לחץ על “גיבוי עכשיו” כדי להתחיל גיבוי ידני..
  3. לחץ על סמל החיפוש בפינה השמאלית העליונה של מסך ה- Mac שלך, אתר את “~ / Library / Application Support / MobileSync” ולחץ פעמיים על התיקיה כדי לפתוח אותו ב- Finder.
  4. לחץ באמצעות לחצן העכבר הימני על תיקיית העדכונים האחרונה, לחץ על “העתק” ואז הדבק אותה בכונן הקשיח החיצוני.

מחשבות אחרונות

למרות שזה לא תהליך פשוט, גיבוי iPhone לכונן קשיח חיצוני יכול לתת לך שליטה על הגיבויים שלך ב- iPhone. זה יכול גם לעזור לך להשיב לאחסון iCloud או להעביר את הגיבויים שלך ל- iPhone לשירות גיבוי בענן כמו Carbonite בטווח הרחוק (ראה סקירת Carbonite שלנו).

בהתאם לגודל אחסון האייפון שלך, ביצוע גיבויים רגילים ידרוש כונן קשיח חיצוני מספיק גדול. התקן אחסון של 1TB הוא הגודל המינימלי עליו אנו ממליצים, לכן הקפידו לבדוק את רשימת הקצרים הכונן הקשיח החיצונית הטובה ביותר עבור 1TB עבור אפשרויות. אם אתה חושש מתמיכה ב- Mac, עיין בביקורת שלנו על הכונן הקשיח החיצוני הטוב ביותר עבור Mac.

האם אתה מעדיף לגבות ידנית את האייפון שלך? שתף את הטיפים והטריקים שלך לגיבוי ל- iPhone בתגובות למטה. תודה שקראתם.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me