הכונן הקשיח החיצוני הטוב ביותר 1TB לשנת 2020: פתרונות אחסון נוחים

כשמדובר בגדלים של כונן קשיח חיצוני, 1TB הוא קצת נקודה מתוקה. זה מספיק אחסון בכדי לאפשר לך לקחת את הקבצים שלך תוך כדי תנועה בזמן שאתה לא נכנס לטריטוריה של גיבוי מלא. גדלי הקבצים הולכים וגדלים והופכים כונן חיצוני של 1 TB למינימום לאחסון נתונים נוספים. 


לא משנה אם ברצונך להרחיב את שטח האחסון הנייד שלך או לקחת איתך כמה סרטים בדרכים, אנו הולכים להפעיל את הכוננים הקשיחים החיצוניים הטובים ביותר ב- 1TB. שלפנו ממדריך הכונן הקשיח החיצוני הטוב ביותר שלנו כדי להבטיח שאנו מציעים רק את הטוב ביותר. 

אם אתם מחפשים מעט יותר אחסון, אם עבור קבצים נוספים או עבור גיבוי של מערכת מלאה, הקפידו לקרוא גם את הכונן הקשיח החיצוני הטוב ביותר של 3TB ואת המדריכים הטובים ביותר לכונן הקשיח החיצוני של 4TB. שם תמצאו אפשרויות המתאימות יותר לגיבוי, בעוד שכאן אנו מתמקדים בעיקר באחסון מורחב.

הכונן הקשיח החיצוני הטוב ביותר 1TB 2020

בחירת הכונן הקשיח החיצוני הטוב ביותר 1TB

ישנם יותר גורמים בבחירת הכונן הקשיח החיצוני הטוב ביותר של 1TB מכפי שהיה נראה בהתחלה. ברור שכדי שנוכל לכלול כונן, זה היה צריך להציע קיבולת 1TB. עם זאת, בהתחשב בכמות האחסון, היינו צריכים להביא גורמים אחרים. כלומר שקלנו את מטרת הכונן. 

כוננים קשיחים חיצוניים עם קיבולת 1TB אינם הפיתרון הטוב ביותר לגיבוי. למרות שניתן להשתמש בהם למטרה זו, לא התמקדנו בזה. אתה יכול לגבות, למשל, מחשב נייד עם כונן קשיח חיצוני של 1TB, אך הוא יהפוך במהירות ללא תועלת אם תשדרג מחשבים או תוריד קבצים נוספים. 

במקום יכולת גולמית, התמקדנו באפשרויות מהירות ווויתור כמו הספר הספרותי המערבי שלי (קרא את סקירת הספרים המערביים הדיגיטליים שלי). כונן קשיח חיצוני עם נפח אחסון של 1TB יעיל בהרבה לצורך לקיחת קבצים תוך כדי תנועה, בין אם זה כדי לצפות בסרטים מסוימים, לשחק כמה משחקים או לבצע קצת עבודה.. 

בגלל המנטליות “קח את הדברים שלך בדרכים”, הסתכלנו על כונני מצב מוצק יותר מכונני דיסק קשיח. תקליטורי הדיסק הקשיח מתפקדים בצורה גרועה יותר וסבירות גבוהה יותר להיכשל, מה שהופך את ה- SSD לבחירה ברורה לכונן של 1TB. עם זאת, מכשירי SSD הם יקרים, ולכן כללנו כמה דיסקים קשיחים שלדעתנו שווים את זה. 

בנוסף, תכונות כמו הצפנת חומרה והגנה באמצעות סיסמא מובנות במיוחד. בהנחה שאתה לוקח את הכונן כשאתה בדרכים, יש לך כישלון כושל במקרה שהוא אבוד או נגנב חשוב. במקרה זה, גם הגודל חשוב.

ה- HD החיצוני הטוב ביותר 1TB: Samsung T5

ה- Samsung T5 דורג במקום הראשון בכונן הקשיח החיצוני הטוב ביותר של SSD והכונן הקשיח החיצוני הטוב ביותר עבור מדריכי מקינטוש, לכן זה אמור להפתיע מעט שהוא גם מדורג במקום הראשון כאן. היא עושה כל מה שאנחנו רוצים שכונן קשיח חיצוני יעשה, תוך שילוב מהירות, בניית איכות ותכונות לחבילה במחיר סביר. 

סמסונג-t5-1

זה זמין עד 2TB, אבל הדגם של 1TB הוא באמת המקום המתוק. אתה משלם בסביבות 0.16 $ לגיגה-בייט, וזה לא שיעור רע עבור SSD. זה מגיע גם בג’ט שחור, ואילו גרסאות הכונן של 250 ג’יגה-בייט ו -500 ג’יגה-בייט מגיעות בכחול בהיר. למרות ששניהם נראים טוב, אנו חלקיים מהמודל המושחר. 

למחיר, הביצועים מצוינים. צייננו מהירויות קריאה וכתיבה רצופות הרבה יותר מ- 500 מגהבייט לשנייה, ומהירות קריאה וכתיבה אקראית המתקרבות ל -200 מגהבייט / שניות ה- T5 מציגה את העוצמה של USB 3.1 ומשאירה כונני SSD המשתמשים ב- USB 3.0, כמו ADATA SD600, באבק (קרא את סקירת ADATA SD600 שלנו).

מרשימה עוד יותר היא העובדה שסמסונג יכולה לארוז כל כך הרבה ביצועים בחבילה כה קטנה. ה- T5 קל כנוצה, או ליתר דיוק, קל כמו בערך 6,000 נוצות עוף. משקלו 51 גרם בלבד ומודד קטן מכרטיס ביקור בגודל 57.3 מ”מ על 74 מ”מ. 

סיבות אחרות שאנו אוהבים את ה- Samsung T5

למרות שהוא קטן, ה- T5 אינו שביר. הוא לא מוגן כמו משהו כמו ה- LaCie Rugged Mini (קרא את הסקירה של LaCie Rugged Mini שלנו), אבל זה יכול לקחת מכות. הכונן עטוף בתכריך עשוי מתכת אשר יכול להתמודד עם כמה טיפות. בהיותו SSD, T5 גם לא מסתכן בסככות שבורות. 

בנוסף, סמסונג כוללת את תוכנת ניהול הכונן שלה עם ה- T5. כשאתה מחבר אותה למחשב שלך, תתבקש להתקין את התוכנה, שתאפשר לך להגדיר סיסמה ולבדוק אם יש עדכוני קושחה.. 

כאשר מצב אבטחה פועל, הנתונים שלך מוצפנים באמצעות AES-256 עד שתזין את הסיסמה שלך. תוכלו ללמוד עוד על כך בתיאור ההצפנה שלנו. 

למרבה המזל, אתה יכול לכבות את מצב האבטחה אם אתה לא רוצה להזין תמיד את הסיסמה שלך. דרך ומעבר, Samsung T5 הוא ההגדרה של מרשים. זה קומפקטי וקל משקל, אבל אורז חלק מהביצועים הטובים ביותר שראינו. תוכלו ללמוד עוד על כך בסקירת Samsung T5 שלנו.

G-Drive G-Drive Mobile SSD

ה- SSD הנייד G-Drive הנייד הוא מעט גדול יותר ומעט מחוספס מאשר ה- Samsung T5. עם זאת, מדובר בביצועים דומים. מהירות הכתיבה הרציפה הייתה מעט איטית יותר, ואילו מהירות הקריאה האקראית הייתה מעט מהירה יותר, אך בסך הכל, הביצועים הם די זהים. 

g-drive-mobile-1

הגרלה ל- SSD של G-Drive Mobile היא איכות בנייה. זה דורג IP67 להגנת אבק ומים, ובקיצור, פירושו שהוא מוגן כמעט מכל דבר. ה- “6” הוא הדירוג הגבוה ביותר עבור אבק, כלומר הכונן יכול לבוא במגע מלא עם אבק מזיק – כמו נסורת ואבק מתכתי – ועדיין מתפקד בסדר. 

עם זאת, זה לא גבוה בסולם המים. תקן ה- IP עולה לשמונה עבור מים, כאשר ה- SSD של G-Drive Mobile זכה לציון “7”. אף על פי כן, דירוג זה אומר שאפשר לטבול אותו עד מטר של מים עד 30 דקות. אלא אם כן אתה מתכוון לזרוק את הכונן שלך לאוקיאנוס במשך שעה, אתה תהיה בסדר. 

הגנה נוספת זו מגיעה בתשלום נוסף. דגם ה- 1TB יקר יותר מ- 20 דולר מה- T5, או לשם השוואה ישירה יותר – 0,03 דולר יותר לגיגה-בייט. למרות שהעלות שווה את זה, ה- T5 מחוספס מספיק עבור רוב היישומים. 

אלא אם כן אתה רואה את עצמך זקוק להגנה נוספת של ה- SSD של G-Drive Mobile, אין הרבה סיבה לבחור אותו על פני ה- T5 מבחינת הביצועים. זהו כונן 1TB מעולה, בסך הכל, רק מעט קצר מ- T5 מבחינת עלות. עם זאת, אם אתה מעדיף את האסתטיקה הכללית של ה- SSD של G-Drive Mobile, זה לא כל כך יקר יותר.

סיבות אחרות שאנו אוהבים את ה- SSD הנייד G-Drive הנייד

ה- SSD הנייד של G-Drive אינו משתמש למעשה בכונן שפותח על ידי G-Technology. אם אינך מודע לכך, G-Technology נמצאת בבעלות Western Digital והיא נשמרת כפתרון האחסון היצירתי באופן דומה לזה ש- HGST מכוון לגיבוי ארגוני. Western Digitalo מחזיקה גם בסאנדיסק, וזה מה שיש ב- SSD הנייד של G-Drive. 

בעיקרון, אתה קונה SanDisk X600 M.2 SSD בתוך מארז USB 3.1 מחוספס. בהקשר זה, המחיר לא נורא. כונן 1TB X600 עומד על כ -130 דולר באמזון, כך ש -50 הדולר הנוספים לערך קונים את הנוחות של השימוש בכונן באופן חיצוני, כמו גם מארז קשוח לציפורניים..

בסך הכל, ה- SSD הנייד G-Drive הנייד הוא דיסק חיצוני מרשים עם מחיר להתאמה. למרות שמאפיינים בתכונות קלות, זה יכול לקחת פעימות ולשמור על מהירויות הראויות לרשימת הכונן הקשיח החיצונית המהירה ביותר שלנו בתהליך. תוכל ללמוד עוד על זה בסקירת ה- SSD הנייד G-Drive הנייד שלנו.

SanDisk Extreme Portable

SanDisk Extreme Portable אומר כל מה שצריך לדעת בשם. היא בנויה להיות קומפקטית ככל האפשר תוך שהיא מספקת מהירות מעולה ואיכות בנייה. למרבה המזל, זה עושה את כל הדברים האלה. הוא קל יותר, קטן ורזה יותר אפילו מה- Samsung T5 ואפילו כולל וו קטן לחיבורו לקרבינר. 

sandisk-extreme-mobile-2

יתר על כן, הוא יכול לפעול בתנאים די מטורפים. הכונן עובד בין 32 ל 95 מעלות צלזיוס (0 עד 32 מעלות צלזיוס), ומאפשר לבני השטח לעלות ל 158 מעלות פרנהייט (70 מעלות צלזיוס). בנוסף, הוא עמיד בפני זעזועים ורעידות, ומוגן מפני מים ואבק. 

עם זאת, הוא אינו מוגן כמו ה- SSD הנייד של G-Drive. הוא מדורג ב- IP55, כלומר הוא עדיין יכול לפעול לאחר מגע עם אבק מזיק, אך לא במגע ממושך. למים ניתן לרסס מכל עבר עם צינור בעל עוצמה גבוהה – עם זרבובית של לא יותר מ- 12.5 מ”מ, או בערך חצי סנטימטר – אך לא ניתן להעמיק במלואה. 

למרות שמוגן מעט פחות, ה- SanDisk Extreme Portable זול יותר מ- G-Drive Mobile SSD. דגם ה- 1TB הוא קצת יותר מ -150 דולר ומציג קרוב למחיר הטוב ביותר לגיגה-בייט מחוץ לטווח. אם אתה רוצה להשיג ערך מקסימלי, ל- 2TB יש מחיר טוב יותר לגיגה-בייט, אבל זה יעלה לך כמעט 300 $ כאשר הכל נאמר ונעשה.

סיבות אחרות שאנו אוהבים את SanDisk Extreme Portable

SanDisk Extreme Portable מציג ביצועים טובים יותר מכל HDD חיצוני שבדקנו – קרא את הסקירה הבסיסית של Toshiba Canvio כדוגמה אחת – אך לא כמו גם את Samsung T5 או GD Drive Mobile SSD.. 

מהירויות רצף היו בסביבות 20 מגהבייט לשנייה איטיות, כמו גם מהירויות אקראיות. עם זאת, אנו משווים את זה לטובים ביותר. המהירות של סאנדיסק מרשימה מאוד מעצמה. 

SanDisk לא נותנת לך את הכונן ומשאירה אותו להיות, אם כי. טעון מראש זה עותק של SanDisk SecureAccess. למרות שתוכנה מתוארכת, SecureAccess יאפשר לך להצפין את הנתונים בכונן באמצעות AES-128, להגן עליהם באמצעות סיסמה. אנו מעדיפים יותר את המערכת של סמסונג, אך המערך של SanDisk אינו רע בכלל. 

בין ה- SSD הנייד, T5 לניידים קיצוניים של G-Drive, יש מעט הבדל בכל הקשור לביצועים ותכונות. ההבדל הגדול ביותר הוא גורם הצורה, כך שאם אתה אוהב את המראה והגודל של SanDisk Extreme Portable, זה הכונן בשבילך. תוכלו לקרוא עוד על כך בסקירתנו SanDisk Extreme Portable.

אלמנטים דיגיטליים מערביים

האלמנטים הדיגיטליים המערביים עוסקים ביסודות האחסון. זה לא כונן קשיח מרשים או מהבהב, שמכיל חיצוניות מפלסטיק עם דיסק מסתובב בתוכו. במקום להיות במהירות המהירה ביותר או החיצונית המחוספסת ביותר, כונן האלמנטים עוסק באחסון הנתונים שלך בצורה הפשוטה ביותר האפשרית.

אלמנטים מערביים-דיגיטליים -1

זה מגיע גם עם מחיר שתואם, וזה טוב. החל מ- $ 50 בלבד לדגם ה- 1TB ומגיע ל 100 $ עבור ה- 4TB, Western Digital Elements הוא אחד מהכוננים הקשיחים החיצוניים הזולים ביותר בסביבה. זה הכי טוב ב- 1TB או 2TB, מכיוון שיכולות 3TB ו- 4TB מתאימות יותר לספר הספרים המערבי הדיגיטלי שלי. 

אבל אתה פשוט קונה את שטח האחסון. כפי שהשם מרמז, כונני האלמנטים עוסקים בעיקר ביסודות האחסון, כך שלא נכללים תוספות. ב- 1TB, אנחנו לא מאוכזבים מדי מהיעדר כלי גיבוי, אבל הגנת סיסמא תהיה נחמדה. עם זאת, Western Digital הופך כלי אבחון לזמין בחינם באתר האינטרנט שלו. 

אם אתם מחפשים כונן זול שיכול לספק יכולת רבה, האלמנטים הדיגיטליים המערביים הם בשבילכם. תצטרך להתייחס אליו בזהירות, בשונה מהאופציות שלמעלה, אך הכסף שאתה חוסך עשוי להיות שווה את זה. 

סיבות אחרות שאנחנו אוהבים את האלמנטים הדיגיטליים המערביים

באופן מהיר, האלמנטים הדיגיטליים המערביים מפוצצים על ידי האפשרויות שלמעלה, אבל זה לא רע לדיסק מסתובב לא יקר. הבדיקות שלנו הניבו מהירויות קריאה רציפיות של 131.3 מגהבייט / שניות, מהירויות הכתיבה הרצופות של 127.4 מגהבייט / שניות, קריאות אקראיות של 0.55 מגהבייט / שניות וכתובות אקראיות של 10.11 מגהבייט / שניות. 

באופנה דיגיטלית מערבית אמיתית, ישנו דגש כבד יותר על כתיבה אקראית מאשר קריאה. זה אומר שבפועל הכונן יתמודד כשורה בעת הקלטת נתונים חדשים לפלטות, אך יתקשה לחפש נתונים אלה לאורך הקו. זהו כונן ממוקד גיבוי, באופן כללי, אז קחו בחשבון אם אתם זקוקים לגישה מהירה לקבצים שלכם.

אפילו עם חסרונותיו, Western Digital Elements מרשים במחירו. זה לא מספק מהירויות שלפוחיות, אבל קצב ההעברה עדיין מקובל. בנוסף, אין לו איכות בנייה מחוספסת, אך אינך צריך לקחת את זה לטיול איתך. בסך הכל, מדובר בכונן יציב לזול. אתה יכול ללמוד עוד בסקירת Western Digital Elements שלנו.

Seagate Backup Plus נייד

ה- Seagate Backup Plus Portable הוא כמו גרסה מורחבת של האלמנטים הדיגיטליים המערביים. זה דומה בצורה ובתפקוד למכשיר Seagate Portable הרגיל, אך עם כמה שיפורים משמעותיים (קרא את הסקירה שלנו של Seagate Portable). כלומר העיצוב אטרקטיבי בהרבה, והוא מגיע עם קומץ כלים.

seagate-backup-plus-mobile-2

ראשית, בואו נדבר על עיצוב. ישנן גרסאות מרובות של ה- Backup Plus Portable, אך לצורך מדריך זה נדבר על ה- Slim ו- Ultra Touch, שהן הגרסאות היחידות המציעות דגם 1TB. גרסת ה- Slim היא מה שאתה מצפה. זוהי גרסת רזולוציה של הכונן הרגיל, המוצעת במגוון צבעים, כאשר לכל אחד מהם חלקי בד ארוגים. 

גרסת ה- Ultra Touch מעט יקרה יותר, אך היא כוללת תכונות המצדיקות את המחיר. בדרך כלל תצטרך להשתמש במחבר USB-A עם ה- Backup Plus Portable, אך גרסת ה- Ultra Touch כוללת מתאם USB-C. בנוסף, גרסת ה- Ultra Touch מגיעה עם הצפנת חומרה והגנה באמצעות סיסמה. 

זה לא אומר שהגרסה הרזה בטלה מתכונות. Seagate כוללת את Toolkit עם כל הכוננים שלה, כולל כל גרסה ניידת לגיבוי פלוס. בתוך ערכת הכלים תוכלו למצוא כלים לגיבוי ושיקוף של כוננים קיימים, וזה שימושי מאוד. יתר על כן, אתה יכול להגדיר לוח זמנים אוטומטי לגיבוי שלך כך שלא יאבדו נתונים.

סיבות אחרות שאנו אוהבים את Seagate Backup Plus Portable

למרות שהוא מרשים בתכונות ובאיכות הבנייה, ה- Backup Plus Portable אינו נהדר בכל מה שקשור למהירות. זה מראה להתמקד שונה מכוננים דיגיטליים של המערב, בערב החוצה את הקריאות והכותבים האקראיים. למרות שזה יוביל לביצועים מעט טובים יותר בתרחישים מסוימים, זה בסך הכל ביצועים גרועים יותר. 

עם זאת, ניתן להשתמש בו. במהלך הבדיקה שלנו, ציינו מהירויות קריאה רציפיות של 129.6 מגהבייט / שניות, כותבים רציפים של 136.9 מגהבייט / שניות, קריאות אקראיות של 1.31 מגהבייט / שניות וכותבים אקראיים של 1.31 מגהבייט / שניות. הביצוע האקראי הוא הנושא העיקרי. אף כי יותר מכונני אלמנטים, מהירות הכתיבה האקראית עשויה ליצור צוואר בקבוק. 

אף על פי כן, במחיר הזה, יהיה מעט פיתרון. ה- Seagate Backup Plus Portable הוא רק מעט יקר יותר מה- Western Digital Elements תוך כדי אריזת הרבה יותר תכונות. תוכל ללמוד עוד על הכונן בסקירה ניידת של Seagate Backup Plus. 

מחשבות אחרונות

מרבית הכוננים הקשיחים החיצוניים מוצעים בגרסת 1TB, אך אנו מאמינים כי חמש האפשרויות שלמעלה הן הטובות ביותר. למרות שיקר, סמסונג T5 מנגב את הרצפה מבחינת ביצועים, איכות בנייה ותכונות. האלמנטים הדיגיטליים המערביים ו- Seagate Backup Plus Portable הם גם כוננים יציבים, אך רק בהקשר של מחיר. 

מסיבות שונות יתכן שתזדקק לכונן אחר. אם אף אחת מהאפשרויות שלעיל לא עוררה עניין שלך, הקפד לקרוא את חוות הדעת האחרות שלנו על הכונן הקשיח. 

באיזה כונן קשיח חיצוני 1TB אתה משתמש? למה בחרת את זה? ספרו לנו בתגובות למטה. כמו תמיד, תודה שקראתם. 

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map