ביקורת הכספת של Zoho – עדכון 2020

סקירה של זוהו קמרון

Zoho Vault הוא מנהל סיסמאות נהדר לעסקים, אך מחמיץ את הסימן כשמדובר בקייטרינג לאנשים פרטיים. אמנם אנו מרגישים די בטוחים בהמלצה, אך אם אתה מתעצבן בקלות מתכנון ממשק תמוה, בדוק כמה מתחרים במקום. לפרטים, קרא את הסקירה המלאה של Zoho Vault.


zoho-vault-slider1

zoho-vault-slider2

zoho-vault-slider3

zoho-vault-slider4

zoho-vault-slider4

קודם

הבא

Zoho היא חברה המוקדשת לגרום לעסקים גדולים וקטנים לפעול בצורה חלקה. מתוכנת דלפק העזרה, ניתוחים ועד אפליקציות למסחר אלקטרוני, Zoho מציעה מעט מהכל. עם זאת, Zoho Vault הוא הכלי החשוב מכולם. בנוסף לשילוב האפליקציות הללו במקום אחד, Vault יושבת לצד מנהלי הסיסמאות הטובים ביותר שלנו. 

בסקירה זו של כספת הכספת, אנו נבחן לעומק את שומר הסיסמאות הממוקד בארגון. בנוסף לראות כיצד הוא מתפקד ברמה הטכנית, אנו נסביר לכם את מחשבותינו על התכונות שלו, תמחור, אבטחה, תמיכה ועוד, הכל לפני שנתן את פסק הדין. 

אם אתה מחפש לאבטח סיסמאות לחמישה משתמשים או יותר, Zoho Vault הוא חובה. הפונקציונליות שלו כמנהלת סיסמאות ממוקדת עסקית היא שאין דומה לה, גם אם הממשק פחות נגיש ממנהלי סיסמאות אישיות. יש גם תוכנית חינמית למשתמשים פרטיים, אם כי אנו ממליצים עליה לעיתים קרובות פחות ממנהלי סיסמאות חינמיים אחרים.

חוזק & חולשות

אלטרנטיבות לזוהו קמרון

תכונות

Zoho Vault לא מגיעה עם שירותי ההגנה מפני גניבות זהות של דשלאן או Abine Blur. במקום זאת, הכספת מתמקדת בתכונות הרלוונטיות לעסקים. מ- SSO ועד שילובים של צד שלישי ועד ניהול משתמשים, Zoho מעניק לבעלי השליטה הגרעינית שהם צריכים לניהול אבטחת העובדים שלהם..

שילובים וכניסה יחידה

Zoho היא חברה ממוקדת בעסקים, המציעה כלים כמו Zoho Notebook ו- Zoho Books. בגלל המיקוד הזה, ישנם המון שילובים עסקיים של צד שלישי. משתמשי ארגונים יכולים לשלב את הכספת שלהם ישירות עם Microsoft Active Directory, Azure, G Suite, Gmail, Dropbox, Box והרבה הרבה יותר (קרא את סקירת Dropbox וסקירת Box). 

שילובי Zoho-Vault

מנויים ארגוניים יכולים גם לנצל את SSO עבור יישומי ענן. רשימת האפליקציות הנתמכות ארוכה, כולל האינטגרציות המפורטות לעיל, בתוספת Slack, Salesforce ועוד. עם זאת, Zoho הופכת את ה- API לזמין באופן גלוי, כך שתוכל להוסיף כל אפליקציה למערכת ה- SSO שלך.  

שיתוף סיסמאות, סודות ותאים

שיתוף סיסמאות הוא אחת התכונות החשובות ביותר עבור Zoho Vault. אתה יכול לשתף רשומות בקלות עם כל חבר בעסק שלך עם בקרה מדויקת על מי יכול לגשת אל מה. עובדים יכולים גם לשלוח בקשה לכניסות, אם לקבל סיסמא מייד או בעתיד. 

כל זה מסתכם בהרשאות משתמשים, אותם נעסוק בעוד דקה. רשומות בכספת שלך ידועות כ”סודות “, ותוכלו להפיץ אותן בקלות. עם זאת, אם אתה נרשם לתכנית מקצועית, אתה יכול גם לשתף “תאים”. סודות ותאים הם רק קבצים ותיקיות, ולמרות שמות בלתי שגרתיים, הפרקטיות של מערכת זו עדיין חלה. 

תאי Zoho-Vault

בשילוב עם הרשאות משתמש, למנהל יש שליטה רבה על מי שרואה מה מבלי לשתף ידנית כל רשומה. במיוחד עבור עסקים גדולים יותר, עיבוד אצווה של “סודות” מצליח פלאים. לדוגמה, אם יש צוות שעובד על פרויקט מסוים, אתה יכול לקבץ את האישורים של הכלים הדרושים להם ל”תא “ולשתף אותו במהירות.

מדיניות ניהול משתמשים וסיסמאות

מה שמבדיל את Vault ממנהלי סיסמאות אישיות הוא ניהול המשתמשים שלה. לכל משתמש בחשבונך יש תפקיד מוגדר בכספת שלך, בעלות על רשומות מסוימות והרשאות לגישה לאחרים. 

החל מתפקידים, יש שלוש רמות גישה: משתמש, מנהל ומנהל מערכת. משתמשים יכולים לראות סיסמאות שבבעלותם וכל מה שמשותף איתם, בעוד שמנהלי מערכת יכולים לאשר בקשות שיתוף וליצור מדיניות סיסמאות. לבסוף, מנהלי-על שולטים בכספת, כך שהם יכולים לראות כל חשבון ולהזמין משתמשים חדשים. 

Zoho-Vault-user-הרשאות

למנהלי-על יש יתרון בכך שהיא גוברת על כל שיתוף או בעלות שצוינו בכספת. לדוגמה, אם עובד עוזב את העסק שלך, מנהל העל יכול לבטל את הגישה לכל הסיסמאות שלו המאוחסנות בכספת. מנהלי-על יכולים גם להעביר בעלות על רשומות.

מנהלים קבועים יכולים לקבוע מדיניות סיסמאות. אתה יכול להחיל כמה מדיניות שרק תרצה, לאכוף דברים כמו אורך סיסמא מינימלי, תווים מסוימים ומספר התווים הספציפיים. אתה יכול לשקף את המדיניות שלך גם באמצעות מחולל הסיסמאות של Zoho, מה שמקל על שמירת סיסמאות ארוכות וייחודיות בחשבונות שלך.

סקירה כללית של תכונות הכספת של Zoho

לוגו של זוהו קמרוןwww.zoho.com

החל מ- $ 090 לחודש לכל התוכניות

אבטחה

2FA

הצפנה
AES-256

ידע אפס

מפתחות 2FA

ניתוח אבטחה

סנכרון רב מכשירים

גיבוי והתאוששות

אפליקציות סלולריות

מחליף סיסמאות

מחולל סיסמאות

סיומת דפדפן

מילוי אוטומטי

טופס מילוי אוטומטי

ממשק המשתמש של הדפדפן

ממשק משתמש לשולחן העבודה

אימייל

צ’אט חי

מכשיר טלפון

מרכז עזרה

פורומים

תמיכה 24/7

יותר

תוכנית חופשית

תמחור

Zoho Vault הוא אחד ממנהלי הסיסמאות הזולים ביותר לעסקים. זהוה עם שלל פיצ’רים ותוכנית חופשית מרשימה, לאתחל. Zoho מציע מכה מוצקה לדולר שלך. עם זאת, גודל מינימלי של צוות עשוי להיות נושא לעסקים קטנים מאוד, וכמה מהתוכניות היקרות יותר מכילות תכונות קריטיות.

לפני שנכנס לעובי הקורה, בואו נדבר על התוכניות בכללותן. Zoho מציע ארבעה שכבות מיגון, שלוש מהן בתשלום. התוכניות בתשלום מתומחרות למשתמש בחודש ומחויבות אחת לחודש או לשנה (המחיר למעלה הוא אם מחויבים מדי שנה). התוכנית הרגילה תומכת בכל מספר משתמשים, אך תזדקק לחמישה לפחות עבור Professional ו- Enterprise. 

קשה להשוות בין Zoho Vault ישירות למנהלי סיסמאות אחרים בגלל המיקוד העסקי שלה. עם זאת, יש כמה נקודות השוואה. לדוגמה, 1Password מציע שני שכבות של ניהול סיסמאות עסקיות, כפי שאתה יכול לראות בסקירת 1Password שלנו. למרות ששני הרמות הראשונות של Vault זולים יותר, אך חסרים בו אפשרויות אחסון המסמכים והתוכניות המשפחתיות של 1Password. 

Zoho Vault קיבל הנהון במנהל הסיסמאות הטוב ביותר שלנו עבור מדריך עסקים קטנים, ולמרות שזו עדיין בחירה טובה, עדיף לצוותים גדולים מעט יותר. אפשרויות כמו 1Password יקרות יותר אך מספקות טוב יותר לצוותים קטנים (נניח חמישה עד 10 חברים). הכספת, לעומת זאת, ממוקדת הרבה יותר ביכולת לשתף סיסמאות ולנהל משתמשים. 

בהמשך למיקוד העסקי, Zoho מציע הצעות מחיר בהתאמה אישית והדגמות ידניות אם אתה רוצה לנסות את הכספת. למי שרוצה לטפל בדברים בכוחות עצמם, יש ניסיון בן 15 יום בחינם של Enterprise עם כל החשבונות החדשים (מוגבלת לחמישה משתמשים), ותוכל לבטל, לשדרג לאחור או לעדכן בכל עת. 

ללכת עם Zoho חינם

Zoho Vault Free היא תוכנית אישית בלבד, וזה מוזר בהתחשב בקיבוע שלה לעסקים עם שאר התחום. אתה מקבל את התכונות הסטנדרטיות, כולל אחסון ללא סיסמה ללא הגבלה, גישה לא מקוונת ואימות דו-גורמי. עם זאת, זה מיועד רק למשתמש יחיד ולשימוש אישי. 

עם זאת, אסור להוזיל את הכספת. זה יכול ללכת מטה אל כף רגל עם מנהל הסיסמאות החינמי הטוב ביותר שלנו LastPass (קרא את סקירת LastPass שלנו). ההבדל העיקרי בין Zoho Free למנהלי סיסמאות בחינם אחרים הוא סינכרון רב-מכשיר. שלא כמו שירות חינמי, כמו NordPass, Zoho Vault מסנכרן את הנתונים שלך בין מכשירים. 

ובכל זאת, זה הפיל כמה יתדות בהשוואה ל- LastPass בגלל הגישה הממוקדת העסקית שלה. אנו ממליצים לנסות את התוכנית בחינם, אך שימו לב שיש קומץ הגדרות שסביר להניח שלא תשתמשו בהן.

ידידותיות למשתמש

ההרשמה היא פשוטה עם אינטגרציות חברתיות והרבה כלים לאונפוד. עם זאת, חווינו סדרה של עמודים שבורים תוך ניסיון לנסות ולהקים אותם. למרבה המזל, טען מחדש של דף ההרשמה קומץ פעמים פתר את הבעיה. עם זאת, זה היה לאחר כעשר דקות של מועד סיום העמוד. ללא קשר אם אתה משתמש באינטגרציות החברתיות או לא, תצטרך להגדיר סיסמת אב חדשה. Zoho ממליצה ליצור סיסמה ארוכה אך בלתי נשכחת, מכיוון שהיא לא תשמור בשום מקום בשרתים של Zoho. אתה יכול להשתמש במשפט סיסמה במקום בסיסמה, שם אתה משלב מספר מילים עם תווים מיוחדים. 

אחסון סיסמאות בדפדפן שלך

כמו LastPass, Zoho Vault הוא מנהל סיסמאות מבוסס דפדפן. כל עוד למחשב שלך יש גישה לאינטרנט ודפדפן אינטרנט, אתה יכול לגשת לסיסמאות שלך. למרות שמיקוד דפדפן הוא בעיה עבור מנהלי סיסמאות אחרים, הכספת מאפשרת גישה לא מקוונת על פני שכבותיה. 

לחפור בלוח המחוונים יש הרבה מה לעיכול. מדוחות וביקורות וכלים וסיסמאות, הכספת צפופה בכרטיסיות ואפשרויות. כדי להתחיל, תצטרך להוסיף את “הסודות” שלך, באופן ידני דרך הדף “סודות” או על ידי ייבוא ​​ממנהל סיסמאות אחר. אתה יכול למצוא אפשרות זו בכרטיסייה “כלים”. 

zoho-vault-password-import

הוספת ידנית של סיסמאות עובדת קצת אחרת ממנהלי סיסמאות אחרים. במקום פשוט לתת לך כמה שדות למילוי, יש רשימה של אתרים נתמכים, לכל אחד מהם לוגו משלהם. אתה יכול, למרבה המזל, להוסיף אתרים שאינם נתמכים רשמית.

הוספת אתר מותאם אישית היא הדרך הטובה ביותר לבצע דברים ברוב המקרים. אתה מפספס את הסמל המפואר אך צובר קובץ מצורף לקובץ של עד 2MB, תגים ושדות מותאמים אישית. יתר על כן, תוכל לציין סמלי תצוגה משלך לשדות מותאמים אישית. יותר מהאתרים הנתמכים, ערכים מותאמים אישית מעניקים לך שליטה רבה בהרבה על “הסודות” שלך. 

zoho-vault-custom-secret

זהו העיצוב “הישן” של Zoho, כפי שהובהר בדוא”ל. יש ממשק חדש שנמצא בבטא, שנחזור אליו ברגע שהוא יתקרב למהדורה המלאה. לפי מה שאנחנו יכולים לספר, זה משפר רבים מסוגיות השימושיות באיטרציה הנוכחית. 

יצירת וסיסמה של לכידה באמצעות תוספי הדפדפן

לוח המחוונים של הכספת מיועד ממש למנהלים ומנהלי-על. מרבית העובדים יבלו את זמנם עם סיומת הדפדפן, הזמינה עבור Chrome ופיירפוקס. התוסף הוא גרסה מופשטת של ממשק הדפדפן, המציעה את “הסודות” שלך, “התאים” וקומץ ההגדרות.. 

אתה יכול להוסיף סיסמאות חדשות, וזוהו תאתר את האתר הזה באופן אוטומטי. בכל פעם שאתה מזין סיסמה חדשה, Zoho מזהה ושומר אותה אוטומטית איתך כבעלים באופן אוטומטי. 

zoho- כספת-לכידת סיסמא

ניתן גם ליצור סיסמאות באמצעות הגנרטור המובנה. בנוסף לכמה אפשרויות, באפשרותך ליצור סיסמה תחת מדיניות ספציפית. 

zoho-vault-password-policy

מנהל סיסמאות ממוקד עסקי

כאמור, הכספת צפופה באפשרויות, וזה נהדר עבור מנהלים אך רע למשתמשים כלליים. במיוחד בתוכנית החינמית, ישנן יותר מדי הגדרות וכרטיסיות לא רלוונטיות. חשוב להצביע על החסרונות של משתמש אישי בגלל התוכנית החינמית של Vault. למען האמת, ברור שמשתמשים אישיים לא חשבו כשמתוכנן הממשק. 

הגדרות Zoho-Vault

זה לא דבר רע מטבעו – זהה קמרון לא קשה לשימוש – אבל זה משרת מטרה לעסקים ולא לאנשים פרטיים. אם אתה מתפתה לתוכנית החינמית הנדיבה כמשתמש אישי, סביר להניח שאתה מצפה בכספת בכמה מקומות. לשימוש אישי אנו ממליצים על השירותים החינמיים עם RoboForm ו- Sticky Password, אך ורק על בסיס שימושיות. 

אבטחה

עם דגש חזק ביישומים ארגוניים, מפתיע מעט כי Zoho מציע תיעוד אבטחה נרחב. למרות רתימת ארכיטקטורת אבטחה דומה למנהלי סיסמאות אחרים, בכספת יש דגש חזק יותר על אבטחה כשאתה משתף סיסמאות. 

בלי קשר, הכל מתחיל עם סיסמת המאסטר שלך. ביטוי סיסמה זה ידוע על ידך בלבד. לזוהו ידע אפס במשפט הסיסמה בו אתה משתמש, במקום זאת לאמת את חשבונך באמצעות פונקציית נגזרת מפתח ומלח (PBKDF2 עם HMAC-SHA512, כדי להיות ספציפיים). הקפד לקרוא את תיאור ההצפנה שלנו אם זה יעבור לך. 

ביטוי הסיסמה שלך משמש גם ליצירת מפתח הצפנת מפתח (KEK). מפתח זה הוא שמצפין את הנתונים שלך עם AES-256, שהוא אחד האלגוריתמים החזקים שסביב. עם זאת, היא עדיין חזקה רק כמו סיסמת המאסטר שלך. למרבה המזל Zoho מספק הערכת סיסמא בזמן אמת בזמן שאתה יוצר את חשבונך. 

אירוח-הוכחה מארח ושיתוף מאובטח

כעת לאחר שמטפלים באימות, הגיע הזמן להתמודד עם הנתונים שלך. כאמור הכספת שלך מוצפנת באמצעות AES-256. עם זאת, זה קורה בצד הלקוח של הדברים. לזוהו יש מודל אירוח מוגן מארח, כלומר היא אף פעם לא רואה אף אחד מהנתונים המפענחים שלך. במקום זאת, ההצפנה מטופלת בדפדפן שלך. 

בנוסף להוסיף שכבה של פרטיות לנתונים שלך, גם אירוח מוגן מארח מאובטח יותר. על ידי הצפנה מצד הלקוח, Zoho מאפשרת לתוקף להתפשר אי פעם על נתוני טקסט פשוט. יש להצפין את הנתונים שלך לפני שהם נשלחים אי פעם. 

Zoho שומרת על תקני אבטחה נוקשים בכל הקשור לשיתוף. לכל משתמש בכספת שלך צמד מפתחות ציבורי / פרטי RSA. בנוסף, הכספת מייצרת כמה מפתחות נוספים על סמך ביטוי הסיסמה של המנהל ומפתח הציבור. 

לאחר שיתוף של פריט, הכספת בודקת את המפתח הפרטי המוצפן של המשתמש ואת מפתח הארגון, המאפשר לפענח את הסיסמה המוצפנת.. 

מה לעשות אם תשכח את סיסמת האב שלך

Zoho מציעה אפשרות לאפס את סיסמת המאסטר שלך למקרה ששכחת אותה, דבר שלא זוכה לרוב מנהלי הסיסמאות. אם המנהל ישכח אי פעם את סיסמת האב, הוא יכול לבקש קובץ HTML מוצפן של כל הנתונים בחשבונם. עם זאת, כל הסיסמאות של הארגון יאבדו בתהליך. 

תמיכה

Zoho מציעה משאבי תמיכה רבים כדי להבטיח שאתה בדרך הנכונה. זה מתחיל בכתובת דוא”ל, שנמצאת תחת פיקוח מסביב לשעון. ישנם גם קווי שירות של לקוחות ללקוחות ארה”ב, בריטניה, הודו ואוסטרליה, אם כי ראוי לציין שלקוחות משלמים יקבלו תמיכה עדיפה. 

אבל אתה יכול לחסוך לעצמך את הטרחה של לדבר עם מישהו. במראה לוח המחוונים, Zoho מציע תיעוד נרחב עבור הכספת. במקום בסיס ידע מסורתי, Zoho מציע רשימה של מדריכי PDF, המכסים את הכל, החל משיטות עבודה מומלצות וכלה בתפקידי מנהלים. בגלל גישה זו, קל לחלק את המדריכים לצוות שלך כדי שיוכלו להגיע למהירות. 

מעבר למדריכים, Zoho מציעה הדגמת וידאו והדגמה מעשית של Vault עם מומחה. הדגמות אלה לא מכסות רק את היסודות של Vault, אלא גם את הפונקציונליות המתקדמת שלה. עבור מומחי IT או בעלי עסקים, בקשת הדגמה תציע את מלוא הפונקציונליות של הכספת. 

יש עוד יותר את מבנה שירות הלקוחות, משאלות נפוצות ועד סמינרים מקוונים לפורום קהילתי. מספר אפשרויות התמיכה הוא מדהים ביחס לרוב מנהלי הסיסמאות. במקום למיקור חוץ של תמיכה או לכתוב מאמרים כלליים על בסיס ידע שאינו מועיל, Zoho מציעה תמיכה מקיפה ודיבורית על מנת להבטיח שחוויית הכספת שלך תהיה הטובה ביותר שהיא יכולה להיות. 

פסק הדין

לעסקים גדולים כקטנים, Zoho Vault היא המלצתנו. למרות שהתכונות לא מרשימות במיוחד עבור משתמשים בודדים, צוותים יכולים לנצל את האינטגרציות החזקות של Vault, אפשרויות שיתוף מתקדמות ובקרי ניהול עדינים של משתמשים. עבור השוק אליו הוא מכוון, Vault מנצחת בכל חשבון. 

מה אתם חושבים על Zoho Vault? האם אתה מתכוון להירשם לניסיון חינם? נודיע בתגובות למטה וכמו תמיד תודה שקראתם. 

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map