סקירת RoboForm – עודכנה 2020

סקירה של

RoboForm הוא מנהל סיסמאות זול המציג המון אפשרויות לאנשים שרוצים לצבוט אותם. עם זאת, הממשק אינו מתאים לכולם, כפי שתוכלו לקרוא בסקירת RoboForm המלאה שלנו.


עורך roboform-column

עורך roboform

roboform-search

רובו פורם-מרכז אבטחה

הגדרות roboform

קודם

הבא

RoboForm נשאלת ללא הרף אחר מדריך ניהול הסיסמאות הטוב ביותר שלנו, ומציע מחיר נמוך ותכונות שמעולם לא ראינו. עם זאת, יש לזה כמה בעיות בשימושיות. אם אתה מוכן להסתכל על פני הממשק המתוארך במקצת, תמצא את אחד ממנהלי הסיסמאות הגמישים ביותר. 

בסקירת RoboForm זו אנו הולכים לצלול עמוק לשירות לאחר שרכשנו רישיון. החל מהכניסה של RoboForm ועד לייבוא ​​הסיסמאות שלנו, אנו נסקור את החוויה שלנו עם השימושיות שלה, התכונות, האבטחה ועוד, הכל לפני שנתן את פסק הדין שלנו.. 

לתשובה הקצרה, RoboForm היא אחת האפשרויות הטובות יותר שקיימות שם. האבטחה והתכונות הן שתי הנקודות החזקות שלו, אם כי ממשק המשתמש לא יהיה כוס התה של כולם. למרבה המזל, אינך צריך לקחת את דברנו על כך. עם תוכנית חופשית נדיבה ומדיניות החזר של 30 יום, אין שום סיבה לא לתת לרובורם צילום. 

חוזק & חולשות

חלופות עבור RoboForm

מאפיינים

ל- RoboForm יש הרבה תכונות, אם כי רבות מהן אינן ניכרות בהתחלה. משתמשי כוח יכולים לרתום את ההגדרות הרבות של RoboForm, המציעות חוויה גמישה במיוחד. כל עוד אתה מוכן לעבור את הבעיה בהגדרת האפליקציה לטעמך, RoboForm הוא אחד ממנהלי הסיסמאות הצפופים ביותר בסביבה. 

ישנן שתי תכונות במיוחד המדגישות רעיון זה בבירור. הראשון הוא חיפוש. אתה יכול להתאים אישית את האופן שבו RoboForm מגיב לביטויים שאתה מזין בשדה החיפוש. בעת מיפוי למקשי פונקציה, תוכלו להפעיל חיפוש באופן אוטומטי ממנוע החיפוש שבחרתם באמצעות הביטוי שהזנתם. 

roboform-search

גם התערבבות בין אפליקציות לא נגמרת. RoboForm תומך במילוי אוטומטי ליישומי Windows, אפילו בתכנית החינמית. ראוי לציין שהמילוי האוטומטי מיועד במיוחד לאפליקציות של Windows, ולא רק לאפליקציות הפועלות במערכת Windows. 

סיום התכונות הסטנדרטיות הוא גישה לא מקוונת. בניגוד למנהל הסיסמאות של סטגנוס, שמאלץ אותך להישאר במצב לא מקוון, RoboForm נותן לך את האפשרות. למרות שההצפנה מתרחשת באופן מקומי ולא משנה איזו בחירה תבחרו, תוכלו להחליט אם הכספת המוצפנת שלכם מסתנכרנת עם שרתי RoboForm או נשארת מקומית.

תכונות חדשות ב- RoboForm 8

הגרסה העדכנית ביותר של RoboForm הוסיפה קומץ תכונות חדשות, ושדרגה את רשימת התכונות של RoboForm 7 לתוכנית החינמית. יש הרבה שינויים קטנים, הן לממשק המשתמש והן לשימושיות הכללית. עם זאת, גרסה 8 מביאה עמה שלל תכונות נוספות. 

התכונה החדשה החשובה ביותר היא שיתוף מאובטח. מנויים לתוכנית Everywhere יכולים לשתף רשומות בודדות ותיקיות שלמות, והכל באמצעות חיבור מוצפן. 

תוכל גם לציין מקבלי גישה לחירום, שיכולים לגשת לחשבונך במקרה בו אתה נעול. עבור שתי התכונות, הנמען זקוק רק לחשבון RoboForm בחינם. 

התכונה החדשה המועדפת עלינו היא מרכז האבטחה, המספק ביקורת סיסמאות לכל החשבונות שלך. באפליקציית שולחן העבודה, RoboForm ייתן לך ציון אבטחה כולל על סמך האישורים ששמרת. בנוסף, מרכז האבטחה מראה בן כמה הסיסמאות שלך ואם יש לך סיסמאות בהן נעשה שימוש חוזר. 

רובו פורם-מרכז אבטחה

סקירה כללית של תכונות RoboFrom

לוגו RoboFormwww.roboform.com

החל מ- 199 דולר לחודש לכל התוכניות

אבטחה

2FA

הצפנה
AES-256

ידע אפס

מפתחות 2FA

ניתוח אבטחה

סנכרון רב מכשירים

גיבוי והתאוששות

אפליקציות סלולריות

מחליף סיסמאות

מחולל סיסמאות

סיומת דפדפן

מילוי אוטומטי

טופס מילוי אוטומטי

ממשק המשתמש של הדפדפן

ממשק משתמש לשולחן העבודה

אימייל

צ’אט חי

טלפון

מרכז עזרה

פורומים

תמיכה 24/7

יותר

תוכנית חופשית

תמחור

RoboForm הוא אחד ממנהל הסיסמאות הזול ביותר בסביבה, ומציע עסקאות מצוינות ליחידים ומשפחות כאחד. אולם המוקד של RoboForm הוא בקנה מידה קטן. למרות שקיימת תוכנית עסקית, המחיר מסתכם במהירות והוא מספק מעט בדרך לשילובים של צד שלישי. 

בתור הערה כללית, RoboForm מציעה מנויים לשנה, שלוש וחמש שנים, לא משנה באיזו תוכנית תבחר. אבל יש הנחות ככל שאתה הולך. לדוגמה, רכישה של חמש שנים מתוכנית Everywhere מציעה הנחה של 16 אחוזים, תוך התערערות למעט יותר מ 1.50 $ לחודש. 

המחיר בטבלה למעלה הוא אם אתה רוכש שנה, אבל גם אז, RoboForm זול. תוכנית בכל מקום עולה רק בושה של $ 2 לחודש, ומיישמת את התעריף החודשי של $ 5 של דשלאן (קרא את סקירת דשליין שלנו). 

התוכנית המשפחתית מציעה גם ערך מצוין, עם חמישה רישיונות לכל מקום בפחות מ- $ 4 לחודש (זה אפילו יותר זול מ- 1Password). לאמיתו של דבר, התוכנית המשפחתית קיבלה הנהון במנהל הסיסמאות הטוב ביותר שלנו למדריך משפחות.

ניתוק RoboForm בחינם

RoboForm Free הוא ילד הכוכבים עבור מרבית המשתמשים, מכיוון שהוא מציע אחסון סיסמאות ללא הגבלה, תמיכה מרובת פלטפורמות ומרכז האבטחה של RoboForm בחינם. עם זאת, לקח מושב אחורי ל- LastPass במדריך הטוב ביותר שלנו לניהול סיסמאות. התוכנית החינמית של RoboForm חסרה לצערנו סינכרון רב-מכשיר. ובכל זאת, כדאי להסתכל. RoboForm אינו מגביל את הרשומות שלך בסופו של דבר של דברים, שלא כמו, נאמר, מפתח אמיתי, עליו תוכלו ללמוד בסקירת True Key שלנו. יתר על כן, הוא תומך ב- Android וב- iOS, מה שהופך אותו לבחירה נהדרת להגנה על סיסמאות במכשיר הנייד שלך. תוכל ללמוד עוד על זה במנהל הסיסמאות הטוב ביותר שלנו עבור מדריך iOS.

טובות ב RoboForm בכל מקום

למרות שהתוכנית החינמית אטרקטיבית, RoboForm כוללת כמה תוספות במנוי התשלום שלה לכל מקום. התוספת החשובה ביותר היא סינכרון רב-מכשיר. באמצעות שרתי RoboForm אתה יכול לגשת לכספת המוצפנת שלך בכל מכשיר, כל עוד אתה זוכר את סיסמת הראשי שלך. הסנכרון משמש גם לגיבוי הכספת המוצפנת שלך. 

ישנם שיפורים באיכות החיים שנמצאים גם בהם, והבולט בהם הוא גישה לאינטרנט. במקום שתצטרכו להשתמש בתוסף Chrome, תוכלו להתחבר ולגשת לחשבון RoboForm מכל דפדפן אינטרנט. תוכנית Everywhere תומכת גם באימות דו-גורמי, ומוסיפה שכבת אבטחה לגישה מקוונת.

למרות הצעת תוכנית בחינם, לרובורפור יש גם מדיניות החזר של 30 יום לתוכנית Everywhere. כל עוד אתה מבטל תוך 30 הימים הראשונים, כל המינוי שלך יוחזר, לא משנה באיזה משך תקנה. עם זאת, התוכנית החינמית משמשת במקום כל ניסיון חינם של RoboForm בכל מקום. 

ידידותיות למשתמש

RoboForm מציג תהליך הגדרה פשוט וטונות של גמישות, מכניס אותו לליגה משל עצמו לעומת אפליקציות אחרות לניהול סיסמאות. עם זאת, אפשרויות אלה לפעמים מתרחשות מחוויית המשתמש הכוללת. למרות שאינם קשים לשימוש, RoboForm נאבק בהצגת קמרונות סיסמאות גדולים באופן קל לעיכול.

התקנת Roboform 8

אם אתה מתמודד עם תוכנית חינמית, או לפחות מנסה תוכנית אחת, יש מעט מהומה בהקמתה. מדף הבית, כל שעליך לעשות הוא ללחוץ על “קבל את RoboForm.” אין דף הרשמה או אישורים מעצבנים שיש להתמודד איתם. במקום זאת, ההורדה האחרונה של מערכת ההפעלה שלך מתחילה מייד. 

roboform-דף הבית

המתקין מעורב יותר, אבל בצורה טובה. בנוסף להגדרת היישום המקומי, המתקין יאפשר גם את הסיומת לבחירתכם ב- Internet Explorer, Edge, Chrome, Firefox ואופרה. אתה יכול גם לבחור למלא את RoboForm ולשמור שדות מיישומי Windows.  

תוכל למצוא אפשרויות התאמה אישית נוספות בהן אתה שומר את פרטי הכניסה שלך, אשר אינם מוענקים על ידי מרבית מנהלי הסיסמאות. בהשוואה לכלים אחרים, ההגדרות המתקדמות הללו נראות כה פשוטות, אם כי לעיתים רחוקות אנו רואים אותן. מאפשר לך לשנות אותם במהלך ההתקנה גורם לתהליך התחלתך להרגיש הרבה יותר נוזלי. 

עורך RoboForm

עורך RoboForm הוא הרכזת המקומית בה תשתמש לניהול הסיסמאות שלך. עם זאת, לתוכנית יש כמה בעיות. אף על פי שאינה מטבעו מתוארכת מבחינה אסתטית, השימושיות חלשה. RoboForm משתמש בהיררכיית תיקיות של Windows שמציגה את הכניסות שלך בצורה לא נעימה. 

עורך roboform

אתה יכול לארגן לפי תיקיה, אבל אם אתה מייבא מדפדפן, הכל מוזרק לדף בודד. למרות שעורך RoboForm נופל שטוח בהשוואה למנהלי סיסמאות אחרים מבחינת שמישות, הוא מצטיין באפשרויות. 

המראה אינו המשותף היחיד של RoboForm עם סייר Windows. RoboForm יכול גם לעשות דברים כמו לנהל חלונות מרובים של העורך בבת אחת, וזה דבר שמנהלי סיסמאות אחרים אינם יכולים לעשות. אתה יכול אפילו להתאים אישית אילו שדות מופיעים בתצוגה הראשית, ומאפשר לך לנקות חלק מהבלאגן שנמצא שם כברירת מחדל.. 

עורך roboform-column

חפירה בהגדרות מגלה אפשרויות רבות אף יותר. RoboForm מעניק לך שליטה גרעינית על כמעט כל דבר. בנוסף להתאמה אישית של אופן הפעולה של מילוי אוטומטי ושמירה אוטומטית, באפשרותך לתכנת קיצורי מקשים ואפילו להתאים אישית פעולות ברשימת החיפוש בתפריט ההגדרות. כל אפליקציה אחרת לניהול סיסמאות אינה ניתנת להתאמה לרמה זו של התאמה אישית. 

הגדרות roboform

באמצעות RoboForm עבור Chrome

התוסף של RoboForm Chrome הוא קצת בלגן. על פני השטח, זה בסדר, הצגת כמה קטגוריות, כמה אפשרויות ומרכז האבטחה. עם זאת, פתיחת רשימת הסיסמאות שלך מראה לך ממש את הכל, ומרחיבה את הגודל הצנוע של התוסף כדי למלא את כל חלון הדפדפן שלך. 

roboform-chrome-extension

בקיצור, אל תצפו לארגן את הרשומות שלכם באפליקציית Chrome. זה באמת שם למילוי אוטומטי, לסנכרון ויצירת סיסמאות. מחולל הסיסמאות הוא כלי מעניין, פותח חלון שני עם הסיסמה החדשה שלך ומאפשר לך לגרור ולשחרר אותה. 

גנרטור roboform-password

בין תוסף Chrome לאפליקציית Windows, RoboForm מעט טלטול. מתוארך בחלקים אך מודרני באחרים, RoboForm מצטיין עם אפשרויות והתאמה אישית, אם כי זה לא תמיד מציג מידע בצורה הטובה ביותר. זו לא חווית המשתמש הגרועה ביותר שהייתה לנו – קרא את סקירת LogMeOnce שלנו לשם כך – אבל זה רחוק מהטוב ביותר.

אבטחה

RoboForm, למרבה המזל, מציע נייר לבן אבטחה המפרט את כל החלקים המורכבים במבנה האבטחה שלו. הכל כמו שצריך, כאשר RoboForm משתמש AES-256 להצפנה סימטרית על כל הכספת (קרא עוד תיאור ההצפנה שלנו). 

במקום להצפין קבצים בנפרד, כמו שקובעות תוכנת הצפנה, כל הכספת שלך נעולה מאחורי מפתח AES-256 בודד. מפתח זה נוצר מהסיסמה הראשית שלך, אשר RoboForm דורשת להיות לפחות שמונה תווים עם לפחות ארבעה תווים לא מספריים. 

עם זאת, RoboForm מעולם לא רואה את סיסמת האב הזו. במקום זאת, המפתח שלך נוצר באמצעות PBKDF2 עם פונקציית ה- Hash של SHA-256 ומלח של 32 בתים. תוצאה זו משמשת לאימות חשבונך. 

אם זה גברירי בשבילך, בוא נשבר את זה. חשיש הוא אלגוריתם חד כיווני שאינו ניתן לפענוח. RoboForm למעשה רואה חבילה של תווים אקראיים, המותאמת למסד נתונים כדי לאמת את חשבונך. אף אחד מלבד עצמך לעולם לא נראה את סיסמת המאסטר שלך.

האם RoboForm נפרץ?

לא, RoboForm לא נפרץ, וזה נשימה של אוויר צח לעומת מתחרותיה Abine Blur ו- LastPass (קרא את סקירת ה- Blur שלנו). במקום להסתתר מהשאלה, RoboForm פונה אליה בגלוי. אתה יכול למצוא תשובה למה שקורה אם RoboForm נפרץ ישירות בדף האבטחה שלו, כמו גם בראיון עם סמנכ”ל השיווק של RoboForm בשנת 2011. 

הרבה השתנה בתשע השנים שחלפו מאז אותו ראיון, אך אחד ממושגי הליבה נותר על כנו. אף כי RoboForm מציעה סנכרון רב-מכשיר – המאפשר לך לשלוף מידע מהענן של RoboForm – זה לא נדרש. בדומה לסיסמא הדביקה, RoboForm מציע גישה לא מקוונת לסיסמאות שלך. 

מכיוון שהכל מוצפן מקומי, אתה עדיין מוגן. עם זאת, תהליך שליחת מסד הנתונים המוצפן שלך לשרת מסתיים, וזה האיום הגדול ביותר עבור מנהלי הסיסמאות.

תמיכה

RoboForm מציעה תמיכה בחינם מסביב לשעון, ומענה לבקשות ללא קשר לשעות הימים, אם כי מנויים בכל מקום מקבלים עדיפות על פני חינם בחינם בכל מה שקשור לדוא”ל. לחברים המשלמים יש גישה לתמיכה בצ’אט, אך לרוע המזל היא מוגבלת ליום שני עד שישי בשעות הפעילות. 

למרבה המזל תוכלו למצוא הרבה תשובות בבסיס הידע. כמו האפליקציה המקומית, בסיס הידע הוא תקלה של אלמנטים טובים ורעים. הפנים אטרקטיביות, כאשר RoboForm מתווה מאמרים לחלקים שניתן לעיכול בקלות. לחיצה על החלק פשוט מציגה רשימת נושאים. 

בסיס ידע רובו פורום

באופן דומה, מדריך למשתמש, המכסה את כל מה שקשור ליישום, מושלך על עמוד בודד. משאבי עזרה עצמית אלה טובים ומספקים שפע של פרטים ותמונות מסך. עם זאת, כמו הכלים האחרים של RoboForm, המצגת יכולה להיות טובה יותר.

פסק הדין

RoboForm Everywhere הוא מנוי כדאי, גם אם הגרסה החינמית אטרקטיבית יותר במבט ראשון. עבור פחות מהמתחרים, RoboForm מעניק תכונות-עד-אצבע על תכונות, למרות שהממשק יכול להשתמש בציוד מסוים. מעבר למראה המתוארך, RoboForm מרשים עם כמה כלים ייחודיים והתאמה אינסופית. 

מה אתם חושבים על RoboForm? האם אתה הולך לקחת את התוכנית בחינם לסיבוב? תן לנו לדעת איך זה הולך בתגובות למטה וכמו תמיד תודה על הקריאה.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map