סקירת טשטוש – עדכון 2020

סקירת טשטוש

טשטוש הוא מנהל סיסמאות קל לשימוש המעניק תגמולים לבעלי מנטליות להגדיר את זה ולשכוח אותו. העיצוב העצם היחפות שלו מתפקד ברקע, אך אינו מציע גמישות רבה אחרת. תוכלו לקרוא עליו יותר בסקירת הטשטוש המלאה שלנו.


slur-slider1

slur-slider2

slur-slider3

טשטוש- slider4

לטשטש-מחוון5

קודם

הבא

טשטוש Abine הוא מנהל סיסמאות שמשתלם מאוד ומציע תכונות פרטיות ייחודיות ותכנית חופשית נדיבה. עם זאת, לא חסרים את הקוצצים בכדי להגיע לרשימת מנהלי הסיסמאות הטובה ביותר שלנו. מממשק מפורק ועד הפרת נתונים שהתרחשה מתישהו בשנת 2018, לטשטוש יש כמה בעיות גדולות מכדי להתעלם ממנה. 

בסקירת הטשטוש הזו, אנו הולכים לספר את החוויה שלנו, עכשיו אחרי שלקחנו את האפליקציה לסיבוב. לאחר שנרשמת באופן מקוון, כמו כל לקוח משלם, השקנו גלישה בסתר כדי לשפוט את השירות מקרוב ואישי. באמצעות סקירה זו אנו ניגע בחוויות שלנו בשימושיות, אבטחה ותכונות, הכל לפני שנתן את פסק הדין שלנו. 

כחברה המתמקדת בפרטיות, ומציעה כלים כמו DeleteMe, נראה כי כוונותיו של Abine הן במקום הנכון. עם זאת, להוצאה לפועל של טשטוש יש כמה בעיות. למרות שאנו אוהבים את התכונות של האפליקציה, ההקשר המקיף את התכונות הללו מציב לעיתים קרובות יותר טרחה ממה שהיא שווה. זה לא לדבר על תג המחיר המטורף לחלוטין.

חוזק & חולשות

אלטרנטיבות לטשטוש

תכונות

טשטוש הוא יותר מסתם מנהל סיסמאות מקוון, והוא מציע מגוון של כלי פרטיות הראויים לשמו של אבין. למרות DeleteMe – כלי הניקוי המקוון של Abine – אינו מצורף עם טשטוש, מספר תכונות פרטיות אחרות הן. ללא תשלום נוסף, אתה יכול להגן על כרטיסי האשראי שלך ולחסום מעקב אחר אתרים. 

ישנם שלושה היבטים המרכיבים את מערך הפיצ’רים של Blur, הראשון שבהם הוא ניהול סיסמאות. לטשטוש אין שום דבר מיוחד שקורה בכל הנוגע לזה. אתה יכול לאחסן סיסמאות, כתובות, כרטיסי אשראי וזהויות, אך שום דבר אחר.

בנוסף לדלג על מאפייני אחסון הערות ושיתוף בעבר, לטשטוש אין כל ניתוח של חשבונות (אם כי כדאי לציין שתוכל להוסיף הערות לחשבונות מסוימים). אתה יכול להציג את הסיסמאות שלך בשימוש חוזר מדף החשבונות, אך לא נותנים לך דירוג אבטחה כולל כמו שאתה נמצא עם Dashlane או LastPass.. 

טשטוש-סיסמא-דף

מיסוך טלפון וכרטיסים

אחת התכונות הגדולות ביותר המייחדת את טשטוש מכלים אחרים לניהול סיסמאות היא פונקציונליות המיסוך שלה. אתה יכול להסתיר כתובות דוא”ל, מספרי טלפון ואפילו כרטיסי אשראי מאחורי קיר מזויף, לסלק מידע מזויף שמפנה למיקום אמיתי. לדוגמה, דוא”ל עם רעול פנים עשוי להיראות כמו [מוגן בדוא”ל]