סקירת מנהל הסיסמאות של קספרסקי – עדכון 2020

סקירת מנהל הסיסמאות של קספרסקי

קספרסקי הוא שם מבוסס בתחום האבטחה של עשה זאת בעצמך, ומנהל הסיסמאות של קספרסקי מקיים מוניטין של החברה. זה קל לשימוש, יש בו הרבה תכונות והוא גם די זול. עם זאת, זה קצת קצר באזורים מסוימים שאתה יכול לקרוא עליהם הכל בסקירה זו.


kaspersky-password-manager-slider1

kaspersky-password-manager-slider2

kaspersky-password-manager-slider3

kaspersky-password-manager-slider4

kaspersky-password-manager-slider5

קודם

הבא

קספרסקי, חברת האנטי-וירוס הפופולרית מתמיד, החלה להרחיב את מערך שירותי אבטחת הרשת שלה. מנהל הסיסמאות – המוצע א-לה-קארט ועם חבילת ה- Total Security של קספרסקי – מספק אחסון סיסמאות ללא הגבלה, סנכרון רב-מכשיר ומילוי אוטומטי במחיר נמוך. בסקירה זו של מנהל הסיסמאות של קספרסקי, אנו נבדוק אם יש בכדי לדרוש את מנהלי הסיסמאות הטובים ביותר.. 

התחזית היא מלאת תקווה, שכן המוצר העיקרי של קספרסקי נמנה עם תוכנת האנטי-וירוס הטובה ביותר, כפי שתוכלו לראות בסקירת אנטי-וירוס של קספרסקי. עם זאת, ראינו מנהלי סיסמאות עם חבילות אנטי-וירוס אחרות שנמצאות שטוחות, כלומר אלה של F-Secure ו- McAfee. 

קספרסקי בהחלט עולה על האפשרויות הללו, אם כי זה עדיין נופל בהשוואה למנהלי סיסמאות מבוססים יותר. לניהול בסיסמאות בסיסמאות, אתה יכול לעשות הרבה יותר גרוע, במיוחד עם כמה קספרסקי לא יקר. עם זאת, אם אתם מחפשים חוויה חזקה יותר, עדיף לחפש במקום אחר. 

חוזק & חולשות

חלופות עבור מנהל הסיסמאות של קספרסקי

מאפיינים

ל- Kaspersky יותר תכונות ממה שציפינו בתחילה, אם כי הרשימה עדיין קצרה יותר ממנהלי סיסמאות אחרים. ללא אימות של שני גורמים וסוגי כניסה מוגבלים, קספרסקי לא מתייצבת בראש הכלבים. עם זאת, יש כמה תכונות ייחודיות המבטאות אותו מעל מנהלי סיסמאות אחרים המצורפים לאנטי-וירוס. 

החל ממה שאתה יכול לאחסן, קספרסקי חורגת מ- NordPass, ומציעה מקום להתחברות מקוונות, כניסות לאפליקציות, כרטיסי אשראי, כתובות ופתקים. חשבונך מגיע גם עם כמות מוגבלת של אחסון מסמכים מוצפן. עם זאת, מי שמחפש לאחסן כמות גדולה של נתונים עדיין צריך לשקול שירות אחסון בענן כמו Sync.com (קרא את סקירת Sync.com שלנו). 

באשר לתכונות בפועל, ישנם כמה דברים חמודים שמנהל הסיסמאות יכול לעשות, אך דבר שלא ראינו קודם. לדוגמה, אתה יכול להשתמש בתצלום של מסמך כדי למצוא אותו במהירות בכספת שלך ולסרוק פרטי כרטיס אשראי מתמונה. בפועל, התכונות הללו בסדר, אם כי לא התרשמנו יותר מדי להשתמש בהן. 

בדיקת סיסמא של קספרסקי

בדומה ל- 1Password, קספרסקי משתלב עם haveibeenpwned.com, שהוא מסד נתונים מלא סיסמאות וחשבונות נפגעים. בניגוד למרכזי אבטחה שראינו עם מנהלי סיסמאות אחרים, עם זאת, קספרסקי לא נותנת לך ציון אבטחה. במקום זאת, זה רק מאפשר לך לדעת אם אחת מהסיסמאות שלך מופיעה על כך שהן הוצגו. 

kaspersky-check-check

אמנם לא חזק כמו בדיקות אבטחה מכלים אחרים, אך ההצעה של קספרסקי עובדת. באמצעות הסיסמה המאובטחת אי פעם “12345678”, בדיקת הסיסמאות מצאה שהיא נפרצה כ -2,938,594 פעמים. שימושי לראות כן, אבל היינו רוצים לקבל ניתוח נוסף של סיסמאות, כמו ציון חוזק הסיסמה. 

לחפור בהגדרות קספרסקי

ל- Kaspersky אין תכונות כמו שיש לו הגדרות, בדומה ל- RoboForm, אם כי עם פחות עומק. ישנן אפשרויות ייבוא ​​רגילות למנהלי דפדפנים ודפדפנים אחרים, המייצאים לקובץ טקסט (אם כי לא ל- CSV), מתעלמים מאתרים ונעילה אוטומטית לאחר תקופות של חוסר פעילות.. 

הגדרות kaspersky-password-manager

המעניינים ביותר הם אפשרויות הגיבוי והסנכרון. כמו רוב מנהלי הסיסמאות, מחוץ לסטגנוס, קספרסקי מציעה אפשרות של סינכרון רב-מכשיר. אם אתה עצבני מכספת הסיסמה המוצפנת שלך בענן, אתה יכול לבחור לאחסן אותה באופן מקומי במקום זאת. לשם כך, אינך צריך להירשם לחשבון. 

ישנן מספר הגדרות ייחודיות אחרות, כלומר הגדרת שרת פרוקסי כשאתה מתחבר לאינטרנט. אם אתה פרנואיד במיוחד לגבי גניבת הסיסמאות שלך בזמן המעבר, פרוקסי יכול לעזור להסתיר את כתובת ה- IP שלך. עם זאת, שים לב שזה לא יוסיף קידוד כמו רשת פרטית וירטואלית. 

סקירה כללית על תכונות מנהל הסיסמאות של קספרסקי

לוגו מנהל הסיסמאות של קספרסקיwww.kaspersky.com

מתחיל החל מ- $ 125 לחודש לכל התוכניות

אבטחה

2FA

הצפנה
AES-256

ידע אפס

מפתחות 2FA

ניתוח אבטחה

סנכרון רב מכשירים

גיבוי והתאוששות

אפליקציות סלולריות

מחליף סיסמאות

מחולל סיסמאות

סיומת דפדפן

מילוי אוטומטי

טופס מילוי אוטומטי

ממשק המשתמש של הדפדפן

ממשק משתמש לשולחן העבודה

אימייל

צ’אט חי

טלפון

מרכז עזרה

פורומים

תמיכה 24/7

יותר

תוכנית חופשית

תמחור

מנהל הסיסמאות של קספרסקי אינו כלי מלא כל כך שהוא תוספת לסוויטת האנטי-וירוס הקיימת של קספרסקי. בגלל זה המחיר נמוך באופן מפתיע. יש גרסת פרימיום בחינם. למרות שהתוכנית החינמית מוגבלת, זה לא יקר מדי לשדרג. 

לפני שמגיעים למחיר בפועל, נדבר על דף המוצר. קספרסקי מציגה את המחיר לשנה וכי יש תוכנית חינמית, אך מעט אודות ההשוואה בין התוכניות מחוץ לשאלות נפוצות קצרות מתפוצצות בתחתית. לדוגמה, הכוכבית שלצד המחיר השנתי אומרת שזה מחיר ההיכרויות עבור לקוחות חדשים, אם כי זה לא מבהיר מהו שיעור החידוש. 

לגבי התוכנית החינמית, הדבר הטוב ביותר שאנחנו יכולים לומר עליה הוא שהיא בחינם. כמו McAfee True Key, אתה מוגבל ל 15 רשומות. בנוסף, עם שירותים כמו LastPass המציעים אחסון ללא הגבלה וסנכרון מרובה מכשירים בחינם, Kaspersky לא יהפוך את רשימת ניהול הסיסמאות החינמית הטובה ביותר שלנו. חשוב לציין שגם “ערכים” סופרים מסמכים. 

למרות שאתה יכול להשתמש בתוכנית החינמית כניסיון, עדיף פשוט לרכוש מנוי פרימיום ולנצל את ההבטחה להחזר הכסף של 30 יום. אתה נאלץ לרכוש שנה מראש, אך כל עוד אתה מבקש החזר כספי במהלך החודש הראשון, קספרסקי תחזיר לך את כל כספך. 

פירוק גרסת הפרימיום

התוספת הבולטת ביותר לגרסת הפרימיום היא ערכים ללא הגבלה. אחרת, זהה לתכנית החינמית מכל הבחינות. המגבלה היחידה היא מספר המשתמשים. כל רישיון טוב למשתמש אחד בלבד, שלא כמו התוכנית המשפחתית ב- 1Password, המכסה חמישה משתמשים, כפי שניתן לראות בסקירת 1Password שלנו.. 

תוך כדי פירוק המחיר השנתי של 14.99 דולר, קספרסקי מתנער למעט פחות מ 1.25 $ לחודש, שהוא פשוט גבוה יותר ממנהל הסיסמאות הזול ביותר שראינו, LogMeOnce. כפי שניתן לראות בסקירתנו LogMeOnce, שירות זה זול מסיבה כלשהי. 

באשר למנהל סיסמאות מכובד, האפשרות הזולה הבאה היא RoboForm, ועולה כ -2 $ לחודש. המחיר מרשים מעצמו, אך על אחת כמה וכמה כחלק מחבילת אבטחה. Kaspersky Total Security, הכולל את מנהל הסיסמאות, יכול להגן על עד חמישה מכשירים לשני משתמשים תמורת 10 דולר בלבד יותר מאשר קניית שני רישיונות מנהל סיסמאות.. 

ידידותיות למשתמש

ההרשמה למנהל הסיסמאות אינה קשה, אם כי ההרכב הצפוף של קספרסקי יכול להקשות על היכן אתה צריך להגיע. חיפוש בגוגל או אחד הקישורים בסקירה זו יגדירו אתכם בדרך הנכונה. מציאת דף המוצר זה חצי הקרב. משם תוכלו להוריד את האפליקציה מייד. 

אם אתה משלם, תצטרך להזין את פרטי כרטיס האשראי שלך, אך אחרת תוכל ליצור חשבון בתוך המתקין. אם כבר יש לך חשבון קספרסקי, אתה יכול להיכנס באמצעות האישורים הרגילים שלך. עם זאת, אינך צריך ליצור חשבון. אתה יכול לדלג על התהליך כל עוד אתה מרוצה שהגיבוי והסנכרון מבוטלים. 

קספרסקי - דלג-יצירת חשבון

בתוך האפליקציה, קספרסקי זעזע אותנו. התוודענו ליותר מדי מכלי ניהול הסיסמאות של barebones, במיוחד כאשר הם מהווים תוספת לשירותי אבטחת סייבר קיימים. היישום מרגיש קרוב יותר ל- Dashlane מאשר ל- F-Secure Key, וזה דבר טוב, כפי שתוכלו לקרוא בסקירת Dashlane שלנו.. 

ממשק kaspersky-password-manager

שימוש במנהל הסיסמאות של קספרסקי במערכת Windows

קספרסקי תוחבת חלק מהמוסכמות שקבעו מנהלי סיסמאות אחרים. לדוגמה, במקום להחזיק מספר רשומות עבור אותו אתר, אתה יכול לקשור חשבונות לאותה רשומה. אם כמונו אתה מנהל חשבונות Gmail מרובים, אינך צריך ליצור רשומה נפרדת עבור כל אחד מהם. 

kaspersky-password-manager-multiple-entry

אין גם מיון. שלא כמו מנהלי סיסמאות אחרים, שבהם אתה יכול לארגן ערכים באופן אלפביתי או על ידי “לאחרונה נעשה שימוש”, עם קספרסקי, אתה יכול במקום זאת לגרור את פרטי התחברות שלך, למקם אותם איך שאתה רוצה. זה עובד היטב עם הפריסה המבוססת על אריחים שיש לקאספרסקי כברירת מחדל, אך פחות מכך עם תצוגת הרשימה. 

kaspersky-password-manager-list-view

למרות שגישה זו נהדרת למספר מצומצם של חשבונות, הדברים עלולים להיתקע כשמדובר במאות כניסות. למרבה המזל, קספרסקי מציעה כלים לארגון הכספת הדיגיטלית שלך. אתה יכול להכניס ערכים לתיקיות או לתייג אותם כמועדפים, אם כי הארגון עוצר שם. קספרסקי אינה מציעה מערכת תיוג עמוקה כמו שעושה 1Password. 

גם זה לא מספק שדות מותאמים אישית. בעת הוספת סיסמא, אתה יכול למלא את שם החשבון, את הסיסמה ואת השטר, אבל זהו. אינך יכול לצרף מסמכים או להוסיף שדות נוספים לרשומה, וזה מוזר, בהתחשב בכך שקאספרסקי תומך באחסון מסמכים מוצפן. 

שימוש במנהל הסיסמאות של קספרסקי ב- Chrome

בדפדפן, קספרסקי מציעה גרסה מופשטת של יישום שולחן העבודה. תוסף הדפדפן – הזמין עבור חלק מהדפדפנים הטובים ביותר, כמו Internet Explorer, Firefox, Safari ו- Google Chrome – Kaspersky מציג את כניסותיך המקוונות, כרטיסי האשראי והכתובות שלך. קטגוריות אחרות, כגון הערות ומסמכים מאובטחים, שמורות ליישום שולחן העבודה. 

kaspersky-password-manager-browser-סיומת

תוסף הדפדפן עובד, אך החוויה אינה זורמת כמו אצל מנהלי סיסמאות אחרים. לדוגמה, אינך יכול ליצור סיסמה משדה כניסה. במקום זאת, עליכם לנווט אל התוסף, לפתוח את ההגדרות ואז לפתוח את מחולל הסיסמאות. פעולה זו סוגרת את התוסף ומעלה חלון חדש לחלוטין. 

יש עוד כמה החלטות עיצוב מוזרות עם התוסף. לדוגמה, כאשר מילוי אוטומטי – מה שעובד טוב – יש כרטיסייה לשליחת משוב לקאספרסקי. למרות שזה יעיל ביישום בטא, מנהל הסיסמאות משוחרר במלואו. זה לא שובר את החוויה, אבל זה פחות זורם ממנהלי סיסמאות אחרים. 

מילוי קספרסקי-סיסמא-מנהל-אוטומטי

אבטחה

קספרסקי משתמש בהצפנת AES-256 כדי לאבטח את הכניסה שלך, שהיא סטנדרטית עבור רוב תוכנות לניהול הסיסמאות. מודל ידע אפס משמש גם לסיסמת המאסטר שלך, כלומר Kaspersky לא יכול היה לפענח את הכספת שלך גם אם היא רוצה. עם זאת, יש כמה פיקוח מטופש על אמצעי אבטחה ארציים יותר. 

החל מהצפנה, AES-256 הוא הטוב ביותר מבין הטובים ביותר, כפי שתוכלו לקרוא בתיאור ההצפנה שלנו. מפתח AES נוצר באמצעות סיסמת המאסטר שלך, בה אתה משתמש גם כדי להתחבר. 

כמו רוב מנהלי הסיסמאות, קספרסקי משתמש בפונקציית נגזרת מפתח כדי לאמת את חשבונך, במקרה זה PBKDF2. לא הצלחנו לגלות אם מתווסף hashing נוסף ל- KDF. 

מכיוון שקאספרסקי לעולם לא רואה את הסיסמה שלך, אתה נעול במקרה ששכחת אותו. ניתן להשיג גיבויים, למרבה המזל, אם כי אנו מעדיפים ערכות גיבוי כמו אלה המוצעות על ידי RememBear ו- 1Password. ובכל זאת, אם שכחת את הסיסמה שלך, אתה יכול לשחזר את הגיבוי לחשבון חדש לחלוטין. 

עם זאת, חשבון אחר זה קיים, עובדה שהכי מדאיגה, בהתחשב בכך שקאספרסקי אינה מציעה אימות דו-גורמי. סיסמאות חזקות זה דבר אחד, אבל אם מסיבה כלשהי מישהו הצליח לכפות את חשבונך, 2FA יכול להיות חסד מציל. למרבה הצער, הוא אינו מציע שום צורה של אימות רב-גורמי. 

אבטחת פרטיות של מנהל הסיסמאות

הקשר של קספרסקי לפרטיות נשאל כבר זמן מה, עם דיווחים כי החברה הרוסית העבירה נתוני משתמשים לממשלת רוסיה לפני מספר שנים. זהו שמיעת שמיעה, לרוב, ואנחנו לא יכולים לאשר כלום (פוטין עדיין לא הגיב להודעות הדוא”ל שלנו), אבל זה משהו שאתה צריך להיות מודע אליו. 

ברצוננו לציין את מדיניות הפרטיות. בשאלות הנפוצות בתחתית דף המוצר של Password Manager, קספרסקי אומרת שהיא “… מכבדת את פרטיות המשתמשים [[] לחלוטין.” עם זאת, במתקין, עליך לסמן תיבה שאומרת: “אני מודעת ומסכימה שהנתונים שלי יטופלו ויועברו (כולל למדינות שלישיות) …”

בהתחשב במדיניות הפרטיות, אומר קספרסקי כי היא לא תעבד נתונים רגישים, אותם היא מגדירה כ”דת, השקפות פוליטיות, העדפה מינית או בריאות. ” מידע אחר נאסף וניתן לשתף אותו בתוך קספרסקי כמו גם עם שותפים לעיבוד נתונים, פרסום ושירותים אחרים. 

מודל הידע האפס עדיין שלם; קספרסקי לא רואה את סיסמת האב שלך או את תוכן הכספת המוצפנת שלך. עם זאת, פרטי חשבונך מאוחסנים ומשתפים ככל הנראה עם גורמים אחרים. איננו כאן כדי להצהיר מדיניות לגבי אם קספרסקי מוסר נתונים לממשלת רוסיה. אנחנו רק מודעים לך. 

תמיכה

אחד היתרונות של מעבר עם מנהל סיסמאות המצורף לאנטי-וירוס הוא תמיכה. לקאספרסקי כבר קיימת מערכת תמיכה חזקה, המציעה קהילה תוססת ושפע של משאבים לעזרה עצמית. עם זאת, בגלל מערך המוצרים הצפוף של קספרסקי, מציאת תמיכה יכולה להיות קשה. 

יצירת קשר עם קספרסקי קשה במיוחד. אתה יכול לבקש תמיכה טכנית, אך עליך להיות בעל חשבון קספרסקי, ואין מסגרת זמן לתשובה. 

תזדקק גם לקוד ההפעלה שלך כדי לבקש תמיכה, מכיוון שהקו זמין רק למשתמשים משלמים. למרות שאנו מבינים להגביל את התמיכה הטכנית ללקוחות משלמים, היינו רוצים קו ישיר יותר. 

kaspersky-contact-page

עליך להתייעץ תחילה עם בסיס הידע. קספרסקי עושה כמיטב יכולתה עם ההרכב העצום שיש לו, מפצל מאמרים במערכת הפעלה ואז על פי מוצר. במנהל הסיסמאות, בפרט, יש 17 מאמרים בזמן הכתיבה, המכסים את דרישות המערכת לכמה שגיאות נפוצות. 

בסיס ידע עם קספרסקי

המאמרים בסדר, ועונים ישירות על רוב השאלות באמצעות צילומי מסך והוראות והוראות מפורטות. אנחנו רק רוצים לראות יותר. בהשוואה למוצרי האנטי-וירוס של קספרסקי, מאמרי מנהל הסיסמאות אינם נופלים. למוצרים הבולטים יותר יש קטגוריות משנה מרובות למאמרים, מדריכי התחלה ועוד. 

קהילת קספרסקי

ללא ספק, משאבי התמיכה המסייעים ביותר הם קהילת קספרסקי, אם כי קצת קשה לניווט בה. כל אלמנט בדף הקהילה הראשי מתויג באנגלית ורוסית, וזה לא הכי הגיוני. ובכל זאת, קהילת מנהל הסיסמאות פעילה ומסייעת, לכן כדאי לקרוא מעט מקרוב. 

קספרסקי-קהילה

עיין באשכולות אחרונים, ומנחים ענו בדרך כלל תוך שעות ספורות. בחלק מהמקרים זו הייתה רק תשובה לפיה יצר קשר עם קספרסקי. עם זאת, אצל אחרים מצאנו חברי קהילה המספקים הוראות שלב אחר שלב לפתרון בעיות מסוימות. 

בהתחשב באיזו מהירות הקהילה להתמודד עם בעיות, אנו ממליצים להגיע לשם קודם. התמיכה בסך הכל היא הגונה, עם מאמרים מפורטות ופורומים מלאי חיים, אם כי ישנן כמה בעיות בכל הקשור לקבלת תמיכה ישירה. ברור שקאספרסקי ממוקדת יותר במוצרים האחרים שלה, וחבל. 

פסק הדין

קספרסקי מסתדרת הרבה עם מנהל הסיסמאות, ומציעה סוגי כניסה מרובים, ממשק קל לשימוש ואבטחה מעולה למחירי סלסלות. עם זאת, הוצאה של דולר נוסף בערך כל חודש יכולה להשתלם. למרות שמנהל הסיסמאות הוא הרבה מאוד, הוא עדיין חסר בהשוואה ל- Dashlane, 1Password ו- LastPass, שכולם מדורגים במנהל הסיסמאות הטוב ביותר שלנו לעסקים קטנים (קרא השוואת Dashlane לעומת LastPass ו- Dashlane לעומת 1Password).

זה בעיקר בגלל הפונקציונליות שמנהל הסיסמאות חסר. אינך יכול לשתף רשומות עם משתמשים אחרים, אין אפשרויות 2FA ולמרות שהצעת סוגי כניסה מרובים, לא תוכל להתאים אישית את השדות בכל רשומה. מנהל הסיסמאות הוא כלי הגון, אך הוא הטוב ביותר כחלק מ- Total Security, ולא בפני עצמו. 

מה אתם חושבים על מנהל הסיסמאות? האם אתה מתכוון לתת לצילום לתוכנית החינמית? ספר לנו על החוויה שלך בתגובות למטה וכמו תמיד תודה על הקריאה. 

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map