סקירת סיסמא דביקה – עדכון 2020

סקירת סיסמא דביקה

סיסמא דביקה הוא מנהל סיסמאות זול שיש לו מספיק אפשרויות לגרום לטכנולוגיות להשתגע. היעדר תוכנית רב-משתמשים מציבה מנחת לעסקים ומשפחות, אך משתמשים בודדים ימצאו את אחת האפשרויות הטובות ביותר בשוק. קרא את סקירת הסיסמא הדביקה המלאה שלנו למידע נוסף.


ממשק סיסמא דביק

סיסמא דביקה זהות חדשה - -

תזכיר מאובטח עם סיסמה דביקה -

לוח מחוונים לאבטחת סיסמאות דביק

מחולל סיסמאות דביק

קודם

הבא

תמיד אהבנו את הסיסמה הדביקה, והמלצנו עליה מאוד במדריך הטוב ביותר למנהל הסיסמאות שלנו לתמחור התחרותי, התוכנית החופשית הנדיבה והביטחון המהודר ביותר. עם זאת, הממשק המתוארך מכניס חיסרון לחוויה, גם אם סיסמה דביקה אינה קשה לשימוש. 

בסקירה המעודכנת הזו של Sticky Password, אנו הולכים לבדוק את הפייבוריט הישן כדי לראות היכן הוא עומד. לאורך הדרך, נסקור תכונות, תמחור, אבטחה, תמיכה, קלות שימוש ועוד, הכל לפני שנתן את פסק הדין שלנו. 

סיסמא דביקה היא כלי ניהול סיסמאות משובח, כל עוד תוכלו להתמודד עם הממשק של Windows Vista-esque. המחיר נכון והביטחון נשמע, כך שאין סיבה לא לתת לו צילום. יתרה מזאת, ישנה תוכנית ללא תשלום הכולל תכונות שמגיעות לניסיון של 30 יום של Sticky Password Premium מהשער.

חוזק & חולשות

אלטרנטיבות לסיסמא הדביקה

תכונות

סיסמה דביקה אינה כוללת כמה תכונות ייחודיות כמו, למשל, דשליין, אך היא עדיין מרשימה. היסודות מכוסים במילוי אוטומטי, שיתוף סיסמאות ותמיכה בסוגי כניסה מרובים. עם זאת, Sticky Password נבדל זה מזה עם יישום נייד שאינו דורש התקנה.  

מילוי אוטומטי, לוח המחוונים של האבטחה והארנק הדיגיטלי שלך

באמצעות סיומת הדפדפן, Sticky Password מציע כניסה וטופס מילוי אוטומטי של טופס. כפי שנמצא בסעיף “קלות שימוש” למטה, סיסמא דביקה מגלה כמעט כל שדה כניסה, כמעט באשמתו. עם זאת, תמיד תוכל למלא מידע אוטומטי אם הוא רלוונטי לתחום מסוים. 

מחוץ לכתובות והסיסמאות, Sticky Password תומך גם במילוי אוטומטי של כרטיסי אשראי דרך הארנק הדיגיטלי שלך. כרטיסי אשראי מאוחסנים לצד זהותך, כך שתוכל לקבל את פרטי החיוב והתשלום שלך במקום אחד. 

עבורנו לוח המחוונים לאבטחה הוא התכונה הטובה ביותר. אף על פי שלא מושג חדש – ל- Dashlane לוח מחוונים לאבטחה טוב יותר, למעשה – היישום של Sticky Password עושה את העבודה. לוח המחוונים לאבטחה מחפר דרך אחסון הסיסמאות שלך כדי למצוא סיסמאות חלשות, ישנות או בשימוש חוזר, ומשלב אותן כדי ליצור ציון אבטחה כולל.. 

לוח מחוונים של דבק-סיסמא-ביקורת-אבטחה

סיסמא דביקה ניידת

סנכרון הוא חלק גדול מכל מנהל סיסמאות, וכפי שנגיע בקטע “אבטחה” למטה, סיסמא דביקה נותנת לך שפע של אפשרויות. עם זאת, אינך צריך לסנכרן את הסיסמאות שלך. אתה יכול לזרוק את כספת הסיסמה שלך לכונן USB, לכונן קשיח חיצוני או לכל מכשיר אחסון אחר ולקחת איתך את פרטי ההתחברות שלך. 

אבל זה לא רק הכניסות שלך. סיסמא דביקה הוא מנהל סיסמאות מעולה של Windows מכיוון שתוכלו להפעיל אותה מבלי להתקין אותה. הגרסה הניידת שאתה יוצר ביישום משליכה את הסיסמאות המוצפנות שלך, אך היא מגיעה גם עם תוכנית שתוכל להריץ בכל מחשב של Windows ללא התקנה.. 

לא משנה היכן אתם נמצאים או באיזה מחשב אתם משתמשים, תוכלו לטעון את הסיסמה הדביקה הניידת שלכם ולגשת לכל התכונות של האפליקציה המקומית. זה כולל הוספת רשומות חדשות, מבט דרך לוח המחוונים של האבטחה והכי חשוב מילוי אוטומטי. 

שיתוף כניסת סיסמאות דביקים

בתוכנית Sticky Password Premium תוכלו גם לשתף כניסות. עם זאת, סיסמה דביקה חורגת משיתוף בסיסי. אתה יכול לשלוח פריטים מרובים לנמענים רבים בבת אחת ולציין רמות גישה שונות. יש רק שתי רמות, “מוגבלות” ו”מלאות “, אך עדיין נחמד לראות כמה אפשרויות שיתוף. 

שיתוף דביק-סיסמא-סקירה

שיתוף מוגבל מאפשר לנמען לראות את הכניסה אך לא להוסיף או לבטל את הגישה אליו, בעוד ששיתוף מלא הוא כאילו לנמען היה הכניסה מאוחסנת באופן מקומי. לא משנה באיזו רמה תבחרו, המקבל יקבל דוא”ל בו הוא יכול לקבל או לדחות את ההזמנה. 

בבדיקה פנימית, הדוא”ל לא נשלח מייד. זה לקח בערך 20 דקות עד שקיבלנו דוא”ל להוריד עותק נוסף של הסיסמה הדביקה. חשוב לציין ששני הצדדים זקוקים לגירסה האחרונה של מנוי פרימיום על מנת לשתף סיסמאות. 

סקירה כללית של תכונות סיסמא דביקות

לוגו סיסמא דביקwww.stickypassword.com

מתחיל החל מ- $ 250 לכל חודש כל התוכניות

אבטחה

2FA

הצפנה
AES-256

ידע אפס

מפתחות 2FA

ניתוח אבטחה

סנכרון רב מכשירים

גיבוי והתאוששות

אפליקציות סלולריות

מחליף סיסמאות

מחולל סיסמאות

סיומת דפדפן

מילוי אוטומטי

טופס מילוי אוטומטי

ממשק המשתמש של הדפדפן

ממשק משתמש לשולחן העבודה

אימייל

צ’אט חי

טלפון

מרכז עזרה

פורומים

תמיכה 24/7

יותר

תוכנית חופשית

תמחור

סיסמא דביק מאוד לא יקר, עם תוכנית חופשית נדיבה, לאתחל. למרות שתצטרך לשדרג לתכנית הפרימיום כדי לגשת לגיבוי וסנכרון של סיסמא בענן בין המכשירים שלך, חלק מהמנוי שלך חוסך לחיסכון בשמירת-ים בסכנת הכחדה. 

אפילו כשאתה משלם, סיסמא דביקה היא עניין נהדר. העלות הנוספת מועברת בעיקר לאחסון וגיבוי בענן, כפי שראינו עם מנהלי סיסמאות אחרים בחינם (קרא דוגמה לבדיקת NordPass שלנו). 

ההבדל הגדול ביותר הוא שהסיסמה הדביקה מאפשרת ערכים בלתי מוגבלים, בניגוד לכמה אפשרויות חינמיות אחרות (Kaspersky Password Manager ו- Dashlane עולות בראש). חלק מהמנוי שלך הולך גם למועדון Save the Manatee. 

סיסמא דביקה בחינם, פרימיום וחיים

יש שלוש תוכניות המוצעות: חינם, פרימיום ומשך חיים. התוכנית החינמית זכתה במקום ברשימת המקצרים הטובים ביותר של מנהל הסיסמאות החינמי שלנו, אם כי היא עדיין נופלת מעט מ- LastPass (קרא את סקירת LastPass שלנו). שדרוג ל- Premium אינו זול, אך מציע תמיכה עדיפה, שיתוף וגיבוי בפחות מ- $ 3 לחודש. 

זהו תמחור מלאי למדי בהשוואה לשומר על שומר (קרא את סקירת השומר שלנו). עם זאת, הסיסמה הדביקה בולטת עם רישיון החיים שלה. תמורת 200 דולר, תוכלו לרכוש גישה לכל החיים לסיסמא הדביקה, המתאימים לכל התכונות של פרימיום. יתר על כן, תקבל אוטומטית עדכונים בחינם. 

כמובן שכאשר קונים רישיון לכל החיים, עליכם לשאול את השאלה מה קורה כאשר / אם השירות נכבה. סיסמא דביקה אינה מבהירה מה קורה לרישיון שלך אם זה אי פעם היה מתרחש. עם זאת, אם אתה מדבר אך ורק מאיתנו העוקב אחר השירות בשנים האחרונות, אתה לא צריך לדאוג. 

לא משנה באיזה מנוי תבחרו, סיסמא דביקה עומדת מאחורי ערבות להחזר הכסף עבור 30 יום. כל התוכניות החינמיות כוללות ניסיון של 30 יום של פרימיום, ללא צורך בכרטיס אשראי. 

תמחור עסקי והנחת סטודנטים

לסיסמא הדביקה יש גם מנוי עסקי, אם כי זה לא הגיע למנהל הסיסמאות הטוב ביותר שלנו לרשימת עסקים קטנים (קרא את סקירת Zoho Vault אם זה מה שאתה מחפש). אתה עדיין מחויב $ 29.99 למשתמש לשנה. עם זאת, המינוי העסקי מגיע עם כמה תכונות נוספות לניהול משתמשים. 

מעניין יותר הוא התמחור של הסטודנטים. אם אתה סטודנט או מורה, אתה יכול לקנות סיסמא דביקה בהנחה ניכרת דרך חנות OnTheHub. חברות פרמיום שנתית רק מציגה 12.95 דולר. עם זאת, Sticky Password מציע גם הנחה של 85 אחוזים על מנוי Lifetime שלה, ומורידה את העלות ל -29 דולר בלבד. 

ידידותיות למשתמש

סיסמא דביקה אינה קשה לשימוש, אך האסתטיקה המתוארכת משמשת רקע גרוע לאפשרויות הרבות שלה. ועדיין, כל עוד תלמדו לעצמכם את האפליקציה המקומית ותוכלו להתמודד עם הרגישות שלה מבוססת 2008, זה בסדר. 

מוריד סיסמא דביקה

אתה יכול להוריד סיסמא דביקה לפני שנרשמים לחשבון. כל שעליך לעשות הוא ללחוץ על “השתחרר” מדף הבית, וההורדה תתחיל מייד. לאחר הסיום, Sticky Password מציע דרך מעבר קצרה המסבירה את ההגדרות השונות שלה ואת הפונקציה שהיא משרתת. 

הגדרת סקירה של דביק סיסמא

לאחר מכן אתה יכול להיכנס או ליצור חשבון אם אין לך חשבון. יצירת חשבון מתרחשת ממש בחלון המתקין, מה שמקל על ההרשמה. לפני שאתה מאתחל לכספת הסיסמה שלך, Sticky Password מבקש גם את העדפות הסנכרון שלך ואם ברצונך להתקין את סיומת הדפדפן.. 

חשבון דביק-סיסמא-ביקורת-צור-חשבון

אם תבחר להתקין את התוסף, Sticky Password יבוא אוטומטית סיסמאות המאוחסנות בדפדפן שהתקנת בו. אין שום הנחיה לכך ואין דרך למיין את הסיסמאות שברצונך לייבא. מבחינתנו פירוש הדבר נחתה בכספת סיסמא שכבר הייתה מלאה בערכים. 

שימוש בכספת הסיסמא הדביקה

הכספת הדביקה סיסמא נראית כאילו נקרעה היישר מ- Windows Vista. למרות שהיא עדיין משמשת את מטרתה כתוכנית לאחסון סיסמאות, הברק האווירי על הכל נראה יותר מכמה שנים מעודכנות. למרות המראה, סיסמה דביקה קלה לשימוש. 

כספת דביק-סיסמא-סקירה

ניווט מתבצע דרך התפריט בצד שמאל, ומאפשר לך לגשת במהירות לסיסמאות מבוססות-אינטרנט, סיסמאות לאפליקציות, תזכירים, סימניות וזהות.. 

אתה יכול למצוא חשבונות על ידי חיפוש או על ידי ארגון אותם לקבוצות. סיסמה דביקה תומכת בסמלים מותאמים אישית לקבוצות שלך, כמו שעושה 1Password, למרות שהיא לא נראית יפה בתהליך (קרא את סקירת 1Password שלנו). 

ישנן מגוון של אפשרויות בעת הוספה או עריכה של חשבון, אם כי אין שדות מותאמים אישית כמו שראינו עם תוכנות אחרות לניהול סיסמאות. אתה יכול לבחור תאריך תפוגה עבור הסיסמה שלך, לקשור את החשבון לכתובות אתרים ספציפיות או לדומיינים שלמים, להשאיר תגובות ולבחור באיזה דפדפן יפתח את החשבון. 

חשבון דביק-סיסמא-ביקורת-חדש

אנו מעריכים את האפשרויות הרבות וחוויית המשתמש הישירה שהסיסמה הדביקה מספקת. עם זאת, הוא לא מוצג בצורה הנכונה. המראה המתוארך אינו עומד בתוכנת סיסמא מודרנית, ולמרות שסיסמה דביקה היא למעשה לא קשה לשימוש, היא יכולה לפעמים להרגיש ככה. 

רכזת סיסמא דביקה והרחבת Chrome

אם אתה מעדיף את הדפדפן שלך, Sticky Password מציע מנהל סיסמאות מקוון, אם כי הוא פחות עשיר בתכונות מאשר היישום המקומי. אתה יכול להציג את החשבונות, הסימניות והתזכירים שלך, אך שום דבר אחר. התוסף – הזמין כמעט לכל דפדפן, כולל Chrome, Firefox, Opera ו- Edge – שימושי בהרבה. 

התוסף משמש את מטרתו למילוי אוטומטי, אך גם כהפניה מהירה. זה למעשה נראה טוב יותר מהאפליקציה המקומית, ומאפשר לך להציג במהירות את הסיסמאות, הסימניות והזהויות המקוונות שלך. יתר על כן, לתוסף יש כרטיסייה ייעודית לאתר בו אתה נמצא, בתוספת קישור לפתיחת האפליקציה המקומית. 

סיומת דביק-סיסמא-סקירה

כאשר התוסף מותקן, Sticky Password תצלם כניסות אוטומטיות כשאתם נכנסים לאתרים חדשים. עם זאת, כמו מנהל הסיסמאות של Windows, התהליך אינו מטופל בחסד, כפי שניתן לראות בתמונת המסך שלהלן. 

לכידת סיסמה-סקירה-לכידה

גם לא מילוי אוטומטי. סיסמא דביקה מופיעה כמעט בכל שדה כניסה, סיסמא או לא. הגישה הכללית עובדת – תוכלו גם למלא אוטומטית שדה – אך זה הופך את הדפדפן שלכם לאט, וגרוע מכך, מלא בסמלים דביקים של סיסמא. האפליקציות לנייד הן טובות יותר, אם כי סיסמה דביקה לא קיבלה מקום במנהל הסיסמאות הטוב ביותר שלנו למדריך אייפון. 

כמו כן, שמנו לב להאטה משמעותית בביצועי הדפדפן לאחר התקנת הסיסמה הדביקה. אי אפשר לוודא שהסיסמה הדביקה הייתה אחראית, מלבד לראות תהליך רעב משאבים במנהל המשימות של Windows. בלי קשר, יש לציין זאת. 

אבטחה

סיסמא דביקה הוא אחד ממנהלי הבסיסיים הבטוחים ביותר בסביבה, ומשלב הצפנה מצוינת עם כמה מאפייני אבטחה ייחודיים כדי לשמור על סיסמאותיך. עם זאת, יותר מזה, Sticky Password מצפין ומאחסן עותק מקומי של כספת הסיסמה שלך, כלומר אם השרתים ייכבו אי פעם, עדיין יש לך גישה לכניסה שלך.. 

לצורך הצפנה, Sticky Password מגן על כניסותיך באמצעות הצפנת AES-256 (קרא עוד תיאור של ההצפנה שלנו). המפתח לפענוח הנתונים שלך נעול מאחורי סיסמת המאסטר שלך, שלסיסמה הדביקה אין אפס ידע. במקום זאת, סיסמה דביקה מאמתת באמצעות מפתח הנגזר מסיסמת האב שלך, שנוצרת באמצעות PBKDF2.

מכיוון שהסיסמה הדביקה לעולם אינה רואה או מאחסנת את סיסמת האב שלך, אין דרך לשחזר אותה. אם תשכח, תנעל מחוץ לחשבון שלך. למרבה המזל, אתה יכול לאמת במספר דרכים, כולל אימות דו-גורמי עם אפליקציות ה- 2FA הטובות ביותר (כמו המאמת של גוגל). בנוסף, באפשרותך להתחבר באמצעות מכשיר נשלף, כגון מקל USB או התקן Bluetooth. 

תכונת הסנכרון המקומי של Sticky Password

כל החישוקים המוצפנים שיש לסיסמאות שלך לקפוץ הם בזכות סנכרון ענן. סיסמא דביקה, כמו ספק אחסון בענן, כגון Sync.com, משתמש בשרתים בענן כדי לסנכרן נתונים בין המכשירים שלך (קרא את סקירת Sync.com שלנו). עם זאת, אינך צריך אף פעם לשלוח את הנתונים שלך לענן. 

ל- Sticky Password יש סנכרון מקומי, אשר שולח את הנתונים המוצפנים להתקנים אחרים דרך רשת מקומית. ככה, הסיסמאות שלך, אפילו בצורה מוצפנת, נשמרות רק במכשירים שלך. סנכרון מקומי פותר בעיה שיש למנהלי סיסמאות רבים, היות היכולת להחזיק את הסיסמאות שלך בכל מקום ללא הסיכונים הפוטנציאליים לאחסון בענן..

תמיכה

סיסמא דביקה מציעה תמיכה מיידית בדוא”ל, במיוחד עבור מנויי ה- Premium שלה. בסיס הידע בולט בעינינו ביותר. עם מאמרים המכסים כמעט כל היבט של שומר הסיסמאות ועם הרבה פירוט, בסיס הידע צריך להיות משאב התמיכה שלך.. 

אתה יכול לגשת למרכז העזרה של Sticky Password ממרכז החשבון שלך. לחיצה על קישור “תמיכה” בתחתית העמוד תובא לבסיס הידע. משתמשים בחינם יופנו למשאבי עזרה עצמית, ואילו חברי פרימיום יועברו לטופס יצירת קשר. 

באמצעות סיסמה דביקה, בדרך כלל הוא חוזר תוך 24 שעות ומציע תמיכה באנגלית, גרמנית, צרפתית, הולנדית, צ’כית, רוסית, אוקראינית ויפנית..

בכל הנוגע לזמניות, 24 שעות הן אומדן טוב. שלחנו את הסיסמה הדביקה עם שאלה לגבי ייבוא, ונציג חזר בערך 13 שעות (באמצע הלילה, אכפת לך). ובכל זאת, התגובה הייתה מהירה, גם אם מעט אור על הפרטים. 

מרכז העזרה והפורומים

מרכז העזרה יכול לפתור את מרבית הבעיות. למרות שלסיסמה הדביקה יש יישום מתוארך, לא תדע זאת מתוך בסיס הידע. מאמרים מונחים בצורה נקייה עם הרבה פירוט, המכסים מערכות הפעלה מרובות, כמו גם התוכניות השונות של Sticky Password. עבור בסיס בסיס ידע של מנהל סיסמאות, סיסמא דביקה מרשימה. 

לרוע המזל, הפורומים פחות מרשימים. בזמן הכתיבה, השרשור האחרון הוא בן חמישה ימים, שהוא נצח ברשת. רוב האשכולות הם בקשות או שאלות בנושא פתרון בעיות. למרבה המזל נראה שצוות התמיכה עוקב אחר הפורומים, גם אם הם רק מבקשים שתשלח דוא”ל ברוב המקרים.

פסק הדין

סיסמא דביקה היא עדיין מנהל סיסמאות מעולה, מתאים לאבטחה מהשורה הראשונה ותג מחיר נמוך. גם מנוי Lifetime שלה מרשים, גם אם העדכונים החינמיים נראים יותר כמו הזנה לטפטוף מאשר כזרם. עם זאת, תצטרך להתמודד עם הממשק המתוארך, שלמרות שהוא עשיר בתכונות, יכול להיות קשה לעקוף אותו. 

בדוק גם את מנהל הסיסמאות הטוב ביותר שלנו עבור משפחות.

מה אתם חושבים על סיסמא דביקה? האם אתה מתכוון לנצל את ניסיון הפרימיום החינמי שלה? נודיע בתגובות למטה וכמו תמיד תודה שקראתם.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map