סקירת מחסן סיסמאות – עדכון 2020

סקירת מחסן סיסמאות

אף על פי ש- Password Depot אינו מנהל סיסמאות גרוע ככזה, הוא סובל מכמה מהזחילות הגרועות ביותר שראינו בקטע זה של השוק עד כה. הפעמונים והשריקות שולטים במידה כזו שהשימוש בה עשוי להיחשב לעבודה, כפי שתוכל לקרוא בסקירת Depot Depot שלנו..


password-depot-slider1

password-depot-slider2

password-depot-slider3

סיסמא-depot-slider4

סיסמא-depot-slider5

קודם

הבא

סיסמא דיפו הוא מנהל סיסמאות ממוקד מקומי העוסק בשימושיות לפונקציונליות. למרות שהוא חזק בתכונות ובהגדרות, מנהל סיסמאות זה מחמיץ את הסימן כשמדובר בנגישות. ההתמקדות ההיפרטית שלו בהתאמה אישית משאירה פונקציונליות מסוימת על השולחן, כלומר כשמדובר בשיתוף.

בסקירת Depot Depot זו, אנו נבדוק אם החוויה המקומית מספיקה בכדי להפוך את רשימת מנהל הסיסמאות הטובה ביותר שלנו. לאחר שסרקנו כל פינה באפליקציה, אנו כאן כדי לחשוב לכם על התכונות שלה, האבטחה, התמחור, קלות השימוש ועוד, הכל לפני שנתן את פסק הדין שלנו. 

מאפיין-אחר-תכונה, Depot Password יכול לנתק כל מנהל שבדקנו. רק מכיוון שקיימות הגדרות רבות, אין פירושן שהן מעשיות. סיסמת דיפו מתמקדת באינטנסיביות בקרב משתמשים שאוהבים ללכלך את ידיהם, מה שמקריב את הפנייה למשתמשים המחפשים חוויה יעילה יותר.. 

עם זאת, ישנם מספר יתרונות למשתמשים עסקיים, וזו הסיבה ש- Password Depot הוא מנהל סיסמאות נהדר לעסקים קטנים. 

חוזק & חולשות

חלופות עבור סיסמת דיפו

תכונות

Depot סיסמא פשוט אין תחרות מבחינת תכונות. ניתנת לך שליטה על כל היבט של האופן שבו הערכים שלך מאוחסנים, נוצרים, מסוננים וממלאים. למרות שזה נהדר למשתמשים שאוהבים ללכלך את הידיים, המנטליות “more-is-more” של סיסמא דיפו עשויה להפוך למדהימה במהירות. 

אחסון הסיסמאות שלך

Depot Password הוא מנהל סיסמאות בהגדרה המסורתית יותר של הביטוי. זה לא מבוסס בדפדפן שלך ולא מסתנכרן בין המכשירים שלך. במקום זאת, זהו כלי לניהול סיסמאות מקומי בלבד שיכול לנצל את שירותי אחסון הענן הקיימים. אתה יכול להשתמש בשרת ארגוני, אך ניכנס לזה מעט מאוחר יותר. 

בסיסי הנתונים שלך משתמשים בתבנית קניינית של סיסמת הפתיחה הניתנת לקריאה בלבד על ידי היישום. אתה בוחר היכן תאחסן קובץ זה, אם כי Password Depot מציע כמה שילובים. Dropbox, Google Drive, OneDrive, HiDrive ו- Box נתמכים באמצעות האפליקציה. עם זאת, אתה יכול גם להוסיף את הקובץ, למשל, לתיקיית Sync.com שלך (קרא את סקירת Sync.com שלנו). 

מיקום-סיסמא-אחסון-מיקומים

זהו היישום המעשי ביותר עבור מרבית המשתמשים, שכן אתה יכול להוריד ולקפץ את קובץ מסד הנתונים לכל מופע של סיסמת דיפו. אם אתה מעדיף גישה נוחה יותר, גם סיסמת דיפו כיסתה. אתה יכול לאחסן את מסדי הנתונים שלך בכונני USB, כמו גם בשרת משלך.

כתכונה, מגוון סוגי האחסון הנתמכים כל האגודלים. עם זאת, זה לא נגיש כמו מנהלים אחרים המבוססים על דפדפנים, ונדון בהם בקטע “ידידותיות למשתמש” להלן. עם זאת, כל עוד אתה מרגיש בנוח עם טכנולוגיית ענן בסיסית, לא אמורים להיות בעיות שמתקיימות. 

עם זאת, אנו מאוד נרגשים מהאפשרויות של סוגי אחסון שונים. לדוגמה, אתה יכול להגדיר NAS ולאחסן שם את מסדי הנתונים שלך, להגדיר את היישום ליצירת מסדי נתונים חדשים בשרת המקומי. ככה, לכל אחד בבית שלך יש גישה ברשת המקומית שלך, ללא צורך לחשוף את הנתונים שלך באופן מקוון.  

יצירת סיסמאות חדשות

ל- Password Depot יש גנרטור ייחודי המשתמש בנתונים פסאודו אקראיים מתנועת העכבר כדי ליצור מפתח בהתבסס על קריטריונים שקבעת. יותר ממחוללי סיסמאות אחרים המשתמשים בגנרטור מספרים אקראיים בשילוב עם תנאים בסיסיים, היישום של סיסמא דיפו הוא הרבה יותר אקראי. 

מחולל סיסמא-הכניסה

ניתן להתאמה אישית גם יותר. אתה יכול לבחור את התדירות היחסית של סוגים מסוימים של תווים, להגביל סיסמאות לתווים מסוימים בלבד, להימנע ממחרוזות המופיעות במילון והרבה, הרבה יותר. בנוסף, אתה יכול להגדיר את הגנרטור לעקוב אחר מדיניות מסוימת, להבטיח שהתוצאה תואמת את תקני האבטחה שלך. 

הגדרות מחולל סיסמאות

אם אתה מוסיף חשבון שכבר יש לו כניסה, גם אתה כיסה את Depot Password. אתה יכול להשתמש במקלדת וירטואלית כדי להזין את המידע שלך, אך יותר מזה אתה יכול לדמות סמנים אחרים במקלדת הווירטואלית. שילוב של שני עוקפים איומים של keyloggers ותוכנת הקלטת מסך. 

מקלדת-סיסמא-וירטואלית

לחפור להגדרות

התכונות הרבות של סיסמת הדיפו מתחילות להאיר בהגדרות המוצגות בתפריט העליון. יש הרבה מה לעבור, מנתח סיסמאות, ניקוי בסיס נתונים ועד סנכרון בסיסי נתונים. עבור פרק זה, אנו נעסוק בתכונות הבולטות ביותר בתפריט “אפשרויות”. 

הגדרות סיסמא

כאן תוכל להתאים אישית את מראה הסיסמא של Depot ולהגיב למעשים שלך. אסור להקל ראש גם ב”התאמה אישית “. סיסמת דיפו מעניקה לך שליטה מדויקת על הכל, עד לאיזו פעולה אמורה להתרחש כאשר אתה לוחץ פעמיים. 

יתר על כן, באפשרותך להתאים אישית את פריסת הממשק, כיצד מתרחש מילוי אוטומטי ואת דפדפן ברירת המחדל שלך בעת בחירת כניסה. 

אם לשקול מה אפשרי עם סיסמת דיפו, ישלח כל טכנופיל לטירוף. עם זאת, במהלך תקופתנו עם התוכנית שאלנו כל הזמן אם האפשרויות עושות את ההבדל. 

קיבלנו הרבה פחות ממנהלי סיסמאות אחרים. ברגע שעברנו לכלים אחרים, היה קשה לזכור את האפשרויות הרבות של סיסמת הדיפו, הרבה פחות לפספס אותן.

סקירה כללית של מאפייני דיפו בסיסמאות

לוגו מחסן סיסמאותwww.password-depot.com

החל מ- 2222 $ לכל התוכניות

אבטחה

2FA

הצפנה
AES-256

ידע אפס
N / A

מפתחות 2FA

ניתוח אבטחה

סנכרון רב מכשירים

גיבוי והתאוששות

אפליקציות סלולריות

מחליף סיסמאות

מחולל סיסמאות

סיומת דפדפן

מילוי אוטומטי

טופס מילוי אוטומטי

ממשק המשתמש של הדפדפן

ממשק משתמש לשולחן העבודה

אימייל

צ’אט חי

טלפון

מרכז עזרה

פורומים

תמיכה 24/7

יותר

תוכנית חופשית

תמחור

Depot סיסמא אינו שירות, אלא מדובר בתוכנה. במקום לרכוש מנוי, לשלם ללא הפסקה כל חודש או שנה, אתה פשוט רוכש רישיון לשימוש בגרסה הנוכחית של היישום. 

ללא אחזקה, בכל הנוגע לתשתית שרתים, Depot Password – החל מתמחור לפונקציונליות – דומה לתוכנת הצפנה כמו Boxcryptor (קרא את סקירת Boxcryptor שלנו).

בגלל המודל של סיסמת הדיפו, קשה לבצע השוואה ישירה. ההשוואה הברורה ביותר היא סיסמא דביקה, המציעה מנוי לכל החיים בסביבות 250 $ (קרא את סקירת הסיסמה הדביקה שלנו). עם Depot סיסמא, תצטרך להוציא בסביבות 40 $ עבור רישיון חדש ו 20 $ לשדרוג. 

בהנחה שיש עדכון בכל שנה, שנמצא סביב לוח הזמנים שנשמר בגרסאות האחרונות, אתה מסתכל על 40 דולר מראש ועוד 20 דולר בכל שנה. 

זה זול יותר ממרבית מנהלי הסיסמאות, כשהוא מתפרק לפחות ממחיר המחירון של $ 2 לחודש של RoboForm, אך חשוב לזכור כי סיסמת הדיפו אינה מציעה אחסון בענן (קרא את סקירת RoboForm שלנו). 

אתה משלם אך ורק עבור רישיון התוכנה, מה שגורם למחיר להיראות פחות אטרקטיבי. בנימה חיובית, תוכלו להמשיך להשתמש בתוכנה ללא קשר לגירסה. עם זאת, תצטרך לשלם כדי לשדרג, מה שלא מהווה בעיה עם מנהלי סיסמאות אחרים. יתר על כן, תצטרך לחפש אחסון ענן של צד שלישי אם ברצונך לסנכרן בין המכשירים שלך. 

בלי קשר, אתה יכול להשתמש ב- Depot של סיסמא בחינם למשך 30 יום, ללא צורך בדוא”ל או בכרטיס אשראי. למרות שאנו מעריכים את תקופת הניסיון החינמית הזו, זה לא תופס מקום של תוכנית חינמית. כפי שראינו ב- LastPass, ניתן לכלול המון דברים בחינם (קרא את המדריך הטוב ביותר למנהל סיסמאות בחינם למידע נוסף בנושא זה). היינו רוצים לראות תוכנית מוגבלת בחינם מ- Depot Password. 

קניית רישיון שרת ארגוני

עסקים שרוצים רישיונות מרובים ושליטה רבה יותר על אחסון סיסמאות יצטרכו לרכוש רישיון שרת ארגוני. המחיר הוא לפי הצעת מחיר בלבד וישתנה בהתאם למספר רישיונות הלקוח הדרושים לך, מספר המשתמשים שיש להם גישה לשרת שלך ואם אתה זקוק לתחזוקת תוכנה. 

המחיר גבוה מדי. אתה, שוב, קונה רישיון להתקנה בשרת Windows, לא אחסון בשרת קיים. שירותים אחרים מציעים את אותה פונקציונליות, אך עם נקודת מחיר סבירה בהרבה (קרא דוגמא את סקירת Passwork שלנו). אפילו אפשרויות כמו Zoho Vault מציעות אינטגרציה עמוקה יותר. 

ובכל זאת, אם סיסמת הדיפו נשמעת כמו מה שהעסק שלך צריך, אתה תמיד יכול לתת לו צילום. סיסמת דיפו מציעה סמינרים מקוונים בחינם במהלך ימי חול, אם כי השעות קשות עבור לקוחות אמריקאים. בהתבסס על אזור הזמן המרכזי, שבו מבוסס הסוקר שלך, הסמינרים המקוונים פועלים בשעות 14:00 עד 21:00 שני עד שישי.

ידידותיות למשתמש

האפליקציה המעוצבת מחדש של Password Depot מוסיפה לק מודרני נחמד לגרסה הקודמת של הכלי. עם זאת, האפשרויות הרבות שלו מקשות על הניווט יותר מאשר עם מנהלי סיסמאות אחרים. אם אתה מחפש כלי יעיל, Depot Password אינו מתאים לך. משתמשים שאוהבים אפשרויות, עם זאת, ימצאו הכרחי את סיסמת הדיפו. 

יצירת מסד נתונים

שלא כמו מנהלי סיסמאות אחרים, סיסמת הדיפו אינה נותנת לך כספת. במקום זאת, אתה יכול ליצור כל מספר מסדי נתונים. כמו רוב תוכנות ההצפנה, אתה יכול לאחסן מאגרי מידע בכל מקום שתרצה, עם כמה מיקומי אחסון בענן הנתמכים ישירות (קרא את הקטע “תכונות” לעיל למידע נוסף על זה). 

יצירת סיסמא-מחסנים-בסיס נתונים

פתיחת מנהל בסיס הנתונים שלך, Password Depot יתחיל לחפש קבצים המאוחסנים במחשב שלך או עם אחד משירותי אחסון הענן הנתמכים. אתה יכול ליצור בסיס נתונים חדש גם ממנהל בסיס הנתונים, אם כי זה לא מובן מאליו. כפתור גדול יותר, או אפילו סמל “פלוס”, יהפוך את התהליך לפשוט יותר. 

מעבר למחולל סיסמאות

בעת יצירת מסד נתונים, יהיה עליך להזין סיסמת אב. למרות שיש מחולל סיסמאות, הוא לא זהה לשלנו. 

במקום לירוק כמה תווים אקראיים, מחולל הסיסמאות של Password Depot מבקש ממך ביטוי סיסמא של שמונה מילים לפחות. לאחר מכן הוא ימיר את ביטוי הסיסמה הזה באמצעות טבלת המרות leetspeak הניתנת להתאמה אישית. 

מחולל סיסמאות

תצטרך לעשות הנדסת רוורס כדי להבין את הסיסמה בפועל, מכיוון ש- Depot Password אינו מציג את התוצאה הסופית. אתה יכול לעשות זאת על ידי שימוש באגדת התבניות מתחת לסיסמה שנוצרה. באמצעות צילום המסך שלעיל כדוגמה בטבלת המרות ברירת המחדל, הסיסמה הסופית היא “mmp! 5 $ 45.”

סיסמא-מחסן-המרת-טבלה

זו תכונה מסודרת, אין ספק בכך, אבל ההמרה המפותלת של סיסמת דיפו לא תישאר בסדר עם מרבית המשתמשים. אתה יכול פשוט להשתמש בסיסמה חזקה וקל לזכור. 

Depot סיסמא מציג את אחוז הדמיון של מילון ואת זמן הסדק המשוער בשיטות כוח ברוט. כל עוד סיסמת האב שלך בוחנת בשני המדדים האלה, אתה בסדר.  

הוספת סיסמאות

הוספת סיסמא באמצעות סיסמת דיפו אינה פשוטה כמו בכלים אחרים לניהול סיסמאות. ניתנת לך שליטה מלאה על הכניסה שלך, כשכל העומדים לרשותך כל דבר, החל מכתובות אתרים חלופיות ועד הנחיות לשורת הפקודה. למרות שזה נהדר עבור מתכננים, רוב המשתמשים לא ינצלו את שפע האפשרויות. 

סיסמא-מחסן-כניסה חדשה

בכרטיסייה הראשית תוכלו למיין את הערך לקטגוריה, לתת לה תגיות, להשאיר פתק ולקבוע זמן תפוגה. עם זאת, אתה נאלץ להסתכן מעבר ללשונית הראשונה הזו. עליך להזין כתובת אתר ברירת מחדל שהיא כתובת האתר היחידה עליה תעבוד הסיסמה. לדוגמה, אם אתה מזין “google.com”, הסיסמה שלך לא תעבוד ב- “accounts.google.com.” 

מעבר לכך, תוכלו להוסיף כל מספר שדות וקבצים מצורפים בהתאמה אישית, כמו גם להציג את היסטוריית הכניסה. בסיום הכניסה, Depot Password יבדוק שהסיסמה שהוזנה עומדת במדיניות הסיסמה שלך. אם לא, תוכלו לחזור ולהתאים את הסיסמה בהתאם. 

הגדרות סיסמא-דיפו-נוסף-סיסמה

כשמדובר באפשרויות, Depot Password אינו ניתן לתחרות, מה שמאפשר למשתמשים לשנות כמעט כל דבר. רק בגלל שהם נוכחים לא אומר שהם מעשיים. 

סיסמת דיפו ויתרה על נגישות לפונקציונליות, אשר עבור חלק קטן משוק מנהל הסיסמאות הוא דבר טוב. עם זאת, משתמשים המחפשים כלי יעיל לניהול סיסמאות יתאכזבו.

ארגון מסד הנתונים שלך

עד כמה יכול להיות מוחלט של סיסמת דיפו, ממשק המשתמש פשוט להפליא. התכונות מוצגות באמצעות סמלים, שיכולים להתרגל אליהם. עם זאת, ברגע שאתה יודע איזה כפתור עושה מה, הסביבה היא פשוטה. 

ניתנות לך אפשרויות ארגון רבות, מתגים לתיקיות לקטגוריות. באפשרותך גם להוסיף ערכים מועדפים, שיופיעו בתיקיה “מועדפים” סטטיים בראש ההיררכיה שלך. כל מי שמשתמש בחלונות ייקח ליישום מיידית. לכל דבר ועניין, זה מתפקד ממש כמו סייר Windows. 

לחיצה ימנית על ערך מעלה תפריט אפשרויות. שם תוכלו להוסיף סיסמא למועדפים שלכם, כמו גם לגזור, להעתיק, לשכפל ולהדביק. יש גם כמה אפשרויות ייחודיות, כולל כניסה מאובטחת, הצגת סיסמא חלקית ויצירת קישור לקונכיות. האחרונה תיצור קיצור דרך שיפעיל אוטומטית את הסיסמה מכל מקום במחשב שלך. 

סיסמא-דיפו-מעטפת-קישור

הרחבת דפדפן הסיסמה

לאחר קביעת כל ההגדרות, תוכלו להשתמש בתוסף הדפדפן בכדי ללכוד כניסות וכניסות מילוי אוטומטי. עם זאת, קיימות מספר תנאים לתוסף הדפדפן. עליך לפתוח את סיסמת הדיפו, לבטל את הנעילה של מסד הנתונים שלך ואתה צריך להפעיל את המילוי האוטומטי ביישום. 

יתר על כן, כל זה צריך לקרות לפני פתיחת הדפדפן. התוסף עצמו לא עושה הרבה מכלום, פשוט פותח את יישום שולחן העבודה כאשר לוחצים עליו. על פי מה שאנחנו יכולים לדעת, סיסמת דיפו פשוט מושכת את מסד הנתונים הפעיל שלך מהמופע המקומי של התוכנית. 

הערה אודות מחסן סיסמאות 14

סקירה זו נערכה בגרסה 12 של סיסמה, אך שחרור גרסת 14 בקרוב (איננו בטוחים מדוע דילגה על גרסה 13). יש קומץ ציוצים ושיפורים קלים. 

לצורך השימושיות, התוספות הרלוונטיות ביותר הן הדרכות וידיאו, שיופיעו כשאתה מפעיל את היישום לראשונה. למרות שאינו מושג חדש, אנו שמחים לראות מידה של אחיזת יד, בהתחשב עד כמה צפיפות סיסמת הדיפו היא. 

אבטחה

Depot סיסמא פותר בעיית אבטחה גדולה איתה מתמודדים מנהלי סיסמאות אחרים. מכיוון שהוא מכניס סנכרון ואחסון בידיים שלך, הוא מוותר על האחריות על כל פגיעויות אבטחה שעלולות להופיע כשאתה מנסה להעביר את הנתונים שלך סביב. 

למרות שזה בצורה בטוחה יותר בצורה כזו, תצטרך להיות ערניים לבחור בשירות אחסון בענן המגן על הנתונים שלך.  

מנהלי סיסמאות רגילים הם מעבר בין תוכנת אחסון בענן לבין תוכנת הצפנה, עם כמה תכונות שימושיות לסיסמאות. מחסן סיסמאות נוחת יותר בסוף ההצפנה של הדברים, מוציאים סנכרון ואימות מהמשוואה. למעשה, אינך יכול אפילו ליצור חשבון Depot סיסמא (אלא אם כן אתה משתמש בשרת ארגוני).. 

באשר לתקני הצפנה, סיסמת הדיפו נשמעת. חשבונך נעול באמצעות מפתח AES-256, הנוצר מסיסמת בסיס הנתונים שלך. מלבד זאת, אתה יכול לאמת עם קובץ מפתח שאליו נגיע בעוד דקה. 

בסוף הדברים של סיסמא דיפו, זה בטוח יותר ממנהלי סיסמאות אחרים, אבל זה פשוט מכיוון שהוא לא צריך להתמודד עם הבעיות שעושים כלים אחרים.. 

האבטחה טובה רק כמו הקישור החלש ביותר שלך, כך שאם אתה מסתנכרן עם שירות אחסון ענן חלש או משאיר את קבצי מסד הנתונים שלך בשטח פתוח, אתה פחות מאובטח. סיסמת דיפו שמה את השליטה בידיים שלך. 

כיצד לבטל את נעילת מסדי הנתונים של מחסן הסיסמאות שלך

בדומה למנהלי סיסמאות אחרים, Password Depot משתמש בסיסמת האב שלך כדי להצפין את בסיס הנתונים שלך. לעומת זאת, בשונה משירותים אחרים, אין סיסמא אחת שגורמת לביטול הנעילה של הכל. במקום זאת, תגדיר מפתח לכל אחד ממסדי הנתונים שלך. ניתן ליצור סיסמאות אלה באמצעות הגנרטור או על ידי יצירת סיסמא חדשה מתוך סדרת מילים. 

אבל זו רק דרך אחת לאמת. אתה יכול גם להשתמש בקובץ מפתח. Depot סיסמא מייצר קובץ זה באופן מקומי באמצעות תהליך פסאודו אקראי. 

בעיקרו של דבר, תעביר את הסמן סביב חלון קטן, ומשתמש בנתוני תנועה אלה, Depot Password יפיק את המפתח. בגלל התנועות המדויקות של סמן בודד סביב החלון, הסיסמה היא אקראית במהותה. 

סיסמא-מחסן-מפתח-קובץ

אתה יכול להשתמש במקש זה או אחר, או אפילו בשניהם. בדרך זו אתה בונה אימות דו-גורמי משלך (אם כי אפליקציות ה- 2FA הטובות ביותר נוחות בהרבה). חשוב לאחסן את קובץ המפתח שלך במקום נפרד מההתקנה של הכספת והסיסמה. כל שעליך לעשות הוא להתאים את קובץ המפתח לאימות. 

התרחיש הטוב ביותר הוא להשתמש בסיסמת אב שונה עבור כל אחד ממסדי הנתונים שלך עם קובץ מפתח יחיד לרוחב המאוחסן בכונן USB נייד (סביר להניח שאתה רוצה לאחסן אותו גם באמצעות שירות גיבוי מקוון). ככה, אתה רק צריך להקפיץ את כונן ה- USB שלך כדי לבטל את נעילת מסד הנתונים. 

תמיכה

לגבי מידת היישום המעובה, Password Depot הוא מאוד נוח כשמדובר בתמיכה. ליצירת קשר ישיר, אתה יכול לשלוח בקשה באמצעות דואר אלקטרוני או לקבוע פגישה, שיכולה להתקיים בטלפון או באמצעות TeamViewer. עם זאת, כמו סמינרים מקוונים, התזמון עשוי להיות בעייתי עבור משתמשים בארצות הברית. 

סיסמא-מחסן-פרימיום-תמיכה

AceBIT, החברה שעומדת מאחורי סיסמת הדיפו, יכולה בקלות לחייב בתמיכה של TeamViewer, אך היא מוצעת ללא תשלום, לא משנה אם אתה לקוח אינדיבידואלי או ארגוני. אם ניקח בחשבון עד כמה הניתנים להתאמה אישית של סיסמא, תמיכה בשולחן עבודה מרוחק מהווה יתרון עצום, באופן כללי. בדרך זו תוכלו לראות מה נדרש כדי להגדיר את מחסן הסיסמאות באופן הרצוי. 

פורומים על בסיס סיסמאות ומשאבים לעזרה עצמית

אם אתה מעדיף לטפל בבעיה בעצמך – שהוא סוג הפניות של סיסמת Depot אליו – אתה יכול להשתמש בפורומים של הקהילה או בשאלות הנפוצות. עם זאת, “שאלות נפוצות” הוא שם צנוע, בהתחשב במוקד המאמרים של סיסמת דיפו דומה יותר לבסיס ידע. שם תוכלו למצוא הדרכות, מדריכי פתרון בעיות, הבהרות וידע כללי בנושא אבטחה. 

סיסמא-מחסן-ידע

נחמד לראות את מגוון הנושאים המכוסים בבסיס הידע. באמצעות מספר ערכים, ישנם כאלה הדורשים רק תשובה למשפט אחד, בעוד שאחרים מציעים מספר פסקאות ותמונות מסך. יש מעט מוך, כשכותבים נכנסים לפרטים טכניים רק כשצריך. 

יש גם פורומים קהילתיים, אם כי כנראה שלא תשתמש בהם. הם קיימים פחות משנה, עם קומץ פוסטים בלבד בכל קטע. החלק המאוכלס ביותר, המכסה את גרסת Windows של סיסמת הדיפו, מונה רק 42 פוסטים ושמונה עוקבים בזמן הכתיבה. 

פורומים של סיסמא-מחסן

בלי קשר, אפשרויות יצירת הקשר המרובות ובסיס הידע היסודי מספיקות בכדי ש- Password Depot יוכל להשיג דירוג גבוה בסיבוב זה. תמיכה היא בקלות החלק החזק ביותר בסקירה זו. 

פסק הדין

Depot סיסמאות משקל כבד יותר על תכונות מכל מנהל סיסמאות אחר שבדקנו. עם זאת, עוברים את העשבים העשבים ונשארים עם מנהל סיסמאות פונקציונלי אך לא מעשי. 

Depot סיסמא מקבל את ההמלצה שלנו למשתמשים שאוהבים להתעסק ורוצים חוויה מקומית מוגנת מאוד. טוב יותר עם כל אחד אחר עם מנהל סיסמאות אחר.

למרבה המזל, יש המון אפשרויות. LastPass מגיע כמנהל הסיסמאות בחינם בבכורה, כאשר Dashlane ו- 1Password לוקחים את העוגה כשמדובר באפשרויות בתשלום. אולם, RoboForm היא כנראה האלטרנטיבה הטובה ביותר. הוא מציע הרבה פונקציונליות של סיסמת דיפו, אך עם סנכרון, שיתוף וגיבוי רב מכשירים. 

מה אתה חושב על סיסמת דיפו? האם אתה מתכוון לנצל את תקופת הניסיון ללא תשלום של 30 יום? ספר לנו על החוויה שלך בתגובות שלהלן. תודה שקראת את סקירת Depot Depot זו.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map