סקירת שומר – שופצה ומוכנה לדרך – עדכון 2020

סקירה של שומר

שומר הוא שירות סולידי שעבר לאחרונה מתיחת פנים משמעותית, עם תוצאות טובות. Keeper קל לשימוש, מאובטח מאוד ודי זול, לאתחול. קרא את סקירת השומר המלא שלנו לקבלת כל הפרטים מדוע אנו אוהבים את מנהל הסיסמאות הזה.


שומר המחוון 1

שומר סליידר 2

שומר המחוון3

שומר סליידר 4

שומר המחוון5

קודם

הבא

Keeper הוא מנהל סיסמאות שתמיד הרשים אותנו, והיא קיבלה מקום במדריך למנהל הסיסמאות הטוב ביותר שלנו ברשימת התכונות המצוינות שלו. עם זאת, בפעם האחרונה שבחנו את השירות, התאכזבנו מהממשק. למרבה המזל, שיפוץ לאחרונה בממשק המשתמש פירושו שהגיע הזמן לעדכן את סקירת Keeper שלנו. 

אנו הולכים לסרוק את הממשק החדש עבור כל האזורים שגורמים לו להאיר, כמו גם לבדוק את האבטחה, התמיכה, התכונות והמחיר. בסיום, ניתן את פסק הדין שלנו, שם נקבע אם Keeper עדיין שווה את זה או לא. 

בהתחשב עד כמה מנהל הסיסמאות של Keeper זול, קשה שלא להמליץ ​​עליו. למרות שהממשק החדש אינו מושלם, הוא הרבה יותר חזק מהמתחרים. הוסף נוסף על כך רשימה ארוכה של תכונות ותקופת ניסיון ללא תשלום של 30 יום ללא כרטיס אשראי, ושומר הוא אחד ממנהלי הסיסמאות האטרקטיביים יותר בסביבה.

חוזק & חולשות

חלופות לשומר

תכונות

ל- Keeper שורה ארוכה של תכונות, שהופכות את המחיר הנמוך שכבר ליותר מרשים. למרות שתצטרך לאגד כמה שירותים כדי לקבל את החוויה המלאה, ישנם מספיק תכונות ייחודיות בכדי לגרום לתכנית הבסיס לעמוד בפני עצמה. 

התכונה החזקה ביותר העומדת לרשותך היא ביקורת האבטחה של Keeper. בלוח המחוונים שלך תוכל לראות כמה סיסמאות בשימוש חוזר וחלש יש לך, בהן Keeper משתמש בכדי לתת לך ציון אבטחה כולל. יתר על כן, מכיוון ששומר יכול לרשום את היסטוריית הסיסמה, אתה יכול לראות את הפעם האחרונה בה שינית רשומה מסוימת. 

ביקורת שומר-ביקורת אבטחה

ישנן גם כמה תכונות אבטחה שהבולט בהן הוא הרס עצמי. אם ישנם חמישה ניסיונות כניסה לא מוצלחים, Keeper יהרוס את הרשומות שיש לך. אף על פי שאינו אידיאלי, הרס עצמי מועיל להתנגדות נגד התקפות כוח. אם תוקף רצה לספוג סיסמאות אפשריות לחשבונך, כל הנתונים שלך ייעלמו לאחר מספר ניסיונות. 

מילוי Keeper למילוי אוטומטי מקומי, iOS ו- Android

רוב מנהלי הסיסמאות מתמקדים בחוויית הדפדפן – קרא את סקירת NordPass שלנו כדוגמה לכך – אך Keeper הולך צעד אחד קדימה. למרות שאינך צריך להוריד את יישום שולחן העבודה, פעולה זו תאפשר לך לגשת למילוי אוטומטי באופן מקומי. באמצעות מקשי מקשים אתה יכול למלא את שם המשתמש, הסיסמה או שניהם עבור כל אפליקציה מקומית במחשב שלך. 

שומר-ביקורת-שומר-מילוי

הדבר נכון גם לדפדפן ולמכשירים הניידים שלך. במהלך הבדיקה שלנו, Keeper תפס בקלות שדות כניסה ומילא את המידע הרלוונטי. בדפדפן, Keeper למעשה משלב סיסמאות, כרטיסי אשראי וכתובות באותו חלון מילוי אוטומטי, כך שאינך צריך לנווט לתוסף הדפדפן כדי למלא אוטומטית שדות שאינם סיסמאות.. 

KeeperChat ותוספות אחרות

Keeper מציע יותר מסתם מנהל סיסמאות. תוכלו לרכוש כמה תוספות א-לה-קארט או כחלק מחבילה, המכפילה את מחיר המנוי הרגיל. למרות שהתוספות הן, ובכן, אקסטרה, הן שוות את העלות הגבוהה יותר. 

הסיבה העיקרית לרכוש אחד מהחבילות של Keeper היא KeeperChat, שהיא אפליקציית העברת הודעות מוצפנת מקצה לקצה. בנוסף לאבטחת ההודעות שלך בזמן המעבר, ל- KeeperChat כמה תכונות ייחודיות, כולל גלריית מדיה פרטית, ביטול הודעות והרס עצמי מתוזמן של הודעות ושיחות.. 

תוספות אחרות כוללות BreachWatch, המנטרת את רשת האפלה עבור כל רשומה שנפגעה, וכספת האבטחה של Keeper Cloud, המאפשרת לשתף קבצים בצורה מאובטחת עם משתמשים אחרים. תכונות אלה יתקבלו בברכה במיוחד מכיוון שאינן דורשות מחיר גבוה לבקש איתן. KeeperChat הוא זה שמייחד את הצרור המלא.

סקירה כללית של תכונות השומר

לוגו של שומרkeepersecurity.com

מתחיל החל מ- $ 249 לחודש לכל התוכניות

אבטחה

2FA

הצפנה
AES-256

ידע אפס

מפתחות 2FA

ניתוח אבטחה

סנכרון רב מכשירים

גיבוי והתאוששות

אפליקציות סלולריות
אנדרואיד / iOS

מחליף סיסמאות

מחולל סיסמאות

סיומת דפדפן

מילוי אוטומטי

טופס מילוי אוטומטי

ממשק המשתמש של הדפדפן

ממשק משתמש לשולחן העבודה

אימייל

צ’אט חי

מכשיר טלפון

מרכז עזרה

פורומים

תמיכה 24/7

יותר

תוכנית חופשית

תמחור

Keeper הוא אחד ממנהלי הסיסמאות הזולים יותר שם, במחיר נמוך פחות מ- 1Password, שנחשיב כסטנדרט, והרבה פחות מ- Dashlane, שהוא יקר למדי (קרא את סקירת 1Password שלנו ואת סקירת Dashlane).

לשומר יש מערך תכניות נרחב, שיכול להיות מבלבל (עוד על כך בסעיף הבא). תוכנית הבסיס, הנקראת בפשטות אישית, מגיעה עם אחסון בלתי מוגבל לסיסמאות עבור משתמש יחיד. למרות שהוא מוגבל למשתמש יחיד, ניתן להשתמש בו בכמה מכשירים שתרצו. 

יש גם תוכנית בחינם, אם כי היא מגבילה למדי. הוא מוגבל למכשיר יחיד ותומך במילוי אוטומטי בנייד בלבד. אם אתה מחפש מנהל סיסמאות בחינם, הקפד לקרוא את המדריך הטוב ביותר שלנו למנהלי סיסמאות או נסה את LastPass (קרא את סקירת LastPass שלנו). 

אתה עדיין יכול לנסות את גרסת הפרמיום של Keeper בחינם. יש תקופת ניסיון חינם למשך 30 יום שאינה דורשת כרטיס אשראי. כל שעליך לעשות באתר הוא ללחוץ על “שחרר את השומר”, הזן כתובת דוא”ל וסיסמא, ואז ייבא את הסיסמאות שלך. מכיוון שקייפר מציע משפט כה נדיב, החזרים לא מוצעים. 

עם זאת, מנהל הסיסמאות אינו סוף הסיפור למשתמשים אישיים. Keeper מוכרת “חבילה מקסימאלית” על פני התוכניות האישיות והמשפחתיות שלה. 

צרור זה כולל אחסון קבצים מאובטח, צג אינטרנט כהה ו- KeeperChat, שזכו לאזכור ב -99 הכלים החינמיים שלנו להגנה על מדריך הפרטיות שלך. המחיר הוא כפליים מתוכנית סטנדרטית, אך זה עדיין מבייש את ההצעה של דשלאן פלוס פלוס. 

תוכניות משפחתיות, עסקיות וארגוניות

בנוסף לתוכניות אישיות, Keeper מציעה מגוון תוכניות מרובות משתמשים. התוכנית המשפחתית מתחרה כמו 1Password ומציעה חמש קמרונות פרטיים במחיר כפול ממנוי רגיל. זה מגיע גם עם אחסון ענן מאובטח של 10 ג’יגה-בתים, אבל אם זה מה שאתה מחפש, עדיף שתקרא את המדריך הטוב ביותר לאחסון ענן שלנו.. 

לשימוש עסקי, Keeper מציע תוכניות עסקיות וארגוניות. בסך הכל הם דומים, אם כי תוכנית הארגון מציעה כמה תכונות עבור צוותים גדולים יותר, כולל תמיכה בכניסה יחידה ואינטגרציה עם Active Directory. 

זה מרשים במחיר המבוקש של כ -4 $ למשתמש, אך אם אינך זקוק לתכונות הארגוניות, אתה יכול לקבל תוכנית עסקית זולה יותר באמצעות Zoho Vault (קרא את הסקירה של Zoho Vault).

ידידותיות למשתמש

ממשק האינטרנט המעוצב של Keeper משמח להשתמש בו, ומאפשר לך שפע של אפשרויות כיצד לארגן את הכספת שלך. גם ההתקנה היא פשוטה, בעזרת כלי ייבוא ​​דפדפן ויצירת רשומות חלקות. עם זאת, סינון ברשימה הארוכה של התוספות עלול להיות מבלבל. 

כאמור בסעיף “התמחור” לעיל, ל- Keeper יש הרבה תוכניות, אם כי רוב המשתמשים לא צריכים לדאוג לגביהם. מדף הבית, לחיצה על “קבל Keeper בחינם” תאפשר לך להירשם לחשבון ולהתחיל ניסיון חינם למשך 30 יום. גם לא נדרש כרטיס אשראי לניסיון זה, כך שתוכל להתחיל להשתמש ב- Keeper מייד. 

הרשמה לשומר

אבל יש קצת בלבול לגבי מה אתה נרשם. כאמור בסעיף הראשון, ל- Keeper יש הרבה תוספות, כולל KeeperChat ו- BreachWatch. תכונות אלה נמצאות בצרור, אך ניתן לרכוש אותן גם a la carte. עם זאת, תוספות מסוימות מקובצות אוטומטית אם אתה מדלג על פני ניסיון של 30 יום, בעוד שאחרים אינם. 

שימוש בכספת ה- Password Keeper

ברגע שבקמרון השומר, הדברים מצוינים. נפגשת עם מדריך הגדרה קצר כשתתחבר לראשונה, שמבקש ממך לייבא את הסיסמאות שלך ולהתקין את סיומת Keeper. הדרכה מציגה גם את סוגי הערכים השונים שמנהל יכול לאחסן, אם כי אתה יכול לדלג על שלב זה אם השתמשת במנהל סיסמאות.. 

הגדרת הדרכה

אתה יכול לייבא סיסמאות מהדפדפן שלך או ממנהל סיסמאות אחר. ייבוא ​​הדפדפן תומך בכרום, פיירפוקס, Internet Explorer, Edge ואופרה ומחייב להוריד כלי ייבוא. 

אם אתה מגיע ממנהל סיסמאות אחר, ל- Keeper הוראות ייבוא. ישנן הדרכות שלב אחר שלב עבור KeePass, RoboForm, Password Sticky ועוד, למרות שתמיד תוכלו פשוט לגרור ולשחרר קובץ CSV (קרא את סקירת RoboForm וסקירת סיסמאות דביקות). 

יבוא סיסמה

הוספה וניהול של רשומות שומר

שומר מכנה את הרשומות שלה “רשומות”, ויש שלוש רשומות עיקריות שהיא יכולה להחזיק: סיסמאות, כרטיסי אשראי וזהות. בין השלושה אתה יכול לכסות הרבה אדמה, אבל השומר חורג מזה. עם תמיכה בשדות מותאמים אישית, רשומה יכולה להפוך לכל דבר שתרצה. 

עריכת-סיסמא-ניהול-רשומה

אחראי על השדות הסטנדרטיים, אך באפשרותך להוסיף כל מספר שדות מותאמים אישית לרשומה. יתר על כן, אתה יכול לצרף רשומות, קבצים ותמונות לרשומה, כמו גם לאחסן קודים דו-פקטוריים. לאחר שמירתם תוכלו להוסיף את הרשומה למועדפים שלכם, לשנות את הצבע ואפילו ליצור קיצור דרך.

באשר לניהול הרשומות שלך, Keeper נותן לך המון אפשרויות. אתה יכול להציג את הרשומות שלך בתבנית כמו תבנית או כרשימה, ולמיין אותם לפי שם או תאריך. יתר על כן, באפשרותך לסנן ערכים במספר דרכים, כגון למצוא רק רשומות שקשורות אליהן קבצים, ולארגן אותן בתיקיות.. 

ארגון שומרים-ביקורת

בדומה לערכים בודדים, אתה יכול לקודד את התיקיות בכספת כדי לארגן את הרשומות שלך. אף על פי שכל האפשרויות האלו נראות ארציות, יש חוסר מפתיע באפשרויות ארגוניות ממנהלי סיסמאות אחרים (קרא דוגמא לכך לסקירת RememBear שלנו). Keeper נותן לך את כל הכלים הדרושים לך כדי לארגן את הרשומות שלך.  

שיתוף פריטים עם השומר

לאחר התארגנות, תוכלו לשתף את רשומות ה- Keeper שלכם, וכמו אפשרויות הארגון, Keeper הולך צעד מעבר לתחרות. בעת העברת רשומה, אתה יכול לבחור אם הנמען יכול לקרוא, לערוך או לשתף את הרשומה. יתר על כן, אתה יכול להעביר בעלות. 

שיתוף שומרים

תכונות אלה הן סטנדרטיות עבור מנהלי סיסמאות עסקיות, אך Keeper מציעה אותם בתוכניות אישיות. ברור שהשומר מוקדש לאפשרויות, וזה מראה דרך הגדרות שיתוף הסיסמאות והארגון.

אבטחה

השומר עומד בסטנדרטים שנקבעו על ידי מנהלי סיסמאות אחרים, מצפין את הכספת שלך באמצעות AES-256 ונועל את המפתח מאחורי סיסמת האב שלך. בנוסף, הסיסמאות המוצפנות שלך נשמרות בהתאם ל- SOC 2 ו- ISO 27001. עם זאת, עדיין יש לנו כמה שאלות לגבי אופן ההתאוששות של חשבון Keeper.. 

מודל אפס הידע של Keeper וגישה לחירום

השומר עומד במודל של ידע אפס, כלומר הוא אף פעם לא רואה ולא מאחסן את סיסמת המאסטר שלך. במקום זאת, Keeper מייצר מפתח הצפנה על בסיס סיסמת האב שלך באמצעות 100,000 איטרציות של PBKDF2. מקש זה משמש להצפנה ופענוח הכספת באמצעות מקש AES-256 נפרד (קרא עוד תיאור של ההצפנה שלנו). 

בגלל מודל הידע האפס, Keeper לא יכול לספק את סיסמת המאסטר שלך במקרה ששכחת אותו. עם זאת, בניגוד לרוב מנהלי הסיסמאות, היא עדיין מציעה אפשרויות לשחזור חשבון זוגית. בעת יצירת החשבון שלך אתה מתבקש לשאול את שאלת האבטחה ואת תשובתך, המשמשים לשחזור חשבון. 

לאחר שנרשמת, Keeper מייצר מפתח נתונים המשמש להצפנה ופענוח של כל מפתח רשומה (המפתחות של כל פריט בכספת שלך). מפתח נתונים זה מוצפן כברירת מחדל באמצעות סיסמת האב שלך. עם זאת, Keeper מאחסן עותק נוסף של מפתח נתונים זה שמוצפן בשאלת התשובה והתשובה שלך. 

אם יש לך שאלת אבטחה חלשה, הדבר עלול להעלות מספר בעיות. ללא אימות דו-גורמי מופעל, תוקף יזדקק לגישה לדוא”ל שלך ולתשובה לשאלת האבטחה שלך כדי לגשת לחשבונך. הדרך הטובה ביותר לפתור את הבעיה, כפי שציינו בששת הטיפים שלנו למניעת מדריך לגניבת זהות, היא להשתמש בשאלת מענה מזויפת ותשובה.. 

לחלופין, אתה יכול לייעד חמישה אנשי קשר לחירום שיכולים לקבל גישה לכספת שלך במקרה חירום. Keeper לעולם לא משתף את סיסמת האב שלך. במקום זאת, איש הקשר מקבל מחצית מצמד מפתחות RSA המשמש לפענוח הכספת שלך לאחר פרק זמן מוגדר. 

אפשרויות אימות דו-גורמי של השומר

למרות שהאבטחה של Keeper היא תקינה, אנו ממליצים לאפשר אימות דו-גורמי. Keeper תומך באפליקציות ה- 2FA הטובות ביותר, באמצעות סיסמה חד פעמית מבוססת-זמן מאפליקציות כמו מאמת גוגל. בנוסף, Keeper תומך במפתחות חומרה העומדים בתקן הדו-פקטור האוניברסלי, כמו ה- YubiKey.

תמיכה

Keeper מספקת תמיכה ישירה ללקוחות ישירים עם תגובות צ’אט חי סביב השעון ותגובות אימיילים. עם זאת, זה בא משל עצמו עם משאבים לעזרה עצמית. Keeper נבדל זה מזה עם מדריכים צפופים המכסים את כל ההיבטים בשירותו, מבלי לחשוש להגיע רחוק מדי לפרטים הטכניים. 

אתה יכול למצוא תמיכה על ידי לחיצה על הקישור “עזרה” בתחתית ממשק ה- Keeper. בלחיצה שם תובא למרכז התמיכה בלקוחות, שם תוכל לבדוק את מצב המערכת של Keeper, להירשם לסמינרים מקוונים של התמיכה, לדפדף בשאלות הנפוצות, להציג הדרכות וידאו וכמובן, ליצור קשר עם התמיכה.. 

מרכז שומר-תמיכה

במהלך הסקירה שלנו, השתמשנו רבות בצ’אט חי וצללנו בעשבים שוטפים לגבי ההיבטים הטכניים של האבטחה של Keeper. למרות שבסופו של דבר נציג הצ’ט החי חזר להעתיק טקסט ממדור האבטחה באתר של Keeper, הם המשיכו להפתיע בצורה מפתיעה. אנו ממליצים להשתמש בדוא”ל לשאלות טכניות, אך נציגי הצ’אט החי שאיתם דיברנו היו מוכשרים באופן מפתיע. 

תמיכה בצ’אט חי ודוא”ל זמינים מסביב לשעון, אם כי אינך צריך להשתמש בהם לעתים קרובות. ל- Keeper הרבה משאבים לעזרה עצמית, כולל הכל, החל ממדריכי וידיאו העוברים על היסודות של אפליקציית Keeper ועד מדריכים מעמיקים המתמקדים בלקוחות ארגוניים. 

שומר אין תואר כשמדובר במשאבי עזרה עצמית, מכסה את כל היבטי השירות שלו בפרטי פרטים מרתקים. 

מדריכי שומרים

ל- Keeper יש גם ספריית משאבים עם אינפוגרפיקה המפרטת את ההשפעה של פשעי רשת, ניירות טכניים טכניים וסמינרים מקוונים לפי דרישה. למרות שמשאבים אלה מתמקדים בעיקר בלקוחות עסקיים, נחמד לראות את המסירות של Keeper ליידע את בסיס הלקוחות שלה על אבטחת סייבר..

פסק הדין

אף כי Keeper תמיד היה מנהל סיסמאות סולידי, הממשק שעוצב מחדש עושה לו שמחה להשתמש. עם זאת, מחיר מרשים יותר. השומר מעט זול יותר מהמתחרים תוך כדי הליכה בין אצבעות רגלית עם התכונות הרווחות ביותר. בין התוכנית החינמית לניסיון חינם של 30 יום, Keeper הוא הימור בטוח. 

מה אתה חושב על שומר? האם אתה מתכוון להירשם לניסיון חינם? ספר לנו על החוויה שלך בתגובות למטה וכמו תמיד תודה על הקריאה.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map