1 סקירת סיסמא – עדכון 2020

סקירת מילות מפתח

1Password הוא אחד ממנהלי הסיסמאות הטובים יותר שם בחוץ בזכות קלות השימוש שלו וביטחון מעולה. עם זאת, תוכניות התמחור שלה הופכות אותה להתאמה טובה יותר למשפחות ועסקים קטנים ולא למשתמשים בודדים. קרא את הפרטים בסקירת מילות המפתח המלאה שלנו.


1 כניסה לתוספת

1 קטגוריות סיסמאות

ערכת סטארט-סטארט-סטארט-אפ

תגיות מילות מפתח

1 מגדל שמירה

קודם

הבא

מתוך סקירת מנהלי הסיסמאות שלנו, 1Password יושב בין האפשרויות הטובות ביותר. מהפיצ’רים לממשק המשתמש ועד למודל האבטחה הייחודי, 1Password ניצבת מעל לתחרות. עם זאת, היעדר תוכנית חופשית פירושו שתצטרכו לשלם כדי להישאר מוגנים. 

בסקירת 1Password זו, אנו נפרט את החוויה שלנו לאחר הוצאת מנוי פרימיום לביצוע ניסוי. אנו ניגע בתכונות, בתמחור, בשימושיות, באבטחה ותמיכה לאורך כל הדרך לפני שנתן את פסק הדין שלנו. 

לקבלת התשובה הקצרה, 1 סיסמא הוא אחד ממנהלי הסיסמאות הטובים ביותר בסביבה, כל עוד אתה מוכן לשלם. למרות שהמחיר אינו גבוה, תוכנית מוגבלת בחינם תהיה נחמדה לראות. אם אתה כבר משלם, נאמר, RoboForm, 1Password מציע יותר מסיבה משכנעת אחת לעבור (קרא את סקירת RoboForm שלנו).

חוזק & חולשות

תכונות

1Password מלא בתכונות. אף על פי שזה לא מסתכם בדשליין עם תכונות הגנה מפני גניבות זהות, הרשימה עדיין מרשימה (קרא את המדריך הטוב ביותר שלנו להגנה מפני גניבת זהות). החל מתוסף מנהל סיסמאות עצמאי של גוגל לכמה תכונות חכמות לשמירה על בטיחותך בזמן נסיעה, 1 Password מלא. 

זה מתחיל במצב נסיעה, המאפשר לך לנעול את הסיסמאות שלך כשאתה בדרכים. בכל פעם שתפעיל אותו, כל כספת בחשבון 1Password שלך תינעל. אם אתה נוסע על פני גבולות ומשטרת הגבול בודקת את המכשיר שלך, המפתחות הנחוצים אינם שם כדי לפתוח את הכספת שלך, אפילו עם הסיסמה שלך.. 

אופן הפעולה שלה הוא פשוט: כשאתה מפעיל את מצב הנסיעה, הנתונים המקומיים במכשיר שלך יימחקו. כמובן שהסיסמאות שלך עדיין מאוחסנות בענן, אך המכשיר שלך לא יאחזר אותן עד שתכבה את המצב. 

1 Password X: התוסף העצמאי עבור Chrome ו- Firefox

אחת התכונות החזקות של 1Password היא 1Password X. זוהי חווית ה- 1Password המלאה, אך מבוססת כולה ב- Chrome או Firefox. למרות ש- 1Password אינו האפשרות היחידה עם סיומת Chrome, העובדה שהיא יכולה לפעול ללא תלות באפליקציה מקומית היא גדולה. 

זה אומר שאתה יכול להשתמש ב- 1Password בכל מערכת הפעלה שתומכת בפיירפוקס או כרום. למרות שאפליקציית 1Password תומכת רשמית ב- macOS, iOS, Windows ואנדרואיד, תוכלו לגשת לרשימת התכונות המלאה באמצעות X. זה פותח תמיכה בלינוקס ו- ChromeOS, שהם שתי פלטפורמות שרוב מנהלי הסיסמאות מדלגות על עבר. 

המחיר הרגיל של התכונות קיים בתוספי הדפדפן, כולל מילוי אוטומטי, לכידת סיסמאות ויצירת סיסמאות. עם זאת, מעבר לכך, אתה יכול להשתמש ב- 1Password X כדי לארגן את הכספות שלך, להציג ולערוך ערכים, לחפש בכספת שלך ולהשתמש במגדל השמירה (עוד על זה האחרון בדקה). 

1 Password אפילו אופה ברשימת מקשי מקשים כדי להפוך את חוויית הדפדפן לחלקה יותר. אתה יכול לחפש מיד בכספת שלך באמצעות “CTRL + F” או להוסיף פריט חדש על ידי לחיצה על “CTRL + I.”   

מגדל השמירה 1 Password

הכלול בכספת 1Password הוא מגדל השמירה, לוח מחוונים לאבטחה המציג סיסמאות בשימוש חוזר, פגיע וחלש. זו תכונה נפוצה למדי – לדוגמא לוח המחוונים של אבטחה, למשל – אבל 1Password ממשיך צעד אחד קדימה. 

1 מגדל שמירה-סיסמה

בנוסף להצגת סיסמאות חלשות, מגדל השמירה משתלב עם haveibeenpwned.com. אם אינך מודע, אתר זה מחזיק בסיס נתונים של סיסמאות וחשבונות שנפרצו מפגיעות נתונים בעבר. ממגדל השמירה שלך תוכל להציג סיסמאות שנפרצו ולשנות אותן מייד. 

מגדל השמירה מציין גם אתרים פגיעים. ברוב המקרים, אתר אינטרנט יופיע כלא מאובטח כשיש גרסאות HTTP ו- HTTPS התומכות במילוי אוטומטי (עיין במדריך שלנו HTTP לעומת HTTPS למידע נוסף בנושא זה). למרות שזה לא סוף העולם, הידיעה שאתרים מסוימים עלולים לסכן אותך בסיכון זה נחמד. 

ערכת חירום לבחינת סיסמאות

סקירה כללית של תכונות מילות המפתח

תמחור

1Password הוא כלי אבטחת סיסמא לא יקר, אך היעדר תוכנית חופשית נעקץ. למרות שהמחיר אינו גבוה מדי (קרא את סקירת ה- Dashlane שלנו בנושא זה), יש אפשרויות זולות יותר למשתמשים בודדים (Keeper, למשל). 1Password נבדל, עם זאת, עם תוכנית משפחתית מצוינת. 

ישנן שתי אפשרויות לתכניות אישיות: 1Password ו- 1Password משפחות. התוכנית הסטנדרטית, העומדת על $ 2.99 לחודש כאשר היא מחויבת מדי שנה, מגיעה עם כל התכונות למשתמש יחיד. אתה מקבל מצב נסיעה, שחזור פריטים, אחסון מסמכים של 1 ג’יגה-בתים וסנכרון מרובה מכשירים, אך רק למשתמש בודד. 

תמורת 2 דולר בלבד לחודש, התוכנית למשפחות כוללת חמישה חשבונות נפרדים. עם זאת, יותר מכך, בני משפחה יכולים לשתף פריטים אחד עם השני ולשחזר חשבונות אם מישהו שוכח סיסמא. תוכנית המשפחות מתחילה בחמישה משתמשים, אך אתה יכול להוסיף יותר במחיר של $ 1 לכל אחד. בנוסף, הוא כולל חמישה מסעות שיתוף אורחים מוגבלים.  

ללא קשר לתוכנית המתאימה לך, 1Password מציע תקופת ניסיון חינם למשך 30 יום, שלאחריה תחויב. חשוב לציין כי 1Password אינו מציע החזר כספי, גם אם נשארת לך זמן במנוי. 

1 סיסמא חינם: הזדמנות שהוחמצה

כפי שאתה יכול לראות בטבלה שלמעלה, 1 Password אינו מציע תוכנית בחינם. למרות שתוכל להשתמש בשירות בחינם למשך 30 יום, תצטרך להתחיל לשלם לאחר מכן. זו החמצה ענקית, שכן מנהלי הסיסמאות החינמיים הטובים ביותר, כמו LastPass ו- NordPass, מציגים את השוק. קרא את השוואה 1Password לעומת LastPass שלנו.

מנהל סיסמאות בתשלום מגיע עם יתרונות מסוימים, שאחד מהם נדון בסעיף “אבטחה” להלן. למרות שאנו מבינים שחברה צריכה להרוויח כסף, גרסת חינם של תכונה מוגבלת של 1Password עדיין תהיה נחמדה לראות. 

1 תמחור סיסמא וסיסמאות צוותים

המסירות של 1Pwordword לתכניות מרובות משתמשים נמשכות בתמחור העסקי שלה. תוכנית הצוותים, הזולה יותר מבין החבורה, היא $ 1 יותר מתוכנית פרטנית רגילה ומחויבת למשתמש. זה אותו דבר כמעט בכל החשבונות, למעט זה שמגיע עם שילוב של Duo לאימות שני גורמים עסקיים (2FA) ובקרות מנהלים לניהול הרשאות.. 

התוכנית העסקית מרשימה בהרבה. אף על פי שזה כפול מעלות הצוותים למשתמש, מנויים לעסקים מגיעים עם 5GB של אחסון מסמכים למשתמש, 20 חשבונות לשיתוף אורחים מוגבלים, בקרות אבטחה מתקדמות, תפקידים מותאמים אישית, סטטיסטיקות שימוש והרבה יותר. באופן הכי מרגש, מנויי עסקים יכולים להציע חשבונות משפחתיים ללא עלות לכל החברים שלהם.

ידידותיות למשתמש

הרשמה ל- 1Password היא פשוטה. תבחר תוכנית, הזן את כתובת הדוא”ל שלך ותאמת באמצעות קוד בן שש ספרות שנשלח לכתובת זו. 1Password מבקש כרטיס אשראי לפני שתיצור את חשבונך, אך אינך צריך להזין חשבון. אם תבחר להשתמש רק בניסיון הניסיון בחינם, חשבונך יינעל לאחר 30 יום. 

1Password יעבוד מייד בהפקת ערכת החירום שלך. מסמך זה, אותו תוכלו לשמור כקובץ PDF, כולל את כתובת הדוא”ל שלכם, מפתח סודי של 128 סיביות וסיסמת אב. 

אם אתה צריך לגשת לחשבונך אך שכחת את סיסמת האב שלך, תזדקק לערכת החירום שלך. אנו ממליצים לאחסן אותו באופן דיגיטלי עם תוכנת הצפנה, כמו גם להדפיס אותו ולאחסן אותו, למשל, בכספת.. 

ערכת 1-סיסמת ביקורת-חירום

לאחר השמירה תוכלו להשתמש בכספת 1Password בדפדפן. יש כמה דברים שכבר הוקמו עבורך. 1Password כולל קישורים להורדת האפליקציות המקומיות, כמו גם שלושה פריטים ב”ערכת סטארט-אפ “. אלה כוללים את סיסמת המאסטר 1Password שלך, הערה על הקמתה ותעודת זהות עם המידע שמסרת במהלך ההרשמה. 

ערכת 1-סקירת מילות מפתח

ניהול כותרות וכניסה רשומות 1

1Password עובד קצת אחרת ממנהלי סיסמאות אחרים. במקום להחזיק קמרון אחד שבו אתה מאחסן הכל, כמו עם טשטוש Abine (קרא את סקירת הטשטוש שלנו), 1Password מאפשר לך להשתמש בכמה קמרונות שרוצים. קמרונות אלה אינם משתמשים בסיסמאות שונות – סיסמת המאסטר שלך היא המפתח לכל דבר – אך זהו צעד נחמד לארגון. 

קמרונות 1 סיסמאות

אתה יכול, למשל, לחלק רשומות אישיות ועסקיות בכספות נפרדות, או ללכת צעד קדימה ולקטלג את כל הרשומות שלך. לא משנה כמה עמוק אתה הולך, אתה תמיד יכול לראות את הכספות שלך יחד. אם אתה מנסה לאתר רשומה מסוימת, אתה יכול לחפש בכל דבר ולא לעבור דרך כל קמרון בלבד. 

הארגון רק מתחיל שם. כשמוסיפים רשומה חדשה שאליה נגיע בעוד דקה, תוכלו לציין את הקטגוריה שהרישום צריך לחיות בה. עם זאת, יותר מזה תוכלו לפרט רשומות באמצעות תגיות ומועדפים. 1Password נותן לך את הכלים לשמור על הכספות שלך מסודרים כרצונך, ולעתים נדירות מקבלים מנהלי סיסמאות.. 

קמרונות 1 סיסמאות

הוספת רשומות ל- 1Password

הוספת רשומות ל- 1Password היא משב רוח. לאחר בחירת הכספת בה תרצו לאחסן את הרשומה, עליכם רק ללחוץ על סמל “פלוס” בתחתית המסך. 

כאמור, 1Password יבקש את הקטגוריה בה ברצונך לאחסן את הסיסמה. למרות שאינך יכול להגדיר קטגוריות משלך, יש הרבה מה לבחירה, כולל דרכונים, תוכניות תגמולים ורישיונות תוכנה.. 

1 קטגוריות של סקירת מילות מפתח

קטגוריות חדשות יתווספו אוטומטית לתפריט הקטגוריות בצד שמאל. הדברים הופכים מרגשים ברגע שמוסיפים סיסמה חדשה. עם מסירות ברורה לגמישות, אתה יכול להוסיף כמה שדות ו / או קטעים שתרצה לערך 1Password. 

גם לשדות יכולות להיות מאפיינים שונים. לדוגמה, אתה יכול להגדיר שדה אחד לפורמט של חודש / שנה ושני עבור כתובת דוא”ל. 

1 סיסמה-ביקורת-תוספת

יתר על כן, אתה יכול להוסיף הערות ותגים לערך. כפי שתוכלו לראות בתמונת המסך שלמעלה, הכוללת את תבנית רישיון התוכנה, 1Password ימליץ לכם על כמה שדות. עם זאת, אתה חופשי לשנות, למחוק או להוסיף שדות רבים ככל שתרצה. 

מארגון לשדות בהתאמה אישית, 1Password מוקדש לאפשרויות. אתה יכול להתאים אישית את הכספות שלך בכל דרך שתמצא לנכון. רמת גמישות זו אינה מוצעת בדרך כלל על ידי מנהלי סיסמאות, וכשמדובר במאות רשומות זה חשוב. 

באמצעות 1Password באנדרואיד ו- iOS

השימושיות של 1Password חורגת משולחן העבודה. למעשה, היא דורגה במקום הראשון במנהל הסיסמאות הטוב ביותר שלנו עבור מדריך iOS בזכות אפליקציות האייפון והאנדרואיד המצוינות שלה. למרות שהאפליקציה הסלולרית משמשת את מטרתה למילוי אוטומטי וניהול כללי של סיסמאות, תוכלו לגשת גם למגדל השמירה ולמצב הנסיעות תוך כדי תנועה.. 

1Password-iOS

אבטחה

אבטחה מעט מורכבת יותר עם 1Password מאשר אצל מנהלי סיסמאות אחרים (קרא את סקירת הסיסמה הדביקה שלנו למודל די פשוט). 

כמו במקרה של כל מנהל סיסמאות טוב, הכל חוזר לסיסמת המאסטר שלך, אשר ל- 1Password אין אפס ידע. ככל שנגיע בעוד דקה, סיסמת המאסטר שלך לעולם לא תישלח לשרת, מוצפן או לא. 

אבל זהו רק מחצית המשוואה עם 1Password. כשאתם מורידים את האפליקציה, 1Password מייצר מפתח סודי של 128 סיביות, המאוחסן באופן מקומי. מפתח זה, יחד עם סיסמת המאסטר שלך ומלח, מופעלים באמצעות פונקציית נגזרת מפתח (PBKDF2-HMAC-SHA256), המשמשת לאימות חשבונך.. 

השימוש במפתח הסודי עם סיסמת המאסטר שלך הוא מה ש- 1Password קורא לטשטוש. המשמעות היא שיש שני אלמנטים הדרושים כדי לבטל את נעילת הכספת המוצפנת של AES-256 (קרא עוד תיאור של ההצפנה שלנו). 

האם אי פעם פרצה של מילת המפתח?

LastPass, שסבלה מפריצה לא נעימה בשנת 2015, הביאה אי וודאות לתעשיית מנהל הסיסמאות, עם עוד יותר בשנת 2019. למרבה המזל, 1Password מעולם לא סבל כזה פריצה. אפילו אם 1Password היה נפרץ, אין שום דבר שנשמר בשרתים שלו וניתן לפצח אותו. 

כפי שמציין כראוי ב- 1Password, הבעיה הגדולה ביותר עם מנהלי סיסמאות היא תהליך הכניסה, כך שמנהל הסיסמאות מאמת אותך וביטול נעילת הנתונים המוצפנים שלך. לרוב התהליך עובד כך: סיסמת המאסטר שלך משמשת ליצירת מפתח שנשלח דרך חיבור מוצפן לאימותך.. 

עם 1Password זה לא מספיק. בנוסף לרעיון הגזירה המפתח של שני סודות, 1Password מפעיל הגנה באמצעות שכבת סיסמה מאובטחת (SRP) בשרשרת הרשת, שקורה לפני המעבר.. 

התהליך ארוך אך בקיצור, 1Password מייצר ערך אימות המבוסס על מלח, המפתח הסודי שלך וסיסמת המאסטר שלך. מאמת זה נבדק מול השרת כדי לאמת את המכשיר שלך. למי שמתקשה לעקוב אחריו, פירוש הדבר שסיסמת המאסטר שלך, אפילו בצורה מוצפנת, לעולם לא תעזוב את המכשיר שלך. 

בנוי על תקנים פתוחים

ל- 1Password כמה שיטות אבטחה חכמות, אך אין זה דבר שאינו זמין לציבור. ברור שארכיטקטורת האבטחה 1Password בנויה על פורמטים של נתונים פתוחים, אלו הם OPVault ו- Key Again Keychain. למרות שפותחה על ידי 1Password, פורמט הנתונים שלה לא נשמר בסוד. כל אחד יכול לפתח כלים לקריאת הפורמט. 

זה לא גורם לסיסמאות שלך להיות פחות מאובטחות – עדיין תצטרך לפענח את הקובץ – אבל הסיכון של נעילת ספקים אבוד. אם 1Password היה אי פעם להיעלם, מפתחים עדיין יכולים ליצור כלים לקריאת פורמט הקובץ 1Password, כלומר הרישיון שלך ל- 1Password אינו בטל. למעשה, ישנם כמה כלים עם קוד פתוח.

תמיכה

אם יש משהו טוב שאנו יכולים לומר על היעדר תכנית חינמית, אין שום חשש לגבי שירות לקוחות. ישנן שלוש דרכים להשיג את 1Password: באמצעות התמיכה בטוויטר שלה, באמצעות דואר אלקטרוני ודרך הפורומים של הקהילה. חוץ מזה יש בסיס ידע נפלא מלא במאמרים. 

1 סיסמא-ביקורת-דף קשר

תמיכה בדוא”ל היא בסדר, אך סביר להניח שתקבל תגובה מהירה יותר דרך טוויטר או הפורומים. 1Password מראה בגאווה שהיא ענתה על יותר מ -250,000 שאלות דרך הפורומים. תוך כדי גלישה בתת המשנה של מק, המכיל את התשובות המרובות ביותר, צוות 1Password ענה על שאלות תוך דקות מרגע הפרסום, לא משנה מה השעה ביום. 

פורומים לבחינת סיסמאות

בסיס הידע עובד כמעט בכל דבר. 1Password מציעה את המאמרים שלה בפורמט קל להבנה, עם מספר שפות, לאתחול. בסיס הידע מלא במשאבים מצוינים, וכל מהסרטונים ביוטיוב המכסים את היסודות לצלילות עמוקות לשליטה ב- 1Password משורת הפקודה.. 

בסיס בסיס ידע-ידוע

בנוסף לממשק המשתמש המעוצב להפליא, משאבי התמיכה מראים לאן הולכים כספי המנוי שלך. למרות שאנחנו עדיין מאוכזבים מהיעדר תוכנית בחינם, 1Password הופך את העלות הנוספת לשווה את זה. זה נכון לא רק בעת השימוש באפליקציה, אלא גם במציאת תמיכה בה. 

פסק הדין

לא קל להמליץ ​​על 1Password כמו משהו כמו LastPass או Dashlane (קרא את Dashlane לעומת LastPass ו- Dashlane לעומת 1Password השוואות). עם זאת, זה יכול ללכת מטה אל הבהן עם הכלבים המובילים מבחינת השימושיות, הביטחון והתכונות. הטעות השגויה הגדולה ביותר היא היעדר תוכנית חופשית. עם זאת, כל עוד אתה מוכן לשלם, 1Password הוא בקלות אחד ממנהלי הסיסמאות הטובים ביותר בסביבה, והיא מדורגת במקום הראשון במנהל הסיסמאות הטוב ביותר שלנו לרשימת עסקים קטנים..

האם אתה מתכנן להירשם ל- 1Password? מה הכי בולט בך? נודיע בתגובות למטה וכמו תמיד תודה שקראתם. 

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map