סקירת הצלת נתונים מהנדסת Prosoft – עודכנה באפריל 2020

סקירת הצלת נתונים מהנדסת

Prosoft Engineering Rescue Engineering היא אחת מהבחירות המובילות שלנו לשחזור נתונים בזכות קלות השימוש ומערכת ההתאוששות הנהדרת. עם זאת, זה מעט קל על הפיצ’רים בהשוואה למתחרותיה, אולם פירושו שהוא משחק כינור שני בדירוג שלנו.


התוכנה הטובה ביותר לשחזור נתונים

שום דבר לא יכול להרוס יום כמו לאבד את הנתונים שלך. בין אם צילום חופשה אבוד, רשימת אימיילים של לקוחות או כל סוג אחר של קובץ מוערך, תוכנת שחזור נתונים יכולה להיות הכרטיס שלך ממצב קשה. אחד הכלים המוערכים ביותר שיש הוא הצלת נתונים של Prosoft Engineering.

במהלך סקירה זו נבדוק מדוע כלי הסריקה היסודי הזה עומד בהייפ שלו ובמקום שמצאנו שהוא נפל מעט מהמתחרים הגדולים ביותר שלו, Stellar ו- EaseUS (קרא את סקירת אשף שחזור הנתונים של EaseUS). ביצענו את הבדיקות שלנו בעיקר באמצעות תוכנת שחזור הנתונים של Windows, Data Rescue PC4, למרות שבדקנו גם את גרסת ה- Mac, Data Rescue 4.

למרות חסרונותיה השוליים, אין ספק כי הצלת נתונים עומדת כאחד הכלים המובילים העומדים לרשות צרכנים רגילים ובעלי IT כאחד, שתוכלו לראות שהיא באה לידי ביטוי בסיכום התוכנה הטוב ביותר לשחזור נתונים לשנת 2017. השירות ינצל אותך בהצלחה ממגוון תרחישים כמו כוננים קשיחים שהתרסקו, זיהומים בווירוסים, מחיצות פגומות או לא-הרכבה וקבצים שנמחקו בטעות..

קודם

הבא

חלופות להצלת נתונים מהנדסת Prosoft

תמחור & רישוי

עלויות הרישיון עבור Data Rescue נפרדות בגירסאות PC ו- Mac ומוגבלות למחשב יחיד עבור חבילות צריכה. ישנם רישיונות ללא הגבלה הזמינים גם עבור אנשי IT. רישיונות מקצועיים של IT נארזים בכלי תוכנה אחרים המוצעים על ידי Prosoft Engineering ומחויבים לפי טכנאי.

פרוסופט הנדסה מוכרת גם רישיונות ארגוניים, אך תצטרך ליצור איתם קשר לקבלת הצעת מחיר ישירה. אחד הדברים הנחמדים ב- Data Rescue הוא שלא תצטרכו לקנות את השירות תחילה ולקוות שהוא יעבוד. אתה יכול להוריד את גרסת ההדגמה ולהשתמש בה כדי לסרוק את המחשב שלך כדי לקבוע אם הקבצים שלך ניתנים לשחזור.

אם כן, תוכלו להמשיך ולרכוש רישיון להשלמת ההחלמה.

תכונות

בעוד שפרוסופט הנדסה מסתדרת כמעט הכל, שמנו לב לכמה תכונות חסרות. הגדולים שבהם הם שלא תוכלו לסרוק לפי סוג קובץ או לשחזר נתונים ממדיה אופטית. תצוגה מקדימה של תמונות ממוזערות תהיה נחמדה גם לעזור במיון נתונים שנמצאו.

Prosoft הנדסת הצלת נתונים להנדסהwww.prosofteng.com

החל מ- $ 275 לחודש לכל התוכניות

גרסה

גרסה
חלונות, מק

אפשרויות סריקה

סריקה מהירה

סריקה עמוקה

מיין לפי סוג קובץ

סרוק לפי סוג קובץ

יכולות סריקה

סריקה מלאה בכונן הקשיח

שחזור קבצים שנמחק / אבד

התאוששות מחיצה פגומה

שחזור מחיצה שנמחק

התקן USB שניתן לאתחל

תקליטור התאוששות

שיבוט

התאוששות חיצונית

התאוששות כונן חיצוני

שחזור מדיה נשלף

התאוששות כרטיס SD

התאוששות אחסון אופטית

תמיכה

ניתן להשתמש ב- Data Rescue כדי לשחזר מגוון סוגי קבצים. כמה דוגמאות טיפוסיות כוללות:

 • מסמכים: Word, Excel, Powerpoint, PDF
 • תמונות: JPEG, PNG, RAW, Photoshop, Illustrator
 • שמע: MP3, WAV, AIFF, AAC, Ogg
 • סרטונים: MPEG-4, QuickTime, AVI, WMV
 • ארכיונים: מיקוד, Gzip, RAR, Stuffit

בנוסף, הסריקה המהירה של Data Rescue עובדת עם כל מערכות הקבצים השונות הנפוצות:

 • Data Rescue PC4: FAT (FAT12, FAT16, FAT32), NTFS
 • הצלת נתונים 4: HFS, HFS+

במערכות קבצים לא נתמכות, Data Rescue עשוי עדיין להיות מסוגל לשחזר את הקבצים שלך עם סריקה עמוקה שכן סריקות כאלה מבוססות על תבניות קבצים ולא על גישה למבנה הספריה..

תהליך התאוששות

בקטע זה, נעביר אותך דרך חוויית המשתמש של Data Rescue PC4 כדי לעזור לך להרגיש מה התוכנה יכולה לעשות. תהליך ההתאוששות מספק חוויה אינטואיטיבית למדי בזכות אשף פשוט.

בסך הכל, לא מצאנו שהאשף ארוז אפשרויות רבות ככל כמה כלים לשחזור נתונים אחרים. לדוגמה, בעזרת Stellar Data Recovery Pro (קרא את הסקירה שלנו לשחזור נתונים Stellar), אתה יכול לבחור אילו סוגים של קבצים תרצה לסרוק, מה שמקטין את זמן הסריקה. ברגע שהאשף יתחיל, הצעד הראשון שלך יהיה לבחור אמצעי אחסון לסריקה.

על התוכנית לאתר מחיצות בכונן הקשיח. אתה יכול לבחור מחיצה מסוימת או לסרוק את כל הכונן הקשיח. אם אתה מחפש לשחזר קובץ אבוד או שנמחק, פשוט בחר את המחיצה שבה היה הקובץ. אם אתה מנסה לשחזר מחיצה שנמחקה, פגומה או מעוצבת, תרצה לבצע סריקת כונן מלאה.

בדקנו את שני התהליכים במהלך הביקורת שלנו.

סריקה של מחיצה יחידה

לאחר שבחרת את המחיצה שאתה רוצה לעבוד איתה, לחץ על כפתור “סריקה”. במסך הבא תוכלו לבחור לטעון תוצאות סריקה מסריקה קודמת או להתחיל סריקה חדשה. לאחר מכן תישאל אם ברצונך לבצע סריקה מהירה או עמוקה.

כאשר אתה מבצע סריקה מהירה, Data Rescue יכול בדרך כלל לשחזר קבצים שנמחקו לאחרונה. ניתן להשתמש בסריקה מהירה גם כדי לשחזר קבצים ממחיצה שאינה מחברת שעדיין קיימת מערכת הקבצים שלה (כלומר, היא אינה RAW או מעוצבת).

לגבי תוכן שנמחק זמן רב, סביר להניח שתצטרך לבצע סריקה עמוקה. במהלך הסריקה, סרגל התקדמות יודיע לכם על כמה מהסריקה הסתיימה וכמה זמן נותר.

לאחר השלמת הסריקה, תוכלו לנווט בתוכן שנמצא באמצעות חלונית עץ הקובץ בצד שמאל של האשף. תוכן התיקיה מוצג בחלונית המרכזית.

לא ניתן לשחזר קבצים שנמחקו מ- Windows עם שמות הקבצים שלהם. במקום זאת, שמות גנריים ניתנים. זו מגבלה עם כמעט כל תוכנת שחזור נתונים.

מכיוון ששמות גנריים יכולים להקשות על מיון התוכן, Data Rescue מאפשר לך להציג תצוגה מקדימה של נתונים שהוחזרו. לחץ באמצעות לחצן העכבר הימני על כל קובץ ובחר “תצוגה”.

Data Rescue אינו מספק תצוגה מקדימה כלשהי של תמונה ממוזערת לצפייה בתוכן ששוחזר, למרבה הצער, מה שמקל על התהליך. אם זה משהו שאתה צריך, שקול במקום זאת את אשף שחזור הנתונים של EaseUS.

Data Rescue אכן מעניקה לך שתי יכולות חיפוש שונות: “מצא קובץ” ו”סנן קבצים לפי סטטוס. ” שניהם נגישים מתפריט “כלים”.

“מצא קובץ” מאפשר לך לחפש לפי שם קובץ או סיומת. לכן, אם אתה יודע שאתה מחפש קובץ Word, פשוט חפש “מסמך”.

“סנן קבצים לפי סטטוס” מאפשר לך להגביל את התוצאות המוצגות על ידי אם הקבצים טובים, נמצאים, נמחקים, קבצי מערכת, קבצים לא חוקיים או קבצים עם שגיאות מגזר.

אתה יכול ללחוץ באמצעות לחצן העכבר הימני על כל תיקיה או קובץ ולבחור “בדוק” כדי לסמן אותו להתאוששות. לאחר שתייגת את כל מה שאתה רוצה לשחזר, לחץ על כפתור “התאושש” בסמוך לתחתית הכלי. תתבקש לבחור מיקום התאוששות, אשר חייב להיות נפח שונה מזה שנסרק.

סריקה של כונן קשיח מלא

אם אתה מוצא את עצמך מנסה לשחזר מחיצה אבודה, בחר לסרוק את הכונן הקשיח כולו ולא את המחיצה הספציפית כשאתה מפעיל את אשף Data Rescue.

התהליך יכול לארוך מספר שעות. אך לאחר שתסיים, תוכל לגלול במחיצות ששוחזרו ובתקווה למצוא את נפחך האבוד בתוצאות.

אותיות כונן אינן ניתנות לשחזור, כך שתצטרך לנחש איזו מחיצה שלך בהתאם לגודל. בחר בזה שאתה רוצה ולחץ על “הבא” כדי להציג את תוכנו. Data Rescue יבנה עץ קבצים ותוכל לחפש בו את הקבצים שלך בדיוק כמו באמצעות סריקה מוגבלת יותר..

ביצועים

בבדיקת Data Rescue PC4, ביצענו סריקות מרובות במחשב הבדיקה שלנו. אלה כללו סריקות מהירות ועמוקות כנגד מחיצת מבחן לשחזור קבצים שאבדו, כמו גם סריקה עמוקה נגד הכונן הקשיח כולו כדי לשחזר מחיצה שנמחקה..

בדיקות המחיצה היחידות שלנו בוצעו על אמצעי אחסון עם מערכת קבצים של NTFS. נפח ההיקף הכולל היה 518 ג’יגה-בייט עם שטח פנוי של 138 ג’יגה-בתים. גודל הכונן הקשיח המלא היה 1 TB.

להלן התוצאות שלנו:

תכונותתוצאה
מחיצה בזמן סריקה מהירה5 דקות
מחיצה זמן סריקה עמוקהשעתיים, 50 דקות
דוק Word התאושש
קובץ וידאו התאושש
קובץ תמונה התאושש
זמן סריקת כונן מלא5 שעות, 15 דקות
המחיצה שנמחקה התאוששה

הסריקה העמוקה של הקבצים האבודים ארכה רק פחות משלוש שעות, מה שמכובד לתוכנת שחזור נתונים. עם זאת שמנו לב לבעיה אחת: הפעלת סריקה עמוקה מבלי להפעיל מחדש את מחשב הבדיקה שלנו הביא תחילה לסריקות ארוכות בהרבה של עד שמונה שעות..

למרות שזה עשוי להצביע על בעיה במחשב שלנו, תוכניות אחרות לשחזור נתונים שבדקנו, כולל Stellar ו- EaseUS, לא הראו התנהגות זו. יכול להיות שהאלגוריתמים המשמשים את Data Rescue PC4 אינם עושים שימוש יעיל במשאבי המערכת שלנו כמו תוכניות אחרות..

אחרת, היינו די מרוצים מהיסודיות של הסריקה.

שירות לקוחות

פורטל התמיכה של Prosoft Engineering מספק תיעוד לכל כלי הנתונים שלהם, כולל אתרים נפרדים לכל גרסה של Data Rescue. אתרים כוללים מדריכי משתמשים, שאלות נפוצות ושיעורי וידאו.

אם אינך מצליח למצוא שם את התשובות לשאלות הטכניות שלך, תמיכה טלפונית ודוא”ל מוצעת במהלך שעות הפעילות בארה”ב ביום חול:

 • מכירות: 8:00 עד 17:00.
 • תמיכה: 7:00 עד 17:00.

הם מציעים תמיכה בצ’אט חי באותה שעות פעילות. במהלך בדיקתנו פנינו לתמיכה טכנית פעמים רבות באמצעות דואר אלקטרוני.

בכל המקרים התקבלו תגובות תוך יום עסקים אחד. כמו כן, שלא כמו פעולות תמיכה רבות, התשובות לא הועתקו והודבקו רק. נציגי התמיכה של Prosoft Engineering לקחו את הזמן לקרוא את השאלות שלנו ולהגיב באופן אישי.

החיסרון באתר התמיכה של Prosoft Engineering הוא שאין אפשרות לחפש ניווט בפורטל, מה שמקשה על איתור מידע במקצת. אנו רוצים גם לראות שפרוסופט הנדסה מוסיפה פורום משתמשים, שלרוב הדרך הטובה ביותר לקבל תשובות לבעיות לא שכיחות..

מחשבות אחרונות

הדרך הטובה ביותר להגן על הקבצים שלך מבעיות בכונן הקשיח ומחיקות בשוגג היא להבטיח שתמיד יישמר עותק של אותם במקום אחר. לשם כך אין פיתרון טוב יותר מתוכנת הגיבוי המקוונת הטובה ביותר.

אם אתה מוצא את עצמך במצב שלא גיבית נתונים ואיבדת קובץ או מחיצה שלמה, עם זאת, Data Rescue מספק שגיאת כשלים נחמדה להחזרת הנתונים שלך מבלי שתצטרך לשלם עבור שירות שחזור נתונים יקר..

לחילופין, אם אתה הצלת נתונים מקצועית בתחום ה- IT הוא תוספת חשובה לערכת הכלים שלך. להערכתנו, Data Rescue PC4 עומד בראש הכיתה בכל מה שקשור לאפשרויות לשחזור נתונים של עשה זאת בעצמך.

תודה שקראתם! האם לקחת משלך משלך על הצלת נתונים? אנו שמחים תמיד לשמוע את ההערות שלך למטה.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map