סקירה של Piriform Recuva Pro – עודכנה באפריל 2020

סקירה של Piriform Recuva Pro

Piriform Recuva Pro, כלי ידידותי לתקציב המכסה את היסודות מבלי לסטות לטריטוריה מתקדמת..


התוכנה הטובה ביותר לשחזור נתונים

שחזור נתונים שאבדו יכול להיות הצעה יקרה. אם אתה הולך לאיש מקצוע, זה יכול לעלות מאות ואף אלפי דולרים. אם תבחר בתוכנה, ברוב המקרים אתה מסתכל על בין $ 50 ל- $ 100 עבור תוכנות אמינות כמו Stellar Phoenix או EaseUS.

Recuva נכנס לשבירת התאוששות הנתונים כאחת מאפשרויות הערך הטובות ביותר בשוק. לא רק שיישום הדגל שלה, Piriform Recuva Pro, זמין תמורת 20 דולר בלבד, יש למעשה גרסה חינמית ללא הגבלות על כמה נתונים אתה יכול לשחזר. אין פלא שרקובה שוחחה קצת עם מדבר על קירור מים וירטואלי.

מסקרנים ממה ששמענו, אנו ב- Cloudwards.net החלטנו לנסיעת מבחן משלנו של פיתרון שחזור נתונים זה מונע הערך כדי לראות עד כמה זה נמדד בהשוואה לתוכנות שחזור הנתונים הטובות ביותר שלנו..

המסקנה שלנו: למרות שהיא זמינה רק למשתמשי Windows, Recuva עושה את העבודה. עם זאת, תכונות דלילות ותמיכה גרועה יותר פירושו אלה עם צרכים רחבים יותר או ידע טכני מועט שאולי ירצו לחפש במקום אחר.

קודם

הבא

חלופות עבור Piriform Recuva Pro

תמחור & רישוי

תוכנת שחזור נתונים של Recuva זמינה רק עבור Windows. Piriform מציעה גרסה חינמית ללא תמיכה. Recover Pro מוסיף תמיכה מובחרת, עדכונים אוטומטיים, התאוששות מדיה אופטית ושחזור כונן וירטואלי.

אמנם יש רישיונות עסק, אך עדיין עליך לקנות רישיון חדש עבור כל מחשב, מה שהופך אותו לבחירה גרועה עבור אנשי IT העובדים במספר מחשבים..

תכונות

Recuva מציע סט תכונות מכובד עבור מחיר המחירון שלה. הנה מבט על מה שאתה מקבל.

לוגו של Piriform Recuva Prowww.piriform.com

החל מ- $ 166 לחודש לכל התוכניות

גרסה

גרסה
חלונות

אפשרויות סריקה

סריקה מהירה

סריקה עמוקה

מיין לפי סוג קובץ

סרוק לפי סוג קובץ

יכולות סריקה

סריקה מלאה בכונן הקשיח

שחזור קבצים שנמחק / אבד

התאוששות מחיצה פגומה

שחזור מחיצה שנמחק

התקן USB שניתן לאתחל

תקליטור התאוששות

שיבוט

התאוששות חיצונית

התאוששות כונן חיצוני

שחזור מדיה נשלף

התאוששות כרטיס SD

התאוששות אחסון אופטית

תמיכה

לא רע. אך מספר תכונות מתקדמות הזמינות לרוב עם פלטפורמות לשחזור נתונים אחרות אינן מוצעות על ידי Recuva. ההחמצה הגדולה ביותר היא ש- Recuva Pro לא יכול לשחזר מחיצות אבודות. אחרים כוללים שחזור דיסק, שיבוט ותכונות מיון הגון לניתוח נתונים המשוחזרים.

לא ניתן להשתמש ב Recuva לשחזור נתונים מאחסון RAID. אם תכונות כאלה חשובות לך, אנו ממליצים לך בחום לשקול אפשרויות כמו:

 • Pro שחזור נתונים מעולה של פיניקס
 • אשף שחזור נתונים של EaseUS
 • הצלת נתונים מהנדסת פרוסופט

אנו ממליצים לך במיוחד לשקול אפשרויות אלה אם אתה מחפש פיתרון לשחזור נתונים לעסק שלך. הם עולים יותר, אבל הם שווים את זה.

תהליך התאוששות

לאחר ההתקנה, האשף הפשוט של Recuva יוביל אותך בתהליך ההתאוששות מההתחלה ועד הסוף. תחילה תתבקש לבחור סוג קובץ לשחזור.

היכולת לבחור סוג קובץ מסוים מקצרת את זמני הסריקה בצורה משמעותית, והיא אינה דבר שכל כלי השחזור עושים. עם זאת, עבור הבדיקות שלנו רצינו לסרוק את כל סוגי הקבצים ולכן בחרנו ב”כל הקבצים. ” בשלב הבא תצטרך לבחור מיקום לסריקה.

Recuva עושה שוב עבודה נחמדה בכך שהיא מציעה יותר אפשרויות מאשר כלים רבים.

בחר “סל המיחזור” אם אתה רק מחפש תוכן שמחקת באופן אישי. אם אתה רוצה לסרוק את כל הכונן הקשיח שלך, בחר “אני לא בטוח.” בחר “במקום ספציפי” אם ברצונך לסרוק מחיצה או תיקיה ספציפית. ישנן גם אפשרויות למדיה נשלפת ואופטית.

החמצה אחת גדולה של Recuva היא שהיא אינה כוללת אפשרות ל”מחיצה אבודה. ” כלי שחזור רבים אחרים, כולל פניקס Stellar ו- EaseUS, מושכים נתונים מטבלת המחיצות כך שתוכל לסרוק מחיצות שנמחקו אם לא יוחלפו..

כדי להמחיש את שאר התהליך בחרנו במחיצת ה- D שלנו.

במסך הבא, ניתנת לך אפשרות לאפשר “סריקה עמוקה”.

בכך שלא יאפשר סריקה עמוקה, Recuva תריץ סריקה מהירה במקום זאת (בדקנו את שניהם). משהו מאוד חשוב לדעת: כברירת מחדל, Recuva סורק רק קבצים שנמחקו. אם אתה מתמודד עם דיסקים פגומים או מעוצבים מחדש, תרצה לוודא שאתה עובר לאפשרויות < פעולות “, ומאפשרות” סרוק אחר קבצים שלא נמחקו. “

תרצה גם לבחור באפשרות “לשחזר את מבנה התיקיות.” רוב פתרונות השחזור בונים את מבנה עץ הקבצים באופן אוטומטי. מוזר שרקובה לא: לא לעשות זאת רק חוסך זמן זעיר והעבודה הנוספת שהיא גורמת מבטלת בקלות את התועלת.

הגדר אפשרויות, לחץ על כפתור “התחל” כדי להתחיל בסריקה. חלון סטטוס מודיע לך על התקדמותו וכמה זמן נותר לפני השלמתך.

אתה לא יכול לבדוק את התוצאות שלך בזמן שהסריקה שלך מתקדמת כמו שאתה יכול עם כמה מהפתרונות הטובים ביותר לשחזור נתונים שסקרנו. לכן, תצטרך לחכות עד לביצוע הסריקה. לאחר סיום סריקתך, תוכל להציג תצוגה מקדימה של קבצים בצד ימין של האשף.

למרות הוספת חלונית תצוגה מקדימה, מיון הנתונים עם Recuva קשה בהרבה מאשר עם פתרונות אחרים לשחזור נתונים. כדי להקל על המשימה, חזור לאפשרויות. בכרטיסיה הכללית, עבור מ”תצוגת רשימה “ל”תצוגה נוכחית”. פעולה זו עוזרת, אך אנו מאחלים שנוכל גם למיין תוצאות לפי סוג קובץ.

לאחר שמצאת את מה שאתה מחפש, שחזר את הקובץ שלך על ידי לחיצה על תיבת הסימון שלצידו ולחץ על כפתור ה”שחזור “. אין אפשרות לשמור את תוצאות הסריקה שלך, לכן הקפד לשחזר את כל הקבצים שאתה רוצה לפני שתסגור את היישום.

בסך הכל, התהליך עובד, אך הוא לא נוח כמו כמה אפשרויות אחרות, כמו Stellar Phoenix. שוב, זהו פיתרון תקציבי, כך שתקבל את מה שאתה משלם עליו.

ביצועים

בדקנו את יכולות שחזור הנתונים של Recuva על ידי הפעלת סריקות במחשב הבדיקה שלנו. העברנו סריקות מהירות ועמוקות גם במחיצת מבחן 518 ג’יגה-בייט עם שטח משומש של 379 ג’יגה-בתים. ערכנו סריקה עמוקה כנגד כל הכונן הקשיח של 1TB שלנו.

כדי לבדוק את היכולת של Recuva למצוא קבצים שנמחקו, יצרנו ומחקנו שלושה אובייקטי בדיקה: מסמך Word, סרטון .mp4 ותמונת .jpg. בדרך כלל אנו בודקים את יכולתו של כלי לשחזור נתונים לשחזור מחיצות שאבדו. עם זאת, אין זו יכולת שיש ל- Recuva.

תכונהתוצאה
סריקה מהירה (מחיצה של 500 ג’יגה-בתים)5 שניות
סריקה עמוקה (מחיצה של 500 ג’יגה-בתים)1 שעה
סריקת Full HD (1TB)שעתיים, 30 דקות *
דוק Word התאושש
קובץ וידאו התאושש
קובץ תמונה התאושש
מחיצה שנמחקה שנמצאהלא אופציה

זמני הסריקה של Recuva היו מהטובים ביותר בכל כלי השחזור שבדקנו והצלחנו לשחזר את שלושת קבצי הבדיקה שלנו. עם זאת, מעבר לכך, התוצאות היו דלות למדי.

בעוד שקבענו את Recuva לשחזר גם פריטים שלא נמחקו, על ידי מעבר לאפשרויות > פעולות “, הסריקה לא החזירה את הקבצים השלמים שלנו. שיחקנו עם הגדרות וניסינו להפעיל מחדש את הסריקה, אך לא הצלחנו להחזיר את הקבצים שלנו.

בהתחשב בעובדה ש- Recuva לא מחזיר קבצים שלמים, פירוש הדבר שלא נוכל להשתמש בו כדי לשחזר תוכן ממחיצה שאינה גוברת או פגומה. זה מגביל את השימוש בשחזור קבצים שנמחקו בטעות ומציב אותו מאחורי כל כלי לשחזור נתונים אחר שבדקנו.

אחד הדברים שבולטים ברקובה הוא המהירות שלה. שעה אחת לסריקה עמוקה הופכת אותה לאלגוריתם הסריקה שפועל במהירות ביותר איתו עבדנו.

שירות לקוחות

Piriform מחזיקה פורטל ידע מקוון עבור כל מוצריה, כולל רקובה. קל לניווט בפורטל בעזרת הוראות התקנה, הדרכות משתמשים ושאלות נפוצות. הבעיה שיש לנו בפורטל היא שהוא קצת רדוד מדי. רוב העמודים הם רק פסקאות אחת או שתיים והיינו צריכים לעבוד על הרבה דברים לבד כדי לקבל את סוג הסריקה שרצינו.

שמחנו מאוד לראות שפיריפור מציעה פורום משתמשים. אם אתה מוצא את עצמך אבוד, זה מקום טוב להעלות שאלות למשתמשים אחרים או לפיריפור עצמה. Recuva מושך בסיס מפתחים חזק, כך נראה, לכן כדאי לקבל עצות די טובות.

תמיכה בדוא”ל זמינה אם אתה מנוי משלם של Recuva Pro. אחרת, אין דרך ליצור קשר עם רקובה בשאלה. תמיכה בצ’אט טלפוני וצ’אט מקוון אינם זמינים אפילו עם מנוי בתשלום, וזו סיבה נוספת שאנשי IT, עסקים וצרכנים לא בטוחים ירצו לשקול אפשרות אחרת.

מחשבות אחרונות

אם יש לך תקציב ובכריכה, Recuva זו אפשרות ראשונה טובה לנסות ולשחזר את הנתונים שלך. החיסרון הוא שהוא אינו כולל כמה מהתכונות החזקות שפתרונות שחזור נתונים חזקים יותר מציעים. הבולט ביותר, זה כולל שחזור של מחיצות שנמחקו ושחזור ממחשבים שאינם מאתחלים.

לצרכים רציניים יותר, במיוחד לעסקים ובעלי IT, אנו ממליצים לחפש במקום אחר. Piriform Recuva Pro מרגיש כמו מוצר שעדיין נמצא מאוד בתנור ופשוט לא מציע את אותה רמת תמיכה כמו כמה מהפתרונות המפותחים יותר בחוץ..

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map