סקירה פשוטה של ​​GetDataBack – עודכנה באפריל 2020

סקירה פשוטה של

פיתרון שחזור נתונים מהיר ויסודי, GetDataBack Simple הוא, ובכן, פשוט עד מעט: רשימת התכונות החסרות גורמת לנו להמליץ ​​על רכישת מוצר זה.


התוכנה הטובה ביותר לשחזור נתונים

תוכנת Runtime מייצרת מגוון כלים לשחזור נתונים שמכוונים הן לצרכנים והן למומחי IT. בעוד שבשירות יש תוכניות התאוששות של RAID וגם של NAS, Runtime לא מייצר כלי התאוששות מק או ניידים. עם זאת, יש כלי לשחזור של Windows, GetDataBack Simple, שנבחן אותו בסקירה זו.

ניתן להשתמש בכלי לשחזור נתונים כדי להחזיר קבצים שנמחקו בטעות או שנמחקו על ידי תוכנית, הפסקת חשמל או וירוס. ניתן להשתמש בכמה כלים, כולל GetDataBack Simple, כדי לשחזר נתונים ממחיצות אבודות, מעוצבות או פגומות. ניתן אפילו להשתמש בתוכנית לשחזור נתונים מכונני הבזק מסוג USB ואחסון חיצוני.

עם זאת, למרות שהיא מציעה כמה אפשרויות התאוששות טובות, GetDataBack Simple הוא פשוט לא חזק או ידידותי למשתמש כמו תוכנות אחרות לשחזור נתונים הטובות ביותר שלנו – במיוחד כשאתה מחשיב שהיא מתומחרת לאופציות טובות יותר. שמור איתנו כשאנחנו מפרקים את GetDataBack פשוט נקודה אחר נקודה ועוזרים לך להחליט אם מוטב לך לחפש במקום אחר.

קודם

הבא

חלופות עבור GetDataBack Simple

תמחור & רישוי

במקור ייצר Runtime שני כלים לשחזור נתונים נפרדים עבור מערכות קבצים NTFS ו- FAT – שתיהן מערכות קבצים של Windows. כעת, כמו רוב פתרונות השחזור האחרים, Runtime משלב התאוששות לשניהם עם הכלי GetDataBack Simple שלה.

ללא קשר לרכישתך, הרישיון שלך יהיה טוב לכל אחת משלוש התוכניות. אז אם אתם מעדיפים להשתמש ביישום המוקדש ל- NTFS או FAT, תוכלו לעשות זאת.

מעבר לכך, Runtime מייצרת כמה כלים נוספים לשחזור נתונים עבור אנשי IT. אלה כוללים את יישום השחזור RAID ו- NAS שלהם. עם זאת, הם מתומחרים בנפרד וגם ביוקר.

Runtime אינו מייצר תוכנה לשחזור עבור מק או מכשירים ניידים. עם זאת, הם מציעים הנחות לרכישות מרובות אם אתה מנהל עסק. הם מציעים גם גרסת ניסיון, כך שתוכלו להסתובב עם התוכנה כדי לראות אם היא עובדת עבורכם.

תכונות

GetDataBack Simple מציע את מרבית התכונות הבסיסיות שציפית משירות שחזור נתונים. להלן סקירה תמציתית של הדברים שאתה מקבל. כדי לראות בצורה ברורה יותר כיצד תכונה זו מוגדרת בערימות אל מול שאר כלי שחזור הנתונים, תרצה לקרוא את התמצית לשחזור נתונים שלנו.

GetDataBack לוגו פשוטwww.runtime.org

מתחיל החל מ- $ 219 לחודש לכל התוכניות

גרסה

גרסה
חלונות

אפשרויות סריקה

סריקה מהירה

סריקה עמוקה

מיין לפי סוג קובץ

סרוק לפי סוג קובץ

יכולות סריקה

סריקה מלאה בכונן הקשיח

שחזור קבצים שנמחק / אבד

התאוששות מחיצה פגומה

שחזור מחיצה שנמחק

התקן USB שניתן לאתחל
נמכר בנפרד

תקליטור התאוששות
נמכר בנפרד

שיבוט

התאוששות חיצונית

התאוששות כונן חיצוני

שחזור מדיה נשלף

התאוששות כרטיס SD

התאוששות אחסון אופטית

תמיכה

תוכנת Runtime מוציאה גם כלי שיבוט בחינם הנקרא DriveImage XML בו תוכלו להשתמש בכדי לשכפל את הכונן הקשיח או בתים-ביי-בייט מחיצה. זה יכול לשמש להתאוששות מאוחר יותר, או לשדרוג לכונן קשיח חדש.

רשימת התכונות ממצה, אך חסרים כמה שפתרונות מתחרים מציעים, כמו התאוששות כונן SD וכונן אופטי ותמיכה בצ’אט חי. תשלום נוסף עבור התאוששות RAID אינו הכרחי גם אם אתה הולך עם כלי כמו אשף שחזור נתונים של EaseUS או הצלת נתונים של Prosoft Engineering Engineering. קרא את סקירת אשף התאוששות הנתונים של EaseUS וסקירת הצלת נתונים הנדסת Prosoft לקבלת מידע נוסף על שני הפתרונות המעולים האלה.

נושא אחר, גדול יותר עם Simple, הוא שאתה לא יכול לסרוק נתונים על סמך סוג הקובץ או לשמור תוצאות סריקה, עליהם ניגע יותר בקטע “התהליך” שלנו. בכל הקשור לסוגי קבצים נתמכים, GetDataBack פשוט מזהה את אלו שאתה מצפה להם, כולל:

 • מסמכים: Word, Excel, Powerpoint, PDF
 • תמונות: JPEG, PNG, RAW, Photoshop, Illustrator
 • שמע: MP3, WAV, AIFF, AAC, Ogg
 • סרטונים: MPEG-4, QuickTime, AVI, WMV
 • ארכיונים: מיקוד, Gzip, RAR, Stuffit

מערכות קבצים נתמכות כוללות NTFS, FAT, exFAT (כונן חיצוני) ו- EXT (Linux).

תהליך התאוששות

אחד הדברים הראשונים שבולטים ב- GetDataBack כשאתה מפעיל את זה הוא שהוא לא יפה במיוחד. היישום סתום בצבעים מנוגדים, מה שמרגיש אותו כמו משהו מתחילת שנות ה -90.

יש שיטענו כי המראות אינם כה חשובים בכל הקשור לכלי קבצי אבחון. עם זאת, עיצוב מגושם יכול להיות די מסיח דעת ולהאט משתמשים, מה שקורה ב- GetDataBack. לשתות קצת קפאין או להתקלח קר, עם זאת, ולבצע סריקה פועלת זה די פשוט.

שלב ראשון, בחר “כונן” או בחר באפשרות עבור “קבצי תמונה.” המונח “קבצי תמונות” במקרה זה יטעה בצורה גסה עבור מרבית המשתמשים. קבצי תמונות אינם מתייחסים לתמונות, אלא קבצי .img, שהם קבצים בינאריים המאחסנים עותקי נפח גולמי.

רצינו לעבוד עם כונן מחשב הבדיקה שלנו, אז המשכנו עם האפשרות הראשונה. פעולה זו גרמה ל- GetDataBack פשוט לסרוק למחיצות קבצים ולהציג אותן על גבי המסך. מידע זה נשלף מטבלת המחיצות, שאינה כוללת שמות כוננים. אז תצטרך לנחש איזה נפח הוא זה שברצונך לסרוק על פי גודל.

דבר אחד שקפץ החוצה הוא ש- GetDataBack Simple רשמה בתוצאות אלה מחיצת מבחן שיצרנו ומחקנו. לא כל כלי לשחזור נתונים מאפשרים לך לסרוק למחיצות אבודות שכאלה, אז תן זיכוי למקרה. סרקנו את המחיצה של 518 ג’יגה-בתים הרשומה כדי להמחיש את שאר תהליך ההתאוששות.

מחיצה זו היא מחיצת “הנתונים” המיועדת למחשב שלנו (כונן “D”). לאחר שנבחר GetDataBack בונה עץ קבצים על ידי הרכבת המחיצה. זה לא יספיק בכדי לרכוש מחדש קבצים שנמחקו או אבדו. לשם כך, תרצה להפעיל סריקה הכוללת אלגוריתם לשחזור.

מרבית הפתרונות לשחזור נתונים מפצלים סריקות כאלה ל”מהירה “ו”עמוקה”, כאשר סריקות מהירות יכולות לשחזר קבצים שנמחקו לאחרונה ברוב המקרים. GetDataBack Simple עושה זאת באופן שונה ומציע ארבע רמות סריקות. הבעיה ברמות הנוספות הללו היא שהם פשוט מביאים לבלבול. פשוט לא עושה עבודה טובה להסביר את השימוש בהם, וזה ככל הנראה מכיוון שהערך כאן הוא דק במקרה הטוב.

אתה יכול לבצע את הבחירה שלך על ידי לחיצה על כפתור “רמת” בפינה השמאלית התחתונה של הכלי. סריקה ברמה אחת היא מה שעשינו זה עתה: לבנות את עץ הקבצים של המחיצה. עם זאת, בדרך כלל זה לא יקר ערך אלא אם כן אתה מתמודד עם מחיצה שאינה הולכת וגוברת. לרמת הסריקה העמוקה ביותר, תרצה לעבור לרמה ארבע, הסורקת את הכונן שלך, בלוק אחר בלוק, כדי לשחזר קבצים על בסיס תבנית קובץ.

התחל כל רמת סריקה וחלון יומן ישמור אותך על ההתקדמות וכמה זמן התוכנית מצפה שנותרה לפני סיומה..

לאחר השלמת הסריקה, תוכלו לגלוש בקבצים לפי עץ קבצים. קבצים שמחקת צריכים להיות בתיקיית “סל המיחזור” אם הם מתאוששים בהצלחה.

איננו אוהבים שלא תוכלו לעיין בפריטים ששוחזרו לפי סוג קובץ או לחפש קבצים, מה שמקשה על מיון הנתונים. אתה יכול להציג תצוגה מקדימה של קובץ על ידי לחיצה כפולה עליו כדי לוודא שהוא מה שאתה מחפש. עם זאת, אנו רוצים שנוכל לגלוש בקבצים לפי תצוגה מקדימה של תמונות ממוזערות.

כשאתה מוצא קבצים שברצונך לשחזר, עליך ללחוץ באמצעות לחצן העכבר הימני עליהם ולבחור “העתק”. כדי לשחזר קבצים מרובים, תצטרך להדגיש את כולם תחילה. פיתרון פחות מסורבל לתהליך יהיה שיהיו תיבות ניתנות לסימון לצד קבצים ותיקיות.

סוגיה נוספת של הכלי היא שאין אפשרות לשמור את תוצאות הסריקה שלך כמו שיש בכלים מתחרים. לכן, אם אתה מוצא את עצמך לא מוכן לשחזר את הקבצים שלך, סביר להניח שתצטרך לעבור את כל תהליך הסריקה שוב מאוחר יותר.

בסך הכל, GetDataBack Simple אינו קשה לשימוש, אך לא ממש עומד בשמו בהשוואה לכלים ידידותיים למשתמש ומתקדמים יותר כמו Stellar, למרות שמחירם דומה קרא את סקירת שחזור הנתונים Stellar לטוב ביותר בשוק. ).

ביצועים

הכנסנו את GetDataBack Simple דרך כמה צעדים לשחזור נתונים במחשב הבדיקה שלנו. ערכנו סריקות נגד מחיצת נתונים של 518 ג’יגה-בתים. יצרנו ומחקנו מחיצה של 10.76 ג’יגה-בייט כדי לבדוק אם היא יכולה לשחזר זאת.

ביצענו סריקות ברמה 2 ורמה 4 במחיצת ה- D שלנו. לפני כן יצרנו ומחקנו שלושה קבצי בדיקה כדי לראות אם נוכל לשחזר אותם: מסמך Word, תמונת .jpg וסרטון .mp4. בדרך כלל, אנו גם רוצים לבצע סריקה של כונן קשיח מלא, אך זו אינה אפשרות פשוט.

להלן תוצאות הבדיקות שלנו:

תכונהתוצאה
סריקה מהירה (Lv2) (מחיצה של 500 ג’יגה-בתים)חמש דקות
סריקה עמוקה (Lv4) (מחיצה של 500 GB)3 שעות, 15 דקות
סריקת Full HD (1TB)לא אופציה
דוק Word התאושש
קובץ וידאו התאושש
קובץ תמונה התאושש
מחיצה שנמחקה שנמצאה

ככל המהירות, פשוט מתפקד כראוי. זמני סריקה עמוקה אינם מהירים כמו EaseUS או Stellar Phoenix. אך זמנים אלו אינם מפגרים רחוק מדי אחרי CleverFiles (קרא את סקירת התרגיל שלנו על CleverFiles), והכו את רוב שאר התחרות.

שירות לקוחות

תוכנת RunTime מחזיקה פורטל תמיכה מרכזי עבור כל המוצרים שלהם. פורטל זה כולל תיעוד תוכנה, מדריכי הוראות ושאלות נפוצות בנושא GetDataBack Simple. המדריכים עשויים היטב וצריכים להספיק בכדי להוביל אתכם לאורך רוב הנהלים הבסיסיים.

השירות מספק גם תמיכה טכנית באמצעות דואר אלקטרוני עם זמני תגובה 24 שעות ביממה וכתובות דוא”ל נפרדות עבור לקוחות אמריקאיים ואירופאים. יש להם גם מספרי קשר טלפוניים הרשומים, אך אלה זמינים רק לבירור מכירות.

שום צ’אט מקוון או אפשרויות בפורום משתמשים לא מציבים את Runtime מאחורי שירותי התאוששות נתונים אחרים במחירים דומים.

מחשבות אחרונות

GetDataBack Simple מבצע את העבודה אבל זה קשור לזה.

האשף אינו כמעט אינטואיטיבי כמו חלק מהאחרים שבדקנו. אפשרויות מסוימות מוסתרות, ערכת הצבעים מסיחה את הדעת, זרימות העבודה אינן טבעיות, אינך יכול לסרוק לפי סוגי קבצים ספציפיים, אינך יכול לשמור סריקות … רשימת ההחמצות נמשכת.

המסקנה שלנו: אם אתה מוציא כסף רב על כלי לשחזור נתונים, עבור עם תכונה שמציעה יותר תכונות וחוויה יעילה יותר.

האם השתמשת ב- GetDataBack Simple? מה חשבת על זה? ספר לנו בתגובות למטה ותודה על הקריאה.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map