GetData משחזר את סקירת הקבצים שלי – עודכן בשנת 2020

שחזר את הקבצים שלי

שירות שחזור נתונים סולידי שמאכזב מעט כשמדובר במהירות, GetData Recover My Files הוא נהדר כל עוד אינך צריך לשחזר מחיצות שנמחקו. קרא את סקירת GetData המלאה שלנו לפרטים.


התוכנה הטובה ביותר לשחזור נתונים

בין אם מחקת קובץ בטעות ובין אם אתה נתקל בבעיות גדולות יותר כמו מחיצה פגומה או מעוצבת, כלי שחזור הנתונים הנכון יכול לרוב להכשיל אותך אם הזנחת ליצור גיבוי. בחר, נכון, עם זאת, וסביר להניח שאתה מסתכל על הוצאה מבוזבזת.

במהלך סקירה זו נשקול את היתרונות והחסרונות של GetData לשחזר את הקבצים שלי. GetData פיתחה מגוון כלים המיועדים למשתמשים עם צרכים לשחזור נתונים רציניים, בין אם מדובר בצרכנים, בעלי עסקים או אנשי IT. זה יצר תוכנה עם כמה תכונות שימושיות ואפשרויות התאמה אישית חזקות.

במהלך הסקירה גילינו כי הכלי בדרך כלל עושה את העבודה, אך יש לנו כמה חששות לגבי יכולתו לשחזר נתונים ממחיצות שנמחקו. בנוסף, שחזור הקבצים שלי פועל לאט בהרבה ממועדפים מקצועיים אחרים ואינו מסוגל לאתר מחיצות שאבדו, אך גם אינו מציע דיסקים להפעלת מערכות עבור מכונות שאינן מאתחלות..

לקבלת תמונה גדולה תראה כיצד אפשרויות השחזור של הנתונים מתקבלות זו בזו, המשך לקרוא כדי לגלות בדיוק מה הצורך של GetData יכול לעשות כדי לגלות אם זה הכלי הטוב ביותר לשחזור נתונים עבורך..

קודם

הבא

אלטרנטיבות לשחזור הקבצים שלי

תמחור ורישוי

שחזר את הקבצים שלי מגיע רק בטעם מחשב. משתמשי מקינטוש יצטרכו לחפש במקום אחר. אמנם אתה יכול להוריד ולהריץ סריקות באמצעות שחזר את הקבצים שלי בחינם, כדי לשחזר קבצים בפועל, תצטרך לקנות רישיון. התמחור תואם לכלים המוצגים באופן דומה ומגיע עם שלוש אפשרויות רישוי שונות.

תכונות

הטבלה הבאה תעניק לך סקירה מהירה של מה שאתה מקבל ברשיון GetData.

השחזר את לוגו הקבצים שליwww.recovermyfiles.com

מתחיל החל מ- $ 194 לחודש לכל התוכניות

גרסה

גרסה
חלונות

אפשרויות סריקה

סריקה מהירה

סריקה עמוקה

מיין לפי סוג קובץ

סרוק לפי סוג קובץ

יכולות סריקה

סריקה מלאה בכונן הקשיח

שחזור קבצים שנמחק / אבד

התאוששות מחיצה פגומה

שחזור מחיצה שנמחק

התקן USB שניתן לאתחל

תקליטור התאוששות

שיבוט

התאוששות חיצונית

התאוששות כונן חיצוני

שחזור מדיה נשלף

התאוששות כרטיס SD

התאוששות אחסון אופטית

תמיכה

רשימת התכונות משתווה היטב עם רוב אפשרויות שחזור הנתונים האחרות. אנו אוהבים במיוחד שמהדורת הרישיון המקצועית שלה תומכת בשחזור אחסון RAID, בשירותים תואמים כמו Prosoft Engineering Rescue Engineering ו- EaseUS Recovery Wizard (קרא את סקירת אשף שחזור הנתונים של EaseUS).

ובכל זאת, ישנם כמה דברים שנרצה לראות שנוספו. אלה כוללים שחזור דיסק אתחול מערכת עבור מכונות עם מחיצות אתחול פגומות ושחזור מדיה אופטית.

אם אתה מחפש תכונות אלה, בדוק במקום זאת את סקירת שחזור הנתונים הכוכבים שלנו. שחזר את הקבצים שלי תומך בכל מערכות הקבצים שברצוננו לראות.

זה כולל סוגי קבצי Mac, למרות שאין להם לקוח מקינטוש:

 • FAT 1, FAT 16, FAT 32 (Windows)
 • exFAT (Windows)
 • NTFS, NTFS5 (Windows)
 • HFS, HFS + (Mac)

הכלי תומך גם בשחזור של יותר מ- 200 סוגי קבצים שונים התואמים לכלים אחרים. יהיה נחמד אם תוכלו להגדיר סוגי קבצים חדשים לסריקה. עם זאת, הכלים “העליונים” היחידים שמציעים יכולת זו הם Stellar (גרסאות PC ו- Mac) ו- Data Rescue (גרסת Mac בלבד). קרא את הסקירה שלנו בנושא הצלת נתונים מהנדסת Prosoft למידע נוסף על הכלי הנהדר הזה.

תהליך התאוששות

אתחול שחזור הקבצים שלי והאשף שלו יעביר אותך בתהליך ההתאוששות שלב אחר שלב. זה בקנה אחד עם התחרות שלה, עם זאת, שחזור הקבצים שלי מציע מגוון אפשרויות לבחירת הגדרת הסריקה שמספר השירותים האחרים מבצעים.

הדבר הראשון שתצטרך לעשות הוא לבחור סוג התאוששות.

אתה יכול לבחור “לשחזר קבצים” או “לשחזר כונן.” האפשרות לשחזור קבצים תמצא קבצים שנמחקו על ידך, תוכנית או אפילו וירוס. שחזר כונן, ושחזר את הקבצים שלי ישחזר נפחי נתונים שאבדו בגלל עיצוב, שחיתות או בנייה מחדש של המערכת.

הבה נציץ ל”שחזור קבצים “תחילה. לחץ על “הבא” ותתבקש לבחור מחיצת קבצים. בחרנו בכונן הנתונים שלנו, “ד.”

ישנם גם כפתורים “להוסיף תמונה” ו- “להוסיף RAID.” הוסף תמונה מאפשר לך לסרוק מעותק משובט של המחיצה שלך. הוספת RAID מאפשרת לך להתאושש מאחסון RAID, אם כי תצטרך רישיון מקצועי או טכנאי כדי להשתמש בתכונה זו.

השלב הבא שואל אם ברצונך רק לחפש קבצים שנמחקו (קבצים שרוקנת מפח המיחזור שלך) או קבצים שנמחקו ואבדו, הכוללים קבצים שנמחקו על ידי תוכניות ואבדו במהלך כיבוי..

האפשרות הראשונה משקפת “סריקה מהירה”, שהיא המינוח המשמש את רוב התוכניות האחרות לשחזור נתונים. האפשרות השנייה מקבילה ל”סריקה עמוקה “מכיוון שהיא סורקת שטח פנוי בנפח כדי לשחזר קבצים על בסיס תבניות מסוג קובץ.

אם תחליט לסרוק באמצעות האפשרות השנייה, האשף מוסיף שלב נוסף לפני שתתחיל את הסריקה: הוא שואל אותך אילו סוגי קבצים תרצה לסרוק.

אתה יכול לבדוק קטגוריות קבצים או להאכיל את שחזור הקבצים שלי סיומת קבצים ספציפית. אנו אוהבים את התוספת של שלב זה, מכיוון שכלי שחזור נתונים רבים אינם מאפשרים לך לבחור אילו סוגים של קבצים משחזר הסריקה.

צמצום החיפוש יאיץ את הסריקה אם אתה מחפש משהו ספציפי. זה עוזר, מכיוון שכפי שנראה בקטע “הבדיקה” שלנו, שחזור הקבצים שלי פועל הרבה יותר זמן מאשר כלים מתחרים כמו Stellar ו- EaseUS.

לא משנה אם אתה עובר עם סריקה מהירה או עמוקה, התהליך לאחר שלב זה מתנהג באופן דומה: הסריקה מאתחלת וההמתנה מתחילה. סרגל התקדמות בראש הממשק נותן לך מושג כמה רחוק לאורך הסריקה אבל זה הכל. אין שום דלפק “זמן שנותר” כמו שתקבל עם רוב הכלים האחרים.

לאחר השלמת הסריקה, תוכלו לגלוש בקבצים ששוחזרו באמצעות לוח הניווט בצד שמאל של הכלי. השחזר את הקבצים שלי עושה עבודה נחמדה בכך שאתה מאפשר לעיין בקבצים על בסיס עץ הקבצים של המחיצה או למיין תוכן על סמך סוג הקובץ או סטטוס שנמחק. כלים רבים אחרים אינם מקלים על מיון נתונים כל כך קל.

פריטים שמחקת ימוקמו בתיקיית “סל המיחזור” אם אתה ממיין נתונים לפי עץ הקובץ. כשאתה לוחץ על כל תיקיה נתונה בחלונית הניווט, התוכן של אותה תיקיה מוצג בחלונית “רשימת הקבצים הגדולה” בצד ימין. לחץ על כל קובץ בחלונית זו וייתכן שתוכל להציג תצוגה מקדימה של תוכנה בחלונית הקטנה למטה.

לחץ על לחצן הבחירה שליד כל תיקיה או קובץ כדי לתייג אותו לשחזור. אם אינך מוכן לשחזר נתונים, תוכל לשמור את הסריקה כדי לטעון אותה מחדש מאוחר יותר על ידי לחיצה על “שמור”. ככה אתה לא צריך להריץ את הכל מחדש.

לפני שנחשוף את תוצאות הבדיקה, נחזור לשלב הראשון בתהליך השחזור ובדוק את האפשרות השנייה, “לשחזר כונן.” על ידי בחירת אפשרות זו ולחץ על הבא, באפשרותך לסרוק את הכונן הקשיח המלא שלך או את המחיצה.

מחיצות שאבדו או שנמחקו לא בהכרח מוצגות בשלב זה (שלנו לא), כך שתצטרך לסרוק את הכונן הקשיח המלא כדי לראות אם ניתן לשחזר אותו. לא התרשמנו ממגבלה זו מכיוון שכלי שחזור נתונים אחרים הצליחו לשלוף את פרטי הכונן שנמחקו מטבלת המחיצות לצורך סריקה, במקום לגרום לנו לעבור סריקה מלאה..

השלב הבא שואל אם ברצונך לשחזר את כל הקבצים או לבחור קבצים, מה שיאיץ את הסריקה שלך.

לחץ על “הבא” והסריקה מתחילה. לאחר השלמתם, בתיאוריה, עליכם להיות מסוגלים לבחור את כונן המחיצה שאבדה בחלונית הניווט. עם זאת, בהמשך נדון, שחזר את הקבצים שלי היה אחד הכלים הבודדים שבדקנו שלא הצליחו להשלים משימה זו..

ביצועים

הלכנו את שחזור הקבצים שלי במלואם ביסודיות כדי לראות כיצד הם לעומת פתרונות אחרים במרחב שחזור הנתונים. הבדיקות שלנו כללו סריקות מהירות ועמוקות של מחיצת הנתונים 518GB שלנו וסריקת כונן קשיח מלאה.

יצרנו מחיצת מבחן של 10 ג’יגה-בתים, העמסנו אותה עם נתונים ומחקנו אותם כדי לראות אם נוכל לשחזר את תוכנה. במחיצת הנתונים שלנו יצרנו ומחקנו שלושה קבצי בדיקה: תמונת .jpg, וידאו .mp4 ומסמך Word.

תכונותתוצאה
זמן סריקה מהיר10 שניות
זמן סריקה עמוקה11 שעות, 30 דקות
דוק Word התאושש
קובץ וידאו התאושש
קובץ תמונה התאושש
סריקה של כונן קשיח מלא17 שעות
מחיצה שנמחקה שנמצאה

סריקות עמוקות עם שחזור הקבצים שלי פועלות הרבה יותר זמן מסריקות עם רוב הכלים האחרים שבדקנו. יש לציין כי סריקות ארוכות יותר אינן פירושו סריקות יסודיות יותר להערכתנו.

עם זאת, מצאנו חן בעינינו עד כמה שחזר הקבצים שלי ביצע במשימות מסוימות, כמו לשחזר נתונים ממחיצות שלמות. המשמעות היא שהכלי צריך לעבוד מצוין כדי להחזיר נתונים ממחיצות בלתי נגישות.

עם זאת, הכלי לא עבד כל כך טוב כאשר הגיע לשחזור המחיצה האבודה שלנו. סריקת הכונן הקשיח המלאה הנדרשת כדי לנסות את הפעולה הזו נמשכת זמן רב מדי ואז לא הצליחה בפועל במשימה.

שירות לקוחות

תמיכה בשחזור הקבצים שלי כוללת משאבי ידע טובים ושלוש שיטות יצירת קשר ישירות שונות.

אתר התמיכה כולל מדריך להתחלה מהירה, מדריך PDF ומדריכי וידאו. “פרקים” תומכים מרובים מציגים מדריכי הוראות כיצד לבצע, צעדים לפתרון בעיות ושאלות נפוצות. אנו מעריצים לא רק את רוחב המשאבים של GetData, אלא גם את מידת הפירוט של החומרים שלהם.

אם אתה מעדיף לדבר ישירות עם GetData על שאלות או בעיות טכניות שלך, אתה יכול לפנות באמצעות הדוא”ל, הטלפון או הצ’אט החי. תמיכה טלפונית וגם חיה זמינה אך ורק בשעות הפעילות. כמו כן, במספר הזדמנויות מצאנו את הצ’אט החי שלהם במצב לא מקוון אפילו באמצע יום חול.

זמני התפנית של הדוא”ל שלהם טובים מאוד. שלחנו להם מספר מיילים על שאלות כלליות שהיו לנו וקיבלנו תשובה תוך 24 שעות בכל פעם.

מחשבות אחרונות

GetData Recover My Files כולל תכונות רבות של שירותי שחזור נתונים מעולים. האשף הוא פשוט ומספק אפשרויות סריקה ומיון רבות. גם רשת התמיכה של GetData חזקה.

לרוע המזל השירות מעד כשני ספירות די גדולות בבדיקה שלנו: אלגוריתמי הסריקה העמוקים שלו הם איטיים והוא לא יכול היה לשחזר את מחיצת הבדיקה שנמחקה. בהתחשב בכך שלא ניתן להשתמש ב’שחזר את הקבצים שלי ‘כדי לשחזר נתונים ממכונות שאינן פועלות באמצעות אי התאמת דיסק, אנו ממליצים לבדוק את ביקורות התוכנות האחרות לשחזור נתונים שלנו..

האם השתמשת בשחזור הקבצים שלי? מה הייתה החוויה שלנו? ספר לנו בתגובות למטה ותודה על הקריאה.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map