סקירת תרגיל דיסק CleverFiles – עודכן בשנת 2020

סקירת תרגיל דיסק

כלי נהדר ידידותי לתקציב שמספק את כל מה שהוא מבטיח ועוד, CleverFiles Disk Drill אולי לא מכיל את כל התכונות שהגדולים מציעים, אבל הוא מתמודד רציני בכל מה שקשור לדלפק של הדולר שלכם. עיין בסקירת תרגיל הדיסק המלא שלנו.


התוכנה הטובה ביותר לשחזור נתונים
מקדחת הדיסק של CleverFiles מספקת למשתמשים כלי אינטואיטיבי ועשיר לשחזור נתונים המתחרה באופן מעורר התפעלות עם שמות גדולים יותר כמו Stellar ו- EaseUS, אך מגיע במחיר מעט אטרקטיבי יותר..

כלים לשחזור נתונים יכולים לערוך משתמשים ממגוון תרחישים, כולל עזרה לקבצים שנמחקו לשחזור, מחיצות אבודות, מעוצבות או שאינן מורכבות והוצאת נתונים מהכוננים הקשיחים. לביצוע חשבונאות מלאה על התרחישים המכוסים על ידי רוב כלי שחזור הנתונים, הקפד לבדוק את התוכנית Cloudwards.net לגבי התוכנה הטובה ביותר לשחזור נתונים..

במהלך סקירה זו, אנו נעסוק בתמחור בתכונות של תרגיל דיסק, ונציג בפניכם את חווית המשתמש הכללית. אנו נסתכל גם על ביצועי Disk Drill לפני שנסיים עם מבט על פעולת שירות הלקוחות של CleverFiles..

קודם

הבא

אלטרנטיבות למקדח דיסק CleverFiles

תמחור & רישוי

ל- CleverFiles רישיונות לצרכנים פרטיים ומסחריים כאחד. ניתן להשתמש בתוכנה עבור Mac או Windows. אין בו ערכות כלים ארוזות לשירות של שתי מערכות ההפעלה. רישיונות בדרך כלל טובים לשנה אחת, אך אתה יכול לשדרג לרישיון לכל החיים תמורת קצת יותר כסף.

אם אינך בטוח ש- Drill Drill הוא הפיתרון לשחזור נתונים שאתה מחפש, תקופת הניסיון בחינם תאפשר לך להעמיד את התוכנה שלהם למבחן. הניסוי מאפשר לך לשחזר נתונים של עד 100MB, עם זאת, אתה יכול לפחות לראות אם ניתן לשחזר קבצים גדולים יותר על ידי הפעלת סריקה ותצוגה מקדימה של התוצאות. כפי שאתה יכול לקרוא בסקירת השחזור נתונים מהממים שלנו, שירות זה מאפשר לך לשחזר עד 1 ג’יגה-בתים בחינם, כך שייתכן שזו פעולה טובה יותר עבורך.

תכונות

מקדח הדיסק של CleverFiles הוא במקרה אחד מכלי השחזור הדיסק המאפיינים הכבדים ביותר בשוק ומתחרים ישירות עם שירותים מובילים כמו Stellar ו- EaseUS (קרא את סקירת אשף שחזור הנתונים של EaseUS).

הטבלה הבאה מציגה סקירה מהירה של חלק מהתכונות הללו. אנו נחקור כמה מאלה במהלך סקירה זו. להסברים מעמיקים על הערך של תכונות אלה, אל תחמיצו את התמצית לשחזור נתונים שלנו.

לוגו מקדחת הדיסק של CleverFileswww.cleverfiles.com

החל מ- 408 $ לחודש לכל התוכניות

גרסה

גרסה
חלונות, מק

אפשרויות סריקה

סריקה מהירה

סריקה עמוקה

מיין לפי סוג קובץ

סרוק לפי סוג קובץ

יכולות סריקה

סריקה מלאה בכונן הקשיח

שחזור קבצים שנמחק / אבד

התאוששות מחיצה פגומה

שחזור מחיצה שנמחק

התקן USB שניתן לאתחל

תקליטור התאוששות
מק בלבד

שיבוט

התאוששות חיצונית

התאוששות כונן חיצוני

שחזור מדיה נשלף

התאוששות כרטיס SD

התאוששות אחסון אופטית

תמיכה

אנו אוהבים גם את התכונה “כספת התאוששות” של Drill Drill. כספת השחזור מפעילה תהליכי רקע להגנה על מחיצות HFS, HFS +, FAT או FAT32 שצוינו במחשב שלך. הוא מאחסן מטא נתונים על קבצים שנמחקו כולל שמות קבצים. מידע זה משמש בתהליך השחזור כך שכאשר אתה משחזר קובץ, לא פשוט נותנים לך שם קובץ כללי ככל שאתה נמצא עם שירותי שחזור אחרים..

זה גם מאיץ את תהליך ההתאוששות מכיוון שאינך צריך לבצע סריקה עמוקה. שים לב שאם אתה משתמש ב- Time Machine במחיצה של מק, עם זאת, אין צורך להשתמש בכספת השחזור.

במהלך סקירה זו אנו בוחנים באופן ספציפי את גרסת Windows של Drill Drill. גרסת ה- Mac, אף שהיא יקרה יותר, מגיעה עם כמה תכונות נוספות שהופכות אותה לאחת מאפשרויות שחזור הנתונים הטובות ביותר עבור מערכת הפעלה זו.

אלו כוללים:

 • התאוששות iOS
 • התאוששות אנדרואיד
 • כונני אתחול
 • איתור כפול
 • לנקות
 • ניטור בריאות
 • תכונות משפטיות

אנו מעוניינים לראות כי שחזור ההפעלה זמין גם עבור גרסת Windows של התוכנה, מכיוון שפעמים רבות המשתמשים צריכים לשחזר נתונים ממכונות שאינן מאתחלות.

עבור גרסאות Windows ו- Mac הן של התוכנה, אנו מעוניינים לראות את היכולת להוסיף סוגי קבצים חדשים. נכון לעכשיו, Drill Drill עבור Windows תומך בלמעלה מ -200 סוגי קבצים ו- Drill Drill עבור Mac תומך בלמעלה מ- 300. אז, ברוב המקרים לא תהיה בעיה בתכונה זו.

סוגי קבצי התמיכה כוללים:

 • מסמכים: Word, Excel, Powerpoint, PDF
 • תמונות: JPEG, PNG, RAW, Photoshop, Illustrator
 • שמע: MP3, WAV, AIFF, AAC, Ogg
 • סרטונים: MPEG-4, QuickTime, AVI, WMV
 • ארכיונים: מיקוד, Gzip, RAR, Stuffit

ניתן להשתמש במקדח דיסק כדי לשחזר קבצים ממערכות הקבצים הבאים:

 • Windows: FAT, NTFS
 • מק: HFS, HFS+
 • אחסון נשלף: ExFat

תהליך התאוששות

כדי לסרוק את המחשב באמצעות Drill Drill, לאחר שתאתחל את היישום, תחילה עליך לבחור מיקום לסריקה. באמצעות אשף מקדחת הדיסק תוכלו לבחור לסרוק את כל הכונן הקשיח או את המחיצה בכונן הקשיח.

מקדח דיסק שולף נתונים מטבלת המחיצות של המכשיר שלך לרשימה של מחיצות שנמחקו, וכך חוסך ממך להפעיל סריקת כונן קשיח מלאה כדי למצוא אותם. כלים לשחזור נתונים רבים אינם מבצעים זאת (קרא את סקירת הצלת הנתונים ההנדסית של Prosoft עבור שירות אחר שמבצע ראוי להערכה מהבחינה הזו).

אין אפשרות לסרוק תיקיה נפרדת כמו שיש עם Stellar. אין גם אפשרות לסרוק אחר סוגי קבצים ספציפיים. עם זאת, לא מדובר בפורקן אמיתי שכן הסריקה המהירה של Disk Drill פועלת מהר יותר מרובם.

מקדח דיסק כולל שלושה סוגי סריקה שתרצה להיות מודע אליהם:

 • הפעל סריקה מהירה
 • הפעל סריקה עמוקה
 • הפעל את כל סוגי הסריקה

כאשר אתה מבצע סריקה מהירה, Drill Drill משחזר קבצים שעדיין שלמים אך אינם נגישים. זה כולל גם תוכן שנמחק לאחרונה וגם תוכן במחיצות שאינן מורכבות. סריקה מהירה תחזיר נתיבי קבצים ושמות קבצים מקוריים.

לעומת זאת, סריקה עמוקה סורקת מקום פנוי בכונן ומשחזרת קבצים שנמחקו על סמך תבניות קבצים. שיטת התאוששות זו תהיה הטובה ביותר לקבצים שנמחקו זמן רב או לשחזור נתונים מנפחי RAW.

אם אתה יודע שברצונך לבצע סריקה עמוקה, אנו ממליצים לך לבחור באפשרות להפעיל סריקות מהירות וגם עמוק ברצף. זה מחזיר קבצים שלמים וגם משוחזרים.

בזמן שהסריקה שלך פועלת, תוכל לשמור על כרטיסיות בהתקדמותה בזכות סרגל התקדמות בראש האפליקציה. סרגל זה כולל טיימרים המציגים זמן שחלף ונותר הזמן, ומעדכן אותך כיצד הדברים עוברים.

באפשרותך לגלוש ולהתצוגה מקדימה של קבצים ששוחזרו ככל שיהיו זמינים, עוד לפני שהסריקה מסתיימת. תצוגה מקדימה על ידי לחיצה ימנית על קובץ ובחירה ב”תצוגה מקדימה “.

אין אפשרות לתצוגה מקדימה של תמונות ממוזערות, שהיא גרירה. עם זאת, באפשרותך להציג תצוגה מקדימה לפי סוג קובץ כללי. השלים זאת על ידי לחיצה על הקטגוריה הרצויה בצד ימין של האשף: תמונות, וידאו, מסמכים, שמע או ארכיב. ישנן גם קטגוריות לגודל ותאריך.

אתה יכול גם לבצע חיפוש קבצים.

פעולה זו תעזור לאתר קבצים עם שמות ספציפיים או קבצים עם סיומות ספציפיות (txt, docx, jpg וכו ‘). אתה יכול לגלוש בקבצים שהוחזרו על ידי הסריקה שלך בחלונית המרכזית. קבצים שלמים ממוינים לפי מיקום עץ הקבצים שלהם, ממש כמו בסייר הקבצים שלך. ניתן למצוא קבצים שנמחקו בתיקיית סל המיחזור.

לאחר שמצאת את הקבצים שברצונך להחיות מחדש, הדבר פשוט כמו לסמן את תיבת הסימון לצד שם הקובץ או התיקיה בתוצאות שלך ולחץ על כפתור השחזור בסמוך לראש האפליקציה..

ציין את מיקום ההתאוששות הרצוי בשדה לצד כפתור השחזור. זה יכול להיות אותו מיקום ששחזרת ממנו את הקובץ, אך בדרך כלל מומלץ לשמור במקום אחר. אם עדיין אינך מוכן להתאושש, תוכל לשמור את תוצאות הסריקה ולעבד אותן מאוחר יותר על ידי לחיצה על “שמור הפעלה.”

בשלב הבא נבדוק עד כמה הביצועים הטובים ביותר של תרגיל הדיסק ביצעו במשימות השחזור שלה.

ביצועים

ביצענו סדרת בדיקות בסיסיות כדי לאמוד את היעילות של Drill Drill. אלה כללו סריקות מהירות ועמוקות המופעלות כנגד מחיצה אחת והפעלת סריקה מלאה כונן קשיח שלם.

מחיצת הבדיקה שבדקנו הייתה בגודל 518 ג’יגה-בייט, עם שטח פנוי של 139 ג’יגה-בתים. גודל הכונן הקשיח המלא היה 1 TB. יצרנו ומחקנו שלושה קבצי מבחן לבדיקת סריקת המחיצות שלנו, שכללו מסמך Word, קובץ וידאו MP4 וקובץ תמונה .jpg. יצרנו גם מחיצת מבחן של 10 ג’יגה-בתים, העמסנו אותה עם נתונים ומחקנו אותה.

להלן תוצאות הבדיקה שלנו:

תכונהתוצאה
סריקה מהירה (מחיצה של 500 ג’יגה-בתים)10 שניות
סריקה עמוקה (מחיצה של 500 ג’יגה-בתים)1 שעה
סריקת Full HD (1TB)3 שעות
דוק Word התאושש
קובץ וידאו התאושש
קובץ תמונה התאושש
נמצאו קבצי מיחזור (תוכן שנמחק על ידי עצמו)ז
מחיצה שנמחקה שנמצאה

התרשמנו מהמהירות הכוללת של Drill Drill, אשר גוברת על רוב כלי שחזור הנתונים בצורה נוחה. כמובן שמהירויות מהירות אינן משוות בהכרח לסריקה יסודית. אולם במקרה של תרגיל דיסק הצלחנו לשחזר את כל שלושת קבצי הבדיקה.

המאמצים שלנו לשחזר את מחיצת הבדיקה שנמחקו שלנו היו הצלחה.

שירות לקוחות

תמיכה בצ’אט חי עבור Drill Drill ותוכניות CleverFiles אחרות זמינה. ניתן להתחיל בצ’אט 24/7 למרות שבסופו של דבר אתה יכול לחכות מספר שעות לתגובה בשעות שאינן עסקיות. אתה יכול להשאיר את כתובת הדוא”ל שלך אם לא בא לך לחכות.

אתה יכול פשוט להגיש כרטיס דוא”ל ישירות. בדקנו את שתי האפשרויות. במהלך שעות הפעילות קיבלנו תגובה בצ’אט תוך כרבע שעה. תגובות בדוא”ל בעקביות תוך פחות מ -24 שעות.

אם אתה סוג תמיכה טכנית DIY, CleverFiles מחזיק פורטל ידע עשיר שיענה על השאלות הנפוצות ביותר. ניתן להשתמש בקטגוריות בשולי השמאלי של הפורטל כדי לגלוש בתוכן, או להשתמש באפשרות החיפוש אם יש לך משהו ספציפי בראש. יש גם קטע שאלות נפוצות.

פורום המשתמשים של CleverFiles מספק שדרה נחמדה נוספת לקבלת תשובות לשאלות ופתרון בעיות. תוכלו גם לבקר בפורום כדי לגלות על עדכוני תרגיל דיסק ולהציע הצעות לתכונות.

מחשבות אחרונות

אנו יכולים לבחון סקירה זו שהוכנה לעוד כלי לשחזור נתונים של מפעל הטחנה שלא ממש יכול להתאים ליכולותיהם של כלי שחזור נתונים מקצועיים כמו המיוצרים על ידי Stellar, EaseUS ו- Prosoft Engineering. מה שמצאנו היה כלי ידידותי לתקציב שהעביר כמעט בכל דרך.

מקדחת הדיסק של CleverFiles מספקת ממשק משתמש נקי ואינטואיטיבי. האפשרויות מצוינות והסריקות הן מהירות ויסודיות. זהו כלי אשר ימשוך צרכנים רגילים וירשים אנשי IT בו זמנית. האם יש לך ניסיון עם תרגיל דיסק CleverFiles? נשמח לשמוע את הצורך שלך, אז אנא הודע לנו בתגובות שלהלן. תודה שקראת.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map