ביקורת התאוששות רמו – עודכנה 2020

סקירת שחזור רמו

Remo Recover הוא פיתרון לשחזור נתונים שפשוט לא חותך את החרדל בזכות ממשק גרוע ונהלי סריקת באגים. עם זאת, זה במחיר טוב, כך שזה הולך על זה. קרא את סקירת Remo Recover שלנו לגבי הדיאטות המלוכלכות.

התוכנה הטובה ביותר לשחזור נתונים

בסקירה זו של התאוששות Remo נבדוק את אחד היישומים הרבים שם וטוענים לשחזור מהיר של כל הקבצים שאבדתם. אנו בוחנים את העלויות והתכונות של Remo Recover עבור Windows, בפרט, באמצעות המהדורה “Pro” של החברה. בתהליך הבדיקה הערכנו גם את חווית המשתמש והביצועים הכוללים.

תוצאות הסיום לא היו מרשימות במיוחד, למרבה הצער. אמנם מערך הפיצ’רים לא ממש מסתכם באפשרויות המובילות המוזכרות במדריך התוכנה הטוב ביותר לשחזור נתונים שלנו, אבל הבעיות הגדולות יותר בהן נתקלנו נובעות מלקוח שהוא מרושל בתכנון ומועד לפורענות, במיוחד כאשר מבצעים סריקות של כונן מלא למחיצות שנמחקו..

בין אם אתה צרכני בית שמחפש לצאת מהפקק ובין אם מומחה בתחום ה- IT המעוניין לבנות את ארגז הכלים שלך, אנו ממליצים לבדוק במקום זאת שחזור נתונים מהממים, חברה המסמלת חווית משתמש עם כלי התאוששות מסוגל, וחשוב מכך, אמין. (קרא את סקירת שחזור הנתונים הכוכבים שלנו).

אם Stellar לא עונה על הצרכים שלך, EaseUS ו- Prosoft Engineering הם שני שירותים נוספים שאותם אנו אוהבים עבור משתמשים בכל רמות המיומנות הטכניות. אם תרצה להימנע לחלוטין משימוש במוצרים אלה לחלוטין, אנו ממליצים לקרוא את היצירה שלנו בגיבוי 3-2-1 או במדריך הגיבוי המקוון הטוב ביותר שלנו..

חלופות להתאוששות רמו

תמחור & רישוי

רמו מספקת תוכנה לשחזור נתונים עבור Windows, Mac ו- Android, עם רישיונות נפרדים לכל אחד מהם. תוכנת השחזור של Windows, במוקד סקירה זו, מגיעה בשלוש חבילות רישיון שונות: Basic Edition, Media Edition ו- Remo Recovery Pro. כל רישיון טוב לכל החיים.

שלא כמו רבים ממוצרי התוכנה הטובים יותר שם, Remo לא מאפשר לך לנסות את התוכנה בחינם. לכן אינך יכול לבצע סריקה תחילה כדי לראות אם הקבצים שלך ניתנים לשחזור ואז לרכוש את התוכנה להשלמת השחזור.

זה אומר שאתה פשוט צריך לקוות שזה יצליח. יש אחריות להחזר הכסף למשך 30 יום, אך רק במקרה שתגלה פגם בתוכנה, לא אם הקבצים שלך הם מעבר לנקודת ההחלמה, וזה אכן קורה.

זו כנראה סיבה טובה לשקול קודם כל אפשרויות אחרות, למרות שסביר להניח שהן יקרות מעט יותר. שחזור נתונים מהמרכז, EaseUS ו- Prosoft Engineering, שלושת פתרונות השחזור המובילים שסקרנו, כולם עולים סביב 99 $ למהדורות הדומות ל- Remo Recovery Pro. אנו ממליצים שתבדוק את סקירת שחזור הנתונים של EaseUS וסקירת הצלת נתונים הנדסת Prosoft לקבלת מידע נוסף על שני אלה.

תכונות

התאוששות Remo מספקת רבות מהתכונות הבסיסיות שציפית מתוכנית לשחזור נתונים, כולל אפשרות לבצע סריקות מהירות לשחזור קבצים שנמחקו ואלגוריתמי סריקה עמוקים לשחזור נתוני RAW.

יש גם כמה תכונות חסרות שהכי משפיעות על קלות השימוש בהן. נדון בכמה מהנושאים הרבים שהיו לנו בתהליך השחזור של רמו כשאנחנו מדברים על קלות שימוש בהמשך סקירה זו, אך חלק מההחמצות כוללות חוסר יכולת לסרוק לפי סוג קובץ ואין אפשרות להציג תצוגה מקדימה של קבצים לפני השלמת השחזור. תהליך.

הטבלה הבאה מסכמת את כל התכונות שתקבלו עם Remo Recover.

לוגו שחזור רמוwww.remorecover.com

מתחיל החל מ- $ 111 לחודש לכל התוכניות

גרסה

גרסה
חלונות, מק

אפשרויות סריקה

סריקה מהירה

סריקה עמוקה

מיין לפי סוג קובץ

סרוק לפי סוג קובץ

יכולות סריקה

סריקה מלאה בכונן הקשיח

שחזור קבצים שנמחק / אבד

התאוששות מחיצה פגומה

שחזור מחיצה שנמחק

התקן USB שניתן לאתחל

תקליטור התאוששות

שיבוט

התאוששות חיצונית

התאוששות כונן חיצוני

שחזור מדיה נשלף

התאוששות כרטיס SD

התאוששות אחסון אופטית

תמיכה

תהליך התאוששות

לומר שלקוח Remo Recovery אינו בדיוק סוכריות עיניים זה קצת אנדרסטייטמנט. ערכת הצבעים עשויה להשתמש בחשיבה מחודשת רצינית, אך הבעיה הגדולה יותר היא שהטקסט לא מתאים ללקוח, מה שמקשה להבין בדיוק מה לעשות בנקודות שונות בתהליך ההתאוששות..

אין דרך להתאים את גודל החלון של היישום כדי לתקן את הבעיות הללו. לפחות, לא לפני כן: כמה צעדים לתהליך, אתה יכול לשנות את גודל המסך בצורה אופקית ואנכית, אם כי זה לא פותר את כל הבעיות.

המצגת היא לא הכל, אבל היא גם לא כלום, אפילו לא לתוכנת כלי עזר. היה מוכן להניח לנחש כמה אם אתה הולך עם רמו כפתרון לשחזור נתונים שלך.

כדי להתחיל בתהליך השחזור, לחץ על אחד משלושה לחצנים: לשחזר קבצים, לשחזר כוננים או לשחזר תמונות. אפשרות אחרונה זו אמורה לקרוא למעשה “התאוששות מדיה”, מכיוון שהיא משמשת גם לשחזור וידאו ואודיו.

בחר “לשחזר קבצים” ותתבקש לבחור באחת משתי אפשרויות: לשחזר קבצים שנמחקו ולשחזר קבצים שאבדו. התוויות האלה לא בדיוק ברורות והתיאורים לגבי מה שהם עושים מנותקים, כמובן.

בעיקרון, הראשון עובד כסריקה מהירה ואילו השני הוא סריקה עמוקה.

ההבדל הוא שסריקה עמוקה מבצעת התאוששות RAW, עוברת בכונן שלך מגזר אחד בכל פעם לשחזור קבצים על בסיס דפוסי קבצים. בחר באפשרות זו למחיצות שנמחקו או מעוצבות.

בחר באפשרות הראשונה (סריקה מהירה) ואז תתבקש לבחור איזו מחיצה תרצה לסרוק.

לאחר מכן תוכל לבחור אילו תיקיות תרצה לסרוק. אתה יכול לבחור לסרוק את הכונן כולו על ידי לחיצה על תיבת הסימון העליונה בעץ הניווט בחלונית השמאלית.

לצורך שחזור פריט שנמחק, תרצה לוודא שלפחות תבדוק את תיקיית סל המיחזור (ולא את התיקיה בה היו הקבצים שנמחקו במקור).

בשלב הבא תתבקש לציין תיקיית שחזור. במקרה שתתאושש לתיקיה בה קיימים כבר קבצים, תוכל לבחור באפשרויות כמו “להחליף” ו”הנחיה “כדי להחליף קבצים כפולים. באפשרותך גם לדחוס נתונים ששוחזרו בקובץ zip.

לחץ על החץ קדימה ותבצע סריקה. בהנחה שאתה מבצע סריקה מהירה, צריך לחלוף מספר שניות בלבד כדי לחוות את החוויה שלנו (ראה ביצועים, להלן).

לאחר סיום הסריקה המהירה, תיקיית השחזור שציינת תיפתח כך שתוכל לגלוש בתוצאות. גישה זו שונה במקצת מאופן פעולתן של רוב תוכניות השחזור, שאינן משחזרות את הקבצים באופן אוטומטי לאחר סיום הסריקה.

במקום זאת, תוכנות כמו Prosoft Engineering Data Rescue מאפשרות לך לבדוק קודם את תוצאות הסריקה בלקוח ולבחור תחילה אילו קבצים ברצונך לשחזר. לחילוץ נתונים יש גם אפשרויות סינון ותכונת חיפוש למיון נתונים במהירות רבה יותר; רמו לא.

למרות שזהו שיפור בתהליך הסריקה המהיר, הבעיות הגדולות יותר שנתקלנו בהן עם Remo היו קשורות לפעולות הסריקה העמוקות שלה.

לשחזר אפשרויות סריקה עמוקה

אם תבחר לבצע סריקה עמוקה על ידי בחירה ב”כוננים לשחזר “במסך הבית של רמו, תינתן לך האפשרות להריץ שני סוגים שונים של סריקות: שחזור מחיצה ושחזור מעוצב / מעוצב מחדש.

התאוששות מחיצה משמשת לשחזור מחיצות שנמחקו בטעות, ואילו התאוששות מעוצבת משמשת לשחזור מחיצות שעוצבו מחדש. באופן כללי, עם תוכנת התאוששות כלשהי, ההצלחה של אחת מהן תלויה בשאלה אם הזיכרון הפיזי שאחסן את הקבצים הישנים שלך או לא הוחלף או לא; אם כן, אין לך מזל, וזו סיבה אחת שתמיד עדיף להיות מוכנים עם פיתרון גיבוי ולא לחשוב שאתה יכול לסמוך על תוכנת שחזור.

אם תפעיל סריקת שחזור מחיצה, תוכל לבחור אילו סוגים של קבצים תרצה לסרוק. זה יכול לעזור להאיץ את מה שיכול להיות תהליך די ארוך, בנוסף להגבלת תפוקת ההתאוששות שלך. עם זאת, ככל שנוכל לדעת, אין דרך פשוט לסרוק כל סוג קובץ: עליך לעבור ולבדוק כל סיומת קבצים שאתה רוצה לסרוק אחר.

עם זאת אנו יכולים לטעות בעניין: העיצוב של הלקוח הוא שוב דחוס מדי, מה שהופך את התהליך למשהו ממשחק ניחושים.

גרוע מכך, כפי שנדבר בהמשך, מעולם לא הצלחנו להשלים סריקת כונן מלאה בפועל.

ביצועים

ביצענו סריקות מהירות ועמוקות באמצעות Remo כדי לבדוק את מהירות הסריקה, וחשוב מכך, את היכולת של הכלי לשחזר פריטים שנמחקו..

כדי לבדוק את תהליך הסריקה המהירה יצרנו ומחקנו מספר קבצי בדיקה שונים, כולל קבצי מסמכים, תמונות ווידאו. בדיקות אלה נערכו כנגד מחיצת מבחן קטנה שהקמנו, שהייתה בגודל 1.95 ג’יגה-בייט עם כמחצית מאותה שטח פנוי. הכונן עצמו היה SSD של 250 ג’יגה-בייט.

להלן התוצאות:

מחיצה בזמן סריקה מהירה5 שניות
דוק Word התאוששכן
קובץ וידאו התאוששכן
קובץ תמונה התאוששכן
זמן סריקת כונן מלאההשלמה נכשלה
המחיצה שנמחקה התאוששהלא

בדיקות הסריקה המהירה שלנו עברו בצורה חלקה, למרות כמה בלבול שנגרם בגלל עיצוב לקוח מגושם זה. בכל מקרה, הצלחנו למצוא את הפריטים שנמחקו.

עם זאת, כאמור, נתקלנו בבעיות בניסיון לבצע סריקות כונן מלאות כדי למצוא מחיצות שנמחקו. בכל אחד מחצי תריסר ניסיונות, הלקוח התרסק לאחר כשעתיים של זמן סריקה.

הושטנו יד לתמיכה בעזרה, אך לא הצלחנו לתקן את הבעיה והשארנו את זה. ראשית, לא רצינו להמשיך להפעיל סריקות כושלות מחשש שזה יכול לפגוע בכונן הקשיח שלנו. בנוסף, כשאתה מתמודד עם נתונים שאבדו, עבודה עם תוכנת באגי היא הדבר האחרון שאתה רוצה, ואף תוכנת התאוששות אחרת שבדקנו לא עשתה את הבעיות הללו..

ככאלה, איננו יכולים להמליץ ​​על המוצר לשחזור מחיצות, רק שחזור קבצים שנמחק, שבאמת לא שווה את העלות עצמה (במיוחד עם כמה מבעיות העיצוב של הלקוח).

שירות לקוחות

רמו מספקת תמיכה 24/7 באמצעות דואר אלקטרוני. החברה ממוקמת בבנגלור בהודו, ואנחנו מניחים כי גם הם נמצאים במרכזי התמיכה. אין אפשרות לצ’אט חי או לתמיכה טלפונית כמו שתקבל עם שחזור נתונים מהממים וכלים אחרים.

השגנו את שאלת הבדיקה לתמיכה בנוגע לבעיות ההתרסקות שחווינו במהלך תהליך סריקת הכונן המלא. באופן מרשים קיבלנו תגובה תוך ארבע דקות.

למרבה הצער, התגובה לא עזרה. הסוכן הודיע ​​לנו כי רמו תתרסק כאשר יש הרבה סקטורים רעים, הפרעות מתוכנות אחרות ו- RAM נמוך. כיבינו את כל התוכניות שלנו ועדיין חווינו קריסות, ומחשב הבדיקה שהפעלנו היה רק ​​בן שנה.

יתר על כן, ערכנו מספר בדיקות גם באמצעות תוכנות אחרות, כולל שחזור נתונים של Wondershare (קרא את סקירת Wondershare שלנו) ולא חווינו בעיות דומות.

רמו גם מחזיקה אתר תמיכה. בסיס הידע הוא מעט מוגבל ושופע טעויות דקדוקיות.

מצאנו אמנם קטע בנושא קריסות, שלדברי רמו הוא נושא ידוע, עם מספר הצעות לתיקון הבעיה. עם זאת, כמו בתגובת התמיכה, אף אחת מאותן הצעות לא עזרה לנו לעקוף את בעיות ההתרסקות שלנו.

מחשבות אחרונות

היעדר מאפייני מיון קבצים טובים יותר ותצוגה מקדימה של קבצים משמשים רק לחיזוק הרושם שלנו כי Remo Recover הוא הסוג הגרוע ביותר של כלי עזר: כזה שמדלג כולו על חוויית המשתמש וגורם לך להרגיש כאילו עוויתת אחורה בזמן תחילת שנות ה -90..

הנושא הגדול יותר, כאמור, הוא כי שחזור רמו פשוט לא עובד, לפחות לא בלי פוטנציאל של פיתרון תקלות טוב, שבאמת לא צריך להתמודד איתו. ההתרסקויות כשמנסים לסרוק את הכונן שלנו בצורה עמוקה היא ללא ספק הבעיה הדחופה ביותר מכיוון שהיא הופכת את התוכנה לחסרת תועלת ברוב המקרים.

בין אם אתה מקצוען בתחום ה- IT או המשתמש הביתי, אנו ממליצים לבזבז על כלי ידידותי יותר למשתמש וכזה שעובד בלי שיהיה. אמנם שחזור נתונים מהממים הוא המועדף האישי שלנו, EaseUS ו- Prosoft Engineering הם נהדרים עבור משתמשי IT, ו- Wondershare הוא פיתרון זול ואמין שיעשה את העבודה עבור הצרכן הממוצע..

תן לנו לדעת מה אתה חושב על Remo Recover בתגובות למטה, ותודה שקראת!

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me