שמור על דוא”לך באמצעות שירותי גיבוי דואר

הדוא”ל חי ובועט והוא ערוץ התקשורת המשמש ביותר עבור אנשים ועסקים רבים. אבל מה קורה אם אתה מאבד גישה לדוא”ל? הפסקות דוא”ל מתרחשות באופן קבוע (אפילו עם Gmail) וישנם גם זמנים שבהם המעבר למערכת מחשבים חדשה – או שינוי מיקום פיזי – עלול לגרום לנתונים חסרים.

למרות שמשתמשים ביתיים, אובדן גישה לכמה מהבדיחות והתמונות המצחיקות יכול להיות מעצבן, זו יותר בעיה אם תאבד את כל הדוא”ל שקשור לתכנון חתונה משפחתית. ולעסקים עם אנשי קשר ופרטי חוזים במייל, זה אפילו יותר אסון.

חשוב לדעת שתמיד תהיה לך גישה, לא משנה מה קורה. למרבה המזל, ישנם מספר שירותי אינטרנט וענן הכוללים גיבוי בדוא”ל.

DropMyEmail

DropMyEmail הוא שירות גיבוי דוא”ל שפועל אוטומטית. התחבר באמצעות פייסבוק, טוויטר או חשבון Google שלך ​​כדי להתחיל ותוכל לבצע גיבוי תוך שניות. זה עובד עם מספר חשבונות דוא”ל ולאחר הגיבוי הראשון הוא ממשיך לשמור על גיבוי הדוא”ל שלך בסנכרון. כל שעליך לעשות הוא להזין את מזהה הדוא”ל והסיסמה שלך או את שם הפרוטוקול של שרת הדואר, כך שהוא יכול להיכנס לכל אחד מעשרות ספקי הדוא”ל. זה אפילו מגבה קבצים מצורפים לדוא”ל ומאפשר לך לסנן אותם לפי סוג קובץ לצורך חיפוש ושיתוף קל.

השירות תומך בהעברת דוא”ל למקרה שתרצה להעביר את הדוא”ל שלנו לחשבון חדש או לשחזר אותו לחשבון ישן.

במחיר של 9.99 דולר לשנה עבור שטח אחסון של 5 ג’יגה-בתים בחשבון בסיסי, זה לא יקר, מה גם שהוא מאפשר גיבוי קבצים והצפנה מאובטחת ותוכל גם להציג את הדוא”ל שלך באופן מקוון באמצעות השירות. למשתמשים עסקיים, החבילה שומרת על מחיקה בטעות, פריצה ומספקת פונקציות דיווח וניהול דוא”ל ברמת הארגון יחד עם אחסון בלתי מוגבל.

Mailkeepr

Mailkeepr הוא שירות חדש שעוזר גם לשמור על דוא”ל מסודר. הוא כולל קידוד SSL ​​מאובטח להצפנת דוא”ל לפני שהם מאוחסנים. השירות מגבה את הדוא”ל שלך במספר שרתים ולראות שאתה לעולם לא מסתכן באובדן הגישה אליו.

.


 

ואתה יכול לבצע גיבוי יעיל של הקבצים המצורפים שלך (מסמכים ותמונות) על ידי שליחתם דרך חשבון הדוא”ל שלך. השירות החינמי הנוכחי מוגבל לגיבוי של כ -700 מיילים, אך ישנן תוכניות להרחיב זאת. זה בהחלט צפייה ברגע שהוא יושק

גיבוי

גיבוי אינו מגן על דוא”ל; זה גם מגן על הנתונים בכל חשבון Google Apps שלך. הוסף אותו דרך שוק גוגל אפליקציות והאפליקציה תבדוק אם יש את הנתונים העדכניים ביותר ותעתיק אותם לענן. תהליך זה חוזר על נתונים ותוכל לשחזר את התאריך בלחיצה אחת במידת הצורך.

השירות כולל כלי ניהול וחיפוש עבור הנתונים שלך. בנוסף לעבודה עם Google Apps, Backupify משתלב עם Salesforce ויש לו פיתרון אישי לגיבוי נתוני חשבון גוגל, פייסבוק וטוויטר..

CloudAlly

CloudAlly מספקת שירות גיבוי המכסה את חשבון Google שלך, דואר Yahoo, Office 365, Google Apps, Salesforce ו- AWS. ניתן לייצא ולאחסן נתונים באופן מקומי או לשחזר אותם לחשבון Google שלך ​​מבלי להחליף את מה שיש כבר.

וגם תמיכה בהעברת נתונים בין חשבונות Gmail. הנתונים מגובים מדי יום ומוצפנים. שירות זה הוא שירות “הגדר ושכח אותו” עם אחסון ושמירה ללא הגבלה כל עוד אתה מנהל את החשבון. התמחור נע בין $ 1.99 ל- $ 2.99 עבור כל חשבון המגובה.

שירותי גיבוי MX

אם ספק הדוא”ל הראשי שלך נכשל, ייתכן שתצטרך פיתרון אחר, כגון ספק MX משני. שירות מסוג זה מעניק לך גישה ושומר על כל הדואר שלך מאובטח למשך מספר ימים בזמן שהשירות העיקרי שלך חוזר לעדכונו. שני שירותים המציעים הכוללים Cudamail ו- DNS Made Easy.

האחרונה טוענת שהיא רשת ה- DNS החזקה בעולם ומציעה מכסת גיבוי בדוא”ל של 100,000 הודעות או 1 ג’יגה-בתים של אחסון בדוא”ל, בתוספת 10 ג’יגה-בייט של העברה דוא”ל חודשית עבור החשבון הבסיסי..

GmVault

כל האפשרויות שלעיל פועלות באופן מקוון אך אם אתה רוצה שמשהו קצת שונה אתה יכול לגבות את Gmail – ו- Gmail לבד – עם Gmvault. זה זמין עבור Windows, Mac, Linux ודרך המקור לפייתון.

זה מגבה את כל חשבון Gmail שלך ומתמודד היטב עם IMAP. אתה יכול לכלול הצפנה ושחזור דוא”ל לכל חשבון Gmail. זהו פיתרון קוד פתוח.

סיכום

כפי שאתה יכול לראות, גיבוי הדוא”ל עדיין מתפתח, כאשר פתרונות רבים מיועדים בעיקר למשתמשים ארגוניים.

עם זאת, משתמשים ביתיים יכולים להשתמש בפתרון כמו Gmvault ואז לגבות זאת באמצעות פיתרון הגיבוי הרגיל שלהם בענן כדי להבטיח שהם לעולם לא יאבדו גישה לנתונים. 

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map