IDrive vs OneDrive: קרב 2020 בין דוד לגוליית

על פני השטח, OneDrive הוא כלי נהדר. ממשק האינטרנט מדהים, הוא מאפשר לשתף מכשירי תוכן וסנכרון והוא משולב במוצרי מיקרוסופט הפופולריים ביותר כמו Word, Excel, Powerpoint ו- OneNote. עם זאת, למרות שלשימוש ב- OneDrive, שמירה על המידע שלך בצורה בטוחה היא לא אחת מהן; לשם כך הוא זקוק לבן זוג.


פיתרון עשיר וגיבוי מקוון IDrive הוא בחירה טובה לתת יד עוזרת, לא רק בגלל יכולות הגיבוי של הכונן שלה, אלא בגישה לאבטחה ש- OneDrive נופל בהרבה מ.

בפירוט זה לצד זה, אני אבחון את היתרונות והחסרונות של השימוש בכל שירות. זה אמור לתת לך מושג מתי להשתמש בשירות אחסון בענן כמו OneDrive, ומתי פיתרון גיבוי מקוון ייעודי כמו IDrive הוא הטוב ביותר.

אחסון בענן, גיבוי מקוון … מה ההבדל?

תפיסה שגויה נפוצה היא בלבול בין גיבוי מקוון לאחסון בענן. אנו עוברים את ההבדלים העיקריים במאמר אחר, אבל אני אוהב לחשוב על זה כך:

 • אחסון בענן עוזר לך לעבוד בצורה יעילה יותר
 • גיבוי מקוון מגן עליך מפני קריסות של הכונן הקשיח

ספקים מסוג אחד טשטשו מעט את הקווים בכך שהם מציעים תכונות המשויכות באופן מסורתי לסוג האחר. זה כולל אחד משני הספקים המופיעים במאמר זה, IDrive, פיתרון גיבוי מקוון שאורז גם יכולות סינכרון ושיתוף.

אך לרוב, ההבחנה עדיין קיימת. בואו נסתכל מקרוב.

כיצד אחסון ענן הופך אותך לפרודוקטיבי יותר

עם אחסון בענן, ישנם שני אלמנטים שתראה בדרך כלל בשירות כלשהו:

 • שיתוף תוכן
 • סנכרון מכשירים

שיתוף תוכן הוא בדיוק מה שאתה חושב שהוא: היכולת לאפשר למשפחה, לחברים, לעמיתים או לכל מי לגשת ואפילו לערוך את התוכן השמור שלך. בדרך כלל זה נעשה על ידי יצירת קישור מקוצר URL שמצביע על התוכן, או על ידי שליחת הזמנת דוא”ל.

סנכרון התקנים, או פשוט “סנכרון” הוא שיש לך תיקיה שנוצרת בעת התקנת פתרון אחסון הענן במכשיר שלך. זוהי תיקיית הסנכרון שלך, והיא מראה מדויקת של תיקיה המאוחסנת בענן.

להלן מבט על תיקיית Google Drive שלי.

כל שינוי בתוכן בתיקיה זו מועלה אוטומטית לענן ולהפך. בכך שיש לך תיקיות סינכרון כאלה בכל המכשירים שלך, אתה מקשר ביניהם; כל שינוי שבוצע במסמך על גבי אחד מתבצע בעותקים של אותו מסמך המאוחסן על האחרים.

זה די שימושי עבור אנשים, כמוני, שמקפצים סביב מכשירים מרובים. בהתחשב בעובדה שבאופן גלובלי האדם הממוצע משתמש ב -2.9 מכשירים דיגיטליים, לפי סקר שנערך בשנת 2013 על ידי מעבדות Sophos, אני חושד שיש לא מעט אנשים כאלה.

פן נוסף שתמצא אצל ספקי אחסון בענן הוא שהם משלבים פתרונות פריון עבודה, כגון יישומי משרד (מעבדי תמלילים, גיליונות אלקטרוניים וכו ‘)..

עם זאת, זה לא נפוץ וזו הסיבה שכלי כלים כאלה נותרו אולי היתרון האמיתי הבלעדי של Google Drive ו- OneDrive על פני כמה מהשחקנים הקטנים יותר, שעושים הרבה יותר דברים אחרים, כמו להציע כמויות נדיבות של אחסון בענן בחינם, אבטחה (קרא השוואה בין Dropbox לעומת Google Drive לעומת One Drive).

הגנה על הכונן הקשיח שלך

אנשים רבים מתעלמים מאופציית הגיבוי המקוון ובוחרים להגן על הקבצים החשובים ביותר שלהם באמצעות בחירת האחסון בענן שלהם. זה ממש בר-קיימא, בתנאי שאתה משתמש בספק מאובטח.

אך במציאות, פתרונות אחסון בענן אינם מתאימים היטב לחובות חשובות כל כך, והנסיון לעשות זאת דומה קצת לנסות לסחוט יתד מרובע לחור עגול.

שירותי הגיבוי המקוונים המיועדים ביותר כוללים מספר רב של תכונות כדי לייעל את תהליך הגיבוי שפתרונות אחסון בענן פשוט אין, כולל:

 • כלי שולחן עבודה לפיקוח על תהליך הגיבוי
 • מתזמנים ליזום גיבויים באופן אוטומטי
 • מצערת שולטת כדי לשנות את רוחב הפס שמשמש
 • היכולת להפעיל ולכבות בזמן אמת גיבוי
 • תכונות שחזור מערכת אוטומטיות
 • פקדי ניהול עבור הכונן הקשיח החיצוני שלך

תכונות כאלה עוזרות לך לשמור בקלות על המשכיות הנתונים במקרה של התרסקות בכונן הקשיח, שחיתות או מחשב שאבד או נגנב.

עבור משתמש מזדמן, המשכיות כזו היא לפעמים רק נוחות נחמדה. עבור משתמש עסקי, זה חיוני.

מביא את הכל יחד

כעת, לאחר שיש לך קצת הבנה של ההבדל הבסיסי בין אחסון בענן וגיבוי מקוון, הייתי רוצה להשתמש ב- OneDrive ו- IDrive כדי למסור את הנקודה הביתה.

שניהם לא עשויים להיות הטובים ביותר בכיתה שלהם, אבל שניהם מצליחים מאוד, שניהם די פופולריים, ונראים כמחמיאים זה לזה בצורה די יפה. הנקודה האחרונה היא במיוחד אם אתה משתמש בהרבה מוצרים של מיקרוסופט, כגון Windows, MS Office, Sharepoint ו- MS SQL Server..

במהלך מספר הסגמנטים הבאים, אני אפרט את כלי הענן ואת מערכי התכונות שלהם כדי לעזור לך להבין מה הם עושים טוב ואיפה הם נופלים..

ממשק משתמש

ראשית, ראשית, בואו לעמוד בממשקים הבסיסיים. זה אמור לעזור לך לדמיין ולהבין טוב יותר את ההבדלים, כך שתוכל להתחיל לדמיין כיצד ליישם אותם בחיים הדיגיטליים שלך.

OneDrive

כמו ברוב פתרונות האחסון בענן, התקנת OneDrive במחשב יוצרת תיקיית סנכרון שעובדת בדיוק כמו תיקיה רגילה – פרט לכך שהיא מחוברת לענן. כל הקבצים שתכניס לתיקיה זו ישארו על הכונן הקשיח שלך ויעלו למרכז נתונים של מיקרוסופט.

באופן כללי, עם זאת, תעשה את רוב העבודה שלך עם OneDrive באמצעות אפליקציית האינטרנט שלהם.

הממשק נקי, פשוט ולדעתי מאוד נעים לעין, מה שהופך את הניווט לבריזה.

הוא כולל סרגל חיפוש למציאת מסמכים במהירות, ומאפשר לך להגדיר כיצד למיין ולהציג תוכן, בדומה לאופן שבו אתה יכול בתיקיה של Windows (כלומר, מיין לפי תאריך, לעלות / לרדת, להציג כרשימה או אייקונים).

לאורך הצד השמאלי של הממשק נמצא תפריט ניווט עם האפשרויות הבאות:

 • קבצים
 • לאחרונה
 • תמונות
 • משותף
 • סל מחזור
 • מחשבים אישיים

אגע בכרטיסייה “משותף” בהמשך. מרבית הלשוניות האחרות הן בעלות הסבר עצמי, למעט “מחשבים אישיים”, שהוא למעשה אחת התכונות האהובות עלי ב- OneDrive..

כרטיסייה זו מאפשרת לך לא רק לראות באילו מחשבים התקנת את אפליקציית OneDrive, אלא למעשה לגשת למחשבים אלה מרחוק כדי להביא קבצים, כל עוד הם מופעלים..

כדי להיות ברור אני לא מדבר רק על גישה לתיקיית הסנכרון שלך, אלא על כל הכונן הקשיח שלך.

אני לא מאמין ששירות אחסון ענן אחר מאפשר לך לעשות זאת, אם כי יש לציין שהוא עובד רק במחשבים עם מערכת הפעלה Windows 10.

אני נוסע

ל- IDrive יש במקרה אחד ממשקי שולחן העבודה הארוזים ביותר בתכונות של כל שירות גיבוי מקוון. אמנם זה לא יכול לפנות למשתמשים שמעדיפים פשטות (לשם כך, בדוק את Backblaze), המומחה הטכני – שלא לדבר על פריקים ושליטה במיקרו-מנהלים – יאהב את זה.

לצד הימני תוכלו למצוא מבחר של כרטיסיות ניווט:

 • גיבוי
 • לשחזר
 • מתזמן
 • סינכרון
 • גיבוי שרת
 • הגדרות

מכרטיסיית הגיבוי תוכלו לבחור ולבחור אילו תיקיות / קבצים תרצו לתייג לגיבוי.

זה סוג של תהליך מייגע, במיוחד אם אתה מפריע כמוני ביחס למקום שבו אתה שומר תוכן במחשב שלך.

בחלקו העליון של הממשק, תוכלו לבחור אם לגבות לחשבון IDrive או למכשיר מחובר WiFi. זה עוזר לנהל בו זמנית את שני ערוצי הגיבוי (יתירות טובה).

הכרטיסייה “שחזור” כוללת גם חלון עם מבנה קובץ, אך הוא מציג את מה שמאוחסן בחשבון IDrive שלך, או על כונן חיצוני (אתה יכול לעבור בין השניים), ולא את הכונן הקשיח שלך..

הכרטיסייה “מתזמן” מאפשרת לך להגדיר פרמטרים של תאריך ושעה כאשר פועל הגיבוי הראשי שלך. מרבית המשתמשים יגדירו זאת לרצות לילות, אך תוכלו גם להגביל את זה על בסיס יום בשבוע.

אתה יכול גם לומר לגיבוי להתחיל מייד, במידת הצורך, או להגדיר אותו להפעלת גיבויים לפי שעה. שים לב שגיבויים לפי שעה אינם אותו הדבר כמו “גיבוי רציף.”

גיבוי רציף, הזמין ב- IDrive דרך הכרטיסייה “הגדרות”, קרוב יותר בזמן אמת.

ניתן להעלות קבצי כובעי IDrive עם גיבוי רציף ל- 500MB. קבצים גדולים יותר נשמרים בגיבוי המתוכנן שלך.

רוב המשתמשים ינהלו את תהליכי הגיבוי שלהם מכלי שולחן העבודה, אך ממשק האינטרנט מאפשר לך לקבל את הנתונים המאוחסנים מכל דפדפן, מבלי שתצטרך להוריד יישום..

זה שימושי כשאתה רחוק מהמחשב שלך, או למתי שהכונן הקשיח שלך קורס, ואתה באמת זקוק מייד לקובץ או שניים.

ישנן עוד כמה יכולות שימושיות אחרות בהן אכנס בקרוב.

תמיכה בפלטפורמה

דנו בממשקים הבסיסיים, עכשיו נדבר על היקף. באילו פלטפורמות שולחן עבודה ונייד נתמכות? מה לגבי אבטחת בסיס הנתונים שלך? שרתים? מה לגבי חשבונות המדיה החברתית ורשימות אנשי הקשר שלך?

OneDrive

OneDrive מגיע טעון מראש במכשירי Windows 10, והוא די אינטגרלי לחוויה.

אבל אתה יכול גם להתקין את OneDrive במחשב האישי שלך, שימושי לאלה מכם המעדיפים את MS Office, אך אינם אוהדים של מערכת ההפעלה Windows. יישומים ניידים זמינים עבור כל מערכות ההפעלה הנפוצות.

מיקרוסופט אינה מייצרת אפליקציית OneDrive מקורית לגיבוי מחשבים אישיים שמפעילים לינוקס. עם זאת, אתה יכול לגשת לקבצי OneDrive שלך ​​במחשב לינוקס דרך דפדפן האינטרנט שלך ולהעלות קבצים גם כך.

אתה יכול למעשה לגבות מסדי נתונים וקבצים מקומיים ל- OneDrive, אבל זה דורש הרבה סקריפטים ותסריטים אד הוק, או שירות מתווך כמו Layer2 Cloud Connector.

כפי שאתה עומד לגלות, IDrive מתאים הרבה יותר למשימה זו.

אני נוסע

לא רק IDrive מאפשרת לך לגבות מכשירים ללא הגבלה, היא תומכת במגוון פלטפורמות טוב כמו כל שירות גיבוי מקוון.

יישום שולחן העבודה, שהדגשתי בסגמנט הראשון, זמין גם למחשבי Windows וגם ל- Mac. אפליקציות סלולריות מגיעות בטעמי אנדרואיד, iOS ו- Windows Phone.

אפליקציות הטלפון הנייד לא רק מאפשרות לך לגשת לנתוני הענן שלך – שם עצירה של אפליקציות ניידות מקוונות רבות לגיבוי מקוון – אלא גם מאפשרות לך לגבות נתונים. זה כולל סרטונים, תמונות, רשימות אנשי קשר ואירועי לוח שנה. משתמשי אנדרואיד יכולים גם לגבות הודעות טקסט, יומני שיחות ואפליקציות.

מה שימושי במיוחד בתכונות הגיבוי הנייד הוא שתוכלו לגבות מכשיר אחד, ובקלות אחת לשחזר נתונים אלה למכשיר אחר – גם אם אתם עוברים מאנדרואיד ל- iOS או להפך..

נוסף על כך, אחת הסיבות לכך ש- IDrive הוא פיתרון גיבוי מועדף לבעלי עסקים קטנים היא ש- IDrive for Business תומך בגיבוי לשרתי לינוקס / יוניקס..

לסקרנים, ישנן שתי דרכים ליישם את IDrive לגיבוי השרת שלך:

 • כלי שורת פקודה
 • סקריפטים לגיבוי

אני לא מכסה את כל הפרטים הכיפיים כאן, אבל אני בטוח שלאלה מכם מעוניינים יש המון שאלות, אז הנה דף השאלות הנפוצות של לינוקס של IDrive.

פרודוקטיביות בעבודה

אני חושב שיהיה קשה לך לטעון ש- OneDrive אינו כלי פרודוקטיביות טוב יותר מזה של IDrive. פתרונות אחסון בענן לרוב מפעילים גיבוי מקוון בכל הנוגע לפרודוקטיביות בעבודה. עם זאת, בניגוד לרוב פתרונות הגיבוי, IDrive מציעה כמה תכונות פרודוקטיביות הקשורות באופן מסורתי לגומחת האחסון בענן.

OneDrive

בדקנו בממשק הדפדפן של OneDrive, אך לא דיברנו על כל כלי השירות הכלול בתוכו. אתה יכול לבחור פריט אחד או מרובים המאוחסנים ב- OneDrive, ולשתף אותו במהירות עם חברים, משפחה, עמיתים או כל אחד אחר.

זאת על ידי יצירת קישור מקוצר URL שניתן להפיץ באמצעות דואר אלקטרוני, או לשתף אותו למדיה החברתית. ניתן לתקן כל תוכן המשותף עם הרשאות המגבילות את התוכן עם הקישור לצפייה בגישה או מאפשרות לו לערוך אותו.

אחת מכמות המחמד שלי עם שיתוף קישורים היא כאשר ספקי ענן אינם מאפשרים לך להגדיר סיסמאות או תאריכי תפוגה בקישורים האלה. OneDrive אינו עושה זאת. אין סיסמאות פירושו שמי שיש לו את הקישור שלך יכול לגשת לתוכן שלך.

היתרון בהגדרות תאריך התפוגה הוא בכך שהיא מסייעת להפחית את העובדה שקל כל כך לאבד את התוכן ששיתפת. אולם לזכותה של מיקרוסופט, ממשק OneDrive אכן מספק כרטיסייה “משותפת” המאפשרת לך לבקר בתוכן המשותף שלך, וזה עובד באותה מידה, אם לא טוב יותר, כתוקף קישורים..

OneDrive משתלב גם עם מערך כלי הפרודוקטיביות של מיקרוסופט, המאפשרים שיתוף פעולה נוסף בזכות תכונות כמו הערות בתוך המסמך ועריכת הצעות לתוכן משותף..

כל משתמש ב- OneDrive יכול להשתמש בגרסה החופשית של MS Office, Microsoft Office Online, כמו גם בגרסה בתשלום החזקה יותר, Office 365.

לרוב שירותי אחסון הענן אין את המותרות של שלל כלים משרדים מקוריים לבנות סביבם. OneDrive עושה זאת ומשתמש בזה לטובת השפעה רבה.

OneDrive מטפל היטב בסנכרון תוכן בין מכשירים. ניתן לסנכרן מכשירים שמריצים כל אחת מהפלטפורמות שנדונו לעיל וזמני הסנכרון הם די טובים.

זמני הסנכרון הם הגונים. ביצעתי בדיקה באמצעות תיקיית בדיקה דחוסה של 258 מגה-בתים לבדיקת זמני העלאה וההורדה.

זמן העלאהזמן הורדה
אני נוסע4:360:16
OneDrive3:493:03

את קבצי הבדיקה השתמשתי בהרבה יותר מרוב הקבצים שכנראה תסנכרן, אז זה לא רע.

אני נוסע

כפתרון גיבוי מקוון, IDrive עוסק בעיקר בהגנה על הכונן הקשיח שלך.

עם זאת, בניגוד לרוב ספקי הענן, יש לה כמה טריקים של תפוקת עבודה במעלה השרוול הקשורים באופן מסורתי לאחסון ענן..

זה כולל את היכולת:

 • שתף תיקיות / קבצים
 • מכשירי סנכרון

ניתן לבצע מניות משולחן העבודה או ממשק האינטרנט.

שיתוף יוצר קישור באופן אוטומטי. אתה יכול לספק זאת לאחרים באופן ידני (לדוגמה, במהלך הפעלה בצ’אט של Slack), לפרסם אותו בפייסבוק או בטוויטר, או לשלוח אותו בדוא”ל..

כמו ב- OneDrive, IDrive לא מצליחה להציע יכולות תפוגה של קישורים. אבל אתה יכול להגן על סיסמת קישורי תוכן משותף, וזה דבר ש- OneDrive לא מאפשר לך לעשות.

ובדומה ל- OneDrive, IDrive מציעה כרטיסיית ממשק אינטרנט שתוכל להשתמש בה כדי לבדוק את התוכן ששיתפת, המכונה “משותף על ידי.”

הכרטיסייה “משותף איתי” מאפשרת לראות אילו משתמשים אחרים ב- IDrive שלחו בדרך שלך. יכולות הסנכרון של IDrive הגונות הודות לתמיכה שלה בפלטפורמות מרובות ובמכשירים ללא הגבלה.

ביצעתי את אותם המבחנים שעשיתי עבור OneDrive, השתמשתי באותו קובץ וקיבלתי את הזמנים הבאים:

זמן העלאהזמן הורדה
אני נוסע4:360:16
OneDrive3:493:03

אני לא בטוח מדוע זמן ההורדה לקח כל כך הרבה זמן, אבל אני מניח שזה קשור לעובדה שאני משתמש בהצפנה / פענוח מקומי בחשבון IDrive שלי, וזה מאט את התהליך. (בהמשך נדבר על אבטחה).

הערה אחרונה, אחת ההטבות של IDrive היא שאתה דלי אחסון סינכרון הנפרד אך שווה לאחסון הגיבוי המקוון שלך. משמעות הדבר היא שהתכנית הבסיסית של IDrive 1TB באמת נותנת לך 2TB: אחד לגיבוי, ואחד לסנכרון, וזה די שימושי.

אבטחה

בין אם אתה מדבר על אחסון בענן או על גיבוי מקוון, ההבנה עד כמה מוגנים הנתונים שלך היא אינטגרלית, במיוחד בעת אחסון תוכן אישי או עסקי רגיש. פעמים רבות הצרכנים מתעלמים מהיבט זה לטובת הנוחות. עם זאת, פעולה זו עשויה להתברר כטעות שגויה קריטית בתוכנית ניהול הנתונים שלך.

בואו נראה כיצד OneDrive ו- IDrive מטפלים באבטחה, ואני חושב שתבינו מדוע זה די מהר.

OneDrive

כשמדובר באבטחת קבצים, OneDrive בהחלט אינו הבחירה הטובה ביותר לאחסון ענן, במיוחד בהשוואה למועדפים של תומכי פרטיות כמו Sync.com ו- pCloud..

כפי שגילינו, האינטגרציה שלה עם אפליקציות לפרודוקטיביות של המשרד מעניקה לו יתרון כל כך מפתה על פני שירותי ענן רבים, עד שתסלחו לך על כך שאתה מתעלם מהעובדה שהוא אינו מציע קידוד של ידע אפס..

מידע נוסף הנוגע לכך הוא כי נכון לעכשיו, מיקרוסופט לא מצפינה את נתוני המנוחה שלך, אלא אם יש לך חשבון OneDrive for Business. המשמעות היא שהנתונים שלך יושבים בענן, כל מי שמצליח להשיג גישה לשרתי מיקרוסופט עליהם הם מאוחסנים יוכל לקרוא אותם..

בהתחשב במספר ההולך וגובר של הפרות נתונים ברחבי העולם, והעובדה שנדמה כי האקרים עם כובעים שחורים אוהבים מיקוד למוצרי מיקרוסופט, זה נראה כמו פצצת זמן מתקתקת.

יש להניח שזו בעיה שמיקרוסופט עובדת לתקן. עם זאת, העובדה שהם כבר לא עושים זאת צריכה להניף דגל אדום או שניים אם הפרטיות חשובה לך.

עבור משתמשי OneDrive לעסקים, הצפנה במנוחה מתרחשת הן בדיסק והן ברמת הקובץ. קידוד ברמת הדיסק משתמש ב- BitLocker, בעוד שהצפנה ברמת הקובץ מאובטחת עם AES 256 סיביות.

לא משנה אם אתה משתמש עסקי או משתמש רגיל, כל הנתונים המועברים למרכזי המידע של מיקרוסופט וממנה דרך האינטרנט מוצפנים באמצעות SSL. כך שלפחות תהיה מוגן מפני התקפות של אנשים באמצע (כלומר מצותתים לאינטרנט).

על פי המדיניות הפנימית שלהם, חומרים המוגנים בזכויות יוצרים, כגון סרטים, לא יוסרו אלא אם מוגשת אליהם הודעה על הפרת זכויות יוצרים. יתר על כן, הם טוענים שלא להשתמש בסריקות כאלה למטרות שיווק.

ובכל זאת, בהתחשב במדיניות ההצפנה הרופפת שלהם והעובדה שהם סורקים את הנתונים שלך מלכתחילה, העצה שלי היא להשתמש רק ב- OneDrive לפרויקטים מתמשכים של עבודה שאינם רגישים באופיים..

אני נוסע

בניגוד ל- OneDrive, IDrive מציע אבטחת מידע טובה מאוד, מה שהופך אותה למאגר המושלם לטווח הארוך עבור פרויקטים של עבודה רגישים וקבצים אישיים..

כל הנתונים שנשלחים ל- IDrive מוגנים במעבר עם SSL, כצפוי. נתונים הנחים על השרתים המוגנים על ידי RAID של IDrive מוצפנים גם הם, ללא קשר לסוג התוכנית, עם AES 256 סיביות.

העובדה ש- IDrive מצפינה את הנתונים שלך הן במעבר והן במנוחה זה די טוב.

אך מה שהופך את IDrive למעולה הוא שהיא מציעה למשתמשים לבחור בין אחד מהם:

 • מפתח הצפנה כברירת מחדל
 • מפתח הצפנה שנוצר על ידי משתמש


בדיקה

עם אפשרות מפתח ברירת המחדל, IDrive שומר על המפתח עבורך.

אם תבחר ליצור מפתח משלך, רק לך יש עותק של מפתח זה. המשמעות היא שכל ההצפנה והפענוח מתרחשים באופן מקומי במחשב שלך. אף אחד, אפילו לא עובד IDrive, לא יכול לקרוא את מה שאחסנת בענן.

החיסרון העיקרי בייצור המפתח שלך הוא שאם תאבד את הסיסמה שלך, גם לא תוכל לגשת לנתוני הענן שלך. כמו כן, יצירת מפתח שנוצר על ידי משתמש מנתקת אותך מתכונות השיתוף של IDrive.

אם ברצונך להצפין מקומי, בעל ידע אפס, וגם את היכולת לשתף תוכן, עיין ב- Sync.com וה- pCloud. הם אינם שירותי גיבוי מקוונים, אך הם נהדרים לשיתופי פעולה מאובטחים.

אבל בכל מה שקשור לפתרונות גיבוי, IDrive עושה עבודה נחמדה עם הצפנה כמו כל אחד אחר.

מחשבות אחרונות

מוסר ההשכל בסיפור זה הוא לאבטח את הנתונים שלך באמצעות כלים המתוכננים ביותר עבורו.

אם אתה משתמש ב- OneDrive כגיבוי הראשי שלך, אתה לא רק יוצר לעצמך יותר עבודה ממה שאתה צריך, אלא מגדיר את עצמך לבדיקת מציאות מאכזבת בעתיד הקרוב..

כמו קומץ שירותי גיבוי מקוונים בעלי מוניטין אחרים, IDrive מאפשר לך לדמיין את הכונן הקשיח שלך עם כלי עזר שנועדו להפוך את התהליך לטיול בפארק. נוסף על כך, הוא מציע ארכיטקטורת הצפנה אדירה כדי לוודא שהעיניים היחידות בתוכן הסודי שלך הן שלך.

האם אתה משתמש ב- OneDrive? האם אתה מרוצה מהשירות, או שאתה חושב שעליך לעבור ל- IDrive? הודע לנו בתגובות למטה, תודה שקראת.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map