כיצד לגבות וורדפרס ל- Dropbox

כולנו מודעים היטב לחשיבות הגיבויים הרגילים. אין הרבה אנשים מנוסים בתחום הטכנולוגי שיכולים לומר בכנות שמעולם לא איבדו נתונים באופן בלתי צפוי. אך האם אנו עושים ככל שיכול כדי לגבות את העבודה שלנו? ובהנחה שאתה משתמש בוורדפרס, האם אתה יכול לומר בכנות שיש לך גישה לגיבוי עדכני ומלא של הבלוג שלך?  


תוכן הוא השקעה, ובכל זאת בלוגים רבים של וורדפרס אינם מגובים כלל, ומותירים אותם פתוחים לאובדן נתונים מפריצות, פגיעויות ותקלות בחברת האירוח. כשמדובר בגיבוי, רבים מאיתנו יכולים להיות שקדניים יותר, אבל סידור גיבויים לוקח זמן.

בזכות כלי ענן כמו Dropbox ומגוון שירותים ותוספים חכמים, יצירת גיבויים של וורדפרס יכולה למעשה להיות פשוטה וישירה. אתה יכול להשתמש בשטח אחסון בענן, שהוא זול ושופע, ולהתחבר לשירותים שאתה כבר משתמש בהם לנוחות מלאה.

במאמר זה נעבור על אפשרויות הגיבוי בענן שלך עבור WordPress, נתמקד באופן ספציפי ב- Dropbox.

יתרונות הגיבוי בענן וורדפרס

ניתן לגבות את וורדפרס במגוון דרכים. אתה יכול לגבות באמצעות FTP, להוריד עותק של מסד הנתונים שלך דרך phpMyAdmin או לשלוח אליך גיבויים באמצעות דואר אלקטרוני. אז למה להשתמש בענן? ראשית, מחיר. Dropbox מציעה 2GB בחינם, כך שזו דרך משתלמת להשיג נתח בריא של שטח אחסון בענן.

שנית, נגישות. קל לגשת לחשבון Dropbox שלך, כך שתוכל לפקוח עין על הגיבויים שלך ככל שהם נוצרים. שלישית. נוחות. אם אתה מתקין את היישום השולחני או את האפליקציות הניידות, אתה יכול לגשת לקבצי הגיבוי שלך ב- WordPress במהירות ובנוחות מכל מקום כמעט.

בהנחה שנדחפים לזמן (ולא בטוחים במיוחד בעבודות cron), הענן מציע את מיקום הגיבוי המושלם עבור קבצי WordPress שלך. חשוב מכך, קל להתקנה ופשוט לניהול. אז עם הקמת היתרונות של גיבוי בענן, בואו נראה כיצד תוכלו לגבות את התוכן שלכם.

האנטומיה של וורדפרס

לפני שאנחנו מסתכלים על פתרונות גיבוי של וורדפרס, בואו ונזכיר לעצמנו במהירות מה יהיה עלינו לגבות. ל- WordPress שני רכיבים: בסיס נתונים של MySQL והקבצים בשרת ה- FTP שלך. פיתרון הגיבוי האידיאלי אמור לתת לנו אפשרות לגבות את בסיס הנתונים, הקבצים או את שניהם. 

מה עליך לגבות באמצעות WordPress

גיבוי תת-קבוצה של קבצים עשוי להיות זול יותר אם שטח אחסון בענן הוא בעל מחיר. אחרי הכל, לא צריך לגבות כל קובץ בספריית הוורדפרס. העדיפות שלך צריכה להיות ספריית wp-content, בה מאוחסן רוב התוכן המותאם אישית שלך.

בנוסף, כדאי לגבות את קובץ ה- .htaccess שלך, מכיוון שהכללים עשויים להיות ייחודיים לאתר שלך ויכולים להיות קושי ליצור מחדש בדיוק אם הם נפגמו. אנו עשויים לחפש פיתרון המציע גיבויים מצטברים כדי לחסוך מקום בספריית האחסון בענן שלנו. כל הפתרונות שבדקנו דורגים עבור שלושת הגורמים הללו.

פתרונות גיבוי בענן של וורדפרס

אז עם ההגדרה של הפרטים האישיים, בואו נראה כמה מהתוספים בהם אנו יכולים להשתמש לצורך גיבוי וורדפרס בענן.

1. גיבוי וורדפרס ל- Dropbox

התוסף גיבוי וורדפרס ל- Dropbox הוא ללא ספק התוסף הגיבוי הידוע ביותר לענן עבור הפלטפורמה; השם הידידותי לקידום אתרים שלה בהחלט עוזר לו למשוך עניין נוסף. לגיבוי וורדפרס ל- Dropbox יש נוהל התקנה בשלושה שלבים והוא נתמך על ידי תמיכה מקיפה ואתר טוב מאוד.

2. BackWPup

BackWPup הוא תוסף גיבוי מוערך של וורדפרס שיכול לשלוח גיבויים ישירות ל- Dropbox, Amazon S3, Azure, RackSpace Cloud, SugarSync, דואר אלקטרוני או לשרת FTP. זה הופך אותה לחלופה גמישה יותר למשתמשים שאולי ירצו להתחיל עם FTP ולעבור לענן מאוחר יותר.

ישנן שתי גרסאות – חינם ופרו – כאשר ההבדל העיקרי הוא התמיכה המוצעת. כלי מסד הנתונים (תיקון, מיטוב וכו ‘) הם נגיעה נחמדה. 

3. מכונת זמן WP

WPEngine vs Traffic Planet Hosting - זמן טעינת דף

בדומה ל- BackWPup, WP Time Machine מעביר את הבלוג של וורדפרס ל- Dropbox, Amazon S3 או לחשבון FTP. זה מגבה רק את ספריית תוכן ה- wp ואת קובץ ה- htaccess שלך; זה לא בהכרח פורץ עסקות וזה יהפוך את קבצי הגיבוי שלך לקטנים יותר, אבל כדאי לשים לב אליו, רק למקרה שאתה מצפה לגיבוי מלא.

4. UpdraftPlus

התוסף UpdraftPlus מגבה ל- Dropbox, Amazon S3, Google Drive ולמגוון יעדים אחרים; הכונן מעניין במיוחד מכיוון ששטח האחסון הוא סביר מאוד (Google Drive מציע 15 ג’יגה בחינם). אנחנו מאוד אוהבים את כלי ההעברה של האתר. יש גרסת פרימיום של התוסף עם תכונות נוספות ותמיכה טובה יותר.

אלטרנטיבות לגיבוי Dropbox

לא משוכנע? ישנן כמה דרכים חלופיות לגיבוי וורדפרס בענן: VaultPress הוא הפיתרון של Automattic עצמו: זהו תוסף עם שירות אחסון ענן נלווה. יש תשלום חודשי עבור רכיב האחסון.

אלטרנטיבות לדרופבוקס

ManageWP ו- InfiniteWP הן שתיהן מערכת ניהול וורדפרס מעוגלת ומכוונת למנהלי אתרים עם מספר אתרים לתחזוקה. אם יש לך הרבה מאוד תוכן לגיבוי, תיהנה מהנוחות של גיבוי וורדפרס Dropbox מרובים מפאנל מנהל יחיד..

הערה: גיבוי ל- Dropbox אינו כלול במחיר הבסיס ב- InfiniteWP; תצטרך לקנות שני מודולים בתשלום נוספים. ManageWP מציעה אותו כחלק משירות הליבה שלה.

סיכום

פיתרון הגיבוי האידיאלי שלך ל- WordPress ישתנה בהתאם לכלי הענן המועדף עליכם, שטח האחסון שיש לכם וכמות הזמן שתצטרכו להשקיע.

גיבוי וורדפרס ל- Dropbox ו- BackWPup הם שניהם פתרונות מוצקים ומוערכים. כדי להקל על השימוש במלואו, תוכלו לדלג על Dropbox לחלוטין ולשלם במקום זאת עבור שירות הענן של VaultPress. תיהנו מקריאה נוספת עם: כיצד לגבות את הבלוג או האתר שלכם

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map