Carbonite vs Backblaze vs IDrive: מציאת שירות הגיבוי הטוב ביותר

כאשר CrashPlan כעת יוצא ממשחק הגיבוי המקוון של הצרכן, לאחר שהחליט להתמקד בלקוחות העסקיים ובכיסים העמוקים שלהם, השוק מוצא את עצמו לפתע נשלט על ידי חבורה של שלושה: קרבוניט, Backblaze ו- IDrive. כל אחד משלושת השירותים הללו השיג תוצאות טובות בביקורות גיבוי מקוונות כאן ב- Cloudwards.net מסיבות טובות. עם זאת, לא כל הסיבות הטובות נוצרות שוות.


לפני שתירשם למנוי עם אחד מהם, לא רק כדאי לדעת מה אתה מקבל אלא לדעת איך מה שאתה מקבל משווה למה שאתה לא מקבל. תשיג את זה?

מכיוון שכולנו עוסקים בבחירות חכמות (במהלך שעות פעילות), החלטנו שיש רק דרך אחת לפתור את השאלה אילו משלושת פתרונות הגיבוי המקוונים הללו ראויים להמלצה החזקה של Cloudwards.net..  

בעיקרון, אנו הולכים לתת להם לדלג את זה.

שירותי הגיבוי המקוונים הטובים ביותר 2020

הקרב: קרבוניט נגד מכת גב נגד IDrive

הגיע הזמן להילחם כאן הם Cloudwards.net. אנו נבחן כל אחד משלושת השירותים המוצגים שלנו בזה אחר זה, ונבחן חמש קטגוריות מפתח מרכזיות בכל שירות גיבוי טוב: ערך, תכונות גיבוי, תכונות שחזור, אבטחה ותמיכה. לאחר כל סיבוב, נסכם את ממצאינו ונודיע על זוכה סיבוב. לאחר שתשלים כל סיבוב, נכניס את הכל ונודיע על הבחירה המובילה שלנו על סמך הראיות שהוצגו.

אם תרצה לדעת יותר מה לחפש בכלי גיבוי מקוון טוב, מדריך הגיבוי המקוון הטוב ביותר שלנו ישבור את הכל עבורך, יחד עם המלצות. שם תוכלו למצוא קרבוניט, Backblaze ו- IDrive בהשתתפות כבדה. יש לנו ביקורות ייעודיות על כל אחד משלושת השירותים האלה אם תרצה מבט מעמיק יותר:

 • סקירת קרבוניט
 • סקירת עיתון חוזר
 • ביקורת IDrive

זה הקדמה ראשונה. בואו נגיע לחלקים המבולגנים.

סיבוב ראשון: מחיר

נתחיל את הדברים בקלים: השורה התחתונה. נבדוק כמה גובים השירותים האלה גובים, כמה שטח גיבוי מקוון אתה מקבל וכמה מכשירים אתה יכול לגבות באמצעות מנוי אחד.

קרבוניט

לקרבוניט יש שלוש שכבות שונות של תמחור צרכני וכל אחת מעניקה לך גיבוי בלתי מוגבל למחשב אחד (PC או Mac). יש לקנות ולשלם כל מנוי מדי שנה; אין אפשרויות של חודש לחודש. אתה יכול לחסוך חמישה אחוזים במנוי לשנתיים ועשרה אחוזים עם מנוי לשלוש שנים, אם כי חסכון זה נראה די הו-זמזם למען התחייבות כה ארוכה.  

בהתחשב בעובדה שכל תוכנית מעניקה לך מקום בלתי מוגבל לגיבוי הכונן הקשיח, השאלה המתבקשת היא מדוע לשלם עבור תוכנית פלוס או Prime? בנוסף מאפשרת לך לגבות את הכוננים הקשיחים החיצוניים שלך, וכמה שאתה רוצה. זה גם מוסיף גיבוי וידאו אוטומטי. פריים מוסיפה שירות התאוששות של שליחים, אם כי בעלות נוספת של 100 $ לשנה על בסיס Carbonite Basic, לא ממש שווה את זה בהתחשב בעובדה שאתה עדיין יכול להשתמש בשירות בתשלום של $ 99.

לקרבוניט יש גם אפליקציות סלולריות לאנדרואיד ו- iOS שניתן להשתמש בהן כדי לגשת לקבצים המגובים לענן. Carbonite Mobile מאפשר לך גם לגבות תמונות שאתה מצלם בטלפון הנייד שלך. אין נתוני טלפון אחרים מוגנים.

אחורי גב

בדומה לקרבוניט, Backblaze מאפשר לך לגבות נתונים ללא הגבלה למחשב אחד. עם זאת, זה מפשט את תהליך הקנייה על ידי הצעת תוכנית מחיר אחת בלבד. Backblaze מעניקה לך גם אפשרות לשלם עבור המנוי שלך חודש לחודש או לשנה. מנוי לשנה חוסך לך 10 $, ואילו מנוי לשנתיים חוסך לך 25 ​​$.

יש גם לקוחות גיבוי למחשב וגם ל- Mac. למרות שגיבוי עשוי להיות מוגבל למחשב אחד, אתה יכול לגבות את כל הכוננים הקשיחים החיצוניים שלך ללא עלות נוספת באמצעות Backblaze. אפליקציות iOS ו- Android זמינות אך הן לגישה לקובץ בלבד; לא ניתן להשתמש בהם לגיבוי קבצים ניידים, אפילו לא לתמונות.

אני נוסע

IDrive נוקטת גישה שונה לפיתוי לקוחות. במקום להציע שטח גיבוי ללא הגבלה, החברה מציעה גיבוי למכשירים ללא הגבלה. לקוחות זמינים למחשבי PC ו- Mac ותסריטים זמינים לגיבוי לינוקס. גיבוי כונן קשיח חיצוני כלול גם כן. יש גם אפליקציות למכשירי אנדרואיד ו- iOS.

עד לא מזמן, תוכנית IDrive בסיסית העניקה לך שטח גיבוי של 1TB לשמירה על כל המכשירים שלך. כעת אתה מקבל שטח גיבוי של 2 טרה-בתים. IDrive גם לא הגדיל את התמחור יחד עם הקצאת האחסון.

עבור מרבית המשתמשים, 2 גיגה-בייט של גיבוי מקוון אמור להיות מספיק שטח אחסון. עם זאת, אם תצלם הרבה תמונות בהבחנה גבוהה, יש אוסף סרטים נרחב או תיצרו סרטונים בעצמכם, יתכן שתמצאו שאתם זקוקים ליותר. לשם כך, ל- IDrive יש גם תוכנית 5TB שמחיר סביר מאוד.

עם זאת, תמחור חודש לחודש אינו מהווה אפשרות. אתה יכול להירשם לשירות של שנה או שנתיים בכל פעם.  

באותה שנה ראשונה אתה מקבל IDrive במחיר מוזל. לאחר מכן, תג המחיר יגיע עד 69.95 $. היתרון בתכנית לשנתיים הוא בכך שאתה מאריך את ההנחה.

בסבב הבא נדבר על כך יותר, אך מנוי IDrive כולל גם חלוקה לסנכרון נפרדת אך שווה, מה שהופך את זה לעסקה טובה אפילו יותר. כמו כן, מוזכר כי מספר GB הראשונים הם בחינם, לקבלת מידע נוסף בנושא זה, עיין במאמר הטוב ביותר בחינם בנושא אחסון ענן.  

מחשבות סביב סיבוב אחד

בין קרבוניט, Backblaze ו- IDrive, כרגע נצטרך לומר שהקרבוניט מציע את הסכום המינימלי ביותר. הסיבה לכך היא, בפשטות רבה, העלות. גם Carbonite Basic וגם Backblaze מאפשרים לך לגבות נתונים ללא הגבלה עבור מחשב אחד, אבל Backblaze מאפשר לך לעשות זאת תמורת 10 דולר פחות בשנה. כמו כן, ל- Backblaze יש תכנית חודשית של 5 דולר וקרבוניט לא. בנוסף, Carbonite Basic אינו כולל גיבוי כונן חיצוני.  

אצלנו הסבב הזה מסתכם בשאלה אם אתם רוצים מקום בלתי מוגבל למכשיר אחד עם Backblaze או 2TB של שטח למכשירים ללא הגבלה עם IDrive. עבור מרבית המשתמשים, תמיכה במחשב אחד אמורה להספיק, במיוחד בהתחשב בעובדה שגם אנדרואיד (כונן Google) וגם אייפון (iCloud) מציעים הגנה מסוימת על קבצים בחינם. כמו כן, לאחר שפג תוקף הנחת הגיבוי הראשונית שלך, תשלם 20 דולר יותר לשנה עבור IDrive מאשר Backblaze.

הזוכה בסיבוב הראשון: כחול אחורי

סיבוב שני: תכונות

בסיבוב זה נבחן איזה סוג של תכונות מגיע לכל שירות וכמה טובות התכונות הללו מבוצעות. יכולות גיבוי מקוונות נפוצות כוללות דברים כמו תזמון גיבוי, גישה מרחוק וגירסאות.   

קרבוניט

הזכרנו בסיבוב הראשון שלקרבוניט יש לקוחות שולחניים למחשבים אישיים ו- Mac. לקוח שולחן העבודה הוא השימוש בו כדי לנהל את תוכנית הגיבוי שלך. מתוכה אתה יכול להורות לקרבוניט להריץ גיבויים רציפים או מתוזמנים. היתרון בגיבוי רציף הוא שגיבוי קבצים עם שינוים. פירוש הדבר שאם המחשב שלך מתרסק בצהרי היום, יש לך פחות סיכוי לאבד קבצים קבועים.

גיבויים מתוזמנים טובים למניעת הפרעה בתהליכי הגיבוי לעבודה האחרת שלך. לקוח Carbonite מאפשר לך לבחור זמן להתחיל גיבוי או להגדיר שעות בהן הגיבוי לא יפעל.

גיבוי קרבוניט פועל בצורה חלקה בזכות השימוש בהעברות קבצים מצטברות ברמת חסימת. משמעות הדבר היא שרק קבצים חדשים או קבצים שהשתנו מגבים, ורק החלקים (הבלוקים) של הקבצים הקיימים שהשתנו מועברים בפועל. זה חוסך זמן ורוחב פס.

Carbonite תומך גם בגרסאות, אך רק עבור מחשבי Windows. לפחות שלוש הגרסאות הקודמות של כל קובץ נתון נשמרות (בתנאי שישנן רבות כאלה) ללא הגבלת זמן. בנוסף, אם קיים, נשמרת גרסה אחת של כל קובץ לכל אחד משבעת הימים הקודמים, אחת לכל אחד משלושת השבועות הקודמים ואחת לכל אחד משני החודשיים הקודמים..  

אחורי גב

בדומה לקרבוניט, ל- Backblaze יש גם לקוחות שולחניים למחשבים אישיים ו- Mac שהם חיוניים לתהליך הגיבוי הבסיסי. כברירת מחדל, הגיבוי פועל ברציפות. אם אתה מעדיף לתזמן גיבויים, עם זאת, זוהי אפשרות זמינה בתוך הלקוח. אתה יכול לומר ל- Backblaze מתי להתחיל להפעיל גיבוי ומתי להפסיק.

עם זאת, מומלץ לבצע גיבוי רציף ולא אמור להשפיע יותר מדי על משאבי המערכת שלך. הסיבה לכך היא ש- Backblaze מריץ גם גיבויים מצטברים, ברמת החסימה. למעשה, במבדקי מהירות שונים שביצענו בשנים האחרונות מצאנו בדרך כלל ש- Backblaze פועל מהר יותר מאשר קרבוניט..

אחת התכונות הגדולות החסרות ב- Backblaze היא שלמרות שהיא אינה מכסה כמה גרסאות קבצים נשמרות, היא שומרת עליהן רק למשך 30 יום. זה הופך את Backblaze לבחירה גרועה בכל מה שקשור להגנה על תוכנות רנסומיות.

כאמור, ל- Backblaze יש גם שירות התאוששות בלדרות. תצטרך לשלם מראש על המכשיר, אבל Backblaze יחזיר לך ברגע שתשלח אותו בחזרה. אתה יכול לבחור כונן הבזק 128GB או כונן חיצוני 4TB. זוהי דרך טובה להאיץ את ההתאוששות אם יש לך הרבה נתונים.

אני נוסע

ל- IDrive יש אולי את התמיכה הטובה ביותר בפלטפורמה של פיתרון גיבוי מקוון כלשהו הקיים כיום. סקרנו מה הם הדברים כאשר דנו בתמחור. מה שלא הזכרנו זה שהאפליקציות לנייד של IDrive, הזמינות עבור אנדרואיד ו- iOS, אינן מיועדות רק לגישה לקבצים כמו עם קרבוניט ו- Backblaze: ניתן להשתמש בשני היישומים הניידים לגיבוי אנשי קשר, מדיה ואירועי לוח שנה. אפליקציית אנדרואיד מסוגלת גם לגבות הודעות טקסט, יומני שיחות ונתוני אפליקציות.

ל- IDrive יש גם אחד מתזמני הגיבוי הניתנים להתאמה אישית ביותר שבדקנו אי פעם. אתה יכול להגדיר זמן התחלת גיבוי, לקבוע זמן ניתוק לגיבוי ולבחור באילו ימים בשבוע הוא פועל. אתה יכול גם לומר ל- IDrive להריץ גיבויים לפי שעה.

אם אתה מעדיף ש- IDrive יפעיל גיבויים ברציפות, זו גם אפשרות. מההגדרות, אתה יכול אפילו להגדיר פרק זמן נתון להמתנה לפני שתגבה קבצים שהשתנו. IDrive גם מעתיק קבצים על ידי חסימת וגיבוי באופן הדרגתי, ממש כמו קרבוניט ו- Backblaze. זה אמור לשמור על דברים פעילים בצורה חלקה אפילו כאשר גיבוי רציף מופעל.

ההגדרות הן גם המקום אליו תלכו להגדיר את אפשרויות ההתראה המצוינות של IDrive כדי להתריע על פעילות גיבוי, כגון כישלון. ישנן עוד הרבה הגדרות זמינות – יותר מדי, למעשה, לכיסוי במרחב הזה.

בנוסף לגיבוי קבצים, IDrive תומך גם בגיבוי מבוסס תמונה. זו תכונה שהציעה קרבוניט הום גם עד לאחרונה, לפני שהיא מושכת אותה מסיבות מבלבלות (החברה טוענת שגיבוי מבוסס תמונה אינו חזק כמו גיבוי מבוסס קבצים להגנה מפני תוכנות ransom; זה אולי נכון, אבל יש המון סיבות אחרות לרצות גיבוי מבוסס תמונה).

בכל הנוגע לגירסאות, IDrive שומרת על עשר הגרסאות האחרונות של כל קובץ נתון, ללא קשר לגיל. זה אמור להספיק כדי להגן עליך מפני רוב שגיאות בשינוי קבצים, פגמים והתקפות של תוכנות רנסומטיות.

IDrive Express הוא שם שירות הבלדרות של IDrive, שבניגוד לקרבוניט ו- Backblaze, ניתן להשתמש בו גם לשחזור וגם לגיבוי ראשוני. זה יתרון עצום לטובתו של IDrive. כמו כן, IDrive Express הוא בחינם פעם בשנה למשתמשים אישיים של IDrive.  

אחד המאפיינים המובהקים ביותר של IDrive הוא שזה לא רק שירות גיבוי. ניתן להשתמש בו גם לסנכרון קבצים, שהוא באופן מסורתי יכולת הקשורה לאחסון ענן. במקום לגרום לך לאזן בין שטח השטח שלך בין 5 טרה-בייט של 5 טרה-בייט בין גיבוי לסנכרון, IDrive למעשה נותן לך הקצאת אחסון נפרדת עבור כל אחד.

שתי מחשבות עגולות

באמת אין הרבה מקום לדיון בסבב הזה. מתוקף העובדה שהיא מציעה גיבוי לסמארטפון וסנכרון מכשירים, IDrive יוצא בראש. ל- IDrive יש גם אפשרויות תזמון והודעות טובות יותר, ו- IDrive Express הוא יתרון עצום בכל הקשור לגיבוי הראשוני ההוא, אשר באינטרנט יכול לארוך שבועות..

אמנם אנו אוהבים את התכונות הרבות של IDrive, אך כל זה מגיע במחיר: מורכבות. עם זאת, זה ישחק את עצמו בסיבוב הבא, כשנדון על קלות השימוש.  

זוכה שני בסיבוב: IDrive

שלב שלישי: קלות שימוש

הבעיה בהגדרת תוכנית גיבוי ממוחשבת היא שהיסטורית, זה היה כאב לעשות זאת. המעבר מכוננים חיצוניים לענן הקל על מעט דברים, אם כי שירותים מסוימים עדיין מקשים על התהליך שלא לצורך. במהלך סבב זה נבחן את חוויית המשתמש, ומה עושים קרבוניט, Backblaze ו- IDrive כדי להקל על המשתמשים.

קרבוניט

קרבוניט מנצלת את העובדה שמדובר בספק גיבוי בלתי מוגבל כדי להפוך את חווית הגיבוי לחלקה יחסית. זה עושה זאת על ידי גיבוי לפי סוג קובץ ולא מיקום קובץ.

לאחר שתוריד את הלקוח, הוא יסרוק את הכונן הקשיח שלך וגיבוי אוטומטי של קבצים. תהליך זה כולל את סוגי הקבצים הנפוצים ביותר, כולל מסמכים, קטעי וידאו, תמונות, מוזיקה ודוא”ל. הדבר היחיד שלא נכלל, למעשה, הם קבצים מערכתיים וזמניים.

בכך שלא תגרום לך לתייג את התיקיות והקבצים שברצונך לגבות, Carbonite חוסך לך זמן יקר. הגישה גם עוזרת להבטיח שלא תאבד קבצים. אם אתה רוצה להיות זהיר במיוחד, Carbonite יכול גם לצבוע קבצי קוד במערכת הקבצים שלך בכדי להודיע ​​לך על מצב הגיבוי שלהם.

מסמל סרגל המשימות של קרבוניט תוכלו גם לבדוק במהירות את מצב הגיבוי ולחפש קבצי גיבוי. גם חוויות האינטרנט של קרבוניט וגם ניידות נוחות לבדוק את מצב הגיבוי ולגשת לקבצים המאוחסנים.

יש באמת מעט מאוד שליליות שאנו יכולים להצביע עליהן בכל הנוגע לקלות השימוש של קרבוניט. למעשה, כנראה שנחשיב את זה כאל העיצוב המושלם ולו לא …

אחורי גב

Backblaze נוקטת באותה גישה כמו קרבוניט בפשטות לגבות את הקבצים שלדעת הלקוח צריך להגן עליהם. עם זאת, התהליך כולו נראה פשוט אפילו יותר בזכות לקוח שמפריש מינימליזם.

שירותי גיבוי מקוונים רבים נוקטים גישה ושכחה; אף אחד לא מבין את זה בדיוק כמו Backblaze. במהלך התקנת הלקוח, הוא יסרוק את הכונן הקשיח אחר קבצים לגיבוי ויחזיר דוח. פשוט היכה “בסדר” והתהליך יתחיל.

הפשטות שלו אמורה לפנות לכל משתמש שרוצה להגן על המחשב שלו אך לא רוצה לחשוב עליו יותר מדי. יש כמה הגדרות שתוכלו לשחק איתן אם תרצו, כולל אפשרויות להוסיף אי הכללות של תיקיות וסוג קובץ, אבל אחרת, אין הרבה מה לעשות.

חלק ממה שגורם ללקוח להיראות כל כך פשוט הוא שכל תהליכי השחזור עבור Backblaze מנוהלים דרך ממשק האינטרנט. עם זאת, בעוד שהוא קצת יותר מורכב מלקוח שולחן העבודה, חווית האינטרנט נעשית גם כן. ניתן למצוא כרטיסיות ניווט בצד שמאל היכן הייתם מצפים שיהיו, וכוללות כרטיסיית “סקירה כללית” לבדיקת מצב חשבונך וכרטיסיית “הצג / שחזור” כדי לגשת לקבצים..

אני נוסע

גיבוי עם IDrive הוא לא בדיוק קשה, אבל זה בהחלט מסובך יותר מגישות ההגדרה ושכחה שנקטו קרבוניט ו- Backblaze. הסיבה לכך היא שאתה מוגבל ל- 2TB של שטח גיבוי. ללא גיבוי בלתי מוגבל, IDrive לא יכול פשוט לגבות כל קובץ בודד על בסיס סיומת.

במקום זאת, לקוח IDrive מגבה קבצים בהתבסס על מיקום במערכת הקבצים שלך. לאחר התקנת הלקוח, הוא מתייג אוטומטית כמה תיקיות המוגנות בדרך כלל, אבל זהו. צורך לעבור במערכת הקבצים שלך ולתייג תיקיות וקבצים לגיבוי לוקח זמן. נוסף על כך, קל מאוד להתעלם מקבצים.

כאמור בסבב הפיצ’רים, ל- IDrive יש גם הרבה הגדרות איתן ניתן לשחק. אמנם זה יכול להיות נהדר להתאמה אישית, אך הוא מוסיף גם לקושי בשימוש ב- IDrive.

חוויית האינטרנט IDrive הרבה פחות מסובכת ולמעשה יש בה כמה תצוגות שימושיות כדי לעקוב בקלות אחר תוכן משותף ולגשת לגיבויים הקשורים למכשירים השונים שלך..

חוויית המובייל היא גם פשוטה ומשביעה, מה שמסייע לנצל את יכולות הגיבוי הנייד של IDrive.

שלוש מחשבות עגולות

IDrive היה המנצח בורח בסיבוב השני, תכונות, אך בסיבוב השלישי הוא מציב שליש רחוק. קרבוניט ו- Backblaze שניהם מנצלים את היתרון הגדול בהיותם ספקי גיבוי בלתי מוגבלים בכדי להפוך את חווית המשתמש לפשוטה במיוחד. עם זאת, Backblaze מצליח לעשות את זה טוב יותר. לקוח ה- Backblaze כל כך קל לשימוש שהוא כמעט הופך את התהליך למהנה, וזה דבר מוזר לומר על גיבוי מקוון.

הזוכה השלישי בסיבוב: בחזרה לאחור

סיבוב רביעי: ביטחון

אבטחת ענן הייתה נושא חם מאז אמצע שנות ה -90 עם סיבה טובה: לסמוך על מישהו שיגן על התוכן שלך זה עניין גדול, במיוחד כאשר תוכן זה כולל מסמכים פיננסיים, קניין רוחני ותמונות סקסיות. וכך, במהלך סבב זה, נבדוק עד כמה השירותים המוצגים שלנו שומרים על הקבצים שלך מוגנים.

קרבוניט  

Carbonite מצפין את הקבצים שלך גם במנוחה וגם במעבר באמצעות פרוטוקול AES. זהו הפרוטוקול שרוב שירותי הענן משתמשים בו וזה המומלץ על ידי המכון הלאומי לתקנים וטכנולוגיה בארה”ב (NIST).

באופן כללי, רמת ה- AES בה משתמשים קרבוניט היא 128 סיביות. עם זאת, Carbonite מאפשר גם לך לבחור להצפנה פרטית, ועם תכונה זו פועלת, היא עוברת עד 256 סיביות AES.

הצפנה פרטית פירושה שרק יש לך גישה למפתח ההצפנה של הקבצים שלך, מה שמציע יתרון המכונה לפעמים קידוד ידע אפס. החיסרון הוא שאיש בקרבוניט לא יוכל ליצור עותקים קריאים של הקבצים שלך ותוכניות מעקב ממשלתיות כמו פרויקט ה- PRISM של NSA מנותק מהנתונים שלך. החיסרון הוא שאם תשכח את הסיסמה שלך, Carbonite לא יכול לאפס אותה עבורך ותאבד גישה לגיבוי שלך..

Carbonite מאפשר גם לאפשר אימות דו-גורמי (2FA), מה שאומר כי יידרש קוד מיוחד בנוסף לתעודות המשתמש הרגילות שלך כשאתה ניגש לגיבוי שלך ממכשיר לא מוכר. היתרון של 2FA הוא שגם אם מישהו יגנוב או סורק את סיסמת החשבון שלך, הוא לא יוכל לגשת לנתונים שלך מבלי שהם גם גנבו את המחשב או המכשיר הנייד שלך..

אחורי גב

Backblaze מצפין גם נתונים המאוחסנים בשרתים באמצעות AES. רמת ההצפנה המשמשת היא 128 סיביות. הנתונים מאובטחים גם במעבר.

Backblaze מאפשרת לך גם לבחור הצפנה פרטית כדי להפוך אותה לאי-ידע אם אתה מודאג מהפרות נתונים, עובדים סוררים או מרגלים המפנים את הקבצים האישיים שלך. זה לא עובר להצפנה של 256 סיביות, עם זאת, כמו ש- Carbonite עושה זאת כאשר הדבר פעיל.

אנו ממליצים לנצל את התכונה הזו, אך הקפד לשמור על סיסמתך במקום כלשהו. ישנן כמה אפשרויות אחסון ענן מעולות לסיסמאות שצריכות לעשות את העבודה.

Backblaze מאפשרת גם לאפשר אימות דו-גורמי כדי להגן על הגיבוי שלך מפני פריצות סיסמאות. אתה יכול לבחור לקבל את קוד האבטחה שלך כשאתה נכנס ממכשירים לא ידועים באמצעות מכשיר נייד או מאמת Google.

כבונוס, ל- Backblaze יש תכונת מיקום כדי למצוא את המחשב הנייד שלך במקרה שאבד או נגנב.

אני נוסע

IDrive מצפין את כל הקבצים המאוחסנים במתקני הנתונים שלה באמצעות AES 256-bit, ומעניקים לו פרוטוקול הצפנת ברירת מחדל חזק יותר מאשר Carbonite או Backblaze. עם זאת, בעוד AES 128 סיביות אינו חזק כמו AES 256 סיביות, עדיין יידרשו מספר מיליארד שנים להיסדק. בנקודת זמן זו, ההבדל הוא בונוס שיווקי יותר מכל דבר אחר. בעוד עשר שנים, אנו עשויים לשיר מנגינה אחרת.

IDrive תומך בהצפנה פרטית אופציונלית, מה שהופך אותה למאפיין אבטחה המשותף לכל שלושת השירותים.

זה טוב ויפה, אבל IDrive לא מציע אפשרות לאימות דו-גורמי, וזו בעיה. אמנם מפתח הצפנה של 256 סיביות עשוי לקחת פרק זמן בלתי אפשרי לפיצוח, אך סיסמא חלשה לא תעשה זאת. ללא אימות דו-גורמי, כל מי שיקבל את סיסמתך יוכל לגשת לנתונים שלך ללא הפרעה.

אנו מעריכים את העובדה ש- IDrive מאפשר לך לנתק מכשירים מסונכרנים עם זאת. עם התכונה הזו, אם מישהו יגנוב את המחשב או הטלפון הנייד שלך, אתה יכול לפחות לנתק את הגישה לקבצים שלך.

סיבוב ארבע מחשבות

אנו אוהבים את העובדה כי שלושת השירותים הללו מעניקים לך אפשרות להצפנה פרטית. אם אתה מרגיש לא בנוח לשמירת קבצים אישיים בענן, זה אמור להרגיע את דעתך. כאשר ההצפנה הפרטית מופעלת, איש לא יוכל לפענח את הקבצים שלך ללא הסיסמה שלך, שאינה נשמרת בשום מקום שאתה לא רוצה שיהיה..

עם זאת, בהתחשב בכך שאפשר לגנוב סיסמאות או לפצח את הכוח באופן קל בהרבה ממפתח פענוח, תוספת אימות דו-גורמי חשובה לא פחות. היעדר תכונת האבטחה של IDrive דופק אותו מתוך התחשבות בסבב זה.

בחירה בין קרבוניט ל- Backblaze אינה קלה לאור העובדה ששניהם מציעים הגדרות אבטחה די דומות. אנו אוהבים את העובדה ש- Backblaze מעניק לך שירות מיקום מכשיר, אבל יש אפשרויות טובות יותר ומסורות בחוץ לסוג כזה, כמו Prey.

באמת, הדבר היחיד שאנחנו יכולים להצביע עליו הוא העובדה שעם אימות דו-גורמי מופעל, קרבוניט מגדיל את רמת ההצפנה שלו מ 128 סיביות ל 256 סיביות AES. העובדה ש- Backblaze משתמש ב- 128 סיביות AES אינה באמת סוגיה … אבל אנו שונאים קשרים.  

הזוכה בסיבוב הרביעי: קרבוניט

סיבוב חמישי: תמיכה

קשה למצוא תמיכת לקוחות טובה, במיוחד כשמדובר בטכנולוגיות ענן לצרכנים. משתמשים עסקיים משיגים את כל ההטבות, ממש כמו במטוסים. עם זאת, זה לא אומר שרשתות תמיכה טובות אינן שם בחוץ. קרבוניט, Backblaze ו- IDrive הם שלושה הטובים ביותר, ומוסיפים לרשימה הארוכה של הסיבות שאנחנו באמת אוהבים אותן לצורך התאוששות מאסון. עם זאת מי מציע את התמיכה הטובה ביותר? בוא נגלה.

קרבוניט

קרבוניט זכתה במספר פרסים על רשת התמיכה בלקוחות, אשר בעיקר תלויה בתמיכה הטלפונית החזקה שלה בארה”ב..

תמיכה טלפונית מוצעת שבעה ימים בשבוע, משעה 8:30 בערב עד 9 בערב EST. למרות שאנו רוצים לראות תמיכה 24/7, השעות עדיין טובות מאוד, במיוחד מכיוון ששירותי גיבוי מקוונים רבים אינם מציעים תמיכה טלפונית בכלל.  

Carbonite מספקת גם תמיכה אימייל 24/7. בדקנו את הרשת הזו תוך כדי הרכבת סקירת הקרבוניט האחרונה שלנו, ובדרך כלל קיבלנו תגובה בדוא”ל תוך שש שעות.

קרבוניט לא מציע תמיכה בצ’אט חי. זה מצער עבור מי ששונא להתמודד עם סוגיות בטלפון. שוב, צ’אט הוא מאפיין ששירותי גיבוי רבים אינם מציעים, אך במקרה זה כולל Carbonite.

למי שמעדיף ללכת לבד, לקרבוניט יש מרכז ידע הגון. אתה יכול למצוא הדרכות, שאלות נפוצות ומאמרים לפתרון בעיות, מרכז התמיכה כולל אפשרות חיפוש לאתר תוכן במהירות רבה יותר.

אחורי גב

שלא כמו קרבוניט, Backblaze אכן מציע תמיכה בצ’אט חי וזה די טוב. למרבה הצער, שעות הצ’אט גם מוגבלות מאוד: שני עד שישי, 9 בערב עד 17:00. PST. נציגי התמיכה בצ’אט לוקחים ככל הנראה שעה בצהריים מכיוון שהיא אינה זמינה בין הצהריים ל 1 בערב.

Backblaze אינה מציעה כל סוג של תמיכה טלפונית למשתמשים ביתיים. השיטה המועדפת ליצירת קשר עם תמיכה טכנית היא באמצעות דואר אלקטרוני. לשמחתי, תמיכה בדוא”ל היא מצוינת. טכנאים עובדים 24/7 וחברת Backblaze מבטיחה תגובה תוך 24 שעות. במהלך סקירת ה- Backblaze האחרונה שלנו, קיבלנו תגובות תמיכה לשאלות שלנו תוך שעתיים.

מרכז התמיכה של Backblaze הוא גם טוב מאוד, עם קטגוריות ייעודיות לדברים כמו התקנה, פתרון בעיות, גיבוי ושאלות נפוצות. ניתן לחפש אותו גם.

אני נוסע

IDrive פוגע בטריפטה התמיכה: הוא מספק תמיכה טלפונית, צ’אט חי ותמיכה בדוא”ל. תמיכה טלפונית זמינה בשעות 18:00 עד 18:00. PST במהלך ימי חול, אך באופן מרשים, צ’אט חי זמין 24/7.

מוטב, נציגי התמיכה בצ’אט ממהרים לענות ומסייעים מאוד. אמנם נראה כי התמיכה מבוטלת לפחות בחלקה בהודו, אך לא היו לנו בעיות תקשורת כאשר אנו מעמידים את מבחן IDrive במבחן במהלך הסקירה האחרונה שלנו..

תמיכה בדוא”ל היא גם טובה מאוד, אם כי אינה נחוצה במיוחד כאשר צ’אט חי 24/7 הוא אפשרות.

על גבי התמיכה הישירה המצוינת שלה, ל- IDrive מרכז תמיכה נהדר לקהל DIY. תוכלו למצוא שם שאלות נפוצות, מדריכים ואפילו סרטוני הדרכה.

מחשבות סיבוב חמש

כל שלושת השירותים עשויים לספק תמיכה טובה יותר מהממוצע בהשוואה לרוב ספקי הגיבוי, אך לדעתנו IDrive שלה ולא קרבוניט שצריכים לקחת הביתה את הפרסים. זה היחיד מבין השלושה שמספק תמיכה טלפונית וגם צ’אט חי, והעובדה שצ’אט חי זמין מסביב לשעון היא יתרון עצום.

הזוכה בסיבוב החמישי: IDrive

פסק דין סופי

אי אפשר באמת להשתבש באף אחד משלושת השירותים האלה. עם זאת, לדעתנו, אחד מהם יושב שליש רחוק לשניים האחרים.

ברוב הדרכים, קרבוניט הוא פיתרון התאוששות מאסון. זה הופך את הגיבוי ללא כאבים יחסית ומספק אפשרויות אבטחה מרכזיות כמו הצפנה פרטית ואימות דו-גורמי. כמו כן, העובדה שהיא מספקת שטח גיבוי בלתי מוגבל למחשב שלך הולכת למשוך הרבה אנשים.

הבעיה היא ש- Backblaze מספק גם גיבוי ללא הגבלה, הצפנה פרטית ואימות דו-גורמי, והוא גם קל יותר לשימוש וגם פחות יקר מהקרבוניט. למעשה, אם ברצונך לכלול גיבוי חיצוני של הכונן הקשיח, מנוי קרבוניט שנתי יעלה לך כמעט 40 אחוז יותר מאשר מנוי Backblaze שנתי.  

בהתחשב בעובדות הללו, קשה שלא לראות את שוק הגיבוי הצרכני הנוכחי בסופו של דבר מירוץ דו-סוסי בין Backblaze ל- IDrive..

אם כבר מדברים על IDrive, אף שהוא אינו מספק גיבוי בלתי מוגבל כמו Carbonite או Backblaze, אך הוא מספק גיבוי למכשירים ללא הגבלה. תכנית ה- 2TB שלה צריכה להספיק עבור מרבית המשתמשים ורק עולה 12 $ יותר בשנה בהתחלה מ- Backblaze (לפני שקפיצה ל- 69.99 $ אחרי 12 או 24 חודשים, תלוי באיזה אפשרות מנוי אתה מתחיל).

אנו אוהבים את העובדה ש- IDrive עמוסה בכל כך הרבה תכונות נהדרות, כולל גיבוי לסמארטפון ושירות IDrive Express החינמי שלה. חלק מהמשתמשים מתכוונים גם להעדיף את הגישה המידתית לשימוש גם ב- IDrive, כולל אפשרויות התזמון המתקדמות שלה.

עם זאת, רוב המשתמשים כנראה לא יעשו זאת. אמנם אין לנו שום הוכחות קשות לתמיכה בכך, באופן אנקדוטי, אך הבנו שסיבה גדולה שאנשים רבים כלל לא טורחים בגיבוי מחשב היא שהתהליך כולו נראה כמו יותר צרות ממה שהוא שווה. IDrive לא משנה את התפיסה הזו. עם זאת, אם אותם אנשים ניסו ל- Backblaze, אנו חושדים שהם באו לצפות בגיבוי מקוון באור הרבה יותר חיובי.

הזוכה הסופי: סיבוב אחורי (על היותו זול וקל)

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map