Xero לעומת Quickbooks באופן מקוון – עודכן ב- 2020

אם אתה מחפש תוכנת חשבונאות מבוססת ענן שתתמוך בעסק הצומח שלך, נראה כי יש מספר מכריע של אפשרויות. כאן ב- Cloudwards.net, אנו רוצים לעזור לך לבחור את תוכנת החשבונאות המתאימה לעסק שלך. במאמר זה, אנו הולכים להשוות בין Xero ו- QuickBooks Online כדי לראות מה בולט בשני הספקים הטובים ביותר בענף..


אם קראת את סקירת Xero האישית שלנו ואת סקירת QuickBooks Online, אתה יודע שהם מתמודדים חזקים ושניהם הפכו את רשימת התוכנות הטובות ביותר לחשבונאות. Xero ו- QuickBooks Online מבצעים רבות מאותן פונקציות, כולל חשבוניות, תשלום חשבונות והתאמות בנקאיות, כך שההבדל יכול להיות כמה קל לבצע את המשימות הללו..

1

חשבוניות

אחד התחומים הראשונים בהשוואה זו ב- Xero לעומת QuickBooks Online שנבדוק הוא חשבוניות. אחרי הכל, חשבונית של לקוחות וגביית כספים חייבים אתכם בעסק. להלן תרשים המשווה בין אפשרויות החשבוניות של Xero ו- QuickBooks Online.

שירותים QuickBooks מקוון: Xero:
שלח חשבוניות חוזרותכןכן
הוסף אוטומטית עמלות מאוחרותלאלא
שלח תזכורות לתשלוםכןכן
להשתלב במלאיכן (עלות נוספת)כן (כלול)
חיוב על שעות עבודהכן (בתכנית הגבוהה ביותר)כן (בתכנית הגבוהה ביותר)
התאם אישית חשבוניותכן (בתוך תוכנה)כן (על ידי העלאת תבניות)

על פני השטח, תוכנות חשבונאות מבוססות ענן אלה מציעות תכונות דומות למשתמשים שלהם. עם זאת, כשאתה מתעמק, תמצא הבדלי מפתח בין Xero ל- QuickBooks Online.

כדי להתאים אישית חשבונית ב- Xero, עליך להעלות תבנית דרך תפריט “ההגדרות”. למרות שזה שימושי אם כבר יש לך טופס חשבונית ב- Excel שאתה רוצה להמשיך להשתמש בו, QuickBooks Online מאפשר לך גם להתאים אישית חשבוניות בתוכנה שלה. זה מאפשר לך לבחור צבעים, להעלות לוגו ולארגן מחדש את מתווה החשבונית.

לפעמים תצטרך להוסיף הערות לחשבונית המתייחסת למשרה, לתנאים או סתם להגיד “תודה.” QuickBooks Online מספק תיבות עבור הערות אלה המופיעות כאשר החשבונית נשלחת בדואר אלקטרוני או מודפסת, ואילו Xero לעולם אינו מוצג. ל- Xero אין מקום בחשבוניות הרגילות שלה להוסיף תנאים. אם העסק שלך מציע תנאים לעיתים קרובות, זה עשוי להיות פורץ עסקות וייתכן שתרצה לבדוק את סקירת FreshBooks במקום זאת.

טופס חשבונית חדש

גם Xero וגם QuickBooks Online ישלחו תזכורות תשלום אוטומטיות בחשבוניות שחלפו. ב- Xero, עם זאת, הגדרות התזכורת חלות על כל הלקוחות. כל לקוח שלא שילם את החשבונית שלו יישלח תזכורת בשבעה ימים שחלפו. ב- QuickBooks Online, ניתן לבחור בתזכורות לתשלום ולהחיל אותן בנפרד.

למרות ש- Xero ו- QuickBooks Online משתלבים במלאי הקיים שלך – עדכון כמויות בהישג יד כשאתה מושך פריטים לחשבוניות, רק QuickBooks Online גובה תשלום נוסף עבור פונקציות המלאי שלה. Xero כולל מעקב אחר מלאי בכל רמת מנוי (עיין בסקירת OneUp שלנו לקבלת שירות אחר שעושה זאת גם הוא).

לא כל תוכנת החשבונאות בנויה לעסקים המחייבים את לקוחותיהם בתעריף לשעה. ניהול פרויקטים ב- QuickBooks Online עוקב גם אחר זמן, אך זהו תהליך להגדרה ולהוספת חשבוניות.

כדי לעקוב אחר זמן עם Xero, תצטרך להירשם לאחת מכמה אפליקציות הזמינות, אך אתה יכול לחייב לקוחות על שעות עבודה בחשבוניות שלך (קרא את סקירת FreeAgent שלנו לשירות שבאמת עושה עבודה מהממת בכל מה שקשור לזה ).

זה לא מספיק כדי לשלוח חשבונית, אתה צריך גם לגבות תשלום. QuickBooks Online מכה את Xero בעבודה ידנית באזור זה. ל- QuickBooks Online קישורי תשלום ועיבוד תשלומים המשולבים במערכת החשבוניות שלה. לקוחות רק צריכים ללחוץ ולהזין את פרטי כרטיס האשראי שלהם, אך תצטרך לשלם דמי עיבוד של סוחר אם כן.

עיבוד תשלומים באמצעות Xero מחייב הרשמה לספק חיצוני, כגון Stripe או PayPal. אמנם זה נותן לך אפשרויות נוספות ויכול לחסוך לך כסף בתשלומים, אך לא קל ללקוחות לשלם. עם זאת, תשלומים באמצעות אפליקציות אלה מסתנכרנים עם פעילות ב- Xero.

תוכנית הנהלת חשבונות טובה אינה רק שולחת חשבוניות. זה גם עוזר לך לעקוב אחר החובות שלך. כשאתה נכנס ל- Xero, הוא מציג “חשבוניות המגיעות לך” בראש המסך. מתחת לסיכומים מופיע תרשים עמודות של הסכומים שאתה חייב מקובצים לפי כמה זמן הם חייבים.

QuickBooks Online מציג מידע מפורט במסך “חשבוניות”, כאשר לוח המחוונים הראשי מציג רק “הכנסה”.

הוא כולל גם את “סיכום ההזדקנות לחשבונות” בדוחות שלה. ל- Xero יש “דוח חייבים מיושנים.”

דוח חייבים בני גיל

חשבוניות אינן מסובכות בשירותי הנהלת חשבונות, וגם ל- Xero וגם ל- QuickBooks Online יכולות מתקדמות רבות. QuickBooks Online מציע יותר מ- Xero בהתאמה אישית של החוויה שלך ולעתים קרובות מאפשר לך לבצע משימות בפחות שלבים.

סבב: נקודת חשבונית ל- QuickBooks באינטרנט

לוגו של חשבונות Xero
לוגו מקוון של QuickBooks

2

שטרות

איסוף כסף זה הרבה יותר כיף מאשר לשלם אותו, אבל תוכנית הנהלת חשבונות חזקה תאפשר לכם לעשות את שניהם בקלות. עם רוב תוכנות הנהלת החשבונות, תשלום חשבונות פשוט יותר מאשר חשבונית, אך אנו מוצאים את זה אינטואיטיבי יותר ב- Xero.

תשלום חשבון חדש הוא פשוט יותר ב- Xero מאשר ב- QuickBooks Online. כל שעליכם לעשות הוא לנווט ל”רכישות “תחת” הנהלת חשבונות “, בחר” חדש “ולחץ על” הצעת חוק “. QuickBooks Online כולל מספר צעדים נוספים.

ביקורת Xero

שני צורות תשלום ההוצאות כוללות שדות סטנדרטיים, כגון מקבל התשלום ומועד הפירעון, ומחושבים את הסכום המגיע לכמויות ומחיר ליחידה. ניתן להמיר הזמנות רכישה לחשבונות לאחר מילוין, וזו תכונה נחמדה לחיסכון בזמן ששני ספקי החשבונאות מציעים.

ניתן לבצע אוטומציה של הוצאות ב- Xero ו- QuickBooks Online, אך האחרונה מציעה זאת רק בתמחור התמחור הגבוה שלה. תשלום הוצאות רגילות – כגון שכר דירה, חשמל או אינטרנט – באמצעות חשבונית חוזרת חוסך לך זמן בכל חודש.

ישנן מספר דרכים להגדיר חשבון חוזר ב- Xero. תחת “חשבונות”, “רכישות” ו- “חדש”, תמצא “חיוב חוזר”. Xero שומר אוטומטית חשבונות שהזנת כחוזרים ומאפשר לך לבחור באפשרויות הישנות. אם אתה מבין שחשבון כלשהו יחזור לעיתים קרובות לאחר הקלטתו ושמירתו, יש תיבה ללחיצה כדי לגרום לה לחזור עליה.

הגדרת חשבונות חוזרים ב- QuickBooks Online זה הרבה יותר כואב. זה נעשה דרך פנקס הבנקאות, שם אתה מוצא ולחץ על התשלום האחרון שנעשה לספק. לאחר לחיצה על “שינן”, בחר באיזו תדירות לשלם את אותו החשבון וכמה תשלומים נותרו.

הבעיה היא שבטח כבר שילמת חשבון לספק, והיא חייבת לעבור בפנקס כדי שתוכל לחזור עליה. אם אתה חדש בתוכנה, לא תוכל להפוך את התשלומים החודשיים שלך לאוטומטי מההתנהלות כמו שאתה יכול ב- Xero.

לבסוף, חשוב להישאר על חשבונות שאתה חייב. לוח המחוונים הראשי של Xero כולל מימין המסך קטע “חשבונות לשלם”. כשאתה ניגש למסך “שטרות”, סיכומים מופיעים בחלק העליון בתיבות כמו גם בתרשים עמודות שמתחת לזה.

לוח מחוונים Xero

לוח המחוונים של QuickBooks Online לא מציג חשבונות צפויים, אלא רק הוצאות ששולמו. יש לו נקודת מבט היסטורית יותר מאשר זו הנראית לעתיד.

לכידת לוח מחוונים

אם העסק שלך משלם רבות מאותן הוצאות מדי חודש, Xero עשויה להיות הבחירה העליונה. זה פשוט יותר לאוטומציה של התשלומים שלך ולוח המחוונים שלה קל לשימוש ומתוכנן טוב יותר לשמירה על חשבונות שוטפים ועכשוויים..

סבב: שטרות נקודה לחשבונאות Xero

לוגו של חשבונות Xero
לוגו מקוון של QuickBooks

3

דיווחים

הדוחות הכספיים העיקריים ב- Xero ו- QuickBooks Online – רווח והפסד, מאזן ותזרים מזומנים – מציגים מידע על היבטים שונים של העסק שלך והם ניתנים להתאמה אישית. קל להוסיף עמודות, לשנות קבוצות חשבונות ולהציג תקופות זמן זו לצד זו.

בניגוד ל- QuickBooks Online, Xero גם נותן לך הצהרת הון, וזה שימושי אם לעסק שלך יש כמה משקיעים. הוא מציג את השקעות הבעלים ומשיכות ההון, וכן רווחים או הפסדים שנשארו בעסק. אם אתה חושש שבעל אחד עשוי להוציא יותר מדי מהעסק, הוא יכמת את החששות האלה.

הון עצמי של הבעלים

בנוסף לדוחות הכספיים העיקריים, דוחות הזדקנות של חשבונות בסיסיים וחשבונות הזכאים לתשלום עוקבים מי חייב לך ומה אתה חייב על ידי דליים המגיעים לעבר. QuickBooks Online מעמיק יותר בחשבונות חייבים מאשר ל- Xero.

QuickBooks Online מציע דוחות על רווח והפסד על ידי לקוח, השוואה בין אומדנים שהוכנו ללקוח לעומת מכירות ללקוח ודוחות אוספים. זהו מידע שלא יסולא בפז עבור עסקים הנושאים סכום משמעותי של חשבונות חייבים בספריהם.

דוחות - מי חייב לך

למרות ש- QuickBooks Online משלב עיבוד שכר, הוא מספק רק דוחות על סך השכר ומיסי השכר, תגמול העובדים ופרטי העובדים. ל- Xero יש הרבה יותר דוחות, ויש להם פונקציות מובנות של משאבי אנוש, כמו יתרות ובקשות על פסק זמן, קישוטים לשכר ועוד.

עסקים פשוטים יותר ימצאו את כל הדוחות הדרושים להם ב- Xero. אנו מעדיפים שיש לנו את היכולת להשתמש בגרירה ושחרור כדי לשנות דוחות באמצעות השירות בתהליך המעורב יותר של QuickBooks Online. עם זאת, QuickBooks Online זוכה בקטגוריה זו בגלל המגוון והשימושיות של הדוחות שלה.

סבב: נקודת דוחות עבור QuickBooks באינטרנט

לוגו של חשבונות Xero
לוגו מקוון של QuickBooks

4

תמחור

נפוץ בקרב ספקי תוכנה, תמחור מבוסס שכבות מתחיל בדרך כלל במחירים נמוכים יותר עבור פחות תכונות. על פני השטח, QuickBooks Online ו- Xero עוקבים אחר המודל הזה. עם זאת, חפר עמוק יותר ותראה ש- Xero מגביל עסקאות ברמה הנמוכה ביותר, בעוד ש- QuickBooks Online מוסיף גישה לתכונות תוכנה ומשתמשים ככל שהעסק שלך גדל..

בתשלום הנמוך ביותר לחודש, יש הבדל גדול בין Xero לעומת QuickBooks Online. התוכנית המוקדמת של Xero היא 9 דולר לחודש, ואילו תוכנית ההתחלה הפשוטה של ​​QuickBooks Online עולה 20 דולר לחודש. הראשון מגביל מאוד את הגישה של המשתמשים לתוכנת הנהלת החשבונות. עסק יכול לשלוח רק חמש חשבוניות והצעות מחיר, להזין חמש שטרות ולהתיישב עם 20 עסקאות בנקאיות.

לעומת זאת, תוכנית הפתיחה הפשוטה כוללת אומדנים, מעקב אחר חשבוניות ומעקב אחר הוצאות, דוחות בסיסיים ומס מכירות. בעוד שרק עובד אחד יכול לגשת לתוכנת הנהלת החשבונות, בהשוואה למשתמשים ללא הגבלה ב- Xero, היעדר מגבלות העסקה הופך אותה לעסקה טובה יותר עבור עסקים קטנים..

התוכנית הבינונית של Xero, הנקראת Growing, עולה 30 $ לחודש ומסלקת את כל מגבלות השימוש מבלי להוסיף תכונות. תוכנית Essentials של QuickBooks Online היא 30 דולר לחודש. בנוסף לכל מה שמופיע בתוכנית Simple Start, זה נותן לך תשלום באמצעות חשבונות, מעקב אחר זמן ומגדיל את מספר המשתמשים שמותר להם גישה לשלושה.

התוכנית הוקמה היא האופציה היקרה ביותר של Xero במחיר של $ 60 לחודש. זה מוסיף מספר מטבעות ויכולת הזנה או מעקב אחר הוצאות. האחרון הוא מחדל מוזר ברובדים התחתונים. התוכניות של זירו מובנות בבירור מתוך הרעיון שהם יגדלו עם העסק שלך, אבל אפילו העסק הקטן ביותר צריך לשלם חשבונות.

QuickBooks Online ולא Xero מאפשרים לך לעקוב אחר הזמן והעלויות הקשורים לפרויקטים עד שאתה משלם עבור התוכנית היקרה ביותר שלהם. תוכנית Plus Plus של QuickBooks Online עולה זהה לזה של ה- Xero הגבוה ביותר, 60 דולר לחודש, ומוסיף מעקב אחר מלאי ועד חמישה משתמשים.

עסקים קטנים לרוב נאבקים עם עיבוד שכר. יותר קל למיקור חוץ מאשר לחשב ולגבות מיסים בעצמך. פונקציות עיבוד השכר של QuickBooks Online עולות עוד 19 $ או 49 $ לחודש, תלוי במה שאתה צריך, בתוספת 2 $ לעובד.

ל- Xero אין עיבוד שכר מובנה. במקום זאת, התוכנה שלה משתלבת במספר אפליקציות המספקות את שירות החשבונאות. העמלות משתנות, אך בדרך כלל הן גובות בסיס חודשי ועובד לאחר מכן. יתכן שתרצה מגוון אפשרויות לבחירת מעבד השכר שלך, אך תשקיע יותר זמן בהשוואת אפשרויות ועמלות.

לאחר תוכנית התמחור הנמוכה ביותר, ל- Xero וגם ל- QuickBooks Online יש תמחור דומה. עם זאת, QuickBooks Online מציע עיבוד שכר, מה שמקנה לו יתרון קל.

אם אתה מעדיף תוכנית תמחור פשוטה יותר, אולי בדוק את סקירת החכם שלנו. אם אתה מעדיף לשלם כלום בכלל, סקירת Wave שלנו היא הדרך ללכת.

סבב: נקודת תמחור עבור QuickBooks באינטרנט

לוגו של חשבונות Xero
לוגו מקוון של QuickBooks

5

ידידותיות למשתמש

השוואה בין ידידותיות למשתמש של QuickBooks Online ו- Xero היא משהו של תפוחים לתפוזים.

למרות הפופולרי, QuickBooks Online אינו ידוע בקלות השימוש שלו. יש עקומת למידה לתוכנת הנהלת החשבונות, אך זה חלקית מכיוון שהיא יכולה לעשות כל כך הרבה. עם יותר יכולות ואפשרויות, לוקח יותר זמן ללמוד כיצד להשתמש בו.

ל- Xero יש את הממשק הידידותי יותר למשתמש, עם פונקציות בעלות תווית ברורה וזרימת עבודה פשוטה יותר. אם אינך זקוק לפונקציות החשבונאיות המתקדמות יותר של QuickBooks Online, אנו מעדיפים את לוחות המחוונים של Xero וננקוט פחות צעדים בכדי לשלוח חשבוניות ולשלם חשבונות..

סבב: נקודת ידידותיות למשתמש לחשבונאות Xero

לוגו של חשבונות Xero
לוגו מקוון של QuickBooks

6

פונקציות מתקדמות

כעת, כאשר כיסינו את תכונות הליבה לחשבונאות שכל עסק זקוק להן, אנו נבחן כמה פונקציות חשבונאיות מתקדמות שיכולות לעזור לכם לבחור בין Xero לעומת QuickBooks Online..

רכוש קבוע כולל את הקרקע, הבניינים או הציוד שבבעלות העסק שלך. עבור עסקים מסוימים הם יכולים לייצג השקעות משמעותיות. אם תוכנת הנהלת החשבונות שלך אינה עוקבת אחר פחת ופרישות, תצטרך לשמור אותם בגיליונות אלקטרוניים נפרדים וביכולתם להזין רשומות יומן ידניות..

מכיוון שאתה יכול לייבא גיליון אלקטרוני קיים, הפונקציונליות של הרכוש הקבוע של Xero חוסכת לך זמן בהגדרתם. התוכנה שלה מחשבת פחת ומאפשרת לך לעבד את הפיזור. על פי הדוחות שלה, תמצא לוחות זמנים לפחת וסילוק וכן התאמות של רכוש קבוע.

ל- QuickBooks Online אין מודולים של רכוש קבוע מובנים בתוכנת החשבונאות שלה, ולכן יש לטפל בה ידנית.

נכסים קבועים-דוחות

Xero בדיוק השיק מודול פרויקטים הכלול בכל תוכניות התמחור. בעזרתו תוכלו לעקוב אחר הצעות מחיר ולבקש פיקדונות בפרויקט. זה גם מאפשר לך לעקוב אחר זמן וכסף שהוצא וחישוב הרווחיות של הפרויקט.

QuickBooks Online עוקב רק אחר פרויקטים בתכנית התמחור הגבוהה ביותר שלו. אם אתה משלם עבור תוכנית פלוס, תוכל לשייך הוצאות, זמן וחשבוניות לפרויקט. דוחות מחשבים את הרווחיות, את זמן ההוצאות שטרם התחייבו, כך שתוכלו להישאר עם בריאות הפרויקט.

ל- Xero יש יתרון קל ב- QuickBooks Online בניהול מלאי. מלאי ב- QuickBooks Online מעקב אחר מחירים, תמונות וקטגוריות. בשתי התוכניות החשבונאיות הכמויות העומדות לרשותך מתעדכנות כאשר פריט מלאי נבחר על חשבונית. QuickBooks Online מחשבת את עלות המוצר באמצעות FIFO, בעוד ש- Xero משתמש בשיטת עלות ממוצעת.

Xero מציעה גם דוחות למציאת הפריטים הנמכרים והרווחיים ביותר. בנוסף, אתה מקבל עד 4,000 פריטי מעקב ופריטים בלתי-מוגבלים בלתי מוגבלים בכל תכנית. שוב, עם QuickBooks Online אתה משלם עבור התוכנית היקרה ביותר לקבל פונקציות מלאי.

סבב: נקודת פונקציות מתקדמות לחשבונאות Xero

לוגו של חשבונות Xero
לוגו מקוון של QuickBooks

ז

פסק הדין

אם אתה חדש בתוכנת חשבונאות מבוססת ענן, אנו ממליצים על Xero. עם הממשק הקל והפשוט שלה, תוכל להתחיל תוך פחות זמן ממה שהיית עושה עם QuickBooks Online. בנוסף, לוח המחוונים של Xero ומסכי הבית עבור כל פונקציה מסייעים לעסקים המתמקדים בפעולות יום-יומיות לשמור על כל פעולתו בצורה חלקה.

בסך הכל, זירו הוא בחירה מצוינת עבור מנהלי חשבונות פחות מנוסים ועסקים קטנים שאינם מתכננים לגדול גדולים מדי.

עם זאת, אם אתה זקוק למשהו עם קצת יותר oomph, QuickBooks Online היא הבחירה הטובה יותר, והבחירה הטובה יותר בסך הכל, והופכת אותו למנצח של מאמר זה, אם כי רק על ידי שיער. 

אם אתה זקוק לעיבוד שכר ועיבוד סוחר משולב, QuickBooks Online בהחלט יתאים יותר לצרכי העסק שלך. לקוחות מעדיפים להיות מסוגלים ללחוץ על קישור בחשבונית ולשלם ישירות, אך תקדיש יותר זמן להגדרת חשבוניות חוזרות. עסקים שצריכים לקבל החלטות לגבי קשרים ממשיכים עם לקוחות יעריכו את הדוחות המעמיקים שלהם.

הזוכה: QuickBooks

בסופו של דבר, אם נאלצים לבחור בין Xero לעומת QuickBooks Online, אנו ממליצים על Xero לעסק קטן שרק מתחיל את ה- QuickBooks Online עבור גדול יותר או אם מנוהלים על ידי אנשים עם קצת יותר ניסיון בתוכנת חשבונאות..

האם ניסית להשתמש בשירותי הנהלת חשבונות? איזה אתה מעדיף? ספרו לנו בתגובות למטה. תודה שקראתם את ההשוואה הזו ב- Xero לעומת QuickBooks Online.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map