Wrike vs Trello: שני שמות גדולים נלחמים בזה בשנת 2020

במאמר זה אנו משווים שני כלים לניהול פרויקטים: Wrike ו- Trello. שניהם הם המועדפים עלינו. Wrike תמיד מצליח ביצירות שלנו, ואנחנו משתמשים בטרלו מאחורי הקלעים כאן ב- Cloudwards.net. נראה מה יוצא בראש ההשוואה הזו בין Wrike לעומת Trello.


טרלו הוא שחקן גדול וזה אטלסיאן חטף לפני מספר שנים תמורת 425 מיליון דולר מגניבים. זה יושב על גבול ניהול המשימות והפרויקטים, כאשר מערך התכונות הפשוט וקלות השימוש שלו הם פלוסים עיקריים (קרא את סקירת Trello שלנו).

Wrike הוא כלי מתוחכם המציע למנהלים שלל תכונות והוא מיועד לתכנון מפורט יותר. היא טוענת מעל 18,000 לקוחות מאושרים, הכוללים מותגים בעלי פרופילים גבוהים כמו מאדים, לוריאל וטיפאני, כמו גם גוגל סופר-ג’ינט לשעבר שאינם מרושעים (קרא את טור מצב ענן כדי לראות עד כמה גוגל הפכה לרעה).

Wrike וטרלו נוקטים גישות שונות, כאשר Wrike מתמקדת יותר בעסק וטרלו פשוט ופשוט. 

תוכלו לקרוא עוד על מה שחשבנו על Wrike בסקירת Wrike שלנו. אם אתה חושב לתת טרלו לסיבוב, עיין במדריך למתחילים של טרלו לקבלת עזרה בהתחלה.

הגדרת קטטה: לא נכון נגד טרלו

אנו הולכים להשוות בין Wrike ו- Trello על פני מספר סיבובים, כאשר כל אחד מהם מסתכל על אזור אחר. מי שינצח הכי הרבה סיבובים יזכה במאבק. אם זה אפילו בסוף, זו תהיה החלטה נקודתית שמבוססת עליה זכתה בסיבוביה בשוליים רחבים יותר.

נשווה תחילה תכונות על ידי בחינת מה הכלים עושים מכיוון שזה חשוב. משם, נשווה אותם במחיר כדי לראות איזה קל יותר בארנק שלך. אם אינך רוצה לבזבז הרבה, קרא את סקירת Freedcamp שלנו לבחירה טובה אחרת.

נשקול את קלות השימוש לאחר מכן מכיוון שיש לכך השפעה רבה על מידת השימוש השימוש בכלי עבורך. לבסוף, נסתכל על אבטחה ופרטיות, שהם שיקולים עיקריים בעת העבודה בענן.

טרלו הוא כלי קל לשימוש, ולכן אנו מצפים שיהיה לו שלב סיבוב חזק, אך אנו מצפים לראות מה קורה במקום אחר. Wrike הוא חזק מבחינה טכנית, אך זה לא גורם לכך שהתכונות או סבבי האבטחה והפרטיות מתבקשים להסיק.

ובכל זאת, ריקה צריכה להיות האהובה הקלה. זה אחד הכלים המובילים שלנו וזכה בהשוואה בין Wrike לעומת Asana. בואו נתחיל בסיבוב הראשון.

תכונות

מאפיינים זה המקום בו אנו מדברים על מה התוכנה עושה ומה היא יכולה להביא לפרויקט שלך. רוב תוכנות לניהול פרויקטים מבוססות על משימות, אך מעבר לכך הדברים יכולים להיות שונים מאוד, עם כל מיני דרכים לארגן ולהציג את הפריטים שעליכם לעשות..

בנוסף למבנה הפרוייקט שלך והדרכים בהן אתה יכול להציג את הנתונים שלך, נבחן אפשרויות תקשורת, הפלטפורמות הנתמכות ותוספות כגון מעקב אחר זמן או תכונות אוטומציה..

לדוגמא טובה לכלי עם תכונות לא שכיחות, עיין בסקירת ה- Airtable שלנו. עם זאת, בואו נסתכל על Wrike ביתר פירוט.

לא בסדר

Wrike מאפשר לך ליצור משימות ומשימות משנה. אתה יכול להקצות אותם לאנשים וליצור תלות כדי לוודא שהפרויקט שלך יושלם בזמן. תלות הם דרך שימושית לעקוב אחר הפרויקט שלך ולאפשר לך לפתור בעיות הקשורות בלוח הזמנים בקלות.

תלויים בשכנות

יש לה מערכת ליצירת דוחות בהתאמה אישית ותכונה הגהה המאפשרת לך להגיב על קבצים, כולל בנקודות ספציפיות בסרטונים. אם אתה עושה הרבה עבודות וידאו, אחסון ענן הטוב ביותר עבור מדריך הווידאו שלנו יהיה שימושי.

אתה יכול להקל על יצירת המשימות על ידי הגדרת טפסים, דבר שימושי אם אתה רוצה שהצוות שלך יצור משימות עם מבנה מוגדר. לאחר יצירת משימה, כל אחד יכול לראות מה צריך לעשות ומי מוקצה לה, כמו גם מידע רלוונטי שתבחר לכלול. כל זה נעשה ללא צורך במישהו להתקשר לפגישה או לשלוח הודעה באופן ידני.

שטח האחסון מתחיל ב -2 ג’יגה-בייט ומטפס ל -100 ג’יגה-בתים בתוכנית העליונה שלו, עם מגבלת גודל קובץ מצורף חסון של 4 ג’יגה-בתים. זה אמור להספיק, אבל אם אתה זקוק ליותר, עיין במדריך האחסון המקוון הטוב ביותר שלנו לצוותים.

שילוב של Wrike

Wrike מציעה שילובים בקטגוריות שונות. הם כוללים אפשרויות תקשורת, כגון Microsoft Outlook, Gmail ו- Slack, יחד עם רבים אחרים.

ל- Wrike יש גם אפליקציות למחשבים שולחניים וניידים, כך שאתה לא מוגבל לעבוד בדפדפן.

שלום

טרלו הוא לוח קאנבן. זה מאפשר לך ליצור משימות ולמיין אותן בעמודות. ניתן לתת לטורים כותרות שונות להגדרת זרימת העבודה שלך. לדוגמה, התקנה פשוטה עשויה להיות “לעשות”, “לעשות” ו “לעשות.”

טרלו-קלף-פרט

אתה יכול לגרום לטורים לייצג את חברי הצוות כדי לראות מי מתמודד עם משימה מסוימת. בדרך זו, כל הצוות שלך יכול לראות מי מוקצה לעשות מה, מה צריך לעשות ומה סיים. זו דרך נהדרת לוודא את כולם על המתרחש.

בנוסף להיותו שימושי למנהלים, זה נותן לכל הצוות מבט גדול של תמונות על מה שכולם עושים.

המשימות יכולות לכלול רשימת משימות משנה, אך אין ניהול תלות. אבל לא כולם זקוקים לזה. ניתן לתייג משימות בקטגוריות צבע שונות ומדבקות שתוכל להתאים אישית.

מדבקות טרלו

למרות שזה עושה את זה טוב, זה בערך כל מה שיש לטרלו. עם זאת, יש כמה פעמונים ושריקות.

אתה יכול להעלות קבצים ולחבר אותם למשימות, אך בתוכנית החינמית אלה יכולים להיות בגודל של 10MB בלבד. זה די מגביל, אבל המכסה גדל ל 250MB כשאתה משלם עבור השירות. אולם אין הגבלה לכמה קבצים מצורפים שיכולים להיות לך, כך שתקבל אחסון כולל בלתי מוגבל.

Trello יכול להשתלב עם פלטפורמות אחרות באמצעות “כוח ההפעלה” שלה. יש המון כאלה, והם מגיעים בקטגוריות, כגון ניהול קבצים וכלים למפתחים. מפתחים יכולים גם לנצל את ממשק ה- API של טרלו להרחבת הפלטפורמה.

מלבד גרסת הדפדפן שלה, ל- Trello יש יישומים ייעודיים לפלטפורמות שולחן עבודה וניידות מרכזיות. סליחה, אוהדי לינוקס.

מחשבות סביב סיבוב אחד

רוק התחיל את הסיבוב הזה במפץ, נחת מבול של אגרופים והשאיר את טרלו נאבק. טרלו נהדר במה שהוא עושה, אבל זה לא עושה הרבה אחרת, ותכונת התכונות הרחבה של Wrike מכניסה אותו לליגה אחרת.

ל- Trello אחסון בלתי מוגבל, אך גודל הקובץ המצורף הגדול יותר של Wrike טוב יותר אם אתה עובד עם קבצים גדולים ותוכל לשדרג את האחסון שלך. המאמר הטוב ביותר לאחסון ענן יעזור אם אתה מתכוון לעשות זאת.

בסבב זה רואים את Wrike מתחיל נוח ועולה ליתרון מוקדם.

הזוכה: לא נכון

מחיר

בשלב הבא, נראה את התמחור. תרצה לדעת שהיתרונות של התוכנה שלך עולים על העלויות. למרבה המזל, לשתי הפלטפורמות יש הצעות בחינם, כך שתוכלו לבדוק אותן לפני שתתחייבו. אף אחד מהם אינו יקר מדי, אך Wrike עולה יותר ברמות הגבוהות שלו.

לא בסדר

ל- Wrike יש שיעור בחינם עבור עד חמישה משתמשים. התוכניות בתשלום שלה מתחילות ב- 9.80 $ למשתמש לחודש ועולות משם. יש לו גם תוכנית לכל החיים, שאולי כדאי להשתמש בה אם יש לך ארגון גדול ומתכננים לשלב אותה לאורך כל הדרך.

הרבה מהצפיות של Wrike ותכונות מתקדמות יותר נפתחות כשאתה עולה בסולם התמחור, ולכן כדאי לבדוק היטב מה אתה צריך ולבחור תוכנית בהתאם. לדוגמה, תזדקק לפחות לתוכנית המקצועית כדי לקבל משימות משנה, ותצטרך לשכבה העסקית או למעלה כדי להשתמש בתכונות מעקב הזמן של Wrike..

שלום

ל- Trello יש שכבה חופשית שמאפשרת לך לגשת לפונקציונליות הבסיסית שלה. התוכנית העסקית שלו מוסיפה תכונות ומגדילה את מגבלת ההתקשרות שלך, ורמת ה- Enterprise מוסיפה עוד תכונות, כולל מבחר רחב יותר של אפשרויות אבטחה.

אתה מקבל רק הפעלה אחת ברמת החינם. עם זאת, אין מגבלות ברגע שאתה משלם, כך שאם אתה מתכוון להרחיב את טרלו ולשלב אותו בשירותים מקוונים אחרים, זו הדרך ללכת.

דרגה: מחיר למשתמש בחודש:
חינםחינם
מחלקת עסקים9.99 $
ארגוני20.83 $ (אך יורד עם ספירת המשתמשים)

שתי מחשבות עגולות

שתי הפלטפורמות מציעות שכבה בחינם, אך Wrike הן די מצומצמות, כאשר תכונות עיקריות מתגלגלות בכל רמה. Trello נותן לך את היסודות בחינם, ואז נותן לך יותר מכל עם האפשרויות בתשלום, יחד עם שיפור האבטחה והתמיכה.

עם זאת, תוכלו לסובב את זה ולהצביע שמה שתשלמו עבורו עם Wrike חורג ממה שטרלו מציע.

אנו מעדיפים את ההצעה החינמית של טרלו, אך Wrike הוא כלי מתוחכם בהרבה ומציע יותר ככל שעולים ברמות הגדולות. אף על פי שרייייק יקר יותר, היא עושה זאת תוך שהיא מציעה יותר מטרלו. אנו לא משוכנעים שהמישור העסקי של טרלו הוא שיפור לעומת התוכנית המקצועית במחיר דומה של Wrike.

אנחנו מכריזים על הסיבוב הזה בתיקו. אלה מכם שאינם זקוקים לתכונות מתקדמות צריכים לבחור טרלו. אם אתה מוכן לשלם דולר עליון, עיין בסקירת Aha שלנו לקבלת כלי איכותי אך יקר נוסף.

הזוכה: עניבה

קלות שימוש

בהמשך נראה את קלות השימוש. כל הפיצ’רים בעולם לא יעזרו לכם אם אינכם יכולים להבין כיצד להשתמש בהם, אז אנו הולכים לראות איזו תוכנה עושה את העבודה הטובה יותר בהנגשת עצמה ועוזרת לכם להבין את הדברים.

התוכנה הטובה ביותר לניהול פרויקטים אינה מציעה רק כוח, היא נותנת לך סיוע ועוזרת לך ללמוד את התכונות המתקדמות יותר שלה. עיין בסקירת LeanKit שלנו לקבלת דוגמה לכלי שעוזר לך ללמוד באמצעות פרויקט דוגמא מעולה.

ל- Wrike יש מוניטין חזק סביב הכל, אך קלות השימוש אינה הנקודה החזקה שלו, ולכן טרלו, עם הפריסה הפשוטה והידידותיות של גרירה ושחרור, הוא המועדף עליו.

לא בסדר

תחילת העבודה עם Wrike היא פשוטה, עם תהליך הרשמה קל שאחריו הזמנת הקולגות שלך להצטרף לצוות שלך. לאחר מכן תוכל להגדיר את סביבת העבודה שלך. אתה יכול להתחיל עם צפחה ריקה אם תרצה, אך אנו ממליצים להשתמש באחת מהתבניות של Wrike.

להזמין

הם מאפשרים לך להשתמש ב- Wrike בכל מיני דרכים. הם עושים עבודה טובה כדי להראות לך מה ניתן לעשות, ולכן כדאי לחפש בכדי לקבל כמה רעיונות כשאתה מתחיל לראשונה.

אם אתה מחפש להשתמש בתבניות כדי להאיץ את עבודתך, קרא את סקירת ה- Podio שלנו כדי ללמוד על פלטפורמה המאפשרת לך להתאים אותם לצרכים שלך..

ברגע שתתחיל להשתמש ב- Wrike, תמצא שהממשק שלו חזק ואינטואיטיבי, עם הרבה מידע זמין עבורך. אפשר ללכת לאיבוד כשניווט. יש לה מערכת עזרה מצוינת כשאתה נתקע, אבל אתה תמצא את עצמך צריך לפתור דברים בהתחלה.

שלום

לטרלו לוקח כמה דקות להבין וזה כל כך פשוט שלעולם לא תזדקק לתיעוד. אם אתה יכול לגרור ולשחרר דברים, אתה יכול להשתמש בהם.

העיצוב שלו אינטואיטיבי והתפריטים והלחצנים שלו קלים למצוא. לרוב זה הסבר עצמי ולרבים יש טקסט המתאר את מה שהם עושים. באופן חיוני, זה מהיר, ללא אף עיכוב הממשק שאנו רואים לפעמים בכלים מבוססי דפדפן.

אם תסתבך, תמצא שטרלו מציע שפע של עזרה ותמיכה. יש בו מאות מאמרים בבסיס הידע שלה, כמו גם עמוד קהילתי מלא שאלות ותשובות ממשתמשים אחרים. אם אתה צריך לבקש עזרה, תוכל לעשות זאת שם או ליצור קשר ישירות עם התמיכה של טרלו באמצעות הטופס המסופק.

שלוש מחשבות עגולות

בדומה לסבב המחירים, זה קשה להתקשר אליו מכיוון שראייק וטרלו מציעים דברים שונים כל כך. קל יותר להשתמש בטרלו, אך ההשוואה נראית לא הוגנת כאשר Wrike עושה זאת הרבה יותר.

אנחנו חייבים למסור את הסיבוב הזה לטרלו. Wrike הוא כלי מורכב שיש בו עקומת למידה. טרלו לא, וקשה להסתכל על זה כאן. זה שומר על דברים פשוטים והוא סוג הכלי בו תוכלו לסמוך על כל אחד שישתמש בו מבלי להזדקק לתמיכה טכנית רבה מדי.

זה הופך את זה לכל אחד לסיבוב הגמר. טרלו מחזיק משלו והדברים לא יכולים להיות קרובים יותר.

אם אתה מעריך קלות שימוש אך אינך רוצה להתפשר על הכוח, עיין בכלי ניהול הפרויקטים המועדף עלינו בביקורת monday.com..

הזוכה: טרלו

אבטחה & פרטיות

כעת, לאחר שעברנו את הדברים הקלים, אנו חופרים עמוק יותר ומסתכלים על אבטחה ופרטיות. אנו מעוניינים לראות מבחר חזק של אפשרויות משתמש, כמו גם אישורים וטכנולוגיה סולידית המשמשים לאספקת השירותים. Wrike כבש טוב בסקירתנו, אך בוא נראה אם ​​טרלו יכול להטריד אותו ולנצח בתחרות.

שתי הפלטפורמות עושות הרבה כדי להגן על האבטחה המקוונת שלך. אבל זה הכי טוב שנראה. נתחיל.

לא בסדר

ל- Wrike קבוצה חזקה של תכונות ואפשרויות משתמש העוזרות להגן עליך מפני פשעי רשת. עם זאת, רבים מהם הופכים לזמינים רק בתוכנית הארגונית שלה.

אימות דו-גורמי מוצע ברמה זו. אתה מקבל גם כניסה יחידה של SAML 2.0, בקרות משתמשים והרשאות גישה, מדיניות סיסמא מותאמת אישית ודוחות ביקורת.

דו

מתחת למכסה המנוע, Wrike חזק באותה מידה עם TLS v1.2 המשמש להצפנת נתונים במעבר ו- AES 256 סיביות לאחסון נתונים. אם אינך בטוח מהם אלה, קרא את התיאור שלנו של מאמר ההצפנה.

זה תואם את האיחוד האירופי-ארה”ב. מגן פרטיות, כמו גם תקנת הגנת המידע הכללית. יש לו גם אישורי ISO ו- SOC.

כמו ברוב התחומים, לריק יש הרבה מה להציע, אך היא משתנה בין התוכניות. פירוש הדבר שתוכל לשלם עבור התכונות המתקדמות יותר אם אתה זקוק להן, אך אתה צריך לבדוק מקרוב את הזמין בכל רמה.

שלום

Trello נותן לך אימות דו-גורמי כסטנדרט, אפילו בתכנית החינמית שלה. תכונות נוספות מופיעות בתכניות המשולמות שלה, כגון כניסה יחידה של גוגל, הזמנות מוגבלות לתחום והגדרות הקשורות להרשאות.

להזמין שלום

אם אתה מודאג שמישהו גנב את פרטי הכניסה שלך, אתה יכול להציג רשימת הפעלות מדף ההגדרות של טרלו. אתה יכול גם להוריד קובץ שמכיל את המידע ש Trello מאחסן עליך. כיצד להגן על מאמר הפרטיות שלך יש דרכים לוודא שאתה לא מדליף מידע נוסף מכפי שאתה מתכוון.

Trello הוא מוסמך SOC 2 ועומד במדינות האיחוד האירופי. ושוויץ-ארה”ב. מגני פרטיות. היא משתמשת בשירותי האינטרנט של אמזון כעמוד שדרה, עם קידוד TLS ו- AES 128 סיביות עבור נתונים במעבר. קבצים מצורפים מוצפנים עם AES 256 סיביות.

יש לה מערכת גיבוי מתגלגלת ומבטיחה להחזיר את הגישה לנתונים שלך במהירות במקרה של הפסקות. אם ברצונך לטפל בעצמך בגיבוי, המאמר הטוב ביותר בנושא שירותי הגיבוי המקוון שלנו מכיל מידע רב ומועיל.

סיבוב ארבע מחשבות

חשבנו שהסיבוב הזה יהיה קל עבור Wrike, אבל בבחינה מדוקדקת יותר Trello מציע יותר ממה שציפינו. אימות דו-גורמי נחמד להציע במבצע החינמי שלה, למשל, למרות ש- Wrike מציעה את הפיצ’ר אם אתה משלם עבורו. קרא את המאמר בנושא אימות דו-גורמי למידע נוסף עליו.

הבחירה החזקה יותר של אפשרויות למשתמשים לשליטה בדרך בה הם משתמשים בשירות הופכת את Wrike לבחירה הטובה יותר בסך הכל. יש לו גם הצפנה חזקה יותר ותכונות ביקורת שימושיות כדי לפקוח עין על הצוות שלך.

Wrike לוקח את הסבב האחרון כי זו בחירה כל כך טובה עבור מודע הביטחון. טרלו לא הרפה לעצמו.

אם אתם מחפשים אלטרנטיבות החזקות גם באבטחה ופרטיות, הסתכלו בסקירת הגליונות של Smartsheet שלנו.

הזוכה: לא בסדר

פסק הדין

עם שני מחזורים לרויק ואחד לטרלו, רייק לוקח את הזכייה, ממש בסוף התחרות. עם זאת, זה היה קרוב, כשטרלו ניהל קטטה טובה. ל- Wrike תכונות טובות יותר ואבטחה חזקה יותר, מה שמשיג את הניצחון בגישה הידידותית יותר של Trello.

לשני הכלים יש את השימושים שלהם, כאשר מערך התכונות הרחב של Wrike מתאים היטב לניהול פרויקטים מתקדם וצוותים שרוצים להשקיע לטווח הארוך בכלי. זה יכול לעזור בדברים כמו מעקב אחר זמן ושיפור זרימת עבודה.

טרלו טוב יותר למי שצריך דרך פשוטה לתכנן ולהקצות משימות, כמו גם לתת לכולם סקירה כללית של מה הצוות עושה. זה מאפשר לך לראות מתי הדברים מוכנים, כמו גם לעקוב אחר מה שנותר לעשות.

שלום ליצור לוח

ל- Wrike ו- Trello יש תוכניות בחינם, כמו גם ניסויים של התכונות בתשלום שלהם, כך שאם אתה רוצה לנסות אותם, אין שום דבר שמונע ממך לקחת אותם לסיבוב כדי לראות מה הם מציעים.

אם השתמשת באחד מכלי העבודה, אנו שמחים לשמוע מה חשבת. יידע אותנו אם יש לך מה להוסיף להערכתנו כיצד הם משווים. תודה שקראתם.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map