אירוח אתרים הטוב ביותר עבור WordPress בשנת 2020

וורדפרס היא אחת מפלטפורמות האתר הפופולריות ביותר בעולם. מערכת ניהול התוכן מחזיקה באתרי ענק, כולל אתרים עבור חברת וולט דיסני, ווג, BBC America ומרכז החדשות של מיקרוסופט. באופן לא מפתיע, הכוח של מותגים גדולים כאלה מחייב את אירוח אתרים הטוב ביותר, ואנחנו כאן כדי להנחות אותך בדרך זו.. 

מבט באתרי האינטרנט המוצגים של וורדפרס מראה שאתה בחברה טובה, אך אם אינך משתמש באתרי האינטרנט הטובים ביותר עבור וורדפרס, סביר להניח שהאתר שלך ייפול. אף על פי שהפלטפורמה מציעה גמישות רבה, הבטחת התוכן שלך יכול להיות מועבר במהירות ובבטחה צריך להיות הצעד הראשון בבניית האתר שלך. 

אנו מתכוונים לתת חמש המלצות, וציון אחד מכובד, עבור אירוח אתרים בוורדפרס. בדקנו כמעט 30 ספקים לגבי מהירות, אבטחה, קלות שימוש, תכונות ועוד והבחירות להלן הן קרם היבול עבור וורדפרס. לפני שנגיע לזה, בואו נראה כיצד בחרנו. 

כמו כן, אם אתה חדש ב- WordPress ורוצה ללמוד על הפלטפורמה, הקפד לבדוק את סדרת המדריכים של WordPress שלנו:

  • מדריך למתחילים לשימוש בוורדפרס
  • מדריך ביניים לשימוש בוורדפרס
  • מדריך מתקדם לשימוש בוורדפרס

אירוח אתרים הטוב ביותר עבור וורדפרס 2020

בחירת אירוח אתרים הטוב ביותר עבור וורדפרס

כשאנו אומרים אירוח וורדפרס, אנו מתכוונים לאירוח מנוהל. בזמן הקניות, סביר להניח שתראה שירותים שמתיימרים להציע “אירוח וורדפרס” כאשר, למען האמת, הם רק שרקו מחדש תוכניות משותפות (קרא דוגמא את סקירת GoDaddy שלנו). תוכניות אלה אינן מציעות תכונות ספציפיות לוורדפרס, אך מסומנות כקלות הניווט ותוצאות החיפוש. 

אם אינך מכיר אירוח משותף, קרא את סקירת סוגי האירוח שלנו. תוכניות וורדפרס רבות עדיין משתמשות באירוח משותף, אך הן מגיעות לניהול מלא. פירוש הדבר כי עדכוני הליבה והתוספים של וורדפרס יגללו לאתר שלך באופן אוטומטי, מה שמבטיח שאתה מוגן מפני פשעי הסייבר האחרונים ותוכל להשתמש בתכונות האחרונות. 

ישנם שני חריגים לכלל הזה, וזה בעיקר בגלל המהירות, בה ניגע בעוד רגע. בנוסף לאירוח מנוהל, תכונות ספציפיות לוורדפרס חשובות. Bluehost, למשל, כולל לוח מחוונים שמשתלב היטב עם וורדפרס, אך הוא לא יהפוך את המדריך הזה מסיבות אחרות (קרא את סקירת Bluehost שלנו).

מהירות וורדפרס

אך מעל לכל זאת המהירות היא הגורם החשוב ביותר כאשר מחפשים אירוח אתרים בוורדפרס. וורדפרס הוא CMS עם קוד פתוח המבוסס על PHP ו- MySQL, ובהתחשב בגמישות זו, הוא מאפשר לך לבנות את אתר האינטרנט שלך כמעט בכל דרך שתרצה. למרות שמומלץ על ידע קידוד מינימלי, הוא אינו נדרש. 

אתה יכול לבנות את האתר שלך באמצעות ערכות נושא מותאמות אישית, תוספים ועוד, אך אם כי הדבר מבטיח שיש לך אתר יפה ופונקציונאלי, הוא יכול לקחת מחיר עצום מהירות האתר שלך. כפי שניתן לראות במדריך כיצד לשפר את מדריך זמני הטעינה של אתרים, יש הרבה מה שאתה יכול לעשות, אך חלק מהמהירות נמצאת בידי מארח האינטרנט.. 

זה הופך את המהירות לגורם עצום עבור וורדפרס מכיוון שלעתים קרובות אתה נדרש מהאתר שלך לחפור בבסיסי נתונים צפופים כדי למצוא נתונים תוך כדי טעינת תמונות ותוכן דינמי בו זמנית. וורדפרס נהדרת בגמישותה, אך לעיתים קרובות מובילה להרבה נפיחות, מה שאומר זמני טעינה איטיים יותר.

לגבי מהירות השיפוט, יש הרבה דברים שמארח האינטרנט יכול לעשות, אך בדרך כלל זה מתחיל בארכיטקטורה בה האתר שלך מתארח. Kinsta, למשל, מציגה את העוצמה של אירוח ענן עבור וורדפרס, בעוד Hostinger מוכיח כי אפאצ’י אינה הבחירה הטובה ביותר לתוכנת שרתים.. 

בשילוב עם זה, שכבות רבות של זיכרון מטמון חשובות מכיוון ששימוש בהן יאפשר לך להגיש תוכן המאוחסן בזיכרון ולא לעבור שוב במסד הנתונים. רשת משלוח תוכן כגון Cloudflare עוזרת גם כן, וכפי שתוכל לקרוא במדריך שלנו בנושא Cloudflare, יש תוכנית חינמית שכל אתר אינטרנט יכול להשתמש בה. 

עכשיו כשאתה מבין כיצד בחרנו את הבחירות שלנו ומה חשוב לוורדפרס, הגיע הזמן לצלול לרשימה שלנו. יש הרבה אפשרויות בחוץ, כך שזה היה קרב קשה, אבל החמש שעליו הגענו מספקות ביצועים מצוינים עבור וורדפרס במחיר הגון והרבה תכונות, לאתחל. 

1. אירוח אתרים הטוב ביותר עבור וורדפרס: קינסטה

מבט חטוף בסקירת Kinsta שלנו יראה שזו אחת האפשרויות היקרות יותר שבחנו בהן. למרות המשחק של ילדים לעומת Pagely, קינסטה עדיין עולה כפליים מתוכניות וורדפרס מתחרות. זה אומר שאתה תשלם יותר, אבל העליות במאפיינים ומהירות גדולים מכדי להתעלם מהן.

kinsta-slider1

שלא כמו אפשרויות מסוימות, Kinsta היא בלעדית ספק אירוח בענן, הרותמת את כוחה של Google Cloud לספק את התוכן שלך ברחבי העולם. כאמור, המהירות חשובה לוורדפרס, והקניית משאבים ייעודיים היא חלק מהבטחת האתר שלך להישאר מהיר. עם קינסטה זה לא דאגה.

בנוסף, זהו אחד השירותים הבודדים המוקדשים לוורדפרס. למרות שעגנו את זה מצביע על גמישות במהלך הסקירה שלנו, המסירות לוורדפרס כולן כאן. התוכנית שלך מנוהלת במלואה, כלומר עדכוני ליבה ותוספים הם לא נושא. 

כמה מאפייני איכות חיים כלולים גם הם, כמו שלב וורדפרס ותוסף מטמון פנימי של וורדפרס. בנוסף, תקבל CDN שנבנה עבור HTTP / 2 ו- IPv6, כמו גם אחסון מלא של כונן במצב מוצק ותמיכה ברשתות מרובות אתרים. כל מה שמשולב מוביל לביצועים מרשימים, במיוחד בהשוואה ל- GreenGeeks (קרא את סקירת GreenGeeks שלנו).

סיבות אחרות שאנחנו אוהבות את קינסטה

אף על פי שתכונות הוורדפרס מרשימות ביותר, קינסטה אינה תלויה בכל הקשור לחיוניים. התוכנית שלך מגיעה עם אישור SSL / TLS בחינם, גיבויים יומיים אוטומטיים, הגנה מפני התקפות מניעה מהשירות ופיקוח על זמן קבוע. גם מדיניות הפרטיות אינה רעה, והיא נדירה יותר ויותר (קרא עוד על סקירת HostGator שלנו). 

מה שהכי בולט הוא חווית המשתמש. קינסטה היא שמחה להשתמש בה מהקופה ועד ניהול אירוח. היא מעסיקה לוח בקרה קנייני שאינו מפריע למה שאתה מחפש לעשות. שלא כמו LunarPages, Kinsta בנתה את לוח הבקרה שלה עם משתמשי וורדפרס בראש (קרא את סקירת LunarPages שלנו).

המערכת כל כך נזילה שלקח לנו פחות מחמש דקות לבחור תוכנית ולהפעיל את אתר האינטרנט שלנו. למרות שהרבה מארחי וורדפרס גוררים את רגליהם בכדי שתקימו אותה – קראו לדוגמה את סקירת JustHost שלנו – Kinsta מעביר את האתר שלכם כמעט מייד. המחיר גבוה יותר, אבל לפחות יש אחריות להחזר הכספים של 30 יום.

2. SiteGround

עבור SiteGround המודע יותר לתקציב זו בחירה מצוינת. בהשוואה למארחי וורדפרס מנוהלים אחרים, התוכניות הן סטנדרטיות: אתה מקבל זיכרון מטמון של וורדפרס, ניהול עדכונים, גיבויים וביום יומי. אולם מה שגורם ל- SiteGround לזרוח הוא שהוא מציע את כל זה במחיר נמוך. 

SiteGround-Slider3

יסלחו לך על המחשבה ש- SiteGround פשוט שיחרר מחדש את התוכניות המשותפות לוורדפרס כי המחירים ואפילו השמות זהים. עם זאת, יש מספיק תכונות ספציפיות לוורדפרס בכדי לגרום למערך לעמוד בפני עצמו. זה כולל עד שלוש שכבות של SuperCacher, כאשר WP-CLI מותקן מראש והפעלת WordPress בלחיצה אחת.

בדומה לקינסטה, גם התוכנית שלך מוגדרת מייד, מה שאומר שאתה לא צריך לעבוד עם מתקין האפליקציות Softaculous. אם אתה מגיע ממארח ​​אינטרנט אחר, SiteGround מציע גם העברה וורדפרס בחינם. 

עם זאת, התקרה נמוכה יותר עבור SiteGround. זה לא יכול להכיל את סוגי האתרים שקינסטה יכולה לעשות, עם תכנית התומכת בסביבות 100,000 ביקורים בחודש. אם אתה רק מוציא את האתר שלך מהאדמה, SiteGround יכול לספק את כל התכונות החיוניות של WordPress במחיר סביר..

סיבות אחרות שאנחנו אוהבים אתר סביב

SiteGround אינו מיועד רק למתחילים חדשים. מערך התוכנית צפוף, החל מאירוח משותף המאכלס כ- 10,000 משתמשים ועובר לאירוח בענן, שמגיע עם מערך משאבים ייעודי משלו. אתה יכול להשתמש בתוכניות הענן של וורדפרס, כך שדרוג שדרוג זמין אם אתה רוצה את זה. 

מה שמוכר באמת את SiteGround, הוא התכונות שלו. הכל אחראי לכלול, כולל גיבויים יומיים, שכבות מטמון מרובות, תעודת SSL / TLS בחינם וכתובות דוא”ל בלתי מוגבלות בדומיין שלך. אם אינך משתמש בוורדפרס, תוכל לנצל גם את בונה האתר Weebly, שהוא אחד מבוני האתר הטובים ביותר (קרא את סקירת ה- Weebly שלנו). 

המהירות מצוינת, גם כן, כש- SiteGround מתקרב לביצועים של קינסטה בתוכנית שעולה חצי פחות. למרות שחווית המשתמש סובלת בגלל גרסת cPanel מיושנת, כל השאר ב- SiteGround הוא מהשורה הראשונה. תוכלו לנסות זאת באמצעות חלון ההחזר הכספי של 30 יום או לקרוא את סקירת SiteGround שלנו למידע נוסף.

3. DreamHost

בכל הקשור למהירות, תכונות וערך, DreamHost יושב לצד SiteGround. עם זאת, ל- DreamHost אירוח וורדפרס חזק יותר באמצעות תוכניות DreamPress שלו, שמתחילות במגבלת התעבורה החודשית בה מסתיימות התוכניות של SiteGround.

dreamhost-review-dreampress-control-panel

יש גם תוכניות וורדפרס בסיסיות מנוהלות, והן בערך באותו מחיר כמו SiteGround, אך אנו מתרשמים יותר מ- DreamPress. בדומה לקינסטה, DreamHost משתמש באירוח ענן לתוכניות DreamPress שלה, המציע יתירות טובה יותר במקרה של הפסקות ומהירות מהירה יותר.. 

התוכנית הבסיסית ביותר יכולה להתמודד עם 100,000 ביקורים, ואילו תוכנית ה- Pro היקרה ביותר יכולה להכיל מיליון. DreamHost לא עוקב אחר התנועה שלך או מכסה אותה. משאבים המוגשים מהמטמון, ש- DreamHost כוללת, אינם סופרים למגבלת התנועה, ובהתחשב בכך שמופעל כברירת מחדל, זה טוב כמו שאין מגבלת תנועה..

גם כל חיוני וורדפרס נמצאים שם, כולל עדכונים מנוהלים, גיבויים אוטומטיים, שלב בלחיצה אחת ו- CDN בלתי מוגבל. DreamHost כולל גם גרסה בתשלום של Jetpack עם התוכנית שלך, המאפשרת לך להשתמש ברשימה ארוכה של ערכות נושא וורדפרס מובחרות ולסרוק את האתר שלך אחר תוכנות זדוניות..

סיבות אחרות שאנחנו אוהבות את DreamHost

הגישה הלא-שטויות של DreamHost לאירוח אתרים הופכת אותו לאטרקטיבי. בכל דף מוצר תוכלו להחליף את המחיר החודשי והשנתי כך שלא יהיו הפתעות בתשלום – קראו את סקירת Arvixe שלנו כדי ללמוד על שירות שאכן מפתיע אתכם – ואין תוספות או עמלות חריגות כדי להתחיל.. 

חשוב מכך, ל- DreamHost יש הקדשה לאבטחה ופרטיות שרק לעתים רחוקות ניתן לראות משירותי אירוח אתרים. כל התחומים כוללים פרטיות של דומיינים בחינם, אותם ראינו רק מקומץ ספקים (קרא את סקירת WestHost שלנו ואת סקירת Midphase כדי לראות אותם). בנוסף, DreamHost הגן על אחד מלקוחותיו בבית המשפט נגד משרד המשפטים האמריקאי. 

גם המהירות שלה לא רעה, אך הבדיקות שלנו מראות שהיא איטית יותר מקינסטה ו- SiteGround. עם זאת, DreamHost מציע הרבה ערך לכסף קטן, ובהתחשב בכך שיש ערבות להחזר כספי של 97 יום, אין סיכון קטן לתת לו תמונה. תוכל ללמוד עוד בסקירת DreamHost שלנו. 

4. Hostinger

Hostinger הוא השירות הטוב ביותר לאירוח אתרים שסקרנו. עם זאת, זה לוקח את המקום הרביעי ברשימה זו מכיוון שהוא אינו מציע אירוח וורדפרס מנוהל. ובכל זאת, המחיר, המהירות והתכונות מושלמים עבור וורדפרס, גם אם זה אומר שתצטרך לשמור על הליבה והתוספים שלך מעודכנים בעצמך. 

hostinger-review-cpanel

הסיבה לכך היא ש- Hostinger משתמש בשרתי LiteSpeed. רוב מארחי האינטרנט משתמשים בתוכנת שרת Apache מכיוון שהיא קוד פתוח וניתנת להתאמה אישית. LiteSpeed ​​היא תוכנה אלטרנטיבית שמשתלבת גם בכלים כמו ModSecurity, אך היא עושה זאת בפחות תקורה.. 

פחות תקורה פירושה מהירות מהירה יותר בתוכניות משותפות, ובהתחשב במחיר הנמוך של Hostinger, זה משולבת שנוכל להשיג מאחור. בין אם אתה מסתכל על החבילה המשותפת והזולה ביותר, שאפשר להשיג בפחות מדולר בחודש, או משהו בריא יותר, כמו תוכנית ענן, Hostinger מספקת מהירות מעולה..

בנוסף, הוא כולל שכבות מטמון מרובות, שכאמור חשובות לוורדפרס. אם הוסטינגר הציע תוכנית וורדפרס מנוהלת, זה היה מנצח בקלות את קינסטה. אמנם זה מצער שלא מוצע כזה, אך אי אפשר להכחיש את הביצועים, התכונות והמחיר של Hostinger, מה שהופך אותו לבחירה מצוינת עבור WordPress. 

סיבות אחרות שאנחנו אוהבים הוסטינגר

הוסטינגר בולט מהקהל מכיוון שאין לו קצוות גסים. למרות שאירוח A2 מספק ביצועים יוצאי דופן, ההתקנה יכולה להיות קשה, ואף על פי כן&1 IONOS מציע אירוח איכותי בתקציב, רבים מתכונותיו מרגישים אפויים למחצה (קרא את סקירת A2 Hosting שלנו ו 1&ביקורת 1 של IONOS). 

זה לא המקרה עם הוסטינגר. המהירות, המחיר והתכונות מצוינים, וכך גם חווית המשתמש. בניגוד לרוב אירוח אתרים הטוב ביותר שלנו עם בחירות cPanel, Hostinger לוקח את הממשק המוכר לאירוח אתרים ובונה עליו. קל פשוט לנהל את הקבצים והמאגרים שלך, אך עם תוספת של שוק מובנה וניהול חשבונות אירוח. 

הוסטינגר מסתדרת בהרבה, ולמרות שהיא אינה הבחירה המושלמת עבור וורדפרס, היא בהחלט טובה. תצטרך להתמודד עם התקנת עדכוני וורדפרס בעצמך, אך בהתחשב בכמה מציעה הינג’ר ובאיזו מחיר, הטרייד-אוף שווה את זה. תוכל ללמוד עוד בסקירת Hostinger שלנו או לנסות זאת עם אחריות החזר הכסף שלך למשך 30 יום.

5. MDDHosting

כמו Hostinger, MDDHosting אינו מציע תוכניות וורדפרס מנוהלות. ישנם ספקים מנוהלים אחרים שיכולים ליצור רשימה זו, כגון InMotion Hosting, אך כפי שאתה יכול לקרוא בסקירת InMotion Hosting שלנו, ישנן בעיות מהירות רבות בשירות זה. כאן אנו מתעדפים מהירות, תכונות, ערך ואבטחה על פני עדכונים אוטומטיים. 

mddhosting-slider1

זה לא אומר שתישאר בחוץ בקור אם משהו ישתבש באתר וורדפרס שלך. MDDHosting מציעה תמיכה מבוססת כרטיסים 24/7, ולמרות שאנחנו רוצים לראות צ’אט חי, הנציג שאיתו דיברנו היה מועיל לאורך תקופת הבדיקה שלנו.. 

מה שמייחד את MDDHosting עבור וורדפרס הוא שהוא מציע אירוח ענן באופן בלעדי. כאמור, זה מושלם עבור וורדפרס מכיוון שאפשר לקחת את הליבות הנפוחות ולעתים לא יציבות של אתרי וורדפרס בקלות במצב לא מקוון כאשר הם מתארחים בשרת משותף.. 

בנוסף, MDDHosting מציע אירוח ענן בזול. התוכניות מתחילות בכמה דולרים בודדים בחודש, ועדיין מספקות תכונות כמו גיבויים יומיים, תוכנת שרת LiteSpeed ​​ו- Cloudflare Railgun. בהתחשב בכך שמדובר באירוח בענן, השירות שלך ניתן להרחבה, כלומר חבילת האירוח שלך יכולה לצמוח ככל שעולה האתר שלך. 

סיבות אחרות שאנו אוהבים MDDHosting

למרות של- MDDHosting אין מערך צפוף, הוא מוכיח שעדיף להיות אדון בסחר אחד מאשר ג’ק מכולם. תוכניות הענן עמוסות בתכונות, שכולן מיושמות בכדי להבטיח שהאתר שלך יהיה מהיר ובטוח. 

שרתי LiteSpeed ​​הם תחילת המופע, אך MDDHosting חורג מעבר לזה וכולל גם את התוסף LiteSpeed ​​Cache עבור WordPress. התוסף הזה מתקשר עם שרת LiteSpeed ​​כדי להקטין את זמני הטעינה. מכיוון שהכלים בנויים אחד לשני, ישנן גם אפשרויות אופטימיזציה רבות נוספות בתוסף.

MDDHosting הוא גם שותף רשמי של חברת Cloudflare Railgun. Railgun מאיץ את מהירות אתר האינטרנט שלך על ידי הצגת נתונים ממטמון המאוחסן ברחבי העולם. זה מקטין את נתוני המרחק לנסיעה וככזה, משפר את זמני הטעינה. 

תוכל ללמוד עוד על Railgun ותכונות אחרות של MDDHosting בסקירת MDDHosting שלנו או לנסות את מארח האינטרנט עם ההבטחה שלו להחזר הכסף עבור 30 יום..

ציון לשבח: למעט

אם המחיר לא היה מטרה, פאגלי הייתה תופסת את המקום הראשון. כשמדובר באירוח וורדפרס בשירות מלא שפונה ללקוחות כמו דיסני וויזה, אף מארח אתרים אינו דומה למצב של Pagely. עם זאת, תג המחיר האסטרונומי אינו ניתן לרעה עבור רוב האנשים מכיוון ש- Pagely יכול לעלות למעלה מ -30,000 $ לחודש. 

סליידר

pider-slider2

סליידר 3

slider4

סליידר 5

קודם

הבא

זה יכול לעלות גם כ -200 דולר לחודש, אבל הקצוות הגסים של השירות באותה שכבה גדולים מכדי להתעלם מהם. עם זאת, אתה מקבל מגוון מדהים של תכונות ספציפיות לוורדפרס והביצועים הטובים ביותר שראינו מספק אירוח, כך שלמרות שהמחיר גבוה, Pagely משלם לך על זה.

עם זאת, זה עבר לנקודת ההפחתה של התשואות. מי שיכול לשלם את המחיר המנופח ככל הנראה זקוק לתכונות הנישה שמציעה Pagely, אך לרוב המשתמשים יהיה בסדר עם אופציה כמו Kinsta או SiteGround. אותם ספקים מקבלים 90 אחוז מהדרך לשם, אך עושים זאת בנקודת מחיר נמוכה בהרבה. 

אם Pagely נשמע כאילו זו יכולה להיות אפשרות עבורך, קרא את סקירת Pagely שלנו. יש הרבה מה לאהוב בשירות, במיוחד בהתחשב באיזו מהירות הוא מהיר, אך כל מה שצריך להיות מאוזן בהקשר של מחיר.

מחשבות אחרונות 

יש הרבה אפשרויות בכל הקשור לאירוח אתרים, אך רבים מאכזבים יותר מכפי שהם מרשימים. המירוץ לפסגה קשה עוד יותר כשמדובר בוורדפרס מכיוון שמארח האינטרנט צריך לספק תכונות שיכולות להתמודד עם עומס העבודה המוגבר תוך שמירה על מחיר נמוך. 

למרבה המזל ישנם שירותים העומדים בפני אתגר זה. כל אחת מהאפשרויות שלעיל תביא את אתרך לרגל ימין, אך עבור רוב האנשים קינסטה היא הבחירה הטובה ביותר. אם אתה רק מתחיל או אינך זקוק לתכונות שקינסטה מציעה, SiteGround היא גם אפשרות איתנה. 

באיזה ספק אירוח אתרים אתה משתמש באתר האינטרנט שלך ב- WordPress? למה הלכת עם זה? נודיע בתגובות למטה וכמו תמיד תודה שקראתם.

אירוח אתרים הטוב ביותר לשאלות נפוצות בנושא וורדפרס

מהו אירוח אתרים בוורדפרס?

וורדפרס אינה דורשת אירוח מסוג מסוים. אולם המונח “וורדפרס אירוח” מתייחס בדרך כלל לאירוח מנוהל, ופירושו ששירות אירוח אתרים מנהל עדכונים עבור אתר וורדפרס שלך.. 

מה ההבדל בין אירוח אתרים לבין אירוח וורדפרס?

מבחינה טכנית, אין הבדל בין אירוח אתרים לבין אירוח וורדפרס. עם זאת, אירוח וורדפרס מנוהל בדרך כלל ומגיע עם תכונות כמו שלב וקובץ מטמון. 

מהו האירוח הטוב ביותר עבור וורדפרס?

זה תלוי במידה רבה בתעבורה של האתר שלך, אך עבור רוב האתרים הבינוניים, Kinsta היא הבחירה הטובה ביותר עבור WordPress. 

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me