SiteGround לעומת HostGator: תבוסה מוחצת בשנת 2020, אבל למי?

כחלק מהמסע המתמשך שלנו למציאת אירוח אתרים הטוב ביותר שם בחוץ, אנו משווים שניים מהשמות הגדולים ביותר בעסק: SiteGround ו- HostGator. לשניהם יש שבחים, כאשר SiteGround מרוויח מקום במארחי האינטרנט הטובים ביותר שלנו עבור מדריך וורדפרס ו- HostGator תופס את הכתר במארחים הטובים ביותר שלנו עבור מדריך עסקים קטנים.. 

אבל יש רק דרך אחת לדעת מה הכי טוב בשבילך וזה לשים אותם זה בזה במופע של SiteGround מול HostGator. אנו הולכים להשוות בין שני הספקים בסדרת סבבים בכדי לראות אילו הם הטובים ביותר עבור הדולר שלך. עם זאת, HostGator דומה ל- Bluehost, אז אנו מתארים לעצמנו שזה יהיה כמו המשחק של SiteGround לעומת Bluehost שלנו. 

ההשוואה שלנו נועדה למצוא את ספק האירוח הטוב ביותר מבין שתי האפשרויות, ולא את הטוב ביותר באופן כללי. אם אתה רוצה לראות את ביצועי המתחרים שלנו מול שוק האירוח כולו, קרא את סקירת SiteGround וסקירת HostGator.

הגדרת קרב: SiteGround מול HostGator

לרוב אנו קולטים ספקי אירוח אתרים בשמונה קטגוריות. למרות שזה נהדר לסבירות במהלך הביקורות שלנו, זה עושה השוואה ארוכה, ומשעממת למדי. במקום זאת, ריכזנו את קריטריוני הבדיקה שלנו לחמישה סבבים, לא רק לקיצור, אלא גם כך שההשוואה משוקללת באותה מידה. 

כל סיבוב שווה נקודה, וכל הספק שיש לו הכי הרבה נקודות בסוף מנצח. להרוויח נקודה בסוגי אירוח אינו חשוב כמו לזכות בנקודה במהירות, לכן שילבנו סיבובים. 

חמשת הסבבים בהם נשווה בין HostGator ו- SiteGround הם תכונות, תמחור, קלות שימוש, מהירות ואבטחה.. 

הקטגוריה היחידה החסרה היא תמיכה, שבמקרה זה היא לא עניין גדול. ספקים מסוימים, דוגמת Hostinger, מספקים תמיכה מצוינת, בעוד שאחרים, כמו FatCow, אינם עושים זאת (קרא את סקירת Hostinger וסקירת FatCow). למרבה המזל, SiteGround ו- HostGator מתאימים באופן שווה לתמיכה.

1

תכונות

ראשית, מדובר בתכונות. למרות שהמונח יכול להגדיר הרבה בכל הנוגע לאירוח אתרים, אנו מחפשים כמה דברים בפרט. דרך קלה לבנות את האתר שלך, בין אם זה וורדפרס או בונה אתרים, היא חיונית, כמו גם גיבויים יומיים ואחסון כונן במצב מוצק. כל דבר אחר יביא לספק להתבלט מהחבילה. 

SiteGround

SiteGround בולט ברשימת התכונות המצוינת שלו. התשתית החיצונית מכוסה על פני תוכניות, כולל גיבויים יומיים, בניית אתרים ואחסון SSD, אך גם תוכניות מסוימות כוללות תכונות ספציפיות. שלא כמו, למשל, Bluehost, SiteGround מקים קו בסיסי של תכונות ובונה עליו תוכניות יקרות יותר (קרא את סקירת Bluehost שלנו). 

בונה האתר בולט במיוחד. שפע של מארחי אתרים כוללים בוני אתרים עם התוכניות שלהם, אך לעיתים קרובות הם מחשבות ביניים בינוניות ולא כלים מן המניין (קרא דוגמא את סקירת GoDaddy GoCentral שלנו). עם SiteGround, אתה מקבל את אחד מבוני אתרי האינטרנט הטובים ביותר שיש שם בווילי.

אפשרויות בלוג קטנות

כפי שאתה יכול לראות בסקירת Weebly שלנו, זה נותן לך את הכלים הדרושים לך כדי לבנות אתר יפה. הגרסה החינמית כלולה עם התחום שרשמת, אך אתה יכול לשדרג לרמה גבוהה יותר אם אתה זקוק לאחסון מדיה רב יותר או לתכונות מסחר אלקטרוני מורחבות.. 

אם אינך מעוניין להשתמש בבונה אתרים, וורדפרס מוצעת באמצעות cPanel. SiteGround היא הדרך הטובה ביותר להשיג אירוח וורדפרס מנוהל בזול מכיוון שהוא כולל שלבי וורדפרס, תוסף שמור לקובץ שמור ועדכונים מנוהלים בחינם. זה נוסף על הגיבויים היומיים האוטומטיים, שילוב Cloudflare ותעודת SSL / TLS בחינם.

HostGator

HostGator מציע תכונות רבות כמו SiteGround, אם לא יותר. עם זאת, חסר היבט חשוב במערך של SiteGround. אף על פי שתכונות זמינות, החיוניים אינם כלולים בתוכניות. זה משאיר לאותם פרוטות צובטות תוכנית אירוח אתרים חסרת תפקוד ליבה. 

אולם החל מהטובה, אתה מקבל גישה ל- Weebly, לא משנה באיזו תוכנית תבחר. למעשה, HostGator כולל שני בוני אתרים עם התוכנית שלך. אתה יכול לבנות על Weebly או Gator של HostGator. אנו ממליצים ללכת עם הקודם, מכיוון שגאטור משאיר הרבה מה להיות נחשק (קרא את סקירת Gator שלנו). 

hostgator-review-marketplace

יש גם מנות טובות נוספות, כולל זיכוי מודעות בסך 200 $ המחולקות בין בינג לגוגל ו- 52 מתקינים בלחיצה אחת. ככל שנגיע לסיבוב השלישי, מתקינים אלה עוברים דרך שוק MOJO, שגרם לנו לבעיות בעבר (קרא דוגמה של סקירת JustHost שלנו). 

עם זאת, המוצעים הטובים ביותר ממלאים מקום של תכונות חיוניות, כולל גיבויים יומיים אוטומטיים, אחסון SSD וסריקת תוכנות זדוניות. זיכוי מודעות בסך 200 דולר לא יגיע רחוק, ואם טווח ההגעה הוא מה שאתה מחפש, אתר מהיר עם אחסון SSD ימשוך משתמשים רבים יותר. HostGator ממוקד בכל הדברים הלא נכונים, מה שמוביל לרשימת תכונות לא מעורערת ולא מאוזנת.

מחשבות סביב סיבוב אחד

HostGator ו- SiteGround מציעים תכונות מרשימות, אולם HostGator נראה מוטעה בגישתו. SiteGround נותן לך את התשתית הבסיסית בכל התוכניות ובונה על כך עם השכבות היקרות יותר. לעומת זאת, HostGator מסתיר תכונות כמו אחסון SSD וגיבויים יומיים מאחורי קיר שכר, מה שמבהיר את הזוכה בסיבוב זה. 

עגול: נקודת תכונות עבור SiteGround

לוגו SiteGround
לוגו של HostGator

2

מחיר

תמחור אירוח אתרים אינו פשוט כמו למשל, למשל, בביקורות ה- VPN שלנו. בניסיון ברור להיראות כמארח אתרים זול, ספקים מפרסמים מחירים מטעים, מה שעלול להוביל לתוצאות הרסניות כאשר הגיע הזמן לבדוק זאת (קרא דוגמא לסקירת Arvixe שלנו). הסבב הזה לא נוגע רק למחיר של מארח האינטרנט, אלא גם על כמה ברור מחיר זה.

SiteGround

ל- SiteGround יש תוכנית תמחור ללא שטויות שנוכל להשיג מאחור. אם כי לא ברור כמו DreamHost – מעטים מהם, כפי שאתה יכול לראות בסקירת DreamHost שלנו – SiteGround לא מנסה להונות משתמשים כשמגיע הזמן לבדוק זאת. אפילו טוב יותר היא העובדה ש- SiteGround זול מלכתחילה.

כשאתה נרשם תקבל שיעור מבוא זול יותר מחידוש, שהוא סטנדרטי לרוב מארחי האינטרנט. מחיר התחדשות זה לא משתנה על בסיס משך הזמן. מרבית מארחי האינטרנט גובים תשלום חודשי גבוה יותר ככל שתקצרו לאורך משך זמן, וזה, למרבה המזל, SiteGround אינו עושה זאת. 

אתה מקבל גם את הגמישות לבחור את משך הזמן המתאים לך. הוא מציע אירוח של שנה עד שלוש שנים, כמו גם תוכנית חודשית. התוכנית החודשית מגיעה עם דמי התקנה של $ 14.95, וזה מעצבן, אבל המחיר זהה. SiteGround הוא אחד הבודדים המציעים תמחור חודשי על תוכניות משותפות, וזה טוב. 

אם אתה מנסה את השירות ומחליט שהוא לא בשבילך, יש אחריות להחזר הכספים של 30 יום על אירוח משותף. לאירוח בענן יש רק 15 יום, וזה מאכזב, ולאירוח ייעודי אין אחריות. אף על פי כן, החלון בן 30 הימים מכסה את רוב המערך של SiteGroud.

HostGator

כשמציץ לאתר של HostGator, תסלח לך לחשוב שהוא זול. אבל זה עושה את ההפך ממה שאנחנו רוצים לראות ממארחי רשת. לא ברור איזה מחיר תשלמו עד שהגיע הזמן לבדוק זאת, ולעיתים קרובות ביצוע תוכניות שנראות פחות מ- 3 $ לחודש מסתכמות ביותר מ- 100 $. 

המחיר שאתה רואה באתר האינטרנט הוא אם אתה רוכש שלוש שנים של אירוח מראש. HostGator אינו לבד בהנחות רב-שנתיות – קרא את סקירת Hosting24 שלנו כדי ללמוד על שירות שעושה זאת נכון – אך הוא לבד בהעלאת המחיר כשאתה הולך למשך זמן קצר יותר. אם אתה מעוניין בפחות משנה, מחיר התוכניות המשותפות יותר מכפול. 

בסופו של דבר, תשלם יותר ממה שהיית עושה בתחרות. התוכנית המשותפת הזולה ביותר, המפורסמת במחיר של 2.75 דולר לחודש, היא 11 דולר לחודש אם אתה הולך עם פחות משנה. למרות העובדה שמוצעות תכניות של חודש, שלושה ושישה חודשים, המחיר זהה ביניהן, וזה לא הגיוני. 

עם זאת, HostGator נדיב יותר עם חלון ההחזר שלו. אתה מקבל 45 יום לבטל את התוכנית ולקבל החזר, וזה טוב יותר מ- SiteGround אך לא טוב כמו InMotion Hosting. כפי שתוכל לקרוא בסקירת האירוח שלנו ב- InMotion, שירות זה נותן לך 90 יום לבקש החזר. 

שתי מחשבות עגולות

באופן ישיר, HostGator יקר יותר מ- SiteGround. גם זה מתעלם מהנושאים עם תמחור מטעה. למרות ש- HostGator משיגה יתרון קל עם חלון כסף ארוך יותר, SiteGround עקבית ושקופה יותר בתמחור שלה, מבטיחה ניצחון שני במאגר זה.

סיבוב: נקודת מחיר ל- SiteGround

לוגו SiteGround
לוגו של HostGator

3

קלות שימוש

קלות השימוש באירוח אתרים מתמקדת בעיקר בקופה ובהגדרה. לאחר השקת אתר האינטרנט שלך, לא תצטרך להתמודד עם מארח האינטרנט הרבה, תוך שימת דגש רב יותר על הפעלת האתר שלך. בחלק זה נבדוק כמה קל לעבור לקופה, כמו גם כמה כוח זמין להקמת האתר שלך.

SiteGround

ל- SiteGround אתר יעיל ומזמין. יש רק קומץ סוגים של אירוח בתפריט העליון, וכך קל למצוא את מה שאתה צריך. ברגע שתמצאו את סוג האירוח הרצוי לכם, בחירת תוכנית היא גם פשוטה. SiteGround מספק את ההבדלים הרלוונטיים ביותר בין שכבות מיד, כאשר כל הפרטים הגרגורים קבורים בתרשים השוואה.  

גם המחיר הברור עוזר לנוחות השימוש הרבה. המעבר בקופה הוא פשוט, כמו גם הגדרת אישורי החשבון שלך, אך הדברים מתחילים להתפרק לאחר מכן. SiteGround עובר מהמודרני והמרגש לתוארך והמדהים ברגע שאתה עובר את מסך הכניסה. 

לאחר הכניסה, תנחת בלוח הבקרה של חשבונך – לא cPanel – שמתוארך. למרות שמיש, SiteGround יכול להשתמש במתיחת פנים בכל הקשור לניהול השירות שלך. אנו מעדיפים מאוד את לוח המחוונים המייעל של חשבונות שמציעה A2 Hosting (קרא את סקירת האירוח שלנו ב- A2). 

siteground-review-cpanel

cPanel אינו טוב בהרבה, והגעה אליו זה סיוט. היישום אינו פוגעני כמו של HostPapa – כמה יישומים הם כפי שאתה יכול לקרוא בסקירת HostPapa שלנו – אבל זה לא ה- cPanel המודרני שאנו מכירים עם מארחי אתרים אחרים. SiteGround ניתן לשימוש, אך זה מרגיש כמו מטלה יותר מכל דבר אחר. 

HostGator

HostGator הוא ההיפוך של SiteGround. לוח הבקרה שלו מצוין, אך ההרשמה קשה. יש כמה סיבות לכך, כולל התמחור המתעתע ותוכניות רבות, אך הנושא הגדול ביותר הוא שיש אזורי כניסה שונים. אם אתה משתמש בבונה אתרים, עליך לגשת לאזורים שונים באתר כדי להיכנס ל- Gator או למרכז השליטה הרגיל שלך באירוח.. 

היו לנו עוד יותר בעיות כשניסינו להגיע לשם. לאחר ההרשמה, HostGator שולח אליך את פרטי החשבון שלך, כולל סיסמה שנוצרה באופן אקראי. לא אכפת לנו מגישה זו, לא רק בגלל שהיא מעצבנת, אלא גם מכיוון שהיא יכולה להכיל את פרטי הכניסה שלך (קרא את סקירת LunarPages למידע נוסף בנושא זה). 

בנוסף, לא יכולנו להשתמש בסיסמה שנוצרה. העתקנו את הסיסמה ישירות ושמרנו אותה ב- LastPass (קרא את סקירת LastPass שלנו), אך זה לא עבד, גם לאחר שבדקנו את הסיסמה המאוחסנת בדוא”ל. אלא אם כן HostGator שלח לנו את המידע הלא נכון, אין שום סיבה שהסיסמה לא הייתה עובדת. 

למרבה המזל, שכחנו רבים מהבעיות לאחר איפוס הסיסמה. HostGator הרוויח מקום במארחי האינטרנט הטובים ביותר שלנו עם מדריך cPanel, ולא בכדי. יש לו ממשק מודרני ואינטואיטיבי שהופך את ניהול אתר האינטרנט שלך ורכישת שירותים נוספים לבריזה. 

hostgator-review-cpanel

כל מה שקשור לניהול האתר שלך הוא פשוט, שמפצה על הרבה מהבעיות שהיו לנו במהלך ההרשמה. 

שלוש מחשבות עגולות

ל- HostGator היו בעיות בהגדרת ההתקנה, בעוד ש- SiteGround היה פשוט. עם זאת, ברגע שהגיע הזמן לנהל את השירות, HostGator קיבל את היתרון. למרות ש- SiteGround עדיין שמיש באותה מידה, הוא לא מזמין או אינטואיטיבי כמו HostGator.

סיבוב: נקודת קלות שימוש עבור HostGator

לוגו SiteGround
לוגו של HostGator

4

מהירות וזמן פעולה

בעוד שקטעים אחרים הם לרוב דעה, המהירות היא קונקרטית. אנו בודקים שירותים בשני כלים: בדיקת מהירות של Pingdom והשפעת עומס. הבדיקות שלנו מתבצעות באמצעות התוכנית המשותפת הזולה ביותר עם התקנת גרסה ריקה של וורדפרס, כך שנוכל לקבל קריאת בסיס על הביצועים של מארח האינטרנט.. 

SiteGround

SiteGround הוא אחד הביצועים הטובים ביותר שראינו בקרב מארחי אתרים. זה היה מהיר, על פי תוצאות בדיקת המהירות של Pingdom, אם כי בתחילה זה לא נראה ככה. זה לקח 2.98 שניות כדי לטעון את אתר הוורדפרס הריק שלנו, אבל 2.4 שניות הוקדש לרזולוציית DNS. מדדי החיבור וההמתנה, החשובים יותר, היוו 280 אלפיות השנייה בלבד.

מבחן siteground-review-speed-test

בסופו של דבר, מבחן המהירות של פינגדום העניק לאתר הריק 96 מתוך 100, וזה הציון הטוב ביותר שראינו מחוץ לפאגלי המהיר אך במחיר מופרז (קרא את הסקירה Pagely שלנו).  

הקמנו את האתר דרך Load Impact, ששלח 50 משתמשים וירטואליים לשרת במשך חמש דקות. בנוסף לבדיקת זמן התגובה עבור כל משתמש וירטואלי, רשמנו שגיאות שצצו לאורך הדרך. במקרים מסוימים, יש זמן טעינה של 0 אלפיות השנייה, כלומר האתר אינו מגיב. 

אימפקט של סקירת-שטח-סקירה-עומס

למרבה המזל, זה לא היה בעיה ב- SiteGround. זה נשאר עקבי לאורך כל המבחן, מינוס בליטה לקראת ההתחלה. בנוסף, יש אחריות של 99.9 אחוז זמן הפעלה שמבטיחה שאתרך יישאר פעיל. אם אתר האינטרנט שלך נופל מתחת ל 99.9 אחוזים, SiteGround יפצה אותך בחודש אירוח בחינם לכל נקודת אחוז.

HostGator

HostGator ביצע הרבה יותר גרוע בבדיקת המהירות שלנו. מבחן המהירות של פינגדום העניק לו 83 מתוך 100, ולמרות ש- B לא נראה רע מדי, חשוב לזכור שאנחנו טוענים גרסה ריקה של וורדפרס. כשחפרנו בפרטים גילינו שבקשות רבות נחסמו, מה שהוביל לזמן תגובה נפוח.

מבחן hostgator-review-speed-speed

בדרך כלל אנו פונים כיצד לשפר את מדריך זמני הטעינה של אתרים לשיפור המהירות, אך זה לא יגיע רחוק עם HostGator. זמן ההמתנה שלה כבר מצוין, כלומר סביר להניח שמטמון ודחיסה יעזרו רבות. מידע נוסף הנוגע לזמני החיבור ובקשות חסומות, אשר אינן בשליטתך. 

כמו שעשינו עם SiteGround, הפעלנו את HostGator דרך Load Impact הבא, באמצעות אותם 50 משתמשים וירטואליים במשך חמש דקות. אם כי לא כל כך לא עקבית כמו GreenGeeks (קרא את סקירת GreenGeeks שלנו), HostGator נאבק להישאר במקום אחד במהלך הבדיקה. יש ככל הנראה גורמים רבים התורמים, אך אנו חושדים שהיעדר אחסון SSD הוא האשם העיקרי. 

יש גם אחריות לזמן פעולה של 99.9 אחוז, הדומה לזו של SiteGround. אם התוכנית המשותפת או המשווקת שלך נופלת מתחת לסף זה, תקבל חודש אירוח בחינם. עם זאת, בשונה מ- SiteGround, הוא נעצר שם. בין אם יש לך זמן פעולה של 99.8 אחוז או 0 אחוז, תקבל רק חודש פיצוי.

סיבוב ארבע מחשבות

HostGator הוא לא הביצוע הגרוע ביותר שראינו, אבל הוא רחוק מהטוב ביותר. לעומת זאת, SiteGround נמצא בסמוך לראש הרשימה, עם מהירות מעולה, ביצועים עקביים והתחייבות איתנה לזמן העבודה, לאתחל. כל אחד מאותם תחומים היה נותן לו את הניצחון בסיבוב הזה, אבל, למרבה המזל, אתה מקבל את שלושתם.

סיבוב: מהירות ונקודה Uptime עבור SiteGround

לוגו SiteGround
לוגו של HostGator

5

בטיחות ופרטיות

הסבב האחרון שלנו יתמקד באבטחה ופרטיות. אנו נבדוק אילו תכונות אבטחה קיימות, כולל סריקת תוכנות זדוניות, חומת אש של יישומי אינטרנט, גיבויים יומיים ותעודת SSL / TLS בחינם, וכן כיצד מארח האינטרנט מטפל במידע האישי שלך.. 

SiteGround

כמו התכונות הרגילות שלו, תכונות האבטחה של SiteGround מצוינות. ישנן מספר שכבות הגנה, כולל אתרים מבודדים בשרתים משותפים, חומת אש של יישומי אינטרנט, מערכת אנטי-בוט מונעת AI וגיבויים אוטומטיים יומיים. בנוסף, אתה יכול להשתמש ב- SpamExperts כדי להגן על הדוא”ל שלך. 

יש גם תעודת SSL / TLS בחינם הכלולה בין תוכניות, ומעגלת את חבילת האבטחה. SiteGround כולל את כל מה שאנחנו מחפשים, ואף מרחיק לכת על ידי הצעת סינון מעולה של דואר זבל לדוא”ל ושטח שרת מבודד. למרות שמאפייני האבטחה מצוינים, הפרטיות שמציע SiteGround היא מרשימה אפילו יותר. 

זה לא ברמה של, נגיד, Midphase או WestHost בכל מה שקשור לפרטיות, אבל זה עושה את העבודה (קרא את ביקורת Midphase ו- סקירה של WestHost). עליכם לשלם עבור פרטיות התחום, שהם $ 1 לחודש, אך זה נכון לרוב מארחי האינטרנט. מדיניות הפרטיות היא מה שבולט. 

SiteGround אומר שזה “לא … ימכור, ישכור, ישתף או יחשוף בדרך אחרת מידע המאפשר זיהוי אישי למטרות מסחריות בכל דרך שהיא.” רוב מארחי האינטרנט אינם יכולים לומר זאת, ובעולם בו שירותי אירוח אתרים דואגים מעט לפרטיותך, נחמד לראות את SiteGround עומד מעל כל השאר. 

HostGator

HostGator הוא חלק מקבוצת Endurance International, וזה לא דבר טוב לפרטיות. לפני שנגיע לזה, בואו נדבר על החיוביות. HostGator כולל תפוצה מכובדת של תכונות אבטחה עם התוכנית שלך, כולל תעודת SSL / TLS בחינם. קרא כיצד להתקין אישור SSL במדריך וורדפרס אם אתה מתחיל שם. 

עם זאת, גיבויים אוטומטיים יומיים וסריקת תוכנות זדוניות חסרים. SiteLock נמצא גם תחת מטריית ה- EIG, והוא כולל סריקת תוכנות זדוניות וכן חומת אש ליישומי אינטרנט. למרות שלא יכולנו לאשר כי WAF לא נכלל, נראה כי HostGator רוצה להסתיר את מאפייני האבטחה הללו מאחורי קיר שכר. 

עם זאת, אבטחה אינה הדאגה העיקרית עם HostGator. הדאגה הרבה יותר היא הפרטיות שהיא מציעה. כל מותגי EIG חולקים את אותה מדיניות פרטיות מחרידה, המאפשרת לראש הארגון לאסוף ולמכור כמה נתונים שהוא רוצה.

בנוסף ל”תקשורת, משקפי התעשייה, שותפי שיווק ופרסום, ספקים, לקוחות, לקוחות או שותפים פוטנציאליים “, ל- EIG יש רשימה של שותפי צד שלישי, הכוללת WPBeginner, Google Ads, Bing, Amazon Web Services ועוד. תוכלו למצוא את הרשימה המלאה כאן. 

מחשבות סיבוב חמש

מעטים מארחי אתרים שדואגים לפרטיות שלך, כלומר כל מידת טיפול היא כמעט זכייה אוטומטית בסיבוב זה. SiteGround לא רק מדגים מסירות ברורה יותר לפרטיות, הוא גם מגיע עם הרשימה החזקה יותר של תכונות האבטחה. 

סבב: נקודת אבטחה ופרטיות עבור SiteGround

לוגו SiteGround
לוגו של HostGator

6

מחשבות אחרונות

עם ארבעה ניצחונות בסיבוב, SiteGround הוא האלוף שלנו בתחרות זו, שצריכה להפתיע מעט. זה יושב בראש הדירוג שלנו והוריד את Bluehost כשהשווינו בין השניים. כמעט בכל דרך, זה המארח המצטיין. 

הזוכה: SiteGround

ל- HostGator איכויות פדיון, כולל מספר בוני אתרים, סוגי אירוח רבים ולוח בקרה אטרקטיבי. עם זאת, אזורים אלה אינם חשובים לנו. חשובים הרבה יותר הם התכונות הכלולות בתוכנית שלך ללא תשלום וכמה טוב אתה ואתר האינטרנט שלך מאובטחים. מבחינתם, HostGator נופל מאחור. 

האם אתה מסכים ש- SiteGround היא האפשרות הטובה יותר? למה או למה לא? נודיע בתגובות למטה וכמו תמיד תודה שקראתם.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me