SiteGround לעומת GoDaddy: קרב ממוקד SMB לשנת 2020

SiteGround ו- GoDaddy הם שני שירותי אירוח אתרים שונים מאוד. מצד אחד יש לך SiteGround, שממקד את שירותו במערך תמציתי של תוכניות ותמיכה ישירה, ומצד שני יש לך את GoDaddy, שמציע כמעט כל שירות שעסק קטן יכול להזדקק לו. אף על פי כן, רק אחת הגיעה לרשימת המקצרים הטובים ביותר לאירוח אתרים.


כדי לגלות איזה, המשך לקרוא את ההשוואה שלנו ב- SiteGround לעומת GoDaddy. אנו נזרוק את הספקים לזירה כדי לדלג אותה לאורך מספר סיבובים. בסיום, מי שזכה במספר הסיבובים הגדול ביותר יהיה המנצח. 

עם זאת, אם אתה רק מתחיל, ההשוואה הזו לא צריכה להיות הדבר היחיד שקראת כיוון שנשווה ישירות בין הספקים. כמה היבטים משתנים בהשוואה לשוק אירוח אתרים כולו, לכן קרא את סקירת SiteGround וסקירת GoDaddy לקבלת המחשבות המלאות שלנו על כל שירות..

הגדרת קרב: SiteGround מול GoDaddy

כדי להבטיח שמשקלו של כל סיבוב יהיה שווה, ריכזנו את שמונה הסיבובים הנמצאים בדרך כלל בביקורות שלנו לחמישה: תכונות, תמחור, קלות שימוש, מהירות ואבטחה.. 

אנו עדיין נכסה את כל מה שאנו מכסים בדרך כלל בביקורות שלנו, אך חלקים מסוימים ישולבו עם אחרים. זה לא רק שההשוואה ישירה יותר, אלא שהיא גם הופכת אותה ליותר הוגנת. אחרי הכל, נקודה בסוגי אירוח אינה משקל זהה לנקודה במהירות. 

בתחילת כל סיבוב, נניח את כללי הקרקע, נקבע את מה שאנחנו מחפשים מכל ספק. נדבר על כל אחד מהם, נשקול את מחשבותינו על האופן בו הם משווים ומעניקים נקודה למנצח. כל שירות שיש לו שלוש נקודות או יותר יזכה במשחק. 

בדומה לכל ההשוואה בינינו, אנו קוראים לך לקרוא את כל החלקים לעומת סריקת הזוכים. לדוגמה, היו מספר סיבובים ב- HostGator לעומת התאמת Bluehost שלנו שיכולה לעבור בכל מקרה. במקרים כאלה אנו מקפידים על שיקול דעתנו הטוב ביותר, אך זה לא תמיד מתאים לכולם. 

1

תכונות

ראשית, אנו נבחן תכונות. אף כי קטע זה יכול לנוע בין שרתי LiteSpeed ​​המוצגים ב- Hostinger ועד לוח הבקרה הקנייני של Kinsta, ישנם כמה סיכות שאנו מחפשים (קרא את סקירת Hostinger וסקירת Kinsta). כלומר, אנו מחפשים גיבויים אוטומטיים יומיים, בונה אתרים כלול ותעודת SSL / TLS בחינם.

SiteGround

SiteGround הוא מארח אתרים כה חזק מכיוון שהוא כולל כל כך הרבה תכונות בחינם. בניגוד ל- HostGator, זה כולל אותם גם על פני תוכניות (קרא את סקירת HostGator שלנו). החשבונות הינם אחראים לרבות גיבויים יומיים אוטומטיים, שילוב Cloudflare ותעודת SSL / TLS בחינם. יש גם בונה אתרים ולמרבה המזל הוא אחד הטובים ביותר.  

באיזו תוכנית שתבחרו, תוכלו להשתמש בגרסת Weebly בחינם. כפי שנדון בסקירת ה- Weebly שלנו, הוא מבין בוני אתרים הטובים ביותר שבדקנו, מתאים עם לוח בקרה קל לשימוש, שילובים מעולים עם פלטפורמות אחרות ותכונות רבות. אתה מקבל את תוכנית Connect, שהיא למעשה התוכנית החינמית עם הדומיין שלך, ואם אתה זקוק לתכונות נוספות אתה יכול לשדרג. 

אפשרויות בלוג קטנות

עם זאת, SiteGround אינו מארח האינטרנט היחיד שמשתלב עם Weebly (קרא את סקירת Bluehost שלנו כדי ללמוד על אפשרות אחרת שעושה זאת). מה שמבדיל אותו זה תכונות הוורדפרס שלו. הם כוללים שלבי וורדפרס, תוסף מטמון פנימי בשם SuperCacher ועדכוני וורדפרס מנוהלים.

עם זאת, SiteGround לא הפך את האירוח הטוב ביותר עבור מדריך וורדפרס בגב התכונות הללו בלבד. בניגוד לקינסטה, SiteGround מציע תכונות וורדפרס מנוהלות חיוניות ללא יותר מתוכנית משותפת רגילה.

קדימה אבא

כאחד ממארחי האינטרנט הגדולים, GoDaddy מלא בתכונות. עם זאת, בזכות ההפצה המוזרה שלהם, סביר להניח שהשירות חסר. במקום לפלח את הרמות על בסיס ביצועים, GoDaddy מפלח אותן על פי תכונות, וכתוצאה מכך מערך מבלבל שלעתים קרובות עולה יותר כסף עבור פחות ביצועים.. 

שתי התוכניות המשותפות הראשונות חסרות תעודת SSL / TLS, למשל, ואף אחת מהתוכניות המשותפות לא מציעה גיבויים אוטומטיים. אתה יכול להוסיף את התכונות האלה לתוכנית שלך, אבל זה יקר. אישור עולה 7 דולר לחודש וגיבוי אוטומטי הוא 3 דולר נוספים. לשם השוואה, אתה יכול לרכוש תוכנית משותפת ב- SiteGround בפחות כסף מאשר תעודת SSL / TLS ב- GoDaddy. 

בנוסף, בונה אתרים אינו נכלל, למרות העובדה של- GoDaddy יש עיצוב משלו (קרא את סקירת GoDaddy GoCentral שלנו למחשבותינו). בדומה לאופן שבו HostGator מטפל בבונה אתרים של Gator שלו, GoCentral הוא שירות נפרד, כלומר אינך מקבל גישה אלא אם כן אתה קונה תוכנית לבניית אתרים ייעודית (קרא את סקירת Gator שלנו). 

בכל אתר האינטרנט של GoDaddy, ברור שהוא מעוניין יותר בשיווק שירותים נוספים עבורך מאשר לבנות חבילה איתנה מחוץ לשער, בדומה ל- Midphase (קרא את סקירת ה- Midphase שלנו). זה משאיר תוכניות מרגישות יקרות, מגושמות ומפורקות. 

למרבה המזל, יש יוצא מן הכלל. התוכניות של וורדפרס מלאות בתכונות, כולל נושאים מותאמים אישית, אשף אופטימיזציה למנועי חיפוש, גיבויים יומיים ועוד. עם זאת, אם וורדפרס זה מה שאתה מחפש, מערך התכונות הממוקד בביצועים של MDDHosting עשוי להיות מושך יותר (קרא את סקירת MDDHosting שלנו).

מחשבות סביב סיבוב אחד

GoDaddy יכול להוריד את SiteGround בסבב זה בהתחשב בכמה תכונות שהוא מציע לעסקים קטנים, אך לכל דבר מצורף תג מחיר, מה שגורם לחבילה הבסיסית להרגיש, ובכן, בסיסית. SiteGround כולל את כל מה שאתה צריך מחוץ לשער, מה שהופך את חווית האירוח לפשוטה יותר ויקרה יותר.

עגול: נקודת תכונות עבור SiteGround

לוגו SiteGround
לוגו של GoDaddy

2

מחיר

למרבה הצער, התמחור אינו פשוט כמו השוואת המחירים בכל הקשור לאירוח אתרים. נושא התמחור המתעתע הוא כל יכול, למרות העובדה ש- SiteGround ו- GoDaddy אינם מעורפלים כמו Arvixe (קרא את סקירת Arvixe שלנו). בחלק זה נבחן עד כמה ברור כל שירות ביחס לתעריפיו ונשווה את זה לשאר שוק אירוח אתרים. 

SiteGround

SiteGround אינו ברור כמו 1&1 IONOS על תמחור, אבל זה עדיף על Arvixe (קרא את ה 1 שלנו&סקירה של IONOS). ל- SiteGround יש שיעור היכרות שתשלם עבור המונח הראשוני, וזה מה שמוצג באתר שלו ובטבלה שלמעלה. עם זאת, בניגוד לרוב המארחים, זה לא משנה את המחיר בהתבסס על משך הזמן. 

יש דמי התקנה של $ 14.95 עבור חשבונות חודשיים, אך העובדה ש- SiteGround מציע תוכנית חודשית זה מספיק טוב. רוב מארחי האינטרנט הממוקדים למתחילים, כמו iPage ו- FatCow, מסתתרים מאחורי שער לא יקר רק כדי ליידע אתכם שעליכם לרכוש שלוש שנות אירוח בכדי להשיג זאת (קראו את סקירת iPage שלנו ואת סקירת FatCow). 

באשר למחיר, SiteGround הוא סולידי בכל מה שקשור לתכניות משותפות, וורדפרס ו- WooCommerce, במיוחד בהשוואה לתמחור המחיר של Pagely (קרא את הסקירה Pagely שלנו). עם זאת, מחוץ לאלה, שיעורים גבוהים ממה שאנחנו רוצים. לדוגמה, תוכניות ייעודיות מתחילות צפונית ל -200 דולר. אם זה מה שאתה מחפש, קרא את סקירת WebHostingBuzz שלנו. 

אם אתה מנסה את השירות ומחליט שאתה לא אוהב את זה, SiteGround נותן לך 30 יום להחזיר את כספך. זה מיועד אך ורק לאירוח משותף. אתה מקבל 15 יום לאירוח בענן ואין תקופת החזר עבור אירוח ייעודי. בהשוואה לערבות ההחזר הכספי של A2 Hosting בכל עת, ההצעה של SiteGround אינה מיותרת (קרא את סקירת A2 Hosting שלנו).

קדימה אבא

תמחור מתעתע בצד, GoDaddy יקר ומבלבל מדי. ישנם כ- 25 סוגים של אירוח, פחות גרסאות Windows של סוגים מסוימים של אירוח. זה לא נראה כאילו יש סדר לכאוס. חלק מהתכניות כוללות תכונות יקרות יותר מאשר לקנות אותן א-לה קארט ולהיפך. 

בלי קשר, המחיר גבוה מדי. לדוגמה, התוכנית המשותפת הזולה ביותר מתחדשת במחיר של 8 $ לחודש, ואף על פי שזה תואם הרבה תוכניות בסיסיות משותפות, GoDaddy לא מתקרב לתכונות של מארחי אתרים אחרים (קרא את הסקירה של Namecheap עבור מארח אינטרנט אחד כזה. ). התוכנית של GoDaddy כוללת רק תחום אחד וחסרה את כל התכונות המוזכרות בסיבוב הראשון.

אותם שנאנגנים רב שנתיים שראינו עם JustHost קיימים גם כאן (קרא את סקירת JustHost שלנו). בהמשך לתכנית המשותפת הזולה ביותר, הוא רווח של 3 $ לחודש כשאתה נרשם ו- $ 8 לחודש לאחר החידוש. זה רק אם יש לך חוזה רב שנתי. אם אתה הולך על התוכנית לשלושה חודשים, זה קופץ ל 11 $ לחודש. 

בנוסף, המשך פחות משנה מציג בעיות בקבלת החזר כספי. מנויים למשך שנה ומעלה מקבלים את 30 הימים הסטנדרטיים, אך אם תבחר בפחות זמן, תקבל רק 48 שעות לשנות את דעתך. בהשוואה לחלון ההחזר של 90 יום להחזר ההחזר של InMotion Hosting, ההבטחה להחזר הכספים של GoDaddy היא בדיחה (קרא את הסקירה שלנו ב- InMotion Hosting).

שתי מחשבות עגולות

לא SiteGround ולא GoDaddy נהדרים בכל מה שקשור לתמחור. עם זאת, ברור שאחת מבצעת טעויות הרבה פחות מהשנייה. ל- SiteGround יש כמה טעויות שגויות, אך הן מינוריות. GoDaddy, לעומת זאת, מחמיץ את הסימן כמעט בכל החשבונות, עם מדיניות החזר פוגעת במיוחד.

סיבוב: נקודת מחיר ל- SiteGround

לוגו SiteGround
לוגו של GoDaddy

3

קלות שימוש

אנו מתחילים לשפוט את קלות השימוש כאשר אנו נוחתים באתר. זה אומר שכל דבר מהמחזור ועד להגדרה ועד ניהול אתרים הוא משחק הוגן. בחלק זה נבחן כמה קל לבחור ולרכוש תוכנית מ- GoDaddy ו- SiteGround, כמו גם עד כמה אינטראקטיבי כל לוח בקרה הוא.

SiteGround

SiteGround הופך את הבריכה ורכישת התוכנית לבריזה. פריסת האתר פשוטה, עם מספר רב של שכבות לכל סוג אירוח ותיאור קצר של ההבדלים ביניהם. אם אתה מכיר את הז’רגון הטכני, יש גם קישור להשוואה מפורטת של הרמות. 

הצ’ק-אאוט הוא פשוט באופן דומה, כאשר SiteGround מציג בפניך מעט אפשרויות ומאפשר לך להגדיר את הסיסמה שלך מייד לאחר אישור התשלום. עם זאת, לאחר הכניסה לבעיות מתחילות להתגנב. 

אתה תנחת בלוח הבקרה, המאפשר לך להתמודד עם החלק המארח של השירות שלך. פירוש הדבר שאתה יכול לערוך פרטי חיוב, לרכוש שירותים נוספים ולפנות לתמיכה משם. עם זאת, מדובר ביישום מתוארך. זה עדיין פונקציונלי, אבל הוא יכול להשתמש במתיחת פנים.

siteground-review-cpanel

קשה למצוא גם cPanel. שלא כמו אירוח אתרים הטוב ביותר שלנו עם בחירות cPanel, המאפשרות גישה קלה לשימוש ל- cPanel, SiteGround מקבר אותו במרכז השליטה בחשבונך. גם cPanel מיושן. אף שהוא עדיין שימושי יותר מ- cPanel של HostPapa (קרא את סקירת HostPapa שלנו), SiteGround לא עדכן את המראה כך שיתאים למארחי אינטרנט מודרניים..

קדימה אבא

האתר של GoDaddy הוא ההפך מזה של SiteGround. SiteGround רגוע, מגניב ונאסף, בעוד GoDaddy נראה כמו מישהו שצילם אדרנלין היישר לצוואר. ישנם כל כך הרבה סוגים של אירוח, שירותים ותוספות כדי לעבור שהאתר הוא סיוט. 

כמו בתמחור, אין שום שיטה לטירוף. לסוגים מסוימים של אירוח יש תפריטים מובילים המקשרים אותך לסעיפי משנה, חלקם רק לשוניות באותו עמוד ואחרים בחלקים שונים. נראה כאילו כל יצירה עוצבה בבידוד ותפורה יחד לאחר מעשה. 

לוח המחוונים של סקירה של אלוהים

התשלום אינו טוב יותר, כאשר GoDaddy מבקש ממך לאשר את התשלום שלך לפני שתגדיר באיזה תחום אתה הולך להשתמש. לאחר מכן אתה יכול להתחבר, אך לא תוכל לעשות הרבה עם חבילת האירוח שלך. לוח המחוונים פשוט, אך ברור ש- GoDaddy מתמקד יותר ברישום תחום מאשר אירוח.

עם זאת, cPanel זמין וזה יישום מודרני. בניית המניות של cPanel מקלה על איתור ההגדרות הדרושות לך לניהול חשבונך, שינוי הגדרות אירוח ופיקוח על אתר האינטרנט שלך. בחירת תוכנית זקוקה לעבודה רצינית, אך ניהול חשבונך הוא פשוט כפי שהוא מקבל. 

שלוש מחשבות עגולות

ל- GoDaddy ו- SiteGround יש בעיות, אך קשה לומר מהן הגרוע יותר. ל- SiteGround יש אתר יעיל ותהליך Checkout, אך לוח הבקרה, למרות שהוא פונקציונלי, זקוק לעדכון. לעומת זאת, GoDaddy מקשה על בחירת תוכנית, אך ניהול חשבונך מרגיש מודרני ואינטואיטיבי. 

זה אחד מאותם סבבים שיכולים לעבור בכל מקרה. עם זאת, בהתחשב בלוח הבקרה המודרני של GoDaddy, זה הולך לקחת את הזכייה. בחירת תוכנית קשה, אך אם אתה יודע מה אתה מחפש או יכול לסבול כאב ראש של 15 דקות, השיגעון נגמר. עם SiteGround, זהו תהליך מתמשך.

סיבוב: נקודת קלות שימוש עבור GoDaddy

לוגו SiteGround
לוגו של GoDaddy

4

מהירות וזמן פעולה

אולי ההיבט החשוב ביותר בכל שירות אירוח אתרים הוא המהירות שלו. תהליך הבדיקה שלנו הוא פשוט: אנו משיקים אתר המשתמש בתוכנית המשותפת הזולה ביותר, מתקינים עותק ריק של וורדפרס ובודקים את התחום באמצעות Pingdom Test Test ו- Load Impact. בין השניים נוכל להגיע למבחן של נקודה אחת ובדיקת לחץ. 

SiteGround

SiteGround הוא אחד משירותי אירוח אתרים המהירים ביותר שבדקנו מחוץ ל- Pagely. מבחן מהירות Pingdom העניק לאתר שלנו 96 מתוך 100, תואמים A2 אירוח וקינסטה. בהשוואה לאתר 5, הטבת הביצועים ברורה (קרא את סקירת האתר שלנו 5). 

מבחן siteground-review-speed-test

כפי שניתן לראות בתרשים לעיל, אולם זמן הטעינה היה ארוך. לרוע המזל זה נבע מבקשת DNS ארוכה. עוברים את זה, הערך “לחכות”, וזה מה שאנחנו הכי עוסקים בו, היה נמוך. זה כנראה בזכות שכבות השמירה המרובות של SuperCacher במטמון. 

מבחן ההשפעה על עומס שלנו לא בדק נקודה אחת כמו מבחן מהירות Pingdom. במקום זאת, היא שלחה 50 משתמשים וירטואליים לשרת במשך חמש דקות, ומדדה את מספר הבקשות והזמן שהתקיימו לאורך זמן. SiteGround הצליח היטב, ומאפשר לכל המשתמשים לעבור ולהישאר באותה זמן תגובה, שלא כמו GreekGeeks (קרא את סקירת GreenGeeks שלנו).

אימפקט של סקירת-שטח-סקירה-עומס

גם הערבות לזמן ההפעלה שלה היא מהטובות שראינו. SiteGround מבטיח שהאתר שלך יהיה חי 99.9 אחוז מהזמן. אם אי פעם הוא ייפול מתחת לסף זה, תקבלו חודש אירוח בחינם. אבל זה לא נעצר שם. עבור כל נקודת אחוז שלמה מתחת לזה תקבל חודש אירוח נוסף בחינם. 

קדימה אבא

GoDaddy לא הצליח באותה מידה בהערכת בדיקת המהירות של Pingdom. הוענק לנו 90 מתוך 100, ולמרות שזה נראה כמו הבדל קטן, זה לא. חשוב לזכור שבאתר שאנחנו בודקים אין תוכן עליו, כך שכל נקודה מתחת למאה פירושה שיש משהו שאינו בשליטתנו בדרך. 

מבחן סקירה מהירה

ישנן סיבות רבות לכך שהאתר יכול להיטען לאט יותר. Hosting24 מראה כיצד שרתי LiteSpeed ​​יכולים להקטין את תקורת השרתים, ולכן אנו חושדים ש- GoDaddy משתמש ב- Apache רגיל (קרא את סקירת Hosting24 שלנו). ככל הנראה קורה שמור במטמון לא קטן.

עם זאת, התייחסו ליותר תוצאות ההשפעה על עומס שלנו. באמצעות אותה מבחן, GoDaddy ביצע נורא. לא היה בו הרבה חוסר עקביות, אך הסיבה לכך היא שהאתר לא נטען לרוב המשתמשים. לחלק מהמשתמשים הווירטואליים היה זמן תגובה של 0 אלפיות השנייה והיו לנו הרבה שגיאות HTTP, מה שהציעו שלא היו מספיק משאבים כדי להתאים לעומס צנוע.

godaddy-review-load-impact

יש ערבות לזמן פעולה המגנה על התוכנית שלך, אך היא אינה מבטיחה הרבה. אם האתר שלך נופל מתחת ל- 99.9 אחוז זמן פעולה, תקבל 5 אחוזים מדמי האירוח החודשיים שלך. עם זאת, השבתה נקבעת על ידי GoDaddy בלבד ואינה כוללת תחזוקה (גם אם אינה מתוזמנת), הפסקות FTP או הפסקות דוא”ל..

סיבוב ארבע מחשבות

למרות שהסיבוב הקודם היה ניואנס, זה ברור. SiteGround לא רק ביצע ביצועים טובים יותר בכל הבדיקות שלנו, הוא מציע ערבות נדיבה יותר ופשוטה יותר. GoDaddy, שוב, נראה כאילו זה צובט פרוטות. 

סיבוב: מהירות ונקודה Uptime עבור SiteGround

לוגו SiteGround
לוגו של GoDaddy

5

בטיחות ופרטיות

לבסוף, יש לנו אבטחה ופרטיות. אף על פי שזה לא ברור מאליו לאירוח אתרים כמו בביקורות ה- VPN שלנו, חלק זה ממלא תפקיד חיוני בשמירה על בטיחותך ועל אתרך. אנו נבחן עד כמה SiteGround ו- GoDaddy מכבדים את האתר שלך, את המשתמשים בו ואת הנתונים האישיים שלך.

SiteGround

כמו בתכונות רגילות, SiteGround מלא בתכונות אבטחה. כדי להתחיל, אתה מקבל תעודת SSL / TLS בחינם וגיבויים אוטומטיים יומיים, אך SiteGround בונה על זה. יש גם חומת אש של יישומי אינטרנט המגנה על השרת שלך, מערכת אנטי-בוט מונעת AI וגיבויים לפי דרישה אם אתה משתמש בתוכנית GrowBig ומעלה.. 

יש גם שילובים עם פלטפורמות אחרות. קל להתקנת Cloudflare באתר האינטרנט שלך, וכך גם SpamExperts בדוא”ל שלך. תכונת האבטחה היחידה בתשלום היא סורק האתר SG, שיחפש בקבצי האתר שלך תוכנות זדוניות. זה 20 דולר לשנה, אבל בהתחשב בשירותים דומים עולים כמה לחודש, המחיר שווה את זה.

באשר לפרטיות, SiteGround אינו טוב כמו DreamHost, אך מעטים מהם (קרא את סקירת DreamHost שלנו). פרטיות הדומיין אינה חינמית, שהיא באמר, אך היא תרצה לך 12 $ לשנה רק אם תרצה. למרבה המזל, מדיניות הפרטיות היא איתנה. 

SiteGround אומר שזה “לא … ימכור, ישכור, ישתף או יחשוף בדרך אחרת מידע המאפשר זיהוי אישי למטרות מסחריות בכל דרך שהיא.” בניגוד למותגי Endurance International Group, כמו HostMonster (קרא את סקירת HostMonster שלנו), ברור כי SiteGround מכבד את הנתונים האישיים שלך.

קדימה אבא

יש הרבה תכונות אבטחה עם GoDaddy, רבות יותר מאשר עם SiteGround או רוב מארחי האינטרנט האחרים. עם זאת, אף אחד מהם אינו חופשי. אפילו מאפייני אבטחה בסיסיים, כמו אישור SSL / TLS וגיבויים יומיים, יפעילו לך תשלום, כמו גם תכונות שרת בסיסיות, כגון חומת אש ליישומי אינטרנט.. 

אולם חלק מהדברים תלוי באיזו תוכנית אתם רוכשים. כאמור, התוכניות של וורדפרס כוללות מספר מרשים של פיצ’רים, אך הן יקרות בהרבה מזו של SiteGround.

עם זאת, הפרטיות היא הגונה. אינך מקבל פרטיות של דומיינים בחינם כמו אצל WestHost, אך גם SiteGround אינו מציע אותה בחינם (קרא את סקירת WestHost שלנו). מדיניות הפרטיות אינה גרועה כמו אצל מותגי EIG, אך היא יכולה להשתמש בעבודה. 

GoDaddy, כמו כל מארחי האינטרנט, אוסף את המידע האישי שלך כדי להבטיח שהשירות והאתר פועלים בצורה חלקה. עם זאת, בהתאם למדיניות הפרטיות, נתונים אלה נמכרים למפרסמים. למרבה המזל, זה מתקזז במקצת מהעובדה ש- GoDaddy מציע מרכז פרטיות העונה על שאלות נפוצות ישירות.

מחשבות סיבוב חמש

למרות שזה לא ברור כמו הסיבוב הקודם, SiteGround עדיין עומד מעל GoDaddy כאן. בנוסף להציע תכונות אבטחה נוספות בחינם, SiteGround אינו מוכר את המידע האישי שלך, ודוחף אותו עוד יותר בראש לקראת הסיבוב האחרון הזה.. 

סבב: נקודת אבטחה ופרטיות עבור SiteGround

לוגו SiteGround
לוגו של GoDaddy

6

מחשבות אחרונות

SiteGround הרוויח ארבע נקודות לאורך ההשוואה הזו, אך יכול היה להרוויח חמש. קלות שימוש היא נקודה רכה לשירות הכוכב שאפשר אחרת, אך הוא לא נשבר בשום אמצעי. אם אתה יכול להתמודד עם הממשק המתוארך, SiteGround הוא אחד משירותי אירוח אתרים הטובים ביותר שקיימים שם.

מנצח: SiteGround

GoDady אינו רע, אך הוא מקשה על התהליך ממה שהיה צריך. במה שנראה כמו מרדף אחרי ניקל ומעומעם, GoDaddy פוגע בליבה של השירות שלו, ומציע חבילות יקרות שמגוונות בגודל נפיחות וקלות על תכונות.. 

האם אתה מסכים ש- SiteGround היא האפשרות הטובה יותר? האם יש סיבות שאתה אוהב יותר את GoDaddy? נודיע בתגובות למטה וכמו תמיד תודה שקראתם.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map