SiteGround לעומת DreamHost: קרב שחיקה לשנת 2020

SiteGround ו- DreamHost הם שניים מספקי אירוח אתרים הטובים ביותר שקיימים. שתיהן מציעות רשימה ארוכה של פיצ’רים, מחירים תחרותיים ומהירות פנטסטית, ומרוויחים כל אחד מהמקומות המארחים הטובים ביותר עבור עסקים קטנים ואירוח אתרים הטוב ביותר עבור מדריכי וורדפרס. בעוד ששניהם שירותים מעולים, יכול להיות שיש רק מנצח אחד בהשוואה זו של SiteGround לעומת DreamHost.

אנו נזרוק את הספקים לזירה כדי לדוכס אותה בסדרת סבבים. עם זאת, בניגוד להשוואה בין DreamHost לעומת Bluehost או SiteGround לעומת HostGator, ההתאמה לא הוחלט לפני פעמון הצלצול. כשני שירותים בראש שוק אירוח אתרים, שירות זה יהיה מעניין. 

מכיוון שהיא תהיה כל כך קרובה, אנו ממליצים לקרוא את סקירת SiteGround הנפרדת שלנו ואת סקירת DreamHost בנוסף למדריך זה. אנו מושכים שירותים אחרים לשם השוואה רדודה, אך אנו מתמקדים בעיקר במתחרים שלנו. הביקורות שלנו מכסות פרטים נוספים על אופן ההערמה שלהם בכל שוק אירוח אתרים. 

הגדרת קרב: SiteGround מול DreamHost

לרוב אנו שופטים ספקים לאורך שמונה סיבובים. למרות שזה נהדר להכנס לפרטי השירות של יחיד, הוא מציב כמה בעיות כשמשווים בין שתי אפשרויות. בנוסף להיותו מסלול ארוך, הוא אינו הוגן, מכיוון שסוגי אירוח אינם מחזיקים באותו משקל כמו, למשל, מהירות לרוב המשתמשים. 

בגלל זה, ריכזנו את שמונה הקריטריונים שבסקירות שלנו לחמישה. SiteGround ו- DreamHost יתמודדו על חמשת הסבבים הללו: תכונות, תמחור, קלות שימוש, מהירות ואבטחה. כל סיבוב שווה נקודה, ומי שיש לו שלוש נקודות או יותר בסוף יהיה המנצח שלנו. 

בתחילת כל סיבוב, נדבר קצת על מה שאנחנו מחפשים, ואז נראה עד כמה השירותים מספקים את הציפיות שלנו. לאחר מכן, נסקור כמה מחשבות אחרונות על האופן בו השניים משווים ומצהירים כמנצח. 

חשוב לקרוא את כל החלקים, עם זאת, במיוחד כאשר ההתאמה כל כך הדוקה. למרות שאנו נעשה כמיטב יכולתנו כדי למצוא את השירות הטוב ביותר עבור רוב האנשים, אנו לא יכולים למצוא את השירות הטוב ביותר עבור כולם. SiteGround ו- DreamHost הם שני ספקים יוצאי דופן, ולכן זה שאיתו אתם הולכים יהיה תלוי במידה רבה בהעדפה האישית.

1

תכונות

תכונות יכולות ליצור או לשבור מארח אינטרנט. הם חלפו ימי השלכתם של כמה נקודות זיכוי לדומיין בחינם וקריאה לזה ביום. חבילת התכונות אמורה לשפר את האתר שלך באופן כללי – כשירותים כמו ראווה של Hostinger (קרא את סקירת Hostinger שלנו). זה אומר להבטיח שהוא בטוח, מהיר ונגיש.

SiteGround

SiteGround מספק בדיוק את מה שאנחנו רוצים לראות בתכונות. לא זו בלבד שהיא כוללת את החבילה המלאה, אלא ש- SiteGround כולל אותה על פני תוכניות, הרבה שלא כמו Bluehost ו- HostGator (קרא את סקירת Bluehost שלנו ואת סקירת HostGator). 

לא משנה אם אתה הולך על השרת הייעודי של $ 250 + או התוכנית המשותפת בסך $ 4, יש לך גישה לאותם תכונות ליבה, כולל אישור SSL / TLS בחינם, גיבויים יומיים ושילוב פשוט של Cloudflare. 

יש כמה תכונות ספציפיות לתוכנית, אך היסודות משתרעים על פני הטווח. לדוגמה, תוכניות GrowBig ושכבות אחרות שמעליהן מגיעות עם גיבויים לפי דרישה בנוסף לתוכניות האוטומטיות. 

חלק מהתכונות המרשימות ביותר מגיעות מתוכניות וורדפרס. מבנה התמחור משקף את התוכניות המשותפות, וגורם לעלות גבוהה יותר של קינסטה להיראות יותר מדי (קרא את סקירת Kinsta שלנו). למשתמשי וורדפרס יש גישה לביצוע של וורדפרס, לעדכוני וורדפרס מנוהלים ולתוסף מטמון פנימי בשם SuperCacher. 

אם אינך רוצה להשתמש בוורדפרס, גם SiteGround כיסה. זה כולל את גרסת ה- “connect” של Weebly בתוכנית שלך. כפי שתוכל לקרוא בסקירת Weebly שלנו, זה בקלות אחד מבוני האתר הטובים ביותר בסביבה, מתאים למגוון תבניות יפות, ממשק קל לשימוש ואינטגרציות של צד שלישי..

אפשרויות בלוג קטנות

הגרסה הכלולה בדרך כלל מציגה 5 $ לחודש, המאפשרת לך להשתמש בגרסה החינמית של Weebly עם הדומיין שלך. אם אתה זקוק לפונקציונליות מדיה מורחבת או לתכונות מסחר אלקטרוני נוספות, תוכל לשדרג את התוכנית שלך בכל עת.

DreamHost

DreamHost, כמו SiteGround, כולל את מרבית הפיצ’רים בכל התוכניות שלו. עם זאת, בקצה העליון של הדברים, התכונות מתמחות יותר. לדוגמא, שרתים ייעודיים מגיעים עם הגנת DDoS נוספת וגישה לשורש, ואילו אירוח בענן מאפשר לך להשתמש בכל מערכת הפעלה שתרצה. עם זאת, רוב התכונות מתמקדות בפיתוח. 

בקצה המשותף של הדברים, וכאן רוב האנשים ינחתו, DreamHost דואג לזה עבורך. התוכנית שלך כוללת אחסון SSD מלא, אישור SSL / TLS בחינם וגיבויים יומיים. יש גם תכונות אבטחה נוספות, בהן ניגע בסיבוב החמישי. 

כמו SiteGround, גם ל- DreamHost יש כמה תכונות ספציפיות לוורדפרס. DreamHost אמנם לא מתמחה כמו Pagely, אך שווה את תג המחיר הגבוה מהממוצע (קרא את סקירת Pagely שלנו). 

זה כולל שלבי וורדפרס, CDN ללא הגבלה וגירסה בתשלום של Jetpack. התוכנית היקרה ביותר המנוהלת של וורדפרס מגיעה גם עם DreamCare, אשר מעניקה לך צוות ייעודי של מומחי וורדפרס שיסייעו בפתרון בעיות מתקדם..

למשתמשים שאינם WordPress, למרבה המזל, יש כלי לבניית האתר שלהם. DreamHost כוללת בתוכניותיה את Remixer, בונה אתרים פנימי. לרמיקסר אין את הקוצצים שיגיעו לראש, אבל זה הצעה מוצקה, במיוחד מכיוון שבוני אתרים המפותחים על ידי מארח אתרים בדרך כלל יונקים (קרא דוגמה את סקירת GoDaddy GoCentral שלנו).

dreamhost-review-remixer

הממשק מינימלי, עם סגנון בלוק שדומה ל- Webnode (קרא את סקירת ה- Webnode שלנו) ובחירת נושא שתעשה אפילו SquareSpace גאה (קרא את סקירת SquareSpace שלנו). 

אמנם הכל טוב ויפה, אבל החלק המרשים ביותר ברמיקסר הוא שתוכלו לייצא את האתר שלך ישירות לוורדפרס. המשמעות היא שאתה יכול לנצל את הנושאים המעולים והממשק הפשוט לבניית האתר שלך, תוך רתימת הכוח של וורדפרס לנהל אותו.

מחשבות סביב סיבוב אחד

הסיבוב הראשון שלנו הוא לא קל, וגם הסיבובים הבאים לא יהיו קלים. SiteGround ו- DreamHost הם כמה מהשירותים המעוגלים ביותר בכל מה שקשור לתכונות, מה שהופך את אחד מהם לבחירה איתנה..

עם זאת, אנו מעניקים את הזכייה ל- SiteGround מכיוון שהיא כוללת בונה אתרים טוב יותר ומציגה תכונות וורדפרס חיוניות בפחות כסף. אף על פי כן, סבב זה יכול להתנדנד לשני הכיוונים.

עגול: נקודת תכונות עבור SiteGround

לוגו SiteGround
לוגו של DreamHost

2

מחיר

תמחור הוא נושא קשה למארחי אתרים. כפי שניתן לראות בסקירת Arvixe שלנו, הענף בקיא באומנות ההונאה, דורש מחיר אחד לאורך כל תהליך הקופה עד שהגיע הזמן להזין את פרטי התשלום שלך. נראה כאילו חלק מהמארחים מקשים על כוונתם של תכנית התמחור שלהם במובנה, כך שזה יכול לנקוס אותך ולפחות כשמגיע הזמן לקופה.. 

אין לנו זמן לשטויות האלה, ואנחנו מניחים שגם אתה לא. סבב זה לא מתמקד רק במחיר האמיתי של כל מארח, אלא גם באופן ברור שמארחי האינטרנט מתקשרים את המחיר הזה. יתר על כן, אנו הולכים להעריך את משך התקופות ואת ההבטחות להחזר הכסף. 

SiteGround

ל- SiteGround יש תוכניות משותפות מאוד לא יקרות. המחיר אינו שונה בהרבה ממארחי אתרים אחרים. לדוגמה, 1&IONOS 1 – שכפי שאתה יכול לקרוא ב 1 שלנו&בסקירת IONOS, יש כמה מהמחירים הזולים ביותר בסביבה – פועל באותו שער כמו SiteGround. עם זאת, רשימת התכונות של SiteGround מרשימה בהרבה. 

התוכניות המשותפות הן הגונות, אך התוכניות של וורדפרס בולטות ביותר. מדובר באותו מחיר כמו תוכניות משותפות סטנדרטיות עם אותם רמות, אך מגיעים עם תכונות ספציפיות לוורדפרס, כולל SuperCacher והבמה. תכונות אלה נמצאות בדרך כלל רק על מארחי וורדפרס מנוהלים יקרים, כאשר DreamHost הוא אחד מהם. 

גם שקיפות קיימת. כמו כל המארחים, SiteGround מציע קצב היכרות שקופץ עם התחדשותו. אמנם לא כל כך הרבה הנחה של Hosting24 (קרא את סקירת Hosting24 שלנו), אבל זה סביב מה שאנו מצפים מרוב המארחים. למרבה המזל, זה מתקשר בבירור לאורך כל תהליך הקופה. יתר על כן, SiteGround מאפשר לך לעבור חודשי ללא עונש, וזה נדיר. 

לגבי כל הצדדים בתמחור, הערבות להחזר הכסף מרגישה גסה. SiteGround מציע את 30 הימים הסטנדרטיים בתוכניות משותפות, וזה בסדר, אך לא מרשים בהשוואה ל- InMotion Hosting (קרא את הסקירה שלנו ב- InMotion Hosting). בנוסף, SiteGround מאפשר רק 15 יום לאירוח בענן, ולאירוח הייעודי שלה אין תקופת החזר כלל.

DreamHost

אין מארח שקוף יותר מ- DreamHost בכל הקשור לתמחור. יש כל מתג למתג פשוט בכל דף מוצר המציג את התעריפים החודשיים והשנתיים, שהאחרון בהם חל על שלוש שנים. המחיר משתנה רק אם אתה הולך לחודש או לא, מה שמקל על לדעת מה אתה משלם.

למרות שזה מספיק מרשים לבד, DreamHost זול יותר מרוב השירותים האחרים. קח לדוגמה iPage. כפי שניתן לראות בסקירת iPage שלנו, היא מפרסמת תוכניות בסביבות 2 $ לחודש. עם זאת, אתה מקבל שער זה רק אם אתה רוכש שלוש שנות אירוח, והוא קופץ ל -8 $ לחודש עם חידושו. 

בניגוד ל- DreamHost, ההבדל ברור. תחסוך קצת יותר כסף אם תעבור למשך זמן רב, אבל המחיר החודשי לא רע. יתרה מזאת, תוציא רק 6 דולר לחודש על חידוש. למרות שזה לא נראה כמו בהתחלה, DreamHost הוא אחד מספקי אירוח אתרים הזולים ביותר בסביבה. 

אם תנסה תוכנית ותשנה את דעתך – למרות שאנחנו בספק אם כן – גם אתה מכוסה. DreamHost מציע 97 יום לקבלת החזר כספי, אשר נוגעים רק בערבות ההחזר הכספי של A2 Hosting בכל עת (קרא את סקירת A2 Hosting שלנו). יתר על כן, חלון ההחזר חל על כל משך זמן. המשמעות היא שאם תחליט ללכת חודשית, עדיין יש לך את 97 הימים המלאים כדי לקבל את כל הכסף שלך בחזרה.

שתי מחשבות עגולות

שוב יש לנו סיבוב קרוב, אבל לא קרוב כמו הראשון. SiteGround בהחלט טוב יותר מ- FatCow בכל הקשור לתמחור, אך בהשוואה ל- DreamHost הוא נופל שטוח (קרא את סקירת FatCow שלנו). DreamHost זול יותר, מעניק גמישות רבה יותר לאורך זמן ומגיע עם ערבות נדיבה יותר להחזר הכסף.

סיבוב: נקודת מחיר עבור DreamHost

לוגו SiteGround
לוגו של DreamHost

3

קלות שימוש

ישנם מארחי אתרים שקשה להשתמש בהם ללא צורך – קרא דוגמא את סקירת LunarPages שלנו, מה שהופך את הסבב הזה לחשוב מאוד. בדקנו את SiteGround ו- DreamHost החל מהמחאה ועד להגדרה כדי לאמוד כמה קל לרכוש תוכנית ולהפעיל את אתר האינטרנט שלך..

SiteGround

האתר של SiteGround הוא פשוט מטעה. ישנם רק קומץ מוצרים שונים – בניגוד ל- GoDaddy (קרא את סקירת GoDaddy שלנו) – מה שמקל על איתור סוג האירוח שאתה צריך לרכוש. יתר על כן, קל להשוות בין רמות בכל דף מוצר. במקום להטביע אתכם בפרטים טכניים, SiteGround מציג את כמות האחסון שכל רובד תומך בהם, וכן כמה מבקרים הוא יכול להכיל. 

מידע זה עובר לתשלום. זהו תהליך ללא כאבים ללא תוספות מעצבנות או תהליכי התקנה ממושכים (קרא את סקירת Namecheap שלנו כדי לראות זאת בפעולה). אתר קל לשימוש ב- SiteGround, אך ההונאה מגיעה לאחר שתגדיר את האישורים שלך. ואז הדברים משתנים לא מעט. 

לוח המחוונים של החשבון, המנהל את פרטי החיוב ושירותיך, מיושן בפראות. למרות שהאסתטיקה לא נראית כל כך חשובה, הם כאן. הניווט סובל מכיוון ש- SiteGround קובר הגדרות בולטות עם הגדרות לא רלוונטיות, מה שמקשה למצוא את מה שאתה מחפש.

siteground-review-cpanel

לקח לנו זמן אפילו למצוא את cPanel, אשר פסלה מייד את SiteGround מהאתר הטוב ביותר שלנו עם מדריך cPanel. cPanel עצמו בסדר, אם כי לא נחמד כמו JustHost (קרא את סקירת JustHost שלנו). בדומה ללוח המחוונים של החשבון, cPanel מוגבלת למרכז המסך, תוך כדי אסתטיקה מתוארכת כוללת..

DreamHost

קל להשתמש ב- DreamHost החל מתשלום לקביעת ההתקנה. כאמור בסיבוב השני, תוכלו להחליף מחירים מדף המוצר, וכך להקל על בחירת תוכנית ומשך הזמן מבלי להתחייב לתהליך הקופה. ברגע שאתה שם, DreamHost מבטיח שאתה בדרך במהירות האפשרית. 

תהליך הקופה מחולק לשלושה שלבים, לכל אחד מהם קומץ אפשרויות בלבד. ישנם אלמנטים דינמיים שרצים על פני המסך בכל שלב, ולמרות שזה לא מטבע הדברים מקלים על השימוש ב- DreamHost, הוא בהחלט הופך אותו ליפה יותר. ברור שדאגה-איסט אכפת לו, מציגה רמת איכות שמעט שירותים יכולים לעמוד בה. 

לאחר אישור התשלום שלך, DreamHost מנווט אותך ישירות לדף יצירת סיסמאות, תוך עקיפת התרגול המעצבן והמתוארך של שליחת האישורים שלך בדוא”ל.. 

dreamhost-review-panel-panel

לאחר שתעשה זאת, אתה יכול להתחבר. לעומת זאת, ב- SiteGround, cPanel אינו זמין. במקום זאת, DreamHost משתמש בלוח בקרה קנייני המשלב ניהול חשבונות ואתרי אינטרנט לתחום אחד. זה מקל על הקפיצה לאזורים שונים מבלי שנצטרך לפתוח מספר כרטיסיות. 

עם זאת, זה לא באשמתו. DreamHost לא רק משלב ניהול אתרים וחשבונות בתחום אחד, הוא גם משלב את כל השירותים האחרים שלו. המשמעות היא שהתפריט בצד שמאל המשמש לניווט כולל מספר ערכים שאינם רלוונטיים, בדומה למצב שלב (קרא את סקירת ה- Midphase שלנו). מאחורי אותם פריטים עומדות מודעות לרכישת השירות. זה לא שובר את החוויה, אבל בכל זאת מעצבן. 

שלוש מחשבות עגולות

בעוד ש- SiteGround ו- DreamHost הם חלק מהספקים האהובים עלינו, יש להם כתמים רכים, והסיבוב הזה הציג אותם. שניהם קלים לשימוש דרך התשלום, אך יש להם כמה בעיות בכל הנוגע לניהול חשבונות. עבור SiteGround מדובר בגישה מוכרת אך מתוארכת, ואילו עבור DreamHost זו מערכת רעננה אך לא לגמרי מהורהרת..

זה קרוב, ולמרבה הצער הוא קרוב מהסיבות הלא נכונות. עם זאת, בהתחשב בעובדה המודרנית של DreamHost על ניהול אתרים, זה ראוי לזכות. האפשרויות הזרות הן מעצבנות, אך קל להתעלם ממנה לאחר שתשיג את שכבת האדמה.

סיבוב: נקודת קלות שימוש עבור DreamHost

לוגו SiteGround
לוגו של DreamHost

4

מהירות וזמן פעולה

סיבוב רביעי הוא האובייקטיבי ביותר שיש לנו. במקום להשוות את מה שאהבנו ולא מצא חן בעיננו, נוכל להשוות תוצאות. בדקנו כל שירות על ידי השקת אתר עם התוכנית הזולה ביותר שלו והתקנת עותק ריק של וורדפרס. לאחר מכן, הפעלנו את האתר דרך מבחן מהירות Pingdom והעמסת ההשפעה כדי לאסוף תוצאות. 

SiteGround

SiteGround הוא אחד מארחי האינטרנט המהירים ביותר שבדקנו. במבחן ה- Pingdom שלנו, המודד את המהירות של משתמש בודד, הוא קלע 96 מתוך 100 – רק הובס על ידי פאגלי. עם זאת, כפי שתוכלו לראות למטה, זמן הטעינה שלנו היה כמעט שלוש שניות, וזה לא מה שהיינו מצפים לאתר ללא תוכן. 

מבחן siteground-review-speed-test

אנו יכולים לאסוף מהגרף שחלק ניכר מהזמן נבע מרזולוציית DNS, אשר ל- SiteGround אין שליטה עליה. במבחן הספציפי הזה, לקח זמן רב לבקשת ה- DNS, דבר שלא אמור להיות בעיה לרוב האנשים. 

הערך החשוב יותר הוא זמן ההמתנה – כמה זמן הדפדפן חיכה לקבל נתונים מהשרת – שהיה נמוך מאוד. זה כנראה בזכות שכבות המטמון המרובות של SiteGround. 

Load Impact הציג יותר מהביצועים של SiteGround. בדקנו את השרת באמצעות שליחת 50 משתמשים וירטואליים תוך חמש דקות, ו- SiteGround עמד בקלות בלחץ. לא חל שינוי משמעותי בזמן התגובה, והוא מילא את כל הבקשות. 

אימפקט של סקירת-שטח-סקירה-עומס

במהלך תקופתנו עם השירות לא שמנו לב לשבתה. אם אתה נתקל בכל זאת, SiteGround כיסה. יש אחריות של 99.9 אחוז זמן פעולה להגנה על האתר שלך מפני זמן השבתה. אם האתר שלך אי פעם יהיה זמין ביותר מ- 0.1 אחוז בחודש, תקבל חודש אירוח בחינם. בנוסף, עבור כל נקודת אחוז מלאה מתחת ל- 99 אחוז, תקבל חודש נוסף. 

DreamHost

ל- DreamHost היו תוצאות טובות, אם כי לא מרשימות,. פינגדום היה הגון, DreamHost נכנס ל- 90 מתוך 100. זמן הטעינה היה נמוך – פחות משנייה אחת – אבל זה מכיוון שרזולוציית ה- DNS לא ארכה זמן רב. רוב זמן הטעינה הוקדש לזמן ההמתנה.

מבחן dreamhost-review-speed-speed

באופן כללי זה אומר שיש חוסר במטמון בצד השרת. במקום זאת, DreamHost מחפש בתיקיה אחר תוכן ומגיש אותו טרי, במקום להגיש אותו מהמטמון. כמה תוכניות יקרות יותר כוללות מטמון מובנה במטמון, אך אנו בודקים מארחי אתרים באופן שמסרו לנו. עם זאת, DreamHost יכול היה להשיג ביצועים טובים יותר באופן משמעותי אם תבצע את הצעדים המפורטים כיצד לשפר את מדריך זמני הטעינה של האתר. 

השפעת הטעינה לא הייתה רעה, אך שוב, ראינו טוב יותר. למרות שזה לא היה עקבי כמו GreenGeeks (קרא את סקירת GreenGeeks שלנו), DreamHost נאבק לשמור על עקביות של זמן תגובה כמו SiteGround. עם זאת, היא מילאה כל בקשה, והציעה שיש שפע משאבים בשרת כדי להתאים לעומס צנוע. 

dreamhost-review-load-impact

לגבי זמן העבודה, ל- DreamHost יש מדיניות מעניינת. בניגוד לערבות הרגילה של 99.9 אחוזים, DreamHost מבטיח 100 אחוז. עם זאת, האחריות אינה נדיבה כמו SiteGround. עבור כל שעה שהשירות אינו פעיל, תקבל זיכוי ליום אירוח אחד. עם זאת, יש מגבלה של 10 אחוז מתקופת האירוח הבאה שלך. פירוש הדבר ש- DreamHost אינו מכסה זמן השבתה לאחר שלוש שעות בחודש.

סיבוב ארבע מחשבות

עם האופטימיזציה הנכונה, DreamHost יכול היה לבצע גם את SiteGround. עם זאת, בהתחשב בביצועים החוץ מהקופסה שלו, הוא הולך להפסיד בסיבוב הזה. SiteGround לא רק מתפקד באופן מיידי יותר, אלא מגיע גם עם אחריות נדיבה יותר להחזר הכסף.

סיבוב: מהירות ונקודה Uptime עבור SiteGround

לוגו SiteGround
לוגו של DreamHost

5

בטיחות ופרטיות

הסבב האחרון שלנו מתמקד באבטחה ופרטיות, שבדרך כלל נושא לביקורות ה- VPN שלנו. למרות שלא מדברים על תכונות ומהירות באירוח אתרים, פרטיות ואבטחה חשובים כאן לא פחות מאשר בכל מקום אחר. בסיבוב זה, נבדוק עד כמה טוב SiteGround ו- DreamHost מגנים על המידע והאתר שלך. 

SiteGround

SiteGround עמוס בתכונות אבטחה, מה שמפתיע בהתחשב בביצועיו בסיבוב הראשון. SiteGround מגן על האתר שלך באופן אוטומטי על ידי בידוד הספרייה שלו, ומבטיח כי אתר נגוע בשרת שלך לא יהרס את המגרש. לאחר מכן אתה מוגן באמצעות חומת אש של יישומי אינטרנט, גיבויים יומיים אוטומטיים, תעודת SSL / TLS בחינם ומערכת אנטי-בוט של כונן AI. 

אבל לא הכל כלול בחינם. כפי שאתה יכול לראות בהשוואה שלנו ב- SiteGround לעומת InMotion, זה נפל מאחור בגלל היעדר סריקת תוכנות זדוניות. יש כלי זמין – סורק האתר SG – שיסרוק את האתר שלך מדי יום בגלל פגיעויות, אך הוא גם יוביל אותך לסביבות 20 $ לשנה.. 

הפרטיות היא הגונה, אבל ראינו טוב יותר. SiteGround אינו מציע פרטיות תחום בחינם (קרא את סקירת WestHost שלנו לקבלת שירות שעושה זאת), אשר יגן על פרטי רישום הדומיין שלך מכורים נתונים. 

מדיניות הפרטיות, לעומת זאת, מצוינת. SiteGround אומר שזה “לא … ימכור, ישכור, ישתף או יחשוף בדרך אחרת מידע המאפשר זיהוי אישי למטרות מסחריות בכל דרך שהיא.” המשמעות היא שהפרקטיקות המוצלות של מותגי Endurance International Group אינן מהוות דאגה כאן (קרא דוגמא לכך לאתר Site5 שלנו). 

DreamHost

DreamHost נמצאת בליגה משל עצמה בכל מה שקשור לביטחון ופרטיות. במקום לבקש מכם לרכוש הגנה נוספת, DreamHost כולל את רוב מה שאתם צריכים בחינם. זה כולל גיבויים יומיים, אישור SSL / TLS בחינם ו- ModSecurity, המהווה חומת אש של יישומי אינטרנט לשרתי Apache.. 

עם זאת, סריקה של תוכנות זדוניות חסרה. DreamHost מציעה אותו בצורה של DreamShield, אך זה יביא לך 3 דולר נוספים לחודש. שלא כמו SiteGround, הוא סורק את האתר רק מדי שבוע. עם זאת, העלות הנוספת איננה ראויה. DreamShield תנקה גם כל תוכנה זדונית שתמצא, בעוד ש SG Site Scanner פשוט יודיע לך על כך. 

פרטיות היא המקום בו DreamHost יוצא משל עצמו, ומרוויח ניקוד מושלם בסקירתנו. פרטיות הדומיין כלולה בחינם בכל תחום שאתה רושם. מדיניות הפרטיות היא תפל, כאשר DreamHost משקף את הרעיון שהיא לא תמכור את הנתונים שלך. עם זאת, אינך צריך לקרוא את המסמך כדי לראות את המסירות של DreamHost לפרטיות. 

בשנת 2017, משרד המשפטים האמריקני (DOJ) ביקש מ- DreamHost למסור מידע אודות אתר אותו אירח: disruptj20.org. במקום לעשות זאת, DreamHost נלחם עד לבית המשפט העליון בוושינגטון. ה- DOJ ביקש מידע על הבעלים ועל כ -1.3 מיליון כתובות ה- IP שביקרו באתר.

בעוד ש- DreamHost עדיין הוטל למסור מידע כלשהו, ​​בית המשפט הכיר בכך שלממשלה “אין זכות לחטט את המידע המופיע באתר של DreamHost.”

מחשבות סיבוב חמש

באשר לתכונות אבטחה, SiteGround ו- DreamHost מתאימים באופן שווה. הכל כלול בכלי סריקת תוכנות זדוניות בחינם, וזה אפילו כמה דולרים בודדים בחודש. 

ההבדל בסבב זה מסתכם בפרטיות. SiteGround אינו רע בכל הקשור לפרטיות, במיוחד בהשוואה לרוב מארחי האינטרנט. עם זאת, DreamHost באמת נפרד זה מזה עם המסירות הברורות שלו להגנה על נתוני המשתמש. 

סבב: נקודת אבטחה ופרטיות עבור DreamHost

לוגו SiteGround
לוגו של DreamHost

6

מחשבות אחרונות

כפי שאמרנו קודם, השירות שמרוויח שלוש נקודות או יותר יהיה המנצח שלנו. אבל זה קצת מבולגן. סיבובים שלוש ואחד, בפרט, יכולים לעבור לשירות כלשהו, ​​מה שישנה את התוצאה. אולם בהתחשב בכל דבר, המנצח הוא DreamHost, ולו רק בשולי הרווחיות. 

מנצח: DreamHost

אם אתה גולש בביקורות שלנו, אתה תראה שאנחנו בעצם מדרגים את DreamHost מתחת ל- SiteGround. אבל זה נמוך רק בכמות הקטנה ביותר. באופן מבודד, אנו מאמינים ש- DreamHost הוא האפשרות המעולה. עם זאת, כנגד שאר שוק אירוח אתרים, SiteGround מאיר יותר. לא משנה באיזה שירות בחרתם, לא תטעו. 

איזה שירות לדעתך עדיף? האם אתה מתכוון להישאר עם DreamHost או ללכת עם SiteGround? ספרו לנו בתגובות למטה. כמו תמיד, תודה שקראתם. 

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me