SiteGround לעומת Bluehost: הולכים למזרנים בשנת 2020

בהשוואה זו של SiteGround לעומת Bluehost, אנו הולכים להעמיס זה על זה בשני שירותי הכוח כדי לראות מה יוצא בראש. במהלך חמישה סבבים, אנו ננסה לקבוע אם רשימת התכונות המצוינת של SiteGround יכולה לנצח את השימושיות ללא תחרות של Bluehost כך שתוכל למצוא את השירות הטוב ביותר עבורך. 

SiteGround מדורגת ברשימת ספקי האירוח הטובים ביותר שלנו, ולא בכדי. בין תמחור ללא שטויות, מהירות מעולה ותכונות רבות, זו בחירה אידיאלית כמעט לכל אתר. עם זאת, כמעט ונדחה על ידי Bluehost במחלוקת שלנו באירוח אתרים הטוב ביותר עבור מדריך וורדפרס. 

אולם השוואה זו מתרחשת בוואקום. אנו מושכים ספקים אחרים לאורך היצירה, אך אנו ממוקדים באופן בו המתחרים נערמים זה מול זה. אם אתה רוצה לראות איך הם מתפקדים בעולם האמיתי, קרא את סקירת SiteGround שלנו ואת סקירת Bluehost. 

הגדרת קרב: SiteGround מול Bluehost

ההשוואה תתקיים במשך חמישה סיבובים: תכונות, תמחור, קלות שימוש, מהירות וזמן פעולה ואבטחה ופרטיות. בתחילת כל סיבוב, נפרט את מה שאנחנו מחפשים, ונמשיך לראות עד כמה כל ספק עומד בקריטריונים שלנו. בסיום, נספק את מחשבותינו ונכריז כמנצח. 

כל שירות שיזכה בשלושה סיבובים או יותר ייקח את הכתר בסך הכל. עם זאת, בדרך כלל זה לא כל כך פשוט, כפי שאתה יכול לראות בהשוואה שלנו בין DreamHost לעומת Bluehost. למרות שאנו מנסים כמיטב יכולתנו למצוא את הבחירה האופטימלית עבור מרבית המצבים, אנו לא יכולים למצוא את האפשרות הטובה ביותר עבור כל המצבים. 

השירות שאיתו אתה הולך יהיה תלוי במה שאתה זקוק לאתר שלך. בגלל זה, אנו ממליצים לקרוא את כל החלקים באופן מלא כדי שתוכלו להבין מדוע הכרזנו על הזוכה שעשינו. בכמה סיבובים הבחירה הטובה יותר ברורה, אך באחרים ניואנסים יותר.

1

תכונות

התכונות הן אבן הפינה של כל שירות אירוח אתרים טוב. כאשר בוחרים בין ספקים, זה לרוב מסתכם בתוספות שאתה מקבל מכיוון שההבדלים בתמחור ובמהירות הם מינימליים. סבב זה יעסוק באילו תכונות נכללות בתוכנית שלך, וכן עד כמה מועילים התכונות הללו להרחבת האתר שלך. 

SiteGround

כשמדובר במנות טובות, אין שירות שדומה ל- SiteGround. בעוד Hostinger מקצה את זה בשיער, אבל כמעט כל שאר הספקים נופלים (קרא את סקירת Hostinger שלנו). לא משנה באיזה סוג או ברמת אירוח אתם רוכשים, SiteGround מבטיח שיש לכם את החומרים הבסיסיים לשמור על תפקוד האתר שלכם תוך הוספת כמה תוספות לשירות הספציפי בו אתם משתמשים.. 

לדוגמה, לתוכניות הוורדפרס המנוהלות יש שורה ארוכה של תכונות ספציפיות לוורדפרס, כולל שלב, Jetpack, SuperCacher ועדכונים מנוהלים. אף על פי ששום דבר מיוחד עבור מארח אינטרנט ממוקד בוורדפרס כמו Kinsta (קרא את סקירת Kinsta שלנו), נקודת המחיר הנמוכה של SiteGround גורמת לתכונות WordPress לזרוח.

siteground-review-supercacher

משתמשים שאינם וורדפרס לא נותרים קור. SiteGround, כמו הרבה מארחי אתרים, כולל בניית אתרים, אך זו לא תוספת בינונית כמו שראינו עם 1&1 IONOS (קרא את ה 1 שלנו&סקירה של IONOS). במקום זאת, יש לך גישה ל- Weebly, שהיא ככל הנראה בונה האתר הטוב ביותר שאתה יכול לקנות, כפי שתוכל לקרוא בסקירת Weebly שלנו.. 

מחוץ לכלי בנייה אחראי על התמציות, כולל גיבויים יומיים אוטומטיים, אישור SSL / TLS בחינם, שילוב Cloudflare וכתובות אימייל ללא הגבלה בדומיין שלך. SiteGround כולל הכל וזה כולל את כל התוכניות. אף על פי שתכונות ספציפיות קיימות בשכבות מסוימות, החיוניים חוצים את הטווח.

Bluehost

Bluehost מעולה באותה מידה כשמדובר בתכונות. מתוך רשת המארחים הבעלים של Endurance International Group, Bluehost היא העשירה ביותר בתכונות, שלא כמו, למשל, iPage (קרא את סקירת iPage שלנו). עם זאת, לעיתים קרובות אתה צריך לשלם תוספת כסף עבור אותם תכונות, מה שמציב את Bluehost לחיסרון קל בסיבוב הזה. 

עם זאת, קיימות רבות מאותן תכונות. עם Bluehost, אתה עדיין יכול להשתמש ב- Weebly עם הדומיין שלך בחינם, ומשתמשי WordPress עדיין זוכים לבימוי. בנוסף, לוח הבקרה בנוי עבור וורדפרס, מה שמקל על אי פעם לנהל את אתר האינטרנט שלך. 

עורך סוער

הטובים שווים, אך עיקרי הדברים אינם. למרות ש- Bluehost מציע גיבויים יומיים, פרטיות תחום, תעודת SSL / TLS ומניעת דואר זבל, היא לא מציעה את כל התכונות הללו בין תוכניות שונות. כדי להשיג את CodeGuard, שהוא כלי גיבוי יומי, פרטיות תחום ו- SpamExperts, תצטרך לשדרג לתכנית המשותפת היקרה ביותר.. 

עם זאת, רבים מהחיוניים נכללים על פני שכבות, שרוב האחים של ה- EIG של Bluehost אינם יכולים להתפאר בהם (קרא דוגמא את סקירת FatCow שלנו). כל המשתמשים מקבלים גיבויים יומיים ותעודת SSL / TLS בחינם, וזה מספיק כדי לספק אותנו לסיבוב זה.

מחשבות סביב סיבוב אחד

הסיבוב הזה הוא אחד הקרובים ביותר שהיו לנו במאמרי ההשוואה שלנו מכיוון ש- Bluehost ו- SiteGround הולכים ומכה עם הפיצ’רים שלהם. Bluehost מציב מכשול עבור כמה תכונות, אך אינן חיוניות להפעלת אתר. למרות שניסינו כמיטב יכולתנו להימנע מכך, הסיבוב הזה יהיה חייב להיות תיקו.

סיבוב: תכונות אין מנצח ברור, נקודות לכולם

2

תמחור

אירוח אתרים הוא יוצא דופן בכל הנוגע לתמחור. למרות שבסקירות VPN שלנו נניח, אנו בודקים את המחיר בלבד, ישנם גורמים נוספים שיש לקחת בחשבון באירוח אתרים, כלומר שקיפות. הענף ידוע לשמצה בתמחור מטעה ומוליך שולל, כלומר, סבב זה לא יהיה מורכב רק מהמחיר שתשלם, אלא גם עד כמה המחיר ברור דרך התשלום.. 

SiteGround

SiteGround אינו שקוף כמו, למשל, DreamHost בכל הנוגע לתמחור, אך הוא טוב יותר מרובם (קרא את סקירת DreamHost שלנו). כפי שקורה כמעט עם כל מארחי האינטרנט, יש תעריף מבוא שתשלם עבור הטווח הראשוני, כלומר המחיר החודשי שלך יקפוץ כשמגיע הזמן להתחדש.

למרבה הצער, אין זה התחמקות, אך SiteGround עוזר להקל על העומס. שלא כמו ב- Arvixe, התעריף החודשי שלך לא משתנה בהתאם למשך הזמן (קרא את סקירת Arvixe שלנו). זה אומר שלא משנה אם תקנו אירוח משותף לשנתיים, שלוש או שלוש, תקבלו את אותו תעריף מוזל לטווח הראשוני. 

אמנם שיעורי SiteGround אינם נמוכים כמו שיעורי Hosting24 (קרא את סקירת Hosting24 שלנו), אך הם תואמים את מה שציפינו. עם זאת, התוכניות של וורדפרס זהות למחיר של התוכניות המשותפות הרגילות בעת ניהולן, מה שהופך את SiteGround להרבה יותר אטרקטיבי ממארח ​​וורדפרס מנוהל יקר, כמו Pagely (קרא את הסקירה Pagely שלנו).

אם אתה מנסה את השירות ומחליט שהוא לא בשבילך, יש חלון החזר של 30 יום, אך הוא חל רק על אירוח משותף ועל הגרסאות שלו, כגון WordPress ו- WooCommerce. תוכניות ענן מקבלות רק חלון של 15 יום ואירוח ייעודי אינו מקבל כזה. התקופה הקצרה יותר היא השבתה בהשוואה למדיניות ההחזר של 90 יום של InMotion Hosting (קרא את הסקירה שלנו ב- InMotion Hosting).

Bluehost

אם תציץ בשני דפי המוצר, תסלח לך לחשוב ש- Bluehost ו- SiteGround עולים אותו דבר. בעוד שתוכניות מסוימות מתיישרות, מודל התמחור המטעה של Bluehost פירושו שלעיתים קרובות תשלם יותר. בדומה ל- SiteGround, קיים שיעור מבוא שיחסוך לך כסף בתקופתך הראשונית, אך שיעור זה אינו סטטי.

ככל שמשך הזמן הולך איתו קצר יותר, כך המחיר גבוה יותר. התעריף המפורסם והשיעור המפורט לעיל הוא רק אם אתה רוכש שלוש שנות אירוח. חבילות משותפות מוצעות רק לאורך זמן של שנה, שנתיים ושלוש, ודולר מתווסף למחיר החודשי כשאתה יורד. 

בנוסף, תוספות מרובות נבחרות מראש בקופה, מה שהופך את חבילת האירוח שלך ליקרה עוד יותר. גם התעריף הסופי לא ברור עד לקופה. כשאתה מורכב, אתה משלם לעתים קרובות הרבה יותר מהתחרות, למרות התעריף החודשי המפורסם נראה דומה לאלה שמציעים מארחי אתרים אחרים.. 

באשר לחלון החזר כספי, Bluehost מציעה לך 30 יום כמו SiteGround. זה לא מרשים בהשוואה ל- InMotion Hosting או A2 Hosting (קרא את סקירת ה- A2 Hosting שלנו), אבל קשה להתלונן כאשר SiteGround מציע את אותו משך הזמן. 

שתי מחשבות עגולות

המחירים, חלונות ההחזר והמשכים תואמים באופן שווה ל- Bluehost ו- SiteGround. ההבדל נובע עד כמה המחיר ברור. Bluehost גורם לך להתחייב לקופה לפני שתבהיר שמשך זמן קצר יותר עולה יותר, בעוד ש- SiteGround ברור לאורך כל התהליך, מה שהופך את הסיבוב הזה לפשוט ופשוט..

סבב: נקודת תמחור עבור SiteGround

3

קלות שימוש

אמנם יש תצורה שצריך לעשות, אך לא תיגש ללוח הבקרה של אירוח אתרים באופן יומיומי. זה לרוב עובד ברקע, ולמרות שזה נכון, זה לא מסיר ממשק מעוצב בצורה לא טובה. בסבב זה, נראה כמה קל לנהל את חבילת האירוח שלך, וכמה פשוט לעבור את התשלום. 

SiteGround

כאמור, SiteGround ברור לאורך כל התשלום לגבי המחיר שאתה משלם, מה שמסייע לנוחות השימוש הרבה. בחירת חבילת אירוח היא גם פשוטה, עם השוואה זו לצד זו של התכונות עבור כל שכבה של אירוח. עם זאת, לוח הבקרה המתוארך מניח מנחת חוויה חלקה אחרת. 

תהליך הקופה הוא פשוט, שלא כמו Namecheap, שמכניע אותך לקופה ארוכה עד כאב (קרא סקירה של Namecheap). לאחר שתסיים, תוכל לגשת ללוח הבקרה, המאפשר לך להציג את פרטי חשבונך, לעדכן את פרטי החיוב ולרכוש שירותים נוספים.. 

אבל זה זקוק נואשות למתיחת פנים. אפילו מארחי רשת תקציביים, כגון WebHostingBuzz, מנהלים ממשק אינטואיטיבי ומזמין, ואילו SiteGround פשוט מרגיש משעמם ועגום (קרא את סקירת WebHostingBuzz שלנו). הפונקציונליות קיימת, אבל פנים יפות לא מזיקות.

siteground-review-cpanel

ברגע שתמצאו את cPanel – זה קצת תהליך, כפי שתוכלו לקרוא בסקירה שלנו – החוויה מתארכת, אך רק במעט. cPanel הוא מיושן בדיוק, למרות שהוא שמיש כמו כל יישום אחר. פסק הדין אותו חל עליו: SiteGround אינו מגביל את הפונקציונליות שלך, אך מאמץ רב יותר בעיצוב יעזור.

Bluehost

Bluehost נאבק יותר בכל מה שקשור לתשלום בגלל התמחור המטעה והתוספות שנבחרו מראש, אך לוח הבקרה כל כך מצוין שתהליך המפרך יותר ממוסכם. לאחר ששילמת עבור חשבונך, תגדיר את הסיסמה שלך ותמשיך ללוח הבקרה. 

אם אתה משתמש באחד ממנהלי הסיסמאות הטובים ביותר שלנו, יהיו לך בעיות. השתמשנו ב- LastPass כדי ליצור סיסמה מאובטחת, אך העתקה והדבקה זו לא יעבדו (קרא את סקירת LastPass שלנו). נראה שבמסך יצירת הסיסמאות תוכלו להקליד רק את הסיסמה שלכם, וזה מגוחך בהתחשב בעובדה שמנהלי סיסמאות שימושיים ונפוצים הם. 

למרבה המזל, סוגיות אלו נשכחות במהירות ברגע שאתה פוגע בלוח הבקרה. Bluehost משתמש ב- cPanel ששונה כדי לערבב את ניהול החיוב והארח שלך לממשק יחיד, וזה עובד כל כך טוב ש- Bluehost הרוויח מקום במארחי האינטרנט הטובים ביותר שלנו עם מדריך cPanel..

לוח הבקרה של bluehost-review-control

עם זאת, משתמשי וורדפרס ימצאו את לוח הבקרה כשימושי ביותר. Bluehost מאפשרת לך לנהל היבטים רבים באתר וורדפרס שלך מלוח הבקרה, כולל תוספים ונושאים. בנוסף, באפשרותך להגדיר בימוי עבור אתר וורדפרס שלך מבלי להיכנס לחיבור האחורי של וורדפרס.

שלוש מחשבות עגולות

Bluehost מעד דרך הקופה ואילו SiteGround הוא סלעי. עם זאת, יהיה עליכם לסבול את הקופה, ול- Bluehost יש את הקצה הברור לאחר עיבוד התשלום. למרות של- SiteGround יש אותה פונקציונליות, Bluehost מראה שממשק מודרני יכול לעשות דרך ארוכה בשימושיות.

סיבוב: נקודת קלות שימוש עבור Bluehost

4

מהירות וזמן פעולה

מבין כל התחומים בהם אנו מסתכלים עם ספקי אירוח אתרים, מהירות וזמן פעולה הוא אולי החשוב ביותר. אנו משתמשים בשני כלים כדי לאמוד את מהירות האינטרנט של מארח האינטרנט: בדיקת מהירות Pingdom והעמסת ההשפעה. ביניהם אנו יכולים לראות לא רק כמה מהיר האתר נטען, אלא גם כמה טוב הוא מתפקד כאשר מספר משתמשים מנסים לגשת אליו בו זמנית.

SiteGround

SiteGround הוא אחד מארחי האינטרנט המהירים ביותר שבדקנו. זה הרוויח 96 מתוך 100 ממבחן המהירות של פינגדום, בעיקר בזכות SuperCacher. כלי המטמון הביתי מקטין משמעותית את זמני הטעינה, וזה שימושי במיוחד עבור אתרי אינטרנט המונעים על בסיס מסד נתונים, כמו אלו המשתמשים בוורדפרס..

מבחן siteground-review-speed-test

כפי שניתן לראות בתרשים לעיל, ל- SiteGround היה זמן טעינה ארוך, אך רוב זה נבע מרזולוציית DNS, שפירושה פשוט שספק הדומיין בו השתמשנו – במקרה זה, GoDaddy (קרא את סקירת GoDaddy שלנו) – היה איטי . הערך “המתנה”, שהכי חשוב, היווה מעט זמן. 

המשך הלאה, השתמשנו ב- Load Impact כדי לשלוח 50 משתמשים וירטואליים לשרת במהלך חמש דקות. כאשר המשתמשים נערמים, אנו רוצים לראות שמארח האינטרנט יחזור מעט ללא שגיאות HTTP וישמור על זמן תגובה עקבי. כפי שניתן לראות בתרשים למטה, SiteGround עמד במשימה. 

אימפקט של סקירת-שטח-סקירה-עומס

ל- SiteGround יש גם את האחריות הנדיבה ביותר לזמן הפעולה שראינו. מובטח לך זמן פעולה של 99.9 אחוז, וירד ל 99 אחוז. אם אתה נופל בטווח זה, תקבל חודש אירוח חינם. כל נקודת אחוז שמתחתיה מעניקה לך גם חודש אירוח בחינם, וזה מצוין.

Bluehost

Bluehost ביצעה גם ביצועים טובים במבחן המהירות שלנו, אך גם לא ב- SiteGround. זה קלע 94 מתוך 100, עם זמן פעמיים שניתנו לערך “המתנה”. אם כי לא טוב כמו SiteGround, Bluehost מהיר יותר מרוב ספקי אירוח אתרים, כלומר אתה יכול להשיג ביצועים מיטביים כל עוד אתה עוקב אחר הוראות לשיפור מדריך הטעינה של אתרי האינטרנט.. 

מבחן Bluehost-Review-Speed-Speed

כמו SiteGround, המון מטמון התרחש, אם כי נראה ש- SuperCacher מציגה ביצועים טובים יותר, ולו במעט. אתה יכול לשפר את זמני הטעינה שלך בפלטפורמה כמו WordPress על ידי התקנת תוסף מטמון נוסף (קרא את המדריך למתחילים שלנו לשימוש בוורדפרס כדי ללמוד כיצד). 

ביצענו את אותו מבחן Load Impact ב- Bluehost כמו שעשינו ב- SiteGround, אך עם תוצאות שונות בהרבה. ל- Bluehost היו מספר גבוה של שגיאות HTTP לאורך כל הדרך, והציעו שיש יותר מדי משתמשים שמוחברים לשרת. במשך רוב הזמן, האתר שלנו היה זמן תגובה של 0 אלפיות השנייה, כלומר המשתמש לא יכול היה לגשת אליו.

bluehost-review-load-impact

זה בשילוב עם הבטחת זמן העבודה, או היעדרו, מסתיים את הסיבוב הזה בנימה נמוכה. Bluehost מציין את “המורכבות” של אירוח משותף כסיבה לא להבטיח זמן עבודה. כפי שאמרנו בסקירתנו, עם זאת, אם מארחי אתרים אחרים יכולים להציע ערבות לזמן הפעולה, מארח אינטרנט מהקליבר של Bluehost צריך להיות מסוגל גם כן.

סיבוב ארבע מחשבות

למרות שתוצאות בדיקת מהירות ה- Pingdom לשני הספקים מתאימות באופן שווה, ל- SiteGround יש יתרון ברור בכל מה שקשור לערבות לזמן הפעולה ולמבחן ההשפעה שלנו על עומס. אתה יכול להשיג מהירות דומה עם Bluehost, אך סביר להניח שתצטרך לשדרג לתכנית יקרה יותר כדי לראות טיפול בעומס דומה ל- SiteGround.

סיבוב: מהירות ונקודה Uptime עבור SiteGround

5

בטיחות ופרטיות

הסבב החמישי והאחרון שלנו יבחן בתכונות האבטחה ש- SiteGround ו- Bluehost כוללות, וכן כמה הם מודאגים מהגנה על פרטיותך. בין שני התחומים הללו, אנו יכולים לראות עד כמה כל מארח אתרים לא רק מגן על האתר שלכם מפני איומים, אלא גם כיצד הוא מגן עליכם.

SiteGround

ל- SiteGround יש רשימה מצוינת של מאפייני אבטחה, במיוחד למשתמשים משותפים. דאגה אחת עם אירוח משותף היא שתפוח רע יכול להדביק את המגרש, כאשר תוכנות זדוניות עוברות לאתרים אחרים בשרת. SiteGround משתמש בספריות מבודדות לכל אחד מאתרי האינטרנט שלו, אולם פירושו שאתר אחד נגוע לא יקלקל את השאר. 

בנוסף, כלולה חבילת אבטחה מעולה. הטריפטה של ​​תכונות האבטחה קיימת, כלומר אתה מקבל גיבויים יומיים, סריקת תוכנות זדוניות ותעודת SSL / TLS בחינם. יש גם חומת אש ליישומי אינטרנט, מערכת אנטי-בוט מונעת AI וספאמקס. 

הפרטיות אינה טובה, אך גם היא לא רעה. למרות ש- SiteGround אינו כולל פרטיות של דומיינים בחינם כמו Midphase ו- WestHost (קרא את סקירת Midphase וסקירת WestHost), הוא גובה ממך רק 1 דולר לחודש. לא שמענו על התשלום עבור פרטיות הדומיין, אך מדיניות הפרטיות תקינה. 

SiteGround אומר כי היא לא “תמכור, תשכור, שתף או תחשוף מידע המאפשר זיהוי אישי למטרות מסחריות בצורה כלשהי.” זה לא מתבהר הרבה יותר מזה. למרות ש- SiteGround אוסף ממך מידע סטנדרטי, מידע זה אינו משמש למטרות רווח, אשר הרבה מארחי אתרים אינם יכולים לומר (קרא את סקירת HostGator שלנו למידע נוסף על זה).

Bluehost

Bluehost כולל רשימה איתנה של תכונות אבטחה, בניגוד לאחיה EIG. הוא כולל גיבויים יומיים בחינם בין תוכניות, וכן אישור SSL / TLS. רבות מתכונות האבטחה בצד השרת אינן ברורות, למרות הניסיונות שלנו להבהיר. 

שאלנו מספר פעמים על חומת אש של יישומי אינטרנט, הפצה למניעת התקפות מניעת שירות והגנה מפני תוכנות זדוניות בצד השרת. למרות שרוב מארחי האינטרנט כוללים את התכונות הללו, Bluehost התחמק מהשאלה. אנו רוצים להאמין שתכונות אלה קיימות מכיוון שהן בדרך כלל, אך איננו יכולים לומר בוודאות. 

עם זאת, הפרטיות הרבה יותר עניינית. כאמור, Bluehost נמצאת בבעלות EIG, מה שמזיק לפרטיות. פרטיות התחום עולה במיוחד והמידע האישי שלך מתייחס כנכס ולא כנתונים רגישים. 

EIG יכולה לשתף מידע עם גוגל, פייסבוק, Verizon, WP Beginner, Bing ועוד, אשר מתואר במדיניות הפרטיות הנרחבת שלה. יש הרבה ז’רגון חוקי, אך שום כמות של עשן ומראות לא יכולה להסוות ש- EIG עוסקת במכירת הנתונים שלך. אם אתה מודאג לגבי פרטיות, Bluehost, כמו גם כל שאר המותגים ב- EIG, צריכים להיות השיקול האחרון שלך.

מחשבות סיבוב חמש

SiteGround טוב יותר באבטחה ופרטיות מאשר Bluehost, למרות Bluehost כולל יותר מאחיות EIG שלה. למרות ש- Bluehost לא רע ברוב המקרים, הפרטיות שלו תהומית, ודוחפת את SiteGround לכיסא הזוכה בסיבוב האחרון הזה..

סבב: נקודת אבטחה ופרטיות עבור SiteGround

6

מחשבות אחרונות

עם שלושה ניצחונות ותיקו אחד, SiteGround הוא האלוף שלנו. הסיבובים הראשונים ראו קרב צמוד בין השניים, אולם ככל שההשוואה נמשכה התברר כי SiteGround עדיפה. אם כי לא קופץ טוב יותר, יש לו מספיק יתרונות קלים כדי להיות מארח אינטרנט טוב יותר בסך הכל. 

מנצח: SiteGround

אולם מה שהרג את בלוהוסט היה פרטיותו. כל המותגים ב- EIG מאבדים נקודות מאסיביות לפרטיות, המהווה מתלהם בהתחשב בכך ש- Bluehost היא אפשרות סולידית אחרת. 

האם אתה מסכים ש- SiteGround היא האפשרות הטובה יותר? אם לא, מדוע אתה אוהב את Bluehost? נודיע בתגובות למטה וכמו תמיד תודה שקראתם. 

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me