שירותי אירוח הדוא”ל הטובים ביותר

הצבת כתובת הדוא”ל הראשונה שלך בדומיין שבבעלותך היא תחושה מספקת למדי. בעוד ששירותי דואר אלקטרוני כמו יאהו וג’ימייל עברו דרך ארוכה לאורך השנים, עדיין יש מה לומר עבור כתובת דוא”ל אישית ומקצועית..

רוב ספקי אירוח אתרים הטובים ביותר מציעים שירות דואר אלקטרוני כזה או אחר, אך יש גם המון אפשרויות עצמאיות. אלה יועילו לאנשים שרוצים כתובת דוא”ל ייחודית, אך אינם רוצים אתר או למקרה שאתה מארח אתר משלך: חומרת שרת יקרה לקנות ולתחזק. בגלל זה, דרך לא יקרה לארח שירות דוא”ל הגיוני עבור עסקים מסוימים.

בין אם אתה מתאים לקטגוריה העסקית או שאתה פשוט זקוק למעט יותר ממה שיאהו או גוגל יכולות להציע, תוכנית אירוח אימייל לא יקרה תעצים את המצגת שלך. עם זאת, למשהו שנראה כל כך פשוט, ישנם כמה דברים שצריך להיזהר מהם וכך להבטיח את החוויה הטובה ביותר.

מה שהופך את שירות אירוח הדוא”ל לטוב ביותר?

בעוד אירוח דוא”ל הוא די פשוט, היו כמה דברים שבחנו בהם בבחירת ספקים. הראשון היה שכל ספק נותן לך מספיק מקום בתיבת הדואר הנכנס שלך. עדיין תצטרך לסנן ולנקות את זה מדי פעם, אבל הודעות חסרות כי נגמר לך האחסון הוא הדבר הגרוע ביותר שיכול לקרות כשמדובר בדוא”ל..

בשלב הבא, בדקנו תאימות. דואר אלקטרוני אינו אידיאלי לרוב, ולכן היה חשוב שכל ספק יהיה תואם ללקוחות דוא”ל שולחניים. אמנם ממשק דפדפן כלשהו זמין לכל אחד, אך האפשרות להוסיף אותו ל- Outlook, Thunderbird או כל לקוח שתחפצו..

אירוח דוא”ל עבר הרבה מעבר לכתובת דוא”ל ותיבת דואר, עם זאת, ולכן בדקנו את כל התוספות שהספק יכול לזרוק בהן. G Suite, למשל, מגיע עם שורה של תוכנות עסקיות הכוללות תכונות, הבנויות סביב ליבת הדואר האלקטרוני. אירוח.

אחרון חביב, לקחנו עלות בחשבון. אירוח בדוא”ל צריך להיות די זול ויש כמה דרכים להצדיק העלאת מחיר מחוץ לתוכנת הצרור. בגלל זה, כל הספקים ברשימה זו נשארים סביב כמה דולרים למשתמש, בחודש.

סוויטת G

ל- Gmail למעלה ממיליארד משתמשים פעילים, המהווים כמעט 20 אחוז משוק הדואר האלקטרוני. הכוח מאחורי השירות הוא חזק, עם חבילת כלים בשם Drive, לניהול לוח הזמנים שלך, יצירת גיליונות אלקטרוניים וניסוח מסמכים (עליהם תוכלו לקרוא בסקירת Google Drive שלנו).

ההבדל היחיד בין Drive ל- G Suite הוא שזה עובד תחת התחום שלך. אתה עדיין מקבל ממשק Drive ידידותי למשתמש, אך עם כתובות דוא”ל מקצועיות עבורך ועבור הצוות שלך. אין העברה לחשבון Gmail או שטויות כאלה; זה אירוח דוא”ל מלא.

זה גם תואם לחלוטין ל- Outlook, Apple Mail, Thunderbird ועוד, כך שתוכלו לבחור לקוח אחר אם תרצו. עם זאת, כאשר יישומי Gmail זמינים כמעט לכל מכשיר וסנכרון לא מקוון זמין, אין שום סיבה אמיתית לבחור למשהו אחר.

עבור הספקנים, ההבדל בין ג’ימייל רגיל ל- G Suite די מדהים. אתה מקבל דוא”ל בדומיין שלך, כן, אך גם כתובות דוא”ל קבוצתיות ללא הגבלה, פעמיים מהאחסון של Google Drive רגיל, אפס מודעות ותמיכה מסביב לשעון.

סיבות אחרות שאנחנו אוהבים סוויטת G

אנו רוצים להדגיש כי G Suite הוא בעצם רק Google Drive לעסקים (אם כי אינו ספק EFSS מלא). אתה שומר את הקבצים שלך ב- Drive, מוסיף אותם להודעות דוא”ל כקישורים במקום קבצים מצורפים ומעדכן את שניהם בזמן אמת. זה כמו הכלים של Google בהם השתמשת בעבר, אך משולבים כדי לעבוד בגבולות הצוות שלך. לגבי הכניסות והיציאות, אנו ממליצים שתקרא את המדריך שלנו ב- Google Drive.

זה גם זול. התוכניות מתחילות בכמה דולרים בודדים בחודש, למשתמש. גוגל גובה תשלום עבור כל משתמש נוסף, כן, אך לא עבור כתובות דוא”ל נוספות. לדוגמה, “[מוגן באמצעות דוא”ל]” יעלה במיוחד, ואילו “[מוגן באמצעות דואר אלקטרוני]” לא. אתה מקבל גם שטח אחסון של 30 ג’יגה-בתים, לאתחל.

בעוד שעסקים יראו את התועלת הגדולה ביותר מ- G Suite, עדיין יש כאן הרבה אנשים. המחירים לא יקרים עבור הסכום שאתה מקבל, והעין החמה של גוגל לשימושיות מאירה. נסה זאת בעצמך באמצעות ניסיון חינם למשך 14 יום. אם זה בעיקר שטח האחסון שאתה מעוניין בו, אנו ממליצים לקרוא את מדריך הקונים הטוב ביותר שלנו לאחסון ענן.

זוהו

Zoho התאימה את שירות אירוח הדוא”ל הפופולרי שלה כדי לספק חבילת יישומים לצד אפשרויות כמו G Suite. התפיסה היא שזוהו זול יותר ואף מציע תוכנית בחינם עם תמיכה בעד 25 משתמשים.

בואו נתחיל שם. התוכנית החינמית מציעה עד 25 משתמשים בבסיס, עם 25 נוספים שנצברו באמצעות בונוסים להפניה. כתובות דוא”ל יכולות להיות מתחום אחד, עם שטח של 5 ג’יגה-בתים למשתמש ומגבלת קבצים מצורפים של 20MB.

אז התוכנית אינה אידאלית, אך היא גם בחינם. זה ההבדל הגדול ביותר בין Zoho ל- G Suite, כתוכנית כמו זו מספקת את מי שמחפש אירוח דוא”ל יחיד בדומיינים ותו לא. דרושה ערנות יתרה בכדי לשמור על מסודר בתיבת הדואר הנכנס, אך זו עדיין הדרך הטובה ביותר להשיג כתובת מקצועית בחינם.

תוכניות בתשלום זולות בכמה דולרים מ- G Suite ואף משתלבות בפלטפורמה. יש לך מגבלות רבות יותר כמו 30 ג’יגה-בתים לאחסון ו -30 מגה-בתים לאחסון קבצים מצורפים, אך קל להתעלם מהן בהתחשב בכך שהיא לא יקרה.

סיבות אחרות שאנחנו אוהבים את זו

עד כה דנו במה שמכונה “סביבת עבודה”, חבילה של תשעה אפליקציות שמציע Zoho, כולל אימיילים. רוב אלה הם יישומי משרד סטנדרטיים, אך ישנם גם כאלה שונים כמו ShowTime, כלי לשיחות ועידה באינטרנט להכשרה וירטואלית, כלולים גם כן..

החלק המרשים ב”זוהו “אינו נמצא בסביבת העבודה, אלא בכל אפליקציה אחרת שהוא מציע. ישנם כלים בקטגוריות החל ממכירות ל- IT לשירות לקוחות, קייטרינג כמעט לכל עסק. החברה מציעה גם תוכנית הנהלת חשבונות, אותה סקרנו בסקירת Zoho Books שלנו

בעוד שכל אחד מהכלים עולה תוספת, היכולת לשים הכל במקום אחד היא זו שהופכת את Zoho למיוחד כל כך. אתה יכול לבנות אתר, לעשות הדרכה מקוונת או אפילו לנהל את הספרים שלך, הכל במקום אחד.

RackSpace

RackSpace מציעה מגוון רחב של פתרונות אירוח בענן, אך תעלה את הצרורות לטובת אירוח דוא”ל יעיל. הוא מציע אירוח עבור Office 365, Exchange ופלטפורמת דוא”ל RackSpace משל עצמה.

בעיקרון, השירותים שלה מבוססים סביב העברת השרת לענן. RackSpace שואפת לחתוך את השרת המקומי מהדוא”ל העסקי, תוך שימוש ברשת שרתים כדי לפנות שטח, להפחית עלויות ולספק ביצועים כוללים טובים יותר..

אמנם העלויות גבוהות למדי בהשוואה לספקי דוא”ל אחרים, אבל אתה מקבל ערך רב כאן. שרתי Exchange למשל, מרוויחים כמה דולרים נוספים למשתמש, אך מציעים תיבות דואר של 100 ג’יגה-בייט וקבצים מצורפים של 50 מגה-בתים, כפול או משולש מהגודל של כל הספקים ברשימה זו..

סיבות אחרות שאנחנו אוהבים RackSpace

ברור שההתמקדות היא בעסקים, ובשביל זה RackSpace מספקת. תוכנית Office 365, למשל, מגיעה עם הגרסה המלאה של הסוויטה של ​​מיקרוסופט, עם תמיכה Fanatical 24/7/365.

אם מעולם לא שמעת על מונח זה, אף אחד לא היה מאשים אותך. הגדרת RackSpace זו של תמיכה פירושה שיש לך גישה לצוות של צוות איכותי ביותר, אשר להוט לפתור את הבעיות שאתה עלול להיתקל בהן. אין תסריט או מחלקה מקפצת, אלא במקום זאת צוות ידע של תמיכה, המגיב לכל החקירות תוך 15 דקות או פחות.

RackSpace יקרה בהרבה, אך מספקת פתרונות עסקיים מקיפים בדוא”ל ומחוצה לו. קשה להתווכח איתם, במיוחד עם לקוחות כמו אנדר ארמור ואוליבר ווייט ברשימה. אם אתה זקוק לאירוח עסקי מהשורה הראשונה, כדאי לנסות את RackSpace.

יסודות עסקיים של Microsoft Office 365

הרכיבה בגב G Suite היא צרור יישומים של מיקרוסופט. שנה את קו הכלים של גוגל עם Microsoft Office ו- Outlook, ויש לך מושג די טוב לגבי מה Essentials Business יכול להציע.

עם זאת, השניים אינם במלואם. Office 365 מעט יותר יקר, אך מציע יישומים שיכולים לעשות הרבה יותר מחבילת גוגל. אתה מקבל את Outlook ו- Exchange ומאפשר לך ליצור דוא”ל הרבה מעבר למה שיכול Google Drive לעשות. זה כולל עד 150MB בגדלים מצורפים ושטח אחסון של 50 ג’יגה-בייט, מעל גודל 30GB של גוגל בתכנית הזולה ביותר שלה.

החיסרון הוא שיש לך גישה רק לגירסה המקוונת של Microsoft Office. אמנם זה לא נושא בהשוואה ל- G Suite, אבל כשאתה שוקל עד כמה יישומי Office Online מוגבלים. הגרסא הטובה ביותר של Office 365 מגיעה עם הגרסה המלאה של Microsoft Office.

סיבות אחרות שאנו אוהבים יסודות בסיסיים של Microsoft Office 365

מחוץ לדוא”ל, חיוניים עסקיים מציעים מערך כלים מקיף לעסקים. אחד המועדפים עלינו הוא צוותי מיקרוסופט. על פני השטח זה נראה כמו אפליקציית העברת הודעות פשוטה כמו Slack, אך מציעה הרבה יותר.

פגישות סקייפ ומסמכי מיקרוסופט משתלבים בו בצורה חלקה, ומאפשרים לך לשמור על כל מה שקשור לצוות תחת קורת גג אחת. אינך צריך להוסיף קבצים מצורפים או להתקין תוספים כמו יישומי העברת צוות אחרים. כל עוד אתה עובד במערכת האקולוגית של מיקרוסופט, זהו פיתרון צוות נהדר.

צוותים זה לא כל מה שאתה מקבל, כמובן. מיקרוסופט כוללת פונקציונליות Skype של צוות, Yammer כרשת חברתית ארגונית וכלי ועידה מקוונים. בעוד שערכת הכלים לא פורצת דרך חדשה, האינטגרציה בין פלטפורמות היא משהו מיוחד. אתה יכול להירשם לניסיון חינם של Business Essentials כדי לראות אם זה מתאים לך.

רשת נוזלית

האינטרנט הנוזלי מתמקד בעיקר ב- VPS באיכות גבוהה ובפתרונות אירוח ייעודיים. עם זאת, הוא מציע גם אירוח דוא”ל במחיר תחרותי, עם אפס השבתה, סינון דואר זבל מהשורה הראשונה ותיבות דואר של 25 ג’יגה-בתים.

בעוד שטח האחסון נמוך יותר, קשה להמשיך בהתחשב בעלות. התוכנית הסטנדרטית עולה רק $ 1 לחודש למשתמש, והיא מציעה את כל מגוון התכונות של נוזלים ברשת. תוכל להשתמש בכל לקוח דואר של POP או IMAP, או להתחבר באמצעות דואר אלקטרוני עם 25GB של שטח אחסון ו- 50MB קבצים מצורפים..

אתה מקבל גם כלים לשמירה על הדוא”ל שלך יעיל וחף מדואר זבל. פילטרים מתכווננים מאפשרים לך להתאים את מה שעובר, אך חסימת הספאם של Liquid Web די טובה בפני עצמה. בנוסף, באפשרותך להפוך רשימות בטוח ורשימות שחורות ברמת המשתמש והדומיין כדי לשמור על תיבת הדואר הנכנס שלך כמו שאתה רוצה.

סיבות אחרות שאנו אוהבים אינטרנט נוזלי

עם זאת, הוא מציע הרבה יותר מאשר אירוח בדוא”ל. אינטרנט נוזלי הוא מארח בעל תכונות מלאות, עם תוכניות שנעו בין VPS ל- WordPress (אם כי לא הגיעו לאתר האירוח הטוב ביותר שלנו לרשימת WordPress). בעוד שהתוכניות די יקרות, השוק העסקי הממוקד ישמח עם תכונות אבטחה בחינם ותמיכה יוצאת דופן.

בדוא”ל מגיעים גם כמה תכונות נוספות. התוכנית “פלוס” מעט יותר יקרה מגיעה עם סנכרון נייד בין המכשירים שלך לאנשי קשר ולוחות שנה, אחסון בענן של 30 ג’יגה-בייט וסוויטה של ​​כלי עריכת מסמכים מקוונים. אם אתה נוטה יותר לסוף מיקרוסופט של הספקטרום, Liquid Web מציע גם אירוח Exchange.

שום דבר לא יוצא דופן ב- Liquid Web בכל הנוגע לאירוח דוא”ל, אבל זה לא צריך. הגרלה הגדולה ביותר היא שהשירות זול ותמיד עובד, ומספק הרבה מקום לאחסון ואפשרויות. זה ליד חינם, אז נסה את זה למשך חודש כדי לראות אם זה מתאים לך.

סיכום

אמנם שירותי דואר אלקטרוני כמו ג’ימייל ויאהו עברו דרך ארוכה, אך אין תחליף לכתובת דוא”ל מקצועית. למרבה המזל, העלויות ירדו באופן משמעותי כאשר התוכניות החודשיות נכנסות לזול יותר מאשר לקנות סודה.

רבים מהספקים כוללים דוא”ל עם האירוח, כך שתוכל להרוג שתי ציפורים באבן אחת. איזה מארח דוא”ל אתה הכי אוהב? נודיע בתגובות למטה וכמו תמיד תודה שקראתם.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me