בוני האתרים הטובים ביותר: בנה טוב, בנה מהר

בוני אתרים שינו את האופן בו אנשים מקימים אתרים כיום. אפילו קל לשימוש ב- CMS כמו וורדפרס נאבק בכדי לשמור על השימושיות והעוצמה של בוני האתר הטובים ביותר בשוק. למרות שאתה מוגבל מעט על האפשרויות העומדות לרשותך, אתה עדיין יכול ליצור אתר יפה ופונקציונלי.


במהלך מדריך זה, נפרט את האפשרויות הטובות ביותר במרחב. בוני אתרים אלה עמדו במבחן הזמן והסתגלו לשוק כאשר מגמות עיצוב אתרים משתנות. אנו ניתן לך מספר עצות כיצד לבחור את אחת עבורך והאם עליך לשדרג גם לאחר המשפט.

כל ההצעה פרט לאחת מציעה תוכנית בחינם לנסות את השירות, כך שכדאי להירשם ולראות איזה מתאים לך. עם זאת, קרא עד סוף המדריך לפני השדרוג, כיוון שנשקלל את היתרונות והחסרונות בכך.

בוני האתר הטובים ביותר של 2020

מהו בונה אתרים?

כעת, בונה אתרי האינטרנט הוא די מסביר את עצמנו ואנחנו לא רוצים לשעמם אתכם עם הסבר קנאי. במילים פשוטות, זהו כלי לבניית אתר. עם זאת, הבנת ההבדל בין בונה אתרים לפלטפורמה כמו וורדפרס אינה פשוטה כמו שהקווים לעיתים קרובות מטשטשים.

בונה האתר הטוב ביותר-gif-4

וורדפרס היא מערכת ניהול תוכן (CMS) או מערכת ניהול תוכן המשמשת בשילוב אירוח אתרים ליצירת אתר. לא נעסוק כאן בפרטים בנושא אירוח אתרים, אז עיין במדריך הטוב ביותר שלנו לאירוח אתרים למידע. מה שעליך לדעת כעת הוא שאירוח אתרים מציע שליטה רבה יותר באתר האינטרנט שלך.

שליטה זו מגיעה בעלות. הגדרת האירוח שלך, CMS וכל הקבצים הנדרשים היא תהליך מיסוי, במיוחד אם אתה מתכוון לארח אתר משלך. לשם נכנסים בוני אתרים שממלאים את החסר בנוחות השימוש ומאפשרים אפילו לאלה המצוידים ביותר מבחינה טכנולוגית להיכנס לאינטרנט.

אתה מקבל את אירוח אתרים, CMS ועורך הכל בחבילה אחת, במחיר נמוך בדרך כלל, לאתחל. שלב את זה עם תבניות שהולכות ומשתפרות בחודש (עיין בדוגמה של TemplateMonster) ובוני אתרים נראים כמו אפשרות אטרקטיבית לשימושיות. אם אתה מתמקד במהירות ובקלות השימוש, בונה אתרים הוא בשבילך.

עם זאת, יתכן שתזדקק לגמישות רבה יותר. בשביל זה, וורדפרס היא אפשרות נהדרת, לכן הקפידו לקרוא באתר האירוח הטוב ביותר עבור וורדפרס. אם אתה רוצה ללמוד יותר על שימוש בפלטפורמה בפועל, קרא את המדריכים שלנו לשימוש בוורדפרס:

 • מדריך למתחילים לשימוש בוורדפרס
 • מדריך ביניים לשימוש בוורדפרס
 • מדריך מתקדם לשימוש בוורדפרס
 • כיצד לגבות את אתר וורדפרס שלך

בחירת בניית אתרים

אחרי שבחנתם את בוני אתרים הטובים ביותר בכל קטגוריה, עליכם לבחור, ויש כמה דברים שעליכם לקחת בחשבון מחוץ לאזורים עליהם אנו פוגשים. ההיבט האישי של האתר שלך נוגע למטרתו, המראה הכללי אליו אתה הולך ועורך המתאים ביותר עבורך.

מעל הכל המטרה שלך חשובה ביותר. רוב בוני אתרים מסוגלים להסתגל לסיטואציות רבות ושונות, אך מעטים ממוטבים לכל אחד מהם. עסקים מקומיים ככל הנראה יהנו ממרכז האפליקציות הפרקטי של Wix, ואילו אנשי מקצוע אומנותיים יכולים לנצל את הפריסה הרחבה של SquareSpace. יש חפיפה בין השניים, אך שניהם משתלבים טוב יותר במחנות שלהם.


מרכז האפליקציות של Wix


אחד הנושאים המהממים של SquareSpace

קודם

הבא

הבא הוא המראה הכללי אליו אתה הולך. דגימה את בחירת הנושא מכל בונה אתרים שמצביע על העניין שלך ושים לב לכל מה שמוצג לך. ככל הנראה, זה עם הנושאים האטרקטיביים ביותר נמצא בסמטה שלך. עם זאת, שימו לב שבדרך כלל עדיף לשמור על פשטות כך שלא תבחרו אך ורק על סמך תכונת עיצוב ייחודית שאינה מסייעת למטרת האתר שלכם..

לבסוף, נסה כמה עורכים והצמד לזה שאתה הכי נוח איתו. לכל בוני האתרים המוצגים כאן יש המון כוח ותוכלו להשתמש בעורך למלוא הפוטנציאל שלו אם תרגישו בנוח עם זה. החלפה של כמה תכונות נוספות לחוויית עיצוב נוזלים בהחלט שווה את זה, מכיוון שבדרך כלל בסופו של דבר תגיע עם אתר טוב יותר בסופו של דבר.

כמו תמיד, ישנו אלמנט של העדפה בכל הקשור לבוני אתרים. הקריטריונים שעלינו להתייחס אליהם חלים על כולם וצריכים להיות הדבר הראשון שנחשב כשאתה עושה את הבחירה שלך. עם זאת, חוץ מזה, שלושת התחומים הללו חשובים לשימוש באתר ובסופו של דבר נראה שאתה נהנה ממנו.

בוני האתר הטובים ביותר

רבים מבוני אתרי האינטרנט הטובים ביותר מציעים תכונות דומות. בדרך כלל אתה מקבל ממשק גרירה ושחרור, תמיכה בנושאי מעצבים ושלל יישומים מובנים. כל בונה שיושב מחוץ למתווה בסיסי זה נפסל לחלוטין ממדריך זה. מעל לכל זה נתמקד בחמש קטגוריות שונות בכדי להשוויץ אילו בונים מאירים בכל אזור.

בואו ונדרוש את בוני האתרים הטובים ביותר בשוק. אנו ניגע בנקודות השיא עבור כל קטגוריה, אך הקפד לבדוק את הביקורות המתאימות כדי ללמוד עוד על בונה מסוים.

תכונות

בונה אתרים הוא כלי די פשוט, כך שכל מה שממתיק את הסיר הוא בהחלט מבורך. כבסיס עבורו בונה אתרים המתאים ביותר עבורך, נבדוק תחילה אילו תכונות נכללות בחינם או בתשלום, ואם הם שווים פרמיה בשירות.

מרכז אפליקציות הוא ללא ספק התחום הראשון לדאגה בכל הקשור לתכונות. היכולת להרחיב את האתר שלך באמצעות אפליקציות נוספות היא חזקה ביותר, כפי שמוצג על ידי וורדפרס. כל בונה אתרים עם מרכז אפליקציות עלה מיד ברשימה, עם נקודות נוספות אם האפליקציות הגיעו היישר מהבונה.

אפליקציות אינן התכונות היחידות בהן אנו נסתכל, עם זאת: אתר, אפילו אלה שנבנו עם בונה, כולל חלקים רבים כולל דוא”ל, אבטחה ו- SEO. תכונות כמו SiteLock, שיווק ב- SEO ודואר אלקטרוני ללא הגבלה הם שיקולים חזקים בבחירת המתמודדים שלנו. להלן רשימה קצרה של הקריטריונים לקטגוריה זו:

 • מרכז יישומים
 • אימייל
 • הסרת אבטחה או דואר זבל
 • עזרה SEO

וויקס

Wix הוא אחד הספקים הצפופים ביותר שסקנו. זה פוגע בכל התחומים העיקריים, כולל מרכז אפליקציות, אימיילים ללא הגבלה, עזרה SEO ואבטחה מגיבה לאתחול. מבחינות רבות, Wix הוא אחד מבוני האתר המעוגלים ביותר שיש שם, שנראה בתכונותיו. הקפד לקרוא את ביקורת Wix שלנו כדי ללמוד על כולם.

שתיים מהתכונות הבולטות ביותר הן כלי SEO ומעצב הלוגו. כלי SEO נותן לך עזרה בכל עמוד להגדרת התגים, הכותרת ותיאור המטא עם טיפים מועילים לייעול לאורך הדרך.

מעצב הלוגו עושה בדיוק את זה, מעצב לכם לוגו. זה לא מעצב מקצועי, אלא ממשק AI שיוצר עבורך מראה על סמך כמה שאלות. אתה תמיד יכול לערוך את הלוגו לאחר מעשה גם עם גלריית הווקטור והגופנים החזקים של Wix. הכלי עצמו ניתן בחינם לחלוטין לנסות ולהשתמש בו, אך תצטרך להפיל כמה עצמות כדי להוריד את הלוגו ב- Hi-Res.

וויבי

Weebly יושב ממש מאחורי Wix מבחינת התכונות. עדיין יש לך תמיכה מלאה בדוא”ל, מרכז אפליקציות גדול ובונה מלא של מסחר אלקטרוני. אם אתה לא הולך עם אפשרות לסחר אלקטרוני כמו Shopify, Weebly הוא הדבר הקרוב ביותר שאתה יכול להשיג בלי לעשות את הקפיצה המלאה.

מרכז האפליקציות מתפקד קצת אחרת מזה של Wix. זה משלב יותר אפליקציות של צד שלישי, ופותח את האפשרויות העומדות לרשותך לבניית האתר שלך. זה עולה במחיר של גשם מזדמן מחוץ למגרש, אך עדיין רשימה חזקה בהרבה לבחירה.

חלק ממרכז האפליקציות מתמקד בסחר אלקטרוני, וויבלי מספקת מספיק כלים מהשער כדי ליצור חנות מקוונת בונאפיד. אתה יכול למכור מוצרים פיזיים או דיגיטליים, עם אפשרויות תיוג וסינון, כמו גם אבטחה ומעקב אחר מלאי. אין כלים לסנכרון בפלטפורמות מרובות, אך עדיין מספיק אם אתה מתכוון להפעיל אתר מסחר אלקטרוני בכוחות עצמו.

עם זאת, Weebly הצליחה ציון גבוה בקטגוריה זו מכיוון שיש לה מגוון רחב מאוד של תכונות, לכן הקפד לבדוק את סקירת Weebly שלנו למידע נוסף.

SquareSpace

שלא כמו Wix ו- Weebly, SquareSpace היא מערכת סגורה לחלוטין. אין תמיכה מצד שלישי ליישומים, מעט אכזבה בהתחלה. עם זאת, SquareSpace אינה זקוקה ליישומים אחרים מכיוון שחבילת הפיצ’רים שהיא מציעה רחבה מספיק בכדי שהעלות שלה מעט גבוהה יותר תהיה שווה את זה.

אחת התכונות שאולי אינך מבחין בה בהתחלה היא מיטוב. SquareSpace משתמשת בטעינת תמונות מגיבה ומתקדמת. בקיצור, פירוש הדבר שתמונות באתר שלך נטענות לאחר שהדף כבר נטען, ירידה בזמני ההמתנה ושינוי גודל התמונה כך שתתאים לתצוגה כראוי. בנוסף, יש לך CDN הכלול אשר יפחית את זמני הטעינה ברחבי העולם ויספק אבטחה למקרה שתקיפות DDoS יפגעו באתר שלך..

SquareSpace אינו מאפשר לך להשתמש באף אפליקציה של צד שלישי באתר שלך, אך ישנם כמה הכלולים במערכת מחוץ לשער. יש לך גישה אל Google Analytics, Disqus ו- Typekit ישירות בעורך ללא צורך בקידוד. כלים מעטים אלה ממלאים את הפערים שהשאיר מערך SquareSpace וגורמים לחבילה הכוללת להרגיש הרבה יותר מעוגלת.

אינדקס התכונות של SquareSpace הוא כה גדול עד שהגודל לבדו יראה כמה יכול לבונה זה להציע. הקפד לקרוא את הסקירה הזו ואת סקירת SquareSpace שלנו, אולם כדי ללמוד את כל הפרטים האישיים אודות שירות זה.

ערך

אחרי התכונות מגיע ערך. עם זאת, מועיל בהרבה לשפוט את הערך הכולל לעומת נקודת מחיר מסוימת. כמה מהאפשרויות בקטגוריה זו לא יהיו הזולות ביותר, אך הן יספקו את התמורה המרבית לכסף שלך.

תכונות משחקות בכך חלק גדול, אך נתמקד יותר במפרטים כך שלא תהיה חפיפה רבה מדי. בוני אתרים רבים משתמשים באותם שרתים כדי לאחסן באתר, ולכן במקום זאת נסקור שטח אחסון, בחירת נושא וכל תכונות נוספות שאינן מכוסות בסעיף לעיל..

עם זאת, התמחור אינו בא בחשבון. נשווה את נקודות המחיר היחסיות של כל אחת ביחס לתכונות שהבונים מציעים. זוהי הערכה קונטקסטואלית שבסך הכל צריכה לספק בסיס בסיס אמין לערך. להלן רשימת קריטריונים קצרה לקטגוריה זו:

 • שטח אחסון
 • בחירת נושא
 • נקודת מחיר

One.com

מבחינת בוני אתרים זה לא זול בהרבה מ- One.com. מארח אתרים זה שהופך לבונה מציע תוכניות מקיפות בכמה דולרים בודדים בחודש, עם כמות נדיבה של שטח אחסון לאתחול. אמנם לא תקבל את כל הפעמונים והשריקות של ספק כמו Weebly, אתה עדיין מקבל לא מעט תמורת הכסף שלך.

יש רק תוכנית אחת זמינה, אבל היא מלאה בטובים. יש לך תמיכה מלאה בתמונות HD, אפשרויות גיבוי ושחזור, חשבונות דוא”ל בלתי מוגבלים ושובר של גוגל אדוורדס. הכל עם אחסון גדול למדי של 25 ג’יגה-בתים. כל זה והמנוי עולה פחות מאכילה בחוץ במסעדה של מזון מהיר.

הבונה עצמו מגיע עם תמיכה של עד 200 עמודים, כך שלעולם אסור לכם לפתח שטח, והוא מוצפן לחלוטין עם אבטחת SSL. One.com הוא דרך נהדרת להתחיל בבניית אתר האינטרנט שלך, במיוחד אם אין לך הרבה כסף. עיין בסקירת One.com שלנו למידע נוסף.

וויבי

בהשוואה למחירים ישירות, Weebly יקר בהרבה מ- One.com. עם זאת, הוא מציע הרבה מאוד מחיר, במיוחד בהשוואה לבונים אחרים בטווח דומה. יש לך את כל התכונות המפורטות בקטגוריה לעיל, כמו גם אפליקציות לנייד, ערכות נושא מגיבות ומדריך SEO מלא.

הייחודיים מבין החבורה הם האפליקציות לנייד. ל- Weebly יש את הבונה שלה ב- iOS ואנדרואיד, כך שתוכל לבנות ולערוך את האתר שלך גם אם אינך נמצא במחשב שולחני. האופן בו Weebly משתמש בעורך שלו הופך את העריכה לנייד לפשוטה ככל האפשר, עם ממשק אינטראקטיבי לחלוטין שפשוט מחייב אותך לגרור את מה שאתה רוצה לאן שאתה רוצה אותו..

כל אתרי ה- Weebly כוללים Sitemap ו- HTML ידידותי לקידום אתרים, כלומר חצי מהקרב נעשה על מנת להכיר במנועי חיפוש. האינדקס כבר נעשה גם עבורך, ולכן כל שעליך לעשות הוא להגדיר את המטא תיאור ואת מילות המפתח שלך והבונה יטפל בשאר.

טווח המחירים הוא התעריף הטיפוסי אליו ניתן היה לצפות מבונה אתרים, כאשר תוכניות חדשות יגיעו לכל תוספת של 5 $. עם זאת, הכסף והזמן שאתה חוסך בין עזרה SEO, אבטחת SSL, שובר מודעות ושם תחום, העלות בהחלט מוצדקת.

בצורה מדהימה

בצורה כלולה מוזרה בכל מקום ברשימה זו מכיוון שהיא בונה אתרים מוזר. הוא מציע רק שלוש תוכניות, שתיים מהן די יקרות בהשוואה לבוני אתרים אחרים. העיצוב של העמודים הבודדים של תוכניות חינמיות ומוגבלות אינו אידיאלי, אם כי הוא מציע נפח אחסון רב. תוכניות המקצוענים, לעומת זאת, מרשימות למדי.

הגדרות אתר אוניברסליות להפליא

יש לך גישה לרוחב פס, תחומים ואחסון ללא הגבלה, כולל שלושה אתרים מקצועיים. אלה נבדלים מאתרים מוגבלים עם תמיכה במסחר אלקטרוני ובדפים מרובים, כמו גם גישה להצעות פרימיום במרכז האפליקציות. אם אתה מעוניין להרחיב את האתר שלך עוד יותר, באופן מדהים יש גם שילוב עם תוספות POWr.

תוכניות מקצוענות מגיעות בסביבות 5 דולר יותר מתוכנית מסחר אלקטרוני בכל מקום אחר ומציעות עד 300 מוצרים בחנות שלך. למרות שתוכניות מוגבלות וחינמיות אינן מציעות רבות בדרך של ערך, תוכניות Pro אכן צריכות לקחת בחשבון אם ברצונך למכור כמה מוצרים ולחסוך כמה דולרים בתהליך. קרא את הסקירה המדהימה שלנו למידע נוסף.

עיצוב וכלים

כאן ניכנס לעומק הבנאי עצמו. העיצוב הכללי של השירות וכיצד הוא מיישם כלים בתוך העורך הוא מחוץ לאופן קל להשתמש בשירות. הפריסה של העורך עצמו, הכלים שהוא מיישם ובחירת הנושא הם כל התחומים שנבחן בקטגוריה זו.

עם זאת, בחירת הנושאים היא התחום החשוב ביותר, מכיוון שהיא מהווה בסיס למראה ולפונקציה הכללית של האתר שלך לפני שאתה נוגע בכל כלים. אנחנו לא שוקלים רק את הנושאים שנראים הכי טובים, אלא את הנושאים הכי פרקטיים. נושא צריך להיראות טוב ולהיות פונקציונאלי, ולספק לך מפת דרכים לעיצוב בזמן שאתה מגדיר את השביל.

אנו נסתכל על הכלים המשמשים גם בבונה. בעיקר אנו בוחנים את העיצוב ואת הפריסה של הכלים ואיך הם מודיעים על ההחלטות שלך בעת בניית אתר. אפשרויות עומס ואפשרויות זרות אינן מקובלות, אלא רק ממשק יעיל המתמקד בבניית האתר הטוב ביותר. להלן הרשימה הקצרה לקטגוריה זו:

 • תבניות מוצקות
 • ללא עומס
 • כלים שמישים

SquareSpace

אם אתה רוצה את הטוב ביותר בתכנון, SquareSpace הוא בשבילך. בונה אתרים צפוף-תכונות זה מגיע במחיר פרימיום, אך מגיע גם עם מראה פרמיום. דפי הנחיתה המשתרעים והתכונות האינטראקטיביות הייחודיות חיקו פעמים רבות, אך מעטים מבוני אתרים אחרים עושים זאת ממש כמו שקודם סקייפייס עושה.

גם הבנאי עצמו די מיומן. SquareSpace אינו מחזיק את ידך כמו שרבים מבוני אתרים אחרים עושים. במקום זאת, מוצגת בפניך מספר מצומצם של כלים וצפוי ליצור מהם משהו. הכוח בהחלט קיים, אבל זה תלוי בך לפתוח את הנעילה לאתר שלך.

בסופו של דבר נותרה לך אתר פונקציונלי ויפה. מערך הנושאים המצוין של SquareSpace מספק תבנית איתנה, ומערכת התוכן הסגורה נותנת לך שפע כלים כדי לבצע את העבודה. אין לך אפליקציות מהבהבות של בונים אחרים, אלא במקום זאת כלי עיצוב רציני שנועד ליצור את אתר האינטרנט הכי טוב שאפשר לראות.

וויקס

Wix השתפרה משמעותית בשנים האחרונות, ומתחרה בעיצובים המדהימים של SquareSpace. יש לך מבחר רחב יותר של נושאים לבחירה ועם מגוון גדול יותר. תבניות מסוימות הן פשוטות, שימושיות במיוחד לבלוג או למגזין מקוון, אזור בו SquareSpace נאבקת לא מעט.

בונה האתר הטוב ביותר-gif-1

עם זאת, היא תופסת את המקום השני בקטגוריה זו בגלל ממשק עמוס. ל- Wix עדיין יש הרבה כוח מתחת למכסה המנוע, עם שלל אלמנטים ויישומים נוספים. אף על פי כן, העורך עצמו אינו נקי כמו SquareSpace ולעיתים יכול להיראות קצת יותר מדי במהלך העיצוב.

עם זאת, זה לא קשה לשימוש. Wix הוא ללא ספק בונה מוסמך שנותן לך רשימת כלים גדולה לבניית האתר שלך. אם אתה רוצה יותר אפשרויות מ- SquareSpace ולא נמשך יותר מדי לנושאים המהבהבים, Wix עשויה להיות הבחירה הנכונה עבורך.

וויבי

מבחינת העיצוב, וויילי יושב בין וויקס ל SquareSpace. בחירת הנושא היא עדיין די גדולה, עם קרקע אמצעית מוצקה בין עיצובים מודרניים אקסטרווגנטיים למראה ישר. עם זאת, וויבלי בולט מבין השניים בגלל העורך המעולה שלו שקל להשתמש בו תוך כדי המון כוח.

זו חוויה אינטראקטיבית לחלוטין, ממשק גרירה ושחרור אמיתי שבוני אתרים אחרים (כמו One.com) מנסים לחקות. סרגל הכלים בצד השמאלי שלך מכיל את כל האלמנטים שאתה צריך ואתה פשוט גורר את כל מה שאתה רוצה לדף. זו חוויה אינטואיטיבית כל כך שעדיין מנהלת את הכוח של SquareSpace ו- Wix.

ל- Weebly יש מספר טוב של תכונות מסחר אלקטרוני גם בבונה. קטע המוצר קרוב ככל האפשר לבונה בחנויות אינטרנט ייעודי, עם אפשרויות למוצרים פיזיים, הורדות ושירותים. תוכניות עסקיות מגיעות גם עם מעקב אוטומטי אחר מלאי ותג מלאי נמוך וזה מועיל אם המטרה העיקרית שלך היא מכירות.

קלות שימוש

הרכיבה על גב העיצוב היא קלות השימוש. כאן, אנו בודקים כיצד הבונה מתפקד באופן ספציפי, נפרד מכל כלים מסוימים שיש לו. המרחב העיצובי אמור להוות את עצמו לחוויה אינטואיטיבית. זה אומר אין כלים או אפשרויות זרים ועורך שמותאם לזרימת עבודה.

המשמעות היא גם עורך המותאם לשימוש באינטרנט. חלק מהבונים יכולים לפגוע בחומרה נמוכה. אחרי הכל, זהו כלי עיצוב פונקציונלי לחלוטין בדף אינטרנט. עם זה, חשוב שהממשק לא יאט את השימוש ברחבות באפשרויות שונות או ייקח יותר מדי זמן לטעון תכונה מסוימת.

מחוץ לעורך, נסקור גם את השימוש הרחב באתר שלך. זה כולל את לוח הבקרה ואת אזור התמיכה שלך וכמה קל לגשת לכל אחד מהם. כאשר השלושה משולבים יחד, צריכה להיות מעט מאוד שאלה היכן נמצאת תכונה מסוימת או כיצד ניתן לגשת אליה. להלן הרשימה הקצרה שלנו לקטגוריה זו:

 • עורך אינטואיטיבי
 • מותאם לשימוש באינטרנט
 • נקי אזורי חיוב ותמיכה

קוד אינטרנט

Webnode כבר זמן מה בשטח בניית האתרים, והעלה לראשונה לראשונה את עורך Word-esque שלו בשנת 2008. מאז עבר שיפוץ הפלטפורמה באמצעות Webnode 2.0, תוכנית מחשבה מחודשת הדוחפת את גבולות כמה פשוט יכול להיות בונה אתרים. המסך נטול אפשרויות עמוס ואפשרויות זרות, מה שהופך את זה לקל ביותר לשימוש בבונה שראינו.

בונה האתר הטוב ביותר-gif-2

זה מחולק לשתי קטגוריות: תוכן וקטעים. קטעים הם המכות הרחבות של העמוד שלך, אבני הבניין בהן כל השאר ממוקם מסביב. מינוס הכותרת העליונה התחתונה, ניתן למקם קטעים בכל מקום.

התוכן הוא בדיוק זה, התוכן שממלא את החלקים האלה. זה יכול להיות כל דבר, מתיבת טקסט פשוטה לסרטון יוטיוב, ואת כל זה תוכלו לגרור סביב כדי להתאים את הדף כמו חידה. אין הרבה אפשרויות, אך המעטים שיש בהם מהווים המון אפשרות.

עורך 2.0 עדיין לא הגיע לסוף המסחר האלקטרוני של הדברים. Webnode כבר שיחרר אותו בכמה אזורים בעולם, כך שהעדכון מתקרב. עם זאת, כרגע עדיף לדבוק בסוג אחר של אתר. קרא את סקירת Webnode שלנו למידע נוסף על כל השירות הזה שיש להציע.

ג’ימדו

ג’ימדו מאפשר לך ליצור אתר מלא בכמה לחיצות. זה נשמע כמו היפר בול, אבל זה לא. ג’ימדו דולפין AI שואל אותך כמה שאלות עליך ועל האתר שאתה יוצר וסורק באינטרנט למצוא כמה שיותר מידע. אחרי כל זה, דולפין תקים אתר פונקציונלי לחלוטין, מלא במה שהוא מצא.

יש להודות שזה קצת מצמרר. למרבה המזל, עיצוב אתר משלך עם ג’ימדו פשוט פשוט. כמו Weebly, העורך הוא אינטראקטיבי לחלוטין, עם אפשרויות לשנות גודל, להזיז ולעצב את כל מה שיש בדף מבלי לעבור לתצוגה אחרת. מעט קשה להתרגל לאופציות בהתחלה, אך העורך הופך לאט לאט לאחד מהאינטואיטיביים בשוק.

למרות זאת, ישנם כמה בעיות במערכת של ג’ימדו. ערכות נושא לא תמיד עובדות כמו שצריך ומספר האלמנטים הניתנים לעריכה יכול להיות מהמם. עם זאת, הבנאי מציג המון אפשרויות והופך להיות קל למדי לשימוש לאחר זמן קצר. קרא את סקירת ג’ימדו שלנו כדי ללמוד עוד על מה עוד מצטיין בונה זה.

וויבי

כאמור בקטגוריה לעיל, ל- Weebly יש את אחד העורכים הטובים ביותר שראינו, לא רק מבחינת כוח גולמי, אלא גם מבחינת השימושיות. כמעט כל אחד יכול בקלות לקפוץ לממשק ולנצל את האפשרויות הרבות שיש לו. מערך הבלוקים המסודר הופך את הפשוט למצוא את מה שאתה מחפש וגרור אותו ישירות לדף.

בונה האתר הטוב ביותר-gif-3

באופן מוזר, הרבה מאוד קלות השימוש נובעת מההגבלות של Weebly. סרגל הכלים בצד שמאל הוא ספציפי לדף, כלומר תוכל למצוא רק את הכלים שמתאימים לדף הספציפי שם. לדוגמה, כלי הבלוג נמצאים רק בדף הבלוג והגדרות הכותרת נמצאות רק בדף הבית. זה עוזר לתאימות ומבטיח שלא יהיו עיצובים מוזרים באתר שלך.

ישנן המון אפשרויות אחרות שאינן ספציפיות לדפים. תוכלו למצוא טפסים מגיבים שתוכלו למקם בהם כל פיסת תוכן, כמו גם אפשרויות למרכז האפליקציות לאורך העיצוב. זהו ממשק קל לתפיסה עם כל האפשרויות העומדות לרשותך. הפלא הוא שוויילי מצליח את זה בלי להיות סוחף מדי.

תמיכה

לרוע המזל, אתרים אינם מושלמים ונושאים יתעוררו. למרות הסיבה, אתה זקוק למערכת תמיכה איתנה שתגבה את כל הבעיות או השאלות שיש לך. בקטגוריה זו, נסקור את בסיס הידע, אפשרויות התמיכה וכל תכונות תמיכה אחרות שיש לבונה האתר כגון פורום..

במיוחד במאגר הידע, אנו נחפש מדריכי פתרון בעיות. לכל בוני אתרים שסקרנו יש בסיס ידע, אך מעטים מאוד כוללים מדריכים לבעיות נפוצות. ברוב המקרים, בסיס הידע פשוט מתפקד כמרכז הדרכה, כך שמאמרים שעוסקים בבעיות שיש לכם ידורגו מאוד בין הבחירות שלנו.

נקודת תורפה של בוני אתרים הן אפשרויות יצירת הקשר. מרבית בוני האתרים מציעים תמיכה באמצעות דואר אלקטרוני, כאשר חלקם מציעים טופס יצירת קשר פשוט. אפשרויות תמיכה מרובות וזמני תגובה מהירים הם המפתח כאן, כך שכל בונה שיכול להציע אחד מהשניים קיבל נקודות נוספות בקטגוריה זו. להלן הרשימה הקצרה:

 • מדריכי פתרון בעיות
 • אפשרויות יצירת קשר מרובות
 • זמני תגובה מהירים

בצורה מדהימה

בולט הוא בונה אתרים מרשים במיוחד מבחינת התמיכה. זה עדיין סובל מקשר לדוא”ל בלבד, אך צובר משיכה על פני התחרות באמצעות בסיס ידע מעוגל מאוד. אזור זה מלא בתוכן, כולל הכל מתחילתו ועד ניהול האתר שלך.

בסיס ידע מדהים

עם זאת, המדריכים לפתרון בעיות מרשימים במיוחד. כמעט לכל בוני אתרים מכילים הדרכות בבסיס הידע, אך למעט מאוד מקורות יש משאבים לפתרון בעיות. סוגיות אולי לא עולות לעיתים קרובות, אבל ההשקעה הקטנה בסופו של דבר מרגישה שיהיה לך מדריך למקרה שמשהו יעשה.

בנוסף, יש קבוצה של סרטי וידיאו מתחילים שימושיים. באופן מדהים עובר על כל דבר, החל מהבונה ועד לאירוח של אתר שבסיסו בסין. זה אפילו עובר על תנאי השירות ומדיניות הפרטיות כך שאתה יודע הכל על בונה זה, כיצד הוא פועל ואיך הוא משתמש במידע שלך..

GoDaddy GoCentral

עם הופעתו הראשונה במדריך זה, GoCentral אינה בונה מרשים במיוחד בפני עצמה. למעשה, זה מרגיש יותר כמו תוספת לדומיין ושירותי אירוח של GoDaddy. אף על פי כן, רמת התמיכה גבוהה למדי. כחברה המתמקדת יותר באירוח אתרים, אתם מקבלים גישה לרמות אירוח אתרים, בממוצע, הרבה יותר גדולות מבונה אתרים טיפוסי..

בסיס הידע הוא המרכז, המתאים לאזור המוקדש במיוחד ל- GoCentral. GoDaddy כולל רשימה של מאמרים “צלילה פנימה”, תכנית מעין-לימודים לכל תחום מסוים המדובר. המאמרים גם הם מפורטים במיוחד, משתלבים עם צילומי מסך והוראות שלב אחר שלב. בסיס הידע מרגיש כמו תוספת ממומשת לחלוטין לאזור התמיכה.

נוסף על כך, יש לך גם את הצורות האופייניות ליצירת קשר שאתה מצפה ממארח ​​אתרים. צ ‘אט חי, דואר אלקטרוני ותמיכה טלפונית זמינים כולם, צעד ענק על פני רוב בוני אתרים אחרים בשוק. יש כמה בעיות אחרות בשירות זה, אך התמיכה בהחלט אינה אחת מהן. קרא את סקירת GoDaddy GoCentral שלנו למידע נוסף.

SquareSpace

ל- SquareSpace יש חלק תומך מאסיבי, עמוס במחיר הטיפוסי של כל בסיס ידע אחר. עם זאת, המסירות שלו לא רק לתחזק את האתר שלך, אלא גם להרחיב אותו, מבדילה אותו מספקים אחרים. הכלים נמצאים כדי להצליח באינטרנט, וכלים אלה נמצאים בבסיס הידע.

מדריך המרובע

האזור מורכב ממדריכים ושאלות נפוצות. בדרך כלל, תהיה שורה של מדריכים לקטגוריה מסוימת עם שאלות נפוצות בסוף כדי לכסות כל קרקע שהוחמצה לאורך המדריכים. אין הרבה בדרך לפיתרון בעיות כאן, אבל זה לא סביר לעלות. במקום זאת, SquareSpace מתמקדת בשימוש בבונה ובגידול האתר שלך.

מה שמבדיל זאת, הוא הקשר לקהילה. SquareSpace מארחת סמינרים מקוונים המציעים סביבה דמוית סדנה ליצירת אתר האינטרנט שלך. אם התמזל מזלכם לגור באחד ממשרדי SquareSpace, תוכלו להשתתף גם בסדנאות אלה באופן אישי..

בונה האתר הטוב ביותר למסחר אלקטרוני

כל בוני האתרים במדריך זה מעדיפים אתרים מסורתיים על פני חנויות אינטרנט. עם זאת, חנויות מקוונות הן חלק גדול מהאינטרנט, ולכן לא רצינו להשאיר אותך תלויה בעניין זה. חלק מהאפשרויות המוצגות כאן יתאימו לשקעים מקוונים קטנים, אך יתכן שתזדקקו למשהו חזק יותר אם אתם מחפשים למכור ברשת.

ההבדל הגדול ביותר הוא מכירות ישירות על פני מכירה חוזרת. מכירות ישירות, או חברה שמוכרת מוצר משלה ישירות ללקוח, תצליח בסדר עם רוב בוני האתרים. תבניות המעצבים של SquareSpace ו- Wix מעניקות לך הזדמנות להשוויץ על המוצר שלך ועל כל התכונות שלו, עם כמה תכונות נוספות לניהול משלוחים ומעקב אחר הזמנות..

מכירה חוזרת, לעומת זאת, תתקשה. לא מדובר רק על מכירת פריטים משומשים, אלא על כל עסק שרוכש מוצר מהסיטונאות ואז מוכר. הקטלוג בדרך כלל גדול בהרבה ומתפרש על פני מספר פלטפורמות. לרוב בוני אתרים פשוט אין כלים לעקוב אחר כל שקע שאתה מוכר עליו, וגם לא את הכוח לארגן את המלאי.

לשם כך עדיף ללכת עם בונה ייעודי למסחר אלקטרוני כמו Shopify. לרשותך כל הכלים הדרושים לך, כולל שילוב עם אמזון ו- eBay, ShipStation, הגשמה ושילוח משלוח. בנוסף, Shopify תומכת בייבוא ​​וייצוא של XML כך שתוכל להעביר את המלאי שלך לכל פלטפורמה ועדיין לסנכרן את הכל.

עם זאת, למכירות ישירות או למגוון קטן של מוצרים, כל בונה אתרים יעשה זאת. לרוב תשלם פרמיה כדי לקבל גישה לניהול משלוחים והזמנות, אז קחו בחשבון אם מכירה אינה המטרה העיקרית של אתרכם..

חינם או בתשלום?

לאחר שבחרת בונה האתר שלך, תכנן קצת ויצא לחיות, עולה שאלת השדרוג. בעוד שחרור חופשי או בתשלום תלוי לחלוטין בתקציב שלך, רוב האתרים, לא משנה מה הצורך, יהנו משדרוג. אתה מקבל גישה לתכונות חיוניות לצורך לגיטימציה למותג שלך, והכל תוך הגברת החשיפה והמשאבים.

אמנם פשוט, שם תחום הוא הצעד הראשון בתהליך זה. ההצעה של תת-דומיין ממותג עם כל תוכנית חינמית היא נדיבה, אך ניתוק מזה הוא הצעד הראשון בביסוס המותג שלך ברשת. שם תחום מראה כי האתר שלך הוא לגיטימי ויש להתייחס אליו ברצינות.

באתר שלך בפועל, המיתוג של בונה האתר שלך מוסר ובמקרים מסוימים תוכל לפרסם מודעות. הגמישות היא שיש ליצור אתר שהוא צעד מעל בונה אתרים רגיל, להוסיף למותג שלך, ומדי פעם, להרוויח לך קצת כסף.

נוסף על כך, השדרוג די זול. אף אתר אינו ניתן בחינם ואף שבוני אתרים עברו דרך ארוכה בניסיון לגרום לזה לקרות, אתה צריך להפיל מעט כסף עבור אתר בונאפייד. למרבה המזל, בוני אתרים עברו כבר דרך ארוכה בהורדת עלויות, כך שתוכלו להקים אתר בפחות מקנייה של כמה משקאות בכל חודש..

בקיצור, שווה לחלוטין להשתדרג לתכנית בתשלום. התחל בחינם לבחון בונים שונים ולמצוא את ההתאמה הנכונה, ואז שדרג כך שתוכל לנצל את תכונות הפרימיום המצורפות אליו..

מחשבות אחרונות

זו אולי הבחירה הטובה ביותר להשתמש בבונה אתרים המתקדם קדימה, במיוחד אם אינך מכיר פלטפורמה כמו וורדפרס. רמת ההספק הולכת וגוברת, ובונים אלה מראים כיצד נראים מתמודדים חזקים לבניית אתר רציני באמצעות כלי קל לשימוש.

עם זאת, בכל הנוגע לאתר רציני, בהחלט כדאי יהיה לשדרג לתכנית מלאה. לרוב אתה מקבל הרבה יותר עבור השקעה קטנה בלבד בנוסף לפן הבלתי יסולא בפז של הלגיטימיות. קשה להתייחס אליו ברצינות באינטרנט, אבל הצעד הקטן הזה יכול לעזור לכם לעשות זאת.

מה הבונה האהוב עליך מבין החבורה? נודיע בתגובות למטה וכמו תמיד תודה שקראתם.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map