Namecheap נגד GoDaddy: קרב הרשמים של 2020

לא Namecheap או GoDaddy הפכו את המדריך הטוב ביותר שלנו לאירוח אתרים, אבל האחד היה קרוב בהרבה מהשני. כשני מארחי רישום דומיינים הפכו לרשת אתרים, נראה היה שזה הולם להפיל את השניים זה מול זה בשידוך Namecheap מול GoDaddy. למרות של- GoDaddy נתח שוק גדול משמעותית, היא לא בהכרח האופציה הטובה ביותר. 


GoDaddy אינו זר בהשוואה בינינו, ולוקח כמה מהשמות הגדולים בתעשייה ב- SiteGround לעומת GoDaddy ו- HostGator לעומת GoDaddy ראש בראש. Namecheap, לעומת זאת, הוא חדש, שכמעט ולא מככב במדריכים שלנו. עם זאת, זה מארח מרשים, בהתחשב במחיר. 

אנו נעשה כמיטב יכולתנו בכדי לתת לך אפשרות ברורה בסוף ההשוואה הזו, אך עדיין עליך לעיין בביקורת GoDaddy ובסקירת Namecheap שלנו. שם תוכלו לראות כיצד שני השירותים הללו מסתדרים בשוק אירוח אתרים רחב יותר, ולא רק מבודד.

הגדרת קטטה: Namecheap מול GoDaddy

אנו שופטים שירותים פרטניים בשמונה חלקים, כאשר כל אחד מהם מהווה חלק מהדברים הנחשבים חיוניים עבור מארח אתרים. אולם השוואות לא יכולות להרשות לעצמן להיות שמונה חלקים מלאים, מכיוון שזה יהפוך אותם לארוכים ולא הוגנים שלא לצורך. למרות שנמשיך לכסות את כל מה שאנחנו עושים בביקורות הרגילות שלנו, ריכזנו את החלקים כאן לחמישה סבבים. 

הסבבים הללו הם: תכונות, תמחור, קלות שימוש, מהירות ואבטחה. כל סיבוב מתחיל כשנקבע את הבמה במה שאנחנו מחפשים. לאחר מכן, נדבר קצת על כל שירות ונחשוב על האופן בו הם נערמים. בסוף כל סיבוב, נכריז על זוכה ונתן נקודה.

יש בסך הכל חמש נקודות, והשירות עם הכי הרבה נקודות בסוף יוכתר לאלוף. למרות שאנחנו משתמשים במערכת זו כדי להקל על קביעת השירות שאנחנו מעדיפים, זה לא השיקול היחיד. כפי שראינו בעבר בהשוואה מרובה (כמו SiteGround לעומת DreamHost ו- A2 Hosting לעומת SiteGround השוואות), לא תמיד יש מנצח ברור.. 

בגלל זה, אנו ממליצים לקרוא כל סיבוב כך שתבינו מדוע קיבלנו את ההחלטה שלנו. חלק מהסיבובים חתוכים ויבשים, אך לאחרים יש מעט יותר ניואנסים.

1

תכונות

תכונות הופכות לחשובות יותר ויותר עם שירותי אירוח אתרים. לדוגמה, כמה מאות דולרים של נקודות זכות למודעות עם iPage מתחילים להיראות חסרי דעות בהשוואה לשרתי LiteSpeed ​​של Hostinger (קרא את סקירת iPage שלנו ואת סקירת Hostinger). עם זאת, יש הרבה תכונות שיש לקחת בחשבון (קרא דוגמה לכך את סקירת A2 Hosting), כך שבמקום להתמקד בפרטים ספציפיים, אנו מסתכלים על שלושה תחומים כלליים. 

שירות אירוח טוב צריך לכלול כלים שיעזרו לך לבנות, לבצע אופטימיזציה ולאבטח את האתר שלך. כל מה שנמצא תחת המטריות הללו מספק את מה שאנחנו מחפשים בסבב זה.

Namecheap

Namecheap, כפי שהשם מרמז, הוא זול. בהתחשב במחיר, רשימת התכונות מרשימה, אם כי קשה להתעלם מכך שחסרים לה כמה בסיסים. אתה יכול לקבל בבטחה חבילה בפחות מהתחרות, אך ייתכן שתצטרך לצוד כמה שירותים אחרים כדי שתרגיש בהשתתפות מלאה. 

אך למרבה המזל Namecheap מכסה את עיקרי הדברים. זה כולל בניית אתרים מחולקת עם קומץ נושאים ואפשרויות הגונים עבור חנויות למסחר אלקטרוני. “Rudiment” היא הדרך הטובה ביותר לתאר זאת. למרות שאתה יכול לבנות אתר, הוא לא יהיה פונקציונאלי או יפה כמו אתר שנבנה עם אחד מבוני האתר הטובים ביותר שלנו, כמו Wix (קרא את סקירת Wix שלנו).

namecheap-review-web-build

אם לא אכפת לך מהבונה, אתה תמיד יכול להשתמש ב- Weebly או במפתיע, ששניהם זמינים דרך חנות האפליקציות (קרא את סקירת ה- Weebly שלנו ואת הסקירה המדהימה שלנו). בנוסף, Namecheap מציעה פרטיות תחום, גיבויים יומיים, טעינת שיט בתעודות SSL / TLS בחינם ושילוב עם Google Apps.. 

רשימת תכונות זו תגרום אפילו ל- SiteGround להיות גאה (קרא את סקירת SiteGround שלנו). עם זאת, ל- Namecheap מחדל משונה אחד. אתה מקבל דומיין בחינם עם התוכנית שלך, אבל זה צריך להיות תחום “. אתר”. כמעט כל המארחים מציעים תחום “.com” בחינם, כך שזה מוזר לראות את Namecheap מדלג על פניו.

קדימה אבא

GoDaddy הוא ללא ספק אחד מספקי אירוח אתרים העשירים ביותר בתכונות, אך תצטרך להשקיע הרבה כדי לקבל גישה לתכונות אלה. כאחד המארחים הגדולים ביותר, GoDaddy מציע הכל, החל ממספרי טלפון עסקיים ועד מספר בוני אתרים, אך לרוב התכונות הללו מגיעות א-לה קארט. 

זה מוצג בתכניות המשותפות של GoDaddy. לשניים הראשונים, למשל, אין אישור SSL / TLS בחינם. אף אחת מהתכניות המשותפות אינה כוללת גיבויים יומיים או סריקת תוכנות זדוניות. למרות שמארחים מסוימים מחליפים את התכונות הקריטיות הללו בתכונות נוצצות (קרא לדוגמה את סקירת Site5 שלנו), GoDaddy לא עושה זאת. 

כשאתה קונה חבילת אירוח אתה מקבל, ובכן, את חבילת האירוח. זה מושג משובח, אבל GoDaddy נותן לך את המינימום היחיד וגובה יותר עבורו, וזה משהו שנחקור בסבב הבא. היוצאים מן הכלל היחידים הם תוכניות וורדפרס, העמוסות בתכונות מספיק כדי להיות ראויות לאירוח האינטרנט הטוב ביותר שלנו עבור מדריך וורדפרס.. 

אתה אפילו לא מקבל בונה אתרים בחינם, וזה מעצבן במיוחד בהתחשב בכך של- GoDaddy יש לו בונה קנייני (קרא את סקירת GoDaddy GoCentral שלנו למחשבות שלנו על זה). מסביב לכל פינה, נראה שגודדי רוצה יותר כסף. זה מספק הכל, אבל אתה יכול לקבל הרבה יותר תכונות בהרבה פחות כסף במקום אחר. 

מחשבות סביב סיבוב אחד

שניהם Namecheap ו- GoDady חסרים כשמדובר בתכונות. עם זאת, ברור שאחד חסר יותר מהאחר. ל- Namecheap יש השמטות מוזרות מהתכניות המשותפות שלה, אך חבילת התכונות היא בסך הכל יציבה. GoDaddy, לעומת זאת, כולל כמעט כלום אלא אם כן אתה קונה תוכנית וורדפרס יקרה. מסיבה זו אנו נעניק את Namecheap את הנקודה לסיבוב זה.

סיבוב: תכונות נקודה עבור Namecheap

לוגו Namecheap
לוגו של GoDaddy

2

מחיר

התמחור הוא סבב מורכב עבור מרבית מארחי האינטרנט ולצערי זה המצב כאן. אמנם לא מתעתע כמו Arvixe (קרא את סקירת Arvixe שלנו), אך לאחד המתחרים שלנו יש תוכנית תמחור מורכבת ומבלבלת. בסיבוב זה, נראה כיצד ברור כי Namecheap ו- GoDaddy מעבירים את המחיר לאורך כל תהליך הקופה, כמו גם את התעריף עצמו.

Namecheap

שמו של Namecheap אינו סתם דיבורים. זה ללא ספק אחד משירותי אירוח אתרים הזולים ביותר. בעוד Hosting24 תביא לך שיעור מבוא נמוך יותר (קרא את סקירת Hosting24 שלנו), Namecheap לא תואם במחיר, בהשוואה לשירותים אחרים – כולל הזולה ביותר 1&1 IONOS (קרא את ה 1 שלנו&ביקורת 1 של IONOS).

בקיצור, Namecheap הוא התמליל של אירוח אתרים זול, אבל יותר מזה, זה המפתח של אירוח אתרים ברור. תוכנית התמחור היא פשוטה להבנה, כאשר Namecheap מציעה את כל התוכניות שלה לאורך זמן של חודש או שנה. תקבל הנחה של 6-7 אחוזים על ידי מעבר לשנה ותוכל לבדוק את המחיר הזה ישירות בכל דף מוצר. 

תוכניות משותפות וורדפרס משתמשות במבנה זה, ואילו VPS ומשתמשים ייעודיים יכולים גם לשלם רבעון. תוכניות מפיצים, שהן רק חבילות של תוכניות משותפות שהוגדרו מחדש, יכולות לעבור עד שנתיים. עם זאת, המרשימים ביותר הם השרתים המיועדים לסיקול. למרות שהוא פחות מודרני משרת ייעודי ב- LunarPages (קרא את סקירת LunarPages שלנו), שרתי הסילוק של Namecheap יאפשרו לך לקבל אירוח ייעודי בפחות מ- 50 $ לחודש.. 

אם אתה מנסה את השירות ומחליט שאתה לא אוהב את זה, יש לך 30 יום לקבל החזר כספי על כל השירותים למעט VPS, שנותן רק שבועיים. ראינו חלונות החזר כספי ארוכים בהרבה (קרא את סקירת InMotion Hosting שלנו עבור אחד מהם), אך Namecheap תואם את רוב השוק עם אחריות החזר הכסף שלו למשך 30 יום..

קדימה אבא

כאחד ממארחי האינטרנט הגדולים ביותר שיש, זה צריך להפתיע מעט כי ל- GoDaddy יש רשימת תוכניות צפופה במיוחד. הנפח לבדו יכול לגרום למציאת תוכנית לבלבל, אך GoDaddy לא עוזר לעניין בתכנית התמחור המבלבלת שלו.. 

לדוגמה, התוכנית המשותפת הזולה ביותר מתחילה בסביבות $ 3 לחודש ומתחדשת ב- $ 8 לחודש. זה תקן עבור מרבית המארחים, אך מה ש- GoDaddy לא מבהיר הוא שזה יעלה 11 דולר לחודש אם תירשם פחות משנה. לשם השוואה, DreamHost מציעה תכנית משותפת עשירה יותר בתכונות שהיא רק $ 6 לחודש לאחר החידוש, ללא קשר למשך הזמן (קרא את סקירת Dreamhost שלנו). 

GoDaddy הוא לא שירות אירוח האתרים היקר ביותר שראינו (קרא את הסקירה Pagely שלנו לשם כך), אבל עם מעט המעט שאתה מקבל עם כל תוכנית, קשה לסמוך על המחיר המפורסם בכלל. כדי לקבל את אותן התכונות שתקבל עם DreamHost או SiteGround, תשלם כפול או משולש עם GoDaddy. 

גם הערבות להחזר הכסף אינה מבטיחה הרבה. יש לך 30 יום רגילים להחזיר את כספך, אך רק אם רכשת אירוח של שנה או יותר. אם אתה הולך עם אפשרות לשלושה חודשים – שהיא הבחירה היחידה מחוץ לשנה ומעלה – יש לך רק 48 שעות לשנות את דעתך. 

שתי מחשבות עגולות

GoDaddy הוא יקר, מבלבל ומורכב, ואילו Namecheap מציג בבירור את המחיר שתשלמו. גם אם השירותים יעלו זהים, נמקאפ תנצח בסיבוב הזה. אנו מוצאים את זה מרשים כי Namecheap הוא כל כך ברור תוך שמירה על מחיר כל כך נמוך.

סיבוב: נקודת מחיר עבור Namecheap

לוגו Namecheap
לוגו של GoDaddy

3

קלות שימוש

יש הרבה מה שקורה בהקמת אתר עם מארח אינטרנט, החל בבחירת התוכנית המתאימה להעברת קבצי האתר שלך ועד למידת דרכך בלוח הבקרה. למרות שזה יכול להיות קשה, ראינו כמה מארחים שהופכים את התהליך למזמין ומרגש, כמו Kinsta (קרא את סקירת Kinsta שלנו). בסבב זה אנו נפרט את החוויות שלנו עם Namecheap ו- GoDaddy. 

Namecheap

ל- Namecheap יש תהליך בחירת תכנית ישיר, אך הקופה נמשכת זמן רב יותר ממה שצריך. לכל שלב יש דף ייעודי משלו, כלומר תיצור חשבון בדף אחד, הזן את פרטי התשלום שלך בדף אחר, מלא את פרטי החיוב שלך בדף הבא וכן הלאה. זה גורם לכל התהליך להרגיש ארוך שלא לצורך, במיוחד מכיוון ש- Namecheap יכול לעבות אותו לעמוד או שניים. 

עם זאת, אחת החסרונות היא שתוכל להגדיר את הסיסמה שלך מייד, במקום לעבור דרך הדוא”ל שלך כדי למצוא אישורי כניסה (קרא דוגמה לכך ל- HostGator. אתה יכול להיכנס ללוח המחוונים שלך מייד לאחר רכישת התוכנית שלך.

לוח מחוונים של namecheap-review-account

אולם לוח המחוונים מאכזב. ברור שזה שריד ממקרה ש- Namecheap היה פשוט רשם דומיינים, וכמעט כל הכרטיסיות הצביעו עלייך לרכוש אירוח עבור הדומיינים שרשמת. זה מקשה על מציאת אפשרויות חיוניות, כמו cPanel, מכיוון שהם קבורים מתחת לחישוק. 

cPanel עצמו בסדר, ומשקף את כל הבחירות באתרי האינטרנט הטובים ביותר שלנו עם מדריך cPanel. עם זאת, זה לא מוריד את Namecheap. במקום לבנות מחדש את השירות כדי להתחרות במארחי רשת מודרניים, Namecheap הרחיבה את שירותיה והשאירה אחריה לוח בקרה שאינו פונקציונאלי כמעט כמו שצריך להיות. 

קדימה אבא

GoDaddy דומה ל- Namecheap בכל הנוגע לשימוש קל. עם זאת, בחירה בתוכנית עם GoDaddy קשה הרבה יותר. לא רק של- GoDaddy יש רשימה ארוכה יותר של תוכניות, היא מציגה אותן בצורה לא עקבית. לדוגמה, לאירוח משותף ישנם מספר תת-סוגים, אך חלק מאותם תת-סוגים יובילו לדף מוצר שונה לחלוטין. 

כפי שציינו בסקירתנו, נראה ש- GoDaddy עיצב את כל האלמנטים באתר שלו בבידוד וחבר אותם יחד לאחר מעשה. העיצוב עקבי אסתטי, אבל הניווט הוא הכל מלבד. התשלום הוא פשוט, למרבה המזל, למרות ש- GoDaddy בוחר מראש כמה תוספות. 

לוח המחוונים של סקירה של אלוהים

Namecheap ו- GoDaddy הופכים דומים הרבה יותר כשמדובר בלוח הבקרה. כמו המתחרה שלה, ל- GoDaddy יש דגש על רישומי תחום. עם זאת, לוח הבקרה של GoDaddy אינו עמוס כמו של Namecheap. למרות היותו מוגבל בתפקוד, GoDaddy מקל על מציאת cPanel. 

cPanel עצמו בסדר, אם כי אינו משולב בצורה עמוקה כמו Bluehost (קרא את סקירת Bluehost שלנו). ה- build הוא מלאי כמו שהם מגיעים, ללא שום קטעים או אפליקציות נוספות בממשק. עם זאת, הגעה ל- cPanel אינה בעיה, וזה חשוב יותר לסבב זה.

שלוש מחשבות עגולות

GoDaddy ו- Namecheap מתמקדים מאוד ברישומי תחום. שניהם מציעים גם cPanel. עם זאת, עבור תהליך הקופה המייעל ולוח הבקרה הפשוט יותר שלו, GoDaddy הוא המנצח שלנו. Namecheap מלא יותר מדי בלאגן במהלך ניהול הקופות ואירוח. 

סיבוב: נקודת קלות שימוש עבור GoDaddy

לוגו Namecheap
לוגו של GoDaddy

4

מהירות וזמן פעולה

בסבב זה אנו משווים את התוצאות של המהירות והשעה של אירוח אתרים של Namecheap ו- GoDaddy. אנו בודקים את ביצועי אירוח אתרים על ידי השקת אתר עם התוכנית המשותפת הזולה ביותר והתקנת עליו עותק ריק של וורדפרס.. 

לאחר מכן אנו מפעילים את האתר דרך שני מדדים – בדיקת מהירות Pingdom והעמסת ההשפעה – כדי לקבוע את הביצועים שלהם. אנו מבצעים את כל זה כלקוח רגיל, כלומר אין לנו שרת שנקטף דובדבן.

Namecheap

Namecheap הצליח היטב במהלך מבחן הפינגדום שלנו, אך ראינו טוב יותר. בסך הכל, האתר נטען תוך פחות משנייה. למרות זאת, פינגדום דירג אותה רק על 90 מתוך 100. בהתבסס על מה שאנחנו יכולים לראות בתרשים למטה, התוצאה הנמוכה ככל הנראה הייתה תוצאה של זיכרון מטמון מעט-עד-לא מתרחש בשרת..

מבחן namesheap-review-speed-test

שני הרמות הראשונות של אירוח משותף אינן כוללות מטמון. לכן מכיוון שבדקנו את הרובד הראשון, לא היה לנו שום מטמון באתר הבדיקה. לאורך מגוון אפשרויות האירוח תהיה לך גישה ל- eAccelerator ו- xCache, אשר אמורים לשפר משמעותית את הביצועים. 

השפעת עומס הניבה תוצאות מצוינות. בעזרת הכלי הזה שלחנו 50 משתמשים וירטואליים לאתר תוך חמש דקות כדי לראות כמה טוב הוא יכול לנהל נחשול תנועה. Namecheap טיפל בעומס בקלות, תוך שמירה על קו ישר כמעט לאורך כל הבדיקה. גם לא היו שגיאות, הרבה שלא כמו GreenGeeks (קרא את סקירת GreenGeeks שלנו).

namecheap-review-load-impact

אם האתר שלך אי פעם יעבור במצב לא מקוון, Namecheap כהתחייבות לזמן אמת במקום, המוצב על 99.9 אחוז או מאה אחוז, תלוי בתוכנית שלך. עבור כל שעה שהאתר שלך מושבת, Namecheap תספק שירות של יום.

קדימה אבא

ל- GoDaddy לקח פחות זמן לטעון מאשר Namecheap, אבל זה קיבל את אותו הציון מפינגדום. כפי שאתה יכול לראות בתרשים למטה, GoDaddy בילה פחות זמן בערך “המתנה” מאשר Namecheap. עם זאת, היו לו מספר בקשות חסומות, שהפיצו את כמות הנתונים שצריך להעביר בין השרת למשתמש. 

מבחן סקירה מהירה

היו לנו מספר בעיות במהלך מבחן ההשפעה על עומס. התנאים היו זהים – 50 משתמשים תוך חמש דקות – אך GoDaddy לא הצליח להתמודד עם העומס. במהלך הבדיקה זמן התגובה היה לא עקבי בפראות, טבל עד לאפס אלפיות השנייה עבור חלק מהמשתמשים הווירטואליים..

כאשר משתמש וירטואלי מחזיר זמן תגובה אפס של אלפיות השנייה, פירוש הדבר שהשרת לא הגיב. ברוב המקרים, הדבר מצביע על כך שמשתמשים רבים מדי מעמיסים על השרת יתר, שלא יכולים למלא בקשות חדשות. 

godaddy-review-load-impact

כאילו זה לא מספיק גרוע, הערבות לזמן הפעולה של GoDaddy היא תהומית. GoDaddy מבטיח לך זמן פעולה של 99.9 אחוזים, ואם GoDaddy לא מצליח בכך, תקבל זיכוי של 5 אחוזים מהעמלה החודשית שלך. עם זאת, הזכאות נקבעת אך ורק על ידי GoDaddy ואינה כוללת הפסקות FTP, הפסקות דוא”ל או תחזוקה. 

סיבוב ארבע מחשבות

המתחרים שלנו מתאימים באופן שווה בכל הנוגע לזמני טעינה פרטניים, אך השתמשנו בכלי בדיקה מרובים בכדי להציג את כל ההיבטים של שירות אירוח. כשאנחנו מכניסים את Load Impact למשוואה, GoDaddy לא מחזיק מעמד. Namecheap הצליח להתמודד עם נחשול התנועה ללא כל בעיה, והוא מגיע עם אחריות לזמן הפעולה הטוב יותר – מה שהפך אותו למנצח בסיבוב הזה.

סיבוב: מהירות ונקודת Uptime עבור Namecheap

לוגו Namecheap
לוגו של GoDaddy

5

בטיחות ופרטיות

אבטחת אתרים אולי אינה הדבר הראשון שעולה בראש כשאתה רוכש חבילת אירוח, אך זה חיוני. לקראת הסיבוב האחרון הזה, אנו נבחן עד כמה Namecheap ו- GoDaddy שומרים על האתר שלך מוגן והנתונים שלך מאובטחים.

Namecheap

Namecheap כולל מגוון מלא של תכונות אבטחה, כולל 50 תעודות חיוביות של SSSS בחינם, גיבויים אוטומטיים יומיים וסריקת תוכנות זדוניות. התכונה האחרונה היא המפתיעה ביותר, מכיוון שכמעט כל המארחים גובים הגנה מפני תוכנות זדוניות. 

אתה יכול למצוא את הכלי תחת השם “סורק וירוסים” ב- cPanel. למרות שאתה יכול לגשת אליו בכל עת, אתה מוגבל לסריקה אחת ביום. ראוי לציין שגם הכלי לא ינקה את האתר שלך. אם אתה מזהה תוכנות זדוניות, אתה בעצמך למצוא פיתרון להיפטר ממנו.

namecheap-review-virus-scan

באשר לפרטיות, Namecheap היא אחת האפשרויות הטובות יותר בסביבה. כל דומיין שאתה רושם אליו ב- Namecheap מגיע עם פרטיות תחום בחינם, המחליפה את המידע האישי שאליו אתה רשום לרוב דומיין. יתר על כן, Namecheap מספקת פרטיות בהעברות דומיינים, שמעולם לא ראינו. 

מדיניות הפרטיות היא גם איתנה. Namecheap אוספת מידע אודותיך – כמו כל שאר מארחי האינטרנט – אך שומרת כמעט את כל זה לשימוש פנימי בלבד. Namecheap חולק רק מפרסמים עם מידע שאינו ניתן לזיהוי, אך כל השאר מחוץ לתחום.

קדימה אבא

ל- GoDaddy יש הרבה מאפייני אבטחה, אך גם אותם נושאים שנכחו בסיבוב הראשון קיימים כאן. כמעט כל מאפייני האבטחה זמינים רק כהרחבות למנוי שלך, כלומר תשלם כפול או יותר כדי לשמור על האתר שלך מוגן. 

אישורי SSL / TLS, גיבויים יומיים, סריקת תוכנות זדוניות והסרת תוכנות זדוניות כולם זמינים – אך במחיר. גם תכונות אלה אינן נהדרות מבחינת המחיר. גיבויים לאתרים, למשל, מתחילים עם נפח אחסון של 5 ג’יגה בלבד, המהווה בדיחה לעומת גיבוי ידני עם מיטב שירותי הגיבוי המקוונים שלנו.. 

פרטיות מאכזבת באופן דומה. באופן לא מפתיע, GoDaddy אינו כולל פרטיות של דומיינים בחינם בתוכנית שלך (קרא את סקירת WestHost או ביקורת Midphase אם אתה רוצה את זה). עם זאת, זה לא הדאגה. בדומה לקבוצת Endurance International, GoDaddy שומרת לעצמה את הזכות למכור את המידע האישי שלך למפרסמים.

עם זאת, GoDaddy מאוד פתוח לגבי זה, מה שלא ניתן לומר לרוב המארחים. יש מרכז פרטיות שמפרט בדיוק מה הם אוספים ולמה הם משתמשים בנתונים. למרות שאנחנו עדיין מגנים את GoDaddy על מכירת מידע אישי, השקיפות היא צעד בכיוון הנכון.

מחשבות סיבוב חמש

באופן מאכזב, GoDaddy לא הופיע בסיבוב הזה. התוכניות נטולות כמעט לחלוטין מאפייני אבטחה, ומדיניות הפרטיות מעניקה ל- GoDaddy את הזכות למכור את הנתונים האישיים שלך. Namecheap, לעומת זאת, שומר על בטיחות הנתונים שלך, תוך שהוא מציע מגוון מרשים של תכונות אבטחה. מסיבה זו, Namecheap זוכה בסיבוב זה.

סבב: נקודת אבטחה ופרטיות עבור Namecheap

לוגו Namecheap
לוגו של GoDaddy

6

מחשבות אחרונות

בהשוואה זו, Namecheap לקח ארבעה ניצחונות, אך זה יכול היה בקלות לקחת חמישה. יש לו כמה סוגיות כשמדובר בשימושיות, אך החששות הללו הם מינוריים בסך הכל. בהתחשב בכמות שיש לשירות להציע בדרך של פיצ’רים, מחיר וביצועים, קשה בכלל לדפוק את נמקיאפ. 

הזוכה: Namecheap

ל- GoDaddy יש כמה נקודות חזקות, כולל מערך צפוף של סוגי אירוח ולוח בקרה מכוון, אך כל השאר בשירות הוא תת-חלק. מסביב לכל פינה, נראה ש- GoDaddy מבקש יותר כסף, מה שמוביל לחבילות אירוח אתרים מוזלות ומחירי מחיר מופקעים מדי. 

האם אתה מסכים ש- Namecheap הוא המנצח החוקי? מה אתה אוהב ב- GoDaddy? ספרו לנו בתגובות למטה. כמו תמיד, תודה שקראתם.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map