Namecheap לעומת Bluehost: נעליים של הבוהן אל הבוהן בשנת 2020

Bluehost – בבעלות קבוצת Endurance International (EIG) – הוא אחד השמות הגדולים ביותר בתחום אירוח. למרות שהמותג לא עשה את הקיצוץ במדריך הטוב ביותר שלנו לאירוח אתרים, הוא עדיין הצליח להילחם טוב בהשוואות האתר שלנו לעומת Bluehost ו- DreamHost לעומת Bluehost.. 


הצגנו את Namecheap בתדירות נמוכה יותר – עד כה רק בשידוך של Namecheap לעומת GoDaddy. עם זאת, בהשוואה זו בלבד, Namecheap הרשים והראה שאינך צריך להוציא הרבה כסף כדי לקבל שירות מעולה. בהשוואה זו לעומת Namecheap לעומת Bluehost, אנו הולכים לראות איזה שירות מתאים לך. 

למרות שנשווה אותם נקודה לנקודה, אנו עדיין ממליצים לקרוא את סקירת Namecheap שלנו ואת סקירת Bluehost. שם תוכלו למצוא ניתוח מעמיק יותר של כל שירות, כמו גם כיצד הם עומדים בבדיקה בהשוואה לשאר השוק..

הגדרת קטטה: Namecheap מול Bluehost

הביקורות שלנו מורכבות משמונה חלקים, ולמרות שכל אחת מהן חשובה לדירוג שירות בבידוד, הן לא כולן חשובות באותה מידה כשמשווים בין שני שירותים. במקום זאת, עיבדנו חלקים מסוימים, לא רק כדי להפוך את ההשוואה לקצרה יותר, אלא גם כדי להפוך כל קטע להוגן יותר. 

נחתנו על חמישה אזורים: תכונות, תמחור, קלות שימוש, מהירות ואבטחה. נשווה את Namecheap ו- Bluehost באזורים אלה, וניתן נקודה לשירות שלדעתנו הוא טוב יותר. נכתיר את השירות עם הכי הרבה נקודות בסוף כאלוף שלנו. 

בתחילת הסבב, נקבע את כללי הקרקע, נקבע את מה שאנחנו מחפשים מהמתחרים שלנו. בשלב הבא, נדבר על כל שירות ונחשוב כמה הם משווים. לבסוף, נכריז על זוכה ונתן נקודה. 

אנו משתמשים במערכת הנקודות כדי להראות במהירות איזה ספק אנו מעדיפים, אך הניתוח אינו מתחיל או עוצר שם. במקום זאת, אנו משתמשים בנקודות כדי לקדם את המחשבות שלנו, ובסיבובים מסוימים, חשוב לדעת. אנו ממליצים לקרוא את כל החלקים – במיוחד את הקרובים אליהם – כך שיש לכם מושג מדוע קיבלנו את החלטתנו.

1

תכונות

התכונות הינן היבט חיוני בבחירת שירות אירוח. למרות שקל להפיץ את הצעותך באמצעות הצעות אשראי בחינם למודעות, כמו למשל עם אתר 5 (קרא את סקירת האתר 5 שלנו), הם לא באמת עושים הרבה עבור האתר שלך. חשובים הרבה יותר הם תכונות כמו תוכנת שרת LiteSpeed ​​וקובץ מטמון, ששניהם זמינים באמצעות Hosting24 (קרא את סקירת Hosting24 שלנו). 

מארח טוב צריך לספק רשימת תכונות שעוזרת לך לבנות, לבצע אופטימיזציה ולאבטח את האתר שלך. למרות שעדיין יכולות להיות תכונות מחוץ לאותם אזורים, על המארח תחילה לכסות את היסודות הללו. 

Namecheap

בהתחשב במחיר, ל- Namecheap יש רשימה מרשימה של תכונות, אם כי יש מחדל בולט אחד. כמעט כל המארחים מאפשרים לך לרשום דומיין בחינם בעת רכישת מנוי (קרא דוגמה אחת לכתום קטן). גם Namecheap עושה זאת, אך יש מגבלות על מה אתה יכול לרשום.

הוא מציע תחום “.website” בחינם, אך לא תחום “.com” בחינם. בהתחשב בתחומי “.com” הם, באופן כללי, הפופולריים ביותר. Namecheap מדלג על פני זה לא הגיוני. ראינו מארחי אתרים אחרים הרשומים לדומיינים – כגון GoDaddy (קרא את סקירת GoDaddy שלנו) – מציעים דומיינים “.com” בחינם עם חבילת אירוח, כך שאין סיבה ש- Namecheap לא יכול לקפוץ על הסיפון.  

עם זאת, שאר התכונות מצוינות. לדוגמה, Namecheap כולל מספר בוני אתרים. האפשרות הסטנדרטית, שנקראת בפשטות “בונה אתרים” ב- cPanel, אינה מרשימה, אך ניתן להשתמש גם ב- Weebly או בצורה מדהימה דרך חנות האפליקציות. כפי שאתה יכול לראות בסקירת Weebly שלנו, זה אחד מבוני האתר הטובים ביותר שקיימים. גם למדהים זה לא רע, אבל היו לנו כמה בעיות בתוכנית החינמית (קרא את הסקירה המדהימה שלנו).

namecheap-review-web-build

מעבר לזה, נמקeap מציעה גם 50 תעודות חיוביותSSL בחינם, גיבויים יומיים ופרטיות תחום. למרות שהיעדר רישום תחום “.com” בחינם הוא באמר, רשימת התכונות של Namecheap יכולה לעמוד עם הטובים שבהם, כגון SiteGround (קרא את סקירת SiteGround שלנו).

Bluehost

אפילו יותר ממותגי EIG אחרים, ל- Bluehost יש שורה ארוכה של תכונות. בעוד שחלק מהתכונות של Bluehost זמינות רק עבור הרמות הגבוהות יותר של אירוח, עדיין אתה מקבל רבות בסוף הנמוך – הרבה שלא כמו HostGator (קרא את סקירת HostGator שלנו). מבניין ועד אופטימיזציה ועד אבטחת האתר שלך, Bluehost כיסה. 

ללא קשר לתוכנית שתבחר, תקבל תעודת SSL / TLS בחינם וגיבויים יומיים לאתר שלך. אם אתה יכול לקפוץ לתוכנית ה- Pro של צמרות Bluehost העליונה, תקבל זיכוי של $ 200 $, שני רישיונות SpamExperts, יסודות CodeGuard, כתובת IP ייעודית ופרטיות תחום בחינם.. 

עבור בניית האתר שלך, Bluehost משתלב עם Weebly, ומאפשר לך גישה לתוכנית Connect של Weebly, שעלולה בדרך כלל 60 $ לשנה. תוכנית זו, הכוללת תחום משלך, הינה בחינם דרך Bluehost, אך אם אתה צריך לשדרג, Bluehost מקל על כך. הרמות הגבוהות יותר של Weebly כוללות אחסון מורחב ופונקציונליות רבה יותר של מסחר אלקטרוני. זה סטנדרט עבור מרבית מארחי ה- EIG. 

עורך סוער

Bluehost בולט בשילוב הוורדפרס העמוק שלו. למרות ש- Bluehost החמיץ את אירוח אתרים הטוב ביותר שלנו במדריך וורדפרס מסיבות אחרות אחרות, לוח הבקרה הממוקד בוורדפרס הוא חומר החלומות. נדבר על זה יותר בסיבוב השלישי. 

מחשבות סביב סיבוב אחד

ל- Namecheap רשימת תכונות מרשימה, במיוחד למחיר. עם זאת, איננו יכולים להתעלם מהיעדר תחום “.com” בחינם. Bluehost מכסה את כל מה שעושה Namecheap, אך מספק גם את אחד מלוחות הבקרה הטובים ביותר עבור וורדפרס שראינו. זה מספיק כדי לדחוף אותו קדימה בסיבוב הראשון הזה. 

סיבוב: תכונות נקודה עבור Bluehost

לוגו Namecheap
לוגו של Bluehost

2

מחיר

הרבה מארחים מתחילים להתפרק בכל מה שקשור לתמחור (קרא דוגמא את סקירת Arvixe שלנו). חלק מהמארחים עומדים מעל השאר מבחינת תמחור מתעתע, אבל Bluehost לא נמצא ביניהם. למרבה המזל Namecheap. במהלך הסבב הזה אנו הולכים להעריך את רשימת השירותים במחירים שלהם, אך יותר מכך, אנו הולכים לשפוט עד כמה ברורה Namecheap ו- Bluehost מתקשרים את המחיר הזה..

Namecheap

Namecheap מספקת, ובכן, אירוח אתרים זול. זה אחד המארחים הזולים ביותר בסביבה, ואפילו מתחרים על מותגי סל מציאה, כמו 1&1 IONOS (קרא את ה 1 שלנו&סקירה של IONOS). אנו מצפים לא פחות ממותג שנקרא “זול” בשמו, אך Namecheap מרחיק לכת עוד יותר. זה לא רק הופך את התוכניות שלה לזולות, אלא גם מתקשר בבירור את העלות הזו. 

המחיר שמוצג על ידי Namecheap בדף המוצר הוא המחיר שתשלם, וזה נדיר לראות. המשמעות היא שהשוואת השערים של Namecheap עם, למשל, Hostinger אינה נראית מרשימה (קרא את סקירת Hostinger שלנו). עם זאת, עם חידוש המחיר הוא זול יותר מהוסטינגר. Namecheap מציעה תוכניות למשך חודש או שנה, כאשר האחרון מקבל הנחה של 6% עד 7 אחוזים.

זה נכון לגבי תוכניות משותפות ו- WordPress. VPS ומשתמשים ייעודיים יכולים לשלם רבעונית ומשווקים יכולים לקנות עד שנתיים. בלי קשר, המחיר נמוך. זה מוצג עוד יותר עם השרתים הייעודיים לסיקול. Namecheap ממצה מחדש את השרתים הייעודיים שאינם מעודכנים, ולמרות שהם לא יופיעו טוב כמו השרתים ב- LunarPages (קרא את סקירת LunarPages שלנו), הם הדרך היחידה להשיג אירוח ייעודי בפחות מ- $ 50 לחודש..

יש לך 30 יום לשנות את דעתך אם אתה מנסה את השירות ומחליט שהוא לא בשבילך. למשתמשי VPS יש ערבות להחזר הכסף שלהם, המאפשרת רק שבועיים. אף על פי שחודש הוא סטנדרטי עבור מרבית המארחים, ראינו חלונות החזר כספיים ארוכים יותר, כמו הבטחת 90 ​​הימים של InMotion (קרא את סקירת ה- InMotion Hosting שלנו).

Bluehost

כשמדובר בתמחור מטעה, אף אחד לא עושה את זה בדיוק כמו בלוהוסט. חבל באמת, מכיוון שהמחיר עצמו אינו הגרוע ביותר שראינו (קרא את הסקירה העממית שלנו לשם כך). הבעיה עם Bluehost אינה המחיר שהיא גובה, אלא כמה מבלבל למצוא את המחיר שתשלם. 

ניקח לדוגמה תוכניות משותפות. בדף המוצר מוצג שיעור התחלתי, כמו גם קצב החידוש. זה תקן עבור מרבית המארחים, אך מה שלא מתקשר הוא שתוכל לקנות רק בין שנה לשלוש אירוח, וכי המחיר לחודש עולה ככל שמשך הזמן מתארך.. 

אף אחד מהפרקטיקות הללו אינו רע בבידוד. זו העובדה ש- Bluehost מחכה עד לקופה כדי ליידע אותך מה קרה (קרא את סקירת ה- A2 Hosting שלנו לדוגמא כיצד מארח צריך לבצע את תוכנית התמחור הזו). יתרה מזאת, Bluehost בחרה מראש תוספות מרובות בקופה, אשר לרוב שווה כפליים ממחיר האירוח שלך.

באשר להחזרת הכסף שלך, Bluehost מציע 30 יום. לעומת זאת לעומת Namecheap, אנו הולכים לעגון את Bluehost לשם כך. בעוד ששניהם מציעים חודש לקבל החזר, Bluehost בתחילה מכריח אותך לתוכנית רב-שנתית..

שתי מחשבות עגולות

Bluehost מקשה על כל תהליך הקופה לדעת איזה מחיר אתה משלם. התעריפים עצמם אינם רעים, אך גם הם אינם מרשימים. לעומת זאת, Namecheap ברור לגבי שיעוריו, ושיעורים אלו זולים יותר מרוב השוק, מה שדוחף אותו ליתרון לקראת סבב זה.. 

סיבוב: נקודת מחיר עבור Namecheap

לוגו Namecheap
לוגו של Bluehost

3

קלות שימוש

כל מהבחירה בתוכנית לרכישה ועד להקמת האתר מהווה קלות שימוש לאירוח אתרים. למען האמת, השקת אתר קשה, ולכן כל דבר שעוזר להקל על התהליך חשוב. כפי שראינו אצל מארחים כמו קינסטה, חוויית בדיקת נוזלים והתקנה יכולה לעשות את כל ההבדל (קרא את סקירת Kinsta שלנו). 

בסיבוב זה, אנו מתארים את החוויות שהיו לנו בעת הקמת חשבון עם Bluehost ו- Namecheap. 

Namecheap

בחירה בתוכנית Namecheap אינה קשה, במיוחד עם עד כמה ברור שהיא מתקשרת את המחיר. עם זאת, Checkout הוא סיפור אחר. למרות ש- Namecheap אינה דורשת מידע נוסף מכל מארח אחר, היא מפלגת כל שלב בתהליך התשלום לדפים נפרדים. 

זה גורם למה שצריך להיות תהליך פשוט מרגיש ארוך שלא לצורך. יצירת חשבון היא עמוד אחד, פרטי החיוב הם מידע נוסף ואישור ההזמנה שלך הוא עוד אחד. ניתן לעבות את התהליך כולו לעמוד או שניים. למרבה המזל, הגדרת את הסיסמה שלך במהלך הקופה, כך שלא תצטרך לנווט באמצעות דוא”ל לאחר התשלום. 

לאחר מכן תוכלו להתחבר. מנקודת מבט של אירוח אתרים, לוח הבקרה מאכזב. Namecheap מתמקדת בבירור בצד רישום הדומיין של עסקיה, תוך שימוש בכרטיסיות בתפריט בצד שמאל כדרך לפרסם אירוח נוסף עבור הדומיינים שלך. ראינו סוגיות דומות במהלך סקירתנו ב- WestHost.

לוח מחוונים של namecheap-review-account

יתר על כן, הפצצת הפרסומות מקשה על מציאת cPanel, הקבורה בהיררכיה של אופציות מהעמוד הראשי של לוח הבקרה. cPanel זה בסדר, אבל זה לא משהו מיוחד. מחוץ לקטע אפליקציות “בלעדי” בראש המסך, היישום הוא מלאי. 

Bluehost

Bluehost נתן לנו כמה בעיות במהלך הקופה, אך התהליך עצמו לא היה קשה. מחוץ לתוספות שנבחרו מראש, הקופה עוברת בצורה חלקה, כאשר כל מה מפולג לכמה עמודים. לאחר אישור התשלום שלך, תעבור למסך ליצירת סיסמאות, ושם היו לנו בעיות. 

מודעים היטב לסכנות של פשעי רשת, יצרנו סיסמא עם אחד ממנהלי הסיסמאות הטובים ביותר שלנו, LastPass (קרא את סקירת LastPass שלנו). בכל פעם שהדבקנו בסיסמה, הייתה לנו שגיאה. לבסוף הקלדנו סיסמה וזה עבד, מה שמרמז שלדף יצירת הסיסמה יש משהו לא בסדר בעת הדבקת ערכים. זה מגוחך, בכנות, שכן מנהל סיסמאות הוא מצרך בסיס עבור מרבית הדפדפנים המודרניים. 

עם זאת, קל להתעלם מכל זה כשחושבים על לוח הבקרה. ל- Bluehost לוח מחוונים אינטואיטיבי ופונקציונלי להפליא המאפשר לך לנהל אתרי וורדפרס מבלי להיכנס לחשבון. הוא הפך את אירוח האינטרנט הטוב ביותר שלנו עם מדריך cPanel מסיבה כלשהי.. 

לוח הבקרה של bluehost-review-control

cPanel עצמו עובד גם הוא מצוין. במקום לשלוח אותך לאזור נפרד, Bluehost משלב את cPanel בלוח הבקרה. למרבה המזל, השילוב עובד, בניגוד ל- HostPapa (קרא את סקירת HostPapa שלנו). מלוח המחוונים ל- cPanel, Bluehost היא שמחה להשתמש בה, במיוחד אם אתה מנהל אתר וורדפרס..

שלוש מחשבות עגולות

אחת הנקודות החזקות של Bluehost היא קלות השימוש והיא מאירה במיוחד בהשוואה ל- Namecheap. למרות שלא קשה להשתמש ב- Namecheap, הוא חסר את הלק של Bluehost, ודוחף אותו עוד יותר בסיבוב הזה.

סיבוב: נקודת קלות שימוש עבור Bluehost

לוגו Namecheap
לוגו של Bluehost

4

מהירות וזמן פעולה

אנו בודקים מהירות אירוח אתרים על ידי השקת אתר עם התוכנית המשותפת הזולה ביותר והתקנת עותק ריק של וורדפרס. לאחר מכן אנו מפעילים את אתר הבדיקה ההוא – אשר איננו ממלאים בתוכן כלשהו – באמצעות שני אמות מידה: Load Impact ו- Pingdom Speed ​​Test. בסיבוב זה, אנו הולכים להשוות את התוצאות שאספנו עבור Bluehost ו- Namecheap. 

Namecheap

Namecheap הצליח היטב במהלך מבחן הפינגדום שלנו, למרות שראינו טוב יותר. אתר הבדיקה שלנו קלע 90 מתוך 100, וזה הגון, אבל לא נהדר. סביר להניח שתוכל לשפר את התוצאה על ידי ביצוע הצעדים המפורטים בשיפור המדריך לזמני טעינה של אתרים. 

מבחן namesheap-review-speed-test

כפי שניתן לראות בתרשים למעלה, הרבה זמן התבזבז בזמן שהדפדפן חיכה לקבל נתונים. דחיסה וקובץ מטמון יכולים בדרך כלל לפתור את הבעיה הזו, כאשר האחרונה שבה נמקייפ אינה כוללת בתוכנית המשותפת הזולה ביותר שלה. הרמה העליונה של Namecheap של אירוח משותף כוללת eAccelerator ו- xCache, מה שאמור לשפר את זמני הטעינה שלך. 

מבחן ההשפעה על העומס שלנו התחיל ללא תקלה. אנו משתמשים בכלי זה בכדי לשלוח 50 משתמשים וירטואליים לשרת תוך חמש דקות, המדמה עומס צנוע. Namecheap היה מסוגל לעמוד בלחץ ללא כל בעיה, לשמור על זמן תגובה עקבי לאורך כל הבדיקה ולא החזיר שגיאות.

namecheap-review-load-impact

באשר לזמן ההפעלה, ל- Namecheap יש ערבות של 99.9 אחוז זמן הפעלה לתוכניות המשווקים וה- VPS, וערבות של 100 אחוז לכל השאר. אם האתר שלך חווה השבתה, Namecheap תספק שירות בשירות של יום אחד לכל שעה שאינה מתוזמנת שהאתר שלך מושבת.

Bluehost

Bluehost הוא אחד מספקי אירוח אתרים המהירים ביותר שבדקנו. במבחן ה- Pingdom שלנו הוא קלע 94 מתוך 100 – אך הוכה רק על ידי 96 מתוך 100 שקיבלנו מ- SiteGround, A2 Hosting ו- Hosting24. הגרף שלהלן מציע שקיימת כמות מסוימת של זיכרון מטמון מחוץ לקופסה, וזו הסיבה ש- Bluehost ביצעה ביצועים טובים יותר מ- Namecheap. 

מבחן Bluehost-Review-Speed-Speed

השפעת עומס הניבה תוצאות פחות רצויות. הבדיקה שלנו הייתה זהה: 50 משתמשים תוך חמש דקות. עם זאת, Bluehost לא יכול היה להתמודד עם זה. מרבית ה- VUs החזירו זמן תגובה של אפס אלפיות השנייה, כלומר האתר לא נטען כלל. יתר על כן, חווינו שגיאות HTTP מרובות. 

בדרך כלל זה מצביע על כך שיש מעט מדי משאבים למספר המשתמשים בשרת. במקום לחכות לטעון את האתר, השרת הופך לעומס יתר ומחזיר שגיאות לבקשה. סביר להניח ש- Bluehost ממלאת את השרתים המשותפים עד תום, מה שעלול להפוך את האתר שלך לבלתי נגיש בזמן שהוא תחת עומס.

bluehost-review-load-impact

Bluehost גם לא מבטיח זמן עבודה. זה מציין את “המורכבות והטבע של סביבת אירוח משותפת ברשת” כסיבה לשבתה פוטנציאלית, וזה מגוחך. אירוח משותף הוא מורכב, אך תפקידו של Bluehost להתמודד עם המורכבות הזו. אם מארחים אחרים יכולים לספק התחייבות לזמן הפעולה, Bluehost יכולה גם כן. 

סיבוב ארבע מחשבות

הסיבוב הזה קשה. Bluehost הוא השירות המהיר יותר מבחינה טכנית, אך כל הדברים הנחשבים, Namecheap הוא האפשרות הטובה יותר. יש לו אחריות לזמן פעולה והתפקוד טוב יותר במבחן ההשפעה על עומס שלנו. לגבי המהירות, סביר להניח שאתה יכול לשפר אותה בעזרת מטמון ודחיסה, דבר שלא קשה לעשות זאת. 

סיבוב: מהירות ונקודת Uptime עבור Namecheap

לוגו Namecheap
לוגו של Bluehost

5

בטיחות ופרטיות

הסיבוב האחרון שלנו מתמקד בביטחון ופרטיות ולצערנו הכתיבה כבר על הקיר. כפי שציינו קודם, Endurance International Group היא הבעלים של Bluehost, ואם קראת אחת מהביקורות שלנו ב- EIG – כמו ביקורת iPage שלנו – אתה יודע שזה מבשר בצורה גרועה לצורך אבטחה ופרטיות.. 

Namecheap

Namecheap נותן לך את כל הכלים הדרושים לך כדי להבטיח את אבטחת האתר. כאמור, אתה מקבל 50 תעודות SSL / TLS בחינם עם התוכנית שלך, כלומר אתה יכול להגן על דומיינים ותת-דומיינים מרובים. בנוסף, יש לך גישה לגיבויים יומיים בחינם ולסריקת תוכנות זדוניות. 

הפריט האחרון הוא הנדיר ביותר. Namecheap מאפשרת לך לסרוק לאתר שלך תוכנות זדוניות פעם ביום באמצעות הכלי “סורק וירוסים” ב- cPanel. זה פשוט יסרוק את האתר שלך – לא לנקות אותו – שהוא באמר. עם זאת, בהתחשב בכך שמרבית המארחים גובים 2 עד 5 דולר עבור כלי דומה, אנו מספקים תוכן.

באשר לפרטיות, Namecheap הוא סולידי. זה כולל פרטיות תחום בכל תחום, כלומר הוא מחליף את המידע ברשומת WHOIS שלך במידע דמה. Namecheap אפילו כוללת פרטיות תחום בהעברות דומיינים – שאפילו למארחים הממוקדים בפרטיות, כגון Midphase, חסרים (קרא את סקירת ה- Midphase שלנו). 

מדיניות הפרטיות נכונה, אם כי לא כמו של DreamHost. Namecheap אוספת מידע אישי, כמו רוב מארחי האינטרנט, אך משתמשת בו רק למטרות פנימיות. הדבר היחיד שהוא חולק עם שותפי פרסום הוא מידע שאינו אישי. 

Bluehost

פרטיות היא הנקודה החלשה ביותר של Bluehost. כל מותגי EIG חולקים מדיניות פרטיות המאפשרת לראש הארגון לאסוף ולשתף מידע רב ככל שהוא רוצה. עוד יותר עניין זה רשימת השותפים שלה, הכוללת פייסבוק, טוויטר, WPBeginner, בינג, Verizon, מודעות גוגל ועוד. 

זה אמור להפתיע מעט ש- Bluehost אינו כולל פרטיות של דומיינים בחינם על פני תוכניות. עם זאת, יש תוכניות שכן. התוכנית המשותפת Pro, למשל, כוללת פרטיות תחום וכתובת IP ייעודית. 

מאפייני האבטחה הם הגונים, אם כי אנו מאחלים שהיא תכלול גרסה מסוימת של SiteLock על פני תוכניותיה. אתה מקבל תעודת SSL / TLS בחינם וגיבויים אוטומטיים יומיים עם התוכנית שלך. יש לכלול סריקת תוכנה זדונית באמצעות SiteLock בחינם, אך לרוע המזל זה לא.

אין לנו מושג איך Bluehost מגן על השרתים שלה. פנינו לתמיכה של Bluehost לשאול על ModSecurity ו- BitNinja, שהם תכונות אבטחה סטנדרטיות לשרתי Apache. הנציג לא הצליח לעזור, פשוט הפנה אותנו לדפי המוצר Cloudflare ו- SiteLock במקום לענות על שאלתנו..

מחשבות סיבוב חמש

כאמור בתחילת הסבב, הכתיבה הייתה על הקיר. Bluehost יש פרטיות נוראית. גם חבילת האבטחה אינה מרשימה, במיוחד מכיוון ששילוב SiteLock יהיה פשוט כל כך. Namecheap לא רק עולה על Bluehost בכל הנוגע לאבטחה ופרטיות, היא עולה על רוב המארחים. 

סבב: נקודת אבטחה ופרטיות עבור Namecheap

לוגו Namecheap
לוגו של Bluehost

6

מחשבות אחרונות

אחרי שניצח בשלוש סיבובים, נמאקאפ הוא האלוף שלנו, אבל רק מעט. אם אתה מעיין בארכיון האירוח שלנו, אתה תראה ששמו של Namecheap לא עולה הרבה. זה לא ש- Namecheap הוא שירות גרוע – זה ש- Namecheap אינו השירות הטוב ביותר. מעבר לכל לוח, זה מעט מעל הממוצע. 

מנצח: Namecheap

תראה את Bluehost לעתים קרובות יותר, אך רק מכיוון שיש בו כמה עליות ונמוכות קיצוניות. החלקים הבהירים של השירות הופכים אותו לאחד הטובים בסביבה, אך הנושאים שלו גדולים מכדי להתעלם מהם. 

האם אתה מסכים ש- Namecheap היא האפשרות הטובה יותר? למה או למה לא? ספרו לנו בתגובות למטה. כמו תמיד, תודה שקראתם.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map