monday.com לעומת אסאנה: ניהול זרימת עבודה בשנת 2020

אם אתה בוחר כלי לניהול פרויקטים, אתה מפונק מבחירה, כאשר פלטפורמות רבות ממתנות לתשומת לבך כאשר אנשים נוהרים לענן. במאמר זה, נשווה שניים מהכלים הטובים ביותר שם אנו מסתכלים באתר monday.com לעומת אסאנה.


שניהם פופולריים, כאשר לאסאנה יש דף המלצות מלא בלקוחות בעלי פרופיל גבוה, כולל נאס”א והניו יורק טיימס. monday.com מצליח גם כן, כאשר למעלה מ- 50,000 צוותים משתמשים בו, כולל לקוחות כמו קרלסברג, פיליפס וערוץ דיסקברי..

בסיכום שלנו עם תוכנת ניהול הפרויקטים הטובה ביותר, monday.com יצאה בראש, והפכה אותה לפייבוריטית הכבדה. אנו מדברים יותר על הרבה נקודות טובות שלה בסקירתנו monday.com. אסאנה היא גם מתחרה חזק שאנו ב- Cloudwards.net מעריכים מאוד. קרא עוד על זה בסקירת אסאנה שלנו.

הגדרת קרב: monday.com נגד אסאנה

monday.com ו- Asana הם כלים ידידותיים למשתמש. הם מעוצבים היטב, עם ממשקים מצוינים ההופכים את הניווט לסנטר ולא עומדים בדרך לעשות דברים.

אנו נעבור מסרק שיניים דק כדי לראות כיצד הם משתווים בכמה תחומי מפתח. ראשית, נסקור את התכונות כדי לראות אילו מציעות את המרב מבחינת הפונקציונליות. לאחר מכן, נסקור את המחיר כדי לראות מה יעלה לך יותר.

אנו הולכים להשוות ביניהם בנוחות השימוש, וזה אמור להיות מעניין מכיוון שהשימושיות היא נקודת מכירה מרכזית בשתי הפלטפורמות. לבסוף, נקח יותר טכני ונראה כיצד הם משווים כשמדובר בהגנה על פרטיותך ושמירה על אבטחת נתוני העסק שלך.

מי שמתמודד שמנצח הכי הרבה סיבובים לוקח את הכתר, אלא אם כן מדובר בתיקו, ובמקרה זה יהיה חייב להיות החלטת נקודות.

אם אתה רוצה לראות כיצד אסאנה משתווה לכלי ממוקד יותר לעסקים, קרא את ההשוואה Wrike לעומת אסאנה.

1

תכונות

הדבר הראשון שתסתכלו עליו כשאתם שוקלים כלי חדש הם התכונות שלו מכיוון שהם יהיו אלה שעושים את ההבדל כשמדובר עליו. אתה רוצה להקל על ארגון המשימות בעולם האמיתי ולעזור לתקשורת להתרחש ביעילות רבה יותר.

יתכן שתתמזל מזל ותגלה שמשהו זמן רב ויקר יכול להיות אוטומטי. אם זה המקרה, חסכון גדול עומד על השולחן. ל- monday.com ולאסאנה יש המון מה להציע, לכן עלינו לבחון היטב איזה מהם עליכם לבחור.

monday.com

ישנן מספר דרכים להציג משימות ב- monday.com, עם תצוגת kanban ויומן הפעילות הזמין בכל התוכניות. בתכניות שכבות גבוהות יותר, תקבל את ציר הזמן, לוח השנה והמפות שלה. אם כל מה שאתה צריך זה תצוגה של קאנבן, הסתכל במדריך למתחילים של טרלו כדי ללמוד על פלטפורמה שממוקדת בזה.

monday.com מארגן את המשימות שלך בלוחות, המכילים פריטים מקובצים. אתה יכול להגדיר קבוצות, המאפשרות לך לבחור את אופן הבנייה של הפרויקט שלך.

לוח שני

monday.com היא פלטפורמה גמישה המאפשרת לך להתאים אישית את כל התחומים שלה ולהשתמש בהם לדברים שונים. תוכל גם להכיל שדות מרובים מאותו סוג. זה נותן לך את אבני הבניין ואז מאפשר לך לעשות איתם מה שאתה רוצה. יש מספיק מרחב ליצירתיות ולבנות מערכת שתואמת את הצרכים שלך..

אתה מקבל אחסון של 5 ג’יגה-בתים בתוכנית הבסיסית שלו, 50 ג’יגה-בתים בהנפקה הרגילה ואחסון בלתי מוגבל בשכבות גבוהות יותר. עיין במאמר האחסון המקוון הטוב ביותר שלנו לצוותים אם יש לך הרבה קבצים לשתף ברשת.

שילובים של יום שני

אתה מקבל המון שילובים עם monday.com, כולל Slack, Trello, Dropbox ו- Zapier. ניתן להשתמש באחרונים כדי לגשת לנתונים מיישומים רבים של צדדים שלישיים והיא דרך נהדרת לשתף את הנתונים שלך בין שירותים מקוונים.

monday.com מציע עזרה בהגדרת שילובים מותאמים אישית אם אתה מתקשר איתם ישירות. מפתחים יכולים להשתמש בממשק ה- API שלה כדי להרחיב אותו לפי הצורך. הוא מגיע גם בטעמים ניידים, ומאפשר לך להשתמש בו תוך כדי תנועה.

אסאנה

אסאנה מסדרת משימות בתצוגת רשימה או בתצוגת קאנבן, שתיהן קלות לשימוש ומאפשרות לארגן משימות על ידי גרירתן ושינוין לפי הצורך.

אתה יכול להרחיב את המשימות שלך למשימות משנה ולהגדיר מערכות יחסים ביניהן עם תלות, שהיא תכונה שחסר ב- monday.com.

אסאנה-חגיגה

כשאתה מסמן משימות אתה מקבל מדי פעם פינוק, עם יצור מונפש שעף על פני המסך שלך. כולם אוהבים את החגיגות האלה, ואנחנו יכולים לראות אותם מעוררים תחרות משרדית מעט ידידותית. אם אתה רוצה שהקבוצה שלך נאבקת תהיה ראשונה לראות את חד הקרן, אסאנה הוא הכלי עבורך.

עם שטח אחסון בלתי מוגבל, אינך צריך לדאוג להיגמר, אך יש מגבלת גודל קובץ של 100MB. כמו monday.com, לאסאנה יש יישומים ניידים, כך שתוכל לתקתק משימות בכל מקום שאתה נמצא. הוא גם מציע API, אם תרצה להרחיב אותו.

מחשבות סביב סיבוב אחד

monday.com נוקטת בגישה למשימות בלבד, ללא משימות משנה או תלות. היא טוענת שהיעדר משימות המשנה הוא תכונה מכיוון שהם עיצוב רע, ואם משהו צריך להיות נושא משנה, יתכן שהוא ייווצר כמשימה. זו פילוסופיה מעניינת והופכת ללא ספק את monday.com לכלי ממוקד יותר.

לאסאנה יש משימות משנה וניהול תלות, כמו גם שטח אחסון בלתי מוגבל, וזה נהדר להיות, במיוחד ברמת החינם שלו.

תלות באסאנה

למרות שחלקם עשויים להרגיש פחות זה יותר, אנו חושבים שאסאנה עושה את הסיבוב הזה. עם ניהול תלות ואחסון ללא הגבלה, ללא קשר לתוכנית בה אתה משתמש, זה לוקח דם ראשון ומשאיר את המשחק של האלופה להתעדכן.

סיבוב: תכונות נקודה לאסאנה

לוגו של monday.com
לוגו אסאנה

2

מחיר

לכולנו יש תקציב לעבוד איתו והולכים זולים יקרים בכל יום בשבוע. למרבה המזל, אף אחד מהכלים הללו לא ישבור את הבנק. לשניהם יש ניסויים בחינם, ואסאנה מציעה שכבה חופשית.

מעט בעלי עסקים ידחו את אחד מהכלים הללו בעלות, אך אם לא ניתן לקבל החלטה על סמך דברים אחרים, המחיר עשוי להיות הגורם המכריע. בוא נראה מה מציע את התמורה הטובה ביותר לכסף.

אם אתה מחפש פלטפורמה שמתמקדת יותר בשורה התחתונה מאשר השימושיות, קרא את סקירת Mavenlink שלנו. זהו כלי נהדר לשמירה על הכרטיסיות בצד הכספי של הפרויקטים שלך.

monday.com

monday.com הוא תיק מעורב במחיר. אין לה הצעה בחינם, אבל התוכנית הבסיסית שלה זולה כמו צ’יפס. אתה יכול לקבל חמישה חברי צוות שנרשמים תמורת 25 $ בלבד לחודש. אם יש רק אחד או שניים מכם, זה לא ערך טוב כל כך.

תקופת הניסיון ללא תשלום של שבועיים מאפשרת לך לנסות את רוב התכונות, כולל חלק גדול מהזמין ברמת ה- Pro. גם אינך צריך כרטיס כדי להירשם.

אף על פי שגלול המחירים בארגוני חמישה משתמשים הופך אותו ליקר עבור צוותים קטנים מאוד, monday.com הוא ערך מצוין מלבד זה.

אסאנה

לאסאנה יש שכבה חופשית ושלושה נדבכים מעל זה, אשר הופכים ליקרים יותר ויותר. עד 15 משתמשים יכולים להשתמש ברובד החינמי שלה, המציע תכונות רבות ועובד כמו גם רשימת משימות פשוטה. זה נהדר גם לתכנון פרויקטים אישיים.

הרשמה אסאנה

שכבת הפרימיום הזולה מגלמת את רוב תכונות הליבה שלה ומסלקת את המגבלה על גודל הצוות. מעבר לכך, הרמות היקרות יותר שלה מספקות תכונות ניהול ואבטחה מתקדמות. זה לא כלי יקר, במיוחד כשאתה מחשיב את הכסף שהוא חוסך לך מבחינת פגישות וניירת.

שתי מחשבות עגולות

אתה יכול לנסות את אחד מהם בחינם, אך לאסאנה יש שכבה בחינם ו- monday.com גורם לך להירשם לניסיון החינמי שלה. אסאנה מציעה גם ניסוי של תכונות הפרימיום שלה. בשום אופן אינך זקוק לכרטיס אשראי, לכן אינך צריך לדאוג לביטול, אם כי ייתכן שתצטרך לצוד סביב טפסי ההרשמה של אסאנה כדי למצוא את האפשרות לא להזין כרטיס..

monday.com יכול להיות ערך נהדר אם הצוות שלך הוא בגודל הנכון, אך אסאנה תהיה זולה יותר לקבוצות קטנות יותר. גם הרמה החינמית של אסאנה היא יתרון ברור כאן.

monday.com זול יותר כשאתה עולה בסולם התמחור, עם זאת שכבת הארגון שלה נראית תמורה טובה במיוחד בהשוואה לפלטפורמות רבות אחרות, כולל אסאנה, שאינה מגלה את המחירים המדויקים שלה, אך רמת העסקים שלה כמעט יקרה כמו התוכנית הארגונית של monday.com.

בסך הכל עלינו למסור את הסבב לאסאנה. monday.com יכול להיות ערך נהדר, אבל אסאנה הוא טוב או בחינם, כך שהוא נכנס לפנים.

אסאנה מנצחת את הסיבוב הזה, כאשר monday.com לוקח קרן חד קרן בעין. זה שניים לגבי אסאנה, אבל monday.com נראה כועס יותר מכות. הסיבוב הבא עומד להיות חגורה.

סיבוב: נקודת מחיר לאסאנה

לוגו של monday.com
לוגו אסאנה

3

קלות שימוש

יש לנו כאן קרב אמיתי על הידיים. monday.com ואסאנה הן שתיים מהפלטפורמות הידידותיות ביותר בסביבה, אך הדברים לא נראים מחממים את ליבם כשהם מרובעים זה מול זה בסיבוב הזה.

שני הכלים יראו אזור זה כחוזק מפתח ואף אחד מהם לא ירצה להפסיד. כל אחת מהן השיגה את דירוג המדורגים בקטגוריה זו בביקורות שלנו. הפרדתם לא תהיה קלה, אז בואו נראה איזה מהם הוא הקל ביותר לשימוש.

monday.com

monday.com יש ממשק מעולה עם עיצוב ברור ואיכותי. כפי שאמרנו בסקירה קודמת, מדובר בכיתת אמן שמישנית שכל מה שעובד כמתוכנן. יש לו מראה ידידותי לטאבלט. למרות שעיצובים דומים רבים מרגישים מפושטים יתר, monday.com מקבל את האיזון נכון, מציע שפע של פונקציונליות תוך לא מרגיש מטומטם.

מערך הפיצ’רים שלה אינו פשוט, אך monday.com מקל על ההבנה ועוזר לך בכל שלב בדרך, עם פריסה הגיונית ושולטת שמזמינה אותך לשחק עם התכונות ולעולם לא תעניש אותך על כך..

תבנית יום שני

ישנן מספר תבניות שיעזרו לך להתחיל. זה גם נותן לך הנחיות רבות לאיזה מהן לבחור, בשונה מפלטפורמות רבות שמשאירות לך לנחש איזה מתאים.

זה מציע גם עזרה רבה, עם דברים כמו סמינרים מקוונים המאפשרים לך לקבל ייעוץ מצוות התמיכה שלה.

אסאנה

אסאנה נחמד להסתכל עליה, עם צבעים רכים ושימוש טוב בחלל הלבן. בנוסף להיותה מושכת, היא עושה עבודה טובה בהכוונת העין לדברים שהיא זקוקה לך לראות, מה שהופך אותה לאינטואיטיבית לשימוש. לעתים רחוקות הממשק שלו משאיר אותך תוהה מה לעשות הלאה. העיצוב ימשוך רבים, והשימוש בו נעים.

תבניות asana-project

כמו monday.com, לאסאנה יש כמה תבניות שיכולות לעזור לך להתקדם במהירות. התבוננות בהן יכולה לעזור לך להבין את הכל, גם אם אתה מתכנן להתחיל פרוייקט משלך מאפס.

אסאנה מקלה עליכם בסיור מעוצב, המציג לכם רבים מתכונותיו ומלמד את יסודות הפלטפורמה. מקום טוב אחר לחפש אותו כשמתחילים איתו הוא מדריך למתחילים של אסאנה שלנו.

לעיתים רחוקות תמצא את עצמך נתקע באסאנה, אבל אם כן, תוכל להבין מה לעשות הלאה בעזרת המבחר הגדול של הדרכות ודפי עזרה..

שלוש מחשבות עגולות

monday.com קשה לנצח כשמדובר בשימושיות, אך כך גם אסאנה. מכיוון שאנחנו כאן כדי לפצל שערות, משהו צריך לתת.

שני הכלים משמחים להשתמש בהם והם מהבחירות הטובות ביותר בסביבה אם אתה מודאג מהחברים הפחות טכניים של הצוות שלך. אתה יכול לתקוע שימפנזה מול אסאנה וזה בטח יוכל לעשות משהו.

monday.com חלקלק ומתוחכם יותר, אך אנו חושבים שהסימיאן יעדיף את אסאנה.

אמנם קל לשימוש אסאנה, monday.com הוא תענוג לעבוד איתו. הנגיעות העדינות בממשק שלה עושות עבודה נהדרת לעזור לך להשתמש בו נכון. אנו נותנים את הנהון ל- monday.com מכיוון שאתה לא יכול להשתבש עם זה כשמדובר בשימושיות וזה מרגיש שהוא עושה עבודה טובה יותר להדריך אותך בלי להיות פולשני.

זה משאיר את אסאנה בצמרת ההובלה כשאנחנו נכנסים לסיבוב הגמר. שני המתמודדים נראים עייפים, אבל יכול להיות רק מנצח אחד.

סיבוב: נקודת קלות שימוש עבור monday.com

לוגו של monday.com
לוגו אסאנה

4

אבטחה & פרטיות

אנו עוברים לקרקע טכנית יותר כשאנחנו נכנסים לסבב האבטחה והפרטיות. בנוסף להיותו שימושי ושימושי, תוכנת ניהול פרויקטים צריכה לשמור על הנתונים העסקיים שלך פרטיים ובטוחים.

אם אתה מעוניין ללמוד עוד על שמירה על ביטחון מקוון, קרא את המאמר שלנו בנושא פשעי רשת ברשת כדי לבדוק את הסכנות שם בחוץ.

monday.com ו- Asana משתמשים בשירותי האינטרנט של אמזון, אך ישנם הבדלים ביניהם כשאתה מסתכל על הפרטים. בואו נסתכל תחילה על monday.com ונראה כמה זה טוב בהגנה על הנתונים שלך.

monday.com

monday.com מציע הרבה בכל מה שקשור לאבטחה ופרטיות. יש לו אישורי SOC 2 ו- ISO והיא תואמת את האיחוד האירופי. מגן פרטיות ותקנת הגנת המידע הכללית.

יום שני-מנהל

זה נותן למשתמשים כמה אפשרויות שימושיות, כמו הרשמות מוגבלות לתחום, הגדרות אימות וסיסמה מבוססי Google ו- Google וסיסמאות. יש לו גם יכולות ביקורת ברמת הארגון שלה, שהיא שימושית, במיוחד אם אתה נמצא בעסק בו צריך לעקוב אחר הכל..

יש לו גם אימות דו-גורמי, עליו תוכלו לקרוא עוד במאמר שלנו בנושא אימות דו-גורמי.

הוא משתמש בהצפנה חזקה, כאשר TLS v1.2 מגן על נתונים במעבר ונתוני AES 256-bit בהגנה בזמן מנוחה. נתונים מגובים מדי שעה, כך שהם בטוחים ובטוח באמצעות monday.com.

אסאנה

אסאנה לא עושה הרבה רע. נתונים במעבר מאובטחים באמצעות הצפנת TLS v1.1. אסאנה מציעה פרסי באגים, כך שהקהילה יכולה לעזור לחפש פגיעויות, מה שאומר שהאבטחה שלה תמיד עומדת במבחן.

אם אתה רוצה לשפר את מודעותך לאבטחה, קרא כמה מאמרי אבטחה מקוונים שלנו.

אסאנה מכוסה על ידי האיחוד האירופי-ארה”ב. מסגרת מגן פרטיות ו- GDPR. הוא מציע גם מחיקת נתונים מלאה, אם כי אם אתה מחוץ לאיחוד האירופי, תצטרך להיות לקוח ברמת הארגון כדי להשתמש בתכונה זו. יש לו גם אישור SOC 2.

אסאנה נותנת לך מידע על זמן עבודה ומאפשרת לך לדעת על בעיות בדף הסטטוס שלה. זה גם מאפשר לך לייצא את הנתונים שלך מהפלטפורמה בכל עת.

יש כמה הגדרות שימושיות העומדות לרשות המשתמשים, כגון אפשרויות חוזק סיסמא, כמו גם כניסה באמצעות Google ו- SAML כדי להעניק לחשבונך הגנה נוספת. אם אתה מחפש לשפר את אבטחת הסיסמאות שלך, עיין במאמר הטוב ביותר בנושא ניהול הסיסמאות שלנו לקבלת טיפים.

יש כאן מבחר תכונות טוב, אך איננו בטוחים שזה יתאים ל- monday.com באזור זה.

סיבוב ארבע מחשבות

monday.com מסיים טוב ומתחיל להראות את איכותו מתחת למכסה המנוע. לשתי הפלטפורמות יש מראה, כריזמה וסגנון, אך ל- monday.com יש יתרון ברור כאשר הדברים הופכים לטכניים יותר.

כאשר monday.com משתמש בהצפנה של AES 256 סיביות לאחסון נתונים וה- TLS v1.2 שלה מנצח על TLS v1.1 של Asana עבור נתונים במעבר, יש לו את ההצפנה החזקה יותר. יש לו גם אימות דו-גורמי בכל התוכניות. אנו מעדיפים גם את אפשרויות האבטחה שלה.

אם אתה רוצה להגדיר אימות דו-גורמי בעצמך, עיין במאמר האפליקציות הטוב ביותר של 2FA עבור התוכנה העדכנית ביותר שתוכל לעזור לך לעשות זאת..

עם הבחירה החזקה יותר שלה בתכונות האבטחה, monday.com מסיים את המאבק עם שפע אגרופים.

סיבוב: ביטחון & נקודת פרטיות עבור monday.com

לוגו של monday.com
לוגו אסאנה

5

מחשבות אחרונות

בשני סיבובים ברציפות, המשחק הזה מסתכם בפסק דין נקודות. עם זאת, ההחלטה הסופית שלנו קלה. אסאנה דחפה קדימה על תכונות ומחיר, אך monday.com אינו יקר וערכת התכונות שלו מושלמת למה שהיא. זה מציע יותר ביטחון ויש לו תחושה איכותית.

אנו חושבים שהוא מראה את איכותו יותר ככל שאתה עובר משימוש רגיל לשימוש עסקי. היא מנצחת בתחרות בכך שהיא עושה יותר כדי לבדל את עצמה בסבב הזכייה שלה.

הזוכה: monday.com

שני הכלים קלים לשימוש ומלאי פונקציות, ואנחנו נמליץ לכל מי שמעוניין לתכנן פרויקטים. אסאנה היא סתמית יותר, בעוד של- monday.com יש יותר עומק.

יש להם ניסויים בחינם אם אתה רוצה לבדוק אותם ולהשוות אותם בעצמך. אסאנה כוללת גם שכבה חופשית, מה שהופך אותה לכלי טוב לתלמידים או אנשים שרוצים להשתמש בה ככלי תכנון בסיסי.

אם לקחת אחד מהכלי לסיבוב, אנו שמחים לשמוע את החוויות שלך. אנא הודע לנו עליהם בתגובות. תודה שקראתם.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map