monday.com נגד ג’ירה: המצטיינים בשנת 2020

כלים לניהול פרויקטים מגיעים בכל הצורות והגדלים, טובים ורעים כאחד. אנו משווים בין הטובים ביותר לפלטפורמה ממוקדת יותר בהשוואה זו של monday.com לעומת ג’ירה.


monday.com הושק בשנת 2014, אך יש לו כבר מעל 50,000 לקוחות, כולל פיליפס, DHL וערוץ דיסקברי. בסקירתנו monday.com, שיבחנו אותו על הממשק המצטיין שלו וסט הפיצ’רים המגוונים שלו, אך מצאנו שהוא חזק בכל התחומים. זהו מתמודד חם כאן, בהיותו הכלי המדורג בראש רשימת התוכנות הטובות ביותר לניהול פרויקטים.

זה גם לא מנצח בהשוואות שלנו, ורושם זכיות ב monday.com מול אסאנה ו- monday.com מול פנים מולדות של Wrike.

ג’ירה הייתה הרבה יותר זמן, הושקה בשנת 2002, והיא מונה מעל 75,000 לקוחות. הם כוללים סקייפ, טוויטר ונאס”א. בפעם האחרונה שבדקנו, אהבנו את מערך הפיצ’רים שלה וחשבנו שזו בחירה טובה עבור מפתחים ומי שרוצה להתקין בשרת משלהם. קרא עוד על מה שחשבנו בסקירת Jira שלנו.

עם זאת, זה סבל בהשוואות שלנו עם תבוסות במריבות רוקי נגד ג’ירה ואסאנה מול ג’ירה..

הגדרת קרב: monday.com נגד ג’ירה

אנו נסתכל על הכלים הללו לאורך ארבעה מחזורים ונכריז על מנצח בכל אחד מהם, כאשר התחרות תיערך למי שזכה ביותר. אם מדובר בתיקו, המנצח יהיה זה שיזכה בסיבוביו בצורה יותר משכנעת.

אנו נבדוק תחילה תכונות כדי לראות איזה כלי עושה הכי טוב. לאחר מכן, נסקור את המחיר ונשווה אותם לערך. בסבב “קלות השימוש”, נראה איך התוכנה הכי ידידותית למשתמש ונטולת בעיות. לבסוף, נראה עם האבטחה והפרטיות הטובים ביותר לשמירה על בטיחות המידע שלך.

1

תכונות

ראשית, נסתכל על תכונות ונשווה בין היכולות של שתי הפלטפורמות. אנו נראה כיצד ניהול המשימות העיקרי עובד, כמו גם אחסון קבצים, תקשורת ואינטגרציות עם פלטפורמות אחרות.

גם תכונות לא שגרתיות שגורמות לפלטפורמה להתבלט יקבלו נקודות כאן. עיין בסקירת הטבלאות שלנו לקבלת דוגמה טובה לכלי שיש בו.

monday.com

monday.com מבוסס על “פולסים”, שאנו קוראים להם משימות, אך אין לה משימות משנה או תלות. עם זאת, היא טוענת שזו בחירה מכוונת, ואנחנו מסכימים כי בכל כלים מסוימים נושאי המשנה יכולים ללכת לאיבוד מכיוון שאיש אינו מסתכל בתוך משימות ההורים כדי לאתר אותם..

למרות שמבנה המשימות הבסיסי שלה פשוט, monday.com מציעה לך כל מיני דרכים להציג את הפרויקטים שלך. יש תצוגה של קאנבן, יומן פעילות, ציר זמן, מעקב אחר זמן ואחרים.

נופי שני

זה מאפשר לך להתאים אישית את מה שכל פריט מכיל, מה שעלול להסתבך אם לא תפעיל איפוק. ישנם סוגים רבים של שדות ותוכלו להוסיף רבים מהם, המעניקים לכם גמישות בהגדרת הדברים.

ניתן להוסיף גם תוויות צבעוניות, בהן ניתן להתאים אישית ולהשתמש בהן כדרך מהירה למיין דברים באופן חזותי. זה גם מאפשר לך להוסיף כותרות בהתאמה אישית לתפריטים שלך.

לוח שני

שטח האחסון משתנה לפי תכנית, עם 5 ג’יגה-בתים ברמה הבסיסית וכמה שתרצה במעלה Enterprise. יש מגבלת גודל של קובץ 500MB, וזה יהיה בסדר לרוב האנשים, אך עשוי להיות מעט מדי אם תרצה לעבוד עם תמונות וידאו או דיסק, למשל. מאמר אחסון הענן הטוב ביותר שלנו עבור קבצים גדולים מציע פתרונות אם זה מה שאתה עושה.

אפליקציות אנדרואיד ו- iOS זמינות, כך שתוכלו להשתמש בהן מחוץ למשרד.

ג’ירה

הפרויקטים של ג’ירה מבוססים על “סוגיות”, שניתן לסווג אותם כ”משימות “או” באגים “. ישנם גם “סיפורים” ו”אפוסים “המשמשים כאבני בניין מבניות בעת תכנון הפרויקטים שלך. זה יכול להתמודד עם מעקב אחר זמן, יחד עם ניהול בעיות, והיא בחירה טובה אם אתה עובד על פרויקט תוכנה.

שלא כמו monday.com, זה כולל תת-משיחות ותלות, אך הגדרתם היא מגושמת. עיין בסקירת TeamGantt שלנו בכדי ללמוד על כלי שמקל על ניהול תלות קל ואינטואיטיבי.

יש יותר מ -3,000 אפליקציות כדי להגדיל את הפונקציונליות שלה, אם כי הן עולות במיוחד. ג’ירה עובדת גם עם אחיה האטלסיאנים – HipChat ו- Bitbucket. אתה יכול לחבר אותו לחשבון Github שלך, וזה עוד פלוס למפתחים.

הוא משתמש במפגש של אטלסיאן לתקשורת. זו תוכנה נפרדת עם מערכת תמחור משלה.

יש לו אמוג’י בהתאמה אישית, שהם נגיעה אישית להתאמה אישית. אתה יכול גם לשנות את הלוגו שלך, סמל האתר ואת ערכת הצבעים.

יש שטח אחסון בריא של 250 ג’יגה-בייט, שיהיה די והותר לרוב. אם אתה מארח את עצמך, האחסון יהיה תלוי בך, אז תסתכל על הטיפים הטובים ביותר בנושא אחסון ענן.

ג'ירה מדווחת

יש לו מחולל דוחות מעולה המאפשר לך ליצור תרשימי בר ועוגות, כמו גם דוחות מעקב של נושאים. אם קוראים ליצור מצגת שקופיות, למשתמשים בג’ירה יש המון אפשרויות.

יש לו גם אפליקציות לשתי הפלטפורמות העיקריות הניידות, ולכן, כמו monday.com, ניתן להשתמש בהן בכל מקום.

מחשבות סביב סיבוב אחד

monday.com כולל הרבה תצוגות ומאפשר לך להתאים אישית את תוכן הפריטים הבסיסיים שלה. זה הופך אותו לכלי רב עוצמה למנהלים.

ג’ירה מציעה גם המון, אבל רבים מהתכונות שלה לא פעלו טוב ככל שיכול היה להיות. יש כמה דברים, כגון ניהול תלות, ש- monday.com חסר, אך לא את היישום הטוב ביותר שראינו..

ג’ירה גם מרגישה מנותקת וחסרת לכידות. יש המון ניצבים, אבל מעבר ביניהם לא מרגיש נזיל. עם monday.com, רכיבי הממשק משתלבים זה בזה בצורה מושלמת.

כל מה שיש ב- monday.com, הוא עושה טוב, וכתוצאה מכך הוא רק מנצח את הסיבוב הזה.

סיבוב: תכונות נקודה עבור monday.com

לוגו של monday.com
לוגו ג

2

מחיר

בשלב הבא, אנו נבחן את המחיר כדי לראות איזה כלי הוא התמורה הטובה ביותר. בנוסף להשוואה ביניהם על מה שהם גובים, אנו מעוניינים לראות ניסויים בחינם, כמו גם מגוון אפשרויות של אפשרויות לתשלום ולשיטות תשלום. שני הכלים הם בעלי ערך טוב, ולכן זה אמור להיות סבב קרוב.

עם זאת, אם ברצונך לחסוך כסף, עיין בסקירת Freedcamp שלנו בכדי ללמוד על כלי שבקושי עולה דבר.

monday.com

למרות שרוב הפלטפורמות מחייבות אותך על בסיס משתמש, monday.com מחייבת אותך עבור קבוצות של חמש. זה לא אידיאלי אם יש רק אחד או שניים מכם, אבל התוכנית הבסיסית מתחילה ב 25 $ – או 5 $ למשתמש – כך שזה לא הולך לשבור את הבנק. זה גם ערך נהדר עבור צוותים בינוניים עד גדולים.

מעבר לתוכנית הבסיסית, המחירים עולים בהתמדה ככל שמתרחשים תכונות נוספות. לעומת זאת, זה משתווה לטובה עם כלים דומים רבים, ו -118 דולר לחודש עבור חמישה משתמשי Enterprise הם זולים בהשוואה למה שחלק מהפלטפורמות גובות.

התוכנית הבסיסית שלו מעניקה לך את יומן הפעילויות ואת לוח הקאנבאן, כאשר מרבית התצוגות מתגלגלות בתוכנית הרגילה. תצוגות ותרשימים נוספים זמינים בתוכנית Pro. תכונות האבטחה המתקדמות ביותר שמורות למשתמשים בארגון. התוכנית העליונה כוללת גם אימונים אחד על אחד ומנהל הצלחת לקוחות שיסייע לכם להפיק את המרב מהפלטפורמה.

יש לו ניסיון ללא תשלום של 14 יום, וזו דרך נהדרת לבדוק אותו. חסר לה תוכנית בחינם, אבל היא בכל מקרה זולה.

ג’ירה

לג’ירה שתי מערכות תמחור: אחת למשתמשים שמתקינים אותה בשרתים משלהם ואחת למי שמשתמש בה בענן. 

המחירים לשימוש בענן מתחילים ב- $ 10 למשתמש בחודש ויורדים בהתמדה ל- $ 1 ככל שגודל הצוות שלך גדל. זה עושה את זה ערך נהדר עבור צוותים גדולים. מצד שני, האפליקציות הרבות שלה גובות בדרך כלל למשתמש, וחלק מהתכונות שלה מגיעות דרך פלטפורמות אטלסיות אחרות שיש להן תמחור משלהן..

אם החלטתם לארח את עצמכם, אתם משלמים עמלה חד פעמית. עבור צוותים של 10 ומטה מדובר בסכום של 10 דולר בלבד, אך ברגע שתכה ב -25 משתמשים אתה צריך לשלם 2,500 דולר. זה אולי נשמע כמו הרבה, אבל זה מסתדר זול יותר מתוכניות מבוססות ענן לאחר שנה אם יש לכם 20 משתמשים בערך.

אם אתה מארח את עצמך, תצטרך לדאוג בעלויות השרת שלך. המאמר הטוב ביותר שלנו בנושא אירוח אתרים בוחן כמה אפשרויות להשגת אתר משלך באינטרנט.

הוא מציע גם מבחר טוב של אפשרויות תשלום. בנוסף לכרטיסי אשראי ו- PayPal, מי שנמצא בתוכנית שנתית יכול לשלם באמצעות המחאה או העברה בנקאית.

יש גם ניסיון חינם בן שבעה ימים. זה לא כל עוד זה של monday.com, אבל זה אמור לתת לך זמן לבדוק את זה.

שתי מחשבות עגולות

אנו אוהבים את האופן שבו ג’ירה הופכת זולה יותר כשאתה מוסיף יותר משתמשים, כמו גם את אפשרות האירוח העצמי שלה, שלמרות העלות הגדולה מראש, יכולה לחסוך לך כסף רב לטווח הארוך. גם תוכניות הענן שלה פשוטות. אתה לא צריך לדאוג לבחירת נדבך.

monday.com הוא גם בעל ערך טוב, כך שאף אחד מהכלי לא צפוי למתוח את התקציב שלך יותר מדי. אם משתמשים ביעילות, עליהם לחסוך לך זמן והכסף שנחסך יכול לעלות הרבה מעבר למחיר.

ל- monday.com יש ניסיון חינם ארוך יותר, אך לג’ירה מבחר טוב יותר של אפשרויות תשלום. עם זאת, בסך הכל, הרבגוניות של ג’ירה והחיסכון הגדול יותר ככל שהצוות שלך גדל עולה על היתרונות של המערכת של monday.com, למרות שהאחרון גם הוא ערך מצוין..

אף אחד מהכלי אינו מציע תוכנית בחינם, אך שניהם טובים למרות זאת. אם אתה רוצה לנסות משהו עם שכבה חופשית, עיין בסקירת Wrike שלנו כדי לקרוא על אלטרנטיבה שהיא אחת הפלטפורמות הטובות ביותר בסביבה.

סיבוב: נקודת מחיר לג’ירה

לוגו של monday.com
לוגו ג

3

קלות שימוש

אנו נבדוק את השימוש בקלות ליד ונראה איזו פלטפורמה עושה את המירב כדי להנגיש את עצמה. לעזור לך להתחיל עם מדריכים, עזרה לחלונות קופצים ותבניות זה טוב, אבל הדבר החשוב ביותר הוא ממשק אינטואיטיבי קריא שעושה את מה שאתה מצפה ולא משתבש..

אפשרויות עזרה חזקות, כגון בסיס ידע וקהילת תמיכה, הן גם פלוסים, במיוחד אם התוכנה מורכבת.

פלטפורמה שקל להשתמש בה תעשה את החיים טובים יותר עבור הצוות שלך, במיוחד בהתחלה. קבלת אנשים על סיפונה מתורגמת במהירות לחיסכון, לכן חשוב להתמודד עם הדברים בתחום זה.

monday.com

כמעט כל דבר ב- monday.com עובד כמו שאתה מצפה לו והממשק עושה עבודה נהדרת להבהיר את האפשרויות שלך.

אנימציה וצבע משמשים כדי לכוון אותך סביב הכפתורים והבקרות. monday.com מקבל הרבה על המסך אך שומר על דברים נוחים ואינטואיטיביים בזכות העיצוב החכם שלה. גם טקסט קופץ תכוף עוזר.

תבנית יום שני

יש מעל 70 תבניות שיעזרו לך להתחיל, ו- monday.com נותן לך הנחיות רבות בבחירת התבנית הנכונה. זה יכול להיפגע ולהחמיץ בכלים אחרים.

המעצבים חשבו על צרכי המשתמש בכל סיטואציה ודאגו שלעולם לא תשאירו תוהה מה לעשות.

אם השימושיות חשובה לך, קרא על כלי אחר שמאפשר זאת בסקירת אסאנה שלנו. מדריך למתחילים של אסאנה שלנו יעזור גם לכם להתחיל עם זה.

ג’ירה

ההרשמה לג’ירה הייתה מרגיזה מכיוון שה- CAPTCHA שלה לא עבד בניסיון הראשון שלנו. לאחר שתעברו את זה, יש סיור קצר בהתחלה שיעזור לכם להתיישב ולהראות לכם איך הדברים עובדים.

ג'ירה-סיור

כמו monday.com, ג’ירה מציעה מספר תבניות, כולל כמה שיעניינו מפתחי תוכנה, כמו “מעקב אחר באגים” ו “Scrum.” יש גם תבנית של קאנבן אם אתה רוצה לשמור על דברים פשוטים. אם כל מה שאתה צריך זה לוח קאנבן, עיין במדריך למתחילים של טרלו לקבלת דוגמא טובה לכך.

ג'ירה-קאנבן

חווינו המתנות ארוכות בעת השימוש בג’ירה, עם עיכובים של 10 שניות בלחיצה על כמה קישורים. נתקלנו גם באגים בממשק והודעות שאמרו לנו שהדברים אינם זמינים, אשר הופיעו אחר כך. הניווט שלו איבד אותנו כמה פעמים.

מרבית התחומים עובדים טוב, אבל להסתובב ולהבין כיצד הדברים משתלבים זה לוקח זמן. היינו צריכים להתייעץ לעתים קרובות עם מדור העזרה.

בצד החיצוני, יש הרבה עזרה בבסיס הידע שלה וקהילת ג’ירה פעילה, עם תמיכה שתגיע במהירות אם תגיע אליה.

שלוש מחשבות עגולות

לג’ירה יש את היתרונות שלה, אבל עם כמה טעויות שגויות קלות, השימושיות אינה התחום החזק ביותר שלה. זה לוקח להתרגל, אבל זה כולל שפע של תכונות מתקדמות. זה כלי מורכב ומתפתח שיש לו אפשרויות עזרה טובות.

monday.com יוצא מגדרו להנגיש את עצמו, תוך שהוא עדיין מציע הרבה כוח ודרכים לשנות את אופן הבניית הפרויקטים שלך. זה המנצח הברור בסבב זה, כמו גם הכלי לניהול פרויקטים החזק ביותר בתחום זה בסך הכל.

סיבוב: נקודת קלות שימוש עבור monday.com

לוגו של monday.com
לוגו ג

4

אבטחה & פרטיות

במהלך הסבב האחרון, אנו נבחן את האבטחה והפרטיות כדי לראות אילו צעדים פלטפורמות אלה נוקטות כדי להגן על המידע העסקי שלך. יש הרבה סכנות ברשת, כפי שנדון בחמשת הדברים שלנו שאתה צריך לדעת על מאמר בנושא פשעי רשת. למרבה המזל, אתה יכול לעשות המון כדי להישאר מחוץ לסכנה.

שתי הפלטפורמות מציעות תכונות בטיחות רבות, כולל הצפנה, אישורים והגדרות אבטחה הניתנות להתאמה אישית. בואו נסתכל מקרוב כדי לראות מה עדיף.

monday.com

monday.com משתמשת בשירותי האינטרנט של אמזון וב- Google Cloud כדי לספק את שירותיה, שהם פלטפורמות מפותחות ביותר עם אבטחה מתקדמת.

monday.com כוללת מערך אישורים מרשים, כולל SOC2 Type II ושתי תעודות ISO. זה גם תואם את האיחוד האירופי-ארה”ב. מגן פרטיות ותקנת הגנת מידע כללית.

הוא משתמש ב- TLS v1.2 כדי להצפין נתונים במעבר וב- AES 256 סיביות לאחסון, מה שהופך אותו בלתי אפשרי כמעט עבור האקרים לקרוא את הקבצים שלך. זה גם מבצע גיבויים רגילים, כך שתשיג גם הגנה מפני אובדן נתונים.

יש לו אימות דו-גורמי, שתוכלו ללמוד עליו במאמר האימות הדו-גורמי שלנו. בעיקרון, זה נותן לך מידה נוספת אם ההגנה אם מישהו מגלה את הסיסמה שלך.

יום שני-מנהל

ישנן כמה תוספות בהגדרות בהן תוכל להשתמש כדי לשפר עוד יותר את האבטחה שלך, כולל הרשמות מוגבלות לתחום, הגדרות SAML וסיסמאות עבור מנהלי מערכת להתאמה. המאמר הטוב ביותר שלנו בנושא ניהול סיסמאות יעזור אם אתה נאבק בניהול כל האישורים הללו.

ג’ירה

ג’ירה נותנת לך כל מיני תכונות ומידע הנוגע לאבטחה. אתר האינטרנט שלה הולך לפרטי פרטים מרובם, ומסביר מה ג’ירה עושה כדי להגן על הנתונים שלך.

הוא משתף הרבה עם המשתמשים, כולל בעיות אבטחה בעבר ופרטים אודות הביקורות ותוכניות הבדיקה בהן הוא משתמש.

נתונים במעבר מוגנים באמצעות TLS v1.2. התיאור שלנו של מאמר ההצפנה מסביר יותר על הנושא לאלה מכם שמעוניינים.

לג’ירה יש אימות עצמאי של שירותיה, עם אישורי SOC Type II, PCI DSS, ISO 27001 ו- ISO 27018 המוצגים באתר שלה. זה מכוסה גם על ידי האיחוד האירופי-ארה”ב. ושוויץ-ארה”ב. מגן על פרטיות ועומד בתקן ה- GDPR.

אימות דו-גורמי זמין, אך תצטרך לשלם תוספת תשלום או להשתמש באפליקציה של צד שלישי כדי לנצל את הגנת הכניסה שהיא מציעה.

ג'ירה-גישה

אולם, שוב, נושא התמיכה של ג’ירה מרים את ראשה המכוער. תוך כדי השימוש בו, תפסנו את הצוות שלו ניגש לנתוני הפרויקט שלנו כשענו לשאלת תמיכה. הם שלחו לנו צילום מסך שהראה להם לעבוד בתוך הפרוייקט שלנו עם הנתונים גלויים היטב.

זו בעיה גדולה עבור שירות שאתה צריך לסמוך עליו, ושוב, ג’ירה מפסידה את הסיבוב הזה בגלל זה, למרות שיש לה ביטחון ופרטיות חזקים.

סיבוב ארבע מחשבות

monday.com מסתפק היטב באבטחה ופרטיות, ומסמן את רוב התיבות עם הצפנה חזקה ותכונות שימושיות. אתה יכול להשתמש בו מבלי לדאוג יותר מדי לבטיחות הנתונים.

מה שצריך להיות כוח לג’ירה היה נקודת תורפה קבועה בהשוואות שלנו בגלל הבעיה שלנו עם צוות התמיכה שלה. למרות שהוא עושה את רוב הדברים בצורה נכונה ומרשים בתחום זה, אינך זוכה בסבבי פרטיות על ידי הצגת המידע העסקי הסודי של הלקוחות.

המחזור האחרון הוא ניצחון ברור נוסף של monday.com אז. זה עושה הכל נכון וג’ירה לא עושה, אז היא מנצחת.

סיבוב: ביטחון & נקודת פרטיות עבור monday.com

לוגו של monday.com
לוגו ג

5

פסק הדין

עם ניצחונות מכריעים בשני המחזורים האחרונים, monday.com הופך אותו לניצחון גורף של שלוש ואחת. זה פשוט זכה בתכונות, הקדים בנוחות את קלות השימוש והיה אמין באבטחה. מבנה התמחור המגוון של ג’ירה ראה אותו זוכה בסיבוב אחד, אך monday.com אינו יקר.

הזוכה – monday.com

הזוכה שלנו הוא שירות מצוין סביב הכל שמצטיין בשימושיות. זה הכלי האהוב עלינו לניהול פרויקטים ומנצח ראוי. לג’ירה יש הרבה מה להציע, במיוחד למפתחים המעוניינים לנצל את התכונות האגיליות שלה או שמוכנים להקים אותה בעצמם.

בשתי הפלטפורמות יש ניסויים בחינם, כך שאם אתה עדיין לא בטוח לאן ללכת, בדוק אותם בעצמך כדי לראות אילו אתה מעדיף.

אם ניסית אחד מהכלי, אנא שתף ​​אותנו במחשבות שלך בתגובות למטה. תודה שקראתם.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map