תוכנת ניהול פרויקטים הטובה ביותר עבור Mac בשנת 2020

ישנם כלים רבים שיעזרו לכם להתארגן, אך בחירה נכונה אינה משימה קלה. בעלי מקינטוש ירצו להשתמש בתוכנה שמתאימה לפלטפורמה, לכן אנו נעזור להם למצוא את התוכנה הטובה ביותר לניהול פרויקטים עבור Mac.


אנו נמליץ על כמה מהבחירות האהובות עלינו לרציף, כאשר הבחירה הראשונה שלנו היא אסאנה.

להלן תוכלו למצוא מספר ספקים שעושים עבודה נהדרת במערכת ההפעלה של אפל, אך לפני שנגיע לזה, בואו נסתכל על הקריטריונים שלנו.

תוכנת ניהול פרויקטים הטובה ביותר עבור Mac 2020

מה הופך את תוכנת ניהול הפרויקטים הטובה ביותר עבור Mac

מחשבי מקינטוש מעוצבים וחזקים היטב, עם תוכנות אטרקטיביות וקלות לשימוש. אנו מעדיפים פלטפורמות המשקפות זאת. ממשק שמקל על גישה לתכונות מפתח יהיה גם יתרון. 

ל- Mac יש גם תמיכה מצוינת, לכן אנו נחפש פלטפורמות המציעות עזרה במהירות. אנו נרצה גם לראות דרך להקל בתוכנה, עם הדרכות קלות לשימוש ואינן משאירות משתמשים תלויים באמצען.

תבניות שעוזרות לך להתחיל הן גם יתרון. אנו נתמקד באיזו מידה כלים עובדים מחוץ לקופסה ונשים פחות תשומת לב לתכונות שצריכות להתקין, כגון תוספים..

יש יישום macOS ייעודי זה יתרון, אך לא חיוני, מכיוון שרוב תוכנת ניהול הפרויקטים פועלת היטב בדפדפן. אנו נבדוק את יישומי ה- macOS של הכלים שלנו ונבדוק אם הם מציעים יתרונות על פני המקבילות המבוססים על דפדפן.

הבחירה המובילה ביותר שלנו לבעלי מק היא אסאנה, בעיקר בגלל העיצוב שלה, קלות השימוש והבחירה הטובה בתכונות. בואו נסתכל על זה עכשיו.

תוכנת ניהול פרויקטים הטובה ביותר עבור מק: אסנה

עם עיצוב עליז וידידותי למשתמש שיושב על גבי פלטפורמה עוצמתית, אסאנה היא בחירה מצוינת לבעלי מק.

בנוסף להיותו מושך חזותית, העיצוב של אסאנה מקל על ביצוע הדברים. תמיד ברור מה לעשות הלאה והכפתורים והבקרות מונחים היטב. יש גם מבחר טוב של הדרכות וחומרי עזרה. מדריך למתחילים של אסאנה שווה לבדוק אם אתה חדש בתוכנה.

אם אתה צריך לקבל תמיכה ישירות, יש לך אפשרויות. אסאנה הגיבה לנו בשבע שעות כששלחנו לזה שאלה. זה לא רע, אבל לפלטפורמה עם זמן תגובה מהיר יותר, תשע-עשרה דקות, קרא את סקירת Taskworld שלנו.

אסאנה-חגיגה

אסאנה מתגמלת את העושים עם אנימציות מרגשות. חיות מצוירות עפות על פני המסך כשאתה משלים משימות. יש נרוול, חד קרן ודבר ורוד שטרם זיהינו אותו. אולי תוכל להבין את זה.

לשירות תוכנית חינמית המאפשרת לך ליצור מספר פרויקטים ולהשתמש בתכונות הבסיסיות שלו, כגון הרשימה ותצוגות הקאנבן. אם תבחר לשדרג, העלויות יתחילו $ 9.99 למשתמש למשתמש בחודש. תוכניות בתשלום כוללות ניהול תלות ותצוגת ציר הזמן של גאנט. קרא כיצד להשתמש במאמר של תרשים גנט למידע נוסף בנושא זה.

שילוב אסאנה

אסאנה משתלבת היטב בפלטפורמות אחרות. אתה יכול לייבא מקבצי .csv, כך שתוכל להשתמש בגיליון אלקטרוני קיים כדי להתחיל. הוא משתמש בשירות זאפייר כדי לשתף נתונים עם אפליקציות רבות, כולל טרלו, שנזכיר להלן. אתה יכול לקרוא כיצד Trello ו- Asana משתווים בתכונה שלנו של Trello vs. Asana.

לאסאנה מבחר תבניות. הם די פשוטים, אבל הם עוזרים טוב להתחיל. כל אחד מהם כולל משימת התחלה עם טקסט המסביר כיצד להשתמש בהם גם.

יש אפליקציות סלולריות אם ברצונך להשתמש באסאנה תוך כדי תנועה. אין לה אפליקציית macOS ייעודית, אך היא פועלת בסדר בדפדפן. אם אתה מנסה לבחור דפדפן חלופי עבור macOS, עיין בביקורת Google Chrome שלנו לקבלת אפשרות אחת.

אסאנה היא מהנה, שמישה ושימושית. זה גם בחינם אם אינך זקוק לתכונות המתקדמות יותר שלו. קרא עוד על זה בסקירת אסאנה שלנו.

שלום

Trello הוא כלי קל לשימוש, מבוסס Kanban. הרבה פלטפורמות לניהול פרויקטים כוללות לוח קאנבן, אך טרלו מבוסס סביבו. הגישה הממוקדת שלה נהדרת אם אתה רוצה משהו פשוט שכל אחד יכול להשתמש בו.

זרימת העבודה הבסיסית שלו היא ליצור כרטיסים המייצגים משימות. אתה גורר את הקלפים האלה בין עמודות כדי לציין את מצבם. העמודות יכולות להיות “מטלות”, “לעשות” ו”סיימות “, או שתוכל להמשיך ולגרום להן לייצג כל דבר אחר, כמו אנשים או שלבי ייצור..

אפליקציית ה- macOS הייעודית של טרלו עשויה היטב ועובדת כמו גרסת הדפדפן. אם אתה תוהה אם אתה יכול לסמוך על אפליקציה מבוססת דפדפן עם הנתונים שלך, עיין במדריך הגלישה האנונימי שלנו לקבלת עזרה.

ההצעה החינמית של טרלו היא אחת הטובות ביותר, ותופסת מקום ברשימת התוכנות החינמיות הטובות ביותר לניהול פרויקטים שלנו. תכונות הליבה שלה לא עולות כלום, אבל יש תוכניות בתשלום שמעניקות לך תכונות קוסמטיות נוספות, כמו יותר אמוג’י ומדבקות בהתאמה אישית..

טרלו נותן לך מרחב רב לשנות את המראה שלה. בנוסף למדבקות שהזכרנו זה עתה, תוכלו לבחור רקע ממבחר רחב מהן או להעלות משלכם בתכניות המשולמות שלה..

עלות טרלו

אם נרשמים לגרסה בתשלום, זה עולה 9.99 $ למשתמש לחודש עבור צוותים או 5 $ לחודש עבור אנשים שרק רוצים את השדרוגים הקוסמטיים..

חברות רבות משתמשות בטרלו כדי להציג מידע לציבור או ללקוחותיהם. הרקעים המותאמים אישית נהדרים אם אתה רוצה שייראה טוב. אנשים משתמשים בזה לכל מיני דברים, כולל תפריטי מסעדות ותוכניות ישיבה לאירועים. תוכלו למצוא דוגמאות רבות אחרות בדף ההשראה של טרלו.

טרלו-באטלר

יש לו הרבה הרחבות אם ברצונך ללכת רחוק יותר ממה שהוא עושה כברירת מחדל. התוסף “באטלר” מאפשר לך ליצור כפתורים המבצעים אוטומטית משימות נפוצות. זה יכול לחסוך לך המון זמן אם תגדיר אותו נכון.

קל להתחיל עם טרלו ואינו עולה כלום, ולכן זו בחירה מצוינת לכלי ניהול פרויקטים ראשון. החיסרון היחיד הוא שזה בסיסי, אבל אתה עדיין יכול לעשות הרבה עם זה. קרא עוד בסקירת הטרלו שלנו. שווה לבדוק את המדריך למתחילים של טרלו.

ClickUp

ל- ClickUp עיצוב מודגש ומיוחד, עם ערכת צבע אפורה כהה, שמשלימה צבע אחר שתוכל להתאים בהעדפות..

שלוש התצוגות הבסיסיות שלה הן רשימה, לוח וזמן. יש לו תצוגת תיבה המאפשרת לפצל את המסך בהתאם למה שאנשים שונים עושים. יש גם תרשים של גנט שמראה לך איך הכל משתלב.

קל ליצור פרויקטים ולהוסיף להם משימות. לכל משימה יכולה להיות רשימת משימות משלה, וגם אתה יכול ליצור תלות. ישנן תבניות רבות המחולקות ליותר מ 20 קטגוריות, כך שהתחלה לא יכולה להיות פשוטה יותר.

אתה יכול לשתף נתונים עם פלטפורמות אחרות באמצעות האינטגרציות שלה. כמו בכלים רבים, אתה יכול להשתמש בשילוב Zapier כדי לקשר ליותר מאלף אפליקציות אחרות.

ClickUp כולל יישום לעריכת הערות מיני שימושי לכתיבת תזכורות קטנות ומגוונים. אם אתה אוהב את התכונה הזו, קרא את המאמר הטוב ביותר בנושא אפליקציות לרישום הערות לקבלת אפשרויות נוספות.

יש להוריד את האפליקציה של ClickUp מאתר האינטרנט שלה. זה לא נמצא בחנות האפליקציות. זה בעצם זהה לגירסת הדפדפן, עם אולי עוד כמה אנימציות. זו אפליקציה בעלת מראה קלאסי שמשתלבת היטב עם macOS.

לחץ על אבטחה

ל- ClickUp אבטחה חזקה, ומאפשרת לך להשתמש באימות שני גורמים, שתוכל ללמוד עליו במאמר שלנו בנושא אימות דו-גורמי. זה גם תואם את האיחוד האירופי-ארה”ב. מסגרת הפרטיות ותקנת הגנת המידע הכללית.

ל- ClickUp יש תוכנית בחינם מצויינת, והתוכניות בתשלום שלה מתחילות ב -5 דולר למשתמש בחודש. זה זול וזה כולל אחסון בלתי מוגבל.

תמיכת קליקים

יש לו בסיס ידע גדול שיעזור לך להיתקע. יש שם למעלה מ -200 מאמרים, כמו גם כמאה סרטונים בערוץ YouTube של ClickUp. אם אתה רוצה ליצור קשר ישירות, יש תמיכה טלפונית, טופס יצירת קשר וצ’אט חי. 

מצאנו כמה באגים קלים בעת שליחת השאלות שלנו. לקח 15 שעות להשיב לאחת מהשאלות שלנו ויום וחצי לשנייה, וזה לא רע, אבל זה לא הכי מהר שראינו. Wrike ו- Basecamp הם המהירים ביותר. אם אתה מעריך תמיכה מהירה, השווה אותם במאמר Wrike לעומת Basecamp.

ClickUp נאה, פונקציונלי ונוח לשימוש. זה גם זול ויש לו תוכנית בחינם, מה שהופך אותו לבחירה נהדרת עבור בעלי מקינטוש וכל השאר. קרא עוד על זה בסקירת ClickUp שלנו.

לא בסדר

Wrike ממוקד יותר מרוב הכלים ברשימה זו. זו תוכנה חלקה ואיכותית שיכולה להביא הרבה לצוות שלך. אתה יכול לראות איך זה משתווה לכלי רגוע יותר במאמר שלנו Wrike לעומת Asana.

דו

כמו ברוב הכלים כאן, תוכלו ליצור משימות, לחלק אותן למשימות וליצור מערכות יחסים ביניהן. ניהול תלות מאפשר לך לאתר עיכובים פוטנציאליים בפרויקט שלך ולפעול לתיקון בעיות לפני שהן מתרחשות.

לריקה יש הרבה צפיות בהן ניתן לעבוד. בנוסף לרשימה, הלוח והטבלה, יש בו תרשים Gantt, ניתוחים, זרם וטבלת זמן. תצוגת הקאנבן משתמשת בעמודות קבועות שלא ניתן לשנות את שמם, אך היא עובדת טוב אחרת.

אתה מקבל שטח אחסון של 2 ג’יגה-בתים עם חשבון בחינם, ועולה ל -100 ג’יגה-בייט בתוכנית הארגונית של Wrike. אם אתה זקוק ליותר, קרא את המאמר הטוב ביותר לאחסון ענן שלנו.

ל- Wrike מבחר חזק של תבניות שכדאי לעיין בהן. הם מקובצים לקטגוריות, וגם אם אינך מתכנן להשתמש בהן, הם יכולים לתת לך כמה רעיונות כיצד להשתמש ב- Wrike. השירות גם משתלב היטב עם מספר פלטפורמות אחרות, כולל Adobe Creative Cloud.

תכנית חופשית

לריק יש תוכנית חינמית שיכולה לשמש צוותים של עד חמישה אנשים. מעבר לכך, זה מתחיל ב -9.80 דולר למשתמש בחודש, וזה ערך טוב למה שהוא מציע.

יש לו אבטחה מעולה, עם אימות דו-גורמי ותכונות מתקדמות רבות, כגון בקרות גישה לסיסמא ולגישה. אלה יעזרו לצוות שלכם להימנע מפשעי רשת.

התמיכה של Wrike היא נהדרת, נותנת לנו את המענה המהיר ביותר לשאלות שראינו בקטגוריית ניהול הפרויקטים. זה טוב מכיוון של- Wrike יש עקומת למידה יותר מרבים מהכלים ברשימה זו.

היישום שלה ל- macOS נדרש למצוא מעט ציד. היינו צריכים להיכנס לגירסת הדפדפן ולחפש בספריית האפליקציות שלה. לאחר התקנתנו, מצאנו שהיא כמעט זהה לגירסת הדפדפן. ל- Wrike יש גם אפליקציות לנייד אם אתה רוצה להשתמש בהן תוך כדי תנועה. 

Wrike הוא כלי איכותי ביותר, ולמרות שהוא מסובך יותר מכמה מתחרותיו, אנו ממליצים עליו לכל מי שרצוי בניהול פרויקטים. קרא עוד על זה בסקירת Wrike שלנו.

monday.com

monday.com הוא הכלי הכולל המועדף עלינו לניהול פרויקטים כאן באתר Cloudwards.net. זה נכנס ראשון בסיכום שלנו עם תוכנת ניהול הפרויקטים הטובה ביותר.

לוח שני

הממשק שלה הוא אחד הטובים ביותר, נותן לך רמזים ותצוגה מקדימה קטנה של מה שהכל עושה. אם אתה רוצה ללמוד על ידי עשייה והתנסות, זה מקל על זה.

הרשמה קלה. אתה פשוט מזין כתובת דוא”ל ואז מעתיק את הקוד בן שש הספרות לאפליקציה כדי להתחיל. לאחר מכן מועברת דרך אשף ההתקנה המהיר.

ל- monday.com אין משימות משנה או תלות, אבל זה נותן לך שליטה עצומה על מבנה המשימות שלך. רוב כלי ניהול הפרויקטים מאפשרים לך ליצור משימות הכוללות מערכת נתונים קבועה, אך אתה יכול להוסיף שדות לתוכן ליבך באמצעות monday.com. 

זה לא הכלי היחיד שמאפשר לך לעשות זאת, אבל הוא מציע את השילוב הטוב ביותר של שימושיות וכוח שראינו תוך כדי ביצוע זה..

תבניות של monday.com

ישנן גם תבניות רבות שאפשר להתחיל איתן, ו- monday.com מעניק לך הנחיות רבות כשאתה בוחר אחת. זה מועיל מכיוון שיש מרכיב של ניחושים שעושים זאת בכל כלים מסוימים. monday.com מראה לך פרטים נוספים מאחרים על הדברים שאתה מקבל.

לקוח הדסקטופ שלה הפתיע אותנו בדירוג 12 בזכות גסות והומור גס. לא מצאנו שום דבר מזה, אבל הופתענו לראות כמה שגיאות ממשק. באשף ההקדמה היו בעיות גלילה אנכיות, כלומר לא יכולנו לראות את טקסט ההוראות בראש המסך. לאחר מכן זה נתקע לאחר שנכנסנו לנתונים שלנו.

נראה כי ל- monday.com היו כמה בעיות תשתית בזמן האחרון, מה שגורם לשיבוש בשירותים, כך אני מקווה שזה ייפתר בקרוב. בכל מקרה, אנו ממליצים לבעלי מקש לדבוק בגרסת הדפדפן.

monday.com מתחיל ב- $ 25 לחודש עבור צוות של חמישה משתמשים ויש לו ניסיון למשך 14 יום אם אתה רוצה לבדוק את זה.

קרא עוד על זה בסקירתנו monday.com. אם אתה רוצה לראות איך זה מתגלה מול פלטפורמות אחרות, קרא את monday.com לעומת Asana ו- monday.com לעומת Wrike..

אפשרויות אחרות

ישנן אפשרויות רבות עבור תוכנות לניהול פרויקטים עבור מחשבי מקינטוש. להלן מספר פלטפורמות נוספות שכדאי לבדוק.

שולחן אוויר

אפליקציית ה- macOS של Airtable חכמה וחסכנית, עם תחושה איכותית. למעשה, זה מרגיש טוב יותר לשימוש מאשר בגרסת הדפדפן.

חוץ מזה היא מציעה את אותה פונקציונליות, הכוללת תבניות רבות שאפשר להתחיל איתן. אתה יכול גם ליצור תבניות משלך כדי לחסוך עבודה בפרויקטים מרובים.

חסימות שולחן

ה”בלוקים “המצוינים של Airtable מאפשרים לך להוסיף פונקציונליות מתקדמת לפרויקטים שלך. הם יכולים לבצע אוטומציה של דברים כמו זיהוי תמונה ותרגום ויש להם פוטנציאל עצום לעשות עבורך עבודה.

ל- Airtable יש תוכנית בחינם והתוכניות בתשלום שלה מתחילות ב -10 דולר למשתמש לחודש. קרא עוד בסקירת הטבלאות שלנו.

Basecamp

ל- Basecamp עיצוב ידידותי ואטרקטיבי, שיכול לפנות לבעלי מק. מצאנו כמה פגמים בממשק שלו בסקירת Basecamp שלנו, אך הוא השתפר מאז שבחנו אותו לאחרונה.

דחיפה בסיסית

Basecamp עושה עבודה נהדרת להראות אותך מסביב, כשמכשפים מוקפצים מציגים את התכונות שלה, והמגע האנושי שלה ימשוך את בעלי מקינטוש.

ניתן להוריד מאתר האינטרנט שלו, יישום ה- macOS שלו טוב במיוחד, עם אנימציות נחמדות המשלימות את תכונות הליבה שלו. זה אחד הכלים הבודדים שבהם אפליקציית ה- macOS משתפרת בגירסת הדפדפן.

עם אפשרויות התקשורת הצוותיות החזקות ותכנית התמחור השטוחה שלה, Basecamp היא בחירה מצוינת עבור צוותים שרוצים לשמור על הכל במקום אחד. כבונוס, זה חינם למתחנכים.

LeanKit

בעלי מק שבחרו בפלטפורמה שלהם להשוויץ במראה החלקלק שלהם צריכים להימנע כעת ממבטם. LeanKit נפגע בריכוז בפנים מהמקל המכוער. עם זאת, מי שפחות מודאג מהשטחיות צריך להסתכל מקרוב.

leankit-Kanban

LeanKit, כשמו כן הוא, מתמקדת בעקרונות ניהול רזים. זה מבוסס על לוח קאנבן, אבל הלוח מחולק לאזורים עבור אנשים או צוותים שונים. זה מספק סקירה כללית של הפרויקט שלך, תוך מתן אפשרות למנהלים להתמקד בקטע שלהם ואנשים להתמקד במשימות שלהם.

למרות היותה לא מושכת, LeanKit היא בחירה נהדרת עבור אלה המתמקדים בביצוע הדברים. קרא עוד על זה בסקירת LeanKit שלנו.

מחשבות אחרונות

ניהול פרוייקטים נשמע מטושטש ומשעמם, אך יש המון תוכנות קלות לשימוש שיכולות לעזור לכם להתארגן. גם זה לא נועד לעסקים. כלים לניהול פרויקטים יכולים לעזור לכם לארגן את שיעורי הבית, את צוות הספורט שלכם או כל פרויקט יצירתי שהיה לכם בדרכים.

לכל מה שעייננו כאן יש ניסיון חינם, כך שאתה לא צריך לשלם כלום כדי להתחיל. לכל הכלים הללו יש מה להציע וכדאי לחקור כדי לבדוק אילו מתאים לכם.

אם ניסית להשתמש באחת מהפלטפורמות הללו ב- Mac, אנא יידע אותנו כיצד טיילת ושתף את כל תוכנות ניהול הפרויקטים שאתה ממליץ עליה בתגובות שלהלן. תודה שקראתם.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map