HostGator נגד GoDaddy: קרב הטיטאנים בשנת 2020

HostGator ו- GoDaddy הם שניים מהשמות הגדולים ביותר באירוח אתרים. הם צוואר וצוואר, אבל מסיבות שונות. HostGator מציג כמה תכונות חזקות אך מאבקים בתחומים אחרים, בעוד GoDaddy יכול להשתמש בשיפורים קלים בכל רחבי הלוח. 

GoDaddy מאכלס כמעט פי עשרה אתרים כמו HostGator, וזו לא יכולה להיות טעות. בהשוואה זו של HostGator לעומת GoDaddy, אנו נעזור לך לקבוע איזו אפשרות היא הטובה ביותר עבורך. במהלך חמישה מחזורים נסבול את שני השירותים זה מול זה ונכריז על הזוכה הכללי בסיום. 

כפי שאתה יכול לראות בהשוואה שלנו בין DreamHost לעומת Bluehost, אולם דברים אלה הם לעתים קרובות יותר מדויקים. אם ברצונך לקרוא מידע נוסף על המתחרים שלנו, בדוק את סקירת HostGator וסקירת GoDaddy.

הגדרת קרב: HostGator מול GoDaddy

כאמור, ההשוואה שלנו תתקיים על פני חמישה סיבובים. סבבים אלה הם תכונות, תמחור, קלות שימוש, מהירות וזמן פעולה ואבטחה ופרטיות. המדהימה שביניכם עשויה לשים לב לסבבים הללו תואמים את הקריטריונים שבסקירות שלנו, מינוס כמה קטעים. זה מכוון, אך אנו לא מדלגים על היבטים חשובים של השירותים. 

קשה לומר שסוגי אירוח חשובים לא פחות מהמהירות, למשל, ולכן ריכזנו כמה קטעים לתחומים אחרים. היוצא מן הכלל היחיד הוא תמיכה, שלרוב היא לא עניין גדול. HostGator ו- GoDaddy מציעים תמיכה הגונה, רק לא ברמה של, נגיד, Hostinger (קרא את סקירת Hostinger שלנו). 

חמישה מחזורים פירושם שיהיה גם מנצח ברור. כל סיבוב שווה נקודה אחת, וכל השירות שיש לו שלוש נקודות או יותר יזכה במשחק. למרות שזו דרך נהדרת לראות במהירות אילו מהשירותים שאנחנו מעדיפים, אנו ממליצים לקרוא את כל החלקים כדי לראות מדוע בחרנו שירות אחד על פני השני. 

1

תכונות

תכונות חשובות יותר ויותר לאירוח אתרים. לדוגמה, נקודות זכות הפרסום בחינם של iPage אינן מתרחשות לשרתי LiteSpeed ​​של Hosting24 (קרא את סקירת iPage וסקירת Hosting24 שלנו). סיבוב ראשון זה לא יסתכל רק על התכונות שמציעות GoDaddy ו- HostGator, אלא יבדוק עד כמה התכונות שימושיות וחשובות יהיו באתר שלך..

HostGator

HostGator נמצא בבעלות Endurance International Group, ואם קראת את סקירת Bluehost שלנו, אתה יודע שזה אומר שיש הרבה תכונות. כל מהשילוב של Google G Suite ועד CodeGuard ל- SiteLock מוצע, אך רבות מאותן תוספות מוסתרות מאחורי קירות שכר. 

התוכניות המשותפות, למשל, מגיעות רק עם כמה תוספות. יש לך זיכוי מודעות בסך 200 $ עבור Bing ו- Google והגישה לכל המתקינים דרך מתקין האפליקציות Softaculous. למרות שאיננו מתלוננים על נקודות זכות של מודעות, דברים כמו אחסון במצב מוצק, תוכנת שרת LiteSpeed ​​וקובץ מטמון יעזרו להניע תנועה של יותר מ- $ 100 במודעות Google. 

עם זאת, תוכניות הוורדפרס המנוהלות פותרות רבות מהבעיות המשותפות. למרות ש- HostGator לא ביצע את אירוח האינטרנט הטוב ביותר שלנו עבור מדריך וורדפרס, ישנם המון תכונות מצוינות, כולל גיבויים יומיים של CodeGuard ואבטחת אתר SiteLock. גם התוכניות מנוהלות במלואן, כלומר לא תצטרך לדאוג לעדכונים.

אם אתה רוצה ללכת עם משהו פשוט יותר מ- WordPress, HostGator מציע שני בוני אתרים, אם כי אחד מהם מעולה בעליל. בונה האתר Gator, שפיתחה HostGator באופן אישי, ניתן לשימוש, אך הוא לא יהפוך את מדריך בוני האתרים הטוב ביותר שלנו, כפי שתוכל לראות בסקירת Gator שלנו.. 

ממשק שברירי

בונה אתרים שיצר מדריך זה הוא Weebly, אותו מציעה HostGator גם. הגרסה החינמית של Weebly כלולה בכל תכנית משותפת, ולמרות שהיא מוגבלת במספר העמודים והתקשורת שבהם אתה יכול להשתמש, היא מוצגת אחרת לגמרי. הקפד לקרוא את סקירת ה- Weebly שלנו למידע נוסף. 

קדימה אבא

למרות שהם שונים זה מזה בתחומים אחרים, GoDaddy ו- HostGator דומים בכל הקשור לתכונות. כמו המתחרה שלה, ל- GoDaddy יש הרבה תכונות, אך תצטרך להשקיע הרבה כדי לגשת אליהם. אנו מבינים לשמור כמה תכונות לתכניות יקרות, אך רבים מהחיוניים הם שמאחורי קיר שכר. 

GoDaddy אינו מציע גיבויים יומיים, סריקת תוכנות זדוניות או אישור SSL / TLS עם התוכניות המשותפות שלה, אלא אם כן אתה מוכן לשלם תוספת. גיבויים הם 3 $ לחודש, אישור הוא $ 7 וסריקת תוכנות זדוניות היא $ 6 נוספים. אתה יכול לשלם פי שניים מחבילת האירוח שלך בתוספות בלבד. 

זה נראה קופץ מזומנים, במיוחד בהשוואה ל- Namecheap, הכולל את התכונות הללו והופך את החבילות לזולות יותר (קרא את סקירת Namecheap שלנו). חמור מכך הוא היעדר בניית אתרים. כמו HostGator, ל- GoDaddy בונה אתרים משלו. כפי שאתה יכול לקרוא בסקירת GoDaddy GoCentral שלנו, זה לא הכי טוב, אבל זה גם לא רע.

אך אינך יכול להשתמש בכלי לבניית אתרים אלא אם כן אתה רוכש תוכנית מסוימת. זה לא כלול באירוח שלך, ובהתחשב במארחי אתרים כמו כתום קטן להשתלב עם Weebly בחינם, השמטתו של GoDaddy מרגישה חמדנית (קרא את הביקורת שלנו כתום קטן). 

עם זאת, בדומה לתכניות של HostGator, התוכניות המנוהלות של וורדפרס של GoDaddy מרשימות. הם מגיעים עם כל התכונות שלא חסרות התוכניות המשותפות, אך תשלם אגורה יפה כדי להשיג אותן. למעשה, העלות כה גבוהה, שככל הנראה עדיף ללכת עם מארח כמו קינסטה לוורדפרס (קרא את סקירת קינסטה שלנו).

מחשבות סביב סיבוב אחד

HostGator ו- GoDaddy אינם מרשימים בכל מה שקשור לתכונות, במיוחד בתוכניות משותפות. אבל יש הבדל ברור בכל הקשור לבונה האתר הכלול. HostGator נותן לך שתי אפשרויות בחינם, בעוד GoDaddy מסתיר אפשרות יחידה מאחורי קיר שכר. 

עם זאת, אם אינך מעוניין להשתמש בונה אתרים, ההבדל הזה לא משנה. עם זאת, חשוב לנו לכן אנו נותנים את הזכיה ל- HostGator.

סיבוב: נקודת תכונות עבור HostGator

לוגו של HostGator
לוגו של GoDaddy

2

תמחור

קל להסתכל על מחירי הספקים כדי לראות מהם הזול יותר, אך למרבה הצער אירוח אתרים מורכב יותר מזה. כפי שאתה יכול לראות בסקירת Arvixe שלנו, שירותי אירוח אתרים משתמשים בהרבה שיאניגנים בכדי לגרום למחיר להיראות נמוך מכפי שהוא. קטע זה לא מסתכל רק על הערך של כל שירות, אלא הוא גם יבחן עד כמה השירות שקוף לגבי התמחור. 

HostGator

HostGator, כמו רבים מאחיו EIG, לא ברור לגבי תמחור (קרא דוגמא נוספת לכך ב- HostMonster). התעריפים נראים מצויינים כשמסתכלים על דף מוצר, אך התשלום מספר סיפור אחר. המחיר המופיע הוא רק אם אתם רוכשים שלוש שנות אירוח מראש. 

אף על פי שההנחות לתוכניות רב-שנתיות אינן מתקבלות על הדעת, HostGator מעניש אותך על כך שאתה הולך עם משך זמן קצר יותר. הוא מציע בין שנה לשנה, וכן מונח של שנה, שלושה ושישה חודשים. עם זאת, עם המשכים האחרונים יותר מכפלת המחיר. התוכנית המשותפת הזולה ביותר, שעלולה בדרך כלל פחות מ -3 $, למשל, קופצת לכמעט 11 $. 

לעומת מארח זול, כגון 1&1 IONOS, HostGator הוא במחיר מופקע, אך נראה כי כך גם עם מארחי אינטרנט במחירים סבירים, כמו A2 Hosting (קרא את סקירת A2 Hosting שלנו ו- 1&סקירה של IONOS). בנוסף, ההנחות חלות רק על שנה ומעלה. אם אתה מעוניין בתוכניות של שלושה או שישה חודשים, אתה עדיין תשלם את אותו המחיר כמו שהיית עושה עם תוכנית חודשית. 

עם זאת, חלון ההחזר נדיב. יש לך 45 יום לשנות את דעתך, ולמרות שראינו חלונות ארוכים יותר מ- DreamHost, A2 Hosting ו- InMotion Hosting, HostGator מספק יותר זמן מרובם (קרא את סקירת ה- InMotion Hosting).

קדימה אבא

ל- GoDaddy יש תמחור לא טוב, לא רק מכיוון שדף המוצר שלה מתעתע, אלא גם בגלל שהוא מעניש את מי שרוצה לקבל משך זמן קצר יותר. לדוגמה, התוכנית המשותפת הזולה ביותר היא 3 $ לחודש אם אתה קונה שלוש שנים, אך היא מתחדשת ב 8 $ לחודש. שיעורים אלה הם סטנדרטיים לאירוח משותף זול, אך אם תקבלו משך שלושה חודשים, המחיר קופץ ל -11 $ לחודש. 

די אם נאמר שגוגלדי לא מתמחה באירוח אתרים זול. התוכניות יקרות, חסרות תכונות ומבלבלות. אפילו בהשוואה ל- A2 Hosting, מערך התוכניות צפוף ועם פילוח כל כך מוזר של תכונות, קשה לדעת איזו תוכנית כדאי לקנות. 

אנו מעדיפים את המערך של SiteGround. כפי שאתה יכול לראות בסקירת SiteGround שלנו, הוא מאזן מערך תכניות ממושך על ידי הבטחת הפיצ’רים החיוניים שביניהם. כאמור, GoDaddy לא עושה זאת, מה שמביא ליותר שכבות בין סוגי אירוח ולתהליך Checkout מבלבל יותר.. 

בנוסף, מדיניות ההחזר מזוויעה. GoDaddy מציע את 30 הימים הסטנדרטיים להחזרת הכסף שלך, אך קריאת האותיות הקטנות מגלה כי החלון חל רק אם אתה רוכש אירוח של שנה או יותר. אם אתה הולך עם משך זמן קצר יותר, לא משנה את סוג האירוח, תקבל רק 48 שעות לשנות את דעתך.

שתי מחשבות עגולות

אנחנו לא אוהבים אף אחד מהספקים בכל מה שקשור לתמחור, אבל HostGator מרגיז אותנו פחות מ- GoDaddy. למרות שאנחנו עדיין לא אוהבים תמחור מטעה, HostGator אינו פוגע מדי. GoDaddy, לעומת זאת, מתקרב לרמות הונאה של ארוויקס. זה בשילוב עם מדיניות ההחזר הנורא דוחף את HostGator עוד יותר בראש.

סבב: נקודת תמחור עבור HostGator

לוגו של HostGator
לוגו של GoDaddy

3

קלות שימוש

למרות שסיבוב אחד ושניים תואמים באופן שווה, בסיבוב השלישי מופיעים יציאה לשני המארחים הללו. אף אחד מהם אינו קשה לשימוש – קרא את סקירת FatCow שלנו כדוגמה למארח אינטרנט כזה – אך ברור שיש לקצה אחד. בסיבוב זה נבדוק כמה קל לעבור לקופה וכמה קל לנהל את האתר שלך.

HostGator

HostGator היה אחד המותגים הראשונים ב- EIG שהטמיע את לוח הבקרה המורמר שראינו מ- Bluehost, HostMonster ו- JustHost (קרא את סקירת JustHost שלנו). כפי שקרה כשסקרנו את השירותים הללו, לוח הבקרה מצוין, אבל להגיע לשם זה טרחה. 

יש לכך שתי סיבות. הראשון הוא שיש כניסות נפרדות עבור HostGator ובונה האתר Gator, למרות העובדה שאתה יכול להשתמש ב- Gator עם חבילת האירוח שלך. בנוסף, HostGator לא שולח אותך מהקופה ללוח הבקרה. במקום זאת, זה שולח לך אימיילים מרובים, שאחד מהם כולל את פרטי הכניסה שלך, כך שאתה צריך לכרטיסייה בכדי למצוא היכן להיכנס.. 

הסיסמה שנוצרה היא בדיוק זה: שנוצר. משלוח זה באמצעות דואר אלקטרוני נוגע גם כן, כפי שאתה יכול לקרוא במדריך האבטחה שלנו לדוא”ל. העובדה שניתן לשלוח אימיילים דרך חיבור לא מוצפן אם לחיצת היד נכשלת פירושה שמידע ההתחברות שלך יכול להיחשף, וזה דבר שהיה לנו בעיות בסקירת LunarPages שלנו..

בקיצור, עליך לשנות את הסיסמה שלך, רצוי להשתמש באחד ממנהלי הסיסמאות הטובים ביותר שלנו, כגון Dashlane (קרא את סקירת Dashlane שלנו). 

עם זאת, לוח הבקרה ממלא את הבעיות בזמן הקופה במהירות. HostGator משתמש באותו cPanel שהשתנה עם Bluehost, שהפך אותו לאירוח האינטרנט הטוב ביותר שלנו עם רשימת cPanel..

hostgator-review-cpanel

המידע הרלוונטי ביותר מוצג תחילה, כאשר חלק מאפשרויות הנישה יורדות לפינות הכהות של הממשק. זה הופך את לוח הבקרה למעולה למתחילים החדשים שמקבלים את רגליהם באמצעות אירוח אתרים ובמקביל מאפשרים למשתמשים בכוח לגשת לאפשרויות שהם צריכים..

קדימה אבא

GoDaddy אינו מטבעו קשה לשימוש – הוא משתמש ב- cPanel, האתר ולוח המחוונים הם מודרניים ויש המון אפשרויות לשימושים בכוח – אבל זה קורה הרבה. כמארח רושם דומיין שהופך לאינטרנט, GoDaddy לא עבר באופן מלא כדי להכיל את לקוחותיו בצד האירוח, מה שהפך לחוויה מבלבלת ומגושמת.. 

כאמור, מערך התוכניות צפוף, מה שמקשה למצוא את מה שאתה צריך. גם הניווט לא עוזר. ל- GoDaddy מספר דפי מוצר עבור כל שורת שירות, עם דרכים שונות לגשת לכל אחד מהם. עם זאת, שיטות אלה אינן עקביות, לכן הכרטיסייה לסוג אירוח מסוים עשויה להציג לך מערך תכניות חדש או דף מוצר אחר.. 

זה תקלות של שירותים שלא עובדים יחד, מה שהופך את החוויה הכוללת למגושמת. זה משתקף בלוח הבקרה, אשר שם דגש כבד על התחומים שרשמת במקום האירוח שלך. אפשרויות רגילות שראינו מספק כמו Site5 אינן קיימות (קרא את סקירת האתר 5 שלנו). 

godaddy-review-cpanel

החסד החוסך היחיד הוא cPanel, אליו תוכלו לגשת על ידי לחיצה על “ניהול” לצד חבילת האירוח שלך. זוהי גרסת סטנדרט בוג של cPanel, שהיא יותר טובה מכלום, אבל ראינו ששירותים כמו WestHost מבטלים את המבט המוכר יותר (קרא את הסקירה שלנו ב- WestHost). cPanel הוא הפוך, אבל ההגעה לשם עשויה להיות יותר טרחה ממה שהיא שווה.

שלוש מחשבות עגולות

ל- HostGator יש כמה טעויות שגויות במהלך ההרשמה, אך ראינו את זה אפילו עם מארחי אתרים ממוקדים ארגוניים, כמו Pagely (קרא את הסקירה Pagely שלנו). לעומת זאת, לוח הבקרה שלו אין שני. ל- GoDaddy יש בעיות רבות יותר במהלך ההרשמה והיא מספקת רק את הגרסה הסטנדרטית של cPanel לבעיות שלך.

סיבוב: נקודת קלות שימוש עבור HostGator

לוגו של HostGator
לוגו של GoDaddy

4

מהירות וזמן פעולה

בדיקת המהירות שלנו מורכבת משני מדדים: בדיקת מהירות של Pingdom ופעולת עומס. אנו משיקים אתר באמצעות האפשרות המשותפת הזולה והזולה ביותר, מתקינים עותק ריק של וורדפרס ואוספים מספרים מהמדדים שלנו. בין השניים אנו יכולים לראות לא רק באיזו מהירות האתר מגיב למשתמש בודד, אלא גם כיצד הוא מטפל בהיותו בעומס. 

במהלך סבב זה נשווה את התוצאות שאספנו מ- HostGator ו- GoDaddy במהלך הביקורות שלנו, כמו כן נדון באיזו ערבות זמן עבודה, אם בכלל, קיימת.

HostGator

HostGator ביצע בצורה לא טובה במהלך מבחן המהירות של פינגדום. זה הוענק ל 83 מתוך 100, וזה נשמע הגון בהתחלה, אבל חשוב לזכור שהאתר שאנחנו בודקים אינו מכיל תוכן, ולכן אנו מצפים לציונים של 90 ומעלה. ניתן לפתור בעיות עם אתר רגיל בעזרת מדריך לשיפור זמני הטעינה של האתר. 

מבחן hostgator-review-speed-speed

בחפירת הנתונים שמנו לב שרוב הזמן יוחסו לרזולוציית ה- DNS ולחיצת היד של SSL. לעומת זאת, מדד ה”המתנה “לא היווה הרבה. מספר זה מציין כמה זמן לוקח לשרת להתחיל לשלוח נתונים, מה שהופך אותו למספר הישיר ביותר לשימוש כשמדברים על מהירות אירוח אתרים.

השפעת הטעינה הייתה טובה יותר, אך לא בהרבה. היא שלחה 50 משתמשים וירטואליים לשרת במשך חמש דקות, ול- HostGator הייתה כמות משתנה טובה בזמן התגובה. זה לא ברמה של GreenGeeks (קרא את סקירת GreenGeeks שלנו), אבל ראינו מבצעים עקביים יותר.

hostgator-load-impact

עם זאת, זה נשמר על ידי אחריות לזמן הפעולה. HostGator מבטיח שיהיה לכם זמן פעולה של 99.9 אחוז, ולמרבה המזל, זה לא רק שיווק. אם החבילה שלך נופלת ממתן זמן ההפעלה של 99.9 אחוזים, HostGator יעניק לך חודש אירוח שלם בחינם. זה נכון לכל השירותים שאינם ייעודיים, המשתמשים בהסכם נפרד בו תקבלו אשראי יחסי. 

קדימה אבא

GoDaddy ביצעה ביצועים טובים בהרבה מ- HostGator בבחינת מהירות Pingdom, אך היא עדיין לא הייתה מהירה כמו Hostinger או Pagely. זה קלע 90 מתוך 100, לוקח מעט זמן להתחבר לשרת ולפתור את בקשות ה- DNS. זמן ההמתנה היה ארוך יותר, אך ניתן לשפר זאת באמצעות דחיסה ומטמון. 

מבחן סקירה מהירה

עם זאת, השפעת הטעינה לא הייתה גדולה. GoDaddy בקושי הצליח לעמוד בעומס הצנוע, והתוצאה הייתה מספר גבוה של שגיאות HTTP. שגיאות אלה מציעות שיש יותר מדי אתרים שמתארחים בשרת המשותף ואין מספיק משאבים עבורם. כפי שהתרשים להלן מראה, לרוב המשתמשים הווירטואליים היה זמן תגובה של 0 אלפיות השנייה, כלומר האתר לא נטען. 

חמישים משתמשים זה לא הרבה, ולמרות שאנחנו מצפים לכמה שגיאות ככל שהבדיקה מתקרבת לספירת המשתמשים, GoDaddy נשבר לפני 15. זה אומר שיש קומץ משתמשים באתר שלך יכול להפוך אותו לבלתי שמיש לכל מי שרוצה להתחבר. 

godaddy-review-load-impact

בדומה ל- HostGator, הערבות לזמן ההפעלה של GoDaddy היא 99.9 אחוזים, אך היא הרבה יותר ספציפית. תקבל אשראי אירוח של 5 אחוזים רק אם זמן ההפעלה שלך נופל מתחת ל 99.9 אחוז. בנוסף, האחריות אינה מכסה תחזוקה, לא משנה אם היא מתוזמנת או לא, הפסקות דוא”ל או הפסקות הקשורות לסביבות תכנות מסוימות. 

אלה רק כמה דוגמאות. על פי תנאי השירות, השבתה נקבעת אך ורק על ידי GoDaddy, כך שתמיד באוויר אם תקבל אשראי. קיימת אחריות במקום, אך אנו לא מציעים לסמוך עליה. בהתחשב בכמה התניות המוטלות על הערבות, אין זה סביר שגאודי תשלם אי פעם.

סיבוב ארבע מחשבות

הסיבוב הזה קשה. GoDaddy הוא מארח האינטרנט המהיר יותר מחוץ לתיבה, אך ניתן לשפר את זמני הטעינה של HostGator באמצעות שרתי DNS מהירים יותר. בנוסף, HostGator הצליח לשמור על קשר עם המשתמשים במהלך מבחן ההשפעה על העומס שלנו ו- GoDaddy לא היה. בין הערבות לזמן הפעולה וכל השאר, HostGator מקבלת את הזכייה הרביעית.

סיבוב: מהירות ונקודה Uptime עבור HostGator

לוגו של HostGator
לוגו של GoDaddy

5

בטיחות ופרטיות

למרות ש- HostGator כבר זכה בהשוואה, אנו עדיין בוחנים אבטחה ופרטיות מכיוון שזו נקודת תורפה במיוחד עבור HostGator. GoDaddy אינו טוב בהרבה, אך יש לבחון את הרשימה המדאיגה של שותפי הפרסום במדיניות הפרטיות של EIG.. 

HostGator

ל- EIG, שבבעלותה HostGator, יש את אחת ממדיניות הפרטיות הגרועות ביותר שראינו. היא אוספת את כל המידע שיכולה ומשתמש במידע זה לצורך הרווח עם שותפי פרסום כמו פייסבוק, גוגל, WP Beginner, Verizon ו- Bing. זה בשילוב עם היעדר פרטיות תחום בחינם הופך את HostGator לאחד מארחי האינטרנט הכי לא ידידותיים שיש שם בחוץ.

אם אתה מעוניין להגן על המידע האישי שלך, עליך לפנות לספק כמו DreamHost (קרא את סקירת DreamHost שלנו). עם זאת, תכונות האבטחה של HostGator הן בשפע. כל התוכניות כוללות תעודת SSL / TLS בחינם, ובהתחשב ברשימת שותפי האבטחה באתר EIG, קל להשיג גם שירותים נוספים..

עדיין חסר לך סריקת תוכנה זדונית, גיבויים יומיים וחומת אש ליישומי אינטרנט. למרות שמאפיינים אלה נכללים בתוכניות יקרות יותר, אלו המשתמשים באירוח המשותף הזול ביותר יצטרכו לשלם תשלום נוסף. אם אינך יכול להרשות זאת לעצמך, אנו ממליצים לגבות את האתר שלך באופן ידני באמצעות שירותי הגיבוי המקוונים הטובים ביותר שלנו. 

באשר לתכונות אבטחה בצד השרת, קשה לומר מה HostGator מציע. כמו כל מארחי האינטרנט של EIG שנתקלנו בהם, נציגי התמיכה שדיברנו איתם על תכונות האבטחה היו חשאיות. נוכל להעלות השערה ש- HostGator משתמש ב- ModSecurity וב- BitNinja, אבל זה פשוט יהיה זה, ספקולציות. 

קדימה אבא

GoDaddy אינו טוב בהרבה בכל הקשור לאבטחה או לפרטיות. המידע שלך עדיין נאסף ונמכר לשותפי פרסום, אך איננו יכולים לומר בוודאות מי הם. פוגעני יותר, לעומת זאת, הוא היעדר פרטיות התחום החינמי בהתחשב בכך שגודדי בנה את שמו על רישומי דומיין. 

פרטיות התחום, אם אינך מודע, מחליף את המידע שאליו אתה רושם את הדומיין שלך. מכיוון שהרשומה ניתנת לחיפוש בפומבי, היא מהווה יעד עיקרי לקטיף נתונים, דואר זבל ולעיתים גם אחרי גבעול. ראינו שחלק מהשירותים, כגון Midphase, כוללים אותם בחינם, כך שאין סיבה ש- GoDaddy לא יכול (קרא את סקירת ה- Midphase שלנו). 

אבטחה היא תמונת ראי של HostGator. הכל מוצע, אך תצטרך לשלם תוספת כדי להשיג את זה. אנו גם לא יכולים לאשר אף אחד מתכונות האבטחה בצד השרת, כך שלמרות שאנו חושדים שיש דברים כמו הגנה מפני התקפות מניעת שירות, אנו לא יכולים לומר בוודאות. 

מחשבות סיבוב חמש

בורות היא אושר ולמרבה הצער, זה הכי טוב שאנחנו יכולים לגייס לסיבוב הגמר הזה. אנחנו לא מתלהבים מהפרטיות או האבטחה של אף אחד מהשירותים, אך אנו יודעים, בוודאות, את רשימת השותפים שיש ל- HostGator. אמנם ל- GoDaddy יכולה להיות אותה רשימה, אבל אנחנו לא יכולים לומר בוודאות, וזה מספיק כדי לדחוק ניצחון אחד פנימה. 

סבב: נקודת אבטחה ופרטיות עבור GoDaddy

לוגו של HostGator
לוגו של GoDaddy

6

פסק דין סופי

עם ארבעה סיבובים מתחת לחגורה, HostGator מוריד את GoDaddy בידיים. עם זאת, רבים מהסיבובים היו קרובים, מה שמסביר מדוע GoDaddy ו- HostGator יושבים אחד ליד השני בביקורות שלנו בנושא אירוח אתרים. על היותם מתחרים הם דומים נורא. 

מנצח: HostGator

למרות ש- HostGator הוא המנצח בין השניים, זה לא המארח הגדול בעולם. אנו ממליצים לקרוא את המדריך הטוב ביותר שלנו לאירוח אתרים כדי לראות ספקים אשר ימחו את הלוח בהשוואה ל- HostGator או GoDaddy.. 

האם אתה מסכים ש- HostGator היא האפשרות הטובה יותר? האם יש משהו שאתה אוהב יותר ב- GoDaddy? נודיע בתגובות למטה וכמו תמיד תודה שקראתם.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me