HostGator נגד Bluehost: קטטה בתוך אורווה EIG בשנת 2020

HostGator ו- Bluehost הם ספקי אירוח אתרים שיש להם המון המשותף. אף אחד מהם לא הופיע ברשימת אתרי האירוח הטובים ביותר, אך שניהם בבעלות Endurance International Group ומגיעים עם יתרונות וחסרונות דומים. עם זאת, ישנם הבדלים קלים ביניהם שעשויים לגרום לך להעדיף אחד על פני השני. 


בהשוואה זו של HostGator לעומת Bluehost, אנו נבדוק את ההבדלים הללו. במהלך חמישה סבבים נראה כיצד השניים מתייצבים זה מול זה, כמו גם את אירוח אתרים הטוב ביותר שלנו לעסקים קטנים ואירוח אתרים הטוב ביותר עבור וורדפרס.. 

למרות שנמשוך מאותם מדריכים לנקודות השוואה אחרות, המטרה שלנו עבור מדריך זה היא להשוות את השניים בצורה ישירה ככל האפשר. אם אתה מעוניין לראות את ביצועיהם מול שוק אירוח אתרים רחב יותר, קרא את סקירת HostGator שלנו ואת סקירת Bluehost.

הגדרת קרב: HostGator מול Bluehost

בסקירות שלנו אנו שופטים ספקים בודדים על פני שמונה קטגוריות, מה שמביא להשוואה ארוכה ולא הוגנת לחלוטין. מסיבה זו, אנו משלבים חלקים מהסקירות שלנו לחמישה סיבובים עבור הראש בראש. 

סבבים אלה הם תכונות, תמחור, קלות שימוש, מהירות וזמן פעולה ואבטחה ופרטיות. כל סיבוב שווה נקודה אחת, ולכל שירות שיש יותר נקודות בסוף מנצח.

בתחילת כל סיבוב, נגיד מה אנחנו מחפשים מכל ספק ואז נעבור עד כמה השניים עומדים בקריטריונים שלנו. בסיום, נסקור את מחשבותינו כיצד השניים משווים ומכריזים כמנצח בסיבוב ההוא. 

למרות שאנו משתמשים במערכת נקודות, אנו ממליצים לקרוא את כל החלקים כיוון שקיימים לעתים קרובות ניואנסים שלא ניתן לסכם על ידי הענקת נקודה לכאן או לשם. בחלק מהסיבובים, שירות עשוי לנצח על ידי מפולת, ואילו באחרים זה עשוי להגיע לתכונה קטנה שאינה רלוונטית עבורך.

1

תכונות

כמו בכל ההשוואה בינינו, קשה לומר אילו תכונות חשובות יותר מאחרות. מסיבה זו אנו לא מתמקדים בתכונות ספציפיות לסבב זה כמו שאנחנו מפיצים אותם. בהתאמה של SiteGround לעומת HostGator שלנו, למשל, SiteGround זכה בסיבוב הזה לא בגלל שהיו לו יותר תכונות, אלא מכיוון שהן כלולות בתוכניות שונות.. 

HostGator

HostGator אינו תלוש בכל מה שקשור לתכונות, אך הוא אינו מעניק לכולם גישה. כאחד המותגים העיקריים של EIG, הוא מציג שילוב עם CodeGuard, Contact Constant ו- SiteLock. עם זאת, אפילו לא גרסאות בסיסיות של כלים אלה נכללות בתוכניות. 

hostgator-review-marketplace

שלא כמו SiteGound (קרא את סקירת SiteGround שלנו), HostGator מפרק את הרמות שלו על סמך תכונות במקום ביצועים. בין שלושת הרמות המשותפות לא סביר שתבחין בהבדל ביצועים. במקום זאת, אתה משדרג לקבלת תכונות מסוימות, כגון כלי SEO ברובד העסקי.

זה לא נראה לנו הגיוני במיוחד, במיוחד מכיוון ש- HostGator מציעה לכל אותם כלים א-לה קארט בשוק שלה. היוצאים מן הכלל הם התוכניות של וורדפרס, הכוללות גיבויים של CodeGuard, הסרת תוכנות זדוניות של SiteLock ותעודת SSL / TLS בחינם על פני שכבות.

למרבה המזל, HostGator לא כל כך רע בסבב זה. זה לא כולל אחד אלא שני בוני אתרים עם המנוי שלך. הראשון הוא Gator, שהוא בונה אתרים קנייני שלמרות שהוא הגון, לא הרשים אותנו במיוחד בסקירת Gator שלנו. עם זאת, האחר הוא אחד מבוני אתרים הטובים ביותר שבדקנו. 

לכל שכבה יש גישה לגרסה החינמית של Weebly בדומיין שלך. תוכנית זו – המכונה “התחבר” במערך Weebly – בדרך כלל מציגה 5 דולר לערך בחודש. כפי שאתה יכול לראות בסקירת Weebly שלנו, זה אחד מבוני האתר הבודדים שמאזן בין כוח ושימושיות, ומאפשר לך לבנות אתר עם כל התכונות בקלות.

Bluehost

Bluehost דומה כמעט בכל הקשור ל- HostGator. אותה רשימת תכונות זמינה, כולל SiteLock, CodeGuard ועוד, אשר כולן שמורות לרמות אירוח גבוהות יותר. עם זאת, יש תוכנית משותפת ייחודית המאפשרת לך להשיג את כל התכונות האלה ועוד, והיא לא יקרה מדי. 

יהיו מודעות לפרסום “למקצוענים” ברחבי האתר של Bluehost, הדומה ל- HostMonster (קרא את סקירת HostMonster שלנו). התוכנית המשותפת בעלת הרובד העליון כוללת את כל התכונות הרגילות, כולל תעודת SSL / TLS בחינם וגיבויים יומיים, כמו גם CodeGuard Basic, 200 $ זיכויים למודעות, פרטיות בחינם לתחום, כתובת IP ייעודית ושני רישיונות SpamExperts. 

באשר לבונה אתרים, Bluehost כולל גם שילוב עם Weebly. אותו הדבר נכון לגבי HostGator נכון כאן. אתה יכול להשתמש בגרסה החינמית ככל שאתה רוצה עם הדומיין שלך, ואם תחליט שאתה זקוק לאחסון נוסף או לתכונות מסחר אלקטרוני מורחבות, תוכל לשדרג לרמה גבוהה יותר. 

עורך סוער

מה שבולט יותר הוא תוכניות וורדפרס. התוכניות של וורדפרס של Bluehost יקרות יותר, אך הן מלאות בתכונות. הם כוללים שלבי וורדפרס, עדכוני וורדפרס מנוהלים ולוח בקרה מצוין שמשתלב עם הפלטפורמה. 

מחשבות סביב סיבוב אחד

HostGator ו- Bluehost הם די אפילו כשמדובר בתכונות. HostGator כולל בונה אתרים שני בינוני, ואילו Bluehost כולל תכונות מורחבות של וורדפרס אך במחיר גבוה יותר. אנו מעדיפים את התכונות הכל כלולות של Hostinger (קרא את סקירת Hostinger שלנו), אך בין השניים, Bluehost יש את הקצה.

עגול: תכונות נקודה עבור Bluehost

לוגו של HostGator
לוגו של Bluehost

2

מחיר

חברות אירוח אתרים ידועות לשמצה בתמחור מתעתע (קרא את סקירת Arvixe שלנו כדי ללמוד על אחד העבריינים הגרועים ביותר). כמו מותגים בבעלות EIG, Bluehost ו- HostGator בקיאים באומנות, כך שהסבב הזה יתמקד עד כמה תקופת ההחזר שלך תהיה נדיבה ובמחיר בפועל שתשלם כשמגיע הזמן לבדוק.. 

HostGator

על פניו, HostGator היא אחת הספקיות הזולות ביותר שקיימות שם. אף שהתוכנית המשותפת הזולה ביותר אינה נמוכה כמו Hosting24 (קרא את סקירת Hosting24 שלנו), היא פחות יקרה מ- 1&1 IONOS (קרא את ה 1 שלנו&סקירה של IONOS). תג המחיר פחות מ- 3 $ חל רק אם אתה רוכש שלוש שנות אירוח. 

מחיר זה קופץ לכמעט 11 $ לחודש אם אתה הולך עם פחות משנה, מכניס את HostGator בחוזקה למחנה היקר. לטווח הראשוני יש הנחה, כצפוי, אך קפיצות החידוש לא תואמות על ידי מארחי אתרים אחרים. לדוגמה, A2 Hosting הוא אותו מחיר כשאתה נרשם, אך חצי ממנו כשמגיע הזמן להתחדש (קרא את סקירת ה- A2 Hosting שלנו). 

מחוץ לתוכניות המשותפות, המחירים לא מרשימים. התוכניות המנוהלות של וורדפרס הן זולות, אך חסרות בהן את אגרוף התוכניות של קינסטה (קרא את סקירת Kinsta שלנו). אפשרויות VPS זמינות, אך תוכנית רמת הכניסה אינה מרשימה גם בהתחשב במחיר. כל שאר סוגי האירוח סובלים מאותו גורל כמו גם משותפים. לדוגמה, תוכנית VPS המבוא בסך $ 30 קופצת ל -90 $ עם חידוש. 

עם זאת, HostGator נדיב יותר מאשר לרוב בכל מה שקשור לערבות ההחזר הכספי שלו. יש לך 45 יום לשנות את דעתך, ללא קשר למשך הזמן, שהוא 15 יום יותר ממה שרוב מארחי האינטרנט מאפשרים. ישנם כמה חריגים – קרא דוגמא את סקירת ה- InMotion Hosting שלנו, אך HostGator מספק רשת ביטחון טובה יותר מרובם.

Bluehost

לתמחור מטעה דומה של Bluehost, אבל זה אפילו יותר מעצבן מאשר HostGator. בדומה לאחיו של ה- EIG, המחיר המפורסם הוא לשלוש שנים, והמחיר הזה עולה ככל שמתארך משך הזמן. עם זאת, Bluehost אינה מציעה אורך של חודש, שלושה או שישה חודשים לתוכניות המשותפות שלה כמו שעושה HostGator. 

Bluehost אינו לבד בתרגול זה – קרא את סקירת JustHost שלנו לדוגמה נוספת – אך הוא גורם לבעיות רבות יותר ממה שנראה בהתחלה. אפשרויות חודשיות מוצעות על סוגי האירוח היקרים יותר, אך לא על תוכניות משותפות, מה שמעניש את מי שמנסה לחסוך כסף הכי הרבה. 

עם זאת, המחירים הגיוניים יותר מ- HostGator. לדוגמה, תוכניות וורדפרס מנוהלות, הנקראות WP Pro, יקרות יותר מתוכניות HostGator, אך מגיעות גם עם תכונות כמו שלב. באופן דומה, התוכניות המשותפות יקרות יותר, אך הרמות הגבוהות יותר כוללות תכונות מכריעות כמו פרטיות תחום וכתובת IP ייעודית. 

באשר לקבלת החזר כספי, Bluehost מציעה לך 30 יום. למרות שבדרך כלל זה לא יהווה בעיה, זה עם Bluehost. בהתחשב בעובדה שאתה צריך לרכוש אירוח מרובה שנים בסוף המשותף, יש חלון להחזר ארוך יותר זה הגיוני בלבד.

שתי מחשבות עגולות

הסיבוב הזה מעניין. HostGator ו- Bluehost סובלים מבלגן התמחור המטעה שראינו עם כל מותגי EIG, אך מחוץ לזה יש להם חוזקות וחולשות שונות. התמחור של Bluehost תואם יותר את מה שהיינו מצפים, אך חלון ההחזר אינו ארוך כל כך, ו- HostGator מציע אפשרויות אירוח חודשיות, אך המחיר קופץ הרבה מעבר למה שציפינו. 

למרות שקשה לבחור מנצח, אנו נצטרך למסור אותו ל- HostGator. הבעיות פחות חמורות בסך הכל ומקבלים חלון ארוך יותר לשנות את דעתך. עם זאת, זה יכול ללכת לכל כיוון.

סבב: נקודת מחיר עבור HostGator

לוגו של HostGator
לוגו של Bluehost

3

קלות שימוש

אני מקווה שלא תצטרך לבזבז זמן רב בלוח הבקרה של אירוח אתרים שלך. לאחר הקמת אתר האינטרנט שלך, לוח הבקרה נמצא שם רק כדי לשנות פרטים על התוכנית שלך, במיוחד אם אתה משתמש ב- WordPress. זה שם את הדגש של סבב זה על ההתקנה. אנו נעבור את תהליך הקופה וההגדרה ב- HostGator ו- Bluehost כדי לראות איזה נוזל יותר. 

HostGator

HostGator אינו מטבעו קשה לשימוש – קרא את סקירת FatCow כדי ללמוד על דוגמא לכך – אך ישנם בעיות מתמשכות שעשויות להקשות על התשלום. בחירת תוכנית מסורבלת מכיוון של- HostGator יש מערך צפוף של סוגי ושירותי אירוח (קרא את סקירת GoDaddy שלנו בכדי לראות דוגמא נוספת), מה שמחמיר בגלל התמחור המטעה.. 

בעיות אחרות כוללות קיום אזור כניסה נפרד לבונה האתר של Gator ובחירה מראש בתוספות בקופה. כל אחד מהנושאים הבודדים אינו פורץ דרך, אך השילוב ביניהם מקשה על הבחירה ברכישת התוכנית ממה שהיה אמור להיות, במיוחד אם אתה חדש באירוח אתרים.. 

אף על פי שאנחנו לא חדשים באירוח אתרים, היו לנו בעיות. לאחר שקנינו תכנית, HostGator שלחה לנו בדוא”ל את האישורים שלנו, שהיא לא הגישה הטובה ביותר, כפי שתוכל לקרוא בסקירת LunarPages שלנו. עם זאת, הם לא עבדו. ניסינו וניסינו להתחבר, אפילו לחזור לדוא”ל המקורי כדי להבטיח שהסיסמה נכונה. למרות מאמצינו נאלצנו להתאפס. 

hostgator-review-cpanel

חבל גם מכיוון ש- HostGator הוא שמחה להשתמש מחוץ לזה. קל לניווט בלוח המחוונים של החשבון, כאשר ההגדרות הקריטיות לאירוח אתרים מונחות מראש. cPanel מרשים אפילו יותר, עם ערכת צבעים מגובשת ומראה שמשתלב בלוח המחוונים. 

יתכן שלא יהיו לך אותם נושאים שעשינו, אבל עלינו להמשיך על החוויה שלנו. לעבור את התהליך שווה את זה, אבל להתמודד עם כאב ראש רק כדי להירשם לא צריך להיות נחוץ.

Bluehost

באופן מוזר היו לנו בעיות כניסה דומות עם Bluehost. מתווה התוכניות אינו צפוף, מה שהופך את מציאת מה שאתה צריך לפשוט. התשלום פשוט באופן דומה, שלא כמו הסיוט הרב-שלבי שמעבירה לך Namecheap (קרא את סקירת Namecheap שלנו). הכל נוזל עד שהגיע הזמן להגדיר סיסמא. 

Bluehost לא שולח את פרטי הכניסה שלך באמצעות דוא”ל, וזה טוב. במקום זאת, הוא מבקש מכם להגדיר סיסמה מייד לאחר אישור התשלום. מודעים היטב לסכנות של פשעי רשת, יצרנו סיסמא ייחודית באמצעות אחד ממנהלי הסיסמאות הטובים ביותר שלנו, LastPass (קרא את סקירת LastPass שלנו). 

עם זאת, הסיסמה לא כובדה. נראה כי מסך יצירת הסיסמאות של Bluehost לא יכול להתמודד כשאתה מעתיק ומדביק רשומה מכיוון שהצלחנו להתחבר בצורה בסדר גמור לאחר הקלדת הסיסמה באופן ידני. התחשבות במנהלי סיסמאות הם עמוד התווך בדפדפנים, דבר שאינו מקובל. 

bluehost-review-cpanel

למרבה המזל, הדברים מסתכלים לאחר הנחיתה במרכז השליטה של ​​החשבון. זה מסודר כמו של HostGator, אבל יש לו מיקוד חזק יותר בוורדפרס. קיימות אותן כרטיסיות בתוספת לשונית ‘האתרים שלי’ עם סמל הוורדפרס. שם תוכלו לנהל ערכות נושא, תוספים ועוד, והכל מבלי להיכנס ל- Back-end של וורדפרס. 

הגדרות מתקדמות נמצאות תחת הלשונית “מתקדם”, ניחשתם נכון, המציגה גרסה מוכרת של cPanel. בינה לבין דף ניהול האתר, אין כל התנפחות בלוח הבקרה. ל- Bluehost לוח מחוונים רזה כמו HostGator, אך דוחף אותו עוד יותר בעזרת שילוב עמוק עם וורדפרס. 

שלוש מחשבות עגולות

Bluehost ו- HostGator יש בעיות בכל הנוגע לקופה, אך שתיהן מפצות על כך באמצעות לוח בקרה יעיל. עם זאת, Bluehost הציג בפנינו פחות בעיות במהלך ההרשמה והציע לוח בקרה המעניק למשתמשי וורדפרס גמישות רבה יותר. אם כי לא הפיתרון הטוב ביותר לכולם, Bluehost יש את הקצה בסיבוב הזה.

סיבוב: נקודת קלות שימוש עבור Bluehost

לוגו של HostGator
לוגו של Bluehost

4

מהירויות ואורך זמן

בדיקת המהירות שלנו מורכבת מהשקת אתר המשתמש בתוכנית המשותפת הזולה ביותר והתקנת עליו עותק ריק של וורדפרס. לאחר מכן האתר מנוהל על ידי שני אמות מידה: בדיקת מהירות Pingdom ועמסת ההשפעה. במהלך הסיבוב הזה, אנו הולכים להשוות את התוצאות שאספנו עבור HostGator ו- Bluehost. 

HostGator

זמן התגובה של HostGator נפוח מדי. תוצאות מבחן המהירות של פינגדום החזירו 83 מתוך 100, מה שנראה אולי לא רע, אבל זה כן. חשוב לזכור שהבדיקה שלנו משתמשת באתר ללא תוכן, כך שנקודות כלשהן על ציון מושלם אינן טובות. עבור HostGator, ישנן יותר מדי נקודות שלא ניתן להתעלם מהן. 

מבחן hostgator-review-speed-speed

הגרף מראה שהייתה המון בקשות חסומות, כלומר יש תקורה ברשת שלא צריכה להיות. חבל, בהתחשב בערך ה”המתנה “של HostGator, שהוא המפתח שאנו בוחנים עבור מארחי אתרים, הוא נמוך. אתה יכול לשפר את המהירות של HostGator – קרא כיצד לשפר את מדריך זמני הטעינה של האתר כדי ללמוד כיצד – אבל זה איטי מדי מחוץ לקופסה. 

גם לטעינת השפעות היו בעיות. השתמשנו בו כדי לשלוח 50 משתמשים וירטואליים לשרת במשך חמש דקות, מדידת זמן התגובה לכל אחת וציון שגיאות שהתגלעו. למרבה המזל לא היו שגיאות, אך HostGator הראתה רמת הגונה של חוסר עקביות. אם כי לא גרוע כמו GreenGeeks (קרא את סקירת GreenGeeks שלנו), צפויות זמני תגובה עקבית יותר. 

hostgator-load-impact

עם זאת, הערבות לזמן ההפעלה היא איתנה. HostGator מבטיח שתהיה לך זמן פעולה של 99.9 אחוז מתוכניות משותפות ומשווקים. אם האירוח שלך אי פעם ייפול מתחת לגבול זה, HostGator יפצה אותך בחודש אירוח בחינם. 

Bluehost

ל Bluehost היו תוצאות מרשימות בהרבה. מבחן המהירות של Pingdom העניק לאתר שלנו 94 מתוך 100. למרות ש- Pagely היה מהיר יותר (קרא את סקירת Pagely שלנו), Bluehost הוא אחד השירותים המהנים ביותר שראינו, במיוחד בהתחשב במחיר. סביב אותו אזור, המארחים היחידים שהכו אותו הם A2 Hosting ו- Hosting24. 

מבחן Bluehost-Review-Speed-Speed

הגרף מספר סיפור שונה בהרבה מזה של HostGator. הייתה מעט נפיחות, ללא בקשות חסומות או זמני חיבור ארוכים. ערך “ההמתנה” היה ארוך יותר, אך עם מעט המעטים מחוץ לזה, האתר נטען מהר יותר. ניתן לשפר את המספר הזה גם במטמון. 

לרוע המזל, Bluehost לא היה מרשים כל כך כשמדובר במבחן ההשפעה על עומס שלנו. שלחנו עדיין 50 משתמשים במשך חמש דקות, אבל בלוהוסט פרץ בלחץ. ראינו כמה פעמים תגובה של 0 אלפיות השנייה במהלך הבדיקה, והציעו שהאתר לא נטען. ברוב המקרים זה קורה כשיש יותר מדי משתמשים בשרת ולא מספיק משאבים לשתף. 

bluehost-review-load-impact

חמור מכך, Bluehost אינה מתחייבת להפעלת זמן. נכתב כי “בגלל המורכבות והטבע של סביבת אירוח משותפת ברשת מתרחשת השבתה” והיא לא תפצה אותך על כך. האמת, Bluehost לבד טוען את הטענה הזו. אירוח משותף הוא מורכב, אך תפקידו של Bluehost לטפל בזה. זה כמו להגיד לך להתמודד עם הקלדות, כי העריכה קשה מדי. 

סיבוב ארבע מחשבות

שוב יש לנו נקודות חוזק וחולשה משני הצדדים בסיבוב הזה. בניגוד לשידוך האתרGround לעומת Bluehost שלנו, בו היה מנצח ברור, שני המתחרים הציגו טיעון משכנע. למרות ש- HostGator מציע מדיניות זמן נדיבה, לא ניתן להתעלם מזמן הטעינה המנופח שלה. זה מספיק כדי לדחוף את בלוהוסט ליתרון בסיבוב הזה.

סיבוב: מהירויות ונקודת Uptime עבור Bluehost

לוגו של HostGator
לוגו של Bluehost

5

בטיחות ופרטיות

הסבב האחרון שלנו מתמקד באבטחה ופרטיות, שמותגי EIG נאבקים איתם. אם להיות ברור, Bluehost או HostGator אינם אפשרות נהדרת עבור מודע האבטחה. אם זה מתאר אותך, מוטב לך עם ספק כמו DreamHost (קרא את סקירת DreamHost שלנו).

HostGator

למרבה המזל, HostGator מספקת רבות מתכונות האבטחה החיוניות של האתר שאנו מחפשים והיא עושה זאת בחינם. הם כוללים אישור SSL / TLS וגיבויים אוטומטיים ויומיומיים בין תוכניות. עם זאת, ברשימה של מותגי EIG אנו מאוכזבים מכך שיותר לא נכלל. 

לדוגמה, SiteLock, שהוא כלי סריקה והסרה של תוכנות זדוניות, אינו נכלל, אפילו לא בפשטות. חבילת הסריקה הבסיסית, שאמורה להיות כלולה בחינם, היא 3 דולר לחודש. החבילה המלאה, המספקת חומת אש ליישומי אינטרנט והסרת תוכנות זדוניות, תריץ לך 40 דולר לחודש. 

גם פרטיות היא בדיחה, כמו בכל מותגי EIG. שלא כמו Midphase ו- WestHost, HostGator אינו כולל פרטיות תחום בתוכנית שלך (קרא את סקירת Midphase וסקירת WestHost). בנוסף, זה יקר יותר מרוב מארחי האינטרנט. למרות שבדרך כלל אתה יכול לקבל פרטיות בתחום בין 8 ל -10 דולר לחודש, HostGator גובה 15 דולר לחודש. 

שלא לדבר על מדיניות הפרטיות, שכל מותגי EIG חולקים. זה מאפשר לחברת האחזקות שמעל HostGator לשתף מידע המאפשר זיהוי אישי עם רשימת שותפים מדאיגה, כולל מודעות גוגל, WPBeginner, Yahoo, Bing ו- Verizon. אם כי ישנם שותפים הגיוניים, כגון מפות Google, אך רובם לא עושים זאת. 

Bluehost

Bluehost הוא עותק פחמן של HostGator כשמדובר בתכונות אבטחה. אתה מקבל גיבויים יומיים ותעודת SSL / TLS בחינם עם התוכנית שלך, אך תכונות אבטחה אחרות, כגון SiteLock, אינן כלולות. בנוסף, לא יכולנו להבהיר אילו תכונות אבטחה בצד השרת קיימות. 

אנו תמיד שואלים את מארחי האינטרנט לגבי תכונות, כגון ModSecurtiy ו- BitNinja, מכיוון שאין דרך לדעת אם תכונות האבטחה הללו משמשות בקצה השרת. חיפשנו נציג תמיכה לתשובות, אך לא מצאנו כאלה. במקום זאת, הנבחרים הפנו אותנו לרכוש את Cloudflare ו- SiteLock. 

גם הפרטיות גרועה, אך Bluehost נוקטת בצעדים רבים יותר מ- HostGator. שתי התוכניות המשותפות הראשונות ותוכניות WP Pro כוללות פרטיות תחום בחינם, אם כי במחיר גבוה, ויש מרכז פרטיות שמקל על לראות מה נאסף ואיך משתמשים בו.. 

אנו מעריכים את שלב ההבהרה, אך זה לא הופך את העוקץ לאוסף פחות. Bluehost מנסה לפנות למודעות הפרטיות עם מרכז הפרטיות שלה, אך הוא אשם באותה טקטיקות מזועזעות כמו שאר מארחי רשת EIG. 

מחשבות סיבוב חמש

כאמור, לא Bluehost או HostGator הם דבר נהדר בכל הנוגע לאבטחה ופרטיות. עם זאת, ברור ש- Bluehost עשתה צעדים רבים יותר מכפי שעשתה HostGator. בין הכללת פרטיות תחום בחינם עם כמה תוכניות לנסות להבהיר את מדיניות הפרטיות, Bluehost מקבלת את הזכייה בסיבוב האחרון הזה. 

סבב: נקודת אבטחה ופרטיות עבור Bluehost

לוגו של HostGator
לוגו של Bluehost

6

מחשבות אחרונות

Bluehost הרוויח ארבע נקודות והפך אותו למנצח בהשוואה זו. למרות שזה אולי נראה קרוב, זה לא היה כך. Bluehost הוא המארח הטוב ביותר ב- EIG, למרות שסובל מנושאים דומים למותגים איתם חולק התג. 

הזוכה: Bluehost

לארגון HostGator יש את נקודות החוזק שלה, במיוחד בצפיפות סוגי אירוח שהיא מציעה, אך היא נופלת כמעט בכל חשבון בהשוואה ל Bluehost. עם זאת, אף אחד מהם אינו מציע את החבילה השלמה. אם זה מה שאתה מחפש, הקפד לקרוא את הביקורות האחרות שלנו בנושא אירוח אתרים. 

האם אתה מסכים ש- Bluehost היא האפשרות הטובה יותר? האם אתה אוהב יותר את HostGator? נודיע בתגובות למטה וכמו תמיד תודה שקראתם. 

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map